W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-14, 15:04   #4201
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

a ja musz i嗆 zrobi badania do prawka tzn ostatnio przy rutynowej kontroli drog闚ki jak mi oddali prawko to sobie przeczyta豉m z ty逝 瞠 do kwietnia 2013 mam wazne a my郵a豉m, 瞠 do 2014... i teraz musz badania zrobi tylko nie wiem jak si za to zabra, najlepiej by mi na sta貫 ju wypisali bo moja wada jest ustabilizowana od 10lat, tzn od 10lat mam te same szk豉, nie by豉m chyba z 5lat u okulisty i jak posz豉m w zesz造m roku to si okaza這, 瞠 nic mi nie zwi瘯szy豉 si mimo pracy non stop przy kompie robi豉 kt鏎a badania powt鏎ne do prawka i mo瞠 mi co poradzi? gdzie i嗆? i wgl jak to za豉twi i ile to trwa

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:08   #4202
Paula194
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 710

Ok to si wstrzymam narazie dzi瘯i wam jeszcze raz
Paula194 jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:10   #4203
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Ja tych ogranicze w Prawie Jazdy nie mam
Stary 2013-02-14, 15:17   #4204
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
w maju sko鎍z 25

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Mnie podobaj si ja郾iejsze ko鎍闚ki, a ciemniejsza g鏎a
mi tez tylko takie

kurcze u mnie ostatnio cos z czasem nie tak brakuje mi go na posiedzenie w spokoju na wizazu
Stary 2013-02-14, 15:17   #4205
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Poka wiadomo嗆
Wiem jak te mleka cuchn i dziekuje , sama bym tego nie pi豉
U nas inna troche historia, tak czy siak, pokarmie jeszcze piersia, bez stresu
a mm polecane jest do podawania do 3 r.
Ostatnio s造sza豉m 瞠 ten okres kiedy trzeba podawa dziecku mm skr鏂i si do 2 lat Wiem co m闚i lekarze na ten temat, ale po tym jak pani doktor przepisywa豉 mojemu synkowi sterydy, antybiotyki i inne 鈍i雟twa mimo 瞠 ich w闚czas niepotrzebowa (karmi豉m go piersi i dosta wysypki na bu嬈e, eliminuj帷 r騜ne rzeczy dosz豉m do tego 瞠 to pomidor, wyrzuci豉m wi璚 pomidory z diety, a wysypka zesz豉 mu po kilku dniach smarowania normaln dzieci璚 ma軼i z apteki!), przesta豉m na niej polega w stu procentach. Poza tym lekarka przepisywa豉 mi same najdro窺ze lekarstwa za kt鏎e zbiera豉 profity A co do przestawienia m這dego na mm- zacz窸am od gotowania synkowi kaszek na krowim mleku, a gdy zobaczy豉m 瞠 mu smakuje i nie ma 瘸dnych skutk闚 ubocznych postanowi豉m wprowadzi mleko krowie do butli. Jako 瞠 i to mu podesz這 i 瘸dnych skutk闚 ubocznych nie by這, na sta貫 z jego diety wyrzuci豉m mm na rzecz normalnego krowiego mleka. Ja te by豉m po roku karmiona krowim mlekiem, jak i wiele os鏏 kt鏎e znam i jako wszyscy 篡jemy Braki miliona witamin jakie dostarcza mm () zast瘼uje mu teraz warzywami, owocami, serkami, itp. Synek ro郾ie, przybiera na wadze, uczy si codziennie nowych rzeczy i jest szcz窷liwy- a to dla mnie najwa積iejsze.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
mnie te ale wola豉bym mie g鏎e jasniejsz
mam jeszcze takie fotki
najbardziej ostatnie foto mi si podoba
Ostatni fryz

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Poka wiadomo嗆
Witam, jednak nie skusi豉m si na farb Palette salon colors 10-2 .
w這ski zafarbowa豉m L'oreal Preference stockholm, kolor na w這skach wyszed naturalny ze srebrzystym odcieniem. Jestem zadowolona, bo nie chcia豉m jasnej platyny na w這sach
http://img16.imageshack.us/img16/9232/dsc01001hg.jpg

http://img40.imageshack.us/img40/2452/dsc01000.JPG
ζdnie wysz這

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:21   #4206
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cze嗆 dziewczyny!
Wszystkiego dobrego w ten piekny dzien!

Cytat:
Asiu mnie podoba si tylko ta wersja, kt鏎 wklei豉 Buahhot bardzo delikatne

by豉m rano u mojej okulistki no i niestety p鏦i co musz si wstrzyma z korekt wzroku chocia na rok kurna no a ju si tak napali豉m ale wzrok nadal mi si pogarsza teraz na lewym oku mam -2 i -0,25 cylindryczne, a prawe -1,75. No 郵epak. Kret i tyle
a ja... ja to dopiero jestem krecik
nosze soczewki, okulary po domu, ale tez nie zawsze... a kiedys zgubilam okulary, ktore mialam na nosie, nie pytajcie jak to zrobilam

moj Walenty postaral sie o prezent i dostalam piekne kwiatki!

buahhot jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:28   #4207
exclusivee
Zakorzenienie

A propos okulisty- dzwoni豉m dzisiaj si zapisa i dopiero po 20stym wznawiaj rejestracj bo tyle maj ludzi A u mnie przez komputer i tv pojawi豉 si kr鏒kowzroczno嗆, boli mnie 瞠 nieraz nie widz z daleka bu嶔i mojego szkraba jak si bawi, dlatego musz w ko鎍u i嗆 zobaczy jak 幢e jest i zacz望 nosi jakie okulary

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim

Ex ja zacz窸am podawa mleko krowie jak c鏎cia sko鎍zy豉 2,5 roczku i nic z貫go si nie dzia這i teraz pije tylko i wy陰cznie krowie bo modyfikowanego nie chce nawet wzi望 do ust i m闚i 瞠 nie pachnieJak twojemu synkowi nic z貫go po nim si nie dzieje to spokojnie mo瞠sz po trochu mu dawaWiem 瞠 zalecane jest aby podawa mleko modyfikowane do 3r. ale jak nic z貫go si nie dzieje to czemu nie wcze郾iej
Wiesz, m鎩 syn jest rok m這dszy od Twojej c鏎ci (bo za par dni ko鎍zy 16 miesi璚y), i mimo to daj mu krowie mleko, bo jego organizm je toleruje. Na opakowaniu mleka w proszku pisze jedynie 瞠by nie podawa dzieciom do 12 miesi帷a i tego si trzyma豉m bo mleko krowie na sta貫 wprowadzi豉m dopiero od niedawna. On w sumie i tak tego mleka nie je niewiadomo ile, bo 2 butle id na noc, a w ci庵u dnia je normalne posi趾i

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:29   #4208
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Zbieram si Do jutra dziewczyny
Stary 2013-02-14, 15:35   #4209
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

nosze soczewki, okulary po domu, ale tez nie zawsze... a kiedys zgubilam okulary, ktore mialam na nosie, nie pytajcie jak to zrobilam

moj Walenty postaral sie o prezent i dostalam piekne kwiatki!
B uahhot pochwal si kwiatami

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
A propos okulisty- dzwoni豉m dzisiaj si zapisa i dopiero po 20stym wznawiaj rejestracj bo tyle maj ludzi A u mnie przez komputer i tv pojawi豉 si kr鏒kowzroczno嗆, boli mnie 瞠 nieraz nie widz z daleka bu嶔i mojego szkraba jak si bawi, dlatego musz w ko鎍u i嗆 zobaczy jak 幢e jest i zacz望 nosi jakie okulary

Wiesz, m鎩 syn jest rok m這dszy od Twojej c鏎ci (bo za par dni ko鎍zy 16 miesi璚y), i mimo to daj mu krowie mleko, bo jego organizm je toleruje. Na opakowaniu mleka w proszku pisze jedynie 瞠by nie podawa dzieciom do 12 miesi帷a i tego si trzyma豉m bo mleko krowie na sta貫 wprowadzi豉m dopiero od niedawna. On w sumie i tak tego mleka nie je niewiadomo ile, bo 2 butle id na noc, a w ci庵u dnia je normalne posi趾i
Ex moja c鏎cia ju sko鎍zy豉 3 latka ale zacz瘭am jej podawa mleko krowie jak sko鎍zy豉 2,5 roczkuNo tak to spokojnie mo瞠sz mu dawa jak w dzie je normalne posi趾i a po mleku nic si nie dzieje z貫go.
No to zadbaj Ex o swoje oczki zeby si nie m璚zy豉
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:44   #4210
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

by豉m rano u mojej okulistki no i niestety p鏦i co musz si wstrzyma z korekt wzroku chocia na rok kurna no a ju si tak napali豉m ale wzrok nadal mi si pogarsza teraz na lewym oku mam -2 i -0,25 cylindryczne, a prawe -1,75. No 郵epak. Kret i tyle
ojej biedulko...ale okulary nie sa takie zle, tez moga dodawac uroku i kobiecosci, jak poszukasz 豉dnych

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Bunny
Bra豉m 2 dni bez nawrotu choroby ale wzie豉m zanim na dobre mi sie rozkr璚i這.
acha... ja dzis biore 6 dzien i odstawiam, boje sie jutra

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
o Kiteczko przypomnia豉 mi o wizycie u okulisty i optyka jestem kr鏒kowidzem i z daleka nie widz ostro nawet przy wielkim TV ostatnio mia豉m -0,75

Bunny ja bra豉m nifuroksazyd na gryp 穎陰dkow, pi豉m tylko wod mineraln i sam wod zwraca豉m po chwili i tak ca陰 noc i posz這 ponad 5 litr闚

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

pachnie mi tu tak tymi 瞠lkami 瞠 chyba zaraz wszystkie po穋
moje wymioty zatrzymali w szpitalu jakims lekiem przeciwymiotnym w kroplowce, ale efekt byl taki ze zemdlalam, jednak pozniej juz nie wymiotowalam, mialam same mdlosci. grypy rozne sa, nie kazdy reaguje tak samo, ale wspolczuje bo ja nim dotarlam do szpitala to juz zolcia sama wymiotowalam tak mnie wyczyscilo...i tej goryczy i pieczenia buzi i gardla wrogom nawet nie zycze.
Stary 2013-02-14, 15:45   #4211
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

nie moge znalezc ladowarki do aparatu w tym balaganie
jak znajde to wrzuce

buahhot jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:55   #4212
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
a ja musz i嗆 zrobi badania do prawka tzn ostatnio przy rutynowej kontroli drog闚ki jak mi oddali prawko to sobie przeczyta豉m z ty逝 瞠 do kwietnia 2013 mam wazne a my郵a豉m, 瞠 do 2014... i teraz musz badania zrobi tylko nie wiem jak si za to zabra, najlepiej by mi na sta貫 ju wypisali bo moja wada jest ustabilizowana od 10lat, tzn od 10lat mam te same szk豉, nie by豉m chyba z 5lat u okulisty i jak posz豉m w zesz造m roku to si okaza這, 瞠 nic mi nie zwi瘯szy豉 si mimo pracy non stop przy kompie robi豉 kt鏎a badania powt鏎ne do prawka i mo瞠 mi co poradzi? gdzie i嗆? i wgl jak to za豉twi i ile to trwa
nie mam poj璚ia, nie mam ogranicze w PJ
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

kochana, ja ch皻nie wys逝cham tej historii
Cytat:
jak ja w zesz造m roku na pocz徠ku stycznia posz豉m si zarejestrowa do okulisty to mi babka za酥iewa豉 dat na koniec sierpnia

nie ma bata, prywatnie chodz, nie czekam, szkoda mi zdrowia i nerw闚 na nfz
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ojej biedulko...ale okulary nie sa takie zle, tez moga dodawac uroku i kobiecosci, jak poszukasz 豉dnych
wiem wiem b璠 szuka 豉dnych, mam chrapk na jakie wyra幡iejsze, 豉dne oprawki, bo teraz mam takie delikatne, oprawka tylko u g鏎y a tak to samo szk這
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-14, 15:59   #4213
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
ja mojemu Wojtkowi daj mleko krowie do kaszki manny lub p豉tk闚 ry穎wych a modyfikowane do picia z butli (krowie zaczyna豉m wprowadza po 10 miesi帷u do kaszek, jeden raz dziennie, wcze郾iej jecha豉m na tych gotowych bobovity)

Cytat:
wiem wiem b璠 szuka 豉dnych, mam chrapk na jakie wyra幡iejsze, 豉dne oprawki, bo teraz mam takie delikatne, oprawka tylko u g鏎y a tak to samo szk這
ja te mam teraz takie, i te mnie ju kusi na co wyra幡iejszego...
mi w og鏊e szybko okulary si nudz, najch皻niej zmienia豉bym je minimum raz na rok, szkoda 瞠 s drogie

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-02-14 o 16:03
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-02-14, 16:33   #4214
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Ex moja c鏎cia ju sko鎍zy豉 3 latka ale zacz瘭am jej podawa mleko krowie jak sko鎍zy豉 2,5 roczkuNo tak to spokojnie mo瞠sz mu dawa jak w dzie je normalne posi趾i a po mleku nic si nie dzieje z貫go.
No to zadbaj Ex o swoje oczki zeby si nie m璚zy豉
To du瘸 ju jest

Cytat:
moje wymioty zatrzymali w szpitalu jakims lekiem przeciwymiotnym w kroplowce, ale efekt byl taki ze zemdlalam, jednak pozniej juz nie wymiotowalam, mialam same mdlosci. grypy rozne sa, nie kazdy reaguje tak samo, ale wspolczuje bo ja nim dotarlam do szpitala to juz zolcia sama wymiotowalam tak mnie wyczyscilo...i tej goryczy i pieczenia buzi i gardla wrogom nawet nie zycze.
Modl si 瞠bym nigdy nie musia豉 trafi do szpitala Co ty przesz豉 bidulko

Cytat:
jak ja w zesz造m roku na pocz徠ku stycznia posz豉m si zarejestrowa do okulisty to mi babka za酥iewa豉 dat na koniec sierpnia

nie ma bata, prywatnie chodz, nie czekam, szkoda mi zdrowia i nerw闚 na nfz
Ja narazie nie bardzo mog sobie pozwoli na prywatn wizyt, dlatego id przez nfz, mam tylko nadziej 瞠 nie ka膨 mi czeka p馧 roku

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-14, 17:04   #4215
_glee_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Cze嗆 dziewczyny!
Potrzebuj Waszej pomocy . Bardzo szybko (niem康rze wiem) z ciemnow這sej sta豉m si blondynk . Obecnie mam z這cisty blond, a 瞠 jestem raczej latem to zupe軟ie mi on nie pasuje. Chc zregenerowa w這sy i kupi farb profesjonaln (my郵a豉m o allwaves). Kusi mnie 11.2 superrozja郾iaj帷a per豉. Na palecie kolorystycznej wygl康a(jak dla mnie) do嗆 ciemno i w sumie taki lub nieco ja郾iejszy kolor chcia豉bym uzyska. My郵a豉m te o bardzo jasnym popielatym blondzie ale odnosz wra瞠nie, 瞠 per豉 jest ch這dniejsza . Czy per豉 och這dzi mi ten z這cisty kolor (niedawno k豉d豉m 10.21 ale kolor w og鏊e si nie zmieni, mo瞠 przez moje wcze郾iejsze katowanie w這s闚)? Jakiej wody powinnam u篡? Czy mo瞠 w celu och這dzenia koloru powinnam u篡 czego z popielem?
Bardzo prosz o pomoc i dzi瘯uj

Edytowane przez _glee_
Czas edycji: 2013-02-14 o 17:05
_glee_ jest offline  
Stary 2013-02-14, 17:11   #4216
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

dobra lece sie szykowac na kolacje mimo ze zostaly jeszcze 2 godziny
Stary 2013-02-14, 17:31   #4217
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
To du瘸 ju jest

Tak ju jest du瘸ani si obejrzysz a tw鎩 synek te taki b璠zie czas szyblo leci...
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-14, 17:41   #4218
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

a ja id robi obiad dla mojego Walentego i kartk wypisa, bo wcze郾iej weny nie mia豉m

mi貫go wieczoru
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-14, 17:44   #4219
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Ja lece sie ogarnia bo zaraz do kina a potem idziemy gdzies co zje嗆

Udanych walentynek Wam 篡cz dziewczyny
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-14, 17:58   #4220
Renatka89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 072

Cytat:
Ostatnio s造sza豉m 瞠 ten okres kiedy trzeba podawa dziecku mm skr鏂i si do 2 lat Wiem co m闚i lekarze na ten temat, ale po tym jak pani doktor przepisywa豉 mojemu synkowi sterydy, antybiotyki i inne 鈍i雟twa mimo 瞠 ich w闚czas niepotrzebowa (karmi豉m go piersi i dosta wysypki na bu嬈e, eliminuj帷 r騜ne rzeczy dosz豉m do tego 瞠 to pomidor, wyrzuci豉m wi璚 pomidory z diety, a wysypka zesz豉 mu po kilku dniach smarowania normaln dzieci璚 ma軼i z apteki!), przesta豉m na niej polega w stu procentach. Poza tym lekarka przepisywa豉 mi same najdro窺ze lekarstwa za kt鏎e zbiera豉 profity A co do przestawienia m這dego na mm- zacz窸am od gotowania synkowi kaszek na krowim mleku, a gdy zobaczy豉m 瞠 mu smakuje i nie ma 瘸dnych skutk闚 ubocznych postanowi豉m wprowadzi mleko krowie do butli. Jako 瞠 i to mu podesz這 i 瘸dnych skutk闚 ubocznych nie by這, na sta貫 z jego diety wyrzuci豉m mm na rzecz normalnego krowiego mleka. Ja te by豉m po roku karmiona krowim mlekiem, jak i wiele os鏏 kt鏎e znam i jako wszyscy 篡jemy Braki miliona witamin jakie dostarcza mm () zast瘼uje mu teraz warzywami, owocami, serkami, itp. Synek ro郾ie, przybiera na wadze, uczy si codziennie nowych rzeczy i jest szcz窷liwy- a to dla mnie najwa積iejsze.
Tak tak wiem.. kiedys to od urodzenia dzieci karmiono krowim i te zyli.. w polemike sie wdawac nie bede, bo ile ludzi tyle opinii, ja tu niczego nie neguje, sama nie wiem czy moj poglad jest s逝szny, ale jest m鎩 to,瞠 kiedys szybko podawano krowie i ludzie 篡li/篡ja nie znaczy,瞠 to dobrze wp造ne這 na ich zdrowie, cia這 etc. To tak samo jak z dieta niemowlecia, m彗e do mleczka, budyn po 3mscu.. zyjemy, ale moze bylibysmy wszyscy zdrowsi gdyby kiedys ktos o tym pomyslal?

M鎩 problem rozwia瞠 si sam- o ile mleka w sto這wce mej wystarczy- ro kontrowersyjnie chc karmic do 2r c鏎y.

M鎩 T pracuje, dzis nie wroci.. a zreszta przyzwyczai豉m sie, 瞠 T to czesciej widze na zdj
Stary 2013-02-14, 18:34   #4221
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Tak tak wiem.. kiedys to od urodzenia dzieci karmiono krowim i te zyli.. w polemike sie wdawac nie bede, bo ile ludzi tyle opinii, ja tu niczego nie neguje, sama nie wiem czy moj poglad jest s逝szny, ale jest m鎩 to,瞠 kiedys szybko podawano krowie i ludzie 篡li/篡ja nie znaczy,瞠 to dobrze wp造ne這 na ich zdrowie, cia這 etc. To tak samo jak z dieta niemowlecia, m彗e do mleczka, budyn po 3mscu.. zyjemy, ale moze bylibysmy wszyscy zdrowsi gdyby kiedys ktos o tym pomyslal?

M鎩 problem rozwia瞠 si sam- o ile mleka w sto這wce mej wystarczy- ro kontrowersyjnie chc karmic do 2r c鏎y.

M鎩 T pracuje, dzis nie wroci.. a zreszta przyzwyczai豉m sie, 瞠 T to czesciej widze na zdj
Renatka je te sama bez mojego T w walentynkiprz yjedzie w niedziel i w poniedzia貫k rano zn闚 jedzie na tydzie
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-14, 18:39   #4222
buahhot
Marcelover ♥♥♥

i ja sama

buahhot jest offline  
Stary 2013-02-14, 18:47   #4223
Renatka89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 072

Cytat:
Renatka je te sama bez mojego T w walentynkiprz yjedzie w niedziel i w poniedzia貫k rano zn闚 jedzie na tydzie
ojej.. a co robi, jesli mozna wiedziec?

moj to tak w kratke, czasami pracuje w trybie normalnym (jest o 17 w domu), czasami wyjazdy..

ja nie sama- ja z c鏎a, ktora koniecznie chce dopasc moja klawiature (to,ze da豉m jej stara do zabawy to za ma這..)
Stary 2013-02-14, 18:52   #4224
Fari
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 956

Hej dziewczyny
Mam pytanie:
farbowa豉m dzi, po kilku miesi帷ach przerwy, moje w這sy. odrost mia jakie 7cm, reszta d逝go軼i to wyp逝kany do lekko 鄴速ego 鈔edni popielaty blond k豉dziony na wcze郾iej farbowane A10 i alfa 11.21. Odrost by w kolorze 鈔edni blond popielaty - typowo mysi kolorek - co pomi璠zy 8 a 7 poziomem.
Nak豉da豉m Framesi Glamour 12.12 + 9% oxy, i uzyska豉m cudowny ja郾iutki blond... kurczak a oczekiwa豉m pi瘯nego popielato per這wego
na odro軼ie trzyma豉m 55 minut + 5 minut na d逝go軼i
Poziom rozja郾ienia mi odpowiada, ale nie odcie
Czy to wina farby czy s豉bego oxy?
Podkre郵 瞠 gdy wczesniej farbowa豉m jasnymi blondami zawsze wychodzi這 豉dnie, tyle 瞠 zawsze robi豉m to na wodzie 12% by這 pi瘯nie, czysto, zero 鄴速ka,
no mo瞠 lekko przy wellatonie 12/1
Ah no i raz jak u篡豉m 03 L'oreal Recital Preference - wtedy te mia豉m 鄴速ko, ale nie wiem jakie 2 ostatnie farby maj oxy.

Wiem ze teraz pasowa這by na這篡 co ok. 10.2/10.21 na wodzie 6%, wi璚 prosz jedynie o rad czy nast瘼nym razem powinnam u篡 12% wody czy zmieni farb?
Kondycja super <3

Niestety nie mam zdj耩 przed farbowaniem, po farbie w dw鏂h r騜nych pomieszczeniach z czego tak naprawd to realny kolor jest gdzie po 鈔odku, w 豉zience zdj璚ie wysz這 za ch這dno, a w pokoju za 鄴速o (nie ma glona tylko 鄴速ko)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130214.jpg (32,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0361.jpg (29,2 KB, 14 za豉dowa)
Fari jest offline  
Stary 2013-02-14, 19:07   #4225
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
ojej.. a co robi, jesli mozna wiedziec?

moj to tak w kratke, czasami pracuje w trybie normalnym (jest o 17 w domu), czasami wyjazdy..

ja nie sama- ja z c鏎a, ktora koniecznie chce dopasc moja klawiature (to,ze da豉m jej stara do zabawy to za ma這..)
M鎩 jest budowla鎍em .Wyko鎍zeni闚ka i te sprawy g堯wnie tynki maszynowe ale z racji tego 瞠 jeszcze nie sezon pojecha pracowa w drukarni bo zna si te na poligrafiiJa te z c鏎 a mi tel zabiera i si cieszy jak zabierze

Buahhot to piona ju jest nas trzy
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-14, 20:21   #4226
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
no to jak moj tz dzwonil po karetke to mu pow ze nie maja wolnej ze za pol godziny by wyslali i to bez lekarza samych sanitariuszy niech sie wala! zawiozl mnie na izbe, narobil afery i wydarl jape to szybko sie mna zajeli...

ale co jak juz mialam odwodnienie, potas mi spadl tragicznie i dostalam tachykardii... no i 4x stracilam przytomnosc- 3x w domu, 1x jeszcze w szpitalu

no niestety bylo ryzyko ze nie wyjdzie dobrze, ja musze w ten weekend zafarbowac jak sie uda bo tez juz strasze, prawei miesieczny mam...

masakra

witam sie zaraz ide z lolka i na drobne zakupy, a potem reszta dnia do lozeczka
Matko co Ty biedna musia豉 przej軼
Dobrze,瞠 juz jestes w domku, ja na sam sapach szpitala jestem chora na wszystko co mozliwe

Wiesz co naprawde nie z豉pa這 mi za dobrze, ale wiedzia豉m,瞠 tak bedzie, mia豉m ponad 2cm odrostu
Teraz juz tak planuje wolne 瞠by nie dopuscic do takiego giganta
Jak myslisz pociagnie mi ten Garnier 111 na oryginalnym oksy?
bo nawet nie wiem czy jest sens probowac

Cytat:
mnie te ale wola豉bym mie g鏎e jasniejsz
mam jeszcze takie fotki
najbardziej ostatnie foto mi si podoba
piekne te ostatnie

Cytat:
o i takie jeszcze

ej zrobie sobie takie...

Cytat:
Napisane przez Paula194 Poka wiadomo嗆
Nikt nie doradzi? Pacne豉 bym t farb palette 219 raz jeszcze ale nie wiem czy nie za mocna po rozjasnianiu
Ja robie Palette 219 ale sam odrost (natura ciemny blond)

Cytat:

Nie za豉muj sie
Najwazniejsze, 瞠 predzej czy pozniej i tak zrobia Ci ta korekte
a w okularach na pewno bedziesz wygladac slicznie, mi czasem podobaja sie laski w okularach.
Dodaja im takiej drapie積o軼i i seksowno軼i

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
dobra lece sie szykowac na kolacje mimo ze zostaly jeszcze 2 godziny
mi貫j zabawy

Cytat:
a ja id robi obiad dla mojego Walentego i kartk wypisa, bo wcze郾iej weny nie mia豉m

mi貫go wieczoru
Baw sie dobrze

Ja juz po pracy.
@ dosta豉m wiec Walenty mnie dzisiaj ominie
Kupi豉m sobie w koncu stanik z Kingi, ale jakie jaja by造 z rozmiarem.
W koncu dobra豉m...UWAGA...70E
http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,35 ( nr. 14)
i kupi豉m Carmex truskawkowy, po notce Kitki postanowi豉m da mu drug szanse

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-02-14 o 20:29
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-14, 20:47   #4227
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
asia tutaj mi sie podoba ale to musisz miec wlosy co najmniej za ramiona zeby to jakos wygladalo, nie pamietam jaka masz teraz dlugosc

mam do zapi璚ia stanika
a je瞠li juz bym si zdecydowa豉 to jak farbke-kolor by mi doradzi豉 瞠by by這 wida delikatne przej軼ie ?
Cytat:

ojej to szkoda, 瞠 musisz czeka
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆

Kupi豉m sobie w koncu stanik z Kingi, ale jakie jaja by造 z rozmiarem.
W koncu dobra豉m...UWAGA...70E
http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,35 ( nr. 14)
i kupi豉m Carmex truskawkowy, po notce Kitki postanowi豉m da mu drug szanse
o wow ciekawe jaki ja bym rozmiar mia豉

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

to tez mi si podoba http://lula.pl/lula/56,111764,112766...n_Conrad_.html

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-14, 20:48   #4228
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
mam do zapi璚ia stanika
a je瞠li juz bym si zdecydowa豉 to jak farbke-kolor by mi doradzi豉 瞠by by這 wida delikatne przej軼ie ?

ojej to szkoda, 瞠 musisz czeka

o wow ciekawe jaki ja bym rozmiar mia豉
Wybor na prawde jest spory
Polecam przyjrzec sie tej marce
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-14, 20:49   #4229
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Dziewczyny mam najgorsze Walentynki ever.

Rozstalismy sie ze swoim, do tego rzuci豉m mu pierscionkiem a teraz siedze w domu i rycz ........to chyba koniec ;/
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-14, 20:52   #4230
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam najgorsze Walentynki ever.

Rozstalismy sie ze swoim, do tego rzuci豉m mu pierscionkiem a teraz siedze w domu i rycz ........to chyba koniec ;/
Ty chyba 瘸rtujesz
Co sie sta這???
xXxKYLIExXx jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.