Lakiery hybrydowe - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-08, 17:27   #4141
izaa29
Zakorzenienie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
izaa29: na allegro są oryginały, jak patrzyłam ale jak pamiętam to z konta tipsynails sprzedaje oficjalnie ich firma, więc lepiej od Nich. za 21 zł chyba
Dziękuję za informację Właśnie na dniach przymierzam się do zamówienia
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-08, 18:23   #4142
pink1912
Raczkowanie

ma któraś z was te stempelki i lakiery do niech konadowskie i używa ich na hybrydach, chcę zamówić działają oki ?
pink1912 jest offline  
Stary 2014-04-08, 18:35   #4143
rossogatto
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
ma któraś z was te stempelki i lakiery do niech konadowskie i używa ich na hybrydach, chcę zamówić działają oki ?
Jeszcze raz napisz to samo tylko po polsku.
rossogatto jest offline  
Stary 2014-04-08, 19:16   #4144
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Jeszcze raz napisz to samo tylko po polsku.
:kwiatek:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-08, 19:20   #4145
pink1912
Raczkowanie

stempelki + lakiery firmy KONAD - używa koś na hybrydzie ? działają ?
pink1912 jest offline  
Stary 2014-04-08, 19:48   #4146
czuszka82
Moderator z pazurem

użyj wyszukiwarki-Dziewczyny już o tym wielokrotnie pisały. W skrócie- działają a co i jak jest w wątku.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-04-08 o 19:49
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-04-09, 15:47   #4147
ewica84
Raczkowanie

Dziewczyny natknęłyście się na tańszy odpowiednik Summer Joy??
ewica84 jest offline  
Stary 2014-04-09, 17:45   #4148
KissLexi
Raczkowanie

Kochane, pytanie do tych co używają pH bond pod bazę Gelish.
- czy przedłuża to trwałość manicure?
Wiem ze było już pisane o pH bond, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
W sobotę zrobiłam hybrydki (baza Gelish+kolorówka Estetiq+top Gelish)
A dzis już musiałam wymienić trzy pazurki u prawej ręki i dwa u lewej :/
Co prawda robiłam wiosenne porządki, ale to nie było nic ciężkiego, żadnego mycia okien - tylko ścieranie kurzy mycie podług, ogółem troszku moczylam łapki w wodzie.
Myślałam ze jak wymienię bazę CZ na Gelish to moj manicure wytrzyma minimum tydzień ech
Żeby nie było, dawałam bardzo cieniutko bazy - według waszych wskazówek. A może powinnam dawać dwie cieniutkie warstwy bazy ( ktoś raz pisał ze dwie warstwy mocniej trzymają)???
Sama już nie wiem
KissLexi jest offline  
Stary 2014-04-09, 17:57   #4149
Malina626262
Przyczajenie

Czesc dziewczyny. Mam problem i nie mam pojecia czemu sie tak dzieje Pierwsze hybrydy ktore robiłam wyszły mi rewelacyjnie. Ale drugie juz nie:/ Gdy na koniec nałożylam top wlożyłam do lampy pazurki po wyciągnięciu przetarłam cleanerem to przestały błyszczeć zrobiły sie wrecz matowe i musiałam pomalowac lakierem bezbarwnym. Teraz na "słoneczku" malowałam nowe kolorki i tak samo się stalo. Pazurki zrobiły sie matowe, przetarłam drugi raz cleanerem to przez dosłownie seksunde blyszczały ale z chwilą wyschnięcia zmatowialy. Nie wiem czemu sie tak dzieje ? pomoze ktos?
Malina626262 jest offline  
Stary 2014-04-09, 18:40   #4150
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Malina626262 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Mam problem i nie mam pojecia czemu sie tak dzieje Pierwsze hybrydy ktore robiłam wyszły mi rewelacyjnie. Ale drugie juz nie:/ Gdy na koniec nałożylam top wlożyłam do lampy pazurki po wyciągnięciu przetarłam cleanerem to przestały błyszczeć zrobiły sie wrecz matowe i musiałam pomalowac lakierem bezbarwnym. Teraz na "słoneczku" malowałam nowe kolorki i tak samo się stalo. Pazurki zrobiły sie matowe, przetarłam drugi raz cleanerem to przez dosłownie seksunde blyszczały ale z chwilą wyschnięcia zmatowialy. Nie wiem czemu sie tak dzieje ? pomoze ktos?
Na jakiej marce robisz hybrydy? Może pomyliłaś bazę z topem? Baza przetarta cleanerem daje właśnie efekt matu

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Absolutnie nie przedłuża trwałości manicure. Daje tyle samo co zwykły odtłuszczacz.
Jeśli zaś chodzi o bazę - sama kładę 2x i zdecydowanie poprawia trwałość. Mam cienkie paznokcie, daję 2 cienkie warstwy i jest gitara
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-09, 19:21   #4151
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Absolutnie nie przedłuża trwałości manicure. Daje tyle samo co zwykły odtłuszczacz.
Jeśli zaś chodzi o bazę - sama kładę 2x i zdecydowanie poprawia trwałość. Mam cienkie paznokcie, daję 2 cienkie warstwy i jest gitara
No właśnie ja też mam bardzo słabe i cienkie paznokcie. Spróbuje następnym razem z dwiema cinkimi warstwami, może to pomoże. Bo jak nie to chyba trafi mnie szlak jak będę musiała co kilka dni poświęcać godzinę na pazury
KissLexi jest offline  
Stary 2014-04-09, 19:59   #4152
Malina626262
Przyczajenie

Cytat:
Na jakiej marce robisz hybrydy? Może pomyliłaś bazę z topem? Baza przetarta cleanerem daje właśnie efekt matu[COLOR="Silver"]
Nie pomyliłam bazy z topem. Marka estetiq. Wlasnie szukając w internecie natrafiłam na artykuł gdzie było napisane ze jesli za krótko trzyma sie lakier w lampie to moze byc taki efekt koncowy. A wy jak długo trzymacie?
Malina626262 jest offline  
Stary 2014-04-09, 20:35   #4153
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli ktoś ma słabe łamiące się paznokcie to lepiej dać dwie warstwy bazy? Pytam, gdyż siostry koleżanka narzeka na słabe łamiące się paznokcie i jest zainteresowana manicure hybrydowym. Chciałaby zapuścić a ja chciałabym spełnić jej oczekiwana w kwestii manicure
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-09, 20:52   #4154
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Nie pomyliłam bazy z topem. Marka estetiq. Wlasnie szukając w internecie natrafiłam na artykuł gdzie było napisane ze jesli za krótko trzyma sie lakier w lampie to moze byc taki efekt koncowy. A wy jak długo trzymacie?
30sek, ale ja mam lampę LED

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma słabe łamiące się paznokcie to lepiej dać dwie warstwy bazy? Pytam, gdyż siostry koleżanka narzeka na słabe łamiące się paznokcie i jest zainteresowana manicure hybrydowym. Chciałaby zapuścić a ja chciałabym spełnić jej oczekiwana w kwestii manicure
Tak, u mnie to się sprawdza, czasem nawet robię tak:
baza -> lampa -> puder akrylowy -> baza ->lampa i dopiero kolor
ale wtedy to już są twarde na mur beton i mogę szaleć, nie uważając na pazury
Jest tylko jeden minus tego miksu z akrylem - strrrasznie długo się odmacza
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-09, 20:56   #4155
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Z akrylem jeszcze nie miałam styczności więc na razie spróbuję jej położyć 2 razy bazę, może kiedyś spróbuję z tym pudrem jeśli go nabędę
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-09, 21:31   #4156
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
30sek, ale ja mam lampę LED

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

a jak długo trzyma Ci się kolor na akrylu?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-04-09, 21:41   #4157
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
a jak długo trzyma Ci się kolor na akrylu?
Trudne pytanie Aż mi się znudzi Powyżej tygodnia zaczyna mnie drażnić odrost, najdłużej hybrydę miałam 12 dni, więc trwałość nie została należycie przetestowana
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-09, 22:18   #4158
rysz4rd
Raczkowanie

Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie i mogłaby polecić jakiś biały kolor? Chodzi mi o malowanie całych paznokci na biało, wiec najlepiej jakby krył po dwóch warstwach. Mam biały do frencha z CZ ale po dwóch cieniutkich warstwach mam lekkie prześwity. Myślałam nad Indigo ale czarnym jestem jestem rozczarowana, bo kryje dopiero po trzech warstwach i to nie najcieńszych wiec boje sie ze z białym tej firmy bedzie tak samo

Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline  
Stary 2014-04-09, 22:20   #4159
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie i mogłaby polecić jakiś biały kolor? Chodzi mi o malowanie całych paznokci na biało, wiec najlepiej jakby krył po dwóch warstwach. Mam biały do frencha z CZ ale po dwóch cieniutkich warstwach mam lekkie prześwity. Myślałam nad Indigo ale czarnym jestem jestem rozczarowana, bo kryje dopiero po trzech warstwach i to nie najcieńszych wiec boje sie ze z białym tej firmy bedzie tak samo
Biały mam z Estetiq nr 3 i ostatnio robiąc siostrze cały biały mani spokojnie krył po 2 warstwach
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-09, 22:27   #4160
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

[QUOTE=rysz4rd;45966133]Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie i mogłaby polecić jakiś biały kolor? Chodzi mi o malowanie całych paznokci na biało, wiec najlepiej jakby krył po dwóch warstwach. Mam biały do frencha z CZ ale po dwóch cieniutkich warstwach mam lekkie prześwity. Myślałam nad Indigo ale czarnym jestem jestem rozczarowana, bo kryje dopiero po trzech warstwach i to nie najcieńszych wiec boje sie ze z białym tej firmy bedzie tak sam

....
ja z białego z Indigo seria Gel Polish jestem zadowolona,jest też swietny do frencha,bo bardzo elastyczny.....a z Indigo czarny ale z tej podstawowej serii kryje fanie po 2 warstwach bez problemu

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-04-09, 22:50   #4161
rossogatto
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja na swoje daję dwie warstwy zawsze, do tego używam indigo, które są dużo twardsze od CZ i cały paznokieć robi się bardzo solidny i sztywny. Teraz mani noszę prawie 2 tydzień i gdzieniegdzie zaczyna odłazić ale ja jestem typem obgryzacza. Po CZ nawet na bazie Gelish miałam elastyczne paznokcie i mani nie wytrzymywał tygodnia.
rossogatto jest offline  
Stary 2014-04-10, 06:29   #4162
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:

ja używam marki Estetiq i nie mam tego problemu, ale mam dwa cleanery i po jednym płytka jest lekko matowa a po drugim się błyszczy. Zwróć uwage bo może masz jakiś tandetny
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-04-10, 08:33   #4163
godblessyou
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Wiem ze było już pisane o pH bond, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
W sobotę zrobiłam hybrydki (baza Gelish+kolorówka Estetiq+top Gelish)
A dzis już musiałam wymienić trzy pazurki u prawej ręki i dwa u lewej :/
Co prawda robiłam wiosenne porządki, ale to nie było nic ciężkiego, żadnego mycia okien - tylko ścieranie kurzy mycie podług, ogółem troszku moczylam łapki w wodzie.
Myślałam ze jak wymienię bazę CZ na Gelish to moj manicure wytrzyma minimum tydzień ech
Żeby nie było, dawałam bardzo cieniutko bazy - według waszych wskazówek. A może powinnam dawać dwie cieniutkie warstwy bazy ( ktoś raz pisał ze dwie warstwy mocniej trzymają)???
Sama już nie wiem

Ja osobiście nakładam jedną warstwę i wszystko jest ok. przez dwa tygodnie, ale moim zdaniem dwie warstwy bazy powinny tworzyć bardziej elastyczną podstawę i lakier powinien dłużej się trzymać, tylko czy nie będzie "efektu" sztucznego paznokcia, napisz jak u Ciebie będzie wyglądał taki mani
godblessyou jest offline  
Stary 2014-04-10, 09:29   #4164
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ja osobiście nakładam jedną warstwę i wszystko jest ok. przez dwa tygodnie, ale moim zdaniem dwie warstwy bazy powinny tworzyć bardziej elastyczną podstawę i lakier powinien dłużej się trzymać, tylko czy nie będzie "efektu" sztucznego paznokcia, napisz jak u Ciebie będzie wyglądał taki mani
Spróbuje z dwoma warstwami bazy, jeśli to nie pomoże czyli paznokcie nie wytrwaja mi nawet tydzień to chyba rzucę to w holere
Ja zazwyczaj daje 3 warstwy koloru, by paznokcie były twardsze, i o dziwo choć jest lekko grubo to nie wyglada to sztucznie
KissLexi jest offline  
Stary 2014-04-10, 09:51   #4165
Enia_
Zadomowienie

pytanie do dziewczyn uzywających bazy gelish.....
ostatnio nakładając ją na pazurka tylko odtłuszczonego, baza jakby uciekała od wału paznokcia....przez co nakładając kolor nie mogłam nałożyć blisko skórek tylko tam gdzie baza się zaczynała i odrazu widać było jakbym miała 4 dniowy odrost ,czemu tak się stało ?
zazwyczaj matowiłam bloczkiem a tym razem nie ,czy to moze byc powód ? Czy moze za duzo bazy dałam i stad takie zjawisko ?
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-04-10, 09:55   #4166
czuszka82
Moderator z pazurem

hmmm. dziwne zjawisko
na pewno nie o matowienie chodzi- ja nigdy nie matowie i nic mi sie takiego z baza nie dzieje.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-04-10, 10:15   #4167
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
hmmm. dziwne zjawisko
na pewno nie o matowienie chodzi- ja nigdy nie matowie i nic mi sie takiego z baza nie dzieje.
no własnie u mnie pierwszy raz to się zdarzyło,ale tak myśle teraz ze chyba grubiej kładłam niż zawsze......przeważnie jakby wcieram ją w paznokieć a tym razem nakładałam grubiej sama nie wiem czemu,moze to właśnie stąd to uciekanie
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-04-10, 10:40   #4168
JAGA_
Raczkowanie

Jutro wchodzą nowe kolorki z spn, o takie ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NewColours_UVLaQ_small.jpg (95,6 KB, 49 załadowań)
JAGA_ jest offline  
Stary 2014-04-10, 10:43   #4169
JAGA_
Raczkowanie

Jeszce nie miałam tej firmy, a nie mam żadnego fioletu ani żółtego, więc może celem testu wezmę 609 i 624

Edytowane przez JAGA_
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:44
JAGA_ jest offline  
Stary 2014-04-10, 10:52   #4170
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Też jeszcze nie mam SPN. Mnie zachwycił 616.

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości