Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-11-24, 12:42   #3061
Ariadne01
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hot tahiti jest ciekawa Muszę się nad nią także zastanowić. Szukam czegoś trochę bardziej czerwonego niż capricious
Zdam relacje jak dojdzie ja mam straszna slabosc do czerwieni, wiekszosc moich szminek to jasniejsze i ciemniejsze czerwienie no i Rebel ktora uwielbiam

Edytowane przez Ariadne01
Czas edycji: 2013-11-24 o 12:45
Ariadne01 jest offline  
Stary 2013-11-24, 12:52   #3062
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Zdam relacje jak dojdzie ja mam straszna slabosc do czerwieni, wiekszosc moich szminek to jasniejsze i ciemniejsze czerwienie no i Rebel ktora uwielbiam
Ja mam dopiero parę szminek - Plumful, Capricious, Brick -o-la i Perpetual Flame. Brave red oddałam koleżance, mam chyba za wąskie usta i wyglądała na mnie źle. Cóż, zamówiłam hot tahiti :P
Ciągle się czaję na crosswires, captive, lady bug, hold on, girl about town. Sporo mam tego w koszyku, ale ciągle mam wrażenie, że crosswires i captive będą na mnie nazbyt śliwkowe/fioletowe. A ja chce teraz coś czerwieńszego, ale nie czerwonego intensywnie

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2013-11-24, 13:05   #3063
Ariadne01
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam dopiero parę szminek - Plumful, Capricious, Brick -o-la i Perpetual Flame. Brave red oddałam koleżance, mam chyba za wąskie usta i wyglądała na mnie źle. Cóż, zamówiłam hot tahiti :P
Ciągle się czaję na crosswires, captive, lady bug, hold on, girl about town. Sporo mam tego w koszyku, ale ciągle mam wrażenie, że crosswires i captive będą na mnie nazbyt śliwkowe/fioletowe. A ja chce teraz coś czerwieńszego, ale nie czerwonego intensywnie
O, lady bug tez jest na mojej wishliscie wiekszosc moich szminek nie jest z MACa, Macowa kolekcje dopiero zaczynam rozbudowywac jeszcze tak patrze na lady danger ale nie wiem czy nie bedzie za podobna do Maybelline Neon Red ktora juz mam ale znajac siebie i tak ja kupie kiedys
Captive zdecydowanie wpada w lekko sliwke ale kolor obledny ja bym brala mimo,ze raczej czerwieni nie przypomina
Ariadne01 jest offline  
Stary 2013-11-24, 13:16   #3064
earthpace
Zakorzenienie

Tak ale na mnie szminki mac sa jeszcze mniej czerwonawe niz na swatchas /mam jakis bladorozowy pigment ust/ wiec captive pewnie bedzie wygladac troche ciemniej niz capricious zaczne od hot tahiti

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2013-11-24, 14:08   #3065
KujawiankA
Wtajemniczenie

Ma może którś z Was rzświetlacz lightscapade i Revlona wypiekany http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...mineralny.html

w tym kolorze:

6http://hushaaabye.blogspot.com/2013/04/ulubieniec-ostatnich-miesiecy-wypiekany.html
Stary 2013-11-24, 18:20   #3066
Marynarka
Raczkowanie

Dziewczyny, dostałam dzisiaj zestaw pędzli Stroke Of Midnight Smokey Eyes i chcę przede wszystkim zapytać- do czego służy każdy z pędzli? Czy ogólnie ten zestaw jest dobry?

Btw, z MAC posiadam pędzle, pomadkę w odcieniu Hot Tahiti, bazę pod szminkę, bazę pod podkład, kredkę do ust i pigment Golden Olive
Stary 2013-11-24, 18:27   #3067
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam dzisiaj zestaw pędzli Stroke Of Midnight Smokey Eyes i chcę przede wszystkim zapytać- do czego służy każdy z pędzli?

Przeciez mozesz skorzystac z Google, poszukac zestawu i poznac zastosowanie kazdego pedzla. Pomijam, ze kazdy pedzel ma numer. Wystarczy go wpisac w Google.
Stary 2013-11-24, 18:34   #3068
OlaM
Moderator

Cytat:
Dziewczyny, dostałam dzisiaj zestaw pędzli Stroke Of Midnight Smokey Eyes i chcę przede wszystkim zapytać- do czego służy każdy z pędzli? Czy ogólnie ten zestaw jest dobry?
Najprościej na stronie MAC przejrzeć ofertę pędzli sprzedawanych pojedynczo i tam masz opis, do czego dany pędzel służy.

Czy zestaw jest dobry - to pytanie chyba do Ciebie, skoro go masz .
OlaM jest offline  
Stary 2013-11-24, 20:29   #3069
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardziej brokatowa wersja mówisz? To dokładnie Maybelline Black Gold jest taki.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Naprawdę dobry.
Oceniam i jedne i drugie tam samo. Z tym, ze bobikowe szybciej robią się suche, a macowe dłuzej zachowuja kremową teksturę.
Generalnie Bobiki sa odrobinę bardziej suche od macowych. Ale to moje bardzo subiektywne wrażenie
Ale drażac temat to naczesciej używam macowych
Dzięki Skoro bobbikowe szybko wysychają, to nawet ich nie próbuję, bo wolno zużywam linery. Może Maybelline spróbuję, bo jeszcze nie miałam
Cytat:
I musze sie pochwalic,ze zrobilam moje pierwsze duze zamowienie w MACu postanowilam zaszalec w tym miesiacu.
Zamowilam: podklad studio fix NW10, rozswietlacz Lightscapade, kremowy roz Brit Wit, pudrowy Blushbaby, dwie szminki: Hang Up i Hot Tahiti, blot powder Light, dwa pedzle: slynna 217 i 129 do podru/rozu.
Nie moge sie doczekac az przyjdzie, nigdy wczesniej nie zamawialam w MACu i nie wiem kiedy sie spodziewac przesylki

Podklad zamawiam w ciemno, bo obejrzeniu recenzji w internecie. Strasznie strudno znalezc mi pasujacy podklad wiec troche sie martwie czy nie bedzie za ciemny ale pozyjemy, zobaczymy
Podziel się wrażeniami, jak studio fix przyjdzie, bo czaję się na ten sam kolor. Lightscapade mam na liście
Paczka przyszła do mnie ostatnio po 3 dniach.
neath jest offline  
Stary 2013-11-24, 21:00   #3070
dwi071
Doncia

Te upominki to tylko dla poszkodowanych przychodza czy jak teraz sie sklada zamowieoie to tez cos daja?
Stary 2013-11-24, 21:11   #3071
bonjourdisko
Rozeznanie

captive przepiekna!!!

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses

29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline  
Stary 2013-11-25, 00:30   #3072
Ariadne01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki Skoro bobbikowe szybko wysychają, to nawet ich nie próbuję, bo wolno zużywam linery. Może Maybelline spróbuję, bo jeszcze nie miałam

Podziel się wrażeniami, jak studio fix przyjdzie, bo czaję się na ten sam kolor. Lightscapade mam na liście
Paczka przyszła do mnie ostatnio po 3 dniach.
Jasne,ze sie podziele to mam nadzieje,ze we wtorek albo srode moja paczka dojdzie :p naprawde mam nadzieje,ze MAC zaczal dbac wreszcie o klientki o naprawde jasnej skorze bo dotychczas na ich podklady moglam co najwyzej popatrzec, kiedys dostalam na urodziny NW18 i wygladalam jakbym wymazala sie blotem
Ariadne01 jest offline  
Stary 2013-11-25, 07:35   #3073
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:

Btw, z MAC posiadam pędzle, pomadkę w odcieniu Hot Tahiti, bazę pod szminkę, bazę pod podkład, kredkę do ust i pigment Golden Olive
Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
captive przepiekna!!!
Foto?

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Jasne,ze sie podziele to mam nadzieje,ze we wtorek albo srode moja paczka dojdzie :p naprawde mam nadzieje,ze MAC zaczal dbac wreszcie o klientki o naprawde jasnej skorze bo dotychczas na ich podklady moglam co najwyzej popatrzec, kiedys dostalam na urodziny NW18 i wygladalam jakbym wymazala sie blotem
Ja mam ciemną karnację i NC30 i 35 - nie, że tyle za ciemne..ale jakby zbyt pomarańczowe. Nie wiem czy jest sens próbować z niższymi? Może ja jakoś dziwnie wybarwiona jestem Mac face & body C3 jest bardzo OK, ale wiadomo.. to trochę inny podkład.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2013-11-25, 08:31   #3074
bonjourdisko
Rozeznanie

Cytat:
Foto? [COLOR="Silver"]
haha nieee! któraś wyżej wspomniała o niej i wpisałam w google

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses

29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline  
Stary 2013-11-25, 10:04   #3075
Ariadne01
Raczkowanie

Earthpace moze sprobowalabys z odcieniami NW? Bo NC to odcienie cieple i wlasnie one chyba moga byc dosc zolte/pomaranczowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ariadne01 jest offline  
Stary 2013-11-25, 10:18   #3076
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Earthpace moze sprobowalabys z odcieniami NW? Bo NC to odcienie cieple i wlasnie one chyba moga byc dosc zolte/pomaranczowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niby tak, ale ja mam oliwkową cerę i doradzały mi NC U mnie tylko żółte tony pasują.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2013-11-26, 12:00   #3077
Ariadne01
Raczkowanie

Wlasnie doszla moja przesylka z MACa jestem zachwycona.
Co do podkladu NW10 kolor jest swietny. Balam sie,ze mimo tak niskiego numeru nadal bedzie za ciemny dla mnie ale pasuje jak ulal. Wedlug mnie jest bardzo neutralny, nie widze w nim za wiele rozowych tonow a to jak najbardziej na plus dla mnie w butelce i u mnie na rece wyglada jak taki bardzo, bardzo baaaardzo jasny bez. Na razie to chyba tyle, jeszcze go nie nosilam wiec nie wiem jak bedzie sie zachowywal po kilku godzinach na twarzy.
Szminka Hot Tahiti mistrzostwo, bardzo delikatna, przygaszona czerwien, dla mnie swietna do mocniejszego makijazu oka.
Jeden minus to tylko to,ze zamowione przeze mnie roze Brit Wit i Blushbaby sa niemal identyczne roznia sie formula wiec przynajmniej moge wyprobowac a co do koloru to bardzo uniwersalny mi sie wydaje, wyprobuje dzisiaj do pracy
A Lightscapade...bardzo delikatny rozswietlacz, zobacze pozniej jak bedzie wygladal na twarzy.
Dostalam rowniez probki Prep+Prime 6ml i maskary Zoom Fast Black Lash

Czas edycji: 2013-11-26 o 12:42
Ariadne01 jest offline  
Stary 2013-11-26, 12:03   #3078
OlaM
Moderator

Ja wczoraj odebrałam swoje zamówienie z paletką cieni Stroke of Midnight Cool (szkoda, że kurier nie miał podanego mojego numeru telefonu, sama musiałam się fatygować ).
Dziś się paletką pomalowałam, ale na razie mi się nie podoba .
OlaM jest offline  
Stary 2013-11-26, 12:55   #3079
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Co do podkladu NW10 kolor jest swietny. Balam sie,ze mimo tak niskiego numeru nadal bedzie za ciemny dla mnie ale pasuje jak ulal. Wedlug mnie jest bardzo neutralny, nie widze w nim za wiele rozowych tonow a to jak najbardziej na plus dla mnie w butelce i u mnie na rece wyglada jak taki bardzo, bardzo baaaardzo jasny bez. Na razie to chyba tyle, jeszcze go nie nosilam wiec nie wiem jak bedzie sie zachowywal po kilku godzinach na twarzy.
Szminka Hot Tahiti mistrzostwo, bardzo delikatna, przygaszona czerwien, dla mnie swietna do mocniejszego makijazu oka.
Jeden minus to tylko to,ze zamowione przeze mnie roze Brit Wit i Blushbaby sa niemal identyczne roznia sie formula wiec przynajmniej moge wyprobowac a co do koloru to bardzo uniwersalny mi sie wydaje, wyprobuje dzisiaj do pracy
A Lightscapade...bardzo delikatny rozswietlacz, zobacze pozniej jak bedzie wygladal na twarzy.
Proszę o foto

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2013-11-26, 14:57   #3080
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Czy korektor ProLongwear występuje w takim w miarę jasnym łososiowym odcieniu?

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-11-26, 23:11   #3081
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki Możesz zrobić porównanie z jakimś innym podkładem? No i jaka jest jego konsystencja, trwałość? Dopisz, proszę, jak zdążysz już przetestować.
neath jest offline  
Stary 2013-11-26, 23:18   #3082
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja chciałam tylko jedno napisać - PP Genuine Treasure to czarny koń wśród Paint Potów. Trzeci dzień pdo rzad go uzywam, i mało ze nie mam dosć,to jestem w nim Jest obłedny! A tak się przed nim wzbraniałam kiedyś

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-11-27, 00:04   #3083
Ariadne01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki Możesz zrobić porównanie z jakimś innym podkładem? No i jaka jest jego konsystencja, trwałość? Dopisz, proszę, jak zdążysz już przetestować.
Studio Fix jest dosc gesty, troche ciezki do rozprowadzenia, dobrze kryje ale na co ciezsze przebarwienia musialam uzyc korektora. Wlasnie wrocilam z pracy i po 12 godzinach nadal mam go na twarzy, makijaz wyglada na nienaruszony,w miedzyczasie tylko raz przypudrowalam strefe T wiec jestem bardzo zadowolona.
Kolor jest naprawde jasny, jasniejszy nawet od mojego dotychczasowego ulubienca, Light Vanilla z Bourjois Healthy Mix, a to poki co najjasniejszy podklad drogeryjny jaki udalo mi sie dorwac

Postaram sie na dniach wykonac jakies zdjecia ale obawiam sie,ze sztuczne swiatlo mocno przeklamie kolory tutaj jest dosc dobrze oddany kolor:
http://wifetodarkness.blogspot.co.uk...10-studio.html

Czas edycji: 2013-11-27 o 00:07
Ariadne01 jest offline  
Stary 2013-11-27, 00:51   #3084
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja wczoraj odebrałam swoje zamówienie z paletką cieni Stroke of Midnight Cool (szkoda, że kurier nie miał podanego mojego numeru telefonu, sama musiałam się fatygować ).
Dziś się paletką pomalowałam, ale na razie mi się nie podoba .
Szkoda. Moze jeszcze Ci sie spodoba .

Cytat:
A ja chciałam tylko jedno napisać - PP Genuine Treasure to czarny koń wśród Paint Potów. Trzeci dzień pdo rzad go uzywam, i mało ze nie mam dosć,to jestem w nim Jest obłedny! A tak się przed nim wzbraniałam kiedyś
Bardzo ladny ten odcien.
--------------------------------------------------------------
Minal tydzien a odpowiedzi od MACa nie ma .
Stary 2013-11-27, 09:04   #3085
doris144
Rozeznanie

Dałam wczoraj druga szansę paniom z MAC w Focus Mall Zielona Góra i była zdecydowana róznica Jak tylko zawiesiłam oko na kosmetyku od razu zostałam zauważona i zapytana, czy coś konkretnego mnie interesuje. potem bylo przedstawianie produktów, prezentowanie na mojej buzi i wyszłam z różem na policzki oraz z różowym cieniem do powiek oraz karteczkę ze spisanymi kosmetykami proponowanymi przez pania konsultantkę. Myślę ze za tydzień mój zbiór powiekszy się o podkład mineralny i korektor
doris144 jest offline  
Stary 2013-11-27, 09:48   #3086
OlaM
Moderator

Cytat:
Fajnie, że Ci się podoba . Na razie przejrzałam na szybko słocze i wydaje mi się, że nie mój kolor, ale jeszcze zrobię wnikliwszy przegląd. Na razie skutecznie się wzbraniam .

Mnie dość pozytywnie zaskoczył z kolei PP Frozen Violet. W zasadzie nie liczyłam na wiele, chciałam po prostu kosmetyczkę i dwustronny pędzelek, dlatego zestaw z tym PP kupiłam . Wprawdzie nie jest to najłatwiejszy w obsłudze Paint Pot (jak np. Perky), no i ma spore drobiny, ale kolor ma ciekawy, taki niejednoznaczny, a takie lubię.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Szkoda. Moze jeszcze Ci sie spodoba
No coś tam będę jeszcze z paletką kombinować.
Mam jednak taki komfort, że jak jakieś cienie wychodzą na mnie zbyt ciepło, to lecą do siostry i jest gitara, bo nic się nie marnuje .
Cytat:
Co mi chyba umknęło - o co pytałaś, jeśli można wiedzieć

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Dałam wczoraj druga szansę paniom z MAC w Focus Mall Zielona Góra i była zdecydowana róznica Jak tylko zawiesiłam oko na kosmetyku od razu zostałam zauważona i zapytana, czy coś konkretnego mnie interesuje. potem bylo przedstawianie produktów, prezentowanie na mojej buzi i wyszłam z różem na policzki oraz z różowym cieniem do powiek oraz karteczkę ze spisanymi kosmetykami proponowanymi przez pania konsultantkę. Myślę ze za tydzień mój zbiór powiekszy się o podkład mineralny i korektor
No widzisz, czasem warto dać drugą szansę .
A jaki róż i cień kupiłaś?
OlaM jest offline  
Stary 2013-11-27, 10:43   #3087
earthpace
Zakorzenienie

Eh, oni w tym MAC online są chyba nieprzytomni Dzwonił do mnie przed chwilą kurier, że jest pod budynkiem z paczką. Zbiegłam radośnie a nikogo nie ma. Dzwonię czy jest pod prawidłowym numerem domu, on upiera się, że owszem, że obok salonu fryzjerskiego (tu nie ma salonu fryzjerskiego). Po paru sekundach upierania się, że jest pod wlaściwym adresem okazało się, że stoimy oboje na ulicy XX, ale on w Poznaniu a ja we Wrocławiu No i moja szmineczka w ten sposób jest zaginięta w akcji Napisałam do MAC i liczę na jakąś pomoc, bo adres dostawy podałam prawidłowy.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2013-11-27, 11:26   #3088
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Bardzo ladny ten odcien.
--------------------------------------------------------------
Ładny, tylko to PP, który stosuje się wyłacznie pd cienie, sam nie wygląda za ciekawie, za duży brokat, a zero koloru, jednak jako baza wydobywa piekno cieni podwójnie.

James, na to pytanie o róznice cen w Euro?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci się podoba . Na razie przejrzałam na szybko słocze i wydaje mi się, że nie mój kolor, ale jeszcze zrobię wnikliwszy przegląd. Na razie skutecznie się wzbraniam .

Mnie dość pozytywnie zaskoczył z kolei PP Frozen Violet. W zasadzie nie liczyłam na wiele, chciałam po prostu kosmetyczkę i dwustronny pędzelek, dlatego zestaw z tym PP kupiłam . Wprawdzie nie jest to najłatwiejszy w obsłudze Paint Pot (jak np. Perky), no i ma spore drobiny, ale kolor ma ciekawy, taki niejednoznaczny, a takie lubię.
Bo Frozen Violet jest ładny, tylko trzeba umiejętnie go obsługiwac, przez te drobinki. Tak samo jak Genuine wymaga specjalnego traktowania. Z tym, ze Genuine jeszcze wiecej ma sam brokat, wiec tylko pod cienie moze byc. Ale dobrze zestawiony odwdzięcia sie po stokroć
Ja nim sie zdecydowałam na Genuine to pierdyliard razy ogladalam słocze w necie. I za kazdym razem ciezko mi bylo pdojac decyzje, bo z jednej strpny cos mi mowilo, ze nie, a z drugiej ze tak

Pokaż na oku coś z tym PP na swatchowym

A jesli chodzi o paltkę Cool, to może w innych konfiguracjach jednak zyska Twoje uznanie. Mnie bardzo podeszła. U mnie zimno wypada. Nie jest ciepła.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-11-27, 12:11   #3089
OlaM
Moderator

Cytat:
Ładny, tylko to PP, który stosuje się wyłacznie pd cienie, sam nie wygląda za ciekawie, za duży brokat, a zero koloru, jednak jako baza wydobywa piekno cieni podwójnie.

James, na to pytanie o róznice cen w Euro?

Bo Frozen Violet jest ładny, tylko trzeba umiejętnie go obsługiwac, przez te drobinki. Tak samo jak Genuine wymaga specjalnego traktowania. Z tym, ze Genuine jeszcze wiecej ma sam brokat, wiec tylko pod cienie moze byc. Ale dobrze zestawiony odwdzięcia sie po stokroć
Ja nim sie zdecydowałam na Genuine to pierdyliard razy ogladalam słocze w necie. I za kazdym razem ciezko mi bylo pdojac decyzje, bo z jednej strpny cos mi mowilo, ze nie, a z drugiej ze tak

Pokaż na oku coś z tym PP na swatchowym

A jesli chodzi o paltkę Cool, to może w innych konfiguracjach jednak zyska Twoje uznanie. Mnie bardzo podeszła. U mnie zimno wypada. Nie jest ciepła.
Ano właśnie, czyli Genuine dajesz tylko pod cienie, to zmienia postać rzeczy . Ja większość PP używam jako bazy, ale Frozen Violet raz udało mi się nałożyć ładnie i równomiernie na tyle, że dałam tylko krechę i tusz. Ale to był tylko taki szybki mejkapik na spacer z psem .

Jak coś wymodzę z Frozen Violet i będzie się to nadawać do pokazania , to wrzucę na swatchowy.

Paletki na razie nie przekreślam, będzie dla mnie wyzwaniem
OlaM jest offline  
Stary 2013-11-27, 12:14   #3090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Karen wrzuciła filmik z obsługą nowych pędzli maca, tych a la szczoteczka do zębów http://www.youtube.com/watch?v=NvRS1XA9LaM
Smiesznie to wygląda w akcji
Uzywajac do twarzy moze faktycznie dobrze się sprawuja, bo do użycia do oczu nie jestem przekonana
Jak trafią do sklepu, to nie omieszkam sprawdzic na sobie z czystej ciekawości

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cienie, cienie mac, mac, oszustwo, palety cieni mac, pigment, porada, szminka pomadka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości