Ogólna charakterystyka oczu z makijażem do nich pasującym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-26, 14:13   #1
rab667
Przyczajenie

Ogólna charakterystyka oczu z makijażem do nich pasującym

Witam Drogie Panie
Chciałabym się skonsultować apropo makijażu oczu. Otóż nigdy nie wiedziałam jak je pomalować czy choćby podkreślić z powodu braku odpowiedniej wiedzy. Tymczasem studniówka za rogiem a ja nie mam pojęcia jak się pomalować,żeby ładnie wyglądać .

O swoich oczach wiem tyle,że są duże i mają żółtawo-zielony kolor. Pomóżcie proszę, bo wstyd,żeby 18-latka dalej nie wiedziała jak się pomalować

Załączam zdjęcia :

DSC08751.jpg

IMG_7643.jpg

Za wszelkie możliwe, popełnione błędy ort, z góry przepraszam.
Stary 2012-12-26, 14:55   #2
katarzyniak
Rozeznanie

Dot.: Ogólna charakterystyka oczu z makijażem do nich pasującym

W ciemnych włosach jest Ci o wiele lepiej! W ogóle to do ciemnych włosów proponuje makijaż oczu w intensywnych kolorach, typu niebieski, czy fioletowy Nie wiem jak inni, ale ja Ciebie tak widzę
katarzyniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 03:25   #3
fflola
Przyczajenie

Dot.: Ogólna charakterystyka oczu z makijażem do nich pasującym

makijaż najlepiej dobrać do szczegółów ubioru, np przy żółtej sukience i fioletowych dodatkach, fioletowe oko wskazane jak najbardziej. Musisz się zdecydować w jakie tonacje uderzysz by dopasować odcienie

najładniej prezentuje się tzw "smokey eye" czyli takie cieniowane ciemnym kolorem optycznie powiększające oko.
Przy mocno wklęsłych oczodołach proponuję kolory jaśniejsze, które uwydatnią i podkreślą oko przyciemniając delikatnie 2-3 tonowo nieco wyżej niż rów powieki, przy wypukłych raczej kolory ciemne, przy oczach małych wypadałoby powiększyć je robiąc górną kreskę kolorem jaśniejszym, np lilia (prawie na samym końcu przed tuszem) z podkładem sinawobrązowym w zewnętrznych końcikach, w wewnętrznych kolor perłowy, dolna powieka kreską białą środek, szarobeżowym pod rzęsami delikatną cieniutką kreską, rozjaśnić pod brwiami perłą lub bielą podkreślając kontur brwi, które też ewentualnie można przyciemnić kredką rozcierając kolor lekko wilgotnym patyczkiem do uszu.
moje gg 164934 służę pomocą. Jeśli będziesz miała dylemat to razem możemy coś odpowiednio dobrać
fflola jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości