Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-04-12, 19:16   #1171
Terha
Zakorzenienie

Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez yelir Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.

Mam pytanie odnośnie dostępności Kryolan TV Paint Stick we Wrocławiu. Czy są jakieś sklepy w mieście, w których można dobrać odcienie sticków albo innych produktów z Kryolanu?
Jest jeden z tego co się orientuję: http://www.kontact.pl/Kontakt
Ja zawsze tam jeżdżę jak chcę coś kupić

Terha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 12:01   #1172
Yen01
Przyczajenie

Witajcie,
do tej pory używałam gotowej palety cieni Kryolan, ale tym razem chciałabym dobrać własne kolory do konkretnego makijażu. Problem w tym ze trudno mi ocenić kolory oglądając je tylko w internecie. Czy te z Was które używają na co dzień cieni Kryolan (MAC też wchodzi w gre) mogłyby mi doradzić, które kolory byłyby odpowiednie do wykonania tego typu makijażu jak w załączniku? Chodzi o cienie perłowe, mogą być ewentualnie z drobinkami brokatu. Jasny cień chciałabym w kolorze ciepłego jasnego beżu/ivory, raczej niż srebrny (raczej ciepłe kolory niż zimne). Ciemniejszy w kolorach jak na zdjęciu - kawa/nude/ zimny brąz, nie za ciemny.
Będę bardzo wdzięczna za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAKE UP 1.jpg (81,2 KB, 8 załadowań)
Yen01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:14   #1173
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dziewczyny czy ktoras z Was posiada Cake Eye Liner w kolorze szarym i granatowym ewentualnie brazowym? Czy sprawuja sie rownie dobrze jak czarny czy kolory nie sa tak nasycone i juz tak fajnie nie wygladaja?

Posilkowalam sie wyszukiwarka ale niestety nie wyskoczyly mi zadne wyniki.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:00   #1174
wer0nikam
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez yelir Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.

Mam pytanie odnośnie dostępności Kryolan TV Paint Stick we Wrocławiu. Czy są jakieś sklepy w mieście, w których można dobrać odcienie sticków albo innych produktów z Kryolanu?
Cześć
tu są podani dystrybutorzy kosmetyków kryolan w Polsce, na pewno w tych punktach będziesz mogła dobrać odpowiednie odcienie.
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...Dystrybutorzy/
Ja jestem z krakowa Więc tylko mogę o krakowskim oddziale powiedzieć że jest duży wybór i maja testery
wer0nikam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 06:16   #1175
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was posiada Cake Eye Liner w kolorze szarym i granatowym ewentualnie brazowym? Czy sprawuja sie rownie dobrze jak czarny czy kolory nie sa tak nasycone i juz tak fajnie nie wygladaja?

Posilkowalam sie wyszukiwarka ale niestety nie wyskoczyly mi zadne wyniki.
Ja mialam brazowy i czarny. Ja oczywiście nie jestem profwsjonalistka i kosmetyku uzywalam tylko na sobie , ale jest bardzo dobry jakościowo. Ja jestem kolorustycznym latem i dobrze mi w takich kolorach, nawet jako laikowi nakladalo mi się go bardzo dobrze. Miał mocno nasycony kolor.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:41   #1176
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mialam brazowy i czarny. Ja oczywiście nie jestem profwsjonalistka i kosmetyku uzywalam tylko na sobie , ale jest bardzo dobry jakościowo. Ja jestem kolorustycznym latem i dobrze mi w takich kolorach, nawet jako laikowi nakladalo mi się go bardzo dobrze. Miał mocno nasycony kolor.
Dzieki Pytalam, bo chcialam kupic sobie szary,brazowy i niebieski Ale w miedzyczasie poszperalam internet i okazalo sie, ze na jednym z portali byla wystawiona paletka z cake linerami , gdzie byly wszystkie te kolory na ktorych mi zalezalo Wiec dylemat mi odpadl.

Natomiast ja mam czarny liner i jestem zachwycona. W ogole nie mozna sobie nim zrobic krzywdy, nalozony w odpowiedniej gestosci trzyma sie na oku caly dzien, pieknie otwiera oko i do tego nadaje sie do wrazliwych oczu.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 16:39   #1177
Agus91x
Raczkowanie

kamuflaż z Kryolanu

Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

przez Agnieszka » 12 minut temu
hej, dziewczyny planuje zakup kamuflażu firmy kryolan z serii dermacolor konkretnie chodzi o ten kosmetyk https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryo...art-75005.html

problem w tym, że producent oferuje ogromną ilość odcieni, dla jednych to dobrze a dla tych niezorientowanych może to stanowić problem...zalezy mi na kryciu niedoskonałości oraz okropnych cieni pod oczami, mam jasną karnacje, chyba jestem typem ciepłym(kasztanowe włosy, brąz oczy, żyły w kolorze niebieskim...) stosuje zwykły dermacol w nr 211. A jesli chodzi o ten z kryolanu jaki moglybyscie mi polecic? zastanawiałam się nad odcieniem d4 ale po internecie krążą różne zdjecia, na niektorych jest strasznie ciemny a na drugich ok...

prosze o pomoc
Stary 2015-12-01, 09:33   #1178
OlaM
Moderator

Dot.: kamuflaż z Kryolanu

Cytat:
Napisane przez Agus91x Pokaż wiadomość

hej, dziewczyny planuje zakup kamuflażu firmy kryolan z serii dermacolor konkretnie chodzi o ten kosmetyk https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryo...art-75005.html

problem w tym, że producent oferuje ogromną ilość odcieni, dla jednych to dobrze a dla tych niezorientowanych może to stanowić problem...zalezy mi na kryciu niedoskonałości oraz okropnych cieni pod oczami, mam jasną karnacje, chyba jestem typem ciepłym(kasztanowe włosy, brąz oczy, żyły w kolorze niebieskim...) stosuje zwykły dermacol w nr 211. A jesli chodzi o ten z kryolanu jaki moglybyscie mi polecic? zastanawiałam się nad odcieniem d4 ale po internecie krążą różne zdjecia, na niektorych jest strasznie ciemny a na drugich ok...

prosze o pomoc
Zapraszam do wątku zbiorczego
Stary 2015-12-02, 11:40   #1179
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: kamuflaż z Kryolanu

Cytat:
Napisane przez Agus91x Pokaż wiadomość

prosze o pomoc
A kolko kamuflazy nr 3? Chyba kolory by Ci podpasowaly

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
anti shine, cake eyeliner, kamuflaż, kamuflaż kryolan, korektor, kryloan, kryolan, mat, puder, toner, transparent, ultrafundation 3, vichy dermablend

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości