Lakiery hybrydowe - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-14, 18:02   #4261
ewelina1019
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Lakiery hybrydowe

to zdjęcia tego co się dzieje z moja hybrydą. Powyżej opisałam jak nakładam. Co jest nie tak...?

Edytowane przez ewelina1019
Czas edycji: 2014-04-14 o 18:06
ewelina1019 jest offline  
Stary 2014-04-14, 18:26   #4262
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewelina1019 Pokaż wiadomość
to zdjęcia tego co się dzieje z moja hybrydą. Powyżej opisałam jak nakładam. Co jest nie tak...?
Co prawda w temacie hybryd jestem od niedawna ale może to przez ten preparat do skórek? Skoro dzieje się tak tylko w ich okolicy?
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-14, 19:14   #4263
ewelina1019
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Co prawda w temacie hybryd jestem od niedawna ale może to przez ten preparat do skórek? Skoro dzieje się tak tylko w ich okolicy?
Możliwe ale dlaczego tak łatwo schodzi całość. Jak zaczyna się tak od boku to podważam paznokciem dalej i schodzi cały płat.

o taki:
ewelina1019 jest offline  
Stary 2014-04-14, 19:16   #4264
yashe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Moja mama też uwielbia hybrydy mówi ze już nie może się doczekać, aż przyjadę na święta i zrobię jej pazurki morelką 106 z Estetiq, która sama mi zresztą kupiła

Kochana yashe, Ty raz pisałaś ze jak nakładałaś na miętę Estetiq fireworksa IBD to zmienił Ci kolor.
Mi znudziła sie mięta wiec postanowiłam wczoraj na moje pazurki nałożyć jeszcze fireworksa. I co? I faktycznie jak go nałożyłam, to mięta zrobiła się zielona praktycznie całkowicie inny kolor. Ale nie zrażając się tym włożyłem do lampy. A jakie było moje zaskoczenie po wyciągnięciu utwardzonych pazurków z powrotem zrobiły się miętowe, takie same jak przed nałożeniem fireworksa.
Zdjęcia na dowód:

Załącznik 5648961Załącznik 5648960

o proszę dzięki za info kolejnym razem nie będę się obawiać aby nałożyć go na mięte z Estetiq jakoś nie przepadam za zielonym kolorkiem na paznokciach więc cieszy mnie fakt że Fireworks (tak lubiany przez wiele moich koleżanek) nie zmieni koloru po utwardzeniu
yashe jest offline  
Stary 2014-04-14, 19:32   #4265
magdalena1a
Przyczajenie

Mi z cz-tem dzieje się tak samo dlatego myślę że to kwestia bazy i topu ;/ paznokcie trzymają się zaledwie tydzień i nawet nie trzeba używać acetonu żeby je ściągnąć bo poprostu same odchodzą płatami bez większego problemu ;/ Chyba pora zainwestować w gelisha :P
magdalena1a jest offline  
Stary 2014-04-14, 19:35   #4266
yashe
Rozeznanie

Cytat:
Możliwe ale dlaczego tak łatwo schodzi całość. Jak zaczyna się tak od boku to podważam paznokciem dalej i schodzi cały płat.

o taki:
wiesz co, hybryda po zrobieniu jest dość elastyczna, taka właśnie lekko gumowa - zauważyłam, że łatwiej wtedy o uszkodzenia np. przy przytrzaśniętym paznokciu na świeżej hybrydzie zostanie ślad, a na kilkudniowej nie -przynajmniej z firmy C.Z., Estetiq, dlatego nie powinno się od razu po zrobieniu np. moczyć dłoni... ktoś tu kiedyś pisał że hybryda im dłużej noszona tym staje się mniej elastyczna i bardziej twarda spróbuj zaraz po zrobieniu hybryd nie skubać nic przy nich, nawet jak zauważysz, malutkie zapowietrzenie ja mam malutką córeczkę, która mimo 15 miesięcy już interesuje się tym co mama ma na paznokciach i zawsze zaraz po zrobieniu zauważa nowy mani hehe musi wtedy pomacać i podrapać z ciekawości czasem jej daje, choć ostatnio tak intensywnie oglądała moje pazurki że podwadziła mi hybrydę zaraz przy skórach, zrobiło się w tym miejscu małe zapowietrzenie, wiem że gdybym zaczęła skubać w tym miejscu to ściągnęłabym w całości cały lakier z paznokcia zostawiłam to w spokoju i mimo to nosiłam bite 2 tyg. zapowietrzenie nie pogłębiało się może tu tkwi problem? spróbuj nie skubać i nie podważać przez kilka dni
yashe jest offline  
Stary 2014-04-14, 19:37   #4267
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak już tu koleżanka wspomniała, dobra baza to podstawa. Przed gelishem siostra po 3 dniach miała odpryski a mamie po dniu zeszło płatem z jednego paznokcia więc może z jednej strony preparat z drgiej słaborzymająca się baza i schodzi w całości? A przy gelishu robi Ci się tak samo jak przy cz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-04-14 o 19:39
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-14, 19:57   #4268
expert89
Raczkowanie

Witam. Przyszla dzisiaj do mnie paczka z TIFTON z 5 hybrydami malymi na probe. Kolorki 4/16/17/30/37. Powiem szczerze myslalam ze kolory beda ladniejsze. Zaraz bede testowac na siostrze. Czy te hybrydy dobrze sie odmaczaja czy trzeba je pilowac??

@ewelina
Baza to podstawa. Na gelishu nie powino sie nic dziac. Dobrze zlap za palec przy matowieniu. Odciagnij skorki i waly boczne to zmatowïsz wszedzie.Uwaznie nakladaj baze tak aby nie zalac skorek. I swieta prawda jest to ze nie powinno sie moczyc dloni zaraz po manicure przynajniej do 2godz bo odejdzie. Wiadomo na twardej plytce nic sie nie stanie a na cienkiej moze odejsc:-\

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez expert89
Czas edycji: 2014-04-14 o 20:08
expert89 jest offline  
Stary 2014-04-14, 21:26   #4269
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Ja mam Top z Gelish i jestem bardzo zadowolona super sie blyszczy, posiada bloker UV, wiec kolory sie nie odbarwiaja ani nie blakna. No i jest tani. Na All widzialam juz za 50zl
Mam top z eco i z gelish. Eco blyszczy nieporownywalnie bardziej. Oba maja bloker uv

RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-14, 21:59   #4270
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez expert89 Pokaż wiadomość
Witam. Przyszla dzisiaj do mnie paczka z TIFTON z 5 hybrydami malymi na probe. Kolorki 4/16/17/30/37. Powiem szczerze myslalam ze kolory beda ladniejsze. Zaraz bede testowac na siostrze. Czy te hybrydy dobrze sie odmaczaja czy trzeba je pilowac??

@ewelina
Baza to podstawa. Na gelishu nie powino sie nic dziac. Dobrze zlap za palec przy matowieniu. Odciagnij skorki i waly boczne to zmatowïsz wszedzie.Uwaznie nakladaj baze tak aby nie zalac skorek. I swieta prawda jest to ze nie powinno sie moczyc dloni zaraz po manicure przynajniej do 2godz bo odejdzie. Wiadomo na twardej plytce nic sie nie stanie a na cienkiej moze odejsc:-\

pięknie się odmaczają
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-04-14, 22:03   #4271
marikaxp
Rozeznanie

Cytat:
Cześć dziewczyny. Mam problem z hybrydą- Odkleja się po zrobieniu odrazu przy skórkach w rogu- potrafi zejść całym płatem jak podważę, nie wiem w czym problem. Krok po kroku co robię, może wy mi pomożecie i zauważycie co jest nie tak
1) nakładam preparat do skórek i je odsuwam
2) matowie płytkę bloczkiem (może mało dokładnie bo właśnie ciężko mi do tych miejsc dojechać przy rogach sórek)
3) odtłuszczam cleanerem firmy cosmetics zone i płatkami bezpyłowymi
4) nakładam bazę cz bądź gelish, daje do lampy UV na 2m
5) przemywał płatkiem bezpyłowym bardzo dokładnie
6) nakładam kolor i 2m do lamy
7) powtarzam krok 6 - dwa, trzy razy
8) nakładam top firmy cz
9) do lampy 2 m
10) przemywam cleanerem cz

coś nie tak...? Staram się zamykać wolne brzegi paznokcia.
5. Przemywasz cleanerem? Moze nie przemywaj bazy tylko odrazu kolor. Mi jak schodził płatem z jednego palca z pardzo zniszczona plytka to mocniej zmatowiłam i dwa razy baze kładłam i wssystko super.
marikaxp jest offline  
Stary 2014-04-14, 22:04   #4272
kattunge
Raczkowanie

Cytat:
Podziwiam was ze sciagacie swoje hybrydy za pomoca wacika i foli. Ja zawsze wlewam troszku acetonu albo zmywacza issana do specjalnej miseczki, wkladam lapke i co jakis czas delikatnie skrobie
Raz sprobowalam z ta folia i wacikami i szczerze myslalam ze szlak mnie trafi, ile z tym ciapania i zachodu, masakra! I jeszcze jak mnie do tego palce po tym bolaly...
Nie wiem czemu Cię bolały palce. Ja moczę wacik w acetonie, kładę na paznokieć, zawjam folią i tak całą łapkę. Po 10 minutach ściągam robię to samo z drugą. Na początku robiłam obie dłonie na raz ale ciężko było z zawiniętymi folią palcami jednej ręki Żadnego ciapania przy tym nie ma, a tym bardziej nic mnie nie boli.

Cytat:
Cześć dziewczyny. Mam problem z hybrydą- Odkleja się po zrobieniu odrazu przy skórkach w rogu- potrafi zejść całym płatem jak podważę, nie wiem w czym problem. Krok po kroku co robię, może wy mi pomożecie i zauważycie co jest nie tak
1) nakładam preparat do skórek i je odsuwam
2) matowie płytkę bloczkiem (może mało dokładnie bo właśnie ciężko mi do tych miejsc dojechać przy rogach sórek)
Ja wcale nie matuję paznokci, odtłuszczam je tylko. Ważne żeby to bardzo dokładnie zrobić, bo w tym może być problem. Mi się jedynie od wolnego brzegu zapowietrzają, ale przy skórkach to wcale. Może zwróć właśnie uwagę na dokładne odtłuszczenie.

Cytat:
Napisane przez expert89 Pokaż wiadomość
Tifton bardzo dobrze się odmacza, nic nie trzeba piłować, jeśli jakieś resztki mi zostają to ściągam patyczkiem, ale nie skrobię. Ale masz rację, też sądziłam, że kolory są ładniejsze. Jak tylko będę robiła kolejne zamówienie wypróbuję inną firmę.
kattunge jest offline  
Stary 2014-04-14, 22:26   #4273
ewelina1019
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magdalena1a Pokaż wiadomość
Mi z cz-tem dzieje się tak samo dlatego myślę że to kwestia bazy i topu ;/ paznokcie trzymają się zaledwie tydzień i nawet nie trzeba używać acetonu żeby je ściągnąć bo poprostu same odchodzą płatami bez większego problemu ;/ Chyba pora zainwestować w gelisha :P
Mi dzieje się to tego samego dnia bo sprawdzam paznokciem czy się trzymają i w rogu odchodzi. Próbowałam też dziś na gelish i tak samo- może to faktycznie kwestia preparatu do skórek... albo źle zmatowiona płytka.... Powyżej dziewczyny opisały dlaczego może tak być i jak temu zapobiec.

WIELKIE DZIĘKI za podpowiedz dziewczyny....

Edytowane przez ewelina1019
Czas edycji: 2014-04-14 o 22:39
ewelina1019 jest offline  
Stary 2014-04-14, 23:00   #4274
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam top z eco i z gelish. Eco blyszczy nieporownywalnie bardziej. Oba maja bloker uv

Zamówiła ostatecznie gelish byleby nie robił się matowy z czasem i będzie ok szkoda, że eco wysyłają tylko za pobraniem pocztą jak będę mieć wolne, będę siedzieć w domu to w sierpniu może zamówię
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:15   #4275
Enia_
Zadomowienie

Wczoraj wysłali lakiery 5th,ciekawe kiedy dojdą

Cytat:
Mi dzieje się to tego samego dnia bo sprawdzam paznokciem czy się trzymają i w rogu odchodzi. Próbowałam też dziś na gelish i tak samo- może to faktycznie kwestia preparatu do skórek... albo źle zmatowiona płytka.... Powyżej dziewczyny opisały dlaczego może tak być i jak temu zapobiec.

WIELKIE DZIĘKI za podpowiedz dziewczyny....
Punkt 5 tez wydał mi się dziwny, jesli juz nie chcesz kłaść lakieru na "mokrą" baze to przetrzyj suchym wacikiem ale nie przemywaj .

I tak jak napisała Yashe..... mnie tez czasem cos zaleje się na skórki dosłownie malenstwo ale zostawiam to w spokoju bo jakbym chciała odwadzić,poprawić to tez lakier odszedł by płatem całym.
Dobra rada,jak widzisz ze cos gdzies podchodzi delikatnie powietrzem,zostaw to w spokoju zamiast grzebac

I skórki odsuń np. dzien wczesniej aby preparat zdążył odparować

Cytat:
Zamówiła ostatecznie gelish byleby nie robił się matowy z czasem i będzie ok szkoda, że eco wysyłają tylko za pobraniem pocztą jak będę mieć wolne, będę siedzieć w domu to w sierpniu może zamówię
też mnie zdziwiła ta wysyłka z Eco, ale nie żałuje nawet tej drogiej wysyłki
Paznokcie błyszczą z dnia na dzien coraz piękniej i przyciągają uwagę np.ekspedientek w sklepie
Juz kilka razy zapytano mnie jaki mam lakier że tak błyszczy
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-04-15 o 08:17
Enia_ jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:27   #4276
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
też mnie zdziwiła ta wysyłka z Eco, ale nie żałuje nawet tej drogiej wysyłki
Paznokcie błyszczą z dnia na dzien coraz piękniej i przyciągają uwagę np.ekspedientek w sklepie
Juz kilka razy zapytano mnie jaki mam lakier że tak błyszczy
No nic wczoraj już zamówiłam gelisha Miałam zamawiać eco ale u mnie w domu w godzinach odwiedzin listonosza nigdy nikogo nie ma, a dodatkowo nie mam poczty u siebie w miejscowości więc głównie dlatego wybrałam jednak gelisha gdyż mogłam opłacić przelewem. Czasem babcia złapie listonosza i odbiera przesyłki dla mnie, Nie wiem czemu przy zamówieniach eco wysyłają tylko za pobraniem?
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:43   #4277
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
No nic wczoraj już zamówiłam gelisha Miałam zamawiać eco ale u mnie w domu w godzinach odwiedzin listonosza nigdy nikogo nie ma, a dodatkowo nie mam poczty u siebie w miejscowości więc głównie dlatego wybrałam jednak gelisha gdyż mogłam opłacić przelewem. Czasem babcia złapie listonosza i odbiera przesyłki dla mnie, Nie wiem czemu przy zamówieniach eco wysyłają tylko za pobraniem?
nie mam pojęcia czemu tak jest, ja tez wole płacić przelewem ale cóś, trzeba się poświęcić czasem
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:46   #4278
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Wczoraj wysłali lakiery 5th,ciekawe kiedy dojdą
Ja w tamtym tygodniu zamówiłam w czwartek w piątek po 13 były u mnie, wybrałam polecony priorytetowy list

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:55   #4279
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
nie mam pojęcia czemu tak jest, ja tez wole płacić przelewem ale cóś, trzeba się poświęcić czasem
Mam nadzieję, że gelish się sprawdzi poświęcę się przy następnym zamówieniu

Ciekawe czy przyjdzie jeszcze przed świętami, w sumie mam tam jeszcze trochę MM, najważniejsze żeby płytka z pepitką przyszła gdyż mam już koncepcję mani
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-15, 09:38   #4280
marikaxp
Rozeznanie

Dziewczyny, ktorego topu z eco używacie? Który jest taki dobry ? Ja widzęna stronie dwa jeden colour uv top coat a drugi universal uv top coat? Ja mam z gelish teraz, ale podejrzewam , że to podróba z all od leoberta, zastanawiam sie czy nie reklanować, po kilku dniach robią się pajączki a na dodatek jest w nim duzo bąbelków i przy nakaładaniu musze sie męczyć z usuwaniem ich ..
marikaxp jest offline  
Stary 2014-04-15, 09:55   #4281
czuszka82
Moderator z pazurem

ja mam od leoberta i oryginał na 100%
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:02   #4282
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktorego topu z eco używacie? Który jest taki dobry ? Ja widzęna stronie dwa jeden colour uv top coat a drugi universal uv top coat? Ja mam z gelish teraz, ale podejrzewam , że to podróba z all od leoberta, zastanawiam sie czy nie reklanować, po kilku dniach robią się pajączki a na dodatek jest w nim duzo bąbelków i przy nakaładaniu musze sie męczyć z usuwaniem ich ..
Nooo nie mów, że takie rzeczy się dzieją? Wczoraj zamówiłam
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:06   #4283
marikaxp
Rozeznanie

Może tylko ja mam takiego pecha:/ ale mam wrażenie , że jest jakiś problem z bakretką, użyłam 3 razy i leży , bo nie mam siły 2h nakładać top i usuwać te bąble , których jest coraz wiecej, może jakiś po terminie. No nic , napisałam do niego i zobaczymy. No innym forum już czytałam, że dziewczyny też u niego na podróby trafiły.
marikaxp jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:06   #4284
czuszka82
Moderator z pazurem

ja nie mam ani bąbelków ani pajączków ani żadnych innych historii. Zamawiałam u leoberta nie tak dawno.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:08   #4285
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja nie mam ani bąbelków ani pajączków ani żadnych innych historii. Zamawiałam u leoberta nie tak dawno.
Czyli jest nadzieja wczoraj właśnie tam zamawiałam. Jak z połyskiem? Mani nie matowieje podczas noszenia?
izaa29 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:13   #4286
czuszka82
Moderator z pazurem

nic nie matowieje, pięknie się błyszczy, nie rysuje się. Trzeba tylko pamiętać żeby trzymać go z dala od źródeł wszelakiego (sztucznego i naturalnego) światła żeby pędzelek nie stwardniał. Mnie się kiedyś zrobił taki lekko "wysztywniony" ale wystarczy przetrzeć wacikiem z acetonem i jest gicior (w moim przypadku przetarłam isaną). Co do eco-też miałam kupić ale 16zł za przesyłkę to przesada a w Elarto jak mówisz można kupić tylko na firmę lub dyplom kosmetyczki.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:17   #4287
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Niebieski. Chyba universal :p

Mnie tez robily sie pajączki a mam oryginal. Po kilku dniach top mial mikro pekniecia. Jak nie szalalam to bylo ok, ale w pracy pekal juz 3 dnia. Przy dodatkowym utwardzeniu paznokcia, zachowywal sie lepiej, co finalnie spowodowalo ze mam o nim dobra opinie.

RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:28   #4288
Must
Rozeznanie

Cześć

liczę bardzo na waszą radę.

Byłam przeciwna hybrydzie, ale wiem, że z braku czasu to najlepsze rozwiązanie na wesele i ślub.

Poszukuję koloru z załącznika ( welur fuksja ) lub cos zbliżonego.
Jaką markę możecie polecić ?
Coś do 100 zł.

Zależy mi na tym kolorze, bo jest to kolor przewodni mojego weselnego ubioru i ślubu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probnik-skory-ekskluzywne.jpg (187,6 KB, 47 załadowań)
Must jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:33   #4289
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Cześć

Byłam przeciwna hybrydzie, ale wiem, że z braku czasu to najlepsze rozwiązanie na wesele i ślub.

Coś do 100 zł.

Zależy mi na tym kolorze, bo jest to kolor przewodni mojego weselnego ubioru i ślubu.
Mysle ze z takim kolorem nie bedziesz miala problemu. Fuksje ma chyba kazda firma hybrydowa.
http://www.indigo-nails.com/gel-poli...el-polish.html

Gelish sugar and spice

Gelish carnival hangover

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-04-15 o 10:43
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:41   #4290
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Cześć

Coś do 100 zł.

Semilac 034 Mardi gras

https://www.facebook.com/DiamondCosm...type=1&theater
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości