Metamorfoza mamuśki ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-14, 23:54   #61
lilith691
Zadomowienie

Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Świetny blog, to po pierwsze! Po drugie- nie chce mi się bawić z hennami i innymi cudami, więc wracam do naturalnego Też był piękny.
lilith691 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:57   #62
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4

ja Cię podziwiam, że codziennie robisz 20 km na rowerku stacjonarnym ja robię 6
Stary 2013-01-15, 11:31   #63
lilith691
Zadomowienie

20km to żadne wyzwanie- Syn idzie spać, TŻ odpala filma, ja maluje paznokcie, oliwkuje skórki czy co tam jeszcze mi sie zamarzy i wsiadam na rowerek, oglądam film i pedałuje. Tyle że ja jeżdże na bardzo niskim obciążeniu, bo na wyższych nie mogę.
Stary 2013-01-15, 13:20   #64
Milena_12
Rozeznanie

Ja również podziwiam. Jak patrzę na siebie to mam ochotę nazwać siebie leniwą
Popieram w 10000% kobiety, które o siebie dbają, znajdują choćby chwilkę żeby coś zmienić, poprawić. Wyobrażam sobie, że żyjesz raczej na wysokich obrotach: syn, dom, TŻ i jeszcze praca nad sobą. Jestem dumna z takich osób Trzymam kciuki i obserwuję bloga!
Jeżeli mogę jakoś pomóc to pisz Czekam na dalsze relacje.
Miłego popołudnia!
Milena_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:11   #65
Kamiliah
Zakorzenienie

Kochana, przeglądałam Twojego bloga i zauwazyłam, że często skarżysz się na odpryskujący lakier. Nie myślałaś, by gdy tylko znajdziesz troszkę pieniędzy, zainwestować w lakier nawierzchniowy, przedłużający trwałość koloru? Pamiętam, że kupiłam mój pierwszy z bardzo sceptycznym nastawieniem, ale sprawdził się świetnie. Mogłam myć naczynia, sprzątać, drapać a manicure wytrzymywał spokojnie bez żadnych odprysków do 5 dni. Zainwestowałam w top coat z Inglot, choć początkowo robił małe bąbelki (szczególnie gdy spieszyłam się i nie wysechł jeszcze dobrze lakier pod spodem), później bardzo się do niego przekonałam. Teraz poluję na Rimmela, podobno też jest bardzo dobry.
Stary 2013-01-15, 14:43   #66
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

naprawdę czadowy jest top coat seche vite, ale on trochę kosztuje, no i tylko na allegro można go kupić w PL. z tańszych mega dobry jest Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine. Polecam
ale myślę, że oprócz top coatów ważniejszy jest lakier podkładowy, żeby płytka nie zmieniała koloru i się bardziej nie niszczyła. Używasz jakiegoś porządnego?
Stary 2013-01-15, 14:53   #67
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
naprawdę czadowy jest top coat seche vite, ale on trochę kosztuje, no i tylko na allegro można go kupić w PL. z tańszych mega dobry jest Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine. Polecam
ale myślę, że oprócz top coatów ważniejszy jest lakier podkładowy, żeby płytka nie zmieniała koloru i się bardziej nie niszczyła. Używasz jakiegoś porządnego?
Na KWC nie ma wielu opinii na tematu tego top coatu. Jest naprawdę tak dobry? Jest też kwestia ceny, Inglot kosztuje ok 20 a ten tylko 8, więc jest to znaczna różnica, dlatego jestem ciekawa, czy efekt utrzymuje się długo. Z podkładowych, dla słabych paznokci bardzo wiele użytkowniczek poleca Nail Tek Foundation, przyjdzie do mnie w przyszłym tygodniu i w końcu go wypróbuję gdyż mam podobne problemy z paznokciami jak autorka wątku.
Stary 2013-01-15, 16:48   #68
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Pokaż wiadomość
Na KWC nie ma wielu opinii na tematu tego top coatu. Jest naprawdę tak dobry? Jest też kwestia ceny, Inglot kosztuje ok 20 a ten tylko 8, więc jest to znaczna różnica, dlatego jestem ciekawa, czy efekt utrzymuje się długo. Z podkładowych, dla słabych paznokci bardzo wiele użytkowniczek poleca Nail Tek Foundation, przyjdzie do mnie w przyszłym tygodniu i w końcu go wypróbuję gdyż mam podobne problemy z paznokciami jak autorka wątku.
mam tego nail teka i wydłuża trwałość lakieru, nie ściera się tak szybko. Nie wiem natomiast, czy wpływa na kondycję paznokci, bo moje z natury są twarde i zdrowe - na pewno nie pogarsza ich stanu, ale poprawy też bym nie zauważyła
top coat z essence moim zdaniem jest super, nie robi bąbelków, jest gęsty, przez co średnio wydajny (ale np seche vite ma podobną gęstość i równie niską wydajność, a jest kilka razy droższy) ale rzeczywiście przyspiesza wysychanie (nie tak dobrze jak seche vite, ale na pewno lepiej niż te kropelki przyspieszające wysychanie z essence) dzięki niemu lakier utrzymuje się dłużej, nie ściera się i naprawdę mocno błyszczy szczerze polecam.
Stary 2013-01-15, 23:24   #69
lilith691
Zadomowienie

Pod lakier używam Sensique, Pro Nails, preparat przyśpieszający wzrost paznokcia z metioniną i powiem że jestem z niego baaardzo zadowolona, bardzo fajnie mi usztywnia paznokcie. Co do odprysków- ostatnio się przyglądam i zastanawiam, czy to po prostu mi paznokcie nie rozwarstwiają się i warstwa paznokcia odpada z lakierem.
Top Coat mam z Lovely niestety, ale jak tylko uda mi się wymknąć samej do Natury to kupuję Essence, Studio Nails, Better Than Gel Nails, Top Sealer, ostatnio niestety jak szukałam to go nie mieli.
Stary 2013-01-16, 00:29   #70
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Pod lakier używam Sensique, Pro Nails, preparat przyśpieszający wzrost paznokcia z metioniną i powiem że jestem z niego baaardzo zadowolona, bardzo fajnie mi usztywnia paznokcie. Co do odprysków- ostatnio się przyglądam i zastanawiam, czy to po prostu mi paznokcie nie rozwarstwiają się i warstwa paznokcia odpada z lakierem.
Top Coat mam z Lovely niestety, ale jak tylko uda mi się wymknąć samej do Natury to kupuję Essence, Studio Nails, Better Than Gel Nails, Top Sealer, ostatnio niestety jak szukałam to go nie mieli.
Mam bardzo podobny problem do Twojego. Pomimo bogatej diety w witaminy, dodatkowych suplementów, ba, nawet po zrobieniu badań, gdzie wyszło, że wszystko jest jak najbardziej ok, dzieją się z nimi takie cuda. Nigdy nie miałam jednak cierpliwości, by dłużej niż miesiąc stosować odżywkę. Dlatego gdy nawet były króciutkie, malowałam je lakierem, by jakkolwiek je utwardzić. Nieco pomagało. Zastanawia mnie też, czy nie była to przypadkiem wina zmywacza, gdyż używałam jakiego popadnie. Bardzo dobrze, że zaczęłaś bazę stosować regularnie, miejmy nadzieję, że zobaczysz już wkrótce pierwsze efekty! Życzę wytrwałości i obserwuję bloga
Stary 2013-01-16, 00:39   #71
lilith691
Zadomowienie

Używam bezacetonowego i pilnuje codziennego oliwkowania skórek i nie zostawiam już nigdy gołych paznokci. Gigantyczną różnicę zauważyłam od kilku dni, od kiedy używam rękawiczek do mycia naczyń czy jakiegokolwiek sprzątania. Też kiedyś straciłam nadzieje na zrobienie czegokolwiek z moimi paznokciami, zwłaszcza że często w wodzie grzebałam i różne dziwne rzeczy nimi robiłam, więc się rozpuszczały. W zasadzie, nigdy nie musiałam obcinać, same się dematerializowały. Niedawno po raz pierwszy je piłowałam, bo miały różne długości i kształty
Stary 2013-01-16, 00:44   #72
Kamiliah
Zakorzenienie

Masz rację, wielki wpływ mogą mieć nawet tak prozaiczne rzeczy, jak zmywanie w rękawiczkach czy nienarażanie dłoni na środki chemiczne różnego rodzaju. Nawet mój TŻ zwrócił mi uwagę, że powinnam bardziej chronić dłonie, bo co z tego, że teraz są ładne, gdy w pewnym momencie doprowadzi się je do zniszczenia przez chemię. Jak dobrze, że mi o tym przypomniałaś!
Stary 2013-01-16, 16:04   #73
twopinkcats
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 8

Przede wszystkim trzymam mocno kciuki za dążenie do celu jaki sobie wymarzyłaś, przeczytałam twój blog na pewno mocną stroną jest determinacja !!! Oby tak dalej !!!

Co do twoich włosów to moim zdaniem najlepiej ci w blondzie, w naturalnym odcieniu lub jakimś średnim brązie ale nie za ciemnym coś na pograniczu blondu i brązu i takim lekko przydymionym makijażu w stylu Mili Kunis. Swoją drogą wydaje mi się że jesteś nawet do niej podobna, masz piękne oczy. Włosy bym wycieniowała i zrobiła skośną grzywkę.

Piszecie że prosta pogrubia, ja mam okrągłą twarz, a kiedyś byłam prawdziwym słoneczkiem miałam wtedy prostą grzywkę jednak włosy przy twarzy był wycieniowane i według mnie taka fryzura wyszczuplała mi buzię. Jeżeli chcesz mogę podesłać ci foto
twopinkcats jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:01   #74
Kamiliah
Zakorzenienie

Hej, ponieważ w dłonie wpadło mi Twoje zdjęcie, dodaję kolejną wizualizację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5KlVA.jpg (19,6 KB, 39 załadowań)
Stary 2014-01-20, 11:19   #75
lilith691
Zadomowienie

Pochwale się, w połowie drogi do udanej metamorfozy.
W zeszłym roku bardzo starałam się zmienić. Udało mi się zmienić fryzure, czeka mnie za kilka miesięcy jeszcze jedno, duże podcięcie i będę już miała swoje naturalne włosy. Schudłam 16 kg, zostało mi jeszcze do celu 19 kg, ale czuję, że się nie wyrobię w tym roku. Coraz lepiej idzie mi robienie makijażu, chociaż muszę się jeszcze bardzo dużo nauczyć w tym kierunku. Zaczęłam czuć się ze sobą bardzo bardzo dobrze i znowu mogłam poczuć się kobieco. Dziękuję Wam więc za wszystkie rady i mam nadzieję, że za rok będę mogła Wam chwalić się osiągnięciem mojego celu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5701 - Kopia.jpg (41,6 KB, 168 załadowań)
Stary 2014-01-22, 19:39   #76
Holly85
Zadomowienie

gratuluję zrzucenia tylu kg!
wyglądasz na tym zdjęciu tak stylowo!
zastanawiam się jesli chcesz i tak obciąć farbowany fragment wlosów to nie lepiej położyć rozjaśniacz i zejść do brązu? nie odróżniałoy się tak.. jak masz taki odrost to wystarczy ci kolezanka albo siostra ktokolwiek kto równo położy rozjasniacz na wlosy (należy ominąć niefarbowaną część wlosów).
nawet oryginalnie to wygląda heheh takie odwrócone ombre
powiem Ci ze w naturalnym Ci naprawdę pięknie, w porównaniu do zdjęć z początku wątku.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:49   #77
eklerka
Zakorzenienie

Ślicznie na tych fotach:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...7&postcount=53

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Głosuję na blond

eklerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:53   #78
lilith691
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
gratuluję zrzucenia tylu kg!
wyglądasz na tym zdjęciu tak stylowo!
zastanawiam się jesli chcesz i tak obciąć farbowany fragment wlosów to nie lepiej położyć rozjaśniacz i zejść do brązu? nie odróżniałoy się tak.. jak masz taki odrost to wystarczy ci kolezanka albo siostra ktokolwiek kto równo położy rozjasniacz na wlosy (należy ominąć niefarbowaną część wlosów).
nawet oryginalnie to wygląda heheh takie odwrócone ombre
powiem Ci ze w naturalnym Ci naprawdę pięknie, w porównaniu do zdjęć z początku wątku.
Wiem, ze tak byłoby lepiej, ale jak już pisałam kilka razy, dostałam uczulenia na farbę. Jeszcze kilka centymetrów i zetnę farbowane

Mój tablet mnie nie lubi, więc z góry przepraszam za literówki!
Stary 2014-01-22, 21:44   #79
glamorous90
Rozeznanie

Gratuluję Podziwiam za ciężką pracę i samozaparcie Makijaż i paznokcie wychodzą Ci o wieeeele lepiej, niż rok temu, gdy zakładałaś wątek. A i przyznam się, że jestem regularną czytelniczką Twojego bloga

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:49   #80
lilith691
Zadomowienie

Dziękuje, widać, że trening nie idzie na marne szoda tylko, że się muszę takich rzeczy uczyć w moim wieku. Ale będzie dobrze

Stary 2014-01-22, 21:51   #81
Skczat
Rozeznanie

a mnie się podoba ten efekt na włosach, wygląda interesująco
Skczat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:55   #82
AliceInWonderland1
Przyczajenie

Gratuluję, efekty są fantastyczne, wyglądasz zjawiskowo! Życzę powodzenia
AliceInWonderland1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:00   #83
lilith691
Zadomowienie

Dziękuje, takie komentarze bardzo mocno motywują do dalszej walki

Stary 2014-01-26, 19:44   #84
JOANNA16
Zakorzenienie

Przejrzałam cały watek i jestem pod wrażeniem.
Co zdjęcie to lepiej wyglądasz w blondzie cudo :róża:

powiedz mi proszę jak schudłas tyle kg ja 5 kg zrzucić nie moge
Stary 2014-01-26, 20:04   #85
lilith691
Zadomowienie

Hej, dziękuje

Ze schudnieciem jest tak, że zaczęłam się odżywiać zdrowiej, może nie w 100 % zdrowo, ale znacznie lepiej niż wcześniej. Staram się pilnować kcal i jeść więcej białka i mniej węgli. Prawie codziennie jeżdżę 20 km na rowerku stacjonarnym. No i to właściwie wszystko

Stary 2014-01-26, 20:09   #86
Fantazola
Raczkowanie

Lilith - gratulacje, wyglądasz świetnie, widać, że masz sporo samozaparcia, a to najważniejsze, więc wróżę Ci wielki sukces w procesie metamorfozy . Z ciekawością będę śledziła ten wątek na bieżąco
Stary 2014-01-26, 20:33   #87
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
Hej, dziękuje

Ze schudnieciem jest tak, że zaczęłam się odżywiać zdrowiej, może nie w 100 % zdrowo, ale znacznie lepiej niż wcześniej. Staram się pilnować kcal i jeść więcej białka i mniej węgli. Prawie codziennie jeżdżę 20 km na rowerku stacjonarnym. No i to właściwie wszystko

a jak długo Ci zajęło schudnięcie tych 16 (?) kg?
Stary 2014-01-26, 20:40   #88
lilith691
Zadomowienie

Rok, czyli koszmarnie długo, dlatego mówię, że przede mną jeszcze długa droga

Stary 2014-01-26, 20:46   #89
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
Rok, czyli koszmarnie długo, dlatego mówię, że przede mną jeszcze długa droga

no ale rok i 16 kilo jestem w szoku !!!!! ja z 5 kg nie moge sobie dać rady od 3 lat..
Stary 2014-01-26, 21:13   #90
lilith691
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
no ale rok i 16 kilo jestem w szoku !!!!! ja z 5 kg nie moge sobie dać rady od 3 lat..
A to jest waga już nadwagowa czy jeszcze w normie? Im więcej kilogramów ma się na plusie tym wolniej leci i jedyną uniwersalną radę, jaką mogę Ci dać to - cierpliwości
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości