Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-30, 20:20   #1921
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Podczytuję was od jakiegoś czasu i wreszcie (po tylu latach...) będę miała okazję zakupić sobie mój pierwszy produkt Mac i przyznam że jestem absolutnie totalnie skołowana... Na pewno nie potrzebuję podkładu, pudru i bronzera ale koniec końców nie wiem na co sie zdecydować. Przytłacza mnie trochę ilość tego wszystkiego a nie chciałabym popełnić błędu i zrazić sie do firmy przez jeden drogi nieudany zakup. Możecie mi polecić coś dobrego na początek przygody z Mac'iem?

Wiem że to może troche dziwne pytanie w końcu każdy ma inny gust i potrzeby ale może wasze propozycje nasuną mi jakikolwiek pomysł (swoją drogą tak długo czekałam na wyprawę do Mac'a a teraz nie wiem co wybrać )

Może dla nakierowania - biorę pod uwagę szminkę raczej z gamy jasnych róży bądź jakąś naprawdę szaloną, rozświetlacz, róż lub pigment który mógłby mi służyć jako cień i rozświetlacz.

Co byście wybrały na początek?
Pigment Vanilla, róż mineralny np. Dainty (którego notabene nie mam , ale się przymierzam), a rozświetlacz (MSF jakiś), to jaki sobie kolorystycznie wybierzesz, w sumie każdy jest fajny.
Szminka "szalona" to zależy w jakim odcieniu - jak coś z zimnych, fuksjowych, to np. Girl About Town.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam Fresco Rose i zbyłam na wyminakowym, bo zadna rewelka byl
Z tych niby Perky chciałam, ale coraz bardziej skłaniam się jednak ku Tailor Grey lub Layin, ewentualnie Camel Coat.
Mnie coraz bardziej kusi Tailor Gray. Oprócz Perky
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-30, 20:55   #1922
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pigment Vanilla, róż mineralny np. Dainty (którego notabene nie mam , ale się przymierzam), a rozświetlacz (MSF jakiś), to jaki sobie kolorystycznie wybierzesz, w sumie każdy jest fajny.
Szminka "szalona" to zależy w jakim odcieniu - jak coś z zimnych, fuksjowych, to np. Girl About Town.

Mnie coraz bardziej kusi Tailor Gray. Oprócz Perky
to ja do listy Oli dodam alternatywy
róż mineralny Warm Soul - moim zdaniem absolutny hit który pasuje prawie każdemu )
róże zwykłe - springsheen albo Peachykeen, style jest też spoko ale leciutko oranżowy, z matowych pinch o'peach
szminka - sweetie jest fajnym delikatnym różem, może plumful a z bardziej krejzi no ja uważam, że ich fuksje są genialne - Girl about town, o albo impassioned też jest super
A rozświetlacz - soft & gentle

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-08-30, 21:02   #1923
dwi071
Doncia

PP Clearwater mnie woła, czy może ktoś do spółki by chciał - oddam ze słoiczkiem ??
Stary 2013-08-30, 21:29   #1924
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
PP Clearwater mnie woła, czy może ktoś do spółki by chciał - oddam ze słoiczkiem ??
Ja bym mogła na taką połóweczkę się skusić

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-08-30, 21:39   #1925
OlaM
Moderator

Clearwater wobec mnie jest niemową, w sensie nie woła w ogóle, nawet nie szepcze .

Btw - na Temptalii są już pierwsze foty szminek Retro Matte. Sporo mi się niestety podoba, a już mam tyle tego towaru, że powoli nie ogarniam (choć wiem, że inni tutaj mają więcej i dają radę ).
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-30, 22:13   #1926
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Clearwater wobec mnie jest niemową, w sensie nie woła w ogóle, nawet nie szepcze .

Btw - na Temptalii są już pierwsze foty szminek Retro Matte. Sporo mi się niestety podoba, a już mam tyle tego towaru, że powoli nie ogarniam (choć wiem, że inni tutaj mają więcej i dają radę ).
Mnie na szczęście maty nie kuszą Choć kolory ładne, nie powiem.

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-08-30, 22:15   #1927
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

Czy Retro Matte będą w PL? I kiedy? (mi tez sie sporo podoba)

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-08-30, 22:22   #1928
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mnie na szczęście maty nie kuszą Choć kolory ładne, nie powiem.
Maty to może nie jest moje najukochańsze wykończenie, jeśli chodzi o komfort noszenia, ale sam efekt lubię, choć nie zawsze - zależy od humoru .
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Czy Retro Matte będą w PL? I kiedy? (mi tez sie sporo podoba)
Mają być od początku września, a najprawdopodobniej już są w salonach .
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-30, 22:32   #1929
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Maty to może nie jest moje najukochańsze wykończenie, jeśli chodzi o komfort noszenia, ale sam efekt lubię, choć nie zawsze - zależy od humoru .

Mają być od początku września, a najprawdopodobniej już są w salonach .

No nie, zbankrutuje Oni chyba zwariowali tyle wypuszczac nowego za jednym razem

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-08-30, 22:44   #1930
aleksandrija_n
Raczkowanie

Hej Piszą aby przestrzec Was przed kosmetykiem z M.A.C'a, a przynajmniej ja i moja koleżanka nie jesteśmy z niego zadowolone.
Chodzi o eyeliner w sztyfcie czy tam w pisaku, jak kto woli Nie da się nim zrobić łądnych kresek jak pisakiem po powiece, lekko się rozmazuje, nie jest superprecyzyjny gdy tylko przykładam go aby zrobić, no ale to mogę ewentualnie wymazać mleczkiem do demakijażu, a na koniec największy zarzut - nie daje czarnego koloru tylko taki ciemny szary, który miałby się zaraz zmazać.
Nie wiem ile kosztuje, pewnie sporo, ja go dostałam i średni, naprawdę średni. Muszę poprawiać kreskę kredką, ale wtedy wychodzi trochę grubsza.
Koleżanka, która robi kreski sobie codziennie i jest już wprawiona też nie była z niego zadowolona. Tak więc przed użyciem polecam zapoznać się z produktem zanim wydacie na niego te kilkadziesiąt złotych.
aleksandrija_n jest offline  
Stary 2013-08-30, 23:24   #1931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez aleksandrija_n Pokaż wiadomość
Hej Piszą aby przestrzec Was przed kosmetykiem z M.A.C'a, a przynajmniej ja i moja koleżanka nie jesteśmy z niego zadowolone.
Chodzi o eyeliner w sztyfcie czy tam w pisaku, jak kto woli Nie da się nim zrobić łądnych kresek jak pisakiem po powiece, lekko się rozmazuje, nie jest superprecyzyjny gdy tylko przykładam go aby zrobić, no ale to mogę ewentualnie wymazać mleczkiem do demakijażu, a na koniec największy zarzut - nie daje czarnego koloru tylko taki ciemny szary, który miałby się zaraz zmazać.
Nie wiem ile kosztuje, pewnie sporo, ja go dostałam i średni, naprawdę średni. Muszę poprawiać kreskę kredką, ale wtedy wychodzi trochę grubsza.
Koleżanka, która robi kreski sobie codziennie i jest już wprawiona też nie była z niego zadowolona. Tak więc przed użyciem polecam zapoznać się z produktem zanim wydacie na niego te kilkadziesiąt złotych.
tak, dziekujemy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-08-30, 23:33   #1932
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
z Retro Matte w zasadzie tylko Flat Out Fabulous coś tam do mnie cichutko szepce, ale znając moje wymagające skórkowe usta i tak nie będę często z niej korzystać, bo będzie na mnie źle wyglądać. A szkoda, bo kolor taki mój...

Ostatnie 2 godziny robiłam porządki w moim kuferku, wszystkie MACowe zdobycze zgromadziłam w jednym miejscu i w sumie nie jest tak źle, jak myślałam - mieszczę się w torebce papierowej odrobinę mniejszej niż format A4 i sporo miejsca jest w niej jeszcze wolnego to znaczy, że jutro będę mogła zaszaleć

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-08-30, 23:33   #1933
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale jak chcesz nowy to nie prościej iść do sklepu i kupić?
Pewnie, że prościej ale są dwa ale:
- 160km do MACa
- (narazie) brak chęci wydania 120zł (odsprzedawany = niższa cena)
Stary 2013-08-30, 23:44   #1934
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

Ostatnie 2 godziny robiłam porządki w moim kuferku, wszystkie MACowe zdobycze zgromadziłam w jednym miejscu i w sumie nie jest tak źle, jak myślałam - mieszczę się w torebce papierowej odrobinę mniejszej niż format A4 i sporo miejsca jest w niej jeszcze wolnego to znaczy, że jutro będę mogła zaszaleć
o to jesteś rozgrzeszona
idź i kupuj Dziecko Moje ))

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Pewnie, że prościej ale są dwa ale:
- 160km do MACa
- (narazie) brak chęci wydania 120zł (odsprzedawany = niższa cena)
niekoniecznie, bo odsprzedawany nowy - cena pewnie taka sama jak w salonie - nie widzę powodu dla którego ktoś by miał niemacany produkt taniej odsprzedawać.
a odległość to nie problem - zawsze można komuś zlecić/poprosić o zakup

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-08-31, 00:06   #1935
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
o to jesteś rozgrzeszona
idź i kupuj Dziecko Moje ))
no z takim błogosławieństwem to nie pozostaje mi nic innego

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-08-31, 07:45   #1936
dwi071
Doncia

Dot.: Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Ja bym mogła na taką połóweczkę się skusić
Obadam dziś jeśli już będą w saloonie to byśmy się dogadały. Ja słoiczki po PP mam, zbieram chociaż na pomadki nie wymieniam, może kidyś jakaś mnie rzuci na kolana to wtedy b2m powymieniam
Stary 2013-08-31, 08:51   #1937
OlaM
Moderator

Cytat:
z Retro Matte w zasadzie tylko Flat Out Fabulous coś tam do mnie cichutko szepce, ale znając moje wymagające skórkowe usta i tak nie będę często z niej korzystać, bo będzie na mnie źle wyglądać. A szkoda, bo kolor taki mój...

Mnie tak ze 3-4 się spodobały, ale na pewno tyle nie kupię. Może jedną wybiorę .

Jak torebka z macową zawartością formatu A4 nie przekracza, to możesz szaleć
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-31, 09:14   #1938
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau
Dot.: Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Obadam dziś jeśli już będą w saloonie to byśmy się dogadały. Ja słoiczki po PP mam, zbieram chociaż na pomadki nie wymieniam, może kidyś jakaś mnie rzuci na kolana to wtedy b2m powymieniam
No ja też dziś sobie zobaczę i podejmę ostateczną decyzję czy mnie woła czy zamilknie

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-08-31, 11:23   #1939
dwi071
Doncia

Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

U mnie jeszcze nie wprowadzili kolekcji wiec nie oblookalam
Stary 2013-08-31, 11:24   #1940
kasiaj85
Moderator

Cytat:
no z takim błogosławieństwem to nie pozostaje mi nic innego

aj nie mogę się już doczekać wizyty w MACu )) i szopingu
wczoraj doleciał mój błyszczyk Viva Glam Nicki ) szybko się obudziłam,a le udało się dzięki Dobrej Duszy go dorwać zagranico. ah ładny jest.
Przy okazji - mam na zbyciu błyszczyk Orange Tempera - jednak nie mój styl taki dzienny słodziak, użyłam go max 2 razy i tak leży w szafie...może ktoś coś?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-08-31, 14:12   #1941
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:

niekoniecznie, bo odsprzedawany nowy - cena pewnie taka sama jak w salonie - nie widzę powodu dla którego ktoś by miał niemacany produkt taniej odsprzedawać.
a odległość to nie problem - zawsze można komuś zlecić/poprosić o zakup
Ja zawsze, pozbywając się niechcianego kosmetyku, sprzedaję go taniej niż w sklepie. Nie widzę powodu, by ktoś miał kupować coś nowego ode mnie w regularnej cenie, skoro może to zrobić w sklepie z pewnością, że tam jest nowy, nie testowany, dobrze przechowywany itd.
Uściślając i kończąc temat, by nie zaśmiecać wątku moim chciejstwem:
Jeśli któraś z Was będzie się chciała pozbyć nieudanego zakupu w postaci soft&gentle proszę o pw ;-) (może być nawet nędzna resztka - potrzebuje go do testów porównawczych)

Już głowy nie zawracam ;-)
Stary 2013-08-31, 15:00   #1942
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja zawsze, pozbywając się niechcianego kosmetyku, sprzedaję go taniej niż w sklepie. Nie widzę powodu, by ktoś miał kupować coś nowego ode mnie w regularnej cenie, skoro może to zrobić w sklepie z pewnością, że tam jest nowy, nie testowany, dobrze przechowywany itd.
Uściślając i kończąc temat, by nie zaśmiecać wątku moim chciejstwem:
Jeśli któraś z Was będzie się chciała pozbyć nieudanego zakupu w postaci soft&gentle proszę o pw ;-) (może być nawet nędzna resztka - potrzebuje go do testów porównawczych)

Już głowy nie zawracam ;-)
Kochana, nie urażaj się. Każdy ma inne podejście do pewnych spraw. Czasem jak ktoś coś kupi na zapas i np stwierdzi, że nie ma szans zużyć jednego kosmetyku bo np wolno schodzi to może chcieć się pozbyć zapasu... Akurat jeśli chodzi o przechowywanie, to czasem lepiej są przechowywane kosmetyki w domu (u mnie np większość w ciemnych szufladach w pokoju o dobrej temperaturze) niż w salonie/sklepie, gdzie często kosmetyki są narażone na ostre światło i wysoką temperaturę. Poza tym, nie zawsze można kupić w sklepie - jak sama napisałaś - z różnych powodów O to mi chodziło. Ty nowe kosmetyki sprzedajesz taniej, ja bym nie sprzedała, choć nie sprzedałabym też drożej, bo jak czasem widzę na all jakie ceny ludzie rzucają to aż boli... To dyskusja a nie zaśmiecanie wątku, także luz.
nie mam niestety S&G na zbyciu, ale poszukaj - może na all? z czymś konkretnym chcesz go porównać? może bym mogła pomóc jakoś?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-08-31, 16:11   #1943
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Byłam, macałam i nabyłam
Wzięłam z planowanych wcześniej wzięłam Deep Cravings, Eat Love i szminkę Flat Out Fabulous oraz PP Camel Coat, bo Layin Low się okazał za ciepły dla mnie. Poza tym skusiłam się jednak na Palace Pedigreed i Three Ring Yellow,konturówkę Fashion Boost i PP Perky, bo doszłam do wniosku, że będzie mi ładnie z tęczówką współgrał. Oglądałam też paletki AL, ale kompletnie do mnie nie trafiły.

Zastanawiam się jeszcze nad Sex & The Oyster, bo podobał mi się, taki ładny szaro-niebieski, ale w końcu go odłożyłam i nie wiem czy się po niego cofnąć czy nie.

dwi071, jak się zdecydujesz na Clearwater to ja chętnie drugą połówkę wezmę

also, jakby ktoś chciał to mogę się podzielić Perky albo Camel Coat, bo sama do końca życia tego nie zużyję

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-08-31, 17:04   #1944
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
Kochana, nie urażaj się. Każdy ma inne podejście do pewnych spraw. Czasem jak ktoś coś kupi na zapas i np stwierdzi, że nie ma szans zużyć jednego kosmetyku bo np wolno schodzi to może chcieć się pozbyć zapasu... Akurat jeśli chodzi o przechowywanie, to czasem lepiej są przechowywane kosmetyki w domu (u mnie np większość w ciemnych szufladach w pokoju o dobrej temperaturze) niż w salonie/sklepie, gdzie często kosmetyki są narażone na ostre światło i wysoką temperaturę. Poza tym, nie zawsze można kupić w sklepie - jak sama napisałaś - z różnych powodów O to mi chodziło. Ty nowe kosmetyki sprzedajesz taniej, ja bym nie sprzedała, choć nie sprzedałabym też drożej, bo jak czasem widzę na all jakie ceny ludzie rzucają to aż boli... To dyskusja a nie zaśmiecanie wątku, także luz.
nie mam niestety S&G na zbyciu, ale poszukaj - może na all? z czymś konkretnym chcesz go porównać? może bym mogła pomóc jakoś?
Oj nie. Ja się nie urażam. Naprawdę.
Dziękuję. Wiem, że chciałaś doradzić. Ja po prostu niedokładnie wyraziłam w pierwszym poście o co mi chodzi
Mam mnóóóstwo rozświetlaczy i dlatego najpierw chcę przetestować, stąd moje chęci kupna taniej/używanego.
Jeśli faktycznie okaże się lepszy od tych, które mam, to kupię w sklepie nówkę . Nie chcę jednak od razu wydawać 120 zł, bo może się okazać, że te które mam,są równie dobre. A moje zapasy wystarczą mi tak pewnie na najbliższe 10 lat

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2013-08-31 o 17:05
KujawiankA jest offline  
Stary 2013-08-31, 17:10   #1945
pin3ska
Zakorzenienie

Tez byłam, też macałam i ostatecznie wziełam paletkę do ust AL Fuchsia, paletkę do oczu AL Teal i pomadkę Feed the Senses.

Paint Poty wchodza do stałej oprocz Perky i jeszcze jednego, chyba Layin' Low, ale nie jestem pewna. Pomadki i konturówki Retro tez do stałej wchodzą, nie jestem pewna czy 100% wszystkie, bo zapomniałam .

pin3ska jest offline  
Stary 2013-08-31, 17:37   #1946
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Tez byłam, też macałam i ostatecznie wziełam paletkę do ust AL Fuchsia, paletkę do oczu AL Teal i pomadkę Feed the Senses.
Głowię się od kilku dni nad Feed the Senses - warto, nie warto? Na zdjęciach które widziałam efekt był mocno zróżnicowany. Nie jestem pewna czy nada się dla mocniej napigmentowanych ust. Ale i tak kusi...

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-08-31, 18:43   #1947
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Głowię się od kilku dni nad Feed the Senses - warto, nie warto? Na zdjęciach które widziałam efekt był mocno zróżnicowany. Nie jestem pewna czy nada się dla mocniej napigmentowanych ust. Ale i tak kusi...
Mam te same wątpliwości co do tej szminki. Podoba mi się, ale bez testów na własnych ustach, w ciemno, brać nie będę. Zobaczymy, czy jeszcze do mojej wizyty w MACu się ostanie .

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Byłam, macałam i nabyłam
Wzięłam z planowanych wcześniej wzięłam Deep Cravings, Eat Love i szminkę Flat Out Fabulous oraz PP Camel Coat, bo Layin Low się okazał za ciepły dla mnie. Poza tym skusiłam się jednak na Palace Pedigreed i Three Ring Yellow,konturówkę Fashion Boost i PP Perky, bo doszłam do wniosku, że będzie mi ładnie z tęczówką współgrał. Oglądałam też paletki AL, ale kompletnie do mnie nie trafiły.

Zastanawiam się jeszcze nad Sex & The Oyster, bo podobał mi się, taki ładny szaro-niebieski, ale w końcu go odłożyłam i nie wiem czy się po niego cofnąć czy nie.

dwi071, jak się zdecydujesz na Clearwater to ja chętnie drugą połówkę wezmę

also, jakby ktoś chciał to mogę się podzielić Perky albo Camel Coat, bo sama do końca życia tego nie zużyję
To poszalałaś - teraz już torebka A4 będzie wypełniona po brzegi .

Ja czekam na wieści od Kamila, ale w razie czego to pół Camel Coat bym wzięła. A właśnie - jak on wychodzi na skórze, ciepły czy raczej zimny .

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:

Paint Poty wchodza do stałej oprocz Perky i jeszcze jednego, chyba Layin' Low, ale nie jestem pewna. Pomadki i konturówki Retro tez do stałej wchodzą, nie jestem pewna czy 100% wszystkie, bo zapomniałam .
Jak z tej paletki to tylko Moxie bym chciała, bo Violettę i CYY mam.
A Moxie ładna?

A, jeszcze mam prośbę, dałabyś radę wrzucić jakieś foty Feed the Senses?

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-08-31 o 18:44
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-31, 19:08   #1948
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
To poszalałaś - teraz już torebka A4 będzie wypełniona po brzegi .

Ja czekam na wieści od Kamila, ale w razie czego to pół Camel Coat bym wzięła. A właśnie - jak on wychodzi na skórze, ciepły czy raczej zimny .
Jeszcze jest w niej trochę miejsca, kilka rzeczy by się zmieściło

u mnie wychodzi chłodno raczej, w porównaniu do Layin Low jest zimny

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-08-31, 19:30   #1949
OlaM
Moderator

Cytat:
Jeszcze jest w niej trochę miejsca, kilka rzeczy by się zmieściło

u mnie wychodzi chłodno raczej, w porównaniu do Layin Low jest zimny
Do zimy, po świątecznych kolekcjach, pewnie zwiększysz format torebki .

Jak chłodno, to dla mnie brzmi fajnie. Zobaczę jednak jutro, jak na mojej skórze wypadnie .
OlaM jest offline  
Stary 2013-08-31, 19:30   #1950
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Chetnie bym wziela połowkę Camel Coat

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cienie, cienie mac, mac, oszustwo, palety cieni mac, pigment, porada, szminka pomadka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości