W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-13, 11:07   #4051
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
ta po prawej
dzi瘯i
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
nie dziwie ci sie ze masz dylemat bo obydwie s 鈍ietne

ale ja bym by豉 za ta pierwsza- bardziej oryginalna
dzi瘯uj, chyba zaczn liczy g這sy
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

T mnie zaciagnal na silownie. Padam nie mam wogole sily w rekach nic a nic. Ale fajna atmosfera itd, nawet fajnie
Ide zjesc chipsy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Nie strasz mnie, ja nawet nie wiem co to znaczy, cho pewnie boli bardzo?
Nigdy nie mia豉m kana堯wki ale z tego co widz u pacjent闚 to jak ich boli tak,瞠 w nocy spa nie mog od b鏊u z瑿a itp. to zazwyczaj nadaje si tylko do zatrucia a masz w nim jak捷 mega dziure, widzisz co tam? Czy tak boli,bo boli sam z siebie? Ja bym nie zwleka豉 na Twoim miejscu z wizyt u dentysty, u mnie w pracy jak kto przyjdzie i poprosi to przyjmujemy od razu,bo jak by chcia豉 si zapisa to terminy na za miesi帷
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
Czesc lece do pracy i jak zwykle zajrzalam jeszcze na wizaz
dzis bede w domku wczesniej wiec pozniej sie odezwe

bunny zdrowka
mi貫go dnia
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Zaspalam na pierwsze zajecia na 8...ale zajrze na wizaz musialam jak wroce do domu nadrobie bo na 10 mam znowu zajecia.
ja te zawsze zagl康am, nawet jak za酥i
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Jak dla mnie, to ta pierwsza jest super. A, i dzi瘯i za pomoc w wyborze pasty. Synkowi podpasowa豉. Taka lekko mi皻owa, delikatna.
Dzi瘯i no i super ciesz si,瞠 mog豉m pom鏂
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
przezi瑿i豉m si
dopada mnie nerwica nie mam nadal prezentu dla T
My tak za bardzo nie obchodzimy Walentynek, zreszt ja id do pracy,ale kupi豉m kartk i wypisz T眩owi co od serca, zawsze tak robimy i kupi豉m mu takie czekoladki w biedro, a w opakowaniu s takie kupony na 3 buziaki itp. no i pewnie sp璠zimy mi造 wiecz鏎...
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:09   #4052
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Dziewczyny, a jak to jest z tymi kwasami? Mo積a je normalnie stosowa na noc, i na drugi dzie wyj嗆 na s這鎍e? Jeszcze nigdy nie u篡wa豉m nic z kwasami, a chcia豉bym spr鏏owa. Mam troch zask鏎nik闚.
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:12   #4053
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
pami皻am, 瞠 w s御iedniej miejscowo軼i dawno temu by facet, kt鏎y si ukrywa w grobowcu; cmentarz by na uboczu, w zasadzie w takim lasku i on zamordowa piel璕niark, kt鏎a nie wiem czy sz豉 do pracy na 19 czy z niej wraca豉....
Du穎 r騜nych zbok闚 chodzi po tym 鈍iecie.
niestety
Cytat:
Dziewczyny, a jak to jest z tymi kwasami? Mo積a je normalnie stosowa na noc, i na drugi dzie wyj嗆 na s這鎍e? Jeszcze nigdy nie u篡wa豉m nic z kwasami, a chcia豉bym spr鏏owa. Mam troch zask鏎nik闚.
najlepiej je robi w豉郾ie teraz, zim, wczesn wiosn i jesieni, kiedy s這鎍e nie jest jeszcze takie ostre, ale i tak trzeba o filtrach pami皻a.

Kwasy si nak豉da raczej na kilka minut a nie na ca陰 noc zale篡 te od st篹enia. Mo瞠 na pierwszy raz id lepiej do dobrej kosmetyczki
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:17   #4054
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658

A u mnie dzisiaj w nocy w豉mali si do sklepu pod blokiem akurat z T zasypiali鄉y i nagle takie huki,ale nie chcia這 mi si wstawa, T w ko鎍u wsta do okna i m闚i mi,瞠 kto si tam w豉ma i,瞠 dzwoni na policje. Ale ja wsta豉m, zobaczy豉m i akurat podjecha豉 policja, kto musia wcze郾iej zadzwoni. Tylko ten ch這pak musia ju wcze郾iej uciec, bo w sklepie go nie by這,ale widzieli鄉y,瞠 p騧niej z豉pali go i pokazywa czym otwiera drzwi itp. Jaki m這dy ch這pak
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:21   #4055
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
niestety

najlepiej je robi w豉郾ie teraz, zim, wczesn wiosn i jesieni, kiedy s這鎍e nie jest jeszcze takie ostre, ale i tak trzeba o filtrach pami皻a.

Kwasy si nak豉da raczej na kilka minut a nie na ca陰 noc zale篡 te od st篹enia. Mo瞠 na pierwszy raz id lepiej do dobrej kosmetyczki
Mo瞠 warto spr鏏owa z tymi kwasami. Troch si boj i嗆 do kosmetyczki. Moja bratowa, jak by豉 na jakim zabiegu, w豉郾ie z kwasami, to wr鏂i豉 z poparzeniami. Lekkimi, ale jednak. B璠 musia豉 troch poczyta na forach, mo瞠 gdzie pisz o dobrym gabinecie kosmetycznym.
Stary 2013-02-13, 11:26   #4056
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

czy ktoras z Was uzywala garniera naturisse 111? odrosty mam mysi blond a reszta blond z zoltymi refleksami

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:28   #4057
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758

Cytat:
Napisane przez aisha_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy jaka firma profesjonalna ma kolor 11.23? Chodzi mi o pe這wo-z這ty.
Albo czy Alfa 11.2 na ciep貫j podstawie wyjdzie ciep這? Czy glon?
Kolor, kt鏎y mam podoba mi si, ale chcia豉bym jeszcze troch ja郾iej.
K豉d豉m na ca貫 w這sy 10 i 10.23 ce-ce w proporcji 2:1 z wod 12%

Dzi瘯uj za rady
Zobacz londe, bo wiem ze mieli z這to-per這wy odcie.
Cytat:
te o nim czyta豉m, dzi瘯i

dzi瘯uj!

to tak, zam闚i sobie ten Glyco A albo ten kt鏎y pokazywa豉m, a jeszcze poszukam jakich krem闚 itp.
kosmetyczka robi豉 mi migda這wego w st篹eniu chyba 15% wi璚 jakbym sobie da豉 40% to te nie wiem jak moja sk鏎a by zareagowa豉
Tamten to jest peeling z kwasem migda這wym wiec to chyba dzia豉 na zasadzie na這瞠nia na kilka minut. Glyco-A znowu k豉dziesz normalnie na noc Bu嶔e sobie przytogujesz i potem mozesz dzia豉 z wy窺zymi st篹eniami, jak nie znasz na tyle swojej sk鏎y to nie ma co ryzykowa. Z kwasami trzeba uwa瘸 i lepiej wlasnie tak bezpieczniej.

Ja teraz mam z iwostinu taki tam delikatny kremik z kwasem laktobionowym na tr康zik niby typowo. Zobaczymy. Przygotuje sobie troche sk鏎e na wi瘯sz dawke kwas闚 i potem ruszam z 40 % glikolem Tylko ze ja wiem ze moge Wszyscy sie dziwili na uczelni zawsze bo ja mam mega wra磧iw sk鏎e, czasem p璠zlem sie pomiziam i jestem ca豉 w czerwonych plamach. A na kwasy reaguje bardzo dobrze. Fakt ze mnie piecze itd ale ani sie nie 逝szcze, ani podraznienia potem nie ma, nic, zero

A o dziwo po Effaclarze K mia豉m po paru dniach taki wysyp ze odstawi豉m w cholere
Cytat:
Kwasy - peelingi kwasami - czyli z逝szczanie nask鏎ka glikolem czy to migda貫m czy czymkolwiek innym - k豉dzie si na sk鏎e od kilku do kilkunastu minut po czym neutralizuje. I nie nie mozesz sobie ot tak wyjsc na s這鎍e. Nask鏎ek jest pocieniony i zanim sie zregeneruje trzeba sk鏎e zabezpieczyc bo mozna sie nabawic przebarwien poslonecznych.
I Bro Bo瞠 latem nak豉da. Najlepiej wiosn i jesieni, zim te mo積a ale je郵i jest delikatna a nie mro幡a.
Ja sobie pozwala豉m na zabiegi przy -10 ale mia豉m sk鏎e dobrze zabezpieczona tez przed mrozem 瞠by nie pop瘯a豉. Ale lepiej tego nie robic

Jak jeste totalnym laikiem w kwestii kwas闚 to polecam jednak wizyty u kosmetyczki.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka wiadomo嗆
czy ktoras z Was uzywala garniera naturisse 111? odrosty mam mysi blond a reszta blond z zoltymi refleksami
Ja uzywa豉m, ale z podmieniona woda na 12%
Tylko ze ja mia豉m t stara wersje. Nowa testowa豉 Kotka juz
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:29   #4058
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

i jak wrazenia? nie mam w domu wody 12;/

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:30   #4059
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 warto spr鏏owa z tymi kwasami. Troch si boj i嗆 do kosmetyczki. Moja bratowa, jak by豉 na jakim zabiegu, w豉郾ie z kwasami, to wr鏂i豉 z poparzeniami. Lekkimi, ale jednak. B璠 musia豉 troch poczyta na forach, mo瞠 gdzie pisz o dobrym gabinecie kosmetycznym.
o kurcz ja na szcz窷cie mam zaufany salon, wi璚 chodz bez strachu, cz瘰to zasypiam
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:34   #4060
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka wiadomo嗆
i jak wrazenia? nie mam w domu wody 12;/
Rozja郾i這 豉dnie, jasno, do takiego chlodno-be穎wego blondu.
Generalnie by豉m zadowolona ale bez rewelacji, ot fajna farbka Nie pasowa這 mi 瞠 mocno 豉pa豉 na szaro reszte w這s闚
Na duzy + kondycja w這s闚, mi璚iutkie, g豉dkie
Na blogu blondbunny poogladaj sobie efekty.

Wody 12 % nie musisz miec, zalezy jak ci sie wlosy rozjasniaja. Mi dosc ciezko wiec musze na 12.
Stary 2013-02-13, 11:43   #4061
kitkulka
Zakorzenienie

Dzi瘯uj Czeko poprzegl康am jeszcze co tam maj ten peeling jest z glikolowym czyta豉m kilka opinii, dziewczyny stosowa造 przez 2 tygodnie to im nawet lekkie zmarszczki mimiczne nieco sp造ci這 mo瞠 go kupi i co jeszcze

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

dooobra, id szuka Walentynki dla tego mojego Niedobrego
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:47   #4062
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
przezi瑿i豉m si
dopada mnie nerwica nie mam nadal prezentu dla T

spokojnie masz jeszcze dzis caly dzien- a nie mozesz zrobic po prostu czegos od serca? np. ugotowac mu cos dobrego

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
ale jakie lizaki?

Dawno temu w LO sz造鄉y z kole瘸nk do szko造 przez taki lasek i goni nas facet, ona przysi璕a豉 si, 瞠 mia rozpi皻y rozporek, a ja nie widzia豉m Po latach si na zaj璚iach z psychologii dowiedzia豉, 瞠 taki cz這wiek wyczuwa moment i obna瘸 si tylko przed jedn osob. Nikt inny tego nie widzi i dlatego ludzie nie wierz w takie historie. Ja si z tej kole瘸nki 鄉ia豉m, 瞠 ma bujn wyobra幡i i bardzo chcia豉 zobaczy Mo瞠 to by w豉郾ie taki ekshibicjonista miejscowy

kosmetyki na pewno si nie zmarnuj

No to, jak na takie lekkie rzeczy to jest wygodny Mimo wszystko przy ma造m dziecku wol mie torebk typu listonoszka, 瞠by mie wolne r璚e. Kr璚i si toto wsz璠zie i trzeba pilnowa

Cze嗆 Najwa積iejsze, 瞠 ju przesz這

no przywioz豉m sobie z Amsterdamu zielone lizaki i ciastka tez z zielona zawartoscia

ja od przyszlego tygodnia zapisuje sie na spinning trzeba o siebie zadbac na wiosne )
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-13 o 11:49
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:48   #4063
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Nie u篡wa豉 瘸dna z was szamponetek blond? Mam dylemat czy spr鏏owa 瞠by tego zielonkawego poblasku pozby tylko nie wiem czy w og鏊e to co da
Stary 2013-02-13, 11:50   #4064
Lavia15
Wtajemniczenie

http://kobiecegadzety.pl/5288,Pomys%...z%C3%B3r_Dobry romantyczna opcja na jutro
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-13, 11:56   #4065
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Lavia no si w豉郾ie zastanawia豉m gdzie to kupi豉
Stary 2013-02-13, 12:21   #4066
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
Kwasy - peelingi kwasami - czyli z逝szczanie nask鏎ka glikolem czy to migda貫m czy czymkolwiek innym - k豉dzie si na sk鏎e od kilku do kilkunastu minut po czym neutralizuje. I nie nie mozesz sobie ot tak wyjsc na s這鎍e. Nask鏎ek jest pocieniony i zanim sie zregeneruje trzeba sk鏎e zabezpieczyc bo mozna sie nabawic przebarwien poslonecznych.
I Bro Bo瞠 latem nak豉da. Najlepiej wiosn i jesieni, zim te mo積a ale je郵i jest delikatna a nie mro幡a.
Ja sobie pozwala豉m na zabiegi przy -10 ale mia豉m sk鏎e dobrze zabezpieczona tez przed mrozem 瞠by nie pop瘯a豉. Ale lepiej tego nie robic

Jak jeste totalnym laikiem w kwestii kwas闚 to polecam jednak wizyty u kosmetyczki.[COLOR="Silver"]
Tak, jestem kompletnym laikiem w kwestii kwas闚. Dzi瘯i za wyja郾ienie. Musz poszpera w necie, i poszuka dobrej kosmetyczki.

Cytat:
No to masz szcz窷cie, 瞠 trafi豉 na tak dobr kosmetyczk

Wstawiam zdj璚ia z mojego malowania. W poniedzia貫k na這篡豉m C10 na 50 min, ale nadal wy豉zi be. A we wtorek stonowa豉m to srebrnym py貫m z Joanny. Doda豉m troch kran闚ki do niej i na這篡豉m to jak szampon na 50 min. Niestety efekt znikomy. 畝逝j, 瞠 doda豉m tej kran闚ki, mog豉m na這篡 normalnie, jak farb.

1 - przed farbowaniem
2,3,4 - C10
5,6,7 - Srebrny Py

W nast瘼nym tygodniu pomaluj znowu srebrnym py貫m, tylko tym razem ju normalnie, bez kran闚ki. Musz w ko鎍u och這dzi ten be.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed (1).jpg (85,4 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette C10 11.02.20013.jpg (92,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette C10 11.02.20013 (3).jpg (101,8 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette C10 11.02.20013 (4).jpg (114,5 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg stonowane srebrnym py貫m z Joanny (4).jpg (98,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg stonowane srebrnym py貫m z Joanny (1).jpg (107,7 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg stonowane srebrnym py貫m z Joanny (6).jpg (98,9 KB, 12 za豉dowa)
Stary 2013-02-13, 12:28   #4067
kitkulka
Zakorzenienie

Dziewczyny, pami皻acie jak Wam pisa豉m kiedy, 瞠 w moim domu dziej si dziwne rzeczy, s造cha jakby kto chodzi, rusza造 si same dzwonki w kuchni, chocia nie by這 przeci庵闚, nie wisia造 przy oknie tylko w os這ni皻ej wn璚e, a jak si k徙a豉m to widzia豉m jakby kto chodzi po przedpokoju?

KURNA ! Dzisiaj sz豉m do sypialni i by這 wszystko ok, wracam a drzwi od 豉zienki OTWARTE NA O列IE i zapalone 鈍iat這 jestem przera穎na, wychodz z domu i wr鏂 jak kto b璠zie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 12:36   #4068
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆

Uff, doko鎍zy豉m nadrabianie Was, teraz mam pomieszanie z popl徠aniem

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆

wklejam fotki
w這sy dzi 篡j swoim 篡ciem, bo darowa豉m sobie suszenie na szczotk o 1 w nocy
aa i farba boska, NIC mnie nie piek這, teraz 豉dnie b造szcz i s miekkie
Przepi瘯nie wysz這! I kolor i kondycja w這s闚 super

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆

Dziewczyny pom騜cie Kt鏎a lepsza torebka? Ja jestem bardziej za t kremow ale wci捫 si waham przez ten a簑rowy wz鏎.. ma to by torebka na codzie i do wszystkiego, buty to nie problem skompletuj w podobnym kolorze, tylko 瞠 kurtk mam w kolorze camel wiosenn, no i nie wiem, jaki kolor kurtki pasowa豚y do tej kremowej torebki

Kremowa: http://allegro.pl/shopper-bag-zarka-...014230322.html
Camel: http://allegro.pl/torebka-gwiazd-tor...014467117.html
druga

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Jak ju doradzacie w kwestii torebek to ja mam dylemat mi璠zy tymi z za陰cznika
druga

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
najgorsze ze ciagle jestem wsciekle glodna
mam totalna diete- kasza manna na wodzie i suchary co najmniej tydzien w szpitalu szalu dostawalam jak mialam 3x dziennie manne na wodzie bez soli czy cukru chocby i tyle jedzenia w ogole tak sie cieszylam ze utylam do 54kg i uzyskalam normalne bmi 20. w ciagu 3 dni w szpitalu spadlam ponad 2 kg kiedy ja to znowu odrobie
ale juz w domu odwazylam sie na biszkopty i 2 lizaki- no nie moge tak mi sie jesc chce i cos dobrego
teraz odbija mi sie i cofa lekko lizakiem i ryzem- co jadlam na obiad...w dodatku mam ciagle nadkwasnosc i nie wiem co zrobic bo nie moge obciazyc zoladka lekami na nadkwasnosc jutro pedze do lekarza rodzinnego, bo oczywscie cos spier...w posiewie ze niby nic nie wyroslo, ale jakby wyroslo to sanepid bedzie mnie scigal
a z rozmazu z krwi nie wyszla jelitowka przynajmniej nie te typy na ktore sprawdzali... wiec wyglada na to ze z niewiadomej przyczyny az tak wysiadlam...

uciekam do lozeczka spowrotem, ciagle jeszcze sily nie mam i nogi z waty.

buziaczki laleczki!
Bunny, Ty we lepiej s逝chaj tego co Ci lekarze m闚i i nie jedz innych rzeczy ni zalecane. Ja wiem jakie to trudne bo kilka razy te by豉m na takiej cudownej diecie ale wytrzymasz przecie. Dbaj o siebie, 瞠by nawrot闚 nie by這

Cytat:
Dawno temu w LO sz造鄉y z kole瘸nk do szko造 przez taki lasek i goni nas facet, ona przysi璕a豉 si, 瞠 mia rozpi皻y rozporek, a ja nie widzia豉m Po latach si na zaj璚iach z psychologii dowiedzia豉, 瞠 taki cz這wiek wyczuwa moment i obna瘸 si tylko przed jedn osob. Nikt inny tego nie widzi i dlatego ludzie nie wierz w takie historie. Ja si z tej kole瘸nki 鄉ia豉m, 瞠 ma bujn wyobra幡i i bardzo chcia豉 zobaczy Mo瞠 to by w豉郾ie taki ekshibicjonista miejscowy
Te mia豉m podobn tak przygod kilka lat temu w przej軼iu podziemnym dworca. Sz造鄉y z mam i na bocznych schodach sta taki go軼iu a'la Columbo i nagle rozchyli p豉szcz i si na nas gapi, my stan窸y鄉y i te si na niego gapimy i nagle w 鄉iech, ten zrobi przestraszon min, zas這ni si i uciek. Tyle mia豉m do鈍iadcze z ekshibicjonistami, wystarczy mi

Cytat:
By這 by mi這, tylko takiego widoku nie mam

Ja dla mojego t mam na razie walentynkow kartk, nic innego jeszcze nie kupi豉m, widz, 瞠 nie tylko ja mam problem z prezentem

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Dziewczyny, pami皻acie jak Wam pisa豉m kiedy, 瞠 w moim domu dziej si dziwne rzeczy, s造cha jakby kto chodzi, rusza造 si same dzwonki w kuchni, chocia nie by這 przeci庵闚, nie wisia造 przy oknie tylko w os這ni皻ej wn璚e, a jak si k徙a豉m to widzia豉m jakby kto chodzi po przedpokoju?

KURNA ! Dzisiaj sz豉m do sypialni i by這 wszystko ok, wracam a drzwi od 豉zienki OTWARTE NA O列IE i zapalone 鈍iat這 jestem przera穎na, wychodz z domu i wr鏂 jak kto b璠zie
Od pocz徠ku jak tam mieszkacie tak by這? Ja to si strasznie boje takich rzeczy, chyba bym zawa逝 dosta豉, jakby mi si takie co ci庵le przydarza這

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-02-13, 12:46   #4069
Ninedin
Zakorzenienie

milka i dobrze, 瞠 nie wi璚ej
Stary 2013-02-13, 12:48   #4070
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Od pocz徠ku jak tam mieszkacie tak by這? Ja to si strasznie boje takich rzeczy, chyba bym zawa逝 dosta豉, jakby mi si takie co ci庵le przydarza這
nie, dzieje si to od ok. dw鏂h lat i zawsze w godzinach mniej wi璚ej od 10 do ok 15 - zawsze jak jestem sama w domu. Mieszkam w kamienicy, kt鏎a jest nowa, ale postawiona na starych fundamentach, nie wiem czy to ma jaki zwi您ek.
Wiecie, ja si mo瞠 i naogl康am zawsze horror闚, ale nie wyobra瘸m sobie tego... no dobra - te kroki, dzwonki i cienie zawsze jako mo積a wyt逝maczy, ale te drzwi?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 12:55   #4071
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Lavia no si w豉郾ie zastanawia豉m gdzie to kupi豉
u nas w PL by to nie przesz這

ja wczoraj pisalam z buhahot i juz wiem czym robie nastepne farbowanie - majrelem 9,22 ale to dopiero za jakis miesi帷 tylko czy moge robic to z wod 6%?
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:01   #4072
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
nie, dzieje si to od ok. dw鏂h lat i zawsze w godzinach mniej wi璚ej od 10 do ok 15 - zawsze jak jestem sama w domu. Mieszkam w kamienicy, kt鏎a jest nowa, ale postawiona na starych fundamentach, nie wiem czy to ma jaki zwi您ek.
Wiecie, ja si mo瞠 i naogl康am zawsze horror闚, ale nie wyobra瘸m sobie tego... no dobra - te kroki, dzwonki i cienie zawsze jako mo積a wyt逝maczy, ale te drzwi?
Jak jest 幢e wypoziomowane mieszkanie to drzwi mog si same otwiera Na 鈍iat這 te jest wyt逝maczenie- wystarczy, 瞠 co nie styka, po wyj軼iu przycisk by nie do ko鎍a wy陰czony i p騧niej samo si za鈍ieci這. Nie wiem, jak wysoko masz ten w陰cznik, ale przechodz帷 lub nios帷 co mog豉 niechc帷y w陰czy i nie zauwa篡 Wyt逝macze mo瞠 by sporo
Cytat:
u nas w PL by to nie przesz這

ja wczoraj pisalam z buhahot i juz wiem czym robie nastepne farbowanie - majrelem 9,22 ale to dopiero za jakis miesi帷 tylko czy moge robic to z wod 6%?
Dlatego tak si zdziwi豉m
Stary 2013-02-13, 13:04   #4073
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Jak jest 幢e wypoziomowane mieszkanie to drzwi mog si same otwiera Na 鈍iat這 te jest wyt逝maczenie- wystarczy, 瞠 co nie styka, po wyj軼iu przycisk by nie do ko鎍a wy陰czony i p騧niej samo si za鈍ieci這. Nie wiem, jak wysoko masz ten w陰cznik, ale przechodz帷 lub nios帷 co mog豉 niechc帷y w陰czy i nie zauwa篡 Wyt逝macze mo瞠 by sporo
sama nie w陰czy豉m go na pewno, nie by這 takiej opcji. Na pewno jest sporo wyt逝macze, oby
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:06   #4074
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, jestem kompletnym laikiem w kwestii kwas闚. Dzi瘯i za wyja郾ienie. Musz poszpera w necie, i poszuka dobrej kosmetyczki.

No to masz szcz窷cie, 瞠 trafi豉 na tak dobr kosmetyczk

Wstawiam zdj璚ia z mojego malowania. W poniedzia貫k na這篡豉m C10 na 50 min, ale nadal wy豉zi be. A we wtorek stonowa豉m to srebrnym py貫m z Joanny. Doda豉m troch kran闚ki do niej i na這篡豉m to jak szampon na 50 min. Niestety efekt znikomy. 畝逝j, 瞠 doda豉m tej kran闚ki, mog豉m na這篡 normalnie, jak farb.

1 - przed farbowaniem
2,3,4 - C10
5,6,7 - Srebrny Py

W nast瘼nym tygodniu pomaluj znowu srebrnym py貫m, tylko tym razem ju normalnie, bez kran闚ki. Musz w ko鎍u och這dzi ten be.
No ale co tu jest nie tak?? Wg mnie jest dobrze
Cytat:
Kitka najlepiej sie nie nakrecac. Na wiekszosc mozna znale潭 jakies wyt逝maczenie.
Ja kiedys tez tak sie ba豉m i mi sie wydawa這 ze cos jest nie tak.. a czasem cz這wiek po prostu nawet nie pami皻a ze sam zapala 鈍iat這 i nie zgasi
Uspok鎩 si najlepiej, napij si melisy czy co. Rozmawia豉 z rodzicami na ten temat? Nikomu innemu nic si takiego nie przydarza??
Stary 2013-02-13, 13:07   #4075
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cytat:
Jakby si to powtarza這, to chyba bym ksi璠za do domu zaprosi豉. Dowiedz si mo瞠, co tam wcze郾iej by這 na miejscu tej kamienicy. Ciekawe czy w ca貫j kamienicy tak si dzieje czy tylko u Was.

Czasem te po prostu mo瞠my by przewra磧iwieni na punkcie takich rzeczy, czasem zapomnimy zgasi 鈍iat這 i wydaje nam si, 瞠 kto za鈍ieci, taka reakcja niekontrolowana.
Sama nie wiem, co o tym my郵e.

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:12   #4076
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez aisha_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy jaka firma profesjonalna ma kolor 11.23? Chodzi mi o pe這wo-z這ty.
Albo czy Alfa 11.2 na ciep貫j podstawie wyjdzie ciep這? Czy glon?
Kolor, kt鏎y mam podoba mi si, ale chcia豉bym jeszcze troch ja郾iej.
K豉d豉m na ca貫 w這sy 10 i 10.23 ce-ce w proporcji 2:1 z wod 12%

Dzi瘯uj za rady
ja nie znam, wydaje mi si 瞠 11 nie ma
Cytat:
czeko, Infuated ja nigdy Dlatego 鄉ia豉m si z tej kole瘸nki, naprawd my郵a豉m, 瞠 ona sobie TO wyobrazi豉

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Kitkulka po kwasach mo瞠 by tak, 瞠 przez krotki czas sk鏎a b璠zie si oczyszcza i b璠zie wysyp. Przechodzi szybko. Mia豉m podobnie po pierwszym razie mikro..., kosmetyczka mnie uprzedza豉, 瞠 i po kwasach mo瞠 tak by, ale akurat tak si nie sta這. Mia豉m glikolowy
ja mam teraz strasznie sucha sk鏎 i wysyp jakich krostek i to chyba po tym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...lm-6-in-1.html
Nak豉da豉m na m鎩 krem to si 鈍ieci豉m, nak豉da豉m bez to takie dziadostwo mi wysz這, jeszcze spr鏏uje na這篡 krem, odczeka troch i ten na這篡 i jak nie spe軟i oczekiwa to kosz
Cytat:
ja te mam zaufan kosmetyczk
Cytat:
spokojnie masz jeszcze dzis caly dzien- a nie mozesz zrobic po prostu czegos od serca? np. ugotowac mu cos dobrego

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

no przywioz豉m sobie z Amsterdamu zielone lizaki i ciastka tez z zielona zawartoscia

ja od przyszlego tygodnia zapisuje sie na spinning trzeba o siebie zadbac na wiosne )
uwielbiam chodzi na spinning, zastanawiam si tylko czy w nowych fitnessowych butach i嗆 czy w starych by nie zniszczy
Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
Nie u篡wa豉 瘸dna z was szamponetek blond? Mam dylemat czy spr鏏owa 瞠by tego zielonkawego poblasku pozby tylko nie wiem czy w og鏊e to co da
Niestety blondu nie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:14   #4077
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
dzi瘯i

dzi瘯uj, chyba zaczn liczy g這sy

Nigdy nie mia豉m kana堯wki ale z tego co widz u pacjent闚 to jak ich boli tak,瞠 w nocy spa nie mog od b鏊u z瑿a itp. to zazwyczaj nadaje si tylko do zatrucia a masz w nim jak捷 mega dziure, widzisz co tam? Czy tak boli,bo boli sam z siebie? Ja bym nie zwleka豉 na Twoim miejscu z wizyt u dentysty, u mnie w pracy jak kto przyjdzie i poprosi to przyjmujemy od razu,bo jak by chcia豉 si zapisa to terminy na za miesi帷

mi貫go dnia

ja te zawsze zagl康am, nawet jak za酥i

Dzi瘯i no i super ciesz si,瞠 mog豉m pom鏂

My tak za bardzo nie obchodzimy Walentynek, zreszt ja id do pracy,ale kupi豉m kartk i wypisz T眩owi co od serca, zawsze tak robimy i kupi豉m mu takie czekoladki w biedro, a w opakowaniu s takie kupony na 3 buziaki itp. no i pewnie sp璠zimy mi造 wiecz鏎...
co wymy郵 to nasze 1 walentynki razem my郵a豉m o pude趾u i wsadz tam kartk i wype軟ie ca貫 瞠lkami cuksami lizakami

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:

nie mog idziemy do restauracji i kina wi璚 gotowanie odpada
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:16   #4078
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Hej, mam podobny problem

Moze tylko mam dluzszy odrost z takim odcieniem, gdyz juz od kilku farbowan nie moge go zniwelowac. uzywalam garnier 111 i palette a10 .

bunny radzila zeby wybierac popielate odcienie. na nastepne farbowanie poloze wellaton 12/1 . podobno w wiekszym stopniu ma to zniwelowac. czy tak bedzie - okaze sie za okolo 2-3 tyg

Cytat:
Napisane przez Millaya Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie,jest troch rudo ,wi璚 czym t rudo嗆 zneutralizowa?

Jak farbk kupi ?

Mo瞠 kt鏎a z Was by豉 w podobnej sytuacji?
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:22   #4079
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka najlepiej sie nie nakrecac. Na wiekszosc mozna znale潭 jakies wyt逝maczenie.
Ja kiedys tez tak sie ba豉m i mi sie wydawa這 ze cos jest nie tak.. a czasem cz這wiek po prostu nawet nie pami皻a ze sam zapala 鈍iat這 i nie zgasi
Uspok鎩 si najlepiej, napij si melisy czy co. Rozmawia豉 z rodzicami na ten temat? Nikomu innemu nic si takiego nie przydarza??
tylko mnie si to przydarza Mamie m闚i豉m i mi wierzy Tata i T si 鄉iej
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Jakby si to powtarza這, to chyba bym ksi璠za do domu zaprosi豉. Dowiedz si mo瞠, co tam wcze郾iej by這 na miejscu tej kamienicy. Ciekawe czy w ca貫j kamienicy tak si dzieje czy tylko u Was.

Czasem te po prostu mo瞠my by przewra磧iwieni na punkcie takich rzeczy, czasem zapomnimy zgasi 鈍iat這 i wydaje nam si, 瞠 kto za鈍ieci, taka reakcja niekontrolowana.
Sama nie wiem, co o tym my郵e.
by豉 inna kamienica, kiedy tutaj jaki kr鏊 przyjecha niczego nie znalaz豉m niepokoj帷ego, pisz tylko, 瞠 by豉 tutaj najpi瘯niejsza, najbogatsza i najbardziej okaza豉 kamienica, ale czy kto si tutaj przekr璚i to ju nie siedz p鏦i co w jednym pokoju i nie wychodz

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
co wymy郵 to nasze 1 walentynki razem my郵a豉m o pude趾u i wsadz tam kartk i wype軟ie ca貫 瞠lkami cuksami lizakami
to jest dobry pomys podobny kiedy z Kotk zrobi造鄉y - kupi造鄉y skrzynk, pomalowa造鄉y po swojemu i wrzuci造鄉y cukierki

ja bym si na pewno cieszy豉, zw豉szcza z 瞠lk闚
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-13, 13:23   #4080
Ninedin
Zakorzenienie

Kitka a przed Tob tam kto mieszka? Czy wybudowali now kamienic i od razu wy w niej mieszkacie?

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.