W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-18, 20:21   #4441
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Pokaza豉m mojemu t t sukienk z mango, ale co kr璚i nosem Na zast瘼stwo znalaz豉m jakie bluzki na wiosn, jak przyjdzie kasa b璠zie trzeba zadecydowa co wzi望...
A widzisz, t kiec wybra mi w豉郾ie T sam j wyszuka na wieszakach, jego wpu軼i do sklepu to zawsze co wynajdzie ale jak ja co pokazuj to wtedy te kr璚i nosem wi璚 koniec ko鎍闚 i tak wol na zakupy chodzi sama

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Bunny wys豉豉m fotki, te kt鏎e mia豉m
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-18, 20:42   #4442
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
A widzisz, t kiec wybra mi w豉郾ie T sam j wyszuka na wieszakach, jego wpu軼i do sklepu to zawsze co wynajdzie ale jak ja co pokazuj to wtedy te kr璚i nosem wi璚 koniec ko鎍闚 i tak wol na zakupy chodzi sama
A ja chyba jednak zaryzykuj i zam闚i z mango spodnie Z tym 瞠 znalaz豉m je nie na stronie g堯wnej mango, a na podstronie- mango outlet Za 49z 瘸l nie bra Je郵i b璠 za ma貫 b璠 mia豉 dodatkow motywacj 瞠by schudn望

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-18 o 20:51
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:01   #4443
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Kocham wyprzeda瞠.
Dawno mi nic tak humoru nie poprawi這
Reserved : swterek z napisami imituj帷ymi kawior jak ten na pazurach, koszulka ; Tally : sweterek, bransoleta ;Orsay: bluzka
i ubolewam, 瞠 nie kupi豉m kurtki wiosennek w Bereshce i sukienki koronkowej, ale by造 tak pozaci庵ane, 瞠 ci篹ko by這by co wybra

M闚icie o jakiej sukience, szukam w豉郾ie nied逝go na pewn uroczysto嗆, co to za sukienka, mo瞠cie mi poleci jakie strony?

Zam闚i豉m Tangle Tezeera w ko鎍u, doczeka sie nie mog, jutro powinien przyj嗆. Chwalicie sobie??

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:07   #4444
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Kocham wyprzeda瞠.
Reserved : swterek z napisami imituj帷ymi kawior jak ten na pazurach, koszulka ; Tally : sweterek, bransoleta ;Orsay: bluzka
i ubolewam, 瞠 nie kupi豉m kurtki wiosennek w Bereshce i sukienki koronkowej, ale by造 tak pozaci庵ane, 瞠 ci篹ko by這by co wybra

M闚icie o jakiej sukience, szukam w豉郾ie nied逝go na pewn uroczysto嗆, co to za sukienka, mo瞠cie mi poleci jakie strony?

Zam闚i豉m Tangle Tezeera w ko鎍u, doczeka sie nie mog, jutro powinien przyj嗆. Chwalicie sobie??
Sukienka z Mango, dwukolorowa, pokaza豉m kiedy na blogu teraz jest przeceniona na 59 z

TT nie u篡wam
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:09   #4445
exclusivee
Zakorzenienie

Nosz k*rwa, to sobie kupi豉m spodnie, ludzie wykupili 36 Kitka mam do Ciebie pytanie, ile Ty masz w biodrach? Pytam, bo jedyny rozmiar jaki pozosta to 32, i obw鏚 w biodrach dla tego rozmiaru to 84cm, a Ty przecie szczuplutka jeste wi璚 b璠 mia豉 por闚nanie wizualne czy du穎 musz zrzuca czy nie B璠 wdzi璚zna za odp

Cytat:
Kocham wyprzeda瞠.

www.mango.com

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:15   #4446
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

s造sza造軼ie na pewno o tym brutalnym morderstwie u nas w υdzi z pi徠ku na sobote?
http://www.polskatimes.pl/artykul/76...ecia,id,t.html

Ch這pak wraca z dziewczyn z imprezy, zaczepi ich jaki go嗆, ch這pak stan掖 w obronie swojej dziewczyny i zosta zad瞟any no瞠m.....
i wczoraj jak bylam u mojego T-ta pod jego domem by這 pe軟o policji nawet jego rodzic闚 przes逝chiwali i okaza這 si 瞠 to Tz-ta s御iada i kolege zabito.....masakra. co to sie dzieje u nas w υdzi....ju stach gdziekolwiek wyj嗆

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Kocham wyprzeda瞠.

poka zakupy

ja TT u篡wam od jakiego miesi帷a i rzeczywiscie warto go miec.
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:24   #4447
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Sukienka z Mango, dwukolorowa, pokaza豉m kiedy na blogu teraz jest przeceniona na 59 z

TT nie u篡wam
Dzi瘯i

Cytat:
Nosz k*rwa, to sobie kupi豉m spodnie, ludzie wykupili 36 Kitka mam do Ciebie pytanie, ile Ty masz w biodrach? Pytam, bo jedyny rozmiar jaki pozosta to 32, i obw鏚 w biodrach dla tego rozmiaru to 84cm, a Ty przecie szczuplutka jeste wi璚 b璠 mia豉 por闚nanie wizualne czy du穎 musz zrzuca czy nie B璠 wdzi璚zna za odp

www.mango.com
Dzi瘯i w mango fajne rzeczy maj ale w豉郾ie te mam czasami stracha zamawia co przez neta

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

Ch這pak wraca z dziewczyn z imprezy, zaczepi ich jaki go嗆, ch這pak stan掖 w obronie swojej dziewczyny i zosta zad瞟any no瞠m.....
i wczoraj jak bylam u mojego T-ta pod jego domem by這 pe軟o policji nawet jego rodzic闚 przes逝chiwali i okaza這 si 瞠 to Tz-ta s御iada i kolege zabito.....masakra. co to sie dzieje u nas w υdzi....ju stach gdziekolwiek wyj嗆

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

poka zakupy

ja TT u篡wam od jakiego miesi帷a i rzeczywiscie warto go miec.
Straszne... ja to my郵, 瞠 takim zbirom si w du... przewraca bo za niskie kary mamy Skoro ten co zam帷i co przez przypadek w dokumentach mo瞠 by skazany na tyle samo, co ten kt鏎y zaatakowa no瞠m no to r璚e i cycki opadaj.

Jutro z ch璚i poka輳, dzisiaj to ju 鈍iat這 lipne ;p Zapomnia豉m jeszcze o balerinkach z CCC be穎wych, chocia tutaj akurat nie upolowa豉m za bardzo bo kosztowa造 49 z a zap豉ci豉m 39, wi璚 sza逝 ni ma dupska nie urywa. Jednak bardzo mi si spodoba造, a wiadomo - jak si baba uprze to baba ma

Dzi瘯i za opini Boj si, 瞠 naczyta豉m si dobrych opinii i zbyt wiele b璠 oczekiwa豉 od TT. G堯wnie chodzi mi o to, by ratowa豉 przy rozczesywaniu po myciu z od篡wk w sprayu i czasami w ci庵u dnia.
Ostatnio moja szczotka z dzika elektryzuje mi w這sy, mo瞠 ju czas j wymieni Albo to ta zima tak przesuszy豉 moje kude趾i i o...

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:30   #4448
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ej no nie przesadzaj, jestem szczup豉 ale nie anoreksja, 瞠by przy moim wzro軼ie wbija si w 32
masz jakie spodnie z Cubusa? by por闚na豉 sobie, bo z niego zawsze kupuj 36. W Zarze 36-38

niestety nie wiem gdzie mam miark, chyba wyrzuci豉m podczas porz康k闚, bo jako mi nie pasowa豉
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:35   #4449
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 696

Cytat:

www.mango.com
84 cm to jest baaardzo ma這. Zmierz sobie biodra po prostu
Ja podczas moich najchudszych czas闚 mia豉m 86.

Bez urazy dla nikogo ale w 32 to sie raczej wbijaja osoby chudziutkie z raczej p豉sk pup.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-02-18, 21:52   #4450
anngeli
Zadomowienie

Albo niskie osoby, z w御kimi biodrami tzw. filigranowe.
Chocia... na mnie w rodzinie m闚i, 瞠 jestem filigranowa a mam biodra normalne.
Mam 166 cm wzrostu i nosz rozmiary XS, S/ 34.36 czasami M z powodu r瘯aw闚, bo lubi d逝窺ze.
Musia豉bym przesta je嗆 瞠by wbi si w 32

Powiedzcie mi, jak zamawiam w mango i odbi鏎 do domu to 29 z przesy趾a, a jak do sklepu bym chcia豉, to jaki to koszt?
Ca趾iem ciekawe te promocje
Uciekam na sekrety chirurgii i spa, bo rano zn闚 豉twi wszystko by zarejestrowa nowe auto oby szybko posz這...
Chcia豉bym sobie jeszcze co kupi i nie wiem co...
Mo瞠 jakie spodnie, ale takie porz康ne jeansy... Zimo precz, tyle ubra czeka na za這瞠nie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-18, 22:10   #4451
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

Bez urazy dla nikogo ale w 32 to sie raczej wbijaja osoby chudziutkie z raczej p豉sk pup.
no, a ja dupsko mam wypuk貫, he dlatego T m闚i na mnie klops lubi to
Cytat:
Albo niskie osoby, z w御kimi biodrami tzw. filigranowe.
Chocia... na mnie w rodzinie m闚i, 瞠 jestem filigranowa a mam biodra normalne.
Mam 166 cm wzrostu i nosz rozmiary XS, S/ 34.36 czasami M z powodu r瘯aw闚, bo lubi d逝窺ze.
Musia豉bym przesta je嗆 瞠by wbi si w 32

Powiedzcie mi, jak zamawiam w mango i odbi鏎 do domu to 29 z przesy趾a, a jak do sklepu bym chcia豉, to jaki to koszt?
Ca趾iem ciekawe te promocje
Uciekam na sekrety chirurgii i spa, bo rano zn闚 豉twi wszystko by zarejestrowa nowe auto oby szybko posz這...
Chcia豉bym sobie jeszcze co kupi i nie wiem co...
Mo瞠 jakie spodnie, ale takie porz康ne jeansy... Zimo precz, tyle ubra czeka na za這瞠nie
do sklepu jest za darmo, ale nie polecam, lepiej dop豉ci te 3 dyszki i zam闚i do domu, szybciej dojdzie, bo jak ja zamawia豉m do sklepu to sz這 niemal瞠 miesi帷, a panie w sklepie i tak mi powiedzia造, 瞠 mia豉m szcz窷cie, w wi瘯szo軼i przypadk闚 id d逝瞠j, czasem si gubi itp bo to idzie z Hiszpanii
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-18, 22:23   #4452
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
no, a ja dupsko mam wypuk貫, he dlatego T m闚i na mnie klops lubi to

do sklepu jest za darmo, ale nie polecam, lepiej dop豉ci te 3 dyszki i zam闚i do domu, szybciej dojdzie, bo jak ja zamawia豉m do sklepu to sz這 niemal瞠 miesi帷, a panie w sklepie i tak mi powiedzia造, 瞠 mia豉m szcz窷cie, w wi瘯szo軼i przypadk闚 id d逝瞠j, czasem si gubi itp bo to idzie z Hiszpanii
no 瞠by paczki im si "gubi造" 這jeny... dzi瘯uje za info to zam闚i do domu jak ju wybior co.
T mnie dzisiaj zaskoczy, podpi掖 mi lampeczk do laptopa, wy陰czy 鈍iat這 w sypialni i o... Przydatny prezent kt鏎ego sama bym sobie nie sprawi豉 bo jako mnie nie ci庵nie w te rejony sklep闚

Dopatrz chirurgiczn rze幡i, chocia niekt鏎ym zazdroszcz przemian i id spa, wi璚 Dobranoc blondyneczki

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-18, 22:54   #4453
exclusivee
Zakorzenienie

Zmierzy豉m w豉郾ie swoje biodra i jestem w szoku..... Nie s康zi豉m 瞠 mam ju tyle cm w tym miejscu A wstyd pisa

Czeko je郵i piszesz 瞠 to raczej dla chudzielc闚 z p豉sk pup to odpada, bo ja mam brazylijskie po郵adki od urodzenia

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-18, 22:58   #4454
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Zmierzy豉m w豉郾ie swoje biodra i jestem w szoku..... Nie s康zi豉m 瞠 mam ju tyle cm w tym miejscu A wstyd pisa

Czeko je郵i piszesz 瞠 to raczej dla chudzielc闚 z p豉sk pup to odpada, bo ja mam brazylijskie po郵adki od urodzenia
a tam wstyd od razu okr庵這軼i s bardzo seksi sama posiadam taka pupe z wci璚iem w talii i mojego T to rajcuje

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-18, 23:33   #4455
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
a tam wstyd od razu okr庵這軼i s bardzo seksi sama posiadam taka pupe z wci璚iem w talii i mojego T to rajcuje
Tia, mojego t tak瞠, niestety mnie nie za bardzo

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-18, 23:45   #4456
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Tia, mojego t tak瞠, niestety mnie nie za bardzo
no wiesz..., ja bym te z 10cm obwodu obci窸a czy tam odessa豉 ale jest jak jest i wa積e 瞠 T jest zachwycony

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-19, 00:03   #4457
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Hej
Ja dzi na popraw humoru by豉m u fryzjera, podci窸am ko鎍闚ki 1 cm gdzie Niby nic, a od razu lepiej wygl康aj k豉czki. Jeszcze raz p鎩d i ju zupe軟ie zejd z cieniowania i b璠 na prosto.
Swoj drog, jakie szcz窷cie, 瞠 nie jestem m篹czyzn, bo mia豉bym nie ma造 problem do ukrycia, takie ciacho mnie obcina這, 瞠 cho熲y mnie na 造so opitoli, wr鏂i豉bym.

Lady
U mnie 110 wychodzi ch這dniej ni 12.1

Asia
Sp騧nione, ale jednak 篡czenia dla synka Wszystkieeeego dobrego!

He, a ja si ciesz, jak mam odrost i wypatruje go ju kilka dni po farbowaniu. Znaczy, 瞠 rosn. Chocia jak juz jest widoczny, to czuj sie brudna.

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-02-19 o 00:10
novelove jest offline  
Stary 2013-02-19, 08:33   #4458
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Hejo
ja mam dzisiaj wolne w ko鎍u wiec troszke z wami posiedze dzisiaj
a teraz nadrabiam co naskroba造軼ie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
w pepco czasami mo積a trafi na fajny kosmetyk za grosze ja lubie takie naturalne kolory be瞠 zw豉szcza my secret matt 505 do tej pory nie znalaz豉m lepszego jasnego matowego cienia
Ja z tej serii Matt oprocz 505 kupi豉m jeszcze taki lekko r騜闚y jakby 這sosiowy, 豉dnie i pasuje do zielonej tecz闚ki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
szczerze to watpie ze ci ten 111 da rade na oryginalnym oksy masz do wyrownania odrost ten co teraz nei pociagnal... ja bym na 12% go rzucila.
nie chodzi link, jak nazywa sie model stanika kingi?
uwielbiam je tak pieknie leza ja ost skusilam sie na model "domina" jestem zachwycona i kupilam na all bo mozna nieraz taniej trafic jak sa koncowki- za 40zl w sklepie okolo 100zl.
A to dziwne mi link normalnie chodzi
Ja kupi豉m z serii Bond Girls model Risk
ale juz przegladam Allegro w poszukiwaniu kolejnych...
Teraz juz wiem jaki mam rozmiar z tej konkretnej firmy i bede teraz na All zamawiac
T tez sie bardzo podoba

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
pisa造鄉y wcze郾iej o torebkach: w豉郾ie si czaj na kuferek z mango Jest tylko czarny w tak jakby krokodyl sk鏎. I w sumie nie wiem .....
Ja widzia豉m pi瘯n w Mohito ale jest be穎wa, a ja potrzebuje czarnej
Ale czuje ,瞠 i tak bedzie moja

Cytat:
Pepsi na biegunk i takie og鏊nie rzecz bior帷 rewolucje 穎陰dkowe
I do tego jeszcze paluszki s這ne, z twgo co wiem to tak w Niemczech lekarze zalecaja dziciom na biegunke i inne problemy.

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
kurcze a mi ostatnio brak weny do udzielania sie niewiem chyba mam maly kryzys internetowy
Spokojnie
B璠ziemy na Ciebie czekac

Cytat:
kochana ja mam tak 鈔ednio raz w miesi帷u, wi璚 luzik zw豉szcza, 瞠 troch Ci nie by這 i mo瞠 by Ci trudno tak od razu wskoczy na odpowiednie tory

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

ja mam od wczoraj ale i tak zbiorowe @
Czasem tez tak mam
szczegolnie jak kilka dni mnie nie ma i nie jestem w temacie
ale nie dam rady codziennie wchodzic na wizaz po pracy nawet, bo po prostu padam na pysk

Bunny

Stwierdzi豉m,瞠 dokupie ma造 oksy 12% do tej 111 i w ten sposob zrobie w這sy, moze to bedzie moja nowa ulubiona farbka
ona ma chyba wiecej popielu niz A10 czy 219?
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 08:48   #4459
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Ok wstawiam fotki, pierwsze w sztucznym swietle, i 2 ostatnie w dziennym przy oknie.

M闚ie no jest dobrze, jest ok, ale bez rewelacji i zachwytu jak by po c10
Mo瞠 dlatego 瞠 na 6 %
Zastanawiam sie czy nia odrostu na 12 % potem nie robic ale chyba nie bede ryzykowac

Bunny dziekuje kochana za wszystkie rady
Wieczorem bede robic, albo jutro to zrobie dokladnie wszystkie bo pewnie faktycznie za s豉bo ten brzeg zalewa豉m

Ok jade na si趾e, musze spali chipsy
Mi sie mega podoba
Kurde,瞠 ja tak nie umiem kombinowac z farbami

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Kupowa豉 przez internet? Czy w ich sklepie i tam mierzy豉? Ja te bym chcia豉 wypr鏏owa ich staniki, na allegro maj ni窺z cen. Ale boj si tak w ciemno, czy b璠zie rozmiar dobry. Przewa積ie nosz 75 D/E.
Kupowa豉m stacjonarnie w sklepie, bo potrzebowa豉m czego na juz
Po tabsach 瘸den stanik nie jest w stanie mnie pomiescic

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Czesc Dziewczyny

Ja Was podczytuje ale jakos nie mam weny na pisanie i tez mam takie zawirowania emocjonalne ostatnio ze musze jakos dojsc do ladu ze swoimi uczuciami

Moze jutro uda mi sie wpasc na dluzej i co napisze

Buziaki dla Was
Trzymaj sie kochana
Mam nadzieje,瞠 juz wszystko ok

Cytat:
Nadprogramowe 2-3 kg z ud, brzucha, boczk闚, a dalej to rze嬌a troche, i dla kondycji, zabicia czasu
Ja mia豉m 獞iczyc z Ewa ale w Walentynki dosta豉m @ i to jakies takie bolesne,瞠 nie mog豉m cwiczyc, i jakby ktos kran odkreci tak ze mnie lecia這
ale to pierwszy miesiac na tabsach to sie musi jakos uregulowac.
Poza tym mam wrazenie,ze mimo tabsow troszke przychud豉m...nawet Tz mi to powiedzia

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Jecha豉m dzisiaj tramwajem! na potwierdzenie- zdj璚ie. By這by fajnie gdyby nie to, 瞠 od ostatniego razu min窸o sporo czasu i technologia posz豉 do przodu - nie wiedzia豉m jak skasowa bilet i nikt nie chcia otworzy mi drzwi (dopiero p騧niej si kapn窸am, 瞠 trzeba zrobi to samemu).
Po przejechaniu jednego przystanku, pan motorniczy mnie zapyta gdzie chc dojecha. Poczu豉m si jak w taks闚ce ale zapyta tylko dlatego, 瞠 zwyczajnie musia豉m wysi捷 gdy trasa si sko鎍zy豉 hahaha i powiedzia mi, 瞠 do miejsca mojej podr騜y dojad tramwajem, kt鏎y jedzie w przeciwnym kierunku i jak na niego poczekam 9 minut to on zaraz b璠zie zawraca i mnie zgarnie, 瞠bym znowu si nie zagubi豉

ale ale, remonty u mnie w mie軼ie, wi璚 nie bierzcie mnie za g逝pi, 瞠 nie wiem w kt鏎ym kierunku powinnam jecha - to wszystko jest naprawd rozpi盥穎ne i nic nie wiadomo

Hmm... w豉軼iwie to sama nie wiem czemu zachcia這 mi si pojecha tramwajem, chyba potrzebowa豉m odrobiny szale雟twa.
(dzi瘯uj Bogu za samochodzik)
O masakra:h ahaha:
U mnie jak wprowadzili biletomaty w autobusach to tez robi豉m wielkie oczy i poprosi豉m jakiegos kolesia 瞠by mi pomog bilet kupic...ale siara

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
moj tz ost do mnie po miesiacu hodowania odrostu przez szpital- co ty chcesz farbowac przeciez ty nie masz prawie odrostu? i zaczelam zastanawiac sie czy to my same sie nie nakrecamy tymi odrostami skoro obcy nie zauwazaja?
m鎩 tez nigdy nie widzi i mowi -" masz nasrane w g這wie,a nie odrost na g這wie"

Cytat:
Powiecie pewnie 瞠 mnie poje*a這 ale przegl康n窸am wszystkie 86 stron z produktami przecenionymi
Cie poje*a這
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 08:55   #4460
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Kylie jaka be穎wa? Bo w sumie wiosna i lato idzie, i przyda豉by mi si cho jedna jasna
Stary 2013-02-19, 09:03   #4461
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Pokaza豉m mojemu t t sukienk z mango, ale co kr璚i nosem Na zast瘼stwo znalaz豉m jakie bluzki na wiosn, jak przyjdzie kasa b璠zie trzeba zadecydowa co wzi望...
ja sie zakocha豉m w tym topie
http://www.tally-weijl.com/collectio...cle/20016.html
ale u mnie nie ma Tally Weijl
jadyna moja nadzieje to poprosic T jak bedzie mia zjazd w weekend to na Malte mi podjedzie i wezmie roz. L. Takai top moze byc troszke luzniejszy, wazne Zebym sie w cyckach zmiesci豉

Cytat:
dziewczyny czy kt鏎a z was rozlicza豉 PITa internetowo ? czy mia造軼ie z tym jakis problem? mo瞠cie poleci stronke?
Ja jeszcze nie.
Ale ja tam mam swoja ksiegowa i ona mi to robi w 5 min

Cytat:

S造sza豉m
Masakra jakas sie dzieje
Ja nawet ja wracam z pracy ( a mam 8 min piechota do domu) po 21 to T po mnie przychodzi, bo sie o mnie boi

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Hej
Ja dzi na popraw humoru by豉m u fryzjera, podci窸am ko鎍闚ki 1 cm gdzie Niby nic, a od razu lepiej wygl康aj k豉czki. Jeszcze raz p鎩d i ju zupe軟ie zejd z cieniowania i b璠 na prosto.
Swoj drog, jakie szcz窷cie, 瞠 nie jestem m篹czyzn, bo mia豉bym nie ma造 problem do ukrycia, takie ciacho mnie obcina這, 瞠 cho熲y mnie na 造so opitoli, wr鏂i豉bym.

Lady

Asia

He, a ja si ciesz, jak mam odrost i wypatruje go ju kilka dni po farbowaniu. Znaczy, 瞠 rosn. Chocia jak juz jest widoczny, to czuj sie brudna.
Ja tez juz mam leciutki odroscik a robi豉m w sobote tydzie temu
byle do sierpnia piekne uros造

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Kylie jaka be穎wa? Bo w sumie wiosna i lato idzie, i przyda豉by mi si cho jedna jasna
szuk豉m i nie moge jej znalesc
ale cos pobobnego do tego:
http://stylio.pl/kolekcje-produkty/t...a-mohito-40174
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 09:12   #4462
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Kylie aha, fajna, ale ju mia豉m pikowan i mi si opatrzy豉
Potrzebuj czego nowego, ale niestety wszystkie torebki na jedno kopyto
Stary 2013-02-19, 09:37   #4463
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Kylie aha, fajna, ale ju mia豉m pikowan i mi si opatrzy豉
Potrzebuj czego nowego, ale niestety wszystkie torebki na jedno kopyto
Ja szukam jakiegos czarnego kuferka:
http://www.ekstratorebki.pl/32/Sliczny_czarny_kuferek
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:08   #4464
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Hej

Lady

Asia

o a Ty Nove nim robisz aktualnie czy 111

ja te czuj si zaniedbana, brudna jak mam odrost

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Hejo

Ja z tej serii Matt oprocz 505 kupi豉m jeszcze taki lekko r騜闚y jakby 這sosiowy, 豉dnie i pasuje do zielonej tecz闚ki

Teraz juz wiem jaki mam rozmiar z tej konkretnej firmy i bede teraz na All zamawiac
T tez sie bardzo podoba

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

I do tego jeszcze paluszki s這ne, z twgo co wiem to tak w Niemczech lekarze zalecaja dziciom na biegunke i inne problemy.

Spokojnie
B璠ziemy na Ciebie czekac

Czasem tez tak mam
ale nie dam rady codziennie wchodzic na wizaz po pracy nawet, bo po prostu padam na pysk

Bunny

Stwierdzi豉m,瞠 dokupie ma造 oksy 12% do tej 111 i w ten sposob zrobie w這sy, moze to bedzie moja nowa ulubiona farbka
ja mam niebieskie oczy, cieni w odcieniach r騜u nie lubi, ale podaj numerek zobacz sobie go

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Wstawiam foty zakup闚:

1 - sukienka z tally
2,3- ramoneska z tally
4- bielizna z new yorkera
5- pasek ze stradivariusa
6- bluzeczka z bershki ( na zywo bardziej chabrowa)
mam t "ramonesk" tylko, 瞠 czarn

Asiu lepiej po 110 ja te zamierzam nim zrobi mam nadziej, 瞠 b璠 zadowolona
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:11   #4465
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cytat:
Mi sie mega podoba

Trzymaj sie kochana

Ja mia豉m 獞iczyc z Ewa ale w Walentynki dosta豉m @ i to jakies takie bolesne,瞠 nie mog豉m cwiczyc, i jakby ktos kran odkreci tak ze mnie lecia這
Poza tym mam wrazenie,ze mimo tabsow troszke przychud豉m...nawet Tz mi to powiedzia
No co Ty, po tym regulonie tak masz?

Cytat:
Ja szukam jakiegos czarnego kuferka:
http://www.ekstratorebki.pl/32/Sliczny_czarny_kuferek
A takie np.

http://shop.mango.com/PL/p0/mango/to...=1361263361222

Czarne i jeszcze przecenione sama si zastanawiam czy by nie zam闚i jednej z nich

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:17   #4466
volver
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Witam serdecznie

Chcia豉bym uzyska kolor jak na za陰czonym zdj璚iu. W這sy mam zafarbowane na rudo-z這ty blond i zastanawiam si jaki odcie farby alfaparf u篡. Waham si mi璠zy trzema odcieniami: 8.21, 8.01, 8.1
Sk豉niam si ku odcieniowi 8.21. Miesi帷 temu by豉m u fryzjera i po這篡 mi farb kuene 7.21 pomieszan z 9.21 (6% na odrost, 3% na ca這嗆) i wyszed pi瘯ny popielaty blond (jeszcze ch這dniejszy ni na zdj璚iu i bardzie wpadaj帷y w popiel) z delikatnymi refleksami wpadaj帷y we fiolet. By豉m zachwycona ale po 3 tygodniach po kolorze zosta這 tylko wspomnienie.
Do fryzjera p鎩d dopiero za miesi帷 i pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 teraz sama si zafarbuj i przeczekam jako ten miesi帷.
Jaki odcie farby wybra? Bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pop.jpg (41,6 KB, 11 za豉dowa)
volver jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:22   #4467
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

to malo rok temu mialam 84 w biodrach co wam mowilam ze nienawidze spodni bo mam plaska dupe i boczki
w tym roku jak tz sie wzial za mnie mam juz... 92! i wreszcie kocham swoj tylek tz zawsze gada- wez ten swoj sliczny tylek i sie przesun,myslisz ze wszystko ci z nim wolno? i wreszcie dzinsy leza, choc musialam zmienic na rozmiar wieksze

Cytat:
dokladnie i na pieska jak sie pupa obija o tz... a nie zgrzyt kosci

Cytat:
Hejo

T tez sie bardzo podoba

Spokojnie
B璠ziemy na Ciebie czekac

Czasem tez tak mam

Bunny

och riska masz ja czekam na jakas przecenke na niego
jest chlodniejsza
Cytat:
Mi sie mega podoba

Trzymaj sie kochana

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

O masakr
U mnie jak wprowadzili biletomaty w autobusach to tez robi豉m wielkie oczy i poprosi豉m jakiegos kolesia 瞠by mi pomog bilet kupic...ale siara

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

m鎩 tez nigdy nie widzi i mowi -" masz nasrane w g這wie,a nie odrost na g這wie"

Cie poje*a這

zrobilam nowe szpony, susze lakier
Stary 2013-02-19, 10:38   #4468
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
o a Ty Nove nim robisz aktualnie czy 111

ja te czuj si zaniedbana, brudna jak mam odrost

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

ja mam niebieskie oczy, cieni w odcieniach r騜u nie lubi, ale podaj numerek zobacz sobie go

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

mam t "ramonesk" tylko, 瞠 czarn

Asiu lepiej po 110 ja te zamierzam nim zrobi mam nadziej, 瞠 b璠 zadowolona
to jest ten nr. 512
http://pastelowoszare.blogspot.com/2...ow-nr-512.html

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
No co Ty, po tym regulonie tak masz?

A takie np.

Czarne i jeszcze przecenione sama si zastanawiam czy by nie zam闚i jednej z nich
tak, po regulonie
torebki 豉dne, ale ja sobie wymarzy豉m jak捷 taka,瞠 nigdzie nie moge jej znalesc

Cytat:
to malo rok temu mialam 84 w biodrach co wam mowilam ze nienawidze spodni bo mam plaska dupe i boczki
w tym roku jak tz sie wzial za mnie mam juz... 92! i wreszcie kocham swoj tylek tz zawsze gada- wez ten swoj sliczny tylek i sie przesun,myslisz ze wszystko ci z nim wolno? i wreszcie dzinsy leza, choc musialam zmienic na rozmiar wieksze

dokladnie i na pieska jak sie pupa obija o tz... a nie zgrzyt kosci

och riska masz ja czekam na jakas przecenke na niego
jest chlodniejsza

zrobilam nowe szpony, susze lakier
Moj tz tez kocha m鎩 tyleczek, w豉sne skonczy mi masaz na pleckach i posladkach robic
cudowne uczucie, taka rozluzniona teraz jestem

Czaje sie jeszcze na kilka modeli na All zaraz jeszcze za nimi popatrze i powstawiam linki
Za Riska w sklepie da豉m 75 zl wiec jeszcze nie ma tragedii

Poka pazurki...
Ja swoje bardzo zniedba豉m

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

teraz zamawiam te :
http://moda.allegro.pl/biustonosz-st...014251828.html

http://moda.allegro.pl/kinga-model-n...962995619.html

http://moda.allegro.pl/biustonosz-ki...975308766.html

http://moda.allegro.pl/50-staniczek-...032073229.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 10:54   #4469
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
to jest ten nr. 512

tak, po regulonie

Moj tz tez kocha m鎩 tyleczek, w豉sne skonczy mi masaz na pleckach i posladkach robic

Czaje sie jeszcze na kilka modeli na All zaraz jeszcze za nimi popatrze i powstawiam linki

Poka pazurki...

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

teraz zamawiam te :

fajny te ten 512 jak b璠zie w naturze to wezm
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-19, 11:01   #4470
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
to jest ten nr. 512

tak, po regulonie

Poka pazurki...

teraz zamawiam te :

chodz na bloga zobaczyc pazurki bahia najladniejsza

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.