W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-13, 19:56   #271
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
mysle ze ciut jasniej i chlodniej by wyszlo. mozesz probowac, nie wiem tylko czy odrosty nie porudzieja.

na blogu zdam pelna relacje o helen
kurcze to jednak chyba nie b璠 nic kombinowa niechce znowu problemu z rudymi odrostami
w sumie to b璠zie moje 3 farbowanie t 18 i zobacz czy kolor od niej samej ciutke nie poja郾ieje .patrz帷 na fotki infy i relacje to u niej coraz ja郾iej si robi這

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-13, 19:57   #272
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

to taki 9.2 by mi chyba pasowa bo 9.1 stwierdzam 瞠 za bury, a nie chce mi si za ka盥ym farbowaniem miesza 9.1 z natur a czy z jakich sklepowych farb jest 9.2 ?? to to samo co 92 tak?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-13, 20:01   #273
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
to taki 9.2 by mi chyba pasowa bo 9.1 stwierdzam 瞠 za bury, a nie chce mi si za ka盥ym farbowaniem miesza 9.1 z natur a czy z jakich sklepowych farb jest 9.2 ?? to to samo co 92 tak?
z tego co kojarze to tylko loreal ma i to na 6% oksy, wiec moze byc ciezko...
Stary 2013-01-13, 20:17   #274
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
jest jeszcze delia per這wy blond 9.2

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-13, 20:24   #275
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
jest jeszcze delia per這wy blond 9.2
a farbowa豉 ta farba kt鏎a?
znalaz豉m jeszcze londe 38, be穎wy blond, ale nie wiem co to za poziom
http://sklep-kosmetyczny.com/image/c...nd-500x500.jpg

Bunny a co my郵isz o majirel'u 9.22? czy inny be z profesjonalnych?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-13, 20:26   #276
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
a farbowa豉 ta farba kt鏎a?
znalaz豉m jeszcze londe 38, be穎wy blond, ale nie wiem co to za poziom
http://sklep-kosmetyczny.com/image/c...nd-500x500.jpg

Bunny a co my郵isz o majirel'u 9.22? czy inny be z profesjonalnych?
buahot ma na blogu recenzje

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-13, 20:27   #277
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
buahot ma na blogu recenzje
id czyta

jasno jej wysz這 jak na poziom 9, mo瞠 na ja郾iejsze robi豉

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-13 o 20:31
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-13, 20:52   #278
asiabb1983
Zakorzenienie

tu jest jeszcze efekt po chantalu http://blond-szatynka.blogspot.com/2...1_archive.html

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-13, 21:40   #279
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Bunny, a czy gdybym teraz zdecydowa豉 si na 7,2 czy tam 7,22 to musia豉bym k豉嗆 farb na ca貫 w這sy czy wystarczy這by na odrosty + malaks? I woda te 6%? tak czysto teoretycznie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-13, 23:21   #280
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
hej kochane ju jestem

Dziewczyny, tak piszecie o tych podk豉dach... ja uwielbiam ten Manhattan powder mat make up, ale strasznie przesusza sk鏎 i musia豉m znale潭 co innego. Zupe軟ie zapomnia豉m o tym nowym MF, a tyle dobrych opinii o nim przeczyta豉m
taki dobry jest? Por闚nywalny z Estee DW? tylko czy l瞠jszy?
Bo moja kosmetyczka za ka盥ym razem mi go odradza, twierdzi, 瞠 do mojej cery nie jest odpowiedni a kupno Estee korci mnie za ka盥ym razem, gdy w pobli簑 mam Sephor czy Douglasa

kupi豉m teraz L'Oreal true match, ale tym razem zwyk陰 wersj, nie sypk (a z sypkiej by豉m mega zadowolona no ale to na wiosn/lato) i te go polubi豉m lekki i idealnie stapia si z cer, no i ten wyb鏎 kolor闚
nie wiem... mam wra瞠nie, 瞠 nawet jak znajd idealny podk豉d to b璠 szuka jeszcze idealniejszego
Te u篡wam teraz tego Manhattana, ju drugie opakowanie, rzeczywi軼ie mocno matuje a jak matuje to mo瞠 przesusza. Ja tak mam, jak nak豉dam go na zwyk造 krem nawil瘸j帷y, teraz zim najpierw nak豉dam ochronny krem Bambino, kt鏎y jest t逝stawy i na niego podk豉d. 安ietnie si wtedy rozprowadza i nie przesusza. Wcze郾iej u篡wa豉m te Dove i te po nim nie przesusza. Nie wiem, mo瞠 tak spr鏏uj

A co do L'Oreal True Match to przez bardzo d逝gi czas by moim ulubionym podk豉dem i w sumie nawet nie wiem dlaczego z niego zrezygnowa豉m. U篡wa豉m odcienia W3, bez r騜owych ton闚 i by idealnie dopasowany. Mo瞠 na wiosn do niego wr鏂

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-13, 23:32   #281
shizaxa
Wtajemniczenie

to ja chyba tym majirelem 9.22 zrobi, tylko jeszcze jedno farbowanie 9.1 z 90 zrobi bo resztk farby mam a za ten czas zam闚i i mi przyjdzie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-14, 07:16   #282
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Dziewczyny w tym tygodniu maj wreszcie dotrze do mnie te farby, czekam ju drugi tydzie

Nie wiem czy lepiej zmiesza oba kolory w proporcji 1:1 czy najpierw zrobi natur z 9 poziomu, a p騧niej tym szampanem 9,2

Robi豉m u fryzjera zimnym odcieniem z poziomu 9, a p騧niej przyciemni豉 mi na taki ciep造 blond z poziomu 8. Na naturalnych w這sach jest lekko 鄴速awy kolor, a tam gdzie by豉 ta farba z 9 poziomu wymy si ten z這ty odcie i mam co po鈔edniego.
W za陰czniku kolory farby i moich w這s闚. Chcia豉bym uzyska kolor 9.02
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (52,3 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg naturalny.jpg (9,1 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrost nat..jpg (9,9 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w 鈍ietle dziennym 1.jpg (15,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w 鈍ietle sztucznym.jpg (12,5 KB, 3 za豉dowa)
Stary 2013-01-14, 07:18   #283
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Dodam, 瞠 mam ok 2 cm odrostu - taki mysi blond, jak na zdj璚iu.
Nie wiem, jaki oxy - mam 9% i 12%
Stary 2013-01-14, 10:14   #284
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:
Napisane przez kitkulka;38625619Dziewczy ny, tak piszecie o tych podk豉dach... ja uwielbiam ten Manhattan powder mat make up, ale strasznie przesusza sk鏎 i musia豉m znale潭 co innego. [B
Zupe軟ie zapomnia豉m o tym nowym MF, a tyle dobrych opinii o nim przeczyta豉m
taki dobry jest? Por闚nywalny z Estee DW? tylko czy l瞠jszy?
Bo moja kosmetyczka za ka盥ym razem mi go odradza, twierdzi, 瞠 do mojej cery nie jest odpowiedni a kupno Estee korci mnie za ka盥ym razem, gdy w pobli簑 mam Sephor czy Douglasa[/B]
Twoja kosmetyczka pewnie odradza Ci Estee DW, t klasyczn wersj i ma racje, mia豉m okazje jej u篡wa i cho daje efekt photoshopa to dla naszych m這dych cer jest za ci篹kim podk豉dem, aby go codziennie u篡wa, ewentualnie nada si na specjalne wyj軼ia, wesele ect..
Natomiast Estee DW light jest strza貫m w 10! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...eup-spf10.html
i do tej l瞠jszej wersji por闚nuj nowy MF
cena DW light 145 z, MF 60 z

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
kurcze to jednak chyba nie b璠 nic kombinowa niechce znowu problemu z rudymi odrostami
w sumie to b璠zie moje 3 farbowanie t 18 i zobacz czy kolor od niej samej ciutke nie poja郾ieje .patrz帷 na fotki infy i relacje to u niej coraz ja郾iej si robi這
tak, u mnie z farbowania na farbowanie coraz ja郾iej, tak jak przy c12 a dosz豉m do siwizny
Asia, a Ty nie miesza豉s ju 18 z 12/9?

Czeko-ja bym na Twoim miejscu przyciemni豉 troch, wszystkie r騜nice kolor闚 by Ci si wyr闚na造 a z takich jasniutkich i tak za pierwszym przyciemnieniem si do嗆 wyp逝cze, pamietam jak to u mnie by這 po wellatonie 12/1

aaa i jeszcze sprostowanie-syoss 7-6 nie wychodzi rudy

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2013-01-14 o 10:22
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-14, 10:35   #285
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Jest po 10 rano, a ja juz jestem zmeczona
narobilam sie w domu, bo oczuwiecie pan i W豉dca nie moze niczego dokladnie i porzadnie zrobic, prawda!
ale jestem z豉
Jak nic sie nie zmieni to zadnego 郵ubu w sierpniu nie bedzie

Cytat:
Bunny, a czy gdybym teraz zdecydowa豉 si na 7,2 czy tam 7,22 to musia豉bym k豉嗆 farb na ca貫 w這sy czy wystarczy這by na odrosty + malaks? I woda te 6%? tak czysto teoretycznie
Az takie ciemne chcesz miec
ja mam naturalniue poziom 6 i wydaje mi sie,瞠 sa mega ciemne

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Cze嗆

Te u篡wam teraz tego Manhattana, ju drugie opakowanie, rzeczywi軼ie mocno matuje a jak matuje to mo瞠 przesusza. Ja tak mam, jak nak豉dam go na zwyk造 krem nawil瘸j帷y, teraz zim najpierw nak豉dam ochronny krem Bambino, kt鏎y jest t逝stawy i na niego podk豉d. 安ietnie si wtedy rozprowadza i nie przesusza. Wcze郾iej u篡wa豉m te Dove i te po nim nie przesusza. Nie wiem, mo瞠 tak spr鏏uj

A co do L'Oreal True Match to przez bardzo d逝gi czas by moim ulubionym podk豉dem i w sumie nawet nie wiem dlaczego z niego zrezygnowa豉m. U篡wa豉m odcienia W3, bez r騜owych ton闚 i by idealnie dopasowany. Mo瞠 na wiosn do niego wr鏂
R闚nie uzywalam tego Manhattanu i mialam po nim suche skorki na twarzy
True Match musialam odstawic, bo podra積ia mi oczy i oddalam go mamie
teraz mam MF Lastin Performance i jestem zadowolona...no moze nie do konca bpo troszke kolor jest nie taki ale daje rade

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Czeko ja rowniez mam roznice pomiedzy, ja wiem ok.20 cm od czubka g這wy ( czyli tam gdzie odros造 w這sy na farbie) a do貫m gdzie jest rozjasniacz. Ale przestalam sie tym poprostu przejmowac, bo jeszcze bym osiwiala i dopiero bedzie problem
Na poczatku jeszcze jak p逝kanki robi豉m czy uzywalam fiolrtowej Joa鄂i do mycia to w ogole roznica byla przrazajaca.
D馧 platynowo-siwy-niebieskawy, a gora owszem jasna ale z lekko popielatym bezem
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-14, 10:59   #286
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆

tak, u mnie z farbowania na farbowanie coraz ja郾iej, tak jak przy c12 a dosz豉m do siwizny
Asia, a Ty nie miesza豉s ju 18 z 12/9?

aaa i jeszcze sprostowanie-syoss 7-6 nie wychodzi rudy
to poczekam i zobacz jak b璠zie teraz po samej 18
tak robi豉m ju z 12/9 ale p馧 na p馧 ,a teraz chcia豉m tylko 1/3 doda na ca陰 18 ale jak ma by ruzielec potem, to wole nie kombinowa
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Jest po 10 rano, a ja juz jestem zmeczona
narobilam sie w domu, bo oczuwiecie pan i W豉dca nie moze niczego dokladnie i porzadnie zrobic, prawda!
ale jestem z豉
Jak nic sie nie zmieni to zadnego 郵ubu w sierpniu nie bedzie

no to widze ,瞠 ci篹ko jest a po 郵ubie pewnie b璠zie jeszcze gorzej niecierpie jak facet nie zrobi tego o co go poprosz ,ale na szcz窷cie m鎩 na punkcie sprz徠ania to ma kobla m鏬豚y odkurza,zmywa ,pra na okr庵這 i to te nie jest do ko鎍a takie cudowne bo s momenty ,瞠 ja mam juz do嗆 tego jego ci庵貫go sprz徠ania i poprawiania czego to tez jest upierdliwe na d逝窺z mete ale z dwojga z貫go dobrze ze dba tak o porz康ek bo ba豉gania瘸 to bym chyba nieznios豉 wsp馧czuje Ci

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 11:11   #287
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
hej!

tak robi豉m ju z 12/9 ale p馧 na p馧 ,a teraz chcia豉m tylko 1/3 doda na ca陰 18 ale jak ma by ruzielec potem, to wole nie kombinowa

no to widze ,瞠 ci篹ko jest a po 郵ubie pewnie b璠zie jeszcze gorzej niecierpie jak facet nie zrobi tego o co go poprosz ,ale na szcz窷cie m鎩 na punkcie sprz徠ania to ma kobla m鏬豚y odkurza,zmywa ,pra na okr庵這 i to te nie jest do ko鎍a takie cudowne bo s momenty ,瞠 ja mam juz do嗆 tego jego ci庵貫go sprz徠ania i poprawiania czego to tez jest upierdliwe na d逝窺z mete ale z dwojga z貫go dobrze ze dba tak o porz康ek bo ba豉gania瘸 to bym chyba nieznios豉 wsp馧czuje Ci
rece mi juz opadaja.
a najgorsze jest to ,ze jak mowie, prosze, to zazyczaj s造sze " no przeciez wiem", " jeju, jak ty sie czepiasz", albo najgorsze "doooobra" i to jeszcze z fochem. Nosz ☠☠☠☠a
prosilam odkurz, owszem odkurzyl, ale oczywiscie 堯zka nie z這zy i koty dalej sie walaly po mieszkaniu, prosilam wez smieci, oczywiscie zapominial prawda, bo przeciez jest tak strasznie zarobiony gra w Diablo
na fotelu,ktory teoretycznie ( bo u mnie w domu tylko w teori) s逝zy do siedzenia, jest cala sterta jego ubran, i jeszcze innych cudow.
Obiecalam sobie,瞠 nie bede juz Wam marudzic, ale musze sie gdziec wygadac.
przyjdzie z praktyk to mu powiem, 瞠 albo co sie zmieni albo niech wraca do mamy i niech ona go nauczy, bo widze,ze w tym przypadku nastapila luka edukacyjna
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-14, 11:25   #288
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
rece mi juz opadaja.
a najgorsze jest to ,ze jak mowie, prosze, to zazyczaj s造sze " no przeciez wiem", " jeju, jak ty sie czepiasz", albo najgorsze "doooobra" i to jeszcze z fochem. Nosz ☠☠☠☠a
prosilam odkurz, owszem odkurzyl, ale oczywiscie 堯zka nie z這zy i koty dalej sie walaly po mieszkaniu, prosilam wez smieci, oczywiscie zapominial prawda, bo przeciez jest tak strasznie zarobiony gra w Diablo
na fotelu,ktory teoretycznie ( bo u mnie w domu tylko w teori) s逝zy do siedzenia, jest cala sterta jego ubran, i jeszcze innych cudow.
Obiecalam sobie,瞠 nie bede juz Wam marudzic, ale musze sie gdziec wygadac.
przyjdzie z praktyk to mu powiem, 瞠 albo co sie zmieni albo niech wraca do mamy i niech ona go nauczy, bo widze,ze w tym przypadku nastapila luka edukacyjna
mo瞠 powinna grafik mu u這篡 co i kiedy ma zrobi skoro pro軸y nie pomagaj przyklej mu kartke z tym co ma w danym dniu zrobi na monitorze komputera ,a jak nie zrobi to wymy郵 mu jak捷 kare a jak to niepomo瞠 to zagry z瑿y i spr鏏uj mu pozwoli pomieszka tak w takim syfie i nic nie r鏏 za niego swoje sprz徠aj, a jego zostaw dop鏦i sam nieposprz徠a i zobaczymy ile wytrzyma bez czystych ubra ,naczy (jak nie umyje po sobie to niech je na takich naczyniach jakie w這篡 czy nawet niew這篡 do zmywania -brudnych) czyste pochowaj jak w powiedzeniu ,,Jak Kuba Bogu,tak B鏬 Kubie"

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 11:28   #289
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Cze嗆

kochana, ja te Manhattan u篡wam na kremy nawil瘸j帷e, ale i tak mi robi susz b璠 u篡wa od czasu do czasu

L'Oreala wzi窸am W2. Wcze郾iej na wiosn/lato mia豉m mineralsa i odcie N6 - by troch zbyt r騜owy, nie mocno, ale ja mam typowo 鄴速 sk鏎, wi璚 widzia豉m, 瞠 si odznacza no i je郵i ju to powinnam mie N5 tamten odcie by dobry zaraz po na這瞠niu, p騧niej troszk ciemnia no i tak asekuracyjnie wzi窸am ten p造nny ja郾iejszy, chocia W3 by豚y idealny na teraz, na lato mo瞠 W4 ale zima jest, wi璚 daj rad

za to musz kupi bronzer znowu. Ten r騜 Inglota, kt鏎y u篡wa豉m jako bronzer strasznie ma這 wydajny, ju wida denko, a przecie du穎 nie u篡wam i nawet nie codziennie... jako r騜 mo瞠 by si sprawdzi, ale jak bronzer nie... kupi jakiego AMC inglota
Cytat:
Twoja kosmetyczka pewnie odradza Ci Estee DW, t klasyczn wersj i ma racje, mia豉m okazje jej u篡wa i cho daje efekt photoshopa to dla naszych m這dych cer jest za ci篹kim podk豉dem, aby go codziennie u篡wa, ewentualnie nada si na specjalne wyj軼ia, wesele ect..
Natomiast Estee DW light jest strza貫m w 10! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...eup-spf10.html
i do tej l瞠jszej wersji por闚nuj nowy MF
cena DW light 145 z, MF 60 z
ale w豉郾ie s造sza豉m, 瞠 ju DW light nie jest taki super nie daje takiego photoshopa i nie wiem teraz czy w niego inwestowa w sumie to teraz nawet nie musz, mam podk豉d, a na wiosn/lato kupi jaki sypki, wi璚 EL od這輳 chyba na przysz陰 jesie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-14, 11:30   #290
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
mo瞠 powinna grafik mu u這篡 co i kiedy ma zrobi skoro pro軸y nie pomagaj przyklej mu kartke z tym co ma w danym dniu zrobi na monitorze komputera ,a jak nie zrobi to wymy郵 mu jak捷 kare a jak to niepomo瞠 to zagry z瑿y i spr鏏uj mu pozwoli pomieszka tak w takim syfie i nic nie r鏏 za niego swoje sprz徠aj, a jego zostaw dop鏦i sam nieposprz徠a i zobaczymy ile wytrzyma bez czystych ubra ,naczy (jak nie umyje po sobie to niech je na takich naczyniach jakie w這篡 czy nawet niew這篡 do zmywania -brudnych) czyste pochowaj jak w powiedzeniu ,,Jak Kuba Bogu,tak B鏬 Kubie"
my郵a豉m o tym..
ale nie wiem czy wyrobie w takim syfie
ale wiecie co jest najlepsze, ze jak przyjdzie i mu powiem,瞠 nie podoba mi sie to czy tamto, i ze jesli to sie nie zmieni to nawet wiem co powie-" dobrze, jutro sie wyprowadze"
i tak jest zawsze!
zamiast sie ogarnac woli piedolnac takim marnym tekstem
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-14, 11:55   #291
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
my郵a豉m o tym..
ale wiecie co jest najlepsze, ze jak przyjdzie i mu powiem,瞠 nie podoba mi sie to czy tamto, i ze jesli to sie nie zmieni to nawet wiem co powie-" dobrze, jutro sie wyprowadze"
i tak jest zawsze!
to ja nie wiem ju co Ci poradzi
jednym s這wem -kawa chama

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:08   #292
kitkulka
Zakorzenienie

Kylie no teksty jak i dziecka z t wyprowadzk, szkoda, 瞠 tak stawia spraw sama nie wiem co mog豉bym powiedzie, m鎩 T po sobie sprz徠a, sam wypierze, wyprasuje. Z odkurzaczem szalej ja, no i zmywam naczynia. U siebie w domu mam zmywark, a 瞠 zmywa lubi to mog si wy篡
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:24   #293
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
ale w豉郾ie s造sza豉m, 瞠 ju DW light nie jest taki super nie daje takiego photoshopa i nie wiem teraz czy w niego inwestowa w sumie to teraz nawet nie musz, mam podk豉d, a na wiosn/lato kupi jaki sypki, wi璚 EL od這輳 chyba na przysz陰 jesie
hm, najlepiej przed zakupem czy te dla sprawdzenia we sobie pr鏏k w Douglasie czy Sephorze ja jestem bardzo zadowolona cera wygl康a super, zakrywa to co ma zakry, ujednolica, cera wygl康a 鈍ie穎 i naturalnie, 豉dnie matuje, d逝go si trzyma nooo nie mam mu nic do zarzucenia
i w豉snie na wiosn/lato jest b.fajny

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
my郵a豉m o tym..
i tak jest zawsze!
ojjj to ju jest gruba przesada
co to w og鏊e za szanta穎wanie ?! Postaw spraw jasno, a jak Ci walnie takim tekstem o wyprowadzce to spakuj mu walizki i ju.
Niech zobaczy, 瞠 nie 瘸rtujesz..ciekawe czy wtedy b璠zie taki kozak

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:25
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:28   #294
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
hm, najlepiej przed zakupem czy te dla sprawdzenia we sobie pr鏏k w Douglasie czy Sephorze ja jestem bardzo zadowolona cera wygl康a super, zakrywa to co ma zakry, ujednolica, cera wygl康a 鈍ie穎 i naturalnie, 豉dnie matuje, d逝go si trzyma nooo nie mam mu nic do zarzucenia
m闚isz? tak mnie kusisz chocia p鎩d po pr鏏k, ale nie kupi, nie mog, mam ju 3 podk豉dy w szafce, a obieca豉m sobie, 瞠 nie b璠 chomikowa zu篡j true match i wtedy
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:29   #295
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Kylie no teksty jak i dziecka z t wyprowadzk, szkoda, 瞠 tak stawia spraw sama nie wiem co mog豉bym powiedzie, m鎩 T po sobie sprz徠a, sam wypierze, wyprasuje. Z odkurzaczem szalej ja, no i zmywam naczynia. U siebie w domu mam zmywark, a 瞠 zmywa lubi to mog si wy篡
Cytat:

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

ojjj to ju jest gruba przesada
co to w og鏊e za szanta穎wanie ?! Postaw spraw jasno, a jak Ci walnie takim tekstem to spakuj mu walizki i ju.
Niech zobaczy, 瞠 nie 瘸rtujesz..ciekawe czy wtedy b璠zie taki kozak
Dzieki dziewczyny
Dzwonilam do niego i powiedzialam, ze mamy do porozmawiania.
Zapyta czy chodzi o sprzatnie. odpowiedzialam,瞠 tak.
Powiedzialam, spokojnym, zmeczonym glosem,瞠 mam dosc i jestem ciagle zmeczona, nawet w dzien wolny nie mam jak odpoczac i to nie jest w porzadku.
Cisza w s逝chawce. po chwili powiedzial cos ,ze sie to zmieni, ze faktycznie to nie jest ok z jego strony.
Zobaczymy...
A jak znowu rzuci mi takim tekstem, 瞠 sie wyprowadza to przyniose mu kartony z pracy...a co!
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:40   #296
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
hej!

nie kombibuj, zr鏏 18 i zobaczysz mo瞠sz przeci庵n望 na ca這嗆 na minutk-troch pojasnieje

m鎩 te tak sprz徠a hehe jak go poznawa豉m to mnie bardzo to bawi這, 瞠 taki porz康eczek, zje to od razu wstanie i zacznie zmywa, jak gotuje i co mu spadnie na pod這g to wyciera, zbiera, nigdy nie widzia豉m ani jednej plamki na lustrze ale to dobra cecha i wiem, 瞠 rokuj帷a na przysz這嗆, nie b璠zie wszystkiego na mojej g這wie..bo nie wyobra瘸m sobie, 瞠 ja sprz徠am a on sobie le篡 przed tv i palcem nie ruszy

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
m闚isz? tak mnie kusisz chocia p鎩d po pr鏏k, ale nie kupi, nie mog, mam ju 3 podk豉dy w szafce, a obieca豉m sobie, 瞠 nie b璠 chomikowa zu篡j true match i wtedy
tak, we sobie pr鏏k i na spokojnie ocenisz mi jak kiedy da豉 do tego s這iczka to na 2 tygodnie testowania starczy這, mo積a dobrze sprawdzi w r騜nych warunkach atm, z r騜nymi kremami itd
my郵, 瞠 by Ci si spodoba ten light, sama m闚i豉 瞠 revlon cs robi mask i jest za ci瞛ki, wi璚 taki l瞠jszy ale dalej fajnie kryj帷y by豚y w sam raz
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:44   #297
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
nie kombibuj, zr鏏 18 i zobaczysz mo瞠sz przeci庵n望 na ca這嗆 na minutk-troch pojasnieje
zrobie sam 18
na d逝go軼i niechce w豉郾ie przeci庵a bo b璠 zajasne ,chcia豉m aby odrost ciut ja郾iej wzi窸o ale boje si, 瞠 b璠zie potem rudzia

jeszcze ta farbka mi chodzi po g這wie http://www.ifryz.pl/chantal-farba-do...perlowy-blond/ na KWC ma dobre opinie

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:46
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:45   #298
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki dziewczyny
Dzwonilam do niego i powiedzialam, ze mamy do porozmawiania.
Zapyta czy chodzi o sprzatnie. odpowiedzialam,瞠 tak.
Powiedzialam, spokojnym, zmeczonym glosem,瞠 mam dosc i jestem ciagle zmeczona, nawet w dzien wolny nie mam jak odpoczac i to nie jest w porzadku.
Cisza w s逝chawce. po chwili powiedzial cos ,ze sie to zmieni, ze faktycznie to nie jest ok z jego strony.
Zobaczymy...
A jak znowu rzuci mi takim tekstem, 瞠 sie wyprowadza to przyniose mu kartony z pracy...a co!
No i dobrze, to w domu sobie na spokojnie porozmawiajcie, powiedz mu o swoich odczuciach, mo瞠 on sobie nie zdaje sprawy, 瞠 w zwi您ku partnerskim si ludzie dziel obowi您kami i wzajemnie pomagaj..w domu mamusia zrobi wszystko, to co innego
Asia dobrze radzi豉 o tym grafiku, mo瞠 musi mie plan, 瞠by go widzia, nie zapomnia
I musisz by konsekwentna
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:48   #299
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
No i dobrze, to w domu sobie na spokojnie porozmawiajcie, powiedz mu o swoich odczuciach, mo瞠 on sobie nie zdaje sprawy, 瞠 w zwi您ku partnerskim si ludzie dziel obowi您kami i wzajemnie pomagaj..w domu mamusia zrobi wszystko, to co innego
Asia dobrze radzi豉 o tym grafiku, mo瞠 musi mie plan, 瞠by go widzia, nie zapomnia
I musisz by konsekwentna
ale tak to w豉snie jest jak mama nie nauczy
jego bracia maja po ponad 30 lat i nigdy nie widzialam zeby pomogli mamie w domu czy chociazby szklanke po sobie umyli
Tragedia!
Konsekwentna bede,ale opiernicz na kazdym kroku bedzie zbieral, az sie w koncu nauczy
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-14, 12:50   #300
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
zrobie sam 18
na d逝go軼i niechce w豉郾ie przeci庵a bo b璠 zajasne ,chcia豉m aby odrost ciut ja郾iej wzi窸o ale boje si, 瞠 b璠zie potem rudzia
w sumie jak nie zrobisz to si nie przekonasz albo oxy podwy窺zy na 10,5 to by jasniej wyszed

uciekam
infatuated jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.