Lakiery hybrydowe - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-19, 11:18   #2611
godblessyou
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
żyje nadzieją, że mi odpiszą żebym jechała na to stoisko z lakierami i bazą i dostane zwrot kasy za to czy coś. Tylko problem jest taki, że za zestaw zapłaciłam w sumie 159 i mam dwa rachunki: 119zł za lampe i 40 zł za reszte. Ta reszta to 4 kolory i baza/top, które osobno kosztują 29 zł, do tego dochodzą cztery pilniki, blok polerski, aceton, cleaner, patyczki, trzy opakowania ozdób i oliwka. Ale ogólnie to było tak, że wszystko dostałam taniej łącznie z lampą, ale żeby mieć paragon na reklamacje mam to osobno skasowane. Boje się, że jak mi powiedzą że oddadzą kase to za całość. A lampy na serio szkoda

To oddaj całość, lampę możesz kupić osobno jest ich pełno na Allegro i to w tańszej cenie , mam nadzieję,że wywalczysz swoje
godblessyou jest offline  
Stary 2014-02-19, 11:20   #2612
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
żyje nadzieją, że mi odpiszą żebym jechała na to stoisko z lakierami i bazą i dostane zwrot kasy za to czy coś. Tylko problem jest taki, że za zestaw zapłaciłam w sumie 159 i mam dwa rachunki: 119zł za lampe i 40 zł za reszte. Ta reszta to 4 kolory i baza/top, które osobno kosztują 29 zł, do tego dochodzą cztery pilniki, blok polerski, aceton, cleaner, patyczki, trzy opakowania ozdób i oliwka. Ale ogólnie to było tak, że wszystko dostałam taniej łącznie z lampą, ale żeby mieć paragon na reklamacje mam to osobno skasowane. Boje się, że jak mi powiedzą że oddadzą kase to za całość. A lampy na serio szkoda
...
Szkoda,czy nie...taką zwykłą tunelówke<a innej wypasionej do hybryd nie potrzeba> kupisz juz nawet za około 50zł więc....

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-02-19, 11:37   #2613
skrabek27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
top czy akryl?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

tez na stronie star nail, zwykly akryl do kombinowania

a czy mogłabyś napisać który to konkretnie akryl bo jest tam ich kilka a ja na akrylach w ogóle się nie znam
skrabek27 jest offline  
Stary 2014-02-19, 11:46   #2614
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Właśnie robiłam na próbe siostrze paznokcie - tylko dwa u każdej ręki. Kciuki pomalowałam w całości zestawem z estetiq. Wyszło super, paznokcie wyglądają jakby pomalowane zwykłym lakierem, wszystko się ładnie błyszczy i nie ma dziurek czyli jednak nie jestem aż tak nieumiejętna jak mi się wydawało. Palce serdecznie pomalowałam bazą i topem estetiq, ale lakierem z exfashion. Starałam się pomalowac jak najcieńsza warstwą. Nie wyszło tak cienko jak przy estetiq ale i tak jest ogromna poprawa w porównaniu z tym co było. No i co najważniejsze nie ma żadnych dziurek a całość pięknie błyszczy czyli lakiery da sie zużyć. Kwestia tylko tandetnej bazy
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-19, 12:23   #2615
martuskawr
Raczkowanie

kochane,który kolorek polecacie z Estetiq interesuje mnie taki błotniasty coś na styl Chanel Particuliere,bo na tym wzorniku co dostałam ciężko mi zobaczyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg I.jpg (59,6 KB, 43 załadowań)
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-19, 13:10   #2616
Kukunia23
Rozeznanie

Znów przychodzę z pytaniem do tej kopalni wiedzy,hehe: które lakiery po 6ml polecanie z allegro? wiem, wiem, że jakość jest średnia, ale na razie moje fundusze są ograniczone. Może któraś z was miała okezję wybróbowac takie lakiery. Napiszcie też któruch nie polecacie, żebym się nie nacięła

Kukunia23 jest offline  
Stary 2014-02-19, 13:58   #2617
czuszka82
Moderator z pazurem

najtansze male to tifton (12,50zł), pozniej spn-22zł i pozniej juz indigo za 29zł. Ja bym nie zamawiala tych z allegro. Niektore maja cene nizsza niz kiepski lakier do paznokci.
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-19, 14:52   #2618
alttari
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Znów przychodzę z pytaniem do tej kopalni wiedzy,hehe: które lakiery po 6ml polecanie z allegro? wiem, wiem, że jakość jest średnia, ale na razie moje fundusze są ograniczone. Może któraś z was miała okezję wybróbowac takie lakiery. Napiszcie też któruch nie polecacie, żebym się nie nacięła
Ja polecam tiftona i reni
Stary 2014-02-19, 15:03   #2619
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
a czy mogłabyś napisać który to konkretnie akryl bo jest tam ich kilka a ja na akrylach w ogóle się nie znam
w ciemno zamówiłam ten http://starnail.pl/component/virtuem..._category_id/3
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:05   #2620
yashe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja polecam tiftona i reni
reni nails? a ja myślałam, że to jakiś badziew, który trzeba piłować odmacza się ?
yashe jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:39   #2621
JAGA_
Raczkowanie

Ja mam 2 kolorki z Diamond Hybrid. Pojemność 3 ml, cena 12 zł. Butelka szklana, konsystencja rzadsza od tiftona. Nakłada się dobrze, nie robi smug, nie odpryskuje. Mam czarny i taką ładną zieleń i nie kurczą się jak niektóre kolorki z CZ. Odmaczają się normalnie. Ogólnie byłam zadowolona. Dodam, że na pierwsze zakupy dostałam 10 % rabatu, wysyłka 7 zł. Tutaj link http://www.looksus.eu/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE/44

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

http://www.looksus.eu/pl/p/Lakier-hy...y-nr14-3ml/175

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

http://www.looksus.eu/environment/ca...540b105664.jpg
tu paletka
JAGA_ jest offline  
Stary 2014-02-19, 18:52   #2622
eM_Ka_
Wtajemniczenie

na jak długo wystarcza Ci taka buteleczka 3 ml?
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-02-19, 19:30   #2623
alttari
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
reni nails? a ja myślałam, że to jakiś badziew, który trzeba piłować odmacza się ?
Pewnie że się odmacza jak tifton i cz
Stary 2014-02-19, 19:37   #2624
yashe
Rozeznanie

a jak z konsystencją i kryciem? masz jakieś fotki kolorków na wzorniku?
yashe jest offline  
Stary 2014-02-19, 19:48   #2625
alttari
Rozeznanie

Mam ale już jutro dodam ok. Są jak dla mnie bardzo porównywalne do Cz i Estetiq
Stary 2014-02-19, 20:41   #2626
JAGA_
Raczkowanie

Cytat:
na jak długo wystarcza Ci taka buteleczka 3 ml?
skoro 5 ml wystarczy na 8-9 setów to taka ilość powinna wystarczyć na 4. jednak przy 3 lub 4 razie malowanie może być mało komfortowe, bo będzie się grzebać po dnie z irytacją czy wystarczy.
JAGA_ jest offline  
Stary 2014-02-20, 11:42   #2627
bbea
Przyczajenie

Hej,

Po waszych namowach zakupilam baze Gelish i top Star Nail Dzisiaj pewnie pierwsze malowanie.

A, top mozna kupic stacjonarnie w Krakowie w sklepie rena (kontakt na stronie star nail w zakladce dystrybucja). Akurat jest jakas promocja i zaplacilam 49 zl i dostalam lakier gratis: o taki
bbea jest offline  
Stary 2014-02-20, 14:58   #2628
ewica84
Raczkowanie

Talking Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny mam problem.
Dzis robilam kolejny mani tiftonem czerwonym ostatnio wyszedl idealnie a dzis masakra ale tylko jedna ręką. Poprzetarciu topu wacik caly był czerwony,paznokcie matowe a na jednym paznokci przy skorkach masakra starlo sie sporo lakieru i taki brzydki przeswit zostal dobrze że kobitka chciala cyrkonie akurat pasowały w tym miejscu ale paznokcie musiałam nablyszczyc. pociagnelam lak bezbarwnym.
Też tak Wam sie dzieje?co radzicie? Jak robie cz nic mi na waciku nie zostaje i zawsze błyszczą.
ewica84 jest offline  
Stary 2014-02-20, 15:04   #2629
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.
Dzis robilam kolejny mani tiftonem czerwonym ostatnio wyszedl idealnie a dzis masakra ale tylko jedna ręką. Poprzetarciu topu wacik caly był czerwony,paznokcie matowe a na jednym paznokci przy skorkach masakra starlo sie sporo lakieru i taki brzydki przeswit zostal dobrze że kobitka chciala cyrkonie akurat pasowały w tym miejscu ale paznokcie musiałam nablyszczyc. pociagnelam lak bezbarwnym.
Też tak Wam sie dzieje?co radzicie? Jak robie cz nic mi na waciku nie zostaje i zawsze błyszczą.
Miałam to samo przy tiftonie na stopach, kolor nr 6

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-02-20, 15:48   #2630
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Top Eco faktycznie świetny! Błyszczy się jak lustro. Przegapiłam tylko że tylu dystrybutorów mam w mieście .

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline  
Stary 2014-02-20, 15:51   #2631
martuskawr
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Top Eco faktycznie świetny! Błyszczy się jak lustro. Przegapiłam tylko że tylu dystrybutorów mam w mieście .
można jakieś zdjęcie?
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:17   #2632
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
można jakieś zdjęcie?
Bardzo proszę.

Baza CZ, kolor Red Tulip 01 Silcare,top Eco.

Ech...nie umiem robić takich ładnych zdjęć jak Wy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n1.jpg (9,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n2.jpg (9,7 KB, 45 załadowań)

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.

Edytowane przez kadyrka
Czas edycji: 2014-02-20 o 16:18
kadyrka jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:18   #2633
czarna0709
Raczkowanie

Witam Was moje drogie wiżażystki Ja przygode z hybrydami zaczęłam od... wczoraj ;P Zakupiłam sobie na allegro zestaw do hybrydy z Tifftonu - tak na początek. I coś mnie dręczy, bardzo się dziś zdenerwowałam Wczoraj jak tylko przyszeł do mnie zestaw zrobiłam sobie od razu hybrydki Kolorami 10 i 28, wszystko robiłam tak jak w instrukcji: blok, skorki, clener, baza,kolor x2,top i clener. A dzisaj natomiast robiłam paznokcie mojej mamie kolorem 17 a jej koleżance kolorem 32, i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że wszystko robiłam zgodnie z instrukcją a przy końcowym przemywaniu paznokci clinerem one zrobiły się matowe i lakier tak jakby się przeżedził, są przebłyski w obu przypadkach czyli w przypadku mojej mamy i jej koleżanki, moje paznokcie wyglądają ślicznie.... więc moje Drogie wiecie może czym to może być spowodowane i dlaczego tak się stało??? Przecież wszystko robiłam tak jak sobie wczoraj a takie cuda się stały??? O co wogóle chodzi??? Byłabym wdzięczna za odpowiedźi
czarna0709 jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:36   #2634
ewica84
Raczkowanie

Ten sam problem z tiftonem opisalam kawalek wczesniej
ewica84 jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:57   #2635
czarna0709
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
Ten sam problem z tiftonem opisalam kawalek wczesniej

ooo nie zauważyłam... to widzę że nie tylko ja mam taki prblem... normalnie siara jak nic ja chciałam tutaj ładnie zrobić pazurki koleżance mojej mamy a tutaj takie cuś... masakra... nie rozumiem czemu tak się dzieję... A mam jeszcze inne pytanie, czy można zwykłe lakiery suszyć w lampie uv??
czarna0709 jest offline  
Stary 2014-02-20, 17:13   #2636
agobabojago
Raczkowanie

jeśli masz lampę z nawiewem to tak, jeśli samą uv to nic nie da
agobabojago jest offline  
Stary 2014-02-20, 17:20   #2637
czarna0709
Raczkowanie

szkoda bo mam zwykłą a już myślałam że nie będę musiała czekać wieczności aż wyschnie zwykły lakier
czarna0709 jest offline  
Stary 2014-02-20, 17:22   #2638
martuskawr
Raczkowanie

zawsze zostają przyśpieszające top coat'y Polecam Seche Vite i Kinetics Kwik Kote
martuskawr jest offline  
Stary 2014-02-20, 17:41   #2639
czuszka82
Moderator z pazurem

ja trochę z innej beczki ale ponieważ była tu kiedyś o tym mowa to piszę- zakupiłam sally hansen instant cuticle remover- kilka z Was pisało że jest świetny. No i oniemiałam. Moje skórki są suche i brzydkie- odstają, kruszą się, jak je zacznę pocierać to leci pył jak z kredy. Pozostawało tylko odpychanie i niestety wycinanie a jak wiadomo po tym skórki odrastają jeszcze gorsze. Żadne środki do zmiękczania i usuwania skórek nie dawały rady. A tu o dziwo-po 1 min odsunęłam skórki wraz z błonkami, nie było potrzeby używania cążek a skórki wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki jestem w szoku i dziękuję za rekomendacje
czuszka82 jest offline  
Stary 2014-02-20, 18:19   #2640
Avonkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja trochę z innej beczki ale ponieważ była tu kiedyś o tym mowa to piszę- zakupiłam sally hansen instant cuticle remover- kilka z Was pisało że jest świetny. No i oniemiałam. Moje skórki są suche i brzydkie- odstają, kruszą się, jak je zacznę pocierać to leci pył jak z kredy. Pozostawało tylko odpychanie i niestety wycinanie a jak wiadomo po tym skórki odrastają jeszcze gorsze. Żadne środki do zmiękczania i usuwania skórek nie dawały rady. A tu o dziwo-po 1 min odsunęłam skórki wraz z błonkami, nie było potrzeby używania cążek a skórki wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki jestem w szoku i dziękuję za rekomendacje

Uwielbiam go też dziś go używałam, ogólnie selly hansen ma świetne produkty
Avonkaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości