Lakiery hybrydowe - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-26, 15:02   #2971
jajagna
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja mam pytanie z innej beczki. W stosunku do hybryd głównie czytam o tym ile najdłużej wytrzymuje manicure i im dłużej tym lepiej. A ja mam pytanie odwrotne: ile najkrócej macie hybrydę i zmieniacie ją bo Wam się tak podoba a nie dlatego, że trzeba? Dla mnie to nowość i mam tyle pięknych kolorów, że chętnie zmieniałabym go co trzy - cztery dni, mimo, że lakier trzyma się dobrze. Nie matuję paznokci pod hybrydę, staram się usuwać jak najdelikatniej i chociaż na kwadrans nakładam oliwkę, krem i wszystko co tłuste, przed ponownym malowaniem (oczywiście odtłuszczam bezpośrednio przed). Ale jednak jest konieczny aceton i głównie z tego powodu staram się wytrzymać jak najdłużej... Znam siebie i wiem, że ten stan euforii minie i będę bardziej rozsądnie podchodziła do tematu, ale póki co to mam straszną frajdę z malowania. Zniszczę sobie pazury? Jak na razie wyglądają dobrze
jajagna jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:13   #2972
czuszka82
Moderator z pazurem

ja bym nie zmieniała częściej niż tydzień-trzy dni to Ci zwykły lakier wytrzyma
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:17   #2973
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

jajagna Ja na początku malowałam nawet co 2 dni, jednak nie zostało to bez wpływu na paznokcie. Aceton robi swoje. Teraz już się uspokoiłam i mam mani od soboty czyli JUŻ 5 dzień Już bym zmieniała, ale trzyma się bezbłędnie. Robiłam zdobienia folią i trochę się już starły, planuję więc dziś usunac tylko folie i moze zrobic jakies inne zdobienie dla odswiezenia
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:18   #2974
jajagna
Raczkowanie

Lakier wytrzyma. Gorzej ze mną
A poważniej, to tydzień to taki mój plan i staram się tego trzymać. Ale czasami mam ochotę coś zmienić wcześniej, dlatego pytam.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Moja odpowiedź była do Czuszki. Roses, widzę, że mnie rozumiesz. Ja mam od piątku a tu Reforma czeka i już mnie nosi...!
jajagna jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:30   #2975
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dzisiaj szósty dzień mojego mani SPN a z Onirica
(...)
Zobaczymy jak będzie z aplikacją i noszeniem drugiego koloru który mam tez z SPN; jeżeli podobnie to będzie to mój pierwszy i ostatni zakup w tej firmie
I jak ci się nosi SPN? Ja mam w sumie 10 kolorów i najmniej zadowolona jestem z Onirica właśnie, reszta jest świetna, zarówno biorąc pod uwagę aplikację jak i trwałość
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:32   #2976
agobabojago
Raczkowanie

ja na poczatku mialam to samo, moglam co 3 dni zmieniac kolor ale to i tak sie jarałam tym, że tyle sie trzyma, bo zwykły lakier u mnie jest na jeden dzień :P teraz już sie opanowałam i staram sie jak najdłużej chodzic z jedną hybrydą, czyli mniej wiecej co 7-10 dni zmieniam ze względu na odrost
agobabojago jest offline  
Stary 2014-02-26, 15:59   #2977
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
[/COLOR] Roses, widzę, że mnie rozumiesz. Ja mam od piątku a tu Reforma czeka i już mnie nosi...!
Eeeeee to już 6 dzień
To już prawie tydzień

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Mam wolne popołudnie, więc chyba skoczę na jakieś zakupy biżuteryjne. Musze kupić prezent dla mamy, więc przy okazji zrobię też gifta sobie, a co!
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 16:48   #2978
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
I jak ci się nosi SPN? Ja mam w sumie 10 kolorów i najmniej zadowolona jestem z Onirica właśnie, reszta jest świetna, zarówno biorąc pod uwagę aplikację jak i trwałość
a do d...
więcej ich nie kupię. Krycie bez sensu, rzadzizna jakaś taka. Może trafiłam pechowo na jakieś badziewne kolory ale zadowolona nie jestem. Nawet na stopach trzymają się gorzej niż inne marki. Jednak zostanę wierna Indigo
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-26, 18:35   #2979
asik G
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię zamówienie i kupuje nowa BAZĘ i TOP.
Baza - na pewno GELISH (tak ja zachwalacie )
Ale mam problem z TOPEM
Brać CND SHELLAC czy ten przez was zachwalany ECO STAR NAIL?
Dodam że cenowo wyjdzie mnie podobnie.
I co tu robić?
Shellac to produkty najwyższej pułki, a Eco w sumie znam tylko z waszych ochów i achów

Eco Star Nails to też dość wysoka półka
Jest wiele lat na rynku.może nie szczególnie się reklamuja i dlatego dla wielu osób jest praktycznie nie znana ta marka.
asik G jest offline  
Stary 2014-02-26, 18:46   #2980
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
a do d...
więcej ich nie kupię. Krycie bez sensu, rzadzizna jakaś taka. Może trafiłam pechowo na jakieś badziewne kolory ale zadowolona nie jestem. Nawet na stopach trzymają się gorzej niż inne marki. Jednak zostanę wierna Indigo
A może to jagadam głupoty, bo Indigo jeszcze nie mam Porównując SPN do tego co mam, czyli Gelish, Mollon, Żellak, ibd - wypada całkiem nieźle
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 20:54   #2981
KissLexi
Raczkowanie

Szukałam na ebay Matowego Topu z gelisha i trafiłam na coś takiego http://www.ebay.de/itm/Harmony-Gelis...item2c7d465973
To orginały? Pytanie do dziewczyn co mają gelish
KissLexi jest offline  
Stary 2014-02-26, 20:58   #2982
yashe
Rozeznanie

ja mam bazę z Gelisha i wygląda tak samo jak na zdjęciu
yashe jest offline  
Stary 2014-02-26, 21:01   #2983
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Ja mam bazę i błyszczący top, wyglądają tak samo
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 21:01   #2984
KissLexi
Raczkowanie

No kusi strasznie na nasze z przesyłka około 160zl... Nie wiem co robić
Tym bardziej że same pozytywne opinie ma ten sprzedawca i w swojej ofercie dużo produktów gelish, shellac, opi, IBD itp

Edytowane przez KissLexi
Czas edycji: 2014-02-26 o 21:11
KissLexi jest offline  
Stary 2014-02-26, 21:34   #2985
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Tanio, aż strach nie wziąć Jakiś czas temu śliniłam się do tego matowego topu, ale już mi przeszlo.
Chociaż może kiedyś...
Nie wiem czego oczekujesz od topu, ja uzywalam tylko tradycyjnych zellak i gelish, mialam tez na pazurach top mollona. Z matowych mialam zwykly niehybrydowy top ale byl kiepski

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-02-26 o 21:37
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 21:48   #2986
yashe
Rozeznanie

nie wytrzymałam i zrobiłam mani hybrydowy japoński nosiłam piąty dzień, ale za bardzo przyzwyczaiłam się do kolorowych pazurków, dlatego postanowiłam zrobić mały test i na 5 dniowy manicure japoński nałożyłam hybrydę, nie matowiłam płytki przed, usunęłam tylko skórki manicure zrobiony na szybko, nie zastanawiałam się nad doborem odpowiednich kolorów, bo zależało mi na sprawdzeniu czy hybryda będzie trzymać na japońskim (ktoś tu kiedyś pisał, że na basie Gelish trzyma), poza tym do tego manicuru użyłam hybryd które mi się odbarwiają (tzn. kolor fiolet i róż, kolor na środkowym palcu to akurat żelo-lakier więc nie ma nawet po co pisać jaka firma i nr, jest to coś pokroju INS :P ), kolor 55 i 81 z C.Z. wrzuciłam do pralki na wirowanie (ktoś tu kiedyś pisał, że to świetny sposób na wymieszanie lakierów) oczywiście odpowiednio zabezpieczyłam, aby nic nie pękło itp. wymieszało mi porządnie hybrydy może nie będą się już tak strasznie odbarwiać:P może to głupie ale wyczytałam, że blaknięcie jest często winą złego wymieszania pigmentu i nadmiaru promieni uv w sumie średnio w to wierze, że wymieszanie da jakiś rezultat, ale przynajmniej spróbuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolety.jpg (96,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolety2.jpg (97,4 KB, 31 załadowań)
yashe jest offline  
Stary 2014-02-26, 21:54   #2987
Copykat
Zakorzenienie

Moje z ostatnich kilku dni dopiero zaczynam, więc uwagi mile widziane

ata 76
ata 118
ata 126
Estetiq 13
Tifton 4
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ata76.jpg (85,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ata118x.jpg (95,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ata126.jpg (75,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg est13x.jpg (89,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tif4.jpg (63,2 KB, 47 załadowań)

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-02-26, 22:00   #2988
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Wirowanie lakierów w pralce powiadasz
Czego to się nie robi dla piękna

Chciałam Ci tylko powiedzieć, że jesteś uzależniona. Proponuję więc przechrzcić temat wątku na Grupę Wsparcia dla uzależnionych od hybryd

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Moje z ostatnich kilku dni dopiero zaczynam, więc uwagi mile widziane

ata 76
ata 118
ata 126
Estetiq 13
Tifton 4
top tez ata? Ja jakbym go nie nakladala, zawsze sie kurczyl i widac bylo nierownomierny poziom na paznokciach, po 2 dniach pojawiały się pęknięcia i bedzo matowiał
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 22:04   #2989
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:

Chciałam Ci tylko powiedzieć, że jesteś uzależniona. Proponuję więc przechrzcić temat wątku na Grupę Wsparcia dla uzależnionych od hybryd

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

top tez ata? Ja jakbym go nie nakladala, zawsze sie kurczyl i widac bylo nierownomierny poziom na paznokciach, po 2 dniach pojawiały się pęknięcia i bedzo matowiał
Tak, z ata z nakładania jestem zadowolona, nie wiem jak się będzie zachowywał w miarę upływu czasu bo wszystko robione wczoraj i dziś.

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-02-26, 22:06   #2990
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Wygląda równiutko, aż jestem w szoku
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 22:15   #2991
szpilkaXXX
Raczkowanie

Dziewczyny podpowiedzcie:

czy jest duza roznica pomiedzy cleanerem do hybryd, a cleanerem do zeli uv? ew. clenerem uniwersalnym?

http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Clea...acz-1000-ml/52
http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Clea...rid-500-ml/238

(pomijam pojemnosc )
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2014-02-26, 22:22   #2992
yashe
Rozeznanie

Cytat:

oj tak, czego się nie robi dla piękna na szczęście mój mąż nie zareagował gestem "puknij się w czoło" jak zobaczył co robię
ale fakt hybrydy wciągają jak szukanie perełek w lumpeksach haha
z bólem serca(a raczej portfela) stwierdzam, że jestem uzależniona
yashe jest offline  
Stary 2014-02-26, 22:30   #2993
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie:

czy jest duza roznica pomiedzy cleanerem do hybryd, a cleanerem do zeli uv? ew. clenerem uniwersalnym?

http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Clea...acz-1000-ml/52
http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Clea...rid-500-ml/238

(pomijam pojemnosc )
Co prawda w linki się nie zagłębiałam, bo zwyczajnie mi się nie chce, ale ja mam w swoim kufrze 2 cleanery: 1 ma napisane hybrid, a drugi że niby do żeli, jeden bezzapachowy czyli capi spirytem, drugi jagodowy i alko prawie nie czuć Oba działają tak samo.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-26, 23:40   #2994
Doriskaaa
Raczkowanie

według mnie to żadna różnica zadaniem cleanera jest odtłuszczenie płytki... jak robiłam żele i mi się skończył używałam spirytusu pitnego chodzi przede wszystkim o alkohol
Doriskaaa jest offline  
Stary 2014-02-27, 07:56   #2995
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
ja nic nie robie, ale mysle, ze jakbys odsuneła skórki nic by sie nie stało.
nałożyłam sally hansen cuticle remover, odsunęłam skórki i z mani nic się nie stało. Tak że jak ktoś ma taką potrzebę to polecam.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-27, 08:30   #2996
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
nałożyłam sally hansen cuticle remover, odsunęłam skórki i z mani nic się nie stało. Tak że jak ktoś ma taką potrzebę to polecam.
musze go zakupić
jednak zanim zamówie na all poszukam w drogeriach u siebie moze gdzies będzie

Yashe , Copykat
śliczne pazurki i kolory
tylko wstawcie tez zdjęcia do galerii jak mozecie z podpisanymi numerkami i jaka firma

Dziewczyny ,chce zakupić stempelki ,podpowiedzcie które wziąć z allegro
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-02-27 o 08:32
Enia_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 09:28   #2997
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Witajcie dziewczynki, szukam jakiejś strony, linku gdzie są zaprezentowane pomalowane paznokcie lakierami estetiq. Mam w planach zakup kolorku 13- cudowny, któras z was go prezentowała i mi wpadł w oko. A zamówić tylko jeden mi się nie opłaca, wiadomo koszty przesyłki . Będę wdzięczna za pomoc. A jeśli chodzi o cleaner zwykły i do hybryd z CZ to mam oba. Fakt, że ten do hybryd ładniej pachnie i podobno ma więcej alko w sobie ale mi się wydaje, że po przetarciu na końcu warstwy depresyjnej tudzież dyspersyjnej p0ozostawia on delikatnie bardziej matowy efekt niż zwykły. Po odparowaniu i nałożeniu oliwki na skórki i paznokcia blask powraca.
iwonkabiedronka jest offline  
Stary 2014-02-27, 09:34   #2998
JAGA_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
i jeszcze pytanie: czy ktoś testowej te lakiery?: http://allegro.pl/50-nyc-lakier-zelo...959582002.html
Było kilka pytań o lakiery NYC, więc coś napiszę. Mam dwa kolorki, bo kupiłam rok temu z ciekawości - taką fuksję i jasny niebieski. Napigmentowane fajnie, konsystencja taka jak tifton, może trochę gęstsze. Ale fuksję trzeba piłować, niebieski ładnie zszedł. Ich odmaczanie to loteria. Testowałam, na stopach na bazie CZ. Na stopach trzyma się super, ale zwykły lakier tez . Na dłonie nie ryzykowałabym.
Jeszcze ważna informacja. Na butelce są dane firmy jaapee. Więc powiedziałabym, że jest to to samo, co lacco z sunny nails. Kolorówka też się pokrywa.
JAGA_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 09:37   #2999
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, szukam jakiejś strony, linku gdzie są zaprezentowane pomalowane paznokcie lakierami estetiq. Mam w planach zakup kolorku 13- cudowny, któras z was go prezentowała i mi wpadł w oko. A zamówić tylko jeden mi się nie opłaca, wiadomo koszty przesyłki . Będę wdzięczna za pomoc. A jeśli chodzi o cleaner zwykły i do hybryd z CZ to mam oba. Fakt, że ten do hybryd ładniej pachnie i podobno ma więcej alko w sobie ale mi się wydaje, że po przetarciu na końcu warstwy depresyjnej tudzież dyspersyjnej p0ozostawia on delikatnie bardziej matowy efekt niż zwykły. Po odparowaniu i nałożeniu oliwki na skórki i paznokcia blask powraca.
http://forum.wzorki.info/search.php?searchid=1126742
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-27, 09:40   #3000
Enia_
Zadomowienie

Przyszedł top eco
Także dziś spróbuje zrobić sobie jakiś mani

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/media/set/?...3756945&type=1

tutaj masz wzornik
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości