Lakiery hybrydowe - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-16, 12:14   #2491
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mnie to wygląda na za grubo położone i top do tylnej części ciała

różowy faktycznie mam za grubo, fiolet położyłam już cieniej, a czerwony to kompletnie cienko, tak że po pierwszej warstwie był praktycznie przeźroczysty. Przypuszczam, że top jest faktycznie do d. Skoro to jest baza i top w jednym to przypuszczam, że ani do jednego ani do drugiego sie nie nadaje ;/
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 12:18   #2492
czuszka82
Moderator z pazurem

ja używam bazy z gelish i topu z charbonne, przemywam cleanerem z gabrielle nails (charbonne i gabrielle to jedna i ta sama firma). Musiałabyś poczytać jakim cleanerem dziewczyny przemywają gelisha bo już kilka razy była tutaj o tym mowa. Dobry jest jeszcze top z Eco Star Nails-wpisz w wyszukiwarkę bo trochę tu o nim pisałyśmy.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-16, 12:19   #2493
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
ja używam bazy z gelish i topu z charbonne, przemywam cleanerem z gabrielle nails (charbonne i gabrielle to jedna i ta sama firma). Musiałabyś poczytać jakim cleanerem dziewczyny przemywają gelisha bo już kilka razy była tutaj o tym mowa. Dobry jest jeszcze top z Eco Star Nails-wpisz w wyszukiwarkę bo trochę tu o nim pisałyśmy.

już sprawdzałam ten ze star nails. Nietety jeśli mam kupić baze z gelisha to finansowo nie dam rady jeszcze tego topu. Dlatego zastanawiałam się nad tym z IBD. Cleaner z CZ się nadaje? nie umiałam nigdzie doczytać czy coś na ten temat było
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 12:28   #2494
yashe
Rozeznanie

Cytat:
co do tej odżywki to zdania są podzielone; powstały nawet specjalne wątki odnośnie tego. Ja osobiście używałam, polecam i nic mi się ani moim paznokciom nie stało. Są pewnie osoby którym ona nie pasuje-jak ze wszystkim-jeden może farbować włosy a drugi jest na farbę uczulony lub uważa że niszczy włosy. Uważam że temat eveline zrobił się już nieco jak odgrzewany kotlecik
masz racje z tym "kotlecikiem" ale uważam, że czasem trzeba uświadamiać siebie nawzajem jakie są zagrożenia, fakt faktem że na dużą grupę osób te odżywki działają negatywnie, w przypadku farb do włosów itp. są to wyjątki w gronie moich znajomych stosujących odżywki eveline zdecydowana większość była niezadowolona po jej odstawieniu ale to nie temat na ten wątek

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

u mnie w mieście też jest stoisko z tymi hybrydami, nie skusiłam się jednak na zakup bo w necie nie znalazłam żadnych opinii na ich temat, wydaje mi się, że wina w tym przypadku tkwi w produkcie baza i top w jednym
yashe jest offline  
Stary 2014-02-16, 12:29   #2495
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość

u mnie w mieście też jest stoisko z tymi hybrydami, nie skusiłam się jednak na zakup bo w necie nie znalazłam żadnych opinii na ich temat, wydaje mi się, że wina w tym przypadku tkwi w produkcie baza i top w jednym
dokładnie tak samo mi się wydaje wciskają ludziom byle co byle tylko sie tego pozbyć. Wykorzystam to na stopy, zaraz bede robić, ale spróbuje tak, że warstwy lakieru potrzymam 2 razy po 2 min, może kolor nie będzie schodził
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 12:45   #2496
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
masz racje z tym "kotlecikiem" ale uważam, że czasem trzeba uświadamiać siebie nawzajem jakie są zagrożenia, fakt faktem że na dużą grupę osób te odżywki działają negatywnie, w przypadku farb do włosów itp. są to wyjątki w gronie moich znajomych stosujących odżywki eveline zdecydowana większość była niezadowolona po jej odstawieniu ale to nie temat na ten wątek

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

akurat w moim środowisku jest więcej przypadków uczuleń/nietolerancji farby do włosów (nawet po długoletnim używaniu tej samej) niż eveline natomiast żeby wiedzieć czy nam szkodzi czy pomaga musimy wypróbować na własnej skórze. Paznokcie to martwy wytwór naskórka a odżywki nie przenikają przez martwą płytkę więc raczej nikt raka od niej nie dostanie no risk no fun-nie wiemy co jest w tym co jemy i pijemy; może niedługo zaczniemy świecić w ciemnościach
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-16, 12:55   #2497
eM_Ka_
Wtajemniczenie

tak jak przypuszczałam przy trzymaniu dwukrotnie dłużej paznokci kolor nie zostawał na pędzelku z topa, ale przy samym malowaniu topem zauważyłam gdzie będą te dziurki po utwardzeniu. Ten top zachowuje się tak jakby nie we wszystkich miejscach paznokcia pasowało mu leżeć. Pojade jutro z reklamacją

edit: wyjęłam stopę z lampy i moim oczom ukazał się praktycznie idealni pedi :| nie licząc paru zgrubień, które wynikły z niedokładnego nałożenia lakieru. Co mam teraz o tym wszystkim myśleć? Pogubiłam się

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2014-02-16 o 13:01
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 13:00   #2498
Kukunia23
Rozeznanie

Witajcie.
Chcę wam pokazać moje paznokcie wykonane hybrydami Simply Nails. Jeśli ktoś byłby zainteresowany - to polecam - póki co trzymają się super, nie matowieją, nic się z nimi nie dzieje. To moje pierwsze w życiu hybrydy - są niedociągnięcia, ręka się trzesła, ale trzeba dojść do wprawy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040453.jpg (56,9 KB, 58 załadowań)

Kukunia23 jest offline  
Stary 2014-02-16, 13:02   #2499
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Chcę wam pokazać moje paznokcie wykonane hybrydami Simply Nails. Jeśli ktoś byłby zainteresowany - to polecam - póki co trzymają się super, nie matowieją, nic się z nimi nie dzieje. To moje pierwsze w życiu hybrydy - są niedociągnięcia, ręka się trzesła, ale trzeba dojść do wprawy.

jakiej użyłaś bazy i topu?
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 13:04   #2500
Kukunia23
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jakiej użyłaś bazy i topu?
wszystkie produkty były z Simply Nails, kupiłam cały zestaw wraz z lampą

Kukunia23 jest offline  
Stary 2014-02-16, 13:06   #2501
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
wszystkie produkty były z Simply Nails, kupiłam cały zestaw wraz z lampą

bardzo ładnie wyszły ja mam problem bo mi sie robią dziury w topie po przemyciu ostatniej warstwy ;/ o dziwo na stopach wyszło w miare dobrze, na rękach tragedia co widać na zdjęciach wyżej.
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 13:10   #2502
iskierka3
Raczkowanie

[QUOTE=eM_Ka_;45173133]tak jak przypuszczałam przy trzymaniu dwukrotnie dłużej paznokci kolor nie zostawał na pędzelku z topa, ale przy samym malowaniu topem zauważyłam gdzie będą te dziurki po utwardzeniu. Ten top zachowuje się tak jakby nie we wszystkich miejscach paznokcia pasowało mu leżeć. Pojade jutro z reklamacją

edit: wyjęłam stopę z lampy i moim oczom ukazał się praktycznie idealni pedi :| nie licząc paru zgrubień, które wynikły z niedokładnego nałożenia lakieru. Co mam teraz o tym wszystkim myśleć? Pogubiłam się[/Q

a może słabo wymieszałaś lakiery w buteleczkach przed nałożeniem na dłonie?
jestem początkująca w hybrydach, ale pierwszy raz też miałam problem z takimi nierównościami, później wybujałam buteleczki i poszło idealnie

ja reklamowałam top z Gelaq, bo jego pędzelek był taki twardy i odkształcony, że nie mogłam nim nałożyć topu, reklamację uznali od ręki (w Szczecinie mają hurtownię) i dostałam nową buteleczkę, którą sprawdziłam zaraz przy sprzedawcy teraz testuję CZ bo Gelaq już "wypaprałam"

spróbuj jeszcze raz położyć na dłonie i jak będzie znów kiepsko to złożyć reklamację.
A może to kiepska kondycja paznokci i u rąk. u mnie jeden paznokieć został przytrzaśnięty drzwiami i przez nierówność lakier tam szybciej podchodzi ;/
iskierka3 jest offline  
Stary 2014-02-16, 13:11   #2503
Kukunia23
Rozeznanie

Cytat:
bardzo ładnie wyszły ja mam problem bo mi sie robią dziury w topie po przemyciu ostatniej warstwy ;/ o dziwo na stopach wyszło w miare dobrze, na rękach tragedia co widać na zdjęciach wyżej.
właśnie czytałam, chyba faktycznie coś jest nie tak z tym topem. Nie wiem może spróbuj dać cieńszą warstwę? nie jestem specjalistą , robiłam dopiero pierwszy raz, więc też się uczę. O dziwo wyszło wszystko bez problemu. Teraz chciałąbym zrobić komuś.

Kukunia23 jest offline  
Stary 2014-02-16, 14:43   #2504
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iskierka3 Pokaż wiadomość

spróbuj jeszcze raz położyć na dłonie i jak będzie znów kiepsko to złożyć reklamację.
A może to kiepska kondycja paznokci i u rąk. u mnie jeden paznokieć został przytrzaśnięty drzwiami i przez nierówność lakier tam szybciej podchodzi ;/

siostra ma paznokcie w stanie tragicznym a hybrydy trzymają od wczoraj tyle, że kiepsko wyglądają. Koleżance, która ma dobrą kondycje płytki hybrydy odpały dziś o 9 a robiłam je wczoraj o 19. U mamy której palce są na zdjęciach siedzą póki co dobrze, tyle że też brzydko to wygląda. Jak nakładam top cienką warstwą to on dosłownie ucieka z tej płytki ;/ ja go maluje w konkretnym miejscu a on mi "jedzie" w inne. Na stopach sie przyjrzałam i w ogóle zrobiło się tak, że top z każdej strony się ściągnął na sam środek płytki. Efekt jest taki że środek błyszczy a wszystki boki są matowe

druga stopa wyszła identycznie jak paznokcie mamy. Porażka. Chyba jednak sobie daruje i tego robić więcej nie bede ;/

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

chyba zamówię baze i top estetiq, do tego wezme ze dwa kolorki i zobacze czy na tych kosmetykach będzie lepiej. Mają dosyć dobre opinie

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2014-02-16 o 13:27
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 14:58   #2505
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
cleaner mam tej samej firmy co top, wydaje mi się, że nie powinno się nic z tym dziać. Posyłam zdjęcia jak te paznokcie wyglądają, może to pomoże w ocenie co się dzieje.

Dużo pisałyście o leobercie z allegro, zastanawiam się czy od niego nie zamówić bazy i topu: http://allegro.pl/gelish-harmony-bas...942002910.html, http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...944268645.html

Macie jakiś sprawdzony odtłuszczacz? Czy akurat w przypadku tego płynu nie ma znaczenia jaką firme się używa. Mój ma w składzie glikol, octan butylu, etanol no i perfum
Na pewno jest za gruba warstwa, ale i top kiepściutki. Top z a.t.a też robi góry doliny i zjeżdża z paznokcia, nawet przy cieniutkiej warstwie. Złóż reklamacje, najlepiej zwrot topu, dołożysz pare groszy i kupisz coś lepszego.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-16, 15:10   #2506
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Na pewno jest za gruba warstwa, ale i top kiepściutki. Top z a.t.a też robi góry doliny i zjeżdża z paznokcia, nawet przy cieniutkiej warstwie. Złóż reklamacje, najlepiej zwrot topu, dołożysz pare groszy i kupisz coś lepszego.

w zestawie kupiłam baze/top 2 w 1 i jeśli miałby być zwrot to całości ;/ a szkoda mi lampy bo jest dobra zamówiłam coś taniego a podobno nawet dobrego - baze i top z estetiq i jeden kolorek: cielisty metalik. Zobacze co będzie jak przyjdzie tą felerną baze/top zużyje na stopy
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 15:32   #2507
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Więc złóż reklamację i poproś o wymianę na coś pełnowartościowego. Jestem przekonana, że sprzedawca dobrze wie co sprzedaje i nie powinien robić problemów
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-16, 15:34   #2508
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Więc złóż reklamację i poproś o wymianę na coś pełnowartościowego. Jestem przekonana, że sprzedawca dobrze wie co sprzedaje i nie powinien robić problemów

oni w ogóle w sprzedaży nie posiadają bazy i topu osobno, mają tylko ten badziew. Napisałam maila do firmy, licze na to, że jutro odpiszą. A co powiecie o tym estetiq? warto za takie pieniądze? Lakier, baza i top wyjdą mnie 77 zł z przesyłką
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 15:43   #2509
iskierka3
Raczkowanie

[QUOTE=eM_Ka_;45173445]siostra ma paznokcie w stanie tragicznym a hybrydy trzymają od wczoraj tyle, że kiepsko wyglądają. Koleżance, która ma dobrą kondycje płytki hybrydy odpały dziś o 9 a robiłam je wczoraj o 19. U mamy której palce są na zdjęciach siedzą póki co dobrze, tyle że też brzydko to wygląda. Jak nakładam top cienką warstwą to on dosłownie ucieka z tej płytki ;/ ja go maluje w konkretnym miejscu a on mi "jedzie" w inne. Na stopach sie przyjrzałam i w ogóle zrobiło się tak, że top z każdej strony się ściągnął na sam środek płytki. Efekt jest taki że środek błyszczy a wszystki boki są matowe

druga stopa wyszła identycznie jak paznokcie mamy. Porażka. Chyba jednak sobie daruje i tego robić więcej nie bede ;/

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

chyba zamówię baze i top estetiq, do tego wezme ze dwa kolorki i zobacze czy na tych kosmetykach będzie lepiej. Mają dosyć dobre opinie[/QUOTE

ja mam teraz CZ i miałam problem z uciekającym od skórek kolorem i topem przez co wyglądały zaraz po pomalowaniu jak z tygodniowym odrostem- jakaś dobra duszyczka poleciała mi na tym forum żeby przemyć bazę i teraz wszystko pięknie wygląda i się trzyma. Może też spróbuj przemyć bazę z tej lepkiej masy i dopiero nakładaj kolor?

a jak nie to reklamuj.
iskierka3 jest offline  
Stary 2014-02-16, 15:43   #2510
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Nie mogę się wypowiedzieć na temat Estetiq, bo w życiu go w rękach nie miałam. Ja mam zarówno bazę jak i top z Gelish i jestem zadowolona.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-16, 20:38   #2511
KissLexi
Raczkowanie

Cytat:
oni w ogóle w sprzedaży nie posiadają bazy i topu osobno, mają tylko ten badziew. Napisałam maila do firmy, licze na to, że jutro odpiszą. A co powiecie o tym estetiq? warto za takie pieniądze? Lakier, baza i top wyjdą mnie 77 zł z przesyłką
Nie wiem jak z topem i bazą, ale kolorówka Estetiq jest genialna, ja uwielbiam
KissLexi jest offline  
Stary 2014-02-16, 21:00   #2512
Enia_
Zadomowienie

Cytat:
ja bym nie testowala bazy estetiq tylko zainwestowala w rewelacyjna gelish !u leoberta na allegro tania i oryginalna na niej trzyma sie wiekszosc kolorów różnych firm wiec i twoje moze by zdaly egzamin
przemyśl to dobrze
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 21:15   #2513
rossogatto
Raczkowanie

Cytat:
akurat w moim środowisku jest więcej przypadków uczuleń/nietolerancji farby do włosów (nawet po długoletnim używaniu tej samej) niż eveline natomiast żeby wiedzieć czy nam szkodzi czy pomaga musimy wypróbować na własnej skórze. Paznokcie to martwy wytwór naskórka a odżywki nie przenikają przez martwą płytkę więc raczej nikt raka od niej nie dostanie no risk no fun-nie wiemy co jest w tym co jemy i pijemy; może niedługo zaczniemy świecić w ciemnościach
Owszem, paznokieć to martwy twór ale nie jest prawdą, że substancje przez niego nie przechodzą. Paznokcie, które są raczone ogromną dawką formaldehydu który jest trujący i toksyczny (i swoją drogą powinni zakazać używać go jako składnik kosmetyków) wgryza się w płytkę i po jakimś czasie może skutkować odrzucaniem przez organizm takiego paznokcia (a piękne zdjęcia widziałam paznokci w takim stanie). Dzieje się tak, jak ktoś używa takiego produktu niezgodnie z instukcją, np za długo. Także szczerze, nakładanie tej odżywki pod hybrydy i mówienie, że to takie cudowne to dla mnie totalny idiotyzm, no ale to moje zdanie i Twoje paznokcie. Chcesz ryzykować, proszę bardzo, ale nie wmawiaj innym, że to nie jest szkodliwe

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2014-02-16 o 21:19
rossogatto jest offline  
Stary 2014-02-16, 21:47   #2514
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
ja bym nie testowala bazy estetiq tylko zainwestowala w rewelacyjna gelish !u leoberta na allegro tania i oryginalna na niej trzyma sie wiekszosc kolorów różnych firm wiec i twoje moze by zdaly egzamin
przemyśl to dobrze

estetiq do mnie dotrze we wtorek więc póki co przetestuje to czytałam, że dziewczynom się po 3 tyg trzymały i ładnie odchodziły w acetonie. Jeśli się okaże, że poza rodziną będę mieć więcej chętnych to na pewno zainwestuje w tego gelisha, na all jest bodajże za 65 zł u tego leoberta wtedy też pomyśle nad lepszym topem. Zobacze jak mi się pracuje na tej kolorówce z estetiq i na niej najwyżej zostane. Te co mam (exfashion) mają strasznie mały wybór kolorów. Czerwony, który mam ma super konsystencje i się ładnie nakłada, różowy jest okropnie gęsty i nie potrafie go mało nałożyć ;/

spróbuje ten sposób z przemywaniem bazy dla tej 2 w 1. Póki co na stopach mam w miare ładnie i nic nie odchodzi, tylko te okropne dziurki szpecą ;/

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Owszem, paznokieć to martwy twór ale nie jest prawdą, że substancje przez niego nie przechodzą. Paznokcie, które są raczone ogromną dawką formaldehydu który jest trujący i toksyczny (i swoją drogą powinni zakazać używać go jako składnik kosmetyków) wgryza się w płytkę i po jakimś czasie może skutkować odrzucaniem przez organizm takiego paznokcia (a piękne zdjęcia widziałam paznokci w takim stanie). Dzieje się tak, jak ktoś używa takiego produktu niezgodnie z instukcją, np za długo. Także szczerze, nakładanie tej odżywki pod hybrydy i mówienie, że to takie cudowne to dla mnie totalny idiotyzm, no ale to moje zdanie i Twoje paznokcie. Chcesz ryzykować, proszę bardzo, ale nie wmawiaj innym, że to nie jest szkodliwe

raz w życiu miałam tą odżywke eveline 8 w 1... Wszystko pięknie, paznokcie twarde jak kamień, malowałam zgodnie z instrukcją. Po pierwszym zmyciu było super. Zaczęłam proces od nowa.. A po drugim umyciu szok: fioletowe plamy na paznokciach. Formaldehyd dosłownie wżarł mi się w płytke. Od tamtego czasu stosowałam odżywki joko - podobne działanie, ale nic nie piekło ani nie niszczyło płytki
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 23:00   #2515
bimbunia_
Raczkowanie

sprzedawca "leobert" jako Firma Leobert występuje na allegro też pod nikiem "urodaity". Ja korzystałąm z usług tego drugiego bo szybszy czas dostawy (2 zamiast 4 dni). Gelishe przyszly oryginalne, baza i top 115zł + koszt przesyłki. Co prawda z top z tą flerną źle dokręcającą się nakrętką.
bimbunia_ jest offline  
Stary 2014-02-16, 23:14   #2516
ewica84
Raczkowanie

mam 2 kolory z cz i jestem bardzo zadowolonaz tiftona mam 5 kolorów tu szału nie ma,ale tragicznie też nie jest
szukam lakierów o mniejszej pojemności i tu moje pytanie czy miałyście styczność z allepaznokcie ,lacco i silicare?
jakie są wasze opinie?
ewica84 jest offline  
Stary 2014-02-17, 01:00   #2517
_polly_
Zakorzenienie

Ja mam kilka kolorow z silcare, malowalam póki co tylko jednym i trzymał się pięknie te 2 tygodnie, a zmyłam tylko dlatego, że chciałam coś innego. Za to jak moja kuzynka malowała sobie paznokcie tym samym lakierem, to na drugi dzień jej z jednego paznokcia odszedł płatem.
No i nie polecam koloru 230A, bo zamiast czerwieni miałam transparentną pomarańcz.

Wysłane z mojego GT-I9505

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-17, 06:03   #2518
alttari
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Nikamu nie wmawiałam że to nie szkodliwe przeczytaj dokładnie moją wypowiedz. Napisałam po prostu jak to na mnie zadziałało.
Stary 2014-02-17, 08:17   #2519
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Nikamu nie wmawiałam że to nie szkodliwe przeczytaj dokładnie moją wypowiedz. Napisałam po prostu jak to na mnie zadziałało.
dokładnie, Rossogatto nie poniosło Cię troszkę? nikt tu nie wmawia że jest nieszkodliwa ale i nikt nie namawia do używania. Mówię już że mi się słabo robi od ciągłego tematu Eveline-były już zakładane osobne wątki na ten temat. Podsumowując-kto chce niech używa a komu nie pasuje niech nie używa. Swoim postem nie zbawisz całego świata. Jak ktoś chce używać to sam znajdzie informacje na ten temat i sam oceni. Bardzo doświadczona kosmetyczka powiedziała mi kiedyś że stosowanie odżywek na płytkę mija się z celem bo nic nie przenika a tym samym nie poprawia stanu paznokcia ani też mu nie szkodzi. Musiałabyś się cała tym formaldehydem wysmarować żeby miało to działanie rakotwórcze. Jedyne odżywki które faktycznie poprawiają stan paznokci to te które są w formie wodnistej i które się wciera w wał okołopaznokciowy-tylko takie przenikają do organizmu. Idąc tym tropem można powiedzieć że hybrydy i żele też szkodzą no bo to przecież chemia. Wszystko z umiarem jest dla ludzi- jak alkohol zamykam temat eveline a chętnych odsyłam do przeznaczonego do tego wątku
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-17, 09:06   #2520
Edzia2013
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iskierka3 Pokaż wiadomość
gdyby któraś z Was miała kolorki z cosmetics zone których chce się pozbyć (mogą być używane) to proszę o wiadomość prywatną, bo robię pazury tylko sobie i 15 ml to dla mnie bardzo dużo lakieru.
ja mam dwa czarne więc jeden moge odsprzedać (raz albo dwa używane),no i base mam ale niewiem ile jej tam mogło zostać,myśle 3/4 to jest
Edzia2013 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości