Lakiery hybrydowe - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-26, 16:44   #121
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolor 001 dwie warstwy . tylko jakieś końce paluchów mi czerwone wyszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130621_150623a.jpg (131,0 KB, 712 załadowań)
Stary 2013-06-26, 16:52   #122
yashe
Rozeznanie

Piękne !!
yashe jest offline  
Stary 2013-06-26, 17:44   #123
elmowski
Przyczajenie

GG do elmowski

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
kolor 001 dwie warstwy . Tylko jakieś końce paluchów mi czerwone wyszły

śliczne!
Stary 2013-06-27, 00:02   #124
ilka90
Przyczajenie

Hej, ja przygodę z lakierami hybrydowymi zaczęłam w tamtym roku.

Najpierw zainwestowałam dużą sumkę, jak na początek - około 700zł ze zniżką dla firm (normalnie ponad 1000zł) na lakiery firmy Star Nails, zestaw około 20 kolorów (poleciła mi je Pani z hurtowni). Podobno, że lepsze, bo nie w buteleczkach tylko w pudełeczkach, jak żele. Kolorki można mieszać, jak farbki i tworzyć nowe. Elastyczne, wytrzymałe, wg producenta nawet do 4 tyg. Dużo trwalsze, nie mają reklamacji i w ogóle cuda na kiju. Niestety.. Klientki i koleżanki wracały smutne, bo warstwa "hybrydy" odpadała "plastrami" przy myciu rąk np. Oczywiście - dla mnie porażka, bo opinia poszła, a Klientki nie muszą wrócić.. lakiery takiej jakości, jak jakieś podróbki za 9,90 z allegro nie obrażając..

i zaczely sie poszukiwania..

kolejne - Gelish. Szczerze - nie wiem (teraz porównując z innymi firmami) czym tu się tak zachwycają specjaliści na targach.. Ogólnie lakiery nie współpracowały z innymi bazami / topami niz oryginalne Gelish. Mam kilka kolorów, ale moje Klientki nie lubia ich. Jak to jedna z nich opisała "są tępe". Ja osobiście nie lubie na nich pracować. Cena średnia, jak na uzbieranie kilkunastu przynajmniej kolorów, ok 80zł za sztukę.

Szarpnelam sie wtedy na baze i top Shellaca - bo podobno nawet słabszy lakier trzyma się pod nimi dobrze. Gelish odmówił trzem klientkom, postanowiłam szukać dalej.

Nail Design - tanie, bo za 2 dyszki około. Ale odchodzą po 2 dniach. Szczerze nie polecam koloru miętowego tej firmy. Dłonie, jak u ogra:P

Nail company - podobno takie świetne, ok 60zł sztuka. Trwałość frencha - 4 dni.

Mistero Milano, kolejny bestseller hurtowni. Niestety trwałość - około tygodnia. A hybrydy na tydzień raczej się nie robi.

Mollon PRO - no i moje ulubione. Dużo fajnych kolorów. Trwałe - Klientki przyjeżdzają po 2,5 tygodni do miesiąca, bo zaczynają je wkurzać odrosty. Większość z nich prowadzi zróżnicowany tryb życia; pielęgnarki, młode mamy.. a nawet ogrodniczki Tworzą coś w rodzaju silikonowej powłoki, która zabezpiecza paznokcie, dzięki temu można je zapuścić Dzisiaj przyjechała do mnie Klientka po miesiącu, kolor był nadal lśniący, intensywny, tylko odrost większy:P Nie odprysnely, nie rozwarstwiaja sie. Cena ok 50zł za sztukę. Firma prowadzi sprzedaz gratisowa - np. 150zl za 3sztuki+1 szt gratis.

Ostatnio kolezanka dala mi do przetestowania lakiery hybrydowe Misa.
Są tam dwa preparaty przygotowujące płytkę, baza, lakier i top. Preparaty fajne, bo można łączyć z innymi markami, w przypadku kłopotliwej płytki, która nie chce utrzymac hybrydy. Problemem jest slaba dostepnosc na polskim rynku.

Zdjęcia wrzucę niedługo.
ilka90 jest offline  
Stary 2013-06-27, 00:44   #125
yashe
Rozeznanie

z Gelisha ponoć baza jest dobra, trzymają się na niej tańsze lakiery/żele np. ins ale wymaga bondera więc dla mnie nie bardzo ja się przymierzam do zakupu odżywki UV z tej firmy (zielonej).. w sumie to trochę duży wydatek i dylemat jednocześnie... czy kupić parę lakierów z Cosmetics Z. czy tą odżywkę i ciągle lakiery górą (nie)stety bo jak tak dalej pójdzie to w życiu nie kupie tej odżywki :P
yashe jest offline  
Stary 2013-06-27, 08:21   #126
szpilkaXXX
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na fb ktoś dodał zdjęcia z kolorkiem 004 piękny odcień i bardzo podobny do tego z a.t.a ;P i co najważniejsze 2 warstwy ponoć kryją wystarczająco :P
Jeśli ktoś ma krótkie paznokcie to tak, natomiast przy dlugich koncowka niestety odznacza sie i po 3 warstwach.
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2013-06-27, 08:30   #127
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Odp: Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
z Gelisha ponoć baza jest dobra, trzymają się na niej tańsze lakiery/żele np. ins ale wymaga bondera więc dla mnie nie bardzo ja się przymierzam do zakupu odżywki UV z tej firmy (zielonej).. w sumie to trochę duży wydatek i dylemat jednocześnie... czy kupić parę lakierów z Cosmetics Z. czy tą odżywkę i ciągle lakiery górą (nie)stety bo jak tak dalej pójdzie to w życiu nie kupie tej odżywki :P
Tez czaje sie na te odzywki ale chyba na jesien jak chwilowo znudza mi sie kolorki

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma krótkie paznokcie to tak, natomiast przy dlugich koncowka niestety odznacza sie i po 3 warstwach.
Mozna 1 warstwe polozyc biel kryjaca i pozniej kolorek

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk
Stary 2013-06-27, 10:25   #128
natalia_h
Przyczajenie

Hej dziewczyny
Zawsze robie sobie jednokolorowe hybrydy i naszlo mnie na francuski manicuire . Nie mam pojecia jak sie zabrac za to czy moglybyscie mi powiedziec co i jak robicie po kolei ? Kiedy robicie paski biale czy pozniej je.zamalowujecie kolorkiem jasnym ? I jakich kolorow uzywacie
Dziekuje z gory
A ostatnio testowalam kolorki INS na gelishu. (Bazie i nablyszczaczu) i niepolecam. Nie chce schodzic za nic ... trzeba pilowac caly ...
natalia_h jest offline  
Stary 2013-06-27, 12:07   #129
yashe
Rozeznanie

przy jasnych kolorkach z Cosmetics Zone zauważyłam, że trzeba dać 3 warstwy np. kolor 042:P ale zawsze to trzy a nie cztery jak z a.t.a które mam (nie twierdze, że wszystkie kolory źle kryją, wypowiadam się tylko o tych które posiadam czyli 73 i 102) ja będę dawać warstwę bieli jako podkład a później kolor i wtedy raczej nie powinno być prześwitu, a i kolor będzie bardziej wyrazisty

co do odżywki z gelisha (zielona) to stosowana jako baza też działa z hybrydą ale troszeczkę krócej się trzyma lakier

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

ja mam 3 kolorki z takiej firmy jak shs z alletipsy, jak dla mnie to jedno i to samo co INS itp. nie schodzi za nic w świecie acetonem ale mam na to sposób maluję pazurki dwukrotnie bazą z Cosmetics Zone (na bazie shs nie trzyma w ogóle), następnie kolor z shs 2 warstwy i na to top z Cosmetics.
Ściągam: najpierw piłuję z grubsza ( nie dokładnie, chodzi raczej o to aby zetrzeć nadmiar topu i trochę tego lakieru), następnie zawijam palce w folię z wacikiem nasączonym acetonem i czekam 10 minut, usuwam folię i oczyszczam patyczkiem to co zostało na paznokciach. Ważne, aby dawać dwie warstwy bazy, wtedy nie ma szans aby uszkodzić pilnikiem płytkę paznokcia w przypadku gdybyś my niechcący spiłowały za dużo koloru

Najlepiej to nie kupować takich "hybryd" to nie będzie zabawy z nimi, ja niestety mam już te trzy kolory, ładne są i szkoda mi ich wyrzucać.. ale z pewnością nie kupie już żadnej takiej co trzeba piłować
yashe jest offline  
Stary 2013-06-27, 17:57   #130
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

dziewczynki czy wiecie ktora firma moze miec taki oto kolorek w ofercie?

i jeszcze jedno pytanie mam plan na najblizsze jakies wyjscie zrobic sobie pazurki nude z zlotym akcentem oooo cos jak na dole zamiescilam. i mam pytanie: jak nakladac brokat? znalazlam idealny ale teraz sie zastanawiam(????) na warstwe dyspersyjna koloru suchym pedzelkiem??? i top? czy jak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg df9f9b3d459c4f0406a8ce7dee23dbbf.jpg (17,0 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails_362.jpg (55,5 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girly nails 3.jpg (73,5 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girly nails 1.jpg (82,5 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails-nude-gold.jpg (33,2 KB, 287 załadowań)

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-06-27 o 18:18
olkie jest offline  
Stary 2013-06-27, 18:32   #131
yashe
Rozeznanie

ibd ma chyba podobny odcień juliet albo my baby jakoś tak

co do brokatu to lepiej nałożyć najpierw cienką warstwę topu i później nakładać ten brokat np. pędzelkiem (lekko dociskając) , możesz też nanosić brokat taką gąbeczką jak do makijażu i lekko "wklepywać" dociskając brokat do pazurka aby nic nie odstawało później utwardzasz i znowu top:P jak dasz na tą warstwę dyspersyjną to nakładając top możesz zebrać pędzelkiem ten brokat i tym samym "pobrudzić" nim pędzelek:P niektóre dziewczyny już na sam koniec matują delikatnie pazurka blokiem polerskim i nakładają znowu top wtedy nic nie odstaje i nie jest wyczuwalne przy dotyku

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Olkie udało Ci się coś stworzyć z tą folią transferową ? faktycznie wystarczy zebrać nadmiar tej warstwy klejącej suchym pędzelkiem ?

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-27 o 18:33
yashe jest offline  
Stary 2013-06-27, 18:35   #132
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

nie mam pedzelka nie probowalam jeszcze na sucho na kawalku plastiku kombinowalam ale nie mam wlasznie czym nadmiaru warstwy usunac . przy dociskaniu folia mi sie "slizga". jeszcze wszytko przede mna

wlasnie z niecierpliwoscia czekam na moje pilniczki kamienne do usuwania skorek z plytki paznokcia niestety ta "blonka" potrafi mi zarosnac napet na 1/3 paznokcia . wczesniej jej sie pozbywalam polerka nawet przy nasadzie paznokcia ale potrzebuje czegos dokladniejszego co podjedzie jeszcze blizej. mija juz tydz od nalozenia hybrydy a ja juz widze gdzie mi sie porobily malenkie "kieszonki powietrzne " z odklejonej hybrydy dokladnie tam gdzie zostala jakas blonka na szczescie sa malenkie ,widoczne tylko dla mnie i tylko na 2 paznokciach ale i tak mnie drazni

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-06-27 o 18:40
olkie jest offline  
Stary 2013-06-27, 18:50   #133
yashe
Rozeznanie

ja używam removera do skórek i radełka metalowego, wszystko ładnie schodzi, później matuje blokiem polerskim i ani śladu skórek (błonek)
yashe jest offline  
Stary 2013-06-27, 18:53   #134
iv3
Zakorzenienie

byłam dzisiaj pierwszy raz robić sobie hybrydowe paznokcie u nóg ( u rąk niestety nie mogę )
Zobaczymy jak będzie z trwałością. ( Mama nie wierzy, że może się to trzymać nawet miesiąc)

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-06-27, 19:10   #135
yashe
Rozeznanie

http://www.youtube.com/watch?v=KDASNhHBaLA

gdyby ktoś chciał zrobić wzorek używając stempelka i folii transferowej:P tu jest pokazane jak to się robi
yashe jest offline  
Stary 2013-06-27, 19:16   #136
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
ja używam removera do skórek i radełka metalowego, wszystko ładnie schodzi, później matuje blokiem polerskim i ani śladu skórek (błonek)
no a u mnie to niestety nie dziala zawsze hdzies cos tam zostanie na paznokciu w takim miejscu gdzie polerka nie dotrze

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=KDASNhHBaLA

gdyby ktoś chciał zrobić wzorek używając stempelka i folii transferowej:P tu jest pokazane jak to się robi
ooo ide probowac wychodzi

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-06-27 o 19:21
olkie jest offline  
Stary 2013-06-27, 20:02   #137
KissLexi
Raczkowanie

Ja tez zamierzam rozpocząć przygodę z lakierami hybrydowymi cosmetics zone... tylko nie wiem który zestaw u nich wybrać :

- z większą lampa http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...339356497.html -

- czy z mniejsza http://allegro.pl/manicure-hybrydowy...341288105.html

Co sądzicie?
KissLexi jest offline  
Stary 2013-06-27, 20:32   #138
malinka 20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja tez zamierzam rozpocząć przygodę z lakierami hybrydowymi cosmetics zone... tylko nie wiem który zestaw u nich wybrać :

- z większą lampa http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...339356497.html -

- czy z mniejsza http://allegro.pl/manicure-hybrydowy...341288105.html

Co sądzicie?
Ja wzięłam z większą lampą. Nigdy się nie spotkałam żeby ktoś używał takiej małej lampy, więc ja dla siebie wolałam zainwestować i kupić większą.
malinka 20 jest offline  
Stary 2013-06-27, 20:38   #139
yashe
Rozeznanie

zdecydowanie większa mniejsza może nie utwardzać za dobrze lepiej dopłacić i mieć pewność
yashe jest offline  
Stary 2013-06-27, 21:08   #140
KissLexi
Raczkowanie

A wiec zamówię większą
A wiecie kobietki może które kolorki z palety cosmetics zone to typowe pastele? Poszukuje mięty lub błękitu...

Przy okazji link do bloga z hybrydowymi paznokciami http://kala482paznokcie.pinger.pl/ (znalezione przez portal z e b e r k a . p l http://www.zeberka.pl/art.php?id=23897 ) - przepiękne inspiracje, tylko pozazdrościć

Gdy zamówię mój zestaw na pewno będę się inspirować
KissLexi jest offline  
Stary 2013-06-27, 21:41   #141
alb
Zadomowienie

Ja też mam ten z większą lampą i jestem bardzo zadowolona
alb jest offline  
Stary 2013-06-27, 21:48   #142
yashe
Rozeznanie

no dziewczyny dawać tu fotki pazurków szybciutko :P:P:P
yashe jest offline  
Stary 2013-06-28, 10:33   #143
studio1
Przyczajenie

ostatnio byłam w rosmanie i są one trwalsze niż te z gónej pólki. fajne jest to ze wystarczy jesna warstwa żeby pokryć całość
Stary 2013-06-28, 12:04   #144
malinka 20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
A wiec zamówię większą
A wiecie kobietki może które kolorki z palety cosmetics zone to typowe pastele? Poszukuje mięty lub błękitu...

Przy okazji link do bloga z hybrydowymi paznokciami http://kala482paznokcie.pinger.pl/ (znalezione przez portal z e b e r k a . p l http://www.zeberka.pl/art.php?id=23897 ) - przepiękne inspiracje, tylko pozazdrościć

Gdy zamówię mój zestaw na pewno będę się inspirować
Typowe pastele to kolory oznaczone PST i dalszy nr, np 009 to koral- właśnie do mnie jedzie
malinka 20 jest offline  
Stary 2013-06-28, 13:11   #145
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
ibd ma chyba podobny odcień juliet albo my baby jakoś tak

co do brokatu to lepiej nałożyć najpierw cienką warstwę topu i później nakładać ten brokat np. pędzelkiem (lekko dociskając) , możesz też nanosić brokat taką gąbeczką jak do makijażu i lekko "wklepywać" dociskając brokat do pazurka aby nic nie odstawało później utwardzasz i znowu top:P jak dasz na tą warstwę dyspersyjną to nakładając top możesz zebrać pędzelkiem ten brokat i tym samym "pobrudzić" nim pędzelek:P niektóre dziewczyny już na sam koniec matują delikatnie pazurka blokiem polerskim i nakładają znowu top wtedy nic nie odstaje i nie jest wyczuwalne przy dotyku

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Olkie udało Ci się coś stworzyć z tą folią transferową ? faktycznie wystarczy zebrać nadmiar tej warstwy klejącej suchym pędzelkiem ?

jeszcze jedno pytanko co do brokaru to : top ----> brokat-----> lampa ------> bez przemycia cleanerem znow top -------> cleaner?
Stary 2013-06-28, 13:18   #146
KissLexi
Raczkowanie

Mogłam się domyślić ze oznaczenie PST to pastele
Dziękuję za info
Szkoda tylko ze tych pasteli jest raptem 4

Jak zrobisz sobie pazurki tym 009 to koniecznie pochwal się i wklej fotkę

A na stronie na FB cosmetics zone pokazali wzorniki, lecz niestety nie wszystkie kolory... https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
KissLexi jest offline  
Stary 2013-06-28, 13:27   #147
yashe
Rozeznanie

co do pasteli tej firmy to ja bym się sprzeczała :P wg mnie pastelami można nazwać kolory delikatne wręcz blade (zabielone) a te z Cosmetics Zone są dość intensywne jeśli chcesz pastele to polecam a.t.a lub etetiq ma kilka kolorów pastelowych moja siostra zamawia p7 z a.t.a więc jak będę mieć w przyszłym tyg. ten kolorek to zdam relacje co i jak

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

tak top - od razu brokat- lampa - znowu top - lampa - cleaner

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Pauzaw dała fotkę z kolorem PST009 kilka postów wyżej a ja mam na wzorniku chyba na pierwszej stronie :P
yashe jest offline  
Stary 2013-06-28, 14:16   #148
KissLexi
Raczkowanie

No widzę że cenowo a.t.a i etetiq podobnie do cosmetics zone... A jakościowo? Można je łączyć z innymi produktami Cos.Zone?
KissLexi jest offline  
Stary 2013-06-28, 14:50   #149
yashe
Rozeznanie

ja mam obecnie na pazurkach kolor 102 z a.t.a na bazie i z topem Cosmetics Zone jak narazie trzyma się super zanim kupiłam kolory z a.t.a szukałam opinii na ich temat wyczytałam, że a.t.a, Estetiq i Olivia trzyma się tak samo dobrze jak Cosmetics Zone

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

na bazie i z topem Cosmetics Z. miałam też na pazurkach kolor 35 z shs też super się trzymało, z tym że shs to to samo co ins i nie odmacza się w acetonie Estetiq, a.t.a i Olivia odmacza się super czyli jeśli chcesz jakąś z tańszych hybryd to tylko te powyższe firmy i Cosmetics Z... cała reszta na allegro po 5 zł to nie hybryda i trzeba piłować.
yashe jest offline  
Stary 2013-06-28, 17:01   #150
KissLexi
Raczkowanie

A Ty i Twoja siostra kupujecie z stron firmowych czy z allegro? Jestem z okolic Rzeszowa, nie wiesz przypadkiem czy któraś z tych firm nie sprzedaje na terenie RZ?

Pewnie trzeba piłować jak żele czy akryle... Kiedyś dawno temu (okolo 4 lat do tyłu) dostałam w prezencie cały zestaw do robienia tipsów i paznokci żelowych... niestety długo się nim nie nacieszyłam bo okazało się ze jestem uczulona mam nadzieje ze przy maniciure hybrydowym nie będę miała powtórki z rozrywki
KissLexi jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości