Cienie pod oczami :c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-26, 12:03   #1
bitches_love_cake
Przyczajenie

Cienie pod oczami :c

Więc, moim problemem są cienie pod oczami. Nie wiem jak je usunąć, a świetliki mi nie pomagają. Domowe sposoby, typu waciki z herbatą również nie skutkują. Używałam korektora ale zauważyłam że od niego pojawiają się zmarszczki . Chcę kupić krem ale zielonego pojęcia nie mam jaki, błagam o pomoc.
bitches_love_cake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 18:21   #2
aralka1234
Raczkowanie

Dot.: Cienie pod oczami :c

wysypiaj się dobrze. jeśli to nie pomoże to cóż, taka twoja uroda i 'układ' oczu i żadne kremy, maści nie pomogą. jedynie dobry korektor żeby te cienie zamaskować.
aralka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 18:52   #3
Blobby
Raczkowanie

Oj ja mam to samo,byłam już u lekarzy,wszędzie mówiono mi,że taka już moja uroda. Podobno jeśli nie są spowodowane niewysypianiem się,chorobą nerek czy zmęczeniem,to po prostu są to naczynka krwionośne,które przebijają przez bardzo cienką skórę. Wiem,ze da się coś wstrzyknąć pod skórę by je zlikwidować. Generalnie widziałam sine cienie pod oczami u ludzi,ale ja mam dość dziwne,widać je tylko w ciemnym pomieszczeniu,są brązowe,w tym pod lewym okiem jest większy cień od tego pod prawym.
Mam swoje sposoby i też używałam mnóstwo kosmetyków,żelów,kremów i etc. To jest zmora i sprawia,że twarz wydaje się szara,zmęczona.
Najlepszą metodą na zakrycie moich jest korektor Garnier z taką metalową kulką. Mam go już bardzo długo i jeszcze się nie skończył,jest bardzo wydajny. Gdzieś były wątki o najlepszych korektorach i sztuce ich nakładania.
Blobby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:26   #4
aralka1234
Raczkowanie

a macie dziewczyny te cienie tylko pod oczami czy też w miejscu między okiem a nasadą nosa? bo ja mam jeszcze takie pionowe zasinione miejsca właśnie koło nosa;/
aralka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 10:15   #5
mysiaczeq
Rozeznanie

tak, ja malo tego ze mam pod oczami to wlasnie jeszcze w okolicy nosa. jakis czas temu na kursie dostałam krem rozświetlający bielendy na okolice oczu i po kilku uzyciach sińce zeszły (roznica na prawde diametralna) a męczylam sie z nimi cale zycie i myslalam ze nic nie da sie zrobic. teraz ultradzwiekami wtlaczam jeszcze serum na okolice oczu i worki maleja, najwazniejsza jest systematycznosc

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:13   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Rozumiem Twój ból.. ja całe życie mam cienie pod oczami.. raz mniejsze a raz większe.. krem pod oczy na noc i w ciągu dnia korektor dobry - jedynie to pomaga..
Stary 2012-12-29, 14:13   #7
Blobby
Raczkowanie

Ja też mam takie aż u nasady nosa,mam też aż pod brwi ciemne obwódki + jakby tego było mało,to wychodzą mi aż na policzki
Blobby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 16:57   #8
Miss Saeki
Zakorzenienie

Moim zdaniem musisz nauczyć się z nimi żyć. Też tak mam, od zawsze. Niby ludzie mówią, że nie są tak widoczne ale ja je widzę. Czasem je maskuję korektorem a zazwyczaj okularami
Stary 2013-01-01, 18:38   #9
aga29
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
tak, ja malo tego ze mam pod oczami to wlasnie jeszcze w okolicy nosa. jakis czas temu na kursie dostałam krem rozświetlający bielendy na okolice oczu i po kilku uzyciach sińce zeszły (roznica na prawde diametralna) a męczylam sie z nimi cale zycie i myslalam ze nic nie da sie zrobic. teraz ultradzwiekami wtlaczam jeszcze serum na okolice oczu i worki maleja, najwazniejsza jest systematycznosc
co to za krem? on jest na sińce czy na worki?
aga29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 08:17   #10
mysiaczeq
Rozeznanie

Wklejam opis producenta
Ekskluzywny krem o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym to specjalista w terapii anti - age. Potęguje silne działanie kremów do twarzy z linii Exclusive Home Care.
Nie zawiera alergenów. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo skutecznych składników aktywnych daje natychmiastowy efekt wygładzenia i rozświetlenia. Optymalnie nawilża, odżywia i chroni delikatną skórę okolic oczu. Błyskawicznie przywraca jedwabistą gładkość i promienny blask.
Niewielką ilość kremu nanieść na skórę powiek i okolic oczu, delikatnie wmasować.
W składzie kremu znajduje się:
- sproszkowana perła - jest źródłem cennych aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Wykazuje właściwości odżywiające, kondycjonujące, hamujące proces starzenia się skóry,
- dermochlorella - pobudza syntezę kolagenu i elastyny, odnawia komórki skóry uszkodzone poprzez nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne lub ekspresyjną mimikę twarzy,
- mikrokolagen - poprawia strukturę skóry, wypełnia od środka zmarszczki i bruzdy mimiczne dając spektakularne efekty,
- kwas hialuronowy - wypełnia od środka zmarszczki strukturalne i mimiczne,
- filtr SPF 10 - zapobiega powstawaniu przebarwień chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Jeśli chodzi o koncentrat pod oczy też jest super i na nim jest już napisane, że walczy z cieniami i workami.

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 09:15   #11
bohochic
BAN stały

A mi xxxxxxr poleciła kremy poprawiające mikrokrążenie i kosmetyki z witaminą K – sama jestem ciekawa efektów

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 10:33 Powód: nazwa
bohochic jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienie pod oczami, oczy, pomoc

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości