Lakiery hybrydowe - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-14, 09:24   #2431
wegula
Przyczajenie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny
Czy używała może któraś z was tych Tipsów french wrap z cosmetics zone?
Pozdrawiam
wegula jest offline  
Stary 2014-02-14, 09:32   #2432
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Heh no nie wpadłam żeby to rozszyfrować dzięki ale jak pisałam wcześniej gel polish schodzi bardzo ładnie, dla mnie to najlepsze hybrydy jakich używałam
....
czuszka,a jak z trwałoscią GP na ich bazie...bo jak wspominałam ja mam baze Gelish,na niej 90 procent stylizacji trzyma się świetnie... ich top trzeba matowić przed odmaczaniem?

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-14, 10:36   #2433
czuszka82
Moderator z pazurem

używam na bazie gelisha i z topem charbonne. Top matowię lekko przed odmaczaniem i wszystko się pięknie trzyma i schodzi jak pisałam po 10min w isanie (nasączam waciki)

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Co do porcelany: używam jak w instrukcji. Jeśli jest złamany paznokieć to smaruję najpierw klejem, czekam aż wyschnie, później drugą warstwą i posypuję lub moczę w porcelanie i czekam aż zastygnie. Jak dla utwardzenia to daję tylko jedną warstwę kleju i porcelany. Później wyrównuję polerką jeśli jest za gruba warstwa. Paznokieć z hybrydą jest super twardy, jak przy żelu.
dla utwardzenia pazurków stosujesz porcelanę tylko na 1/3 długości paznokcia jak w instrukcji? i takie pytanie: najpierw przecierasz pazur cleanerem, później bawisz się z porcelaną, wygładzasz i jeszcze raz cleanerem i później dopiero baza czy jak już nałożysz porcelanę to od razu dajesz bazę?
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 10:37   #2434
jana_matute
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jana_matute Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do was..czy uzywacie do hybryd ozdob na paznokcie dostepnych w zwyklych drogieriach? roznego rodzaju naklejki etc? np przyklejacie je na kolor i potem konczycie topem? przyznam ze przyzwyczajona jestem do ozdob na paznokciach a sama nie mam zdolnosci zeby je sama wykonywac i bylam ciekawa czy te naklejki dostepne sie nadaja na hybryde.
moze ktos mi odpowiedziec na to pytania? mam na paznokciach w tej chwili hybryde ktora zrobilam poraz pierwszy wiec jestem w tym calkowicie nowa..prosze o pomoc ;/

btw CZ pisal na facebooku ze od 14 dzisiaj jest promocja na ich produkty -14% z okazji walentynek.

Edytowane przez jana_matute
Czas edycji: 2014-02-14 o 10:39
jana_matute jest offline  
Stary 2014-02-14, 10:37   #2435
iskierka3
Raczkowanie

wysłałam zapytanie do firmy odnośnie lakierów GELLACCO i oto odpowiedź:
Witam,
Każdy produkt Gellacco ważny jest przez 36 miesięcy po otwarciu.
Gellaco to produkty utwardzane w lampie UV, są to żel-lakiery które odmaczamy w acetonie.
Pozdrawiam
Kamila Dymek
Euro Fashion

chyba się skuszę.
Zapytałam o termin ważności, bo cena kusi i podejrzewałam, że są stare i stąd ta niska cena, a tutaj taka odpowiedź.
iskierka3 jest offline  
Stary 2014-02-14, 10:57   #2436
czuszka82
Moderator z pazurem

nie wiem jak z tym acetonem bo na innym forum dziewczyna pisała że musiała piłować
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 11:30   #2437
Maladive
Zadomowienie

Cytat:
używam na bazie gelisha i z topem charbonne. Top matowię lekko przed odmaczaniem i wszystko się pięknie trzyma i schodzi jak pisałam po 10min w isanie (nasączam waciki)

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

dla utwardzenia pazurków stosujesz porcelanę tylko na 1/3 długości paznokcia jak w instrukcji? i takie pytanie: najpierw przecierasz pazur cleanerem, później bawisz się z porcelaną, wygładzasz i jeszcze raz cleanerem i później dopiero baza czy jak już nałożysz porcelanę to od razu dajesz bazę?
aby ściągnąć ta porcelane to czego używasz? acetonu czy piłuje się pilnikiem?
Maladive jest offline  
Stary 2014-02-14, 11:52   #2438
Patinka_86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justynkaaw Pokaż wiadomość
Kobietki gdzie kupujcie cyrkonie?
CZ ma ale tylko dwa rozmiary :/
A 100 sztuk za 10 zł to rozsądna cena
Hmmm cena bardzo kusząca... Jak ja kupuję cyrkonie to nie spotkałam się z taką ceną za 100szt. za 10zł kupowałam 50szt.... Ciekawe czy to na pewno Swarovski, bo mi na zdjęciach nie wyglądają na Sworavskiego za mało się błyszczą, ale jak wiadomo zdjęcia często przekłamują.... Ja kupuję na udanezakupy.com.pl mają szeroki wybór kolorów i wielkości. A ostatnio kupowałam też na allegro u takiego Allegrowicza slaydis.
Patinka_86 jest offline  
Stary 2014-02-14, 11:54   #2439
czuszka82
Moderator z pazurem

Maladive-jeszcze nie ściągałam ale w instrukcji jest że się zdejmuje acetonem tak samo jak hybrydę zresztą to się tworzy taka cieniuteńka powłoka że myślę że nawet tego nie trzeba każdorazowo ściągać.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 12:48   #2440
iskierka3
Raczkowanie

Cytat:
nie wiem jak z tym acetonem bo na innym forum dziewczyna pisała że musiała piłować
myślisz,że przedstawiciel firmy może kłamać, w takim przypadku można chyba reklamować produkt ze względu niezgodności z opisem, bo skoro uzyskałam informację, że wystarczy aceton to powinno tak być .
Czy jestem zbyt naiwna?
iskierka3 jest offline  
Stary 2014-02-14, 13:03   #2441
Maladive
Zadomowienie

INS tez miały niby schodzic pod acetonem i co? nie drgna i trzeba piłowac...
Maladive jest offline  
Stary 2014-02-14, 14:28   #2442
jajagna
Raczkowanie

A ja wczoraj zmywałam Indigo Platinum (Neptune). No, muszę powiedzieć, że trochę się spociłam. Do tej pory zmywałam tylko te łatwo schodzące w acetonie, więc nie mogę porównać do np. INS, ale pilnik poszedł w ruch, w niektórych miejscach tak się mocno trzymało. Kładłam na bazę CZ, na to lakier Shellac i dopiero jako drugą warstwę Platinum, na to top Eco, który przed zmywaniem podpiłowałam. No cóż, powiem szczerze, że teraz jeżeli Indigo to tylko GP, skoro łatwo złazi
jajagna jest offline  
Stary 2014-02-14, 15:04   #2443
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zmywałam Indigo Platinum (Neptune). No, muszę powiedzieć, że trochę się spociłam. Do tej pory zmywałam tylko te łatwo schodzące w acetonie, więc nie mogę porównać do np. INS, ale pilnik poszedł w ruch, w niektórych miejscach tak się mocno trzymało. Kładłam na bazę CZ, na to lakier Shellac i dopiero jako drugą warstwę Platinum, na to top Eco, który przed zmywaniem podpiłowałam. No cóż, powiem szczerze, że teraz jeżeli Indigo to tylko GP, skoro łatwo złazi
Nie strasz, ja sobie dzisiaj light gold z Indigo nalozylam na pazury, a brokaty podobno jeszcze gorzej sie ściągają.

Wysłane z mojego GT-I9505

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-14, 15:20   #2444
jajagna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Nie strasz, ja sobie dzisiaj light gold z Indigo nalozylam na pazury, a brokaty podobno jeszcze gorzej sie ściągają.

Wysłane z mojego GT-I9505
Nieee, no nie było tak tragicznie.... Paznokcie jeszcze mam, podpolerowałam odrobinkę (dla poprawy nastroju) i nawet wyglądają... Jestem przekonana, że bardziej doświadczona osoba sprawniej by sobie poradziła z tym ściąganiem niż ja. Ale widać różnicę między "łatwymi" hybrydami a tym. Tak troszkę. Zdziebko. Ale dasz radę
jajagna jest offline  
Stary 2014-02-14, 15:30   #2445
bbea
Przyczajenie

Hej,

Dużo z Was poleca Leoberta z allegro, jesteście pewne, że to oryginały?
W porównaniu do sklepu cena bazy Gelish jest o połowę mniejsza, zastanawiam sie jak to możliwe? Pytam, bo przymierzam się do zakupu i trochę sie dygam
bbea jest offline  
Stary 2014-02-14, 16:57   #2446
Edzia2013
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bbea Pokaż wiadomość
Hej,

Dużo z Was poleca Leoberta z allegro, jesteście pewne, że to oryginały?
W porównaniu do sklepu cena bazy Gelish jest o połowę mniejsza, zastanawiam sie jak to możliwe? Pytam, bo przymierzam się do zakupu i trochę sie dygam
No właśnie też mam chęć zamówić tą baze z Gelisha od niego...no bo cene ma przystępną...w hurtowni kosmetycznej taka baza kosztuje 120zł...!!! No to od niego był miała prawie dwie...dziwne że tak tanio ma
Edzia2013 jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:05   #2447
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Edzia2013 Pokaż wiadomość
No właśnie też mam chęć zamówić tą baze z Gelisha od niego...no bo cene ma przystępną...w hurtowni kosmetycznej taka baza kosztuje 120zł...!!! No to od niego był miała prawie dwie...dziwne że tak tanio ma
....
może podróba

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:10   #2448
rossogatto
Raczkowanie

Cytat:

Ja przecieram przed i po nałożeniu porcelany. Cleaner po jest potrzebny żeby paznokieć oczyścić z pyłu. Porcelanę daję na całą długość wystającego paznokcia bo mam strasznie miękkie.

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2014-02-14 o 17:11
rossogatto jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:14   #2449
czuszka82
Moderator z pazurem

Maladive- INS to twarde żele, ja nie słyszałam opinii że schodzą w acetonie...

co do Leoberta to można śmiało brać bo ma oryginały. Można poszukać tu trochę o nim na forum. Piszemy kto co od niego zamawiał.

Rossogatto- a jak przecierasz po to Ci nie obłazi wacik na tej porcelanie?bo ona jest trochę chropowata, przecież nie spiłujesz jej całkiem na gładko bo cała zlezie :P
A co do lakierów z brokatem to tak samo jest z "normalnymi" lakierami- też gorzej schodzą w zmywaczu niż te bez brokatu
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:19   #2450
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Maladive-jeszcze nie ściągałam ale w instrukcji jest że się zdejmuje acetonem tak samo jak hybrydę zresztą to się tworzy taka cieniuteńka powłoka że myślę że nawet tego nie trzeba każdorazowo ściągać.
....
czuszka a ta porcelana to nie jest przypadkiem sypany akryl tak patrząc po składzie tego produktu? jest taka metoda utwardzania paznokci żelem soak Off z Gelisha i jego posypuje się akrylem i znowu warstwa żelu i akrylu... mniej więcej na teym systemie to polega.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:40   #2451
czuszka82
Moderator z pazurem

a ja wiem?może to i akryl :P aż tak się nie znam. To ta którą polecały dziewczyny z Sunflower (porcelana express). Grunt że mi złapało pękniętego paznokcia i utwardziło jednego krótkiego po złamaniu. Dziś hybryda trzyma się ósmy dzień i wszystko cacy
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:40   #2452
yashe
Rozeznanie

baza z Gelisha od leoberta jest oryginalna, wszystko z nią ok mam i polecam kupić bo naprawdę tanio, pazurki trzymają się bardzo długo

co do metody akrylożelowej widziałam na kilku fimikach na yt, jak posypuje się akryl na nałożoną wcześniej bazę Gelish, utwardza i nakłada drugą warstwę bazy podobnie jak w przypadku tej porcelany :P
yashe jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:52   #2453
czuszka82
Moderator z pazurem

poeksperymentuję trochę z tą porcelanką może i spróbuję na gelisha dzięki yashe
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 17:56   #2454
Edzia2013
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jeśli masz słabą płytkę, to baza C.Z. nie będzie dobrym rozwiązaniem, ja używam bazy Gelish w sumie od niedawna ale jestem bardzo zadowolona, nic nie odpryskuje ani nie rozwarstwia się, a mam dość miękkie pazurki .. mimo, że mam duży kontakt z wodą, wszystko trzyma się bez zarzutu co do topu z C.Z. lepiej mieć coś lepszego bo top z C.Z. po tygodniu matowieje... ale na początek wystarczy, grunt to dobra baza także tu nie żałuj kasy lepiej zainwestować i mieć zadowolone klientki jednym na bazie C.Z. może i trzymałoby się 2 tyg. ale drugim odpadłoby po kilku dniach..
Kupiłaś tą baze Gelisha na allegro u Leoberta?bo ja właśnie chce ją zamówić..niby wygląda na orginał..ale ta cena mnie dziwi

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
baza z Gelisha od leoberta jest oryginalna, wszystko z nią ok mam i polecam kupić bo naprawdę tanio, pazurki trzymają się bardzo długo

co do metody akrylożelowej widziałam na kilku fimikach na yt, jak posypuje się akryl na nałożoną wcześniej bazę Gelish, utwardza i nakłada drugą warstwę bazy podobnie jak w przypadku tej porcelany :P
No to już wszystko wiem ...dzięki..zamawiam
Edzia2013 jest offline  
Stary 2014-02-14, 18:03   #2455
czuszka82
Moderator z pazurem

wracając jeszcze do bazy Gelish to jak już wcześniej pisałam polecam jeszcze z plazanet.pl tam oryginał 100% z tym że cena to 85zł + przesyłka ale to i tak taniej niż w EF
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 20:56   #2456
rossogatto
Raczkowanie

Cytat:
Maladive- INS to twarde żele, ja nie słyszałam opinii że schodzą w acetonie...

co do Leoberta to można śmiało brać bo ma oryginały. Można poszukać tu trochę o nim na forum. Piszemy kto co od niego zamawiał.

Rossogatto- a jak przecierasz po to Ci nie obłazi wacik na tej porcelanie?bo ona jest trochę chropowata, przecież nie spiłujesz jej całkiem na gładko bo cała zlezie :P
A co do lakierów z brokatem to tak samo jest z "normalnymi" lakierami- też gorzej schodzą w zmywaczu niż te bez brokatu
U nie powierzchnia nie jest chropowata, ja smaruję klejem dość grubo i później tę warstwę wyrównuję polerką jakby to był mój paznokieć. wszystko jest matowe ale w miarę gładkie
rossogatto jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:05   #2457
Enia_
Zadomowienie

również polecam bazę gelish od leoberta,wszystko sie pieknie na niej trzymaa ze tanio ?cieszyc sie trzeba kumpela kupiła lakiery shellac u niego i tez oryginaly ma
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:07   #2458
justynkaaw
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
może podróba
Ja mam zakupiona od niego ta bazę i hybryda trzyma sie 4 tydzien! Gdyby nie odrost to bym je dalej nosiła.
Lakier i top CZ.
justynkaaw jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:08   #2459
czuszka82
Moderator z pazurem

i IBD też oryginały Chłopak daje czadu :P
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-14, 22:37   #2460
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
i IBD też oryginały Chłopak daje czadu :P
o tak i to niezlego czadu
wkurzyl mnie przy pierwszym zamówieniu ale mu to wybaczylam
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości