Lakiery hybrydowe - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-05-11, 23:14   #4771
rysz4rd
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Tam w opisie jest że lampa "wyposażona jest w najwyższej jakości diody UV"... Nie znam się, ale chyba powinno być led? Bo to raczej nie to samo, no nie?

Tak, z tego co wiem diody uv to zupełnie co innego niż diody led. Takie diody uv mogą w ogóle nie utwardzać.

Co do tej ledowej lampy co sie podobno bardzo mocno nagrzewa - mam taką i faktycznie robi sie ciepła ale nie gorąca (po kilku/kilkunastu minutach jest juz chłodna i mozna jej używać dalej). Moim zdaniem do użytku domowego jest jak najbardziej OK. Chociaż dobre diody led nie powinny sie nagrzewać (powinny byc lekko ciepłe co najwyżej). Ta którą posiada RosesAreRed jest pewnie trochę lepsza z tego względu i powinna mieć dłuższą żywotność. Jak dla mnie wystarczająca jest ta która mam bo paznokcie robię głównie sobie.

Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline  
Stary 2014-05-11, 23:21   #4772
_malami
Raczkowanie

Czy mając top i bazę z Semilac, mogę użyć koloru z innej firmy? Ktoś próbował?
_malami jest offline  
Stary 2014-05-12, 01:12   #4773
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, czy mogły byście mi polecić jakiś zestaw startowy do manicure hybrydowego zastanawiałam się nad firmą cosmetic zone, dobry wybór? tylko nie mogę znaleźć ich oferty na allegro , mają? bo może nie umiem znaleźć
dodam jeszcze ze interesuje mnie zestaw tak do 200 zł
Zachecam do lektury watku. Na pewno dowiesz sie o plusach i minusach poszczegolnych firm. CZ jest na allegro.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
więc myślicie, że warto takiego "diamencika" kupić? Boje się że to jakaś tandeta będzie ;/ a nie chce szajsu kupić. Kusi strasznie. Nie jest droga, ledowa, ładnie wygląda i jest mniejsza niż moja tunelówka. Błagam doradźcie
Masz ja stacjonarnie czy online? Mozesz kupic i jak cos bedzie nie tak to zwrocisz. Wydaje mi sie ze to po prostu diody led uv. Zwykla dioda led nadaje sie do oswietlenia a nie do mani Raczej swietlowki nikt by w takiej lampie nie instalowal

RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-05-12, 06:18   #4774
_polly_
Zakorzenienie

Moje dwie nowości z NeoNail.
Jestem strasznie ciekawa jak się będą trzymać i czy się dobrze odmaczają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1399868154844.jpg (44,5 KB, 34 załadowań)

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 07:59   #4775
czuszka82
Moderator z pazurem

ja mam lampę ledową z CZ-kosztowała co prawda 300zł ale jest mega. Jak ktoś może tyle przeznaczyć to poelcam w 100%.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Polly-mam ten sam problem-kiedy ja to zużyję a cały czas obczajam jakies nowe
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-12, 08:18   #4776
ewica84
Raczkowanie

Ma któraś z was cz, estetiq, ata nr 005, 006 ?
Szukam koloru koralowego a nie moge znaleźć zdjecia
ewica84 jest offline  
Stary 2014-05-12, 08:22   #4777
izaa29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Mam już ponad 30 hybryd, kiedy ja to zużyję.
Szybko poszło Zaczynałam wcześniej i zatrzymałam się na około 20
izaa29 jest teraz online  
Stary 2014-05-12, 08:34   #4778
godblessyou
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, czy mogły byście mi polecić jakiś zestaw startowy do manicure hybrydowego zastanawiałam się nad firmą cosmetic zone, dobry wybór? tylko nie mogę znaleźć ich oferty na allegro , mają? bo może nie umiem znaleźć
dodam jeszcze ze interesuje mnie zestaw tak do 200 zł
Na Allegro mają kilka zestawów, ten w linku kosztuje 165 - taki kupiłam
http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...229902883.html

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
CZ ma kilka korali, ja mam 006 i pst12 ( pastelowy koral ) - ładny, taki na lato

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mam lampę ledową z CZ-kosztowała co prawda 300zł ale jest mega. Jak ktoś może tyle przeznaczyć to poelcam w 100%.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Polly-mam ten sam problem-kiedy ja to zużyję a cały czas obczajam jakies nowe
Jak długo utwardzasz tą lampą, podobno wystarczy 30 sek, to bardzo krótko, czy faktycznie lakiery utwardzą się w tym czasie, bo kusi mnie ten czas , to spora oszczędność-mnie zawsze się śpieszy - zastanawiam się nad tą lampą,tylko martwi mnie, czy aby na pewno lakier się odpowiednio utwardzi?
godblessyou jest offline  
Stary 2014-05-12, 08:38   #4779
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość

Masz ja stacjonarnie czy online? Mozesz kupic i jak cos bedzie nie tak to zwrocisz. Wydaje mi sie ze to po prostu diody led uv. Zwykla dioda led nadaje sie do oswietlenia a nie do mani Raczej swietlowki nikt by w takiej lampie nie instalowal

przemyślałam wczoraj całą sprawę odnośnie lamp, przeliczyłam i przedyskutowałam z moimi najlepszymi doradcami - rodzicami doszliśmy do wniosków, że lepiej kupić porządną lampę led za ponad 200 zł niż niesprawdzoną za 130. Dlatego zrobiłam sobie ładne pudełeczko, którego nie można otworzyć, tylko popsuć żeby się do środka dostać. Z przodu napisałam "zbieram na lampę uv led" i tak sobie bede odkładać już sobie upatrzyłam jaką bym chciała, jednak wole zabudowaną
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 08:54   #4780
kizdaM
Zadomowienie

Mam bazę i top z CZ, chciałabym sobie kupić jakieś nowe lakiery, jeszcze nie wiem z jakiej firmy, a.t.a., Estetiq, 5th, pytanie czy muszę kupywać oddzielnie do nich bazy i top żeby były z tej samej firmy, czy może być baza i top z CZ ? I oczywiście najgorsze (bo nigdy nie mogę się zdecydować) wybór kolorów :P jest ich tak wiele do wyboru, chciałabym wszystkie ale aż tak to nie można szaleć :P

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-05-12, 08:58   #4781
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mam bazę i top z CZ, chciałabym sobie kupić jakieś nowe lakiery, jeszcze nie wiem z jakiej firmy, a.t.a., Estetiq, 5th, pytanie czy muszę kupywać oddzielnie do nich bazy i top żeby były z tej samej firmy, czy może być baza i top z CZ ? I oczywiście najgorsze (bo nigdy nie mogę się zdecydować) wybór kolorów :P jest ich tak wiele do wyboru, chciałabym wszystkie ale aż tak to nie można szaleć :P
Nie musisz kupować oddzielnie bazy i topu z każdej firmy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-05-12, 09:05   #4782
czuszka82
Moderator z pazurem

godblessyou-baze gelish utwardzam 10sek a wszystko pozostale 30sek. Utwardza sie nawet tak tu szeroko opisywany niesforny gęścioszek indigo
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-12, 09:09   #4783
Myosottis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
ja mam i 5 i 6 z estetiq - będę robić dzisiaj zdjęcia wzornika, to wrzucę
Myosottis jest offline  
Stary 2014-05-12, 09:19   #4784
kizdaM
Zadomowienie

A jak to jest z Semilac ? Buteleczki mają pojemność 6 ml...kojarzę, że ktoś tutaj pisał że są buletki 5 ml i 15 i że w tych po 5 ledwo można ten lakier wygrzebać, jak to jest z Semilaciem ?

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-05-12, 09:26   #4785
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
A jak to jest z Semilac ? Buteleczki mają pojemność 6 ml...kojarzę, że ktoś tutaj pisał że są buletki 5 ml i 15 i że w tych po 5 ledwo można ten lakier wygrzebać, jak to jest z Semilaciem ?
wygrzebywać trzeba z TIFTONA mini - 5ml-plastikowa butelka-dla mnie okropieństwo mam wrażenie że po otwarciu buteleczki jest go tyle że nie wiem czy wystarczy na 10 pazurków

SEMILAC- 6 ML - zupełne przeciwieństwo, buteleczka szklana i wypełniona po brzegi
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-05-12 o 09:27
Enia_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 09:32   #4786
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wygrzebywać trzeba z TIFTONA mini - 5ml-plastikowa butelka-dla mnie okropieństwo mam wrażenie że po otwarciu buteleczki jest go tyle że nie wiem czy wystarczy na 10 pazurków

SEMILAC- 6 ML - zupełne przeciwieństwo, buteleczka szklana i wypełniona po brzegi
Ok, dziękuję za informacje chyba zamówię Semilaci dzisiaj myślę o 039(czerwony) 019(niebieski) 041(zielony) 144(błękit) 008(róż) no i zastanawiam się jeszcze czy brać czy nie 031(czarny). Sprawdzałam na wątku z wzornikami, niewiele ich tam jest, ale te akurat były, może ktoś z Was może coś o nich powiedzieć ? Albo doradzić ? Coś zmienić czy te są OK ?

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-05-12, 09:33   #4787
czuszka82
Moderator z pazurem

to tak jak Indigo-mam wrażenie że jego jest więcej niż w innych miniaturkach. W sobotę malowałam brokatowym shanghai i aż mi spływało po brzegach i się wylewało
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-12, 10:42   #4788
ewica84
Raczkowanie

A z jakiej firmy polecacoe kolor czarny? Miałam z tiftona i był ok 2warstwy ładnie kryły ale moze polecicie cos wiekszeg? Jak cz sie spisuje?
ewica84 jest offline  
Stary 2014-05-12, 11:30   #4789
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
A kolorki się zgadzają z tymi co pokazują czy też nie bardzo jak w przypadku 5th ? Bo miałam zamiar zamawiać coś w niedługim czasie i teraz nie wiem co jak z ich odmaczaniem ?
u mnie w ogóle się żaden kolor nie zgodził
dostałam wzornik w formie ulotki i porównując to nawet czerwony ma inny odcień, piękna mięta jest zielonym kolorem a cudny nudziak okazał się brudnym różem, którym byłam załamana i chciałam go od razu wywalić do kosza

po prostu przestałam wierzyć jakimkolwiek wzornikom, kolorów trzeba szukać na wzornikach lub pazurkach bo o samych lakierach a.t.a. nie mogę nic złego powiedzieć
Bettina_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 12:00   #4790
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
dostałam wzornik w formie ulotki i porównując to nawet czerwony ma inny odcień, piękna mięta jest zielonym kolorem a cudny nudziak okazał się brudnym różem, którym byłam załamana i chciałam go od razu wywalić do kosza

po prostu przestałam wierzyć jakimkolwiek wzornikom, kolorów trzeba szukać na wzornikach lub pazurkach bo o samych lakierach a.t.a. nie mogę nic złego powiedzieć
No ja właśnie sprawdzałam kolory na wzornikach z innego wątku i widac było, ze nie zgadzają się z tym co oni pokazują. No nic, zobaczymy jak przyjdą

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-05-12, 12:12   #4791
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
przemyślałam wczoraj całą sprawę odnośnie lamp, przeliczyłam i przedyskutowałam z moimi najlepszymi doradcami - rodzicami doszliśmy do wniosków, że lepiej kupić porządną lampę led za ponad 200 zł niż niesprawdzoną za 130. Dlatego zrobiłam sobie ładne pudełeczko, którego nie można otworzyć, tylko popsuć żeby się do środka dostać. Z przodu napisałam "zbieram na lampę uv led" i tak sobie bede odkładać już sobie upatrzyłam jaką bym chciała, jednak wole zabudowaną
Jaka chcesz kupic? Jesli chodzi o wnioski, wyciagnelam podobne, dlatego szarpnelam sie na drozszy model. Niestety czesto jest tak, ze jak sie tanio kupuje, wcale sie nie oszczedza. Taniosc czesto jest badziewna, psuje sie, a potem trzeba wykladac kase raz jeszcze.
Dobra decyzja.

RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-05-12, 12:28   #4792
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jaka chcesz kupic? Jesli chodzi o wnioski, wyciagnelam podobne, dlatego szarpnelam sie na drozszy model. Niestety czesto jest tak, ze jak sie tanio kupuje, wcale sie nie oszczedza. Taniosc czesto jest badziewna, psuje sie, a potem trzeba wykladac kase raz jeszcze.
Dobra decyzja.

http://allegro.pl/rn-lampa-uv-led-12...197021223.html

myśle nad tą lampą. Na pewno wiem że kupie ledową bo porównując ze zwykłą uv to i tak dużo taniej wychodzi ze względu na te cholerne świetlówki które trzeba wymieniać. I na pewno nie bede oszczędzać na ledowej. Wole zapłacić raz za porządną, niż troche mniej za badziew. Kusi mnie ta co Ty masz, ale chciałam mieć całą zakrytą. Ta którą wysłałam w linku jest dosyć duża, może uda mi sie znaleźć mniejszą. W czerwcu/lipcu już powinnam mieć fundusze
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 12:38   #4793
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość

Ta ulotka jest beznadziejna, ale wzornik na aukcji był w miarę ok

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-05-12, 12:56   #4794
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
http://allegro.pl/rn-lampa-uv-led-12...197021223.html

myśle nad tą lampą. Na pewno wiem że kupie ledową bo porównując ze zwykłą uv to i tak dużo taniej wychodzi ze względu na te cholerne świetlówki które trzeba wymieniać. I na pewno nie bede oszczędzać na ledowej. Wole zapłacić raz za porządną, niż troche mniej za badziew. Kusi mnie ta co Ty masz, ale chciałam mieć całą zakrytą. Ta którą wysłałam w linku jest dosyć duża, może uda mi sie znaleźć mniejszą. W czerwcu/lipcu już powinnam mieć fundusze
ja mam taką sama (tylko kupioną za 300zł w CZ). Jest rewelacyjna. Bierz i sie nie zastanawiaj!
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:09   #4795
godblessyou
Raczkowanie

Cytat:
to tak jak Indigo-mam wrażenie że jego jest więcej niż w innych miniaturkach. W sobotę malowałam brokatowym shanghai i aż mi spływało po brzegach i się wylewało

Super, dziękuję za cenną informację, przemyślałam i zamówiłam różową, mam nadzieję że będę równie zadowolona - dziękuję
godblessyou jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:28   #4796
kosmetycznamajka
Raczkowanie

Cytat:
Ok, dziękuję za informacje chyba zamówię Semilaci dzisiaj myślę o 039(czerwony) 019(niebieski) 041(zielony) 144(błękit) 008(róż) no i zastanawiam się jeszcze czy brać czy nie 031(czarny). Sprawdzałam na wątku z wzornikami, niewiele ich tam jest, ale te akurat były, może ktoś z Was może coś o nich powiedzieć ? Albo doradzić ? Coś zmienić czy te są OK ?
polecam semilac ;-) zależy jakie kolorki lubisz, ja z reguły wybieram pastele: uwielbiam od nich 073, 003 i wszystkie brzoskwiniowe. co do czerwieni 039 to taka seksowna czerwień, mają jeszcze 026 - czerwień z błyszczącymi drobinkami.
144? Chyba chodziło Ci o 044 - łądny się wydaje, ale nie próbowałam. 008 - super neon ! <3

Z czarnym słyszałam że są jakieś małe problemy i trzeba go dłużej utwardzać pod lampą cyfrową.
Stary 2014-05-12, 13:37   #4797
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
ja mam taką sama (tylko kupioną za 300zł w CZ). Jest rewelacyjna. Bierz i sie nie zastanawiaj!

ooo to super powiedz mi jaka ona jest duża? bo na all pisze że ma 25x25x9,5, teoretycznie jest taka jak moja tunelówka, choć może ja coś źle mierze, albo na all źle napisali. Wolałabym mniejszą mimo wszystko
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:44   #4798
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
polecam semilac ;-) zależy jakie kolorki lubisz, ja z reguły wybieram pastele: uwielbiam od nich 073, 003 i wszystkie brzoskwiniowe. co do czerwieni 039 to taka seksowna czerwień, mają jeszcze 026 - czerwień z błyszczącymi drobinkami.
144? Chyba chodziło Ci o 044 - łądny się wydaje, ale nie próbowałam. 008 - super neon ! <3

Z czarnym słyszałam że są jakieś małe problemy i trzeba go dłużej utwardzać pod lampą cyfrową.
Pastele zamawiałam wcześniej z CZ dlatego teraz chciałam wybrać jakieś zwykłe kolorki 003 - seksowna czerwień właśnie o taką mi chodzi oczywiście chodziło mi o 044 mała pomyłka W takim razie na razie zrezygnuję z czarnego Dziękuję bardzo czekam aż Tż wróci z pracy i się zaloguje na all(skoro on ma to ja już nie zakładałam swojego konta i czasami tego żałuję ) bo chcę zamawiać teraz !! już !!

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2014-05-12 o 13:46
kizdaM jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:52   #4799
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ta ulotka jest beznadziejna, ale wzornik na aukcji był w miarę ok

pewnie ja zamawiałam z innej aukcji
bo kolory były przedstawione z tej ulotki

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

a zapomniałam się pochwalić że obecny mani zrobiłam bez matowienia, primera i w ogóle niczego
na razie wszystko ok
Bettina_ jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:53   #4800
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Ja kupilam taka lampe bo zalezalo mi zeby byla jak najmniejsza Ta bananowka tez wyglada na zgrabna

RosesAreRed jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości