Lakiery hybrydowe - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-07, 20:33   #271
cocoroline
Raczkowanie

Lakiery hybrydowe

Ja uzywam lampy 36 za ok 100 zl i bardzo ja sobie chwale. Lakiery i wszelkie dodatki firmy Mistero Milano, ktore sa rewelacyjne!

I love my life!

"Udany związek wymaga wielokrotnego zakochiwania się, ciągle w tej samej osobie."
- Mignon Mac Laughlin

"Sex alleviates tension. Love causes it."
— Woody Allen
cocoroline jest offline  
Stary 2013-08-07, 21:46   #272
seXualna89
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Napisz dokładnie krok po kroku jak robisz manicure
Lakiery masz z CZ ? czy inna firma ?
Przygotowuję płytkę paznokcia, delikatnie matuje, przecieram cleanerem, potem baza, cleaner, 2xlakier (ale już przy pierwszym się kurczy), top i cleaner. Czyli tak jak wszyscy standardowo robię. Dodam też, że jak pierwszy raz nakładałam owy kolor 006, to nic takiego się nie działo :/
seXualna89 jest offline  
Stary 2013-08-07, 22:05   #273
KissLexi
Raczkowanie

No i zamówiłam swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego z Cosmetics Zone... Niestety już za pierwszym razem miałam nieprzyjemności z ta firma :/ nie wysłali mi jednej rzeczy, a jak się upomniałam to idiotkę chcieli ze mnie zrobić :/

No ale mam nadzieje ze lakierki mi wszystko wynagrodzą
A o to moje pierwsze hybrydy... kolor 004 z lampa i bez
Oczywiście bez rewelacji, ale dopiero się uczę

IMAG0344.jpg

IMAG0345.jpg
KissLexi jest offline  
Stary 2013-08-07, 22:10   #274
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wegula Pokaż wiadomość
Kiss Lexi bardzo dziękuje za odpowiedz Daj znac czy pazurki sie trzymają A jeśli chodzi o żele to rzeczywiście nie będę narazie kombinować, może kiedyś w przyszłości coś spróbuje ale najpierw muszę zdobyć jakieś pojęcie na ten temat. Może jakiś kurs Pozdrawiam
No niestety pazurki na bazie z activ a z kolorkiem estetiq nie trzymały mi się za długo... już następnego dnia ukruszył mi się na kciuki, a potem poszło jak z górki... jak robiłam w piątek rano, tak dziś je ściągnęłam bo już brzydko wyglądały...
KissLexi jest offline  
Stary 2013-08-08, 11:32   #275
cocoroline
Raczkowanie

Lakiery hybrydowe

Ja musze wieksza uwage przywiazywc do zamykania wolnego brzegu bo trzymaja mi sie ok 1,5 tyg. A chcialabym dobic do 2 ;-)

I love my life!

"Udany związek wymaga wielokrotnego zakochiwania się, ciągle w tej samej osobie."
- Mignon Mac Laughlin

"Sex alleviates tension. Love causes it."
— Woody Allen
cocoroline jest offline  
Stary 2013-08-08, 12:44   #276
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katjones Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, lecz oprócz rekomendacji lakierów CZ nie otrzymałam rady jaką lampę wybrać, czy ma byc firmowa czy zwykła 336W ani czy można łączyć jedne firmy lakierów z drugimi.

Podbijam pytanie-kto miły pomoże?
temat lamp był poruszony dwie strony wcześniej ;-)
co do łączenia to nie pomogę

[QUOTE=KissLexi;42157847]No i zamówiłam swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego z Cosmetics Zone... Niestety już za pierwszym razem miałam nieprzyjemności z ta firma :/ nie wysłali mi jednej rzeczy, a jak się upomniałam to idiotkę chcieli ze mnie zrobić :/

No ale mam nadzieje ze lakierki mi wszystko wynagrodzą
A o to moje pierwsze hybrydy... kolor 004 z lampa i bez
Oczywiście bez rewelacji, ale dopiero się uczę

Załącznik 5356390
dziwne, u mnie mają ogromny plus jednego dnia zakup drugiego lakiery w domu ,jestem zadowolona i wszystko przysłali
Ładne pazurki!
też wzięłam ten kolorek w ostatnim zamówieniu
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2013-08-08, 14:38   #277
malinka 20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
ja matowię przed delikatnie bloczkiem jak i po ściągnięciu bazę też delikatnie............zad nego piłowania pilnikiem.
Powiedz czy baze z CZ łączysz z innymi lakierami ?Innych firm ?
Ja mam tylko CZ, więc trudno mi powiedzieć
malinka 20 jest offline  
Stary 2013-08-08, 16:25   #278
pauzaw
Przyczajenie

001 + 003
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2013-08-08-15-15-06-1.jpg (103,3 KB, 242 załadowań)
pauzaw jest offline  
Stary 2013-08-08, 17:19   #279
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Hej dziewczyny, chce sobie kupić z CZ lakiery do frencza . I chciałabym jakiś róż do białego, najlepiej z drobinkami ale nie koniecznie bo chyba nie ma takiego, więc zależy mi na ładnym bladziutkim różu bo nie lubię frencza z beżowym. Jaki kolorek polecacie?
iwonkabiedronka jest offline  
Stary 2013-08-08, 21:25   #280
maczetka
Raczkowanie

proba na szybko bylam niecierpliwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130808_012112.jpg (59,4 KB, 200 załadowań)
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-09, 01:04   #281
pauzaw
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chce sobie kupić z CZ lakiery do frencza . I chciałabym jakiś róż do białego, najlepiej z drobinkami ale nie koniecznie bo chyba nie ma takiego, więc zależy mi na ładnym bladziutkim różu bo nie lubię frencza z beżowym. Jaki kolorek polecacie?
Dokładnie nad Twoim postem dodałam zdj. z frenchem, z podpisem użytych lakierów. Tak więc taki kolor to 001. Przejrzyj forum, na pewno znajdziesz jeszcze kilka zdjęć francuskiego manicure
pauzaw jest offline  
Stary 2013-08-09, 11:55   #282
Didi02
Raczkowanie

Cześć dziewczyny

Właśnie skończyłam swój pierwszy manicure hybrydowy kolorem 103 CZ, wyszedł ładnie, ale mam wrażenie że źle zaznaczyłam wolny brzeg i kolor mi odpryśnie.
Mam do Was pytanie: Czy prawidłowo jest, że kiedy przemywam baze cleanerem utwardzoną w uv, to ona mi całkowicie schodzi?. Tak jakbym nie nałożyła wcześniej jej w ogóle. Myślałam, że ta baza ma za zadanie trzymać lakier, a ona mi całkowicie zeszła kiedy ją przemyłam. Jestem w tym całkowicie zielona, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości Czytałam forum i nie znalazłam postu na ten temat.

Pozdrawiam.
Didi02 jest offline  
Stary 2013-08-09, 14:36   #283
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
Dokładnie nad Twoim postem dodałam zdj. z frenchem, z podpisem użytych lakierów. Tak więc taki kolor to 001. Przejrzyj forum, na pewno znajdziesz jeszcze kilka zdjęć francuskiego manicure
No właśnie Twój lakier na zdjęciu wydaje mi się bardziej biały niż różowy ale to może wina światła

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Właśnie skończyłam swój pierwszy manicure hybrydowy kolorem 103 CZ, wyszedł ładnie, ale mam wrażenie że źle zaznaczyłam wolny brzeg i kolor mi odpryśnie.
Mam do Was pytanie: Czy prawidłowo jest, że kiedy przemywam baze cleanerem utwardzoną w uv, to ona mi całkowicie schodzi?. Tak jakbym nie nałożyła wcześniej jej w ogóle. Myślałam, że ta baza ma za zadanie trzymać lakier, a ona mi całkowicie zeszła kiedy ją przemyłam. Jestem w tym całkowicie zielona, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości Czytałam forum i nie znalazłam postu na ten temat.

Pozdrawiam.
Dobre pytanie, ja nie mam pojęcia i tez chetnie się dowiem. Ale ja nie przemywam bazy. Dopiero na sam koniec top. I lakier mi się trzyma dobrze.
Stary 2013-08-09, 19:15   #284
akigo
Raczkowanie

Ja za pierwszym razem też myślałam że coś źle robię, ale po przemyciu ona nie schodzi, robi się matowa, tylko tyle na paznokciu pozostaje warstwa która tworzy jednolitą powłokę na pazkociu- można to zauważyć przy rozdwajających się paznokciach
Stary 2013-08-09, 21:47   #285
mumika
Rozeznanie

Witam dziwczyny, a czy mozna łaczyc inna baze i top z lakierami z CZ ??
pozatym mam kikla pytan, po pierwsze : lakier po wyjeciu z lapmy sie skurczyl (lakiery mam z firmy a.t.a) , przy wyjeciu z lampy pierwszej warsty widzialam na wolnym brzegu biale przeswity jakby koncowka panzokcia nie zostala pomalowa ( a precyzyjnie staralam sie pomalowac koncowke) nalozylam drufga warstwe i tez mialam wrazenie ze te lakiery sie kurcza .... dlaczego tak sie dzieje ?
czy w tym wypadku nalezy nalozyc trzecia warstwepozatym moje kolejne pytanie brzmi czy jak przemywacie warstwe dyspersyjna lakier wam matowieje ? (tzn nie ma juz takiego polysku ?,co prawda po umyciu rak to matowienie zlazi, ale nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest) ....

Wyczytalam gdzies,ze najlepiej jest zetrzec warstwe dysperysją z bazy czystym suchym wacikiem wtedy kolor sie "nie zsunie" z wolnego brzegu..." pozatym powiem Wam,ze ja wkladalam 4 palce jednoczesnie a potem kciuki, kolor brudny roz - nie byl bardzo ciemny, czy powinnam wa takiej sytuacji palce oddzielnie utwardzac

If you’re not the one for me .... why do I hate the idea of being free

Edytowane przez mumika
Czas edycji: 2013-08-09 o 21:53
mumika jest offline  
Stary 2013-08-10, 13:19   #286
akigo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mumika Pokaż wiadomość
pozatym mam kikla pytan, po pierwsze : lakier po wyjeciu z lapmy sie skurczyl (lakiery mam z firmy a.t.a) , przy wyjeciu z lampy pierwszej warsty widzialam na wolnym brzegu biale przeswity jakby koncowka panzokcia nie zostala pomalowa ( a precyzyjnie staralam sie pomalowac koncowke) nalozylam drufga warstwe i tez mialam wrazenie ze te lakiery sie kurcza .... dlaczego tak sie dzieje ?
czy w tym wypadku nalezy nalozyc trzecia warstwepozatym moje kolejne pytanie brzmi czy jak przemywacie warstwe dyspersyjna lakier wam matowieje ? (tzn nie ma juz takiego polysku ?,co prawda po umyciu rak to matowienie zlazi, ale nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest) ....

Wyczytalam gdzies,ze najlepiej jest zetrzec warstwe dysperysją z bazy czystym suchym wacikiem wtedy kolor sie "nie zsunie" z wolnego brzegu..." pozatym powiem Wam,ze ja wkladalam 4 palce jednoczesnie a potem kciuki, kolor brudny roz - nie byl bardzo ciemny, czy powinnam wa takiej sytuacji palce oddzielnie utwardzac
Podpinam się pod posta wyżej, to samo (prześwitujący wolny brzeg) zrobiło mi się z kolorem 79 i 102.. o ile w błękicie nie jest to bardzo widoczne to jeśli chodzi o granat, efekt jest bardziej wyraźny, czy to wina tego, że kolory te nie są w pełni kryjące?

Edytowane przez akigo
Czas edycji: 2013-08-10 o 13:20
akigo jest offline  
Stary 2013-08-10, 15:42   #287
seXualna89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mumika Pokaż wiadomość

Pytałam ostatnio o to samo, tylko mi kolor już się kurczył po nałożeniu go, jeszcze nie zdążyłam go dać pod lampę. Niestety odpowiedzi nie dostałam, więc pewnie nikt nie zna przyczyny
seXualna89 jest offline  
Stary 2013-08-10, 18:58   #288
mumika
Rozeznanie

hm....:/ to co pozostaje zmienic lakiery?! ....- chyba tak.

If you’re not the one for me .... why do I hate the idea of being free

mumika jest offline  
Stary 2013-08-10, 22:47   #289
misspasta
Przyczajenie

Dziewczyny, a slyszalyscie o czyms takim ze w wakacje powinno utwardzac sie po dwa palce, nie cztery i kciuk na koncu? ) juz dwie kosmetyczki mi o tym mowily, sama tez tak robie i nic mi sie nie dzieje z lakierem (a jestem totalnym laikiem!)
Tu chyba chodzi o temperature powietrza na zewnatrz )
misspasta jest offline  
Stary 2013-08-11, 10:31   #290
akigo
Raczkowanie

O tym nie słyszałam, ale nie wiem czy w tym tkwi przyczyna, ponieważ, jasny kolor nakładałam kiedy nie było za ciepło na zewnątrz, a zachmurzenie było całkowite...
Stary 2013-08-11, 12:48   #291
soulie
Wtajemniczenie

Nudziak 042 na pazokciach mojej mamy Trzy warstwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2979.jpg (74,8 KB, 342 załadowań)
soulie jest offline  
Stary 2013-08-11, 21:33   #292
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cocoroline Pokaż wiadomość
Ja musze wieksza uwage przywiazywc do zamykania wolnego brzegu bo trzymaja mi sie ok 1,5 tyg. A chcialabym dobic do 2 ;-)
Ja zamykam wolny brzeg a i tak trzymają mi się słabo Zrobiłam sobie u rak w środę wieczorem, dziś mamy niedziele a u kciuka i palca wskazującego zaczyna mi się odwarstwiać od płytki paznokcia... tak ze zazdroszczę ze trzymają Ci się tak długo, a nie tylko 5 dni jak u mnie...
KissLexi jest offline  
Stary 2013-08-11, 22:39   #293
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja zamykam wolny brzeg a i tak trzymają mi się słabo Zrobiłam sobie u rak w środę wieczorem, dziś mamy niedziele a u kciuka i palca wskazującego zaczyna mi się odwarstwiać od płytki paznokcia... tak ze zazdroszczę ze trzymają Ci się tak długo, a nie tylko 5 dni jak u mnie...
ja zrobilam w poniedzialek i jak narazie trzymaja sie super
, mimo, ze niedawno starlam sobie koncowke trac ogorka na salatke, musialam spilowac caly wolny brzeg i juz bylam gotowa na rozwarstwienie sie lakieru a tu niespodzianka, nic z tych rzeczy. Wszystko sie super trzyma. Nalozylam dwie warstwy bazy a przetarlam dopiero top na zakonczenie. Jesli do srody mi sie wszystko uyrzyma to zamawiam nowe kolorki.
Stary 2013-08-12, 12:21   #294
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Mam do was jedno pytanko, czy jak nałoże dwie warstwy topa to paznokcie będą sie bardziej błyszczały? Bo mam wrażenie, że po tygodniu blask nie jest już taki jak na początku. Ktoś napisał, ze top z CZ nadaje sie do kosza, nie wiem czy to chodziło właśnie o słabnacy blask. Poradźcie mi coś dziewczyny bo lakiery CZ są dla mnie świetne, tylko to jedno małe "ale" a tym topem.
Stary 2013-08-12, 15:34   #295
Didi02
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja robiłam w czwartek po południu (kolor 103- malina) i jak na razie nie widzę żadnego ubytku. Również mam problem z tym prześwitującym wolnym brzegiem, bo robiłam go dokładnie, a i tak mi wszystko spłynęło tak jakby pod paznokieć, a wolny brzeg zrobił się biały. Mi to tak bardzo nie przeszkadza, chociaż boję się że przez to szybciej mi się odwarstwią.
Didi02 jest offline  
Stary 2013-08-13, 09:45   #296
misspasta
Przyczajenie

ja jestem po drugim manicure hybrydowym z CZ - pierwszy troche zepsulam w niektorych miejscach i oczywiscie niedokladnie zabezpieczylam wolny brzeg paznokcia, w 2 palcach zaczal mi sie odwarstwiac, lakier sciagnelam po 1,5 tygodnia (ale tylko dlatego ze znudzil mi sie kolor )

co do topa z CZ po 1,5 tyg paznokcie nadal mi swieciły.
misspasta jest offline  
Stary 2013-08-13, 12:53   #297
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misspasta Pokaż wiadomość
ja jestem po drugim manicure hybrydowym z CZ - pierwszy troche zepsulam w niektorych miejscach i oczywiscie niedokladnie zabezpieczylam wolny brzeg paznokcia, w 2 palcach zaczal mi sie odwarstwiac, lakier sciagnelam po 1,5 tygodnia (ale tylko dlatego ze znudzil mi sie kolor )

co do topa z CZ po 1,5 tyg paznokcie nadal mi swieciły.
Wrzuć jakieś fotki kolorków jakie masz bo chce sobie zamówić i już dostałam oczopląsu, bo nie wiem co wybrać a na ich stronie kolory nie są w niczym podobne to tego co wychodzi na paznokciu.
Stary 2013-08-13, 12:57   #298
soulie
Wtajemniczenie

Lakiery hybrydowe

Ja też proszę o wrzucanie zdjęć kolorków jakie macie, może być nawet zdjecie na pędzelku.
Ja wczoraj zamówiłam 015 i 016. Jak dojdą na pewno zrobię fotki
Macie może jakieś fajne kolory z estetiq? Ponoć to to samo co CZ.
soulie jest offline  
Stary 2013-08-13, 14:37   #299
maczetka
Raczkowanie

Odp: Lakiery hybrydowe

042. dwie cieniutkie warstwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1376397441218.jpg (92,9 KB, 242 załadowań)
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-13, 18:54   #300
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja też proszę o wrzucanie zdjęć kolorków jakie macie, może być nawet zdjecie na pędzelku.
Ja wczoraj zamówiłam 015 i 016. Jak dojdą na pewno zrobię fotki
Macie może jakieś fajne kolory z estetiq? Ponoć to to samo co CZ.
W moim mieście jest właśnie sklep z akcesoriami kosmetyczno - fryzjerskimi i dziś tam znalazłam lakiery hybrydowe z Estetiq, wiec kupiłam na probe dwa kolorki (ciemne bordo i pastelowy żółty) , zobaczę jak będą się trzymać na bazie i z topem CZ

Edytowane przez KissLexi
Czas edycji: 2013-08-13 o 19:06
KissLexi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości