Lakiery hybrydowe - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-27, 09:50   #3001
jajagna
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez agobabojago Pokaż wiadomość
ja na poczatku mialam to samo, moglam co 3 dni zmieniac kolor ale to i tak sie jarałam tym, że tyle sie trzyma, bo zwykły lakier u mnie jest na jeden dzień :P teraz już sie opanowałam i staram sie jak najdłużej chodzic z jedną hybrydą, czyli mniej wiecej co 7-10 dni zmieniam ze względu na odrost
Ago - nie wiem ile czasu upłynęło od "na początku" do "teraz", ale dzięki za wsparcie duchowe
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
Eeeeee to już 6 dzień
To już prawie tydzień
Też poszłam tym tokiem myślenia i wieczorem zrobiłam nowy kolor. Ale Reformę zostawiam na deser. Teraz mam CZ 071 - dla mnie to taka ciemna czerwień-metalic.
Wirowanie lakierów - Yashe, czy one tak "na pusto" latały w tej pralce, czy przy okazji prania po prostu dorzuciłaś do koszul mężowskich?
Enia, bardzo jestem ciekawa co powiesz o nowym nabytku.
jajagna jest offline  
Stary 2014-02-27, 09:54   #3002
czuszka82
Moderator z pazurem

ja też mam wyrzuty że tyle lakierów, że nie zdążę wszystkich wykorzystać (bo a nuż wyschnie albo nie będzie się chciała po jakimś czasie utwardzać) ale dla mnie od samego początku priorytetem oprócz pięknego koloru i blasku był czas utrzymania na paznokciach 2 tyg (no minimum 10dni) i nigdy nie kusiło mnie żeby robić częściej.
Jak mi się skończy mój stary top (albo mnie wkurzy na tyle że go wywalę) to też albo zamówię eco albo gelish. Sama nie wiem który ale gelish mnie bardziej kusi
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-27, 10:30   #3003
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
musze go zakupić
jednak zanim zamówie na all poszukam w drogeriach u siebie moze gdzies będzie

Yashe , Copykat
śliczne pazurki i kolory
tylko wstawcie tez zdjęcia do galerii jak mozecie z podpisanymi numerkami i jaka firma

Dziewczyny ,chce zakupić stempelki ,podpowiedzcie które wziąć z allegro
Chodzi o ten wątek?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-02-27, 10:37   #3004
asik G
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
musze go zakupić
jednak zanim zamówie na all poszukam w drogeriach u siebie moze gdzies będzie

Yashe , Copykat
śliczne pazurki i kolory
tylko wstawcie tez zdjęcia do galerii jak mozecie z podpisanymi numerkami i jaka firma

Dziewczyny ,chce zakupić stempelki ,podpowiedzcie które wziąć z allegro

Enia ja brałam blaszki od Modeny
http://allegro.pl/modena-blaszki-do-...958653139.html

Polecam również tego sprzedawcę
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=16213903
asik G jest offline  
Stary 2014-02-27, 10:47   #3005
martuskawr
Raczkowanie

Właśnie ściągnęłam swoje pierwsze hybrydy
Nie musiałam nic matowić, 10 minut trzymałam nasączony wacik acetonem i pięknie zeszło
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-27, 11:53   #3006
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
tak

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
dziękuje zaraz zobacze czy mają cały zestaw

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Właśnie ściągnęłam swoje pierwsze hybrydy
Nie musiałam nic matowić, 10 minut trzymałam nasączony wacik acetonem i pięknie zeszło

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

http://allegro.pl/modena-zestaw-do-s...953072098.html

czy taki zwykły moze byc zestaw ?bedzie sie odbijało wszystko ?czy trzeba jakiś porządny ?
czy ten ?

http://allegro.pl/gh-konad-zestaw-fr...960202491.html
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-02-27 o 11:55
Enia_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 12:44   #3007
_polly_
Zakorzenienie

Diewczyny, normalnie ręce opadają z szelestem.
Już myślałam, że leci do mnie ta cholerna 50... Ale oczywiście dzisiaj telefon z Biokur, że nie ma. Szkoda też, że zorientowanie się, że nie ma zajęło mu aż 3 dni.
Powiedział, że za tydzień będzie, ale już raz mi mówił, że za tydzień będzie, minęły trzy i jednak znowu nie ma. Poproszę chyba o zwrot pieniędzy.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 13:42   #3008
Avonkaa
Raczkowanie

Nie chciałaby któraś z Was odkupić Top flash z Cosmetics zone, uzyty raz na wzornik i na dwa paznokcie?
Avonkaa jest offline  
Stary 2014-02-27, 13:55   #3009
yashe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Ago - nie wiem ile czasu upłynęło od "na początku" do "teraz", ale dzięki za wsparcie duchowe

Też poszłam tym tokiem myślenia i wieczorem zrobiłam nowy kolor. Ale Reformę zostawiam na deser. Teraz mam CZ 071 - dla mnie to taka ciemna czerwień-metalic.
Wirowanie lakierów - Yashe, czy one tak "na pusto" latały w tej pralce, czy przy okazji prania po prostu dorzuciłaś do koszul mężowskich?
Enia, bardzo jestem ciekawa co powiesz o nowym nabytku.
heheh lakiery "latały" na pusto, wirowanie bez wody każdy z osobna schowałam do woreczka śniadaniowego całość do skarpetki, skarpeta na guza, znowu woreczek, stara koszulka zawiązana na guza, zawinięte wszystko w ręcznik i na koniec schowane do woreczka do prania bielizny taką paczuszkę do pralki na samo wirowanie, "wybełtało" z 5-7 minut i koniec wszystko suchutkie a lakiery tak wymieszane, że aż się lały z pędzelka świetna sprawa hehehe
yashe jest offline  
Stary 2014-02-27, 14:49   #3010
_polly_
Zakorzenienie

Przyszedł zwrot podatku.
Stówkę wrzuciłam do skarbonki, gdzie odkładam na szkolenie stylizacji paznokci.
Za resztę chciałam kupić sobie hybrydy z Indigo, ale chyba najpierw wezmę sobie Top eco i bazę Gelish.:P

_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 14:57   #3011
Enia_
Zadomowienie

Udało się zrobić pazurki między karmieniami
Zauwazylam ze lepiej mi się lakier nakłada na baze Gelish przetarta suchym wacikiem a wy jak robicie ?
Czy wy nakładacie jej super cieniutko ?czy nie az tak bardzo?
Testowałam lakier z Mollona ,Tiftona i nowy Top
Rzeczywiscie pazurki pięknie błyszczą
CZ się chowa daleko daleko
Później jak Tz wróci z pracy cyknie mi fotke

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Przyszedł zwrot podatku.
Za resztę chciałam kupić sobie hybrydy z Indigo, ale chyba najpierw wezmę sobie Top eco i bazę Gelish.:P
no to mozesz zaszaleć super !
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 14:58   #3012
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Cytat:
Przyszedł zwrot podatku.
Kobieta to wie jak rozdysponować nadwyżkę kasy .

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline  
Stary 2014-02-27, 15:15   #3013
_polly_
Zakorzenienie

Ja już te pieniądze miałam rozdysponowane zanim je jeszcze dostałam.
A Indigo zamówię w przyszłym tygodniu.

_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 16:18   #3014
Lacturia
Wtajemniczenie

GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

ja nie mam sily na te moje paznokcie. za slabe sa. teraz lekko je zelem pociagnelam, a w sobote ide do stylistki zalozyc zel. nie mam sily.

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Stary 2014-02-27, 16:47   #3015
_polly_
Zakorzenienie

Waham się czy zamówić bazę Gelish od leoberta.
Bo na zdjęciu baza różni się od tej jaką pokazują np. na Eurofashion.

_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 17:13   #3016
Doriskaaa
Raczkowanie

Cytat:
ja od niego zamawiałam i jest ok

wrzucam wzornik CZ to lakiery Cosmetics Zone a bez opisu same numerki to nowe Tiftony
Starałam się najbardziej odwzorować kolorystykę ale wiadomo fotka nie do końca oddaje rzeczywistość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (131,1 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (68,7 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (91,9 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2014-02-27 o 17:36
Doriskaaa jest offline  
Stary 2014-02-27, 17:50   #3017
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Looknęłam te linki do hybryd estetiq ale nie było tego zbyt wiele wiec dalej nie wiem jakie kolorki sobie zamówić. Na facebooku kolory są jakies takie nierzeczywiste, a może sie myle?
iwonkabiedronka jest offline  
Stary 2014-02-27, 17:56   #3018
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Looknęłam te linki do hybryd estetiq ale nie było tego zbyt wiele wiec dalej nie wiem jakie kolorki sobie zamówić. Na facebooku kolory są jakies takie nierzeczywiste, a może sie myle?

ja polecam nr 95 - taki połyskliwy granat, bardzo ładny. Gdzieś na poprzednich stronach dawałam zdjęcie. I jeszcze 121 - cielisty metalik. Taki delikatny, na paznokciu wygląda dużo lepiej niż na stronie. Wczoraj dokupiałm nr 22 - nazwałabym to głęboką ciemniejszą czerwienią. Będe testować we wtorek
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 18:11   #3019
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
zamawiaj- dziewczyny pisały że przysyła trochę inną niż na zdjęciu ale to oryginał 100%. Ja mam od niego IDB fireworks i jest ok. Jeśli chcesz mieć pewność 100% oryginału to polecam zamówić z plazanet.pl ale tam koszt to 85zł + przesyłka i ja dość długo czekałam na zrealizowanie zamówienia (z tym że zamawiałam przed świętami więc może dlatego).
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-27, 18:12   #3020
yashe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość

wrzucam wzornik CZ to lakiery Cosmetics Zone a bez opisu same numerki to nowe Tiftony
Starałam się najbardziej odwzorować kolorystykę ale wiadomo fotka nie do końca oddaje rzeczywistość
Doriskaaa co sądzisz o lakierach tifton? i ile jest warstw na wzorniku

... tak wiem wiem, już dużo osób pisało na ich temat ale pytam każdej z osobna, żeby wyciągnąć z tego odpowiedni wniosek czaje się na kilka kolorków tej firmy
yashe jest offline  
Stary 2014-02-27, 18:42   #3021
asik G
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość

23 i 14 bardzo ładne
asik G jest offline  
Stary 2014-02-27, 18:46   #3022
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Widziałam u siebie w stacjonarnym sklepie wzorniki z Estetiq i zawsze oglądam kolorki na pędzelkach i faktycznie na reala są bardziej nasycone, żywe ja już kilka razy wklejalam moj wzornik oraz kolorki na paznokciach z Estetiq. Poszukaj.
Ja polecam: 121 lekko metaliczny beż, 56 błękit (cudny), 68 róż-fuksja, 22 bordo, 107 piękna pastelowo mięta, 109 neonowy żółty/limonka, 63 fiolet, 58 pastelowo żółty. Te kolorki mam. A poluje na: 106 cudną pastelową morele, 108 neonowa zieleń, 46 neon jasny róż, 48 pomarańcz neon i 83 kobalt. Ja jestem fanką jasnych pastelowych i neonowych kolorów ale jeśli lubisz stonowane i ciemne odcienie, to też znajdziesz coś dla siebie
KissLexi jest offline  
Stary 2014-02-27, 18:52   #3023
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Widziałam u siebie w stacjonarnym sklepie wzorniki z Estetiq i zawsze oglądam kolorki na pędzelkach i faktycznie na reala są bardziej nasycone, żywe ja już kilka razy wklejalam moj wzornik oraz kolorki na paznokciach z Estetiq. Poszukaj.
Ja polecam: 121 lekko metaliczny beż, 56 błękit (cudny), 68 róż-fuksja, 22 bordo, 107 piękna pastelowo mięta, 109 neonowy żółty/limonka, 63 fiolet, 58 pastelowo żółty. Te kolorki mam. A poluje na: 106 cudną pastelową morele, 108 neonowa zieleń, 46 neon jasny róż, 48 pomarańcz neon i 83 kobalt. Ja jestem fanką jasnych pastelowych i neonowych kolorów ale jeśli lubisz stonowane i ciemne odcienie, to też znajdziesz coś dla siebie
Widziałam Twój wzornik. Ale to nie to. Szukam kolorków 7,13 i 33, dwa pierwsze to róże, mniej więcej o cos takiego mi chodzi ale nie wiem czy sie nie rozczaruje.
iwonkabiedronka jest offline  
Stary 2014-02-27, 18:54   #3024
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zamawiaj- dziewczyny pisały że przysyła trochę inną niż na zdjęciu ale to oryginał 100%. Ja mam od niego IDB fireworks i jest ok. Jeśli chcesz mieć pewność 100% oryginału to polecam zamówić z plazanet.pl ale tam koszt to 85zł + przesyłka i ja dość długo czekałam na zrealizowanie zamówienia (z tym że zamawiałam przed świętami więc może dlatego).
Na tym plazanet.pl nie ma bazy gelish.:<
No to jutro walnę zamówienie u leoberta.
Też mam od niego fajerłorksa, ale cały czas jest mi ciężko uwierzyć, że to tak tanio.

_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 19:02   #3025
yashe
Rozeznanie

KissLexi, możesz mi napisać jakie są neony z Estetiq? tzn. chodzi głownie o krycie i konsystencje.. ja mam tylko 50 i 94 z Estetiq i te są super nasycone i dobrze kryją.. pytam bo mam jeden neon z a.t.a róż, i kryje po 3 warstwach, ale w przypadku pazurków z dość białą końcówką i po 4 są prześwity.. z tym, że ten róż jest raczej lejący więc może tu tkwi problem... dzisiaj akurat robiłam neona więc fotka będzie w odpowiednim wątku

tak przy okazji mała dygresja, jeśli miałabym kupować jakiś nowy kolor z lakierów z jednej półki cenowej to z pewnością byłby to Estetiq, później C.Z., z a.t.a jestem najmniej zadowolona :P także, C.Z. i a.t.a mówię "żegnaj" - nie kupie już z tych firm lakierów Estetiq jest lepszy
yashe jest offline  
Stary 2014-02-27, 19:28   #3026
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
KissLexi, możesz mi napisać jakie są neony z Estetiq? tzn. chodzi głownie o krycie i konsystencje.. ja mam tylko 50 i 94 z Estetiq i te są super nasycone i dobrze kryją.. pytam bo mam jeden neon z a.t.a róż, i kryje po 3 warstwach, ale w przypadku pazurków z dość białą końcówką i po 4 są prześwity.. z tym, że ten róż jest raczej lejący więc może tu tkwi problem... dzisiaj akurat robiłam neona więc fotka będzie w odpowiednim wątku

tak przy okazji mała dygresja, jeśli miałabym kupować jakiś nowy kolor z lakierów z jednej półki cenowej to z pewnością byłby to Estetiq, później C.Z., z a.t.a jestem najmniej zadowolona :P także, C.Z. i a.t.a mówię "żegnaj" - nie kupie już z tych firm lakierów Estetiq jest lepszy
No mam tylko jeden, ta limonka nr 109. Szczerze, jeszcze jej na pazurkach nie miałam
Na moim białym wzorniki dwie warstwy wystarczyły. Ale nie wiem jak sie bedzie zachowywać na pazurkach. Jak oglądałam ten kolor w sklepie na przezroczystym wzorniku, to tam nic nie przeswitywalo. Nie wiem ile tam mogło być warstw, ale grubo nie wyglądało

Ja tak samo nie kupie więcej kolorów z C.Z. Jestem wierna Estetiq jak by jeszcze wprowadzili mała pojemności to byłabym w siudmym niebie, ale cóż nie można mieć wszystkiego hehe

Edytowane przez KissLexi
Czas edycji: 2014-02-27 o 19:33
KissLexi jest offline  
Stary 2014-02-27, 20:23   #3027
_polly_
Zakorzenienie

A ja napisałam do Pana z Biokur, że nie chcę czekać i żeby zwrócił mi pieniądze za te dwie hybrydy.
Zamówię sobie zamiast nich przepiękną 40 z Mollona. Jeśli tylko dostanę melja z odpowiedzią o dostępności koloru.:P

_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 21:25   #3028
czuszka82
Moderator z pazurem

No faktycznie na stronce nie maja gelisha. Musialabys sie z nimi skontaktowac i zapytac bo oni nie wszystko maja na stronie. A jak nie to atakuj leoberta. Ma na sto procent oryginal ja tylko dlatego u niego nie zamowilam bo nie wiedzialam czy ta baza jest stara czy swieza. Swoja droga zastanawia mnie czy ktos kupuje w EF gdzie ta sama baza w promo kosztuje125zl...
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-27, 21:48   #3029
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Swoje nówki sztuki Mollony zamówiłam pocztą, żeby na spokojnie odebrac je sobie z awizo, bo nie ma mnie w Warszawie. Sprzedawca wysłał jednak kurierem i już dziś do mnie ów kurier dzwonił, że ma dla mnie paczkę I niby jak mam ją teraz odebrać? Ehhhhh
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-27, 21:52   #3030
czuszka82
Moderator z pazurem

Nie masz jakiegos zaufanego sasiada zeby u niego zostawic?ja tak zawsze robie
czuszka82 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości