Placzace sie wlosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-18, 18:20   #1
alex19
Raczkowanie

Placzace sie wlosy :(

Mam problemik z wlosami. Po ostanim cieciu troszke mi odrosly juz wlosy i zaczely sie problemy. Kto czytal watek "fryzura dla faceta" mniej wiecej wie o co chodzi z moja fryzurka i jak wygladam. Kolezanka postrzepila mi wlosy bez ladu i bez skladu. Juz wtedy sie troszke plataly ale teraz jest tragedia.
Po umyciu wlosow mam na glowie jeden wielki koltun(glownie placza sie z tylu glowy). Jak wytre wlosy recznikiem to nie da sie w nie praktycznie wsadzic grzebienia. Proba rozczesania nic nie daje poza tym ze wyrywam sobie wlosy. Jak wyschna to mozna rozczesac to wszystko, ale doslownie na chwilke, bo zaraz sie placza.
Co z tym fantem zrobic???
Mam proste wlosy, rozjasnione na blond, przetluszczajace sie. Myje je co drugi dzien.

PS
Za rady typu sciac i przefarbowac dziekuje.
alex19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 18:55   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Dot.: Placzace sie wlosy :(

Propnuje użyć jakiejś dobrej odzywki, np maseczkę Pantine (ta w tubce). Jeśli masz przetłuszczające sie włosy, to nie nakładaj jej przy samej skórze.
Mi osobiści ta odżywka pomogła przy plączących sie włosach.
ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:30   #3
alex19
Raczkowanie

Jak to sie dokladnie nazywa? Jakis konkretny "model" mam kupic czy obojetne?
Stary 2005-08-18, 20:49   #4
keira24
Zadomowienie

Witaj Alex

Polecam odzywke i szampon Fructis "Dlugie - mocne, odzywka wzmacniajaca i ulatwiajaca rozczesywanie".
Ja mam dlugie i rozjasniane wlosy, ktore bez tej odzywki po prostu tworza jakies okropne afro, niedorozczesania . Odzywka sprawia, ze wloski sa mieciutkie i naprawde sa latwe do rozczesania.

Pozdrawiam serdecznie.
keira24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 21:10   #5
alex19
Raczkowanie

Mam szampon Fructis do wlosow bez zycia, oklapnietych i costam jescze

Ja sie nie znam na odzywkach bo w sumie nigdy nie mialem potrzeby uzywac. Nigdy wczesniej mi sie cos takiego na glowie nie robilo.
Mam takie paskudne wlosy, ze jak sie na nie cokolwiek nalozy to zaraz sie klada. Np kiedys prubowalem je ukladac na pianke i efekt byl taki jakbym zamoczyl glowe w wodzie. Poprostu moje wlosy jak tylko cos naloze robia sie tak ciezkie ze nie da sie tego w nic sensowengo uczesac.
Dlatego wlasnie potrzebuje takiego produktu ktory nie obciazy moich wlosow, no i zeby sie na zaczely robic jeszcze szybciej tluste.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości