Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-02, 22:40   #4051
kasiaj85
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez z przekorą

Również nie jestem fanką mineralnych, ale np. mam wszystkie z LE "gwiezdnej" i uwielbiam je. Natomiast te mnie nie przekonały pod żadnym względem. Faktem jest jednak też, ze moje wymagania ciągle rosną, wiec nie zadowala mnie już tak łatwo to czy tamto

A Cool Neutral też planujesz zgarnąć?
a bo już myślałam, że moja przekora niewyczuwalna była..

jedna taka była mineralna, coś z motywem przewodnim kamieni szlachetnych, i tam jest taki brąz, mam go, cudo! MAC umie zrobić dobre minerały ale 95% to słabizna :/
cool nie macałam, ale chyyyyyyba nie. Za to ta ciepła <3 cudo!
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie Azalea... ze Stunnerem i Well Dressed i pomijając shimmer to Azalea to taki mix między jednym a drugim. Stunner jest zdecydowanie ciemniejszy, ale odcień bardziej podobny, a z kolei Well Dressed jest na podobnym poziomie, jeśli chodzi o jasność. Tak czy siak czuję, że na wiosnę Azalea będzie idealna i już trafiła do mojego pudełeczka z codziennym makijażem
U mnie po ok. 8 godzinach kolor jest już bardzo blady i drobinki wędrują. Relatywnie jednak to są jedne z trwalszych na mnie róży, ale maczki prasowane trzymają mi się cały dzień bez zmian. Dlatego 'gorzej' się na mnie trzymają. Ale ostatnio jak jakiś róż kupuję w MAC to mineralny, więc mimo że ich 'nie lubię' to i tak w mojej kolekcji ich coraz więcej

Znajomy jedzie w maju do USA i już mi zapowiedział, że mogę zrobić wishlistę, więc chyba będzie miał ciężki bagaż
a w usa one jakoś dużo taniej wychodzą?
Ja się trochę boję tej Azalei, ale zobaczymy żeby mi świnki nie zrobiła
aaa no myślałam, że się w ogóle na Tobie nie trzymają... ale oni te róże też nierówne robią, mineralne znaczy. te świąteczne to przecie słabizna jakaś, same drobiny, brokat, suche to... brr.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-03-02, 22:56   #4052
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
geez, Corii, no pewnie, że każdy ma, to tak trochę z przekorą było... no.

może źle się wyraziłam - chodziło mi o to, że obiektywnie (na przełomie powiedzmy no nie wiem, ostatnich 6 lat mojego macomaniactwa), cienie mineralne z TEJ kolekcji nie są najgorsze. Tzn jest pigmentacja, nie są jakoś tragicznie suche, ogólnie bywało z mineralnymi dużo gorzej. zdarzały się i takie, co to nie szło im swatcha zrobić taką słabą pigmentację miały. i jak jestem antyfanką właśnie MACowych mineralnych cieni tak te są niezłe

p.s. paletka warm też będzie moja, to tylko kwestia czasu

aaaa bo widzisz ja miałam te starsze minerlane później to już przestałam kupować te obecne może faktycznie są bardziej udoskonalone, no niestety nie dane mi przestestować

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-02, 23:00   #4053
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
a bo już myślałam, że moja przekora niewyczuwalna była..

jedna taka była mineralna, coś z motywem przewodnim kamieni szlachetnych, i tam jest taki brąz, mam go, cudo! MAC umie zrobić dobre minerały ale 95% to słabizna :/
cool nie macałam, ale chyyyyyyba nie. Za to ta ciepła <3 cudo!
A to wiem chyba która

A wiesz, poszłam do maca z zamiarem zgarniecia Cool, a wyszłam z Warm mimo, ze Warm ma wiecej cieni ktore sie u mnie dublują
Ale Cool i tak kiedyś zgarnę, bo ma pare fajnych kolorów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-03-02, 23:39   #4054
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
a w usa one jakoś dużo taniej wychodzą?
Ja się trochę boję tej Azalei, ale zobaczymy żeby mi świnki nie zrobiła
aaa no myślałam, że się w ogóle na Tobie nie trzymają... ale oni te róże też nierówne robią, mineralne znaczy. te świąteczne to przecie słabizna jakaś, same drobiny, brokat, suche to... brr.
100$, więc różnica dość spora, bo dokładam trochę i mam 2 zamiast 1 u nas...

ja się Azalei nie boję, bo u mnie da efekt prędzej królewny śnieżki/królowej śniegu z moją jasną cerą i ciemnymi włosami u Ciebie przy blondzie faktycznie może być albo super albo niekoniecznie fajnie...

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2014-03-03, 08:33   #4055
OlaM
Moderator

Ja jeszcze na żywo nic z nowej kolekcji nie widziałam, dlatego tylko jeszcze nic z niej nie mam , ale będę mieć Petal Power (dzięki jednej dobrej duszyczce , której bardzo dziękuję ).
Wszystkim, co już macały kolekcję zazdroszczę, a tym bardziej tym, które już mogą się miziać nabytkami.
Ze mną jest tak, że jak jestem w salonie, to choć nie wiem jak bym się wzbraniała, to i tak coś przytargam, a jak mam coś kliknąć, to już bardziej się zastanawiam, ale wystarczy, że ktoś w tym wątku pokusi lub Kasiajka wrzuci jakieś słoczyki i już mięknę. Na razie zastanawiam się jeszcze nad różem Azalea, dwoma błyszczykami i dwiema szminkami, ale zobaczymy .
OlaM jest offline  
Stary 2014-03-03, 10:25   #4056
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jeszcze na żywo nic z nowej kolekcji nie widziałam, dlatego tylko jeszcze nic z niej nie mam , ale będę mieć Petal Power (dzięki jednej dobrej duszyczce , której bardzo dziękuję ).
Wszystkim, co już macały kolekcję zazdroszczę, a tym bardziej tym, które już mogą się miziać nabytkami.
Ze mną jest tak, że jak jestem w salonie, to choć nie wiem jak bym się wzbraniała, to i tak coś przytargam, a jak mam coś kliknąć, to już bardziej się zastanawiam, ale wystarczy, że ktoś w tym wątku pokusi lub Kasiajka wrzuci jakieś słoczyki i już mięknę. Na razie zastanawiam się jeszcze nad różem Azalea, dwoma błyszczykami i dwiema szminkami, ale zobaczymy .

udało Ci się z petal p.
miałam dać znać co odpisał Dougi MAC odnośnie kolekcji :

Z przyjemnością informujemy, iż w najbliższym czasie planowane jest wprodzenie kolekcji MAC Fantasy of Flowers Pink oraz Fantasy of Flowers Green do asortymentu naszego sklepu internetowego.

Niestety nie posiadamy dokładnej daty pojawienia się kolekcji na stronie douglas.pl

a MAC :

Informujemy, że produkty z limitowanych kolekcji po wyprzedaniu niestety nie pojawią się ponownie w ofercie.

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-03, 11:46   #4057
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
udało Ci się z petal p.
miałam dać znać co odpisał Dougi MAC odnośnie kolekcji :

Z przyjemnością informujemy, iż w najbliższym czasie planowane jest wprodzenie kolekcji MAC Fantasy of Flowers Pink oraz Fantasy of Flowers Green do asortymentu naszego sklepu internetowego.

Niestety nie posiadamy dokładnej daty pojawienia się kolekcji na stronie douglas.pl

a MAC :

Informujemy, że produkty z limitowanych kolekcji po wyprzedaniu niestety nie pojawią się ponownie w ofercie.

Szkoda, że MAC nic nie dorzuci do sklepu online, ale dobrze, że w Dougim będzie kolekcja.
Trzymam kciuki, żeby udało Ci się upolować Petal Power .
OlaM jest offline  
Stary 2014-03-03, 13:06   #4058
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Zapomniałam napisać, ze macówki chwaliły te pudry CC bardzo, głównie sypane. Najchętniej polecali żółty i bezo-brzoskwinie.
Nałozyłam zólty na cały ryjek i naprawdę zrobił na mnie fajne wrażenie - lepsze niz biały pre+prime

I przy okazji wziełam próbkę Pro Long Wear NC15 - tak jak podejrzewałam duzo lepeij mi teraz ten kolor lezy niz NC20. I nie jest pomarańczowy
Jesli nic z chanela i armaniego nie wybiorę, to wezmę ten NC15.

I umalowałam się dzisiaj paletką Warm Neutral - sama przyjemnosć, az mnie korci juz natychmiast ta druga mieć, ale drugiego prezentu to raczje już nei dostanę

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szkoda, że MAC nic nie dorzuci do sklepu online, ale dobrze, że w Dougim będzie kolekcja.
Trzymam kciuki, żeby udało Ci się upolować Petal Power .
Ja własnie tego zupełnie nie rozumiem, wszędzie na świecie są restocki a u nas d*** zbita

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-03-03, 13:13   #4059
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dziewczyny pytanko i prośba. Może któraś z was by chciała się ze mną wymienić na próbeczkę podkładu w odcieniu NC15 lub NW15? Zalezy mi pro long wear najbardziej Chce kupić w końcu pełnowymiarowy podkład, a nie chce brać odcienia w ciemno

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-03-03, 17:43   #4060
kasiaj85
Moderator

Ja jestem po pierwszym teście bazy fioletowej. Love. Jeśli mnie nie zapcha to chyba dokupię jeszcze jakieś. Lekka, szybko się wchłania, fajnie wyrównuje koloryt cery i jakoś lepiej na niej wyglądąły dzisiaj akurat minerały ale jutro sprawdzę F&B.
Azalea nie robi mi świnki jest piękna.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-03-03, 18:50   #4061
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Ja jestem po pierwszym teście bazy fioletowej. Love. Jeśli mnie nie zapcha to chyba dokupię jeszcze jakieś. Lekka, szybko się wchłania, fajnie wyrównuje koloryt cery i jakoś lepiej na niej wyglądąły dzisiaj akurat minerały ale jutro sprawdzę F&B.
Azalea nie robi mi świnki jest piękna.
mówisz o tej bazie CC?

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-03-03, 20:13   #4062
kasiaj85
Moderator

Tak, o bazie CC fioletowej. Ja niebazowa totalnie jestem, ale przekonał mnie do niej test na dłoni, bo jak byłam w MAC to od tego macania, ścierania, macania, ścierania miałam strasznie zaczerwienione wierzchy dłoni, i jak ją sobie tak o z głupia franc wypróbowałam to to wszystko nagle pięknie złagodniało wizualnie... podobnie robi z buźka, niestety, czekam na dobre warunki do zrobienia fot.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-03-03, 20:16   #4063
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

mogę ciępoprosic o wklepanie tu składu tej filoetowej bazy?

kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2014-03-03, 20:55   #4064
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
mogę ciępoprosic o wklepanie tu składu tej filoetowej bazy?
jutro wrzucę fotkę ok? bo teraz nie bardzo mam czas przepisywać

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-03-03, 21:19   #4065
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Oglądam właśnie swatche tych nowych minerałowych błyszczyków na Temptalii. Jakie to wszystko przezroczyste Nawet te, które w opakowaniu mają soczysty kolor, na ustach widać ledwie ledwie.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-03-04, 10:22   #4066
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie swatche tych nowych minerałowych błyszczyków na Temptalii. Jakie to wszystko przezroczyste Nawet te, które w opakowaniu mają soczysty kolor, na ustach widać ledwie ledwie.
Tylko, że ona ma mocno napigmentowane usta i śniadą karnację. Już nie raz zwróciłam uwagę na to, że zupełnie inaczej wyglądają produkty do ust na niej, a inaczej na mnie. Np. szminki, które u niej wydają się prawie biało-różowe i barbiowe wychodzą w rzeczywistości jak średni róż. Musisz sama przetestować, na swoich ustach. Albo poszukać innych swatchy. Bo z tego, co mi się wydaje, błyszczyki są całkiem kryjące. Allura też ma ciemną karnację, a u niej tak właśnie wypadają.

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-03-04 o 10:24
MissScareAll jest offline  
Stary 2014-03-04, 16:45   #4067
ThinkOrange
Zadomowienie

Szminka Heroine powraca do oferty
Stary 2014-03-04, 16:54   #4068
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tylko, że ona ma mocno napigmentowane usta i śniadą karnację. Już nie raz zwróciłam uwagę na to, że zupełnie inaczej wyglądają produkty do ust na niej, a inaczej na mnie. Np. szminki, które u niej wydają się prawie biało-różowe i barbiowe wychodzą w rzeczywistości jak średni róż. Musisz sama przetestować, na swoich ustach. Albo poszukać innych swatchy. Bo z tego, co mi się wydaje, błyszczyki są całkiem kryjące. Allura też ma ciemną karnację, a u niej tak właśnie wypadają.
szczerze? te błyszczyki (oprócz chyba dwóch odcieni "takich sobie kryjących") to dla mnie rozczarowanie sezonu. Macałam je wszystkie, mam jeden, koloru na moich ustach ani tyci, a przeważnie mi akurat się wszystko z Krysią zgadza. są tragicznie słabo napigmentowane, nie wiem po co zrobili ich aż 12, wystarczyłoby 3 o róznych podbarwieniach...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-03-04, 17:42   #4069
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
szczerze? te błyszczyki (oprócz chyba dwóch odcieni "takich sobie kryjących") to dla mnie rozczarowanie sezonu. Macałam je wszystkie, mam jeden, koloru na moich ustach ani tyci, a przeważnie mi akurat się wszystko z Krysią zgadza. są tragicznie słabo napigmentowane, nie wiem po co zrobili ich aż 12, wystarczyłoby 3 o róznych podbarwieniach...
O kurczę. To nie wiedziałam.W takim razie słabo się postarali, a w opakowaniach kolorki wydają się kuszące. Choć ja i tak nie błyszczykowa, wolę całkowity mat na ustach.

Testowałam Azaelę, efekt ładny na godzinę, potem już nic nie było widać. Minerały MACa zupełnie się na mnie nie trzymają, może i dobrze, to nie mam zachcianek.
Chciałam wziąć jakąś szminkę na b2m, ale nie mogłam się zdecydować, a jak w końcu wybrałam Fleur'd'corail, to okazało się, że już jej nie ma
Wzięłam próbki baz do testów, jutro będę testować i dam znać. Fioletowa faktycznie ładnie wyrównała koloryt ręki, podrażnionej przez wstrętne MACowe mokre chusteczki. Od razu przypomniało mi się, jaką masakrę zrobiły mi kiedyś na twarzy, cała byłam w czerwone kropki Zresztą podobnie, jak po niektórych ich podkładach, przez co trochę nabrałam dystansu do pozostałych ich kosmetyków. Też miałyście jakieś przygody z takimi reakcjami skóry na maczki? Strach coś testować.
Stary 2014-03-04, 18:22   #4070
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Azalea znów jest na stronie - przed chwilą dodałam ją do koszyka, więc chyba dorzucili kilka sztuk

Edit: Pomerdało mi się. Poszukiwany róż to przecież Petal Power, a nie Azalea

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
To prawda, typ urody wiele zmienia, jeśli chodzi o "odbiór" danego swatcha. Ja również wyglądam zupełnie inaczej niż Christine, mam np. mocniej napigmentowane usta, ale jednocześnie jaśniejszą cerę, więc efekt jest suma summarum zupełnie inny. Jednak te błyszczole nawet na swatchach "naręcznych" wypadają cokolwiek blado. A już po tym, co Kasiaj napisała, zupełnie przeszła mi na nie ochota.

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-03-04 o 18:49
GretchenSp jest offline  
Stary 2014-03-04, 18:57   #4071
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak podejrzewałam ze swatchów - z FF absolutnie nic mi się nie spodobało na zywo, no kompletnie nic. Róże świecace, jak spu nie powiem co Roświetlacz taki se. Fludki cyrkowe Szminki słabe, cienie jedne i drugie mineralne pominę zasłona milczenia
Jedyne co mnie zainteresowało to pudry CC Correcting - zwłaszcza zółty i bezowo-brzoskwiniowy. Zolty chyba nabędę.
Za to przytargalam paletkę Warm Neutral - jest boska

I mialam racje co do RiRi Glam - i błyszczyk i szminka słabe - nie podobały mi się na moich ustach
Mnie też się róże nie podobały Jedynie jedna pomadka.
Stary 2014-03-04, 18:59   #4072
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Azalea znów jest na stronie - przed chwilą dodałam ją do koszyka, więc chyba dorzucili kilka sztuk

Edit: Pomerdało mi się. Poszukiwany róż to przecież Petal Power, a nie Azalea

i znów nie ma dzisiaj wystosowałam im długiego maila na temat tego różu, dorzucili do sklepu, ale znać już nie dali

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-04, 19:16   #4073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Mnie też się róże nie podobały Jedynie jedna pomadka.
Na mnie niestety zadna pomadka nie lezala dobrze moze ta najciemniejsza rozowo-fioletowa, ale gryzła sie z moimi włosami tak, ze hej pierniczę, wracam do jakiegoś normalnego koloru włosów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-04, 20:47   #4074
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Na mnie niestety zadna pomadka nie lezala dobrze moze ta najciemniejsza rozowo-fioletowa, ale gryzła sie z moimi włosami tak, ze hej pierniczę, wracam do jakiegoś normalnego koloru włosów
Dokładnie z tego samego powodu "przytłumiłam" ostatnio swój kolor włosów Jednak za duża konkurencja kolorów przy twarzy nie służy całości
Stary 2014-03-04, 20:57   #4075
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dokładnie z tego samego powodu "przytłumiłam" ostatnio swój kolor włosów Jednak za duża konkurencja kolorów przy twarzy nie służy całości
Niestety to prawda, z cieniami do oczu to samo, dlatego ostatnio tylko brazy i temu podobne noszę
Ale już upatrzylam sobie kolor farby, jasny popielaty brazik, ciekawe tylko co mi na tej marchewce na głowie wyjdzie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-04, 21:10   #4076
ThinkOrange
Zadomowienie

Cytat:
Niestety to prawda, z cieniami do oczu to samo, dlatego ostatnio tylko brazy i temu podobne noszę
Ale już upatrzylam sobie kolor farby, jasny popielaty brazik, ciekawe tylko co mi na tej marchewce na głowie wyjdzie
A to dziwne. Do rudych włosów zawsze na Jutubach polecają makijaż w kolorach pawich piór
Stary 2014-03-04, 21:20   #4077
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
A to dziwne. Do rudych włosów zawsze na Jutubach polecają makijaż w kolorach pawich piór
No taaa, to ciekawe czy na jutubach nosiliby taki makijaz dzien w dzien

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-04, 21:42   #4078
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Ja rudych ani czerwonych włosów wprawdzie nie mam, ale też jestem zdania, że kolorystyczne szaleństwa nie zawsze wyglądają dobrze Co innego makijażowe tutoriale (zwłaszcza te "podkręcane" photoshopem ), a co innego chodzenie na co dzień z wyrazistymi włosami i pawim okiem. Chociaż może przy niektórych typach urody takie rzeczy uchodzą na sucho.

Od czasu mojej ostatniej, pechowej koloryzacji, gdy zamiast chłodnego ciemnego blondu wyszłam od fryzjera z ciepłym, rudawym jasnym brązem, omijam salony szerokim łukiem i mam już piękne "ombre". Korci mnie, żeby trochę rozjaśnić włosy, ale jak mi znów wyjdzie jakiś cieplak, to będę się musiała chyba ogolić na zero.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
i znów nie ma dzisiaj wystosowałam im długiego maila na temat tego różu, dorzucili do sklepu, ale znać już nie dali
Mogliby zrobić jakąś opcję z powiadomieniem Ciekawe w ogóle, ile sztuk tych limitowanych produktów trafia na stronę. Niektóre rzeczy ekspresowo znikają, a do stacjonarnych salonów nie każdy ma przecież dostęp.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-03-04, 21:45   #4079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja rudych ani czerwonych włosów wprawdzie nie mam, ale też jestem zdania, że kolorystyczne szaleństwa nie zawsze wyglądają dobrze Co innego makijażowe tutoriale (zwłaszcza te "podkręcane" photoshopem ), a co innego chodzenie na co dzień z wyrazistymi włosami i pawim okiem. Chociaż może przy niektórych typach urody takie rzeczy uchodzą na sucho.

Ja od czasu mojej ostatniej, pechowej koloryzacji, gdy zamiast chłodnego ciemnego blondu wyszłam od fryzjera z ciepłym, rudawym jasnym brązem, omijam salony szerokim łukiem i mam już piękne "ombre". Korci mnie, żeby trochę rozjaśnić włosy, ale jak mi znów wyjdzie jakiś cieplak, to będę się musiała chyba ogolić na zero.
Dokładnie, jak piszesz Sama nie boję sie kolorów i nie stronie od nich, ale nie widze siebie łazącej dzien w dzien z pawimi okami

Prawda taka, ze zimne kolory ciezko uzyskac. Przewaznie zawsze ocieplone wychodzą tak czy siak. Ja wiem, ze na tym co mam teraz na włosach jeszcze długo będe miala ciepły kolor, bez względu na to, jak zimny odcień farby nie wybiorę Z tym, ze ja nie dekoloryzuję, szkoda mi włosów. Uzywam tylko oksydantu, ktory maksymalnie potrafi 0 2 kolory rozjasnic, ale to jest takie rozjasnienie w cudzysłowiu, bo koncowki, ktore mam ciemniejsze po poprzednich kolorach nie rozjasnia się

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-05, 08:28   #4080
dwi071
Doncia

Ją mam rude włosy i super się czuje w mocnym zielonym czy granatowe-niebieskim makijażu nawet na codzien do pracy

Tagi
cienie, cienie mac, mac, oszustwo, palety cieni mac, pigment, porada, szminka pomadka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości