Lakiery hybrydowe - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-13, 19:32   #301
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

No to zaszalałam, zamówiłam sobie 11 kolorków z CZ, ciekawe czy dobrze wybrałam, myślałam nad kolorami chyba z tydzień. Jak nie będą ładne to sie wkurze. I wkurza mnie ich "paleta" kolorów. Jak porównam te kolory ze zdjęciami wstawianymi przez użytkowniczki na paznokciach to mnie szlag trafia. Ale jak już do mnie dojdą to wrzucę fotki
iwonkabiedronka jest offline  
Stary 2013-08-13, 19:36   #302
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
No to zaszalałam, zamówiłam sobie 11 kolorków z CZ, ciekawe czy dobrze wybrałam, myślałam nad kolorami chyba z tydzień. Jak nie będą ładne to sie wkurze. I wkurza mnie ich "paleta" kolorów. Jak porównam te kolory ze zdjęciami wstawianymi przez użytkowniczki na paznokciach to mnie szlag trafia. Ale jak już do mnie dojdą to wrzucę fotki
Super, to czekamy na zdjęcia
Moje chyba dotrą jutro
soulie jest offline  
Stary 2013-08-13, 19:54   #303
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Wow! To faktycznie zaszalałaś No ich paleta to faktycznie porażka... Ja nie wiem co im szkodzi pomalować na wzornikach, na pewno mieli by lepsze wyniki sprzedaży.
KissLexi jest offline  
Stary 2013-08-13, 20:47   #304
maczetka
Raczkowanie

Odp: Lakiery hybrydowe

na ich stronie na fejsie pojawila sie informacja ze maja w planach pokazac na wzronikach. ale chyba nie wszystkie bo pytaja o numery kolorów. ......
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-13, 21:45   #305
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Mają pokazać kolorki tak, żeby się ładnie prezentowały... Ładnie to one się prezentuja na ich palecie kolorów. Ja bym wolała, żeby się prezentowały tak jak faktycznie wyglądają. Bo nie wiem skąd oni ten swój wzornik wytrzasnęli, moze sobie pożyczyli od jakiejś innej firmy, tak podejrzewam
Stary 2013-08-13, 21:54   #306
maczetka
Raczkowanie

co fakt to fakt. kolory na wzorniku nijak mają sie do realnych. trzeba sugerowac się zdjeciami klientek ale nie wszystkie kolory mają i większość sie powtarza...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-13, 22:12   #307
seXualna89
Raczkowanie

Dot.: Odp: Lakiery hybrydowe

Do mnie właśnie przyszła paczka z kolorami 011, PST001 i o26 Poniżej kolor 011 z jedną warstwą, w rzeczywistości troszeczkę jaśniejszy się wydaje O dziwo w tym kolorze nie kurczył mi się lakier tak jak w 006, że na środku był tylko kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13082013179.jpg (61,9 KB, 236 załadowań)
seXualna89 jest offline  
Stary 2013-08-13, 22:28   #308
maczetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie przyszła paczka z kolorami 011, PST001 i o26 Poniżej kolor 011 z jedną warstwą, w rzeczywistości troszeczkę jaśniejszy się wydaje O dziwo w tym kolorze nie kurczył mi się lakier tak jak w 006, że na środku był tylko kolor
jestem bardzo ciekawa tego pst 001. moglabys zamieścić chociaz zdjecie na pedzelku?
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-13, 23:13   #309
agnieszkaaW
Przyczajenie

Hej dziewczyny, mam problem z trwałością lakieru na paznokciach, trzyma mi się tylko dwa dni i potem sam lakier odpada. Czy to może być spowodowane tym, że kupiłam lakiery oraz cały zestaw na allegro i wcisnęli mi po prostu jakiś badziew... :/

Może macie jakiś sposób na to, żeby przedłużyć trwałość owego lakieru?
agnieszkaaW jest offline  
Stary 2013-08-14, 10:01   #310
akigo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja też proszę o wrzucanie zdjęć kolorków jakie macie, może być nawet zdjecie na pędzelku.
Ja wczoraj zamówiłam 015 i 016. Jak dojdą na pewno zrobię fotki
Macie może jakieś fajne kolory z estetiq? Ponoć to to samo co CZ.
Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia, chce zamówić jakiś szary kolor, już prawie kliknęłam PST 005 alw wycofałam się po zobaczeniu jednego z realnych zdjęć- zdecydowanie dla mnie za ciemny..
Stary 2013-08-14, 11:06   #311
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam kolor 006 i mi się nie obkurczał na środku, dla mnie fajnie się nakłada, ale ciekawe jak inne kolorki, mam nadzieje, że nie trafie na jakiś bubel.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszkaaW Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem z trwałością lakieru na paznokciach, trzyma mi się tylko dwa dni i potem sam lakier odpada. Czy to może być spowodowane tym, że kupiłam lakiery oraz cały zestaw na allegro i wcisnęli mi po prostu jakiś badziew... :/

Może macie jakiś sposób na to, żeby przedłużyć trwałość owego lakieru?
Jakiej firmy masz lakiery? Bo zazwyczaj te tanie to nie lakierożele tylko zwykłe żele, które są twarde a na miekkiej płytce nie "pracują" i zwyczajnie pękają i odpadają.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:

FOTKI, FOTKI, FOTKI jak najszybciej
Stary 2013-08-14, 15:36   #312
KissLexi
Raczkowanie

mój mani i pedi kolorkiem 58 z Estetiq na bazie i z topem CZ... Jest to typowo jasny pastelowy żółty, ślicznie prezentuje się na paznokciach

IMAG0370.jpg

IMAG0368.jpg

w.jpg
KissLexi jest offline  
Stary 2013-08-14, 15:59   #313
maczetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
mój mani i pedi kolorkiem 58 z Estetiq na bazie i z topem CZ... Jest to typowo jasny pastelowy żółty, ślicznie prezentuje się na paznokciach

Załącznik 5363916

Załącznik 5363917

Załącznik 5363918
piękny kolor. wpisuje na listę chciejstw
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-14, 17:36   #314
magdalenaRa
Przyczajenie

Słyszałam i tu równiez czytam, że trzymają się one długo , ale szczerze watpię czy faktycznie jest to zdrowe dla paznokci - zarówno to długie trzymanie, które niedopuszcza powietrza jak i zmywanie acetonem, który wysusza jednak paznokcie ;-( ale byc moze wy macie inne doswiadczenia
Stary 2013-08-14, 18:27   #315
maczetka
Raczkowanie

paznokieć z tego co wiem to martwy wytwór naskórka wiec po co ma oddychać? bardziej zniszczone paznokcie mialam malujac i zmuwajac je co dwa dni zwyklym lakierem i zmywaczem. hybryda utwardza pazokiec, nie wiem co to znaczy miec polamane paznokcie i porozdwajane. w koncu mogę je zapuscic zanim sie zlamia i mam wrażenie ze sa duzo mocniejsze. ja z całego serca polecam taki sposob manicure.
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-14, 20:06   #316
Karola_82
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82

Dziś dotarł do mnie zestaw robiłam hybrydki 1wszy raz i nie wyszły idealnie, ale i tak jestem zachwycona
Kolor 026 (mietowy) i 048 (kawa z mlekiem, super, pokrywa juz jedna warstwa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (134,4 KB, 315 załadowań)

Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline  
Stary 2013-08-14, 23:19   #317
katjones
Przyczajenie

Kupiłam zestaw startowy CZ wraz z kolorami CZ. Jutro będę robić moje pierwsze hybrydy stąd pytania:
1. co zrobić gdy lakier się skurczy?
2. czy potrzebny jest primer czy nie? Było kilka opini za i przeciw i nie wiem czy go w ogóle użyć? Jeśli tak to w którym momencie?
3. Czy cleaner używamy zarówno jako odtłuszczenie i jako nabłyszczacz na końcu do zmycia?
Czekam na odpowiedź.
katjones jest offline  
Stary 2013-08-15, 12:12   #318
seXualna89
Raczkowanie

Na zdjęciu kolorki które posiadam, niestety lepszego aparatu nie mam Jeśli chodzi o PST001 to jest to kolor taki różowy nude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (44,1 KB, 299 załadowań)
seXualna89 jest offline  
Stary 2013-08-15, 12:33   #319
maczetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez katjones Pokaż wiadomość
Kupiłam zestaw startowy CZ wraz z kolorami CZ. Jutro będę robić moje pierwsze hybrydy stąd pytania:
1. co zrobić gdy lakier się skurczy?
2. czy potrzebny jest primer czy nie? Było kilka opini za i przeciw i nie wiem czy go w ogóle użyć? Jeśli tak to w którym momencie?
3. Czy cleaner używamy zarówno jako odtłuszczenie i jako nabłyszczacz na końcu do zmycia?
Czekam na odpowiedź.
ja primer mam ale nie uzywam. leciutko tylko matowie plytke bloczkiem . chociaż ostatnio nawet i tego nierobiłaam. a primer uzywamy jak juz to na samym początku.

cleanera uzywam jak odtluszczenie przed nalozeniem bazy i na sam koniec do przemycia topu
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-15, 18:39   #320
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Na zdjęciu kolorki które posiadam, niestety lepszego aparatu nie mam Jeśli chodzi o PST001 to jest to kolor taki różowy nude
Z tego co widzę to PTS oo1 lepiej by się nadawał do frencha niż oo1. Zamówiłam sobie 001 i martwie sie, że nie będzie taki pudrwo różowy tylko bardziej mleczny. Jutro do mnie dotrze 11 kolorków, oj będzie sie działo, już nie moge sie doczekac
Stary 2013-08-15, 18:43   #321
katjones
Przyczajenie

Dziękuje bardzo za odpowiedź.
Mogę pochwalić się moimi dzisiejszymi podbojami
CZ kolor 007 i 092.
007.jpg

092.jpg
katjones jest offline  
Stary 2013-08-15, 19:03   #322
soulie
Wtajemniczenie

Lakiery hybrydowe

ImageUploadedByWizaz Forum1376586197.463185.jpg016 cz
soulie jest offline  
Stary 2013-08-15, 21:35   #323
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Piękny kolorek, na pewno znajdzie sie na liście w moim następnym zamówieniu. Fajnie, że wklejacie coraz więcej zdjęć kolorków. Niedługo chyba będą już wszystkie z kolekcji.
Stary 2013-08-16, 09:49   #324
rossogatto
Raczkowanie

Dziewczyny, takie głupie pytanie mam - zabieram się za wybieranie kolorów i powiedzcie, co oznacza "PST" przy kolorach?
rossogatto jest offline  
Stary 2013-08-16, 10:40   #325
maczetka
Raczkowanie

PST oznacza pastel
maczetka jest offline  
Stary 2013-08-16, 11:18   #326
yashe
Rozeznanie

wklejam mojego frencha użyte kolory to 102 z a.t.a (róż z drobinkami fioletowo-seledynowymi) i 003 z CZ.
co do topu z CZ. nie mam z nim żadnego problemu, wystarczy mocno wstrząsnąć i nie jest juz tak bardzo gęsty co do wolnego brzegu, czasem tez mi się zdarza, że kolor się skurczy.. nie wiem od czego to zależy bo nie każdy kolor tak ma robię wtedy w ten sposób, że po nałożeniu pierwszej warstwy koloru i utwardzeniu w lampie, nakładam hybrydę na sam wolny brzeg i utwardzam z 20 sekund, a później maluje po całości i znowu zabezpieczam wolny brzeg myślę, że to dobry sposób przynajmniej dla mnie:P.. ostatnio wyczytałam, że nie powinno się przecierać paznokcia cleaner'em ( z CZ.) przed nałożeniem bazy:| samo matowienie wystarczy.. zrobiłam tak tym razem (ostatnio mam non stop "ręce w wodzie" i lakier już po tygodniu mi się odwarstwia:/ ) zamiast cleaner'em odtłuściłam pazurki acetonem.. jakoś wydawało mi się, że samo matowienie to trochę mało... nie wiem, czy to coś pomoże i przedłuży trwałość lakierów na moich paznokciach.. zobaczymy dam znać za jakiś czas :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg french.jpg (73,4 KB, 180 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-08-16 o 11:20
yashe jest offline  
Stary 2013-08-16, 13:35   #327
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wklejam mojego frencha użyte kolory to 102 z a.t.a (róż z drobinkami fioletowo-seledynowymi) i 003 z CZ.
co do topu z CZ. nie mam z nim żadnego problemu, wystarczy mocno wstrząsnąć i nie jest juz tak bardzo gęsty co do wolnego brzegu, czasem tez mi się zdarza, że kolor się skurczy.. nie wiem od czego to zależy bo nie każdy kolor tak ma robię wtedy w ten sposób, że po nałożeniu pierwszej warstwy koloru i utwardzeniu w lampie, nakładam hybrydę na sam wolny brzeg i utwardzam z 20 sekund, a później maluje po całości i znowu zabezpieczam wolny brzeg myślę, że to dobry sposób przynajmniej dla mnie:P.. ostatnio wyczytałam, że nie powinno się przecierać paznokcia cleaner'em ( z CZ.) przed nałożeniem bazy:| samo matowienie wystarczy.. zrobiłam tak tym razem (ostatnio mam non stop "ręce w wodzie" i lakier już po tygodniu mi się odwarstwia:/ ) zamiast cleaner'em odtłuściłam pazurki acetonem.. jakoś wydawało mi się, że samo matowienie to trochę mało... nie wiem, czy to coś pomoże i przedłuży trwałość lakierów na moich paznokciach.. zobaczymy dam znać za jakiś czas :P
Piękny french i pękny róż do frenchu, właśnie takiego szukam, ale już zamówiałm z CZ. Zobaczymy co to będzie
Stary 2013-08-17, 12:23   #328
rossogatto
Raczkowanie

Dziewczyny, wybieram kolory do zamówienia, ma któraś 089 brokatowy może? I powie jak wygląda/ wstawi zdjęcie na szablonie lub paznokciach?

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2013-08-17 o 18:40
rossogatto jest offline  
Stary 2013-08-17, 23:18   #329
iwonkabiedronka
Raczkowanie

Ja niestety nie posiadam
Stary 2013-08-19, 14:24   #330
blondhairgirl
Przyczajenie

dziewczyny, może pomożecie?

mam dylemat - chcę kupić sobie zestaw do hybrydy, do użytku własnego - domowego Chodzenie raz na 2-3tyg na manicure jednak zżera finansowo

I teraz tak - do tej pory robiłam hybrydę w salonach kosmetycznych - albo OPI (fantastycznie się trzymał, utwardzany w ich LED-owej lampie), albo CND (również bdb wrażenia, ciut krótsza wytrzymałość), raz jakiś no-name który trzymał się baardzo słabo.

Chciałam kupić zestaw w całości oparty na CND albo OPI. OPI mega drogie więc odpadło. CND powiedzmy w granicach możliwości, ale to by była baza + top 7ml, 2 lakiery, reszta czyli odtłuszczacz, alkohol izopropylowy i lampa już nie CND.
Natomiast - zaczęłam czytać wątek i super opinie o CZ - pazurki na zdjęciach wyglądają pięknie, kolory ciekawe, i - nie oszukujmy się - za cenę lakieru CND mam 3 lakiery CZ.
I teraz mam dylemat - czy bazę i top kupować z CND czy już całość kupić z CZ? Ktoś łączył taki zestaw?

I jeszcze - macie jakieś opinie o lakierach SPN? Kolory mają obłędne, ale nigdzie nie mogę znaleźć cen - ile kosztuje jeden lakierożel?

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Jolanta89
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości