Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-03, 12:05   #2371
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

a mi strasznie pasuje ta formuła - fakt, nie pracuje się z nią łatwo, ale jak już jest na ustach to jest, a to kompletnie matowe wykończenie ja moją All Fired Up kocham całym serduszkiem. czy ja mam może Flat Out Fabulous? no nieważne, w każdym razie lubię bardzo

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:21   #2372
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
a mi strasznie pasuje ta formuła - fakt, nie pracuje się z nią łatwo, ale jak już jest na ustach to jest, a to kompletnie matowe wykończenie ja moją All Fired Up kocham całym serduszkiem. czy ja mam może Flat Out Fabulous? no nieważne, w każdym razie lubię bardzo
Taaa na poł godziny bo potem srodek ust zistaje bez pomadki i wyglada to strasznie brzydko. A nastepna warstwa pogarsza sprawę. Zas malowanie od poczatku z pedzelkiem i konturówką to trochę zachodu jednak, na który nie mam czasu, jak wyjde z domu.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:28   #2373
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

No wiesz, w paletce masz jednak 4 cienie, całkiem wydajne .
Ze mnie za to prawdziwa MACoholiczka, jak coś mi naprawdę w oko wpadnie, to dam każde pieniądze .

ehh wiem. Niestety goniły mnie też inne wydatki, ale nadal o nich myślę, jak sie trafi jakas wolna kaska i mozliwosc kupienia ich to napewno kupie
Stary 2013-10-03, 12:36   #2374
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ehh wiem. Niestety goniły mnie też inne wydatki, ale nadal o nich myślę, jak sie trafi jakas wolna kaska i mozliwosc kupienia ich to napewno kupie
To obawiam sie, ze wtedy już po paletce sladu nie będzie, w niektórych macach już jej nia ma

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:57   #2375
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaa na poł godziny bo potem srodek ust zistaje bez pomadki i wyglada to strasznie brzydko. A nastepna warstwa pogarsza sprawę. Zas malowanie od poczatku z pedzelkiem i konturówką to trochę zachodu jednak, na który nie mam czasu, jak wyjde z domu.
Nie no, u mnie nie ma takiej tragedii... Nakładam ją pędzelkiem i dosyć cienką warstwą i na ustach trzyma się długo, a jak już schodzi to też równomiernie blaknie. Aż mi się nie chce wierzyć, żeby ten sam produkt się tak zachowywał

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-10-03, 14:08   #2376
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
To obawiam sie, ze wtedy już po paletce sladu nie będzie, w niektórych macach już jej nia ma
tez sobie zdaje sprawe, trudno sie mówi zadluzac sie nie bede
i tak sie ciesze z pozostalych zakupów
Stary 2013-10-03, 15:43   #2377
EwaLuna
Raczkowanie

Cytat:
Soft and Gentle to chyba jeden z popularniejszych odcieni, więc może zacznij od niego .
Moim zdaniem warto jeszcze zerknąć na Lightscapade (jest jaśniejszy niż S&G) i Porcelain Pink (ma jednak lekko różowawe tony).
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moj ulubiony rozswietlacz
Dzięki dziewczyny Zaciekawiła mnie da CCB w kolorze Diamonds, nie wiecie czy we Wrocławiu jest jeszcze dostępna? I paletka Her Cocoa też wydaje się być piękna...
EwaLuna jest offline  
Stary 2013-10-03, 17:33   #2378
platekrozy
Zakorzenienie

Cytat:
ja kupilam Riri Woo i jestem bardzo zadowolona moja pierwsza czerwona szminka kupilam juz w niedziele, wczoraj na zlotych juz byla sold out, ale i panie mowily, ze malo przyszlo. Co do nude tez sie na nią czaiłam, ale po umalowaniu sie wygladalam jak to moja przyjaciółka ujęla 'jak na halloween' szkoda, na Rihannie ta szminka prezentuje sie pieknie.
Kupiłam też cream base Diamonds, ale jeszcze za wiele z nim nie kombinowałam.

brązowa paletka tez mi przypadła do gustu, ale jednak cena nieco mnie odstraszyła. Nie jestem aż taką fanką MAC'a zeby az tyle zaplacic za ich cienie.
Ooo to już się całkiem na Woo czaję
A co do Nude to zwykle ładnie na mnie wyglądają,więc chyba zaryzykuję

platekrozy jest offline  
Stary 2013-10-03, 18:31   #2379
Ioqua
Przyczajenie

Wlasnie oglądałam kolekcje Rick Baker.....CUDNA! Palety z cieniami sa niesamowite!!!Chciałabym obydwie! I jest tez Set Powder sypki
Ioqua jest offline  
Stary 2013-10-03, 19:16   #2380
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja akurat maty też lubię, ale ta jest aż za bardzo matowa

Cytat:
U mnie, jak już jakoś ją nałożę i rozetrę, to dobrze się trzyma i schodzi równomiernie. Natomiast z kolejną warstwą faktycznie mam problem, bo mi się ciasto robi.

Cytat:
No jak inne wydatki, to nie ma rady.
Ja natomiast staram się nie odpuszczać zakupu, jak mi coś naprawdę w oko wpadnie (jeśli mam fundusze rzecz jasna, ale na kosmetyki zawsze mam ), bo potem mnie męczy i męczy i jak już się zdecyduję, to nigdzie zdobyć nie mogę albo muszę sporo przepłacać.

Cytat:
Nie no, u mnie nie ma takiej tragedii... Nakładam ją pędzelkiem i dosyć cienką warstwą i na ustach trzyma się długo, a jak już schodzi to też równomiernie blaknie. Aż mi się nie chce wierzyć, żeby ten sam produkt się tak zachowywał
Ja mam tylko problem z aplikacją. Jak jednak Ty sobie radzisz, to znaczy, że się da, tylko muszę dobry patent znaleźć.
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:12   #2381
kaaterina
Zadomowienie

Zasmuciły mnie wieści, że jednak w Poznaniu nie będzie MACa - bardzo na to liczyłam.

Ktoś pytał o rozświetlacze - ja osobiście uważam, że soft and gentle to mistrzostwo świata ! Mam jeszcze Adored ale nie umywa się i nawet się☠zastanawiam czy go dalej nie puścić..
kaaterina jest offline  
Stary 2013-10-04, 23:38   #2382
aragosta
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z Poznaniem też tak było. Kiedy zaczęli budować galerię przy dworcu, pojawiały się informacje, że właśnie tam powstanie salon MAC. A potem "nasze miasto" wśród planowanych marek wcale MAC-a nie wymieniało.
wymieniało: http://poznan.naszemiasto.pl/artykul...city,id,t.html

http://www.urbanity.pl/wielkopolskie...y-center,b3459

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2013-10-04 o 23:41
aragosta jest offline  
Stary 2013-10-05, 10:31   #2383
Burbery
Zadomowienie

ja mam juz potwierdzenie - MAC w Gdyni nie otwierają
Burbery jest offline  
Stary 2013-10-05, 12:52   #2384
girlfrommonday
Przyczajenie

Nabyłam moją pierwszą szmiki MAC - Angel z wykończeniem frost. I doszłam do wniosku, że jak dla mnie jest ciut za mało nawilżająca, za mało hm, treściwa. Tu pytanie do weteranek marki: czy wszystkie szminki "czuć" podobnie na ustach? Czy to kwestia akurat tego wykończenia?
girlfrommonday jest offline  
Stary 2013-10-05, 14:05   #2385
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez girlfrommonday Pokaż wiadomość
Nabyłam moją pierwszą szmiki MAC - Angel z wykończeniem frost. I doszłam do wniosku, że jak dla mnie jest ciut za mało nawilżająca, za mało hm, treściwa. Tu pytanie do weteranek marki: czy wszystkie szminki "czuć" podobnie na ustach? Czy to kwestia akurat tego wykończenia?
To, jak szminka zachowuje się na ustach, w głównej mierze zależy od wykończenia. Ja akurat z frostów chyba nic nie mam, ale mam maty, satyny, lustre, glaze, cremesheen, ampilfied i coś tam jeszcze .
Dla ust, moim zdaniem, najfajniejsze są lustre, cremesheen i ampilfied. To ostatnie wykończenie daje intensywny kolor, a jednocześnie nie wysusza ust. Musisz spróbować innych wykończeń .
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-05, 14:11   #2386
kasiaj85
Moderator

Cytat:
to raczej kwestia osobistych odczuć, mi generalnie żadna szminka z MACa nie wysusza ust. Maty są tępe ale na odpowiednio odżywione usta dadzą radę. Natomiast rzeczywiście jest tak, że jedne są bardziej komfortowe inne mniej. U mnie najbardziej pielęgnujące wykończenie chyba mają Lustre i Amplified, następnie Cremesheen i Satin, Frost no i maty choć te nowe kremowe formuły to w zasadzie są jak najbardziej ok, ale retro maty to hardkory Ale nie powiedziałabym, że któreś z nich robią moim ustom kuku.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-10-05, 14:46   #2387
shinobii
Raczkowanie

Dziewczyny, kupiłam sobie wczoraj olejek do demakijazu Cleanse Off Oli, wybrałam mniejszą wersję, bo chce ten produkt po prostu wypróbować . I teraz moje pytanie: jak go najlepiej uzywać? Czy dawać na płatek, czy mieszać z wodą w ręce i przemywać twarz? Jakie Wy macie na niego sposoby?
shinobii jest offline  
Stary 2013-10-05, 18:14   #2388
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

To jest artykuł z zeszłego roku. Mówię o tych ostatnich - tam już nie było mowy o MAC Zresztą któraś z dziewczyn pisała wyżej, że otrzymała odpowiedź na FB w tej sprawie i że MAC w City Center jednak nie będzie

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-10-05, 19:47   #2389
girlfrommonday
Przyczajenie

Cytat:
To, jak szminka zachowuje się na ustach, w głównej mierze zależy od wykończenia. Ja akurat z frostów chyba nic nie mam, ale mam maty, satyny, lustre, glaze, cremesheen, ampilfied i coś tam jeszcze .
Dla ust, moim zdaniem, najfajniejsze są lustre, cremesheen i ampilfied. To ostatnie wykończenie daje intensywny kolor, a jednocześnie nie wysusza ust. Musisz spróbować innych wykończeń .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85
to raczej kwestia osobistych odczuć, mi generalnie żadna szminka z MACa nie wysusza ust. Maty są tępe ale na odpowiednio odżywione usta dadzą radę. Natomiast rzeczywiście jest tak, że jedne są bardziej komfortowe inne mniej. U mnie najbardziej pielęgnujące wykończenie chyba mają Lustre i Amplified, następnie Cremesheen i Satin, Frost no i maty choć te nowe kremowe formuły to w zasadzie są jak najbardziej ok, ale retro maty to hardkory Ale nie powiedziałabym, że któreś z nich robią moim ustom kuku.

dzięki, zachęca mnie to do dalszych poszukiwań
I to nie tak, że Angel mi wysusza usta, po prostu hm.... czuję że moje usta chciałyby czegoś więcej (ach, jak ja wspaniale potrafi opisywać kosmetyki ). Ale możliwe też że jestem niesprawiedliwa i stawiam poprzeczkę za wysoko, porównując z moim ukochanymi pomadkami Giorgio Armani którymi mogłabym maziać się i maziać.... a z drugiej skoro te uwielbiam to czy warto z czystej ciekawości eksperymentować

frapuje mnie to niczym głęboki intelektualny problem bo w końcu uległam, naczytałam się wszelakich źródeł i skompletowałam sobie moją pierwszą, ach jakże dziewiczą MACową wyprawkę i od pierwszego użycia pokochałam miłością mój pędzelek 224 i cienie - szczególnie orba, na którego spojrzałam krzywo po przyjściu do domu pt 'co ja sobie myślałam, mogłam przecież poszaleć' a który uczynił moje życie prostszym, łatwiejszym i och, ach.
a ze szminką taki klops, chciałam się zachwycić ale jakoś no nie wychodzi

ale chyba będę próbować dalej, o!
girlfrommonday jest offline  
Stary 2013-10-05, 20:05   #2390
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Ja ze szminkami MAC mam tak, że najlepiej się u mnie sprawdzają Cremesheen i Amlified, ale też nie jest tak, że nawilżają czy są super kremowa czy coś, bo pod względem masełkowatości nie umywają się do chociażby lip butter Revlonów. Mimo to jednak szminki MAC to mój drugi ich ulubiony produkt (zaraz po cieniach), bo paleta kolorów jest unikalna

blog. I am Paula
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2013-10-05, 20:13   #2391
dwi071
Doncia

Mi szminki z maca w ogole nie podchodza, uwielbiam za to blyszczyki creamshine, a pomadki preferuje RBR, clinique, dior
Stary 2013-10-06, 12:22   #2392
kasiaj85
Moderator

Cytat:
dzięki, zachęca mnie to do dalszych poszukiwań
I to nie tak, że Angel mi wysusza usta, po prostu hm.... czuję że moje usta chciałyby czegoś więcej (ach, jak ja wspaniale potrafi opisywać kosmetyki ). Ale możliwe też że jestem niesprawiedliwa i stawiam poprzeczkę za wysoko, porównując z moim ukochanymi pomadkami Giorgio Armani którymi mogłabym maziać się i maziać.... a z drugiej skoro te uwielbiam to czy warto z czystej ciekawości eksperymentować

frapuje mnie to niczym głęboki intelektualny problem bo w końcu uległam, naczytałam się wszelakich źródeł i skompletowałam sobie moją pierwszą, ach jakże dziewiczą MACową wyprawkę i od pierwszego użycia pokochałam miłością mój pędzelek 224 i cienie - szczególnie orba, na którego spojrzałam krzywo po przyjściu do domu pt 'co ja sobie myślałam, mogłam przecież poszaleć' a który uczynił moje życie prostszym, łatwiejszym i och, ach.
a ze szminką taki klops, chciałam się zachwycić ale jakoś no nie wychodzi

ale chyba będę próbować dalej, o!
rozumiem o co Ci chodzi są szminki, które oprócz koloru świetnie nawilżają i odżywiają usta. Dla mnie takimi hiciorami są Perfect Rouge od Shiseido, Rouge G z Guerlain itp. MACowe raczej nie mają dawać nie wiadomo jakiej pielęgnacji. To mnogość kolorów, wykończeń itp mi się wydaje ma przyciągać uwagę.
Jeśli chodzi o GA - miałam jedną i oddałam mamie bo mi strasznie ...wysuszała usta także sama zobacz jakie to wszystko jest indywidualne Zresztą, podobnie mam z lip butterami z Revlonu o których pisze panna mrau - te może jakoś nie wysuszają mi ust specjalnie, ale jako masła do ust mogłyby być bardziej odżywcze a tymczasem po nich muszę ekstra pielęgnować usta. nie są złe, ale oczekiwałam po nich czegoś ciut więcej...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-10-06, 22:05   #2393
OlaM
Moderator

Byłam obadać kolekcję Riri. Ostatecznie, żeby nie było, że całkiem i bezczelnie ją pominęłam , kupiłam pędzelek 282. Ładną ma rączkę .

Btw - Wam też tak ciężko zmywa się tusz "literkowy" ?
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-06, 22:33   #2394
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Byłam obadać kolekcję Riri. Ostatecznie, żeby nie było, że całkiem i bezczelnie ją pominęłam , kupiłam pędzelek 282. Ładną ma rączkę .

co Ty!?
u mnie to jeden z łatwiej zmywających się tuszy... większy problem miałam z Hypnose czy nawet ze zwykłym Maybelline... on jest w ogóle jakiś fenomenalny bo ciężko go "rozpuścić" łzami (ostatnio miałam trochę okazji żeby to sprawdzić :/ ) itp. a zmywa się ładnie. potem go domywam wodą jak twarz myję i jest super.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-10-06, 23:01   #2395
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
co Ty!?
u mnie to jeden z łatwiej zmywających się tuszy... większy problem miałam z Hypnose czy nawet ze zwykłym Maybelline... on jest w ogóle jakiś fenomenalny bo ciężko go "rozpuścić" łzami (ostatnio miałam trochę okazji żeby to sprawdzić :/ ) itp. a zmywa się ładnie. potem go domywam wodą jak twarz myję i jest super.
A, bo Ty zaczynasz od płynów do demakijażu . Ja często idę na skróty - jak jestem mocno zmęczona, to zaczynam od zmywania makijażu wodą z żelem do mycia twarzy, a dopiero potem to, co się wodą nie zmyło, czyszczę wacikiem nasączonym płynem miceralnym, czasem jeszcze raz poprawiając wodą z żelem. No i większość tuszów domywa się tylko wodą z żelem, więc rytuał kończy się na pierwszej fazie , a MACowy pandę mi zostawia.
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-07, 08:33   #2396
~Carmen_~
Raczkowanie

Cytat:
Olu sama woda to cieżko. Ja zmywam w takiej samej kolejności jak Kasiaj, najpierw płynem do demakijazu a resztę domywam woda i schodzi super
~Carmen_~ jest offline  
Stary 2013-10-07, 08:45   #2397
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Olu sama woda to cieżko. Ja zmywam w takiej samej kolejności jak Kasiaj, najpierw płynem do demakijazu a resztę domywam woda i schodzi super
Tak, teraz już wiem, że muszę zmienić metodę . Niemniej inne tusze dawały się zmywać wodą, a ten jest widać bardziej odporny , ale to dobrze, bo i łzy i deszcz nie będą mu straszne .
Na razie jestem z tego tuszu bardzo zadowolona .
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-07, 22:55   #2398
tranqil babe
Wtajemniczenie

Dziewczyny prosiłabym o pomoc
w wakacje uzywalam mineralize skinfinish natural w odcieniu medium plus, teraz jestem troche jaśniejsza, niedużo, ton czy max dwa, mam dosc jasna cere o ciepłym odcieniu i nie wiem jaki odcien wziac? Kolezanka jest w USA wiec moze kupic maca w dobrej cenie, a ja teraz nie mam jak sprawdzic tego na zywo
Prosilabym o pomoc, gdzy nie potrafie po swatchach okreslic dokladnie ktory odcien teraz wziąć

tranqil babe jest offline  
Stary 2013-10-08, 21:55   #2399
Vegetka
Zakorzenienie

Dziewczyny ze Sląska, macie potwierdzoną informację ze mac będzie w silesia ?
Vegetka jest offline  
Stary 2013-10-08, 22:15   #2400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze Sląska, macie potwierdzoną informację ze mac będzie w silesia ?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cienie, cienie mac, mac, oszustwo, palety cieni mac, pigment, porada, szminka pomadka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości