W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-13, 23:52   #4141
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Hej laleczki!
Wpadlam na chwile bo wrocilam wlasnie od mamy a tak caly dzien spedzilam u niej i u lekarza rodzinnego.
no i tak- rodzinna na podst badan ze szpitala od razu pow ze to nie byla jelitowka ani nic wirusowego na podst krwi okreslila- tzn krwinek ale nie pamietam ktorych ze to na pewno bylo cos bakteryjnego- czyli zjadlam cos skazonego, mialam bakterie na rekach(nie realne bo myje rece obsesyjnie 100X na dobe nawet jak mam tylko czegos sie napic taka schiza), albo bakterie z powietrza cos z gronkowcow lub paciorkowcow i zaatakowaly najslabszy u mnie uklad- czyli pokarm-wydal.
dlatego ze od roku uzeram sie z nadkwasnoscia i ktos inny po tej bakterii mogl miec np zapalenie gardla a u mnie wystapilo co wystapilo- stad szybka poprawa po leku antybakteryjnym.
kuzwa ja nie wiem kto pracuje dzis w szpitalach skoro rodzinna z samej krwi juz to wiedziala a tamci kombinowali by stwierdzic ze ostatecznie nie wiadomo

powiedziala ze na nifuroksazydzie (bez recepty lek) mi przejdzie, mam go jeszcze brac jutro i diete jutro a potem mam jesc normalnie, tzn wprowadzac powoli kolejne rzeczy i bedzie wszystko dobrze.
do tego probiotyk i lek zobojetniajacy kwas zoladkowy bo zniszczylam sobie sluzowke stad problem od pol roku z refluksem
a wszystko przez picie na czczo kawy, czasem 2och i do tego na wieczor piwko dobrze ze organizm zareagowal i tylko rok tak sobie dowalilam a wrzodami sie nie skonczylo

uwielbiam moja rodzinna
no i jesli by cos sie nie dzialo to leciec do niej i poratuje ale nie sadzi ze sie zobaczymy

jestem zadowolona, choc jutro dopiero pierwszy dzien sobie odpoczne, walentynki mam osobne z moim tz- w pracy ma nadgodziny za to, ze te 3 dni mial wolne by sie mna opiekowac
tak wiec jutro juz do was wroce a dzis uciekam juz spac
Dobrze 瞠 ju wiesz chocia wiesz sk康 to cholerstwo si u Ciebie wzi窸o Zdrowiej nam kr鏊iczku jak najszybciej

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-13, 23:54   #4142
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆

To moze CO z tego bedzie?ze @ nie ma
raczej KTO nie... nic z tego raczej nie b璠zie

wiecie mam takie pytanie co myslicie o odwrotnym ombre? tzn.jasna g鏎a a ciemniejszy d馧 ?

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-13, 23:55   #4143
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Kitka Ty raz jak mamut raz jak Hulkkobieta kameleon

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Powiem Wam 瞠 uwielbiam 鈍ie穎 zmielony pieprz Kanapka od razu inaczej smakuje

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆

wiecie mam takie pytanie co myslicie o odwrotnym ombre? tzn.jasna g鏎a a ciemniejszy d馧 ?
Hmm sama nie wiem, a co, Ciebie te korci?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 00:00   #4144
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆

Hmm sama nie wiem, a co, Ciebie te korci?
noooo ale chcia豉bym jasna g鏎 tzn tak jak mam a od po這wy w d馧 ciemniejszy rudawy z這tawy lub rubinowyyyy

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-14, 00:37   #4145
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

mi si to nie podoba kompletnie

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Zazdroszcz wszystkim baby hair'闚

Lavia ja chodz ca造 czas zacz窸am chodzi chyba z 1,5-2 lata temu, potem mia豉m przerw. Na pocz徠ku po tej przerwie by這 ci篹ko, plus szybko skaka, op鏎 regulujesz wg siebie wi璚 jak widzisz, 瞠 nie dajesz rady to zmniejszasz, na pierwszych zaj璚iach instruktor powinien dok豉dnie Ci powiedzie co i jak dla mnie to najlepsze zaj璚ia bo ja uwielbiam rower
a efekty?? nie wiem czy konkretnie po tym bo chodz te na inne zaj璚ia ale chudnie si wyrabiaj帷 mi窷nie i mi z dupki spad這

dobrze 瞠 masz tak m康r Pani Doktor rodzinn
to zdrowiej teraz Kochanai dbaj o 穎陰dek!!
ooo czyli cos dla mnie bo ja wlasnie nie tyle chce schudnac co wlasnie mi窷nie sobie wyrobic zwlaszcza n鏬 i brzucha moja kumpela na to chodzi regularnie i u niej juz po miesiacu bylo widac efekty dlatego dostalam takiej motywacji
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-14, 00:39   #4146
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:
noooo ale chcia豉bym jasna g鏎 tzn tak jak mam a od po這wy w d馧 ciemniejszy rudawy z這tawy lub rubinowyyyy
cos takiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 403494447834455919_gBFnthem_c.jpg (26,0 KB, 73 za豉dowa)

buahhot jest offline  
Stary 2013-02-14, 00:40   #4147
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Hej laleczki!
Wpadlam na chwile bo wrocilam wlasnie od mamy a tak caly dzien spedzilam u niej i u lekarza rodzinnego.
no i tak- rodzinna na podst badan ze szpitala od razu pow ze to nie byla jelitowka ani nic wirusowego na podst krwi okreslila- tzn krwinek ale nie pamietam ktorych ze to na pewno bylo cos bakteryjnego- czyli zjadlam cos skazonego, mialam bakterie na rekach(nie realne bo myje rece obsesyjnie 100X na dobe nawet jak mam tylko czegos sie napic taka schiza), albo bakterie z powietrza cos z gronkowcow lub paciorkowcow i zaatakowaly najslabszy u mnie uklad- czyli pokarm-wydal.
dlatego ze od roku uzeram sie z nadkwasnoscia i ktos inny po tej bakterii mogl miec np zapalenie gardla a u mnie wystapilo co wystapilo- stad szybka poprawa po leku antybakteryjnym.
kuzwa ja nie wiem kto pracuje dzis w szpitalach skoro rodzinna z samej krwi juz to wiedziala a tamci kombinowali by stwierdzic ze ostatecznie nie wiadomo

powiedziala ze na nifuroksazydzie (bez recepty lek) mi przejdzie, mam go jeszcze brac jutro i diete jutro a potem mam jesc normalnie, tzn wprowadzac powoli kolejne rzeczy i bedzie wszystko dobrze.
do tego probiotyk i lek zobojetniajacy kwas zoladkowy bo zniszczylam sobie sluzowke stad problem od pol roku z refluksem
a wszystko przez picie na czczo kawy, czasem 2och i do tego na wieczor piwko dobrze ze organizm zareagowal i tylko rok tak sobie dowalilam a wrzodami sie nie skonczylo

uwielbiam moja rodzinna
no i jesli by cos sie nie dzialo to leciec do niej i poratuje ale nie sadzi ze sie zobaczymy

jestem zadowolona, choc jutro dopiero pierwszy dzien sobie odpoczne, walentynki mam osobne z moim tz- w pracy ma nadgodziny za to, ze te 3 dni mial wolne by sie mna opiekowac
tak wiec jutro juz do was wroce a dzis uciekam juz spac
noo wkoncu jakas konkretna lekarka a nie..... dobrze 瞠 na tak trafi豉, bo moja rodzinna jest do dupy ;/

Szkoda tylko 瞠 walentynki spedzacie osobno, ale zdazycie sie na pewno soba jeszcze nacieszyc wkoncu jak sie kocha to sie ma walentynki codziennie Kuruj sie bo zdr闚ko jest najwazniejsze
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-14, 01:10   #4148
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej wszystkim
Bunny tak to jest z nasz s逝瘺 zdrowiaJaki miesi帷 temu m鎩 siostrzeniec wyl康owa w szpitalu ,a maluch ma dopiero p馧 roczku. Wymiotowa i mia biegunk.Podejrzenie-rotawirus.Sp璠zi prawie tydzie w szpitalu porobili badania iii nic nie ustalili co by這 przyczynJ a jak natomiast cz瘰to mia豉m silne b鏊e brzucha.Jak jeszcze mieszka豉m w innym mie軼ie ca陰 noc wi豉m si z b鏊u.Nad ranem zbudzi豉m mojego TZ i powiedzia豉m 瞠 nie wytrzymam .M捫 zadzwoni po karetk a pani kt鏎a odebra豉 telefon zapyta豉 si o m鎩 wiek .Gdy m捫 powiedzia ile mam lat, pani stwierdzi豉 瞠 jestem m這da i 瞠by samemu przyjecha do szpitalaA wtedy nie mieli鄉y samochoduPosz豉m do przychodni w niedziel rano kt鏎a mia豉 dy簑r, lekarz zbada mi m鎩 brzuch i da zastrzyk.Przesz這 ale na kr鏒ko .B鏊e regularnie powraca造.Tutaj gdzie teraz mieszkam zn闚 mi si to powt鏎zy這.B鏊 by tak silny 瞠 nie da豉m rady wsta po telefon a by豉m sama w domu z moj 2 letni c鏎k.Dobrze 瞠 by豉 na tyle du瘸 瞠 gdy powiedzia豉m 瞠by przynios豉 mi kom鏎k to mi poda豉 moja kochana O.Zadzwoni豉m do m篹 kt鏎y by wtedy w pracy.Przyjecha.Zadzwoni po karetk tym razem przyjecha豉 zbadali mnie i stwierdzili 瞠 to nic powa積ego.Zaproponowali zastrzyk albo jazd do szpitala.Zasugerowali 瞠 zastrzyk za豉twi spraw bo to nic powa積ego.Pomy郵a豉m 瞠 co tu nie tak skoro b鏊e nawracaj .Pojecha豉m do szpitala pobrali mi krew i okaza這 si 瞠 mam silne zapalenie wyrostka robaczkowego.Tego samego dnia tu po wynikach bada trafi豉m na st馧 operacyjny i zrobiono mi zabieg.Gdybym nie pojecha豉 do szpitala to nie wiem jak to by si sko鎍zy這.I taka jest nasza s逝瘺a zdrowia.
Ale dobrze 瞠 ju jeste w domku i wiesz co Ci dolega這 teraz du穎 odpoczywaj.

Dziewczynki a m鎩 TZ w tym tygodniu znowu jest poza domem w pracy i walentynki sp璠zimy osobno i w dodatku niedawno dzwoni i w nast瘼nym tygodniu zn闚 go ni b璠zie3 tydzie

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-02-14 o 01:21
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-14, 02:01   #4149
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

jak m闚i豉m tak zrobi豉m
wklejam do albumu moj walentynk jutro poka輳 Wam co jest wewn徠rz
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-14, 07:56   #4150
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

witam i do pracy zmykam
Stary 2013-02-14, 08:04   #4151
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cze嗆
od rana boli mnie g這wa
Nie ma to, jak dobrze zacz望 walentynki
Stary 2013-02-14, 08:57   #4152
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Hej
Przepraszam ,瞠 tak wpadam i wypadam, ale znowu mam problemy
zaraz napisze co nieco na B.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Juz napisa豉m....
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-14, 09:05   #4153
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Ale mam dobry humor jak to w這sy mog jednocze郾ie zepsu i poprawi humor
Za豉mana kupi豉m t szamponetk za 2,50 marion- platynowy blond. Chcia豉m kupi jaki szampon koloryzuj帷y, ale czy to mo磧iwe , ze wszystkie wycofali? wsz璠zie farby trwa貫, no tylko castingi znalaz豉m ale nie dam 26z bo chyba T by mnie wy鄉ia gdyby nic nie z豉pa這.
Potrzyma豉m szamponetk 20 min na w這sach, ju j trzymaj帷 wiedzia豉m , 瞠 "co ruszy" i 郵adu po zielonej po鈍iacie nie ma (swoj drog unikajcie jak ognia srebrnej p逝kanki z delii, raz u篡豉m i my郵a豉m , 瞠 si zarycz), mam wra瘸nie 瞠 kolor si wyr闚na, w這ski s ja郾iejsze i takie hmmm... bardziej mi瘯kie? Cho nie wiem czy to akurat mo磧iwe. W ka盥ym b康 razie polecam i chyba b璠 u篡wa co 2gie mycie
Stary 2013-02-14, 09:10   #4154
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Kupi豉m w Biedronce Garnier Color Sensation 111, bede robic na oryginalnym oksy za jakies 2 tyg ,瞠by odrost nie by za duzy.
Teraz tez takiego wychodowa豉m,瞠 mimo robienia A10 to nie wyszedl tak jak powinien.

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-02-14 o 09:38
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-14, 09:17   #4155
exclusivee
Zakorzenienie

Hej

Ale si nie wyspa豉m Siedzia豉m do 4 rano, a wsta musia豉m ju o 8 瞠by zarejestrowa si do lekarzy i.. w zasadzie i tak nic nie za豉twi豉m

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 09:28   #4156
Renatka89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 072

hej

czemu ta moja ma豉 tak spac po nocach nie potrafi? Od 8mscy nie przespa豉m ciagiem nawet 3h..

Bunny- takich mamy lekarzy. Moja c鏎eczka (8mscy) prawie 2 tyg.temu okropnie wymiotowa豉, s豉be mi sie dziecko zrobi這, nic j nie interesowa這 itd.. odes豉li nas do domu, powiedzieli,瞠 jak zwymiotuje jeszcze 7-10 razy to wrocic dobrze,瞠 gdy wrocilismy to wymioty przesz造 i by這 ok. Przecie takie dziecko tak 豉two sie odwadnia..
Dobrze,ze znasz diagnoze. teraz stosuj sie do zalecen i bedzie ok
Stary 2013-02-14, 09:31   #4157
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Hej
Przepraszam ,瞠 tak wpadam i wypadam, ale znowu mam problemy
zaraz napisze co nieco na B.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Juz napisa豉m....
, gdzie wy to piszecie?
Stary 2013-02-14, 09:39   #4158
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Poka wiadomo嗆
hej

czemu ta moja ma豉 tak spac po nocach nie potrafi? Od 8mscy nie przespa豉m ciagiem nawet 3h..
Z czasem si unormuje i b璠zie coraz lepiej, zobaczysz. Ja ju nie pami皻am co to znaczy wstawa co 2-3h do dziecka

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 09:40   #4159
Renatka89
Zakorzenienie

Cytat:
Z czasem si unormuje i b璠zie coraz lepiej, zobaczysz. Ja ju nie pami皻am co to znaczy wstawa co 2-3h do dziecka
a ile ma Twoje dziecko?

Moja jest uzalezniona od cyca totalnie Mysle,瞠 poprawa szybko nie nast徙i, najlepiej jej by sie spa這, gdyby mi le瘸豉 na brzuchu
Stary 2013-02-14, 09:51   #4160
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim
Bunny tak to jest z nasz s逝瘺 zdrowiaJaki miesi帷 temu m鎩 siostrzeniec wyl康owa w szpitalu ,a maluch ma dopiero p馧 roczku. Wymiotowa i mia biegunk.Podejrzenie-rotawirus.Sp璠zi prawie tydzie w szpitalu porobili badania iii nic nie ustalili co by這 przyczynJ a jak natomiast cz瘰to mia豉m silne b鏊e brzucha.Jak jeszcze mieszka豉m w innym mie軼ie ca陰 noc wi豉m si z b鏊u.Nad ranem zbudzi豉m mojego TZ i powiedzia豉m 瞠 nie wytrzymam .M捫 zadzwoni po karetk a pani kt鏎a odebra豉 telefon zapyta豉 si o m鎩 wiek .Gdy m捫 powiedzia ile mam lat, pani stwierdzi豉 瞠 jestem m這da i 瞠by samemu przyjecha do szpitalaA wtedy nie mieli鄉y samochoduPosz豉m do przychodni w niedziel rano kt鏎a mia豉 dy簑r, lekarz zbada mi m鎩 brzuch i da zastrzyk.Przesz這 ale na kr鏒ko .B鏊e regularnie powraca造.Tutaj gdzie teraz mieszkam zn闚 mi si to powt鏎zy這.B鏊 by tak silny 瞠 nie da豉m rady wsta po telefon a by豉m sama w domu z moj 2 letni c鏎k.Dobrze 瞠 by豉 na tyle du瘸 瞠 gdy powiedzia豉m 瞠by przynios豉 mi kom鏎k to mi poda豉 moja kochana O.Zadzwoni豉m do m篹 kt鏎y by wtedy w pracy.Przyjecha.Zadzwoni po karetk tym razem przyjecha豉 zbadali mnie i stwierdzili 瞠 to nic powa積ego.Zaproponowali zastrzyk albo jazd do szpitala.Zasugerowali 瞠 zastrzyk za豉twi spraw bo to nic powa積ego.Pomy郵a豉m 瞠 co tu nie tak skoro b鏊e nawracaj .Pojecha豉m do szpitala pobrali mi krew i okaza這 si 瞠 mam silne zapalenie wyrostka robaczkowego.Tego samego dnia tu po wynikach bada trafi豉m na st馧 operacyjny i zrobiono mi zabieg.Gdybym nie pojecha豉 do szpitala to nie wiem jak to by si sko鎍zy這.I taka jest nasza s逝瘺a zdrowia.
Ale dobrze 瞠 ju jeste w domku i wiesz co Ci dolega這 teraz du穎 odpoczywaj.

Dziewczynki a m鎩 TZ w tym tygodniu znowu jest poza domem w pracy i walentynki sp璠zimy osobno i w dodatku niedawno dzwoni i w nast瘼nym tygodniu zn闚 go ni b璠zie3 tydzie
no to jak moj tz dzwonil po karetke to mu pow ze nie maja wolnej ze za pol godziny by wyslali i to bez lekarza samych sanitariuszy niech sie wala! zawiozl mnie na izbe, narobil afery i wydarl jape to szybko sie mna zajeli...

ale co jak juz mialam odwodnienie, potas mi spadl tragicznie i dostalam tachykardii... no i 4x stracilam przytomnosc- 3x w domu, 1x jeszcze w szpitalu

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
witam i do pracy zmykam

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Kupi豉m w Biedronce Garnier Color Sensation 111, bede robic na oryginalnym oksy za jakies 2 tyg ,瞠by odrost nie by za duzy.
Teraz tez takiego wychodowa豉m,瞠 mimo robienia A10 to nie wyszedl tak jak powinien.
no niestety bylo ryzyko ze nie wyjdzie dobrze, ja musze w ten weekend zafarbowac jak sie uda bo tez juz strasze, prawei miesieczny mam...

Cytat:
hej

Bunny- takich mamy lekarzy. Moja c鏎eczka (8mscy) prawie 2 tyg.temu okropnie wymiotowa豉, s豉be mi sie dziecko zrobi這, nic j nie interesowa這 itd.. odes豉li nas do domu, powiedzieli,瞠 jak zwymiotuje jeszcze 7-10 razy to wrocic dobrze,瞠 gdy wrocilismy to wymioty przesz造 i by這 ok. Przecie takie dziecko tak 豉two sie odwadnia..
Dobrze,ze znasz diagnoze. teraz stosuj sie do zalecen i bedzie ok
masakra

witam sie zaraz ide z lolka i na drobne zakupy, a potem reszta dnia do lozeczka
Stary 2013-02-14, 10:22   #4161
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
a ile ma Twoje dziecko?

Moja jest uzalezniona od cyca totalnie Mysle,瞠 poprawa szybko nie nast徙i, najlepiej jej by sie spa這, gdyby mi le瘸豉 na brzuchu
Mam synka, za par dni ko鎍zy 16 miesi璚y Tylko 瞠 ja piersi karmi豉m kr鏒ko, bo tylko 2 miesi帷e, nie mia豉m pokarmu Mimo to synek rozwija si ksi捫kowo i jest 篡wy 瞠 a mi這

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 10:31   #4162
Renatka89
Zakorzenienie

Cytat:
Mam synka, za par dni ko鎍zy 16 miesi璚y Tylko 瞠 ja piersi karmi豉m kr鏒ko, bo tylko 2 miesi帷e, nie mia豉m pokarmu Mimo to synek rozwija si ksi捫kowo i jest 篡wy 瞠 a mi這
ja wykrarmi豉bym 磧obek, co tez nie jest takie fajne

Moja poza cyckami mamy 鈍iata nie widzi patrzy sie na mnie nawet przez bluzke i sie cieszy
a poza tym najprawdopodobniej jest uczulona na bia趾o krowie, wiec u nas przejscie na mm nie bedzie proste

To juz spory ch這pak!
Stary 2013-02-14, 10:40   #4163
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

Nifuroksazyd to dobry lek tzn. szybkie i skuteczne dzia豉nie.Ja mam juz od dawna go w swojej domowej apteczce. W tej chwili dosta豉m w kapsu趾ach.

100mg jest dla dzieci a 200mg dla doros造ch bez recepty.

W zesz造 pi徠ek c鏎ka przysz豉 z przedszkola i do wieczora mi wymiotowa豉 a potem dosta豉 rozwolnienie i temp. 38stopni a mnie wzi窸o w niedziele w nocy identyczne objawy. Od razu wzi窸am nifuroksazyd i tylko 1 dzien mnie trzyma這.
Tak瞠 polecam go na grypy 鄴陰dkowo-jelitowe.
Stary 2013-02-14, 10:42   #4164
Paula194
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 710

Dziewczyny, mo瞠 kt鏎a z was umia豉 by mi doradzi, zapytanie da豉m w w徠ku zbiorczym o rozja郾ianiu w這s闚
Paula194 jest offline  
Stary 2013-02-14, 11:06   #4165
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
ja wykrarmi豉bym 磧obek, co tez nie jest takie fajne

Moja poza cyckami mamy 鈍iata nie widzi patrzy sie na mnie nawet przez bluzke i sie cieszy
a poza tym najprawdopodobniej jest uczulona na bia趾o krowie, wiec u nas przejscie na mm nie bedzie proste

To juz spory ch這pak!
S specjalne mleka, m鎩 synek te mia podejrzenie uczulenia na bia趾o krowie i lekarka przepisa豉 mu bebilon pepti, niestety w smaku by這 okropne i synio po nim wymiotowa Na szcz窷cie okaza這 si 瞠 to by fa連zywy alarm i mogli鄉y wr鏂i na sprawdzonego nan Od pewnego czasu wprowadzam mu mleko krowie- kupuj mleko 豉ciate pe軟ot逝ste i gotuj co wiecz鏎 na nocn zmian Nie do嗆 瞠 to oszcz璠no嗆 to jeszcze mam pewno嗆 瞠 maluch jak narazie nie ma 瘸dnego uczulenia i powoli, po swojemu go wyprowadzi豉m z karmienia mlekiem modyfikowanym

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Paula194 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mo瞠 kt鏎a z was umia豉 by mi doradzi, zapytanie da豉m w w徠ku zbiorczym o rozja郾ianiu w這s闚
Najlepiej b璠zie jak skopiujesz tutaj post, bo wi瘯szo嗆 dziewczyn tylko wypada i wpada na ten w徠ek

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 11:18   #4166
Paula194
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 710

Ok
Dziewczyny, dorad嬈ie mi prosze.

Wczoraj rozjasni豉m w這sy rozjasniaczem z joanny dodam, 瞠 wcze郾iej pr鏏owa豉m farbami palette 219 i chyba c10 ale rozja郾ia造 mi do miodowego blondu i koniec.

Po wczorajszym rozja郾ianiu na這篡豉m szamponetke mro幡y blond, ale to jeszcze nie to i zastanawiam sie jakbym teraz farbe jeszcze po這篡 tylko jak ? Kt鏎a by mi przygasi豉 te rude refleksy w豉sciwie to z這te?
Paula194 jest offline  
Stary 2013-02-14, 11:23   #4167
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
cos takiego?
o tak tak albo co takiego http://www.youtube.com/watch?v=d_fl8YKW-iY i takie http://www.youtube.com/watch?v=IK0cdxG6w-Y

Bunny dobrze, 瞠 coraz lepiej z Toba

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-14 o 11:27
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-14, 11:43   #4168
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
hej!

o tak tak albo co takiego http://www.youtube.com/watch?v=d_fl8YKW-iY i takie http://www.youtube.com/watch?v=IK0cdxG6w-Y

Bunny dobrze, 瞠 coraz lepiej z Toba
Mnie podobaj si ja郾iejsze ko鎍闚ki, a ciemniejsza g鏎a
Stary 2013-02-14, 11:45   #4169
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Mnie podobaj si ja郾iejsze ko鎍闚ki, a ciemniejsza g鏎a
mnie te ale wola豉bym mie g鏎e jasniejsz
mam jeszcze takie fotki
najbardziej ostatnie foto mi si podoba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre2.jpg (152,3 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre3.jpg (36,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre4.jpg (33,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre5.jpg (11,7 KB, 22 za豉dowa)

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-14, 11:53   #4170
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
mnie te ale wola豉bym mie g鏎e jasniejsz
mam jeszcze takie fotki
najbardziej ostatnie foto mi si podoba
takie delikatne przej軼ie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
takie delikatne przej軼ie
http://szafa.pl/c12119794-nowe-wlosy.html?all=1 o takie te mi si podobaj

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.