W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-14, 18:57   #361
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
mam tak samo z podk豉dami, czyli piona!
Dok豉dnie! I oczywi軼ie bez r騜owych ton闚, bo w takich to wygl康a豉bym normalnie jak 鈍inka Piggy tylko 鄴速e. Fajnie, 瞠 mamy tak samo

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-14, 18:58   #362
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie! I oczywi軼ie bez r騜owych ton闚, bo w takich to wygl康a豉bym normalnie jak 鈍inka Piggy tylko 鄴速e. Fajnie, 瞠 mamy tak samo
O w豉郾ie, brak r騜owych ton闚 to podstawa, wygl康am wtedy naprawd 幢e, na zm璚zon i smutn i oczywi軼ie odznacza si od reszty
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-14, 19:48   #363
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Wiesz z moimi wlosami przy przyciemnianiu jest tak ze d馧 bardzo mocno chwyta na ch這dno a g鏎a znowu ciep這 wi璚 wiesz, o to g堯wnie chodzi. Ja si jakiego rudego czy karmelowego nie boje o ile jest na ca這軼i Ju sie pare razy ko鎍zy這 u mnie tragedi przyciemninie wi璚 bez knonsultacji z Bunny albo fryzjera nawet nie pr鏏uje

Ja dzisiaj z moim te mia豉m spi璚ie bo stwierdzi 瞠 siedze w domu i nic nie robie. 15 a ja z mokrymi w這sami siedze w ba豉ganie No tylko helol ten ba豉ga zrobili鄉y oboje Ah no tak bo panicz mia rozmowe o prace i poszed na si這wnie a ja nie robie nic wiec powinnam sprzatac, prac, gotowac Nie do cholery, powinnismy oboje. A jak ja prosze - wynies naczynia i zanies chociaz do zlewu to gowno. A potem wielkie halo ze jak mowie ze pomylam naczynia czy cos to on ze co to takiego - nosz, przepraszam ale zaschnietych talerzy nie myje sie zbyt rewelacyjnie

A ja taka roznice to tez dlugo dlugo mialam W koncu poszlam ostatnie 5-6 cm sciac Ale dzisiaj na swiezo umytyc wlosach nie jest zle, znowu sie chyba jakis barwnik zaczal wymywac i jest w miare ok Moze wczoraj jakis zly dzien mialam, albo nie wiem. Najwyzej bede codziennie wlosy myc G鏎e mam pasma per這wo-bezowe i popielate mega zimne. Dol troche cieplejszy. Zobaczymy jak sie dalej bedzie wymywac. Chcialabym to zrownac jakos bez znacznego przyciemniania, nawet mam pomysl

DW light mi wogole nie podpasowal, zwykly rewelacja, ale light pare lat temu uzywalam i tragedia.

Wiesz co, to wez mu powiedz - prosze bardzo, pomoc ci sie pakowac? Ciekawe czy taki twardy bedzie...

Ja tez sobie powiedzialam ze do slubu bez kombinacji zeby miec wlosy jak najdlusze, ale cos.. kiepsko to widze

Ja mojego bylego jak z nim za granica bylam nauczylam sprzatania tak ze po prostu przestalam cokolwiek robic. Jak sie zaczal przewracac o swoje brudne i czyste ciuchy na podlodze to chyba zaczail

To na wspo趺okatorow w mieszkaniu jak nie sprzataja i naczyc nie myja jest dobry sposob Jak drzwi nie zamykaja na klucz od swojego pokoju to te naczynia i smieci sru do pokoju, do lozka nawet mozna

Porobilam zdjecia w swietle dziennym to pozniej wstawie. Oczywiscie ja w lustrze widze co innego, na kazdym zdjeciu co innego ale co tam
Dzisiaj mi lepiej z kolorem, zobaczymy jutro
poka poka te wloski co ty tam narzekasz

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
tu prawie ka盥a ma ciemny odrost
zajrzyj na bloga blond bunny i zobacz jaka farba daje najlepsze rezultaty wed逝g Ciebie

kotka wrzuce Ci foto moich w這si徠ek w 鈍ietle dziennym przy oknie
dla mnie super, ton jasniej i ja bym tym probowala farbowac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Czesc

Mam tyle zaliczen ze nie mam na nic czasu. Na chwilke wpadlam do Was doniesc ze syoss wysuszyl mi konce a przynajmniej tak to wygl康a. I tak mialam w pt obcina ale teraz chyba bede musiala z 10 cm.

Bunny czy cos mozna zaradzi na koncowkowy susz?
Dziewczyny ktore po farbie tak mia造 co robic?

Poza tym sie zmywa ten syoss. Juz nie moge sie doczekac fryzjerki obetne w cholere wyrowna mi kolor i naprawde plakac sie chce i bede chyba zapuszczac swoj kolor...tylko teraz jako musze ratowa ko鎍e bo chcialam sciac z 5 cm ale 10 moze nie od razu...
jakis olejek/oliwke na konce ponakladaj, nawet to co ci asia poleca no i nawilzaj do znudzenia, szampon jakis delikatny zeby nie wysuszal.
Stary 2013-01-14, 19:49   #364
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

Czy moge pomiesza ten szampon z woda 9%?? W opakowaniu jest emulsja rozwijaj帷a 0%.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Color-Shampoo-310-Golebi-55020-big.jpg (35,9 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2013-01-14, 20:08   #365
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Kochany t盧ik po篡czy mi laptopa i tak oto jestem Przynajmniej jeden dzie b璠 na bie膨co Co do farbowania to niestety podczas transportu nakr皻ka w oksydancie p瘯豉, i tu pytanie- musz go do czego szczelnie zamkni皻ego przela? Ju sama nie mog si doczeka efektu ko鎍owego Tylko nie wiem czy t b璠zie mnie dzisiaj farbowa czy dopiero jutro Musz go jako wyb豉ga bo marudzi mi 瞠 jednak jutro

Nawet nie wiecie jak si ciesz 瞠 zn闚 mam sta造 dost瘼 do forum, chocia przez jeden dzie

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Exclusive, dzi瘯uj, ale nie szukam podk豉du, znalaz豉m tylko rozwa瘸m zakup EL DW light
Aaaa wybacz, to 幢e mi si w oczy musia這 rzuci

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
Hej

Ale si naszuka豉m aktualnego w徠ku,
ja te z tych farbowanych na blond, mo積a si przy陰czy?

czy przyjmiecie
Witaaaj

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-14, 20:16   #366
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Czy moge pomiesza ten szampon z woda 9%?? W opakowaniu jest emulsja rozwijaj帷a 0%.
nie radzilabym bo to odcien poltrwaly i moze wyjsc rudy po prostu.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Kochany t盧ik po篡czy mi laptopa i tak oto jestem Przynajmniej jeden dzie b璠 na bie膨co Co do farbowania to niestety podczas transportu nakr皻ka w oksydancie p瘯豉, i tu pytanie- musz go do czego szczelnie zamkni皻ego przela? Ju sama nie mog si doczeka efektu ko鎍owego Tylko nie wiem czy t b璠zie mnie dzisiaj farbowa czy dopiero jutro Musz go jako wyb豉ga bo marudzi mi 瞠 jednak jutro

Nawet nie wiecie jak si ciesz 瞠 zn闚 mam sta造 dost瘼 do forum, chocia przez jeden dzie

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Aaaa wybacz, to 幢e mi si w oczy musia這 rzuci

Witaaaj
oczywiscie tak! przelej chocby do czystego sloika i zakrec mocno.
bo sie powoli utleni zalezy jakie to pekniecie
Stary 2013-01-14, 20:30   #367
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
oczywiscie tak! przelej chocby do czystego sloika i zakrec mocno.
bo sie powoli utleni zalezy jakie to pekniecie
a plastikowa butelka po np. wodzie mog豉by by? czy dosz這 by wtedy do jakiej nieporz康anej reakcji?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-14, 20:36   #368
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a plastikowa butelka po np. wodzie mog豉by by? czy dosz這 by wtedy do jakiej nieporz康anej reakcji?
moze byc byle plastikowe lub szklane- nie moze byc metalowe, dotykac metalem do utleniacza. i musi byc szczelne.
Stary 2013-01-14, 20:39   #369
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

dla mnie super, ton jasniej i ja bym tym probowala farbowac

ja mam ochote na ciut ja郾iej mo瞠 spr鏏uje t londa kilka razy jeszcze ,瞠by ciutke pojasni這 ,a jak nie to chyba wr鏂e do poziomu 10 w sumie kilka farb mam zaufanych i jeszcze mam tego garniera sensation 110 na kt鏎ego mia豉m chrapke w zesz造m roku

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 20:41   #370
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 706

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆

Co do farby... wlasnie robie sobie testy pasemkowe: pasemko 1 Koleston: 12.11 (podwojnie popielaty rozwietlony) i 10.96 (rozowo-fioletowy blond) 1:1 z 1,5 czesci wody 9 proc oraz pasemko 2. 10.96, 12.11 i odrobina 9.8 (perlowy blond). Ten rozswietlony blond od razu chwyta odrost, nawet na wodzie 9, a nie przepisowej 12 proc
Skad 10/96 masz?
Cytat:
poka poka te wloski co ty tam narzekasz

No juz juz Tylko ze od razu mowie ze jakos chlodniej te zdjecia powychodzily niz w rzeczywistosci jest.
Ale juz odkrylam co mam pomieszane jak mylm dzisiaj wlosy Na mokro wlosy jak mam to ten odrost ktory byl robiony tylko kolestonem jest jasniutki i chlodny, a to po palette rude, jak wyschna to to sie zlewa No i jak sa suche to wyglada to tak ze gore mam pasma ciemniejsze bezowe, cieplejsze, rudawe momentami, a jasniejsze mega chlodne, dol jest jasniejszy od tych ciemniejszych pasm, ale od tych chlodniejszych sie odznacza troche bo jest bardziej zoltawy blond. Dlatego mi tak nie pasowalo Wystarczy tylko ztonowac lekko dol i bedze cacy, tak mysle
+ zajrzalam na oznaczenia tych numerow w kolestonie i znalazlam ze ten cendre - 9 to jest soft ash, a cala reszta:
0-natural
1-ash
2-cool ash (green)
3-gold
4-red
5-mahogany (all the cool tones plus red)
6-violet
7-brunette (all the warm tones plus violet)
8-pearl (blue)
9-cendre(violet-silver)

Nie wiem czy dobrze dedukuje czy np skoro niebieski gasi rude odcienie to ten 12/89 lepiej by u mnie wyszedl? jak po 12/96 wybija mi rudy lekko? skoro 8 to niebieski?
Myslalam zeby nastepnym razem polozyc na odrost 12/96 albo 12/89 i na dlugosci lekko wyrownac 10/16 albo tym co na odrost, i bedzie gitara Teraz tez jest w sumie na swiezo umytych wlosach ok, tylko na drugi dzien juz troche mnie razi ta gora Moze na jednym zdjeciu to bedzie widac, nie wiem

2 pierwsze na dworzu w sobote robione, reszta z dzisiaj przy oknie, i 2 ostatnie z lampa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG01692.jpg (80,7 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG01722.jpg (60,8 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG01782.jpg (151,6 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0180_BURST002_COVER2.jpg (73,1 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG01872.jpg (55,0 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG02202.jpg (84,8 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG02462.jpg (68,2 KB, 33 za豉dowa)
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-14, 20:44   #371
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
moze byc byle plastikowe lub szklane- nie moze byc metalowe, dotykac metalem do utleniacza. i musi byc szczelne.
ok dzi瘯uj

Cholera, czeka豉m na to farbowanie i gdy w ko鎍u wszystko mam t si nie chce

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-14, 20:50   #372
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
2 pierwsze na dworzu w sobote robione, reszta z dzisiaj przy oknie, i 2 ostatnie z lampa
na tym drugim faktycznie jakos rudo na czubku to wygl康a ale na innych nie widac tego

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 20:57   #373
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Skad 10/96 masz?

No juz juz Tylko ze od razu mowie ze jakos chlodniej te zdjecia powychodzily niz w rzeczywistosci jest.
Ale juz odkrylam co mam pomieszane jak mylm dzisiaj wlosy Na mokro wlosy jak mam to ten odrost ktory byl robiony tylko kolestonem jest jasniutki i chlodny, a to po palette rude, jak wyschna to to sie zlewa No i jak sa suche to wyglada to tak ze gore mam pasma ciemniejsze bezowe, cieplejsze, rudawe momentami, a jasniejsze mega chlodne, dol jest jasniejszy od tych ciemniejszych pasm, ale od tych chlodniejszych sie odznacza troche bo jest bardziej zoltawy blond. Dlatego mi tak nie pasowalo Wystarczy tylko ztonowac lekko dol i bedze cacy, tak mysle
+ zajrzalam na oznaczenia tych numerow w kolestonie i znalazlam ze ten cendre - 9 to jest soft ash, a cala reszta:
0-natural
1-ash
2-cool ash (green)
3-gold
4-red
6-violet
8-pearl (blue)
9-cendre(violet-silver)

Nie wiem czy dobrze dedukuje czy np skoro niebieski gasi rude odcienie to ten 12/89 lepiej by u mnie wyszedl? jak po 12/96 wybija mi rudy lekko? skoro 8 to niebieski?
Myslalam zeby nastepnym razem polozyc na odrost 12/96 albo 12/89 i na dlugosci lekko wyrownac 10/16 albo tym co na odrost, i bedzie gitara Teraz tez jest w sumie na swiezo umytych wlosach ok, tylko na drugi dzien juz troche mnie razi ta gora Moze na jednym zdjeciu to bedzie widac, nie wiem

czeko dla mnie ok.

tylko niewiem czy ta numeracja jest 100% prawidlowa skad ja wzielas?
bo cendre to popiel-w wiekszosci farb jest to szary lub niebieski mix.

przypomnij czym to farbowalas?
dla mnie kolor jak najbardziej ok.
Stary 2013-01-14, 21:01   #374
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Skad 10/96 masz?

0-natural
1-ash
2-cool ash (green)
3-gold
4-red
6-violet
8-pearl (blue)
9-cendre(violet-silver)

Ale pi瘯ne i d逝gie w這sy Jedynie na 2gim zdj璚iu widz rudo嗆 reszta jest ok

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:08   #375
blond bunny
Zakorzenienie

dobra czeko juz wiem farbowalas 12/96.

i jak dla mnie duzo lepsze dla ciebie by byly:
12/89 (albo go domieszac), albo 12/81.
Stary 2013-01-14, 21:12   #376
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
czeko dla mnie ok.

tylko niewiem czy ta numeracja jest 100% prawidlowa skad ja wzielas?
bo cendre to popiel-w wiekszosci farb jest to szary lub niebieski mix.

przypomnij czym to farbowalas?
dla mnie kolor jak najbardziej ok.
http://www.salongeek.com/hair-geek/1...hart-help.html
Teraz tu znalazlam i rozne opisy sa
Wiec nie wiem Bo wg probnika 12/96 najchlodniejszy. I tym robi豉m.

Nie wiem kurcze nie chce juz kombinowac wiec chyba zostawie 12/96 tylko wtedy co na calosc moge polozyc? 10 poziom czy 9 lepiej? 疾by ten dol zrownac z gora wlasnie lekko Ochlodzic ten dol lekko.

Zdjecia ci wyslac na maila czy z wizazu bedziesz bra豉?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
na tym drugim faktycznie jakos rudo na czubku to wygl康a ale na innych nie widac tego
No bo to zalezy od swiatla itd. Wkleilam specjalnie zeby nie bylo ze wymyslam Gora sie bardziej odznacza po prostu od tego dolu bo sa w innym odcieniu.
Cytat:
dobra czeko juz wiem farbowalas 12/96.

i jak dla mnie duzo lepsze dla ciebie by byly:
12/89 (albo go domieszac), albo 12/81.
12/81 chyba nie jest dostepny w PL
To sprobuje wtedy 12/89 W sumie tak czytalam tez przed kupnem ze wychodzi czysciej niz 12/96

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Ale pi瘯ne i d逝gie w這sy Jedynie na 2gim zdj璚iu widz rudo嗆 reszta jest ok
Dzieki
Stary 2013-01-14, 21:14   #377
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
mo瞠my si tak um闚i, ale od nast瘼nego razu, bo dzisiaj jeszcze zam闚i豉m Majirela
Ok od nastepnego bo i ja w pt ide do fryz.
Sprobujmy, to nic zobowi您ujacego moze sie uda. A tez zobacze co moja fryz mi nalozy, ma byc naturalnie ale nie ciemno. Znaczy nie ciemniej niz moj odrost pewnie bedzie jasniej. a i tak sie bedzie wyplukiwac.
i ja mimo to probuje.

Cytat:
Agatko w ka盥ej aptece je kupisz ja kupi豉m na dozie za 11z z groszami urywasz ogonek i wyciskasz ten olejek i wsmarowywujesz w ko鎍闚ki , mo瞠sz u篡wa do rz瘰, brwi i paznokci r闚nie
ale to bez sp逝kiwania?

Cytat:
jakis olejek/oliwke na konce ponakladaj, nawet to co ci asia poleca no i nawilzaj do znudzenia, szampon jakis delikatny zeby nie wysuszal.
sprobuje jak radzicie

CZEKO a Ty po palette mialas susz-tak pisalas, czym ratowalas?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:19   #378
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

Nie wiem kurcze nie chce juz kombinowac wiec chyba zostawie 12/96 tylko wtedy co na calosc moge polozyc? 10 poziom czy 9 lepiej? 疾by ten dol zrownac z gora wlasnie lekko Ochlodzic ten dol lekko.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

No bo to zalezy od swiatla itd. Wkleilam specjalnie zeby nie bylo ze wymyslam Gora sie bardziej odznacza po prostu od tego dolu bo sa w innym odcieniu.

To sprobuje wtedy 12/89 W sumie tak czytalam tez przed kupnem ze wychodzi czysciej niz 12/96

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Dzieki
widzialam ze te numeracje co przytoczylas nijak sie maja do siebie- z twojego zrodla nizej ktos dopisal jeszcze numeracje i jest inna- blizsza temu co ja mysle...

na dlugosci 10, to i tak 2 tony roznicy od odrostow.

prosze na maila foteczki bo inaczej mam znaczek w
jak dla mnie to ten odrost wyglada u ciebie jak niedojasniony albo po prostu za malo popielaty i stad ci rude wylazlo
Stary 2013-01-14, 21:23   #379
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

ale to bez sp逝kiwania?

ja to nalo篡豉m na prawie juz suche w這ski ,ale trzeba uwa瘸 瞠by nie przesadzic z ilo軼i ,bo ja w jednym miejscu zaduzo napapra豉m i by造 t逝stawe ale na drugi dzie znik這 -wsiak這 albo si wytar這 w sumie nie wiem jak lepiej jutro spr鏏uje na mokre zaraz po umyciu i zobacz

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:27   #380
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja to nalo篡豉m na prawie juz suche w這ski ,ale trzeba uwa瘸 瞠by nie przesadzic z ilo軼i ,bo ja w jednym miejscu zaduzo napapra豉m i by造 t逝stawe ale na drugi dzie znik這 -wsiak這 albo si wytar這 w sumie nie wiem jak lepiej jutro spr鏏uje na mokre zaraz po umyciu i zobacz

u mnie to chyba pojdzie pod noz te wlosy...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:29   #381
Joskelyn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 687

Cytat:

Dzieki
Ja sie wtrace, bo ja od roku farbuje 12.89 i mi wychodzi z這cisty blond Mojej fryzjerce tak samo, bo tez sobie nim robi Choc ja go krotko trzymam, moze dluzej trzymany bedzie chlodniejszy, ale podobno wiekszosc Kolestonow jest troche z馧ta

Perfumowe szale雟two

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2013-01-14 o 21:30
Joskelyn jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:38   #382
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie to chyba pojdzie pod noz te wlosy...
skoro tak uwa瘸sz ? mo瞠 lepiej bedzie u mnie posz這 ze 6cm i od razu r霩nica w dotyku i wygl康zie

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:47   #383
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Ok od nastepnego bo i ja w pt ide do fryz.
Sprobujmy, to nic zobowi您ujacego moze sie uda. A tez zobacze co moja fryz mi nalozy, ma byc naturalnie ale nie ciemno. Znaczy nie ciemniej niz moj odrost pewnie bedzie jasniej. a i tak sie bedzie wyplukiwac.
i ja mimo to probuje.

ale to bez sp逝kiwania?

sprobuje jak radzicie

CZEKO a Ty po palette mialas susz-tak pisalas, czym ratowalas?
Hmm ratowalam tym co bylo
Z masek Wella nawilzajaca, Wax z jedwabiem, ekspresowe z dove, z odzywek glownie garnier do farbowanych i timotei z serii jericho do koloru.

I w sumie najwieksza roznice zobaczylam jak pofarbowalam
Stary 2013-01-14, 21:49   #384
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm ratowalam tym co bylo
Z masek Wella nawilzajaca, Wax z jedwabiem, ekspresowe z dove, z odzywek glownie garnier do farbowanych i timotei z serii jericho do koloru.

I w sumie najwieksza roznice zobaczylam jak pofarbowalam

Moze farba Ci 逝ski domknela czy cos tak czy siak odratowalas

no nic, dam znac co tam fryz w pt mi powie i co zrobimy. poki co chcialabym troche zapuscic naturaleczy wytrwam okaze sie
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-14, 21:50   #385
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
widzialam ze te numeracje co przytoczylas nijak sie maja do siebie- z twojego zrodla nizej ktos dopisal jeszcze numeracje i jest inna- blizsza temu co ja mysle...

na dlugosci 10, to i tak 2 tony roznicy od odrostow.

prosze na maila foteczki bo inaczej mam znaczek w
jak dla mnie to ten odrost wyglada u ciebie jak niedojasniony albo po prostu za malo popielaty i stad ci rude wylazlo
Hmmm trzymalam dlugo bo prawie godzine. wiec powinno byc ok, moze za malo popielu ale wg palety to 12/11 jest cieplejszy, 12/96 najchlodniejszy niby... No i na swiezo umytych wlosach jest ok Tylko cos mi sie wydaje ze moze rudziec...
Nie wiem teraz juz
Na dlugosc 10/16 byloby ok?
Czy wogole koleston odpuscic i szukac innej farby

Ok to wysle pozniej albo max jutro
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Poka wiadomo嗆
Ja sie wtrace, bo ja od roku farbuje 12.89 i mi wychodzi z這cisty blond Mojej fryzjerce tak samo, bo tez sobie nim robi Choc ja go krotko trzymam, moze dluzej trzymany bedzie chlodniejszy, ale podobno wiekszosc Kolestonow jest troche z馧ta
Ja trzymalam 12/96 godzine prawie, i na wodzie 12 %

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-14 o 21:52
Stary 2013-01-14, 23:30   #386
exclusivee
Zakorzenienie

Co tu tak cicho? Wszystkie ju 酥i?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-14, 23:41   #387
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Witajcie nie nad捫彩 z czytaniem Was
ja co si stru豉m nie wiem czym ale od wczoraj wieczora boli mnie brzuch z przej軼iowymi dobrymi czasami, a wtedy g這wa bola豉
do tego nie potrafi nat逝c mojemu tz do g這wy, 瞠 za du穎 piwa pijepewnie jakby鄉y nie byli ma鹵e雟twem to bym juz odpu軼i豉 i odesz豉 a tak to ci篹ko jest...
poza tym zazdrosny nawet jest jak posz豉m dzi na fitness
Bunny jak m闚isz 瞠 nie powinien majirel 9,22 ani alfa 9,21 rudzie to pomy郵 nad kt鏎捷 z nich
Kotka mo瞠sz zawsze wzi望 szczeniaka podro郾i皻ego, nauczonego czysto軼i, to stres z uczeniem i wychodzeniem z maluchem b璠ziesz mie z g這wy
Witam now kole瘸nk cho ja tu tez nowa w zasadzie jestem

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-14 o 23:43
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-15, 03:19   #388
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej dziewczyny

Ostatnio rzadko was podczytuje bo nie mam czasu z prac u m篹a ci篹ko a mamy do zap豉cenia zaleg貫 raty kredyt闚 wi璚 skombinowali鄉y prac w domu z drukarni.Sk豉dam ksi捫eczki i stempluje wi璚 mam zaj璚ie.Zawsze co zarobi.

Bunny mam do Ciebie pytanie.Powiedz mi kochana czy da si uzyska jak捷 farb drogeryjn kolor jaki ma Doda w reklamie Media Expert?Wsta wiam zdj mojego obecnego koloru.Ostatnio farbowa豉m Garnier Color Naturals 111 .M鎩 naturalny kolor to tzw mysi blond.Pom騜 Bunny bo na nast瘼ne farbowanie chc farbowa na taki kolor jak ma Doda je瞠li jest to mo磧iwe.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Sylwester 2012 179.jpg (102,2 KB, 53 za豉dowa)
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-15, 07:20   #389
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Dzie Dobry
Uciekam do pracy
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-15, 09:50   #390
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Ostatnio rzadko was podczytuje bo nie mam czasu z prac u m篹a ci篹ko a mamy do zap豉cenia zaleg貫 raty kredyt闚 wi璚 skombinowali鄉y prac w domu z drukarni.Sk豉dam ksi捫eczki i stempluje wi璚 mam zaj璚ie.Zawsze co zarobi.

Bunny mam do Ciebie pytanie.Powiedz mi kochana czy da si uzyska jak捷 farb drogeryjn kolor jaki ma Doda w reklamie Media Expert?Wsta wiam zdj mojego obecnego koloru.Ostatnio farbowa豉m Garnier Color Naturals 111 .M鎩 naturalny kolor to tzw mysi blond.Pom騜 Bunny bo na nast瘼ne farbowanie chc farbowa na taki kolor jak ma Doda je瞠li jest to mo磧iwe.
palette c10 albo e20 ale moze ci wyjsc za bialo....i ma rozjasniacz.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Dzie Dobry
Uciekam do pracy
milego dnia!

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.