Lakiery hybrydowe - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-17, 09:39   #2521
Ninnette
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
mam 2 kolory z cz i jestem bardzo zadowolonaz tiftona mam 5 kolorów tu szału nie ma,ale tragicznie też nie jest
szukam lakierów o mniejszej pojemności i tu moje pytanie czy miałyście styczność z allepaznokcie ,lacco i silicare?
jakie są wasze opinie?
Ja mialam takie małe "gówienka" z allepaznokcie i to byla masakra, lakiery byly niesamowicie gęste, na panokciu robila sie skorupa, po 2 dniach dwa paznokcie zeszly mi platami a reszta nie chciala aie odmoczyc w acetonie wiec musialam spilowac :banghead: podsumowujac MASAKRA :thumbdown:
Narodziny naszej córki 13-05-2013

Ninnette jest offline  
Stary 2014-02-17, 10:37   #2522
rossogatto
Raczkowanie

"Rozkoszny wieczór" z Mistero Milano. I top Eco. Uwielbiam jak się błyszczy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14CG.jpg (66,5 KB, 66 załadowań)
rossogatto jest offline  
Stary 2014-02-17, 10:46   #2523
czuszka82
Moderator z pazurem

rzeczywiście połysk cudo i błyszczy się tak przez 2 tyg?
czuszka82 jest teraz online  
Stary 2014-02-17, 11:05   #2524
rossogatto
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
rzeczywiście połysk cudo i błyszczy się tak przez 2 tyg?
Z czasem MINIMALNIE mniej, bo obtarcia mechaniczne ale i tak bez porównania z CZ. I mam wrażenie, że mimo iż top z Eco jest dużo rzadszy to daje o wiele twardszą powłokę niż CZ. Ja swoje mani noszę 1,5 tyg, rozwiarstwiły mi się 3 paznokcie ale nie odchodzą od płytki, nie zadzierają się jak guma jak w przypadku CZ. Przy moich paznokciach taki czas to super wynik. A mogłabym ponosić pewnie jeszcze jeden tydzień gdyby nie to, że muszę zmienić na wyjazd. Jak dla mnie to był strzał w dziesiątkę

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2014-02-17 o 11:06
rossogatto jest offline  
Stary 2014-02-17, 11:10   #2525
rossogatto
Raczkowanie

I moja kolekcja. CZ, Mistero Milano i Indigo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1183@ (Kopiowanie).jpg (36,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1184@ (Kopiowanie).jpg (46,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1185@ (Kopiowanie).jpg (61,8 KB, 53 załadowań)
rossogatto jest offline  
Stary 2014-02-17, 12:54   #2526
martuskawr
Raczkowanie

kochane,a ja poszukuję dwóch kolorków
Mam bazę Gelish,więc nie musi być to hybryda z wyższej półki
jeden to piękny błękit a druhi to koral wstawiam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d3b.jpg (46,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53f6.jpg (50,6 KB, 44 załadowań)
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-17, 14:37   #2527
ewica84
Raczkowanie

_polly dzięki za opiniechyba się skusze na silicare, zobaczymy co się będzie działo! A od kogo kupowalas swoje?
Dziewczyny, miała któraś doczynienia z lacco? Reklamuja się w akademii paznokcia dlatego jestem ciekawa
ewica84 jest offline  
Stary 2014-02-17, 14:40   #2528
magdalena1a
Przyczajenie

Question Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam. Od jakiegoś czasu zainteresowałam się paznokciami hybrydowymi. Przejrzałam forum i mój wybór padł na starter za 170 zł z Cosmetic Zone i do tego dokupiłam 3 lakiery. Wcześniej nie miałam styczności z paznokciami hybrydowymi dlatego stwierdziłam że na początek cosmetic zone powinien mi wystarczyć. Niestety mam mieszane uczucia co do trwałości paznokci wykonanych włąsnie tymi produktakmi. Fakt pierwsze paznokcie jakie wykonałam u siebie zalałam skórki i myślę że dlatego nie dotrzymały dwóch tygodni... musiałam je ściągnąć po 10 dniach, ponieważ zaczeły mi odchodzić płatami od strony skórek. Następne wykonałam u znajomych i niestety lakier trzymał się bardzo krótko już po paru dniach zaczęły odchodzić płatami a starałam się wykonać tak dokładnie jak tylko się da i nigdzie nie zalałam skorek i malowałam na zakładkę. Po przeczytaniu waszych postów stwierdzam żę muszę zainwestować w bazę gelish i top ( jeszcze zastanawiam się nad firmą). Myślałam że zaoczczędzę kupująć cały starter z CZ jednak teraz już widze że to nie był dobry pomysł... wniosek: kolorki CZ, baza i topmuszę przetestować z innej firmy. Mam nadzieje że będą się dużo lepiej trzymały jak tylko zakupie nową baze i top podziele się opinią

Edytowane przez magdalena1a
Czas edycji: 2014-02-17 o 14:50
magdalena1a jest offline  
Stary 2014-02-17, 14:43   #2529
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
_polly dzięki za opiniechyba się skusze na silicare, zobaczymy co się będzie działo! A od kogo kupowalas swoje?
Dziewczyny, miała któraś doczynienia z lacco? Reklamuja się w akademii paznokcia dlatego jestem ciekawa
Kupowałam w sklepie stacjonarnym.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2014-02-17, 14:44   #2530
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

mój ulubiony top to Atistic -Colour coś tam siostrzana marka Gelisha ale top jak dla mnie o wiele lepszy

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-17, 14:57   #2531
godblessyou
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magdalena1a Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu zainteresowałam się paznokciami hybrydowymi. Przejrzałam forum i mój wybór padł na starter za 170 zł z Cosmetic Zone i do tego dokupiłam 3 lakiery. Wcześniej nie miałam styczności z paznokciami hybrydowymi dlatego stwierdziłam że na początek cosmetic zone powinien mi wystarczyć. Niestety mam mieszane uczucia co do trwałości paznokci wykonanych włąsnie tymi produktakmi. Fakt pierwsze paznokcie jakie wykonałam u siebie zalałam skórki i myślę że dlatego nie dotrzymały dwóch tygodni... musiałam je ściągnąć po 10 dniach, ponieważ zaczeły mi odchodzić płatami od strony skórek. Następne wykonałam u znajomych i niestety lakier trzymał się bardzo krótko już po paru dniach zaczęły odchodzić płatami a starałam się wykonać tak dokładnie jak tylko się da i nigdzie nie zalałam skorek i malowałam na zakładkę. Po przeczytaniu waszych postów stwierdzam żę muszę zainwestować w bazę gelish i top ( jeszcze zastanawiam się nad firmą). Myślałam że zaoczczędzę kupująć cały starter z CZ jednak teraz już widze że to nie był dobry pomysł... wniosek: kolorki CZ, baza i topmuszę przetestować z innej firmy. Mam nadzieje że będą się dużo lepiej trzymały jak tylko zakupie nową baze i top podziele się opinią
Chyba musisz troszkę poćwiczyć, ja też kupiłam zestaw z CZ i jestem mega zadowolona z moich paznokci nic nie odchodzi płatami, myślę,że słabo zmatowiłaś płytkę paznokcia i nie odtłuściłaś odpowiednio, skoro za pierwszym razem paznokcie trzymały się 10 dni mimo zalanych skórek to znaczy,że lakiery są ok , a przy kolejnych manicure miałaś problem to podejrzewam,że musiałaś gdzieś popełnić mały błąd
godblessyou jest offline  
Stary 2014-02-17, 15:28   #2532
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
mój ulubiony top to Atistic -Colour coś tam siostrzana marka Gelisha ale top jak dla mnie o wiele lepszy
gdzie go kupujesz? EF?
Stary 2014-02-17, 15:30   #2533
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
gdzie go kupujesz? EF?
...
Activeshop o ile dobrze pamiętam

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-17, 15:35   #2534
martuskawr
Raczkowanie

właśnie przed chwilą zrobiłam swoje pierwsze hybrydy
Estetiq 50
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (61,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0010.jpg (47,3 KB, 57 załadowań)
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-17, 15:53   #2535
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
...
Activeshop o ile dobrze pamiętam
patrzyłam na ich stronce i mają tylko jakąś swoją markę
Stary 2014-02-17, 15:56   #2536
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
patrzyłam na ich stronce i mają tylko jakąś swoją markę
...
hmm...dopytam jutro w pracy,Szefowa zamawiała do salonu.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-17, 17:51   #2537
magdalena1a
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Chyba musisz troszkę poćwiczyć, ja też kupiłam zestaw z CZ i jestem mega zadowolona z moich paznokci nic nie odchodzi płatami, myślę,że słabo zmatowiłaś płytkę paznokcia i nie odtłuściłaś odpowiednio, skoro za pierwszym razem paznokcie trzymały się 10 dni mimo zalanych skórek to znaczy,że lakiery są ok , a przy kolejnych manicure miałaś problem to podejrzewam,że musiałaś gdzieś popełnić mały błąd
hmm.... niby wszystko robie tak jak trzeba a coś jednak jest nie tak ale nie poddaje się w sobotę zrobiłam kolejne paznokcie u siebie jak na razie wszystko ok więc możę to kwestia rodzaju paznokci no nic musze uczyć się na próbach, zobaczymy ile znowu na moich wytrzymają a jak nie to zmieniam baze
magdalena1a jest offline  
Stary 2014-02-17, 17:55   #2538
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdalena1a Pokaż wiadomość
hmm.... niby wszystko robie tak jak trzeba a coś jednak jest nie tak ale nie poddaje się w sobotę zrobiłam kolejne paznokcie u siebie jak na razie wszystko ok więc możę to kwestia rodzaju paznokci no nic musze uczyć się na próbach, zobaczymy ile znowu na moich wytrzymają a jak nie to zmieniam baze
...
Nie....od paznokci to aż tak nie zależy<chyba,że ewidentnie są marniutkie i kruchutkie,że ciężko utrzymać jakikolwiek odrost paznokcia> a bardzo dobra hbryda radzi sobie nienajgorzej nawet z taką płytką....stawiam raczej na błędy przy wykonaniu no i jakosć produktu/lampy

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:05   #2539
magdalena1a
Przyczajenie

to w takim razie nie poddaje się i może rzeczywiści to kwestia wprawy wykonam jeszcze parę paznokci i zobacze co się będzie działo. Chociaż i tak jestem średnio przekonana do jakości tej bazy z CZ i w wcześniejszych postach też niektórzy pisali o tym problemie i wystarczyła zmiana bazy i trzymały się dużo dłużej. Top też jest średniej jakości... po tygodniu paznokcie miały ryski i już się tak nie błyszczały jak w pierwszych dniach...
magdalena1a jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:09   #2540
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
...
Nie....od paznokci to aż tak nie zależy<chyba,że ewidentnie są marniutkie i kruchutkie,że ciężko utrzymać jakikolwiek odrost paznokcia> a bardzo dobra hbryda radzi sobie nienajgorzej nawet z taką płytką....stawiam raczej na błędy przy wykonaniu no i jakosć produktu/lampy
Oj nie zgodzę się. Ja u siebie widzę ogromną różnicę. Jak miałam twarde, mocne i zdrowe pazury, hybryda trzymała się bezbłędnie. Teraz się rozdwajają i są dośc cienkie, co od razu poskutkowało mniejszą trwałością manicure. Nawet na bazie gelish.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:12   #2541
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
właśnie przed chwilą zrobiłam swoje pierwsze hybrydy
Estetiq 50
Popracowałabym jeszcze nad kształtem, bo jest bardzo niesymetryczny i właściwie na każdym pazurze nieco inny. Wydaje mi się też, że nakładasz za dużo lakieru, a wnioskuję to z nierówności na paznokciu. Widać też przesuszone skórki, koniecznie nawilż je oliwką.

Kolor wybrony
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:13   #2542
magdalena1a
Przyczajenie

no właśnie ja mam twarde długie i mocne paznokcie i mi dłużej się trzymały (pomimo tego że za pierwszym razem zalałam sobie skórki) a znajome miały krótkie i cienkie gdzie ciężko było nawet dobrze zabezpieczyć wolny brzeg i trzymały trzy dni po czym po prostu zaczeły się odklejać płatami
magdalena1a jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:16   #2543
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Oj nie zgodzę się. Ja u siebie widzę ogromną różnicę. Jak miałam twarde, mocne i zdrowe pazury, hybryda trzymała się bezbłędnie. Teraz się rozdwajają i są dośc cienkie, co od razu poskutkowało mniejszą trwałością manicure. Nawet na bazie gelish.
...
no to przecież napisałam,że chyba,że płytka jest ewidentnie w gorszej kondycji......przez ostatnie 2 mc wykonałam około 200 hybryd,mogę prowadzic statystyki prawie Klientkom z problematycznymi paznokciami Gelish/Artistic trzyma się zadziwiająco dobrze. Więc w nawiązaniu do postu na który odpowiedziałam stawiam na to na co napisałam.amen

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:17   #2544
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Moją receptą na szybkie poprawienie stanu pazurów jest wapno z muszli ostryg, przyjmowałam kiedyś na zalecenie lekarza i odkryłam taki oto "skutek uboczny" U mnie działa za każdym razem, kilka dni łykania i znowu mam twarde szpony.
Polecałam też moim przyjaciółkom, u jednej zadziałało, u drugiej zupełnie nie.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:18   #2545
martuskawr
Raczkowanie

RosesAreRed, każda rada jest cenna jak pisałam są to moje pierwsze więc jeszcze trochę nauki przede mną
Jak zawsze wydaje się ze nakłada się mało,ale może faktycznie było ciut za dużo,a co do kształtu to ciężko mi go wypracować na każdym paznokciu taki sam,zawsze zaczynam wyrównywać i o,wychodzi

Dziękuję za uwagi!
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:21   #2546
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
...
no to przecież napisałam,że chyba,że płytka jest ewidentnie w gorszej kondycji......przez ostatnie 2 mc wykonałam około 200 hybryd,mogę prowadzic statystyki prawie Klientkom z problematycznymi paznokciami Gelish/Artistic trzyma się zadziwiająco dobrze. Więc w nawiązaniu do postu na który odpowiedziałam stawiam na to na co napisałam.amen
odniosłam się do zdania "od paznokci to aż tak nie zależy" bo zależy
Nie bulwersować się tu
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:23   #2547
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
odniosłam się do zdania "od paznokci to aż tak nie zależy" bo zależy
Nie bulwersować się tu
....
ee...nie strasz nie strasz hahaha.....

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:26   #2548
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
RosesAreRed, każda rada jest cenna jak pisałam są to moje pierwsze więc jeszcze trochę nauki przede mną
Jak zawsze wydaje się ze nakłada się mało,ale może faktycznie było ciut za dużo,a co do kształtu to ciężko mi go wypracować na każdym paznokciu taki sam,zawsze zaczynam wyrównywać i o,wychodzi

Dziękuję za uwagi!
A jaki kształt usiłowałaś osiągnąć? Bo jeśli migdały to trochę nie tak poszło Cieszę się, że przyjmujesz krytykę, bo obawiałam się focha za szczerość

Moim zdaniem malowanie pazurów hybrydą jest dużo łatwiejsze niż tradycyjne malowanie. Lakier nie zasycha w locie, nie robią się mazy itd. Grunt to nakładać na prawdę cieniutkie warstwy. Niech ich będzie 3 albo i 4 ale cieniutkie
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:29   #2549
martuskawr
Raczkowanie

RosesAreRed, za prawdę nie ma focha!
A z resztą,po co ma się człowiek obrażać jak dobrze mu radzą?

To miało być coś pomiędzy migdałem a szpicem,a wyszedł mój własny,oryginalny kształt
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:56   #2550
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Witam.
Od dawna przeglądam "hybrydowe wątki" i też postanowiłam pobawić się w domu. Korzystając z wiadomości tu zawartych skusiłam się na produkty CZ. Nie żałuję. Kierowałam się oczywiście ceną. W tzw. międzyczasie czytałam tu sporo na temat lepszych baz i topów i miałam na nie chęć. Tylko pytanie-po co, skoro po dwóch tygodniach będę zdejmowała lakier tylko dlatego że straszę odrostem? Na potwierdzenie swoich słów wstawiam fotki . Jedna jest zaraz po,pazury robione 1 lutego,a druga dziś-przed chwilą. I baza i top CZ. Kolor również, nr 062.Jak widać,dwie cyrkonie już zgubiłam. A że ryski na wierzchu? No cóż-nie mam w domu gosposi i w czasie ponad dwóch tygodni ,robiłam tymi "ręcyma" różne rzeczy w domu.
Dodam tylko,że zakochałam się w hybrydzie i pozostanę jej wierna.
przed.jpg

po.jpg

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości