Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-01, 19:50   #691
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No ja zazwyczaj pozbywam się jeszcze w sklepie, a tym razem się zagapiłam i aż do domu "dowody zbrodni" przyniosłam. A że jeszcze byl i paragonik na bobikowy żel do brwi dla rudzielca i korektor pod oczy, to miałam więcej na sumieniu. No i do śmieci idą od razu opakowania tekturowe, żeby nie świeciły nowością na toaletce. Pewnie by nie zauważył, ale w sumie po co ma się biedaczek stresować?
hehe niezłe patenty
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-02-01, 19:51   #692
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Za to wzięłam kolejne trzy Pearlglide'y, bo właśnie dojechały. Cudowne są, no absolutnie najlepsze kredki świata. I cień Steamy, bo rudej ładnie w zieleniach, no nie? aha, Archie ma wejść do PL pod koniec lutego.
Kocham pearlglide'y mam wszystkie jakie do tej pory sie ukazaly i je wielbie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Napiszmy do zarządu aby następna kolekcja była z Reksio & Bolek i Lolek
Ja poprosze z Reksiem

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mnie żadna "zabawna" oprawa kosmetyków się nie podoba
Bo Ty za stara jestes hyhy

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Haha, też tak robię - paragony natychmiast wyrzucam, żeby ukryć dowody zbrodni
No to ja jestem z innego swiata, bo wszystkim przed mezem sie chwale, a czesto sam mi cos kupuje

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2013-02-01, 19:52   #693
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Zobacz jeszcze Industrial, to fajny, nieoczywisty niebieskoszary taki. Baardzo mi się podoba, zwłaszcza na dolnej linii rzęs roztarty - podkreśla fajnie brązowe/ piwne oczy. Wzięłam jeszcze czekoladowy Lord It Up i Black Swan, który nie jest czarny dzięki perle, tylko właściwie ciemnozielonolśniącoczarn y, też piękny.
Industral sprawdzę a tych pozostałych w necie nie widziałam, ale z opisu wydaja sie być fajne - sprawdze na pewno! Dziękuję
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-02-01, 20:12   #694
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

Ja poprosze z Reksiem

No to ja jestem z innego swiata, bo wszystkim przed mezem sie chwale, a czesto sam mi cos kupuje
Ty chyba masz obcokrajowca za meża jak zawałem nie raguje;-)
w sumie mamy trochę inny przelicznik cen kosmetyków do zarobków

Ja mojemu tez się chwaliłam ale przed ślubem teraz ukrywam lub mowię ze z wymiaki

Tez bym chciała puder z reksiem:-D
Stary 2013-02-01, 20:16   #695
najada_naj
Zadomowienie

No ja bym wolała z Pippi na przykład, to dla mnie jest fajna dziewczyńska bohaterka, co tam Reksio! Albo z Makową Panienką, och!
najada_naj jest teraz online  
Stary 2013-02-01, 20:48   #696
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja tam wolę mężowi wszystkiego nie ujawniać, mógłby zacząć podejrzewać mnie o jakąś jednostkę chorobową

Cytat:
No ja bym wolała z Pippi na przykład, to dla mnie jest fajna dziewczyńska bohaterka, co tam Reksio! Albo z Makową Panienką, och!
Pippi byłaby super (jak ja jej zazdrościłam konia w kropki) albo Ronja córka zbójnika, jedna z ulubionych książkowych postaci z dzieciństwa.
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-02-01, 20:54   #697
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
No ja zazwyczaj pozbywam się jeszcze w sklepie, a tym razem się zagapiłam i aż do domu "dowody zbrodni" przyniosłam. A że jeszcze byl i paragonik na bobikowy żel do brwi dla rudzielca i korektor pod oczy, to miałam więcej na sumieniu. No i do śmieci idą od razu opakowania tekturowe, żeby nie świeciły nowością na toaletce. Pewnie by nie zauważył, ale w sumie po co ma się biedaczek stresować?
Mój większość nabytków zauważa, mimo, że nie chwalę się i pozbywam się paragonów. Niestety jest spostrzegawczy

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
A czy one nadają się też na linię wodną?

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-01, 21:02   #698
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mój większość nabytków zauważa, mimo, że nie chwalę się i pozbywam się paragonów. Niestety jest spostrzegawczy

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

No mój nie bardzo, na szczęście. Ostatnio zrudziałam gwałtownie (rozjaśnienie ze 2-3 tony i marchewa na głowie), a małż zauważył zmianę po 2 godzinach może i nie bardzo był pewien, co nowego zrobiłam na głowie.
Tak, ja stosuję Pearlglide'y na linię wodną i nic się nie dzieje, a mam wyjątkowo wrażliwe oczy + noszę szkła kontaktowe.
Stary 2013-02-01, 21:10   #699
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Czekaj, czekaj, zaraz sprawdzę, tylko mąż wyjdzie z kuchni Ukryłam paragony w torebce, która już siedzi w koszu.
Już! Po 74 zł są.
pearlglide'y są w tej kolekcji przynajmniej po 81.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-02-01, 21:12   #700
OlaM
Moderator

Cytat:

Mój czasem nie zauważa nowych rzeczy z Mac'a, bo mają podobne opakowania, no i piątej fuksjowej czy czerwonej szminki od czwartej nie odróżni , ale już coś z innej marki tak (ostatnio wyhaczył Terra Inca i żelka z Estee). No i niestety większość przesyłek pocztowych przechwyca (listonosz zwykle na niego trafia ), więc widzi, w jakich ilościach to do mnie spływa .

Większość pearlglide'ów (albo i wszystkie ) mają drobinki i ja np. nie mogę ich raczej stosować na linię wodną, bo noszę soczewki i mnie te drobiny drażnią.
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-02-01, 21:12   #701
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
mam malutkie pytanko odnosnie mineralize blush, wlasnie dostalam swoj pierwszy, tylko mam wrazenie ze zbytnio sie osypuje i pyli, ja mam taki egzemplarz czy wszystkie takie sa?
i prosba do zalozycielki usunac mnie z tego watku inaczej zostane z domu usunieta z mac iem
Ja jestem w posiadaniu dwóch mineralize blush i obydwa dosyć się pylą i osypują, za każdym razem jak używam musze nieźle strzepywać z pędzelka no i dmucham na róż bo zostaje sporo pyłku w opakowaniu ale mnie to wogóle nie przeszkadza w użytkowaniu
Madzia19 jest offline  
Stary 2013-02-01, 21:33   #702
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Tak, ja stosuję Pearlglide'y na linię wodną i nic się nie dzieje, a mam wyjątkowo wrażliwe oczy + noszę szkła kontaktowe.
Cytat:
Większość pearlglide'ów (albo i wszystkie ) mają drobinki i ja np. nie mogę ich raczej stosować na linię wodną, bo noszę soczewki i mnie te drobiny drażnią.
Nie ma jak dwie sprzeczne odpowiedzi Pozostaje mi po prostu któryś wypróbować i samej się przekonać - a też mam wrażliwe oczy i noszę soczewki.

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-01, 21:51   #703
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mówisz o Archie? Pewnie tak, znając Maca, będą też inne pudełeczka, ale ja kupiłam je ze stałej, jeszcze w cenie 74 zł zdecydowanie - aż wyciągałam jeszcze raz paragon wywalony do śmieci, żeby się upewnić.
Stary 2013-02-01, 23:05   #704
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Na Temptalii Krysia oceniła właśnie Ronnie Red na A+.
W związku z tym raczej przypieczętowane jest jej nabycie przeze mnie, ale jednocześnie od razu rodzi się obawa czy uda mi się na nią załapać
Haha, ja z kolei po swatchach Kryski stwierdziłam ze Ronnie Red za ciepły odcień ma dla mnie i skreslilam z listy zakupów. Tak samo zreszta jak pigmenty czekam jeszcze na paletki, ale cieszy mnie ze moja lista zakupów maleje...

Cytat:
To ja wszystko kamufluje w mojej przepastnej torbie i rozpakowuje przy mojej toaletce jak męża w pokoju nie ma nowe nabytki lądują od razu w szufladzie a wszystkie dowody zbrodni w moim beauty trash przytoaletkowym najczęściej kupuje pojedyncze rzeczy, więc nawet nie zauważa (chociaż może mnie się tylko tak wydaje, a on po prostu machnal ręka bo wie ze nie ma dla mnie ratunku już?)

Cytat:
Ja tam wolę mężowi wszystkiego nie ujawniać, mógłby zacząć podejrzewać mnie o jakąś jednostkę chorobową
Biedni ci nasi mężowie są

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-02-01, 23:32   #705
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Mówisz o Archie? Pewnie tak, znając Maca, będą też inne pudełeczka, ale ja kupiłam je ze stałej, jeszcze w cenie 74 zł zdecydowanie - aż wyciągałam jeszcze raz paragon wywalony do śmieci, żeby się upewnić.
raz, że od stycznia niestety poszło w górę a dwa że to limitka z tych co to je podwyższają. Tak mi mówi rozpiska przynajmniej, że 81

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-02-01, 23:35   #706
najada_naj
Zadomowienie

Znaczy, że warto je kupować teraz, zanim będzie kolejna kolekcja, bo zawsze to parę złotych taniej.
Stary 2013-02-02, 01:37   #707
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Pippi byłaby super (jak ja jej zazdrościłam konia w kropki) albo Ronja córka zbójnika, jedna z ulubionych książkowych postaci z dzieciństwa.
JESTEM ZA!!!!

Cytat:
Znaczy, że warto je kupować teraz, zanim będzie kolejna kolekcja, bo zawsze to parę złotych taniej.
o, no to jutro lecę do Maca
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-02-02, 07:50   #708
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ty chyba masz obcokrajowca za meża jak zawałem nie raguje;-)
w sumie mamy trochę inny przelicznik cen kosmetyków do zarobków

Ja mojemu tez się chwaliłam ale przed ślubem teraz ukrywam lub mowię ze z wymiaki

Tez bym chciała puder z reksiem:-D
Nie, Polaka tylko wychodzi z zalozenia, ze pieniadze sa po to by je wydawac

Cytat:
Ja uzywam i nic sie nigdy nie dzialo, a mam dosc wrazliwe oczy

Cytat:
Mój czasem nie zauważa nowych rzeczy z Mac'a, bo mają podobne opakowania, no i piątej fuksjowej czy czerwonej szminki od czwartej nie odróżni , ale już coś z innej marki tak (ostatnio wyhaczył Terra Inca i żelka z Estee). No i niestety większość przesyłek pocztowych przechwyca (listonosz zwykle na niego trafia ), więc widzi, w jakich ilościach to do mnie spływa .
To moze sobie skrytke pocztowa zaloz i niech tam wszystko splywa.. a Ty sobie na spokojnie cichaczem raz w tygodniu / co 2 dni oprozniaj

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2013-02-02, 09:00   #709
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

Ja to samo Zresztą ciezko byloby ukrywac, bo najczesciej jezdzimy na zakupy razem
Nawet swatche na temptalii mu pokazuje jak cos interesujacego wyjdzie i choc troche sie wtedy niecierpliwi to ogląda i ocenia co ładne, a co nie - zreszta nie ma wyjścia, bo wie, ze sie nie odczepie poki nie spojrzy

Mam do Was pytanie o pearlglide'y, bo mnie zainteresowały. Czy te kolory, ktore są w Archie's Girl to sa u nas rownież dostępne w kolekcji regularnej i w archie's wychodza tylko w innych opakowaniach? Bo nie wiem czy sie rzucać teraz czy mogę sobie ewentualnie odłożyc zakupy

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-02-02, 09:20   #710
OlaM
Moderator

Cytat:
Nie ma jak dwie sprzeczne odpowiedzi Pozostaje mi po prostu któryś wypróbować i samej się przekonać - a też mam wrażliwe oczy i noszę soczewki.
W sumie to sama byłam zdziwiona, że mnie podrażniły, bo choć noszę soczewki, to przesadnie wrażliwych oczu nie mam. Może to kwestia wielkości drobin
W każdym razie ja próbowałam z Designer Purple, Rave i Black Russian.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Haha, ja z kolei po swatchach Kryski stwierdziłam ze Ronnie Red za ciepły odcień ma dla mnie i skreslilam z listy zakupów. Tak samo zreszta jak pigmenty czekam jeszcze na paletki, ale cieszy mnie ze moja lista zakupów maleje...

To ja wszystko kamufluje w mojej przepastnej torbie i rozpakowuje przy mojej toaletce jak męża w pokoju nie ma nowe nabytki lądują od razu w szufladzie a wszystkie dowody zbrodni w moim beauty trash przytoaletkowym najczęściej kupuje pojedyncze rzeczy, więc nawet nie zauważa (chociaż może mnie się tylko tak wydaje, a on po prostu machnal ręka bo wie ze nie ma dla mnie ratunku już?)

Jeśli chodzi o Ronnie Red to ja się tak do końca nie sugeruję jej zdjęciami, przynajmniej jak chodzi o szminki. Bardziej interesuje mnie opis koloru i porównanie z innymi podobnymi odcieniami, no i w jakimś stopniu ocena końcowa, zwłaszcza jak dobra .
Myślę, ż RR wcale nie będzie w rzeczywistości tak ciepła - zresztą ja na ciepłe odcienie wcale nie reflektuję. Wg mnie będzie to czysta, żywa i podbita niebieskością czerwień .

Cytat:
Nie, Polaka tylko wychodzi z zalozenia, ze pieniadze sa po to by je wydawac

Ja uzywam i nic sie nigdy nie dzialo, a mam dosc wrazliwe oczy

To moze sobie skrytke pocztowa zaloz i niech tam wszystko splywa.. a Ty sobie na spokojnie cichaczem raz w tygodniu / co 2 dni oprozniaj
Oboje wyznajemy zasadę, że pieniądze są po to, żeby dzięki nim sprawiać sobie przyjemności i mąż w zasadzie nie ma nic przeciwko mojej manii kosmetycznej. Chowanie i wyrzucanie rachunków to moja inicjatywa, wolę jednak, żeby wszystkich makijażowych zakupów nie widział, bo nie pozbywając się niczego, co dotąd kupiłam, i kupując w takich ilościach następne rzeczy, sama zaczynam się podejrzewać o poważne uzależnienie .

Jakbym założyła skrytkę to już jednak byłoby małe przegięcie
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-02-02, 11:54   #711
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Może trochę, choć ja akurat macham ręką, gdy mój kupuje sobie jakieś pierdoły do samochodu za ciężkie pieniądze Generalnie jest jednak dużo bardziej oszczędny ode mnie i trudniej rozstać mu się z gotówką. No i czasem ma typowo męskie podejście do zakupów, na zasadzie: "Po co ci ta kredka do oczu, skoro jedną już masz?"

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-02, 16:20   #712
pasmal
Raczkowanie

Cytat:
Ja poprosze z Reksiem

Za stara? A ostatnio mówiłaś, ze na 20-tkę wyglądam

Reksiowi mówię stanowcze NIE ale taka np. Merida Waleczna, czemu nie

Ja chowam wszystkie paragony powyżej 200zł za kosmetyk. Ostatnio uporządkowałam swoje kosmetyki i upchnęłąm wszystko w jednej komodzie, takiej bieliźnianej. I to był wielki błąd . Mąż dopiero wówczas zorientował się ile tego mam.
Stary 2013-02-03, 08:15   #713
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
O rany W ogóle to ceny limitek ostatnio są z kosmosu
Stary 2013-02-03, 14:47   #714
Agcha
Przyczajenie

Cytat:
Używam ich na linię wodną chociaż pani z MAC'a powiedziała mi, że robię to na własną odpowiedzialność. Z tego co pamiętam mówiła, że przez te grube drobinki, które mają w składzie, nie zaleca się ich na linię wodną. Tyle, że one tak ładnie wyglądają, że ryzykuję- i nic się nie dzieje
Agcha jest offline  
Stary 2013-02-03, 16:41   #715
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Agcha Pokaż wiadomość
Używam ich na linię wodną chociaż pani z MAC'a powiedziała mi, że robię to na własną odpowiedzialność. Z tego co pamiętam mówiła, że przez te grube drobinki, które mają w składzie, nie zaleca się ich na linię wodną. Tyle, że one tak ładnie wyglądają, że ryzykuję- i nic się nie dzieje
A te drobinki nie migrują do oka?

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:08   #716
pasmal
Raczkowanie

Cytat:
U mnie migrują chyba, bo nie mogę stosowac na linię wodną.
Stary 2013-02-03, 18:15   #717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Czasem migrują, bo momentami potrafią mnie zakłuć w oko, ale mimo wszystko nosze je w ten sposób, ale rzadko w sumie.
Generalnie, jak nosiłam soczewkę też je dawałam na linię wodną i nie było podrażnień prócz tak jak wyżej pisałam - można czuć dyskomfort tych chropowatych drobinek zwłaszcza, jak się pacnie sporo kredki na linię wodna.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:01   #718
OlaM
Moderator

No właśnie pearlglide na linii wodnej dawał mi uczucie ziarnka piasku w oku, choć przyznam, że nie zawsze. Mimo wszystko niezbyt to miłe uczucie, więc nie ryzykuję.
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-02-03, 21:23   #719
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dzięki dziewczyny!

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-05, 01:38   #720
mruk
Raczkowanie

specjalistki, czy jesteście w stanie ocenić czy to fake http://sza fa.pl/c13728882-cienie-do-oczu-wonder-woman-roz-paletka-mac-m-a-c.html?i=1 ?

czy taka paletka w ogóle wyszła? google nie wyrzuca mi żadnej wiarygodnej strony z informacją na jej temat...

mruk jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cienie, cienie mac, mac, oszustwo, palety cieni mac, pigment, porada, szminka pomadka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości