W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-19, 14:46   #4531
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
wiem zawsze wierna matowemu 505 czas wypr鏏owa inne odcienie

moja ulubiona paletka z AVONu ta czw鏎ka Mocha Latte
moja te

kt鏎a tu te jest konsultantk Avonu?

Ja narazie odpuszczam z w這sami, wszystko mnie szczypie, po matki boskiej pieni篹nej ide do fryzjera...
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-19, 14:47   #4532
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
tez sie na nia czaje, podobaja mi sie kolory z niej

Ja bede robic 111 na 12% oksy

:brzyda l:

Ja z rozy uzywam Essence secter it girl nr 40
http://4.bp.blogspot.com/-oFggcD0fE9...s640/efekt.png
to nie ja of course
bardzo polecam jest taniutki i trzyma sie ca造 dzien

ja mam ten srebrny i bardzo jestem zadowolona
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...t-curl-up.html
bardzo wyd逝za i nie skleja przy tym
ma gumowa szczoteczke, taka, jak lubie najbardziej

pierwsza
kolorki bardzo fajne takie naturalne
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-19, 14:54   #4533
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a Wy jako blondynki jaki kolor r騜u najbardziej lubicie na policzkach?

Lady to wiem, 瞠 brzoskwink ale mnie ona jako nie pasuje i sama nie wiem jaki teraz spr鏏owa, a musz kupi. My郵a豉m w豉郾ie o inglocie bo maj du穎 kolor闚 i fajne te r騜e, odpowiada mi konsystencja, tylko nie wiem jaki kolor

taki r騜owo typowy odpada zupe軟ie
ja u篡wam w豉郾ie z Avonu pere貫k roz鈍ietlaj帷ych, rozgniatam je i p璠zlem do r騜u przeci庵am po policzkach, wtdey mam idealnie.
Nie za r騜owo nie za br您owo, w sam raz.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Pierwsza czy druga?
pierwsza, druga skraca sylwetk

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
novelove
To ja podobnie tak瞠 nie ma problemu Tylko da豉by rad dobra co za st闚k? Bo przeliczaj帷 to co ja chcia豉m wychodzi mi 105z za ca這嗆. No chyba 瞠 kto jeszcze si przy陰czy
edit: to trzeba szuka jeszcze jednej, albo dw鏂h ch皻nych, wtedy nawet przesy趾a wyjdzie nam taniej bo b璠zie dzielona na wi璚ej os鏏
a ile przesy趾a?
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-19, 15:03   #4534
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Ide 獞iczyc
Ewo....nadchodze
Baw si dobrze

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
a ile przesy趾a?
Kurier do 30kg- 35z, poczta polska- 25z z tego co pami皻am No i do tej kwoty podzielonej przez ilo嗆 os鏏 zamawiaj帷ych trzeba by by這 doliczy cen koperty b帳elkowej b康 innej i znaczka 瞠by Wam zam闚ienie wys豉

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Mo積a by te by這 zamawia st康: http://hurtowniaawanti.pl/ , te maj fajne rzeczy

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-19, 15:03   #4535
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Baw si dobrze

Kurier do 30kg- 35z, poczta polska- 25z z tego co pami皻am No i do tej kwoty podzielonej przez ilo嗆 os鏏 zamawiaj帷ych trzeba by by這 doliczy cen koperty b帳elkowej b康 innej i znaczka 瞠by Wam zam闚ienie wys豉

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

To na jedno wyjdzie Koperta z jakim cienkim ciuszkiem wys豉na Poczt to koszt ok 11 z- musi by rejestrowana, bo lubi zgin望.
Stary 2013-02-19, 15:27   #4536
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Baw si dobrze

umieram,ale czuje sie swietnie
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 15:49   #4537
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
To na jedno wyjdzie Koperta z jakim cienkim ciuszkiem wys豉na Poczt to koszt ok 11 z- musi by rejestrowana, bo lubi zgin望.
Wiesz, zale篡 te na ile os鏏 dzielona by by豉 ta wysy趾a g堯wna

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-19, 15:52   #4538
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:

Duzo kupuje w sieci i powiem, ze opakowania zakupow czesto maja wiele do zyczenia. Niestety. Jest jeden fajny sklep, gdzie sa dobre kosmetyki i perfumy w cenach outletowych (UK), ale juz 3 raz zamawiam i ta sama jazda z popekanym kartonem. Wystarczy wsunac raczke i wyjac zawartosc. Nawet nie pokusza sie o zaklejenie tasma na krzyz.

Zamawiam do Szwecji, wiec tu kradzieze sa rzadkoscia, mialam szczescia. Ale do PL zdecydowanie bym nie zamawiala. Kiedys maz wyslal mi poczta 1000 zlotych..... Od 6 lat koperta lata po przestworzach , a ja mu stuknelam paluszkiem w glowke. Troche naiwny ten moj slubny czasem
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-19, 16:03   #4539
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Duzo kupuje w sieci i powiem, ze opakowania zakupow czesto maja wiele do zyczenia. Niestety. Jest jeden fajny sklep, gdzie sa dobre kosmetyki i perfumy w cenach outletowych (UK), ale juz 3 raz zamawiam i ta sama jazda z popekanym kartonem. Wystarczy wsunac raczke i wyjac zawartosc. Nawet nie pokusza sie o zaklejenie tasma na krzyz.

Zamawiam do Szwecji, wiec tu kradzieze sa rzadkoscia, mialam szczescia. Ale do PL zdecydowanie bym nie zamawiala. Kiedys maz wyslal mi poczta 1000 zlotych..... Od 6 lat koperta lata po przestworzach , a ja mu stuknelam paluszkiem w glowke. Troche naiwny ten moj slubny czasem
Ja to w zasadzie tylko wysy趾owo kupuj wszystko. Ubrania, kosmetyki, ksi捫ki. Czasami rzeczywi軼ie zapakowane jest byle jak, ale zdarza mi si to bardzo rzadko. Ostatnio powali豉 mnie ksi璕arnia prawnicza: ksi捫ki zapakowali w taki sk豉dany karton, ale w taki spos鏏, 瞠 rogi ksi捫ek by這 wida. Kurier mia brudny samoch鏚 i si陰 rzeczy ksi捫ki si pobrudzi造 P騧niej zamawia豉m co jeszcze u nich i tak samo zapakowali - najwidoczniej maj taki zwyczaj
Innym razem spotka豉 mnie niemi豉 przygoda ze sklepem fryzjerskim: zam闚i豉m jakie tam kosmetyki, wys豉no "za pobraniem". Kurier przywi霩 wielk paczk i si zdziwi豉m czy to do mnie - ale zgadza si adres i suma pobrania. Zap豉ci豉m, kurier si ulotni. Rozdzieram to pud這, a tam jeszcze inne kosmetyki. Pomy郵a豉m, 瞠 za du穎, jak na gratis Zap豉ci豉m 60 z, a towar o warto軼i 500 z. Zadzwoni豉m do sklepu. M闚i w czym rzecz, a kobieta do mnie z pyskiem skoczy豉 瞠 to pomy趾a, 瞠 ja mam to odda, 瞠 ona nie b璠zie pokrywa strat bla bla bla.
Stary 2013-02-19, 16:18   #4540
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to w zasadzie tylko wysy趾owo kupuj wszystko. Ubrania, kosmetyki, ksi捫ki. Czasami rzeczywi軼ie zapakowane jest byle jak, ale zdarza mi si to bardzo rzadko. Ostatnio powali豉 mnie ksi璕arnia prawnicza: ksi捫ki zapakowali w taki sk豉dany karton, ale w taki spos鏏, 瞠 rogi ksi捫ek by這 wida. Kurier mia brudny samoch鏚 i si陰 rzeczy ksi捫ki si pobrudzi造 P騧niej zamawia豉m co jeszcze u nich i tak samo zapakowali - najwidoczniej maj taki zwyczaj
Innym razem spotka豉 mnie niemi豉 przygoda ze sklepem fryzjerskim: zam闚i豉m jakie tam kosmetyki, wys豉no "za pobraniem". Kurier przywi霩 wielk paczk i si zdziwi豉m czy to do mnie - ale zgadza si adres i suma pobrania. Zap豉ci豉m, kurier si ulotni. Rozdzieram to pud這, a tam jeszcze inne kosmetyki. Pomy郵a豉m, 瞠 za du穎, jak na gratis Zap豉ci豉m 60 z, a towar o warto軼i 500 z. Zadzwoni豉m do sklepu. M闚i w czym rzecz, a kobieta do mnie z pyskiem skoczy豉 瞠 to pomy趾a, 瞠 ja mam to odda, 瞠 ona nie b璠zie pokrywa strat bla bla bla.
Trzeba by這 nie dzwoni

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Ja do嗆 cz瘰to robi zakupy przez internet i jeszcze mi si nie zda篡這 瞠by co nie dotar這 albo by這 幢e zapakowane Zamawiam przewa積ie na allegro.pl

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-19, 16:19   #4541
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Nin, to normalnie jakis koszmar. Babsko powinno byc wdzieczne, ze uczciwie sie przyznalas do nadwyzki tej dobroci. Podejrzewam, ze to babsko samo by ukradlo, gdytby moglo, bo trudno inaczej wytluaczyc takie wstretne podejscie i podejrzewanie o nieuczciwosc klienta.

Wczoraj zamowilam na ebaju 2 pary skarpetek foliowych z kwasem na peeling stop - bedzie na romantyczny wieczor z mezulkiem - zrobimy sobie spa. No i jeszcze kupilam sobie dluga treske blond kucyk. Mam krotkie wlosy i chce je sobie podrasowac, nim mi odrosna.

A co do zakupow: kupuje. buty, plaszcze, kurtki, ksiazki, kosmetyki, leki (apteki uk i pl), drobne prezenty, perfumy, farby do wlosow, akcesoria.... wszystko. Mam sprawdzone sklepy i kupuje wszystko, czego potrzebuje - w sieci, bo w sklepie szwedzkim maly wybor i do tego ceny zaporowe nawet dla Szwedow. Profesjonalny fioletowy szampon do wlosow, ten sam, - UK 35 zlotych, Szwecja -100 zlotych.... A w Pl go nie ma
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-19, 16:30   #4542
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Ja mam r騜 Bell 2 skin, kupi豉m kiedy na szybko i si paciam ale bardzo rzadko, te wypada這by kupi jaki porz康ny albo mo瞠 lepiej bronzer bo cz窷ciej u篡wam... Pole熯ie mi jaki aksamitny bronzer bez tych drobinek kt鏎e doprowadzaj mnie do sza逝
Wstawi豉m zdj璚ia zakup闚 na bloga, wi璚 zapraszam.
Same wydatki teraz, bronzer, powinnam kupi lustrzank, op豉ty za nowe auto a tu jeszcze nowej torebki mi si zachcia這...
Jeszcze ten 郾ieg... ju te chc wiosn!

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-19, 16:38   #4543
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
hej kochane

ja mam dzisiaj jakiego konkretnego do豉, wi璚 nawet nie wychodz z 堯磬a, wszystko mnie dzisiaj wkurza i smuci od rana i chc przespa ten dzie, a najlepiej do wiosny
no u mnie zupe軟ie tej wiosny nie wida, dzisiaj strasznie zasypa這 郾iegiem a na koniec lutego zapowiadaja jeszcze gorsza pogode

idz sobie na solarium ja dzisiaj posz豉m z豉pa sztuczne promienie s這neczka i odrazu mi lepiej serio

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Dziewczyny na all jest outlet i maj firmowe ciuszki przecenione W豉郾ie przegl康am sobie i fajne rzeczy s
wow rzeczywiscie fajne przeceny dzi瘯i

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Dziewczyny, a Wy jako blondynki jaki kolor r騜u najbardziej lubicie na policzkach?

Lady to wiem, 瞠 brzoskwink ale mnie ona jako nie pasuje i sama nie wiem jaki teraz spr鏏owa, a musz kupi. My郵a豉m w豉郾ie o inglocie bo maj du穎 kolor闚 i fajne te r騜e, odpowiada mi konsystencja, tylko nie wiem jaki kolor

ja uwielbiam brzoskwiniowe odcienie najlepiej sprawdzi sie u mnie r騜 z bur簑jka

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
moja te

kt鏎a tu te jest konsultantk Avonu?

Ja narazie odpuszczam z w這sami, wszystko mnie szczypie, po matki boskiej pieni篹nej ide do fryzjera...
ja jestem oriflame'u

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Ide 獞iczyc
Ewo....nadchodze

powodzonka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Pierwsza czy druga?
pierwsza zdecydowanie !!
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-19, 17:14   #4544
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
no u mnie zupe軟ie tej wiosny nie wida, dzisiaj strasznie zasypa這 郾iegiem a na koniec lutego zapowiadaja jeszcze gorsza pogode

idz sobie na solarium ja dzisiaj posz豉m z豉pa sztuczne promienie s這neczka i odrazu mi lepiej serio

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

ja jestem oriflame'u

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

powodzonka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

pierwsza zdecydowanie !!
Jaki tam masz opust na kosmetyki?
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-19, 17:21   #4545
exclusivee
Zakorzenienie

Jak narazie widz 瞠 wygrywa pierwsza sukienka Zobaczymy jak b璠zie dalej

Cytat:
Nie ma za co

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:05   #4546
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

ja jestem oriflame'u

powodzonka

pierwsza zdecydowanie !!
dzieki
Tez my郵e 瞠by na solarium smign望
ostani raz jak by豉m to tak spali豉m sobie ty貫k ,瞠 T musia mi po郵adki butelk 真bra prosto z ldowki wa趾owa
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:10   #4547
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do豉Pok堯ci豉m si z TZ i przez tydzie nie b璠zie go w domu.Ostatnio mam wra瞠nie 瞠 mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi by czasem takie trudne...
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:11   #4548
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Jaki tam masz opust na kosmetyki?
kiedy by這 -30% teraz ju tylko -23%
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:14   #4549
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim

Dzisiaj tylko was podczytuje bo mam chole****o do豉Pok堯ci豉m si z TZ i przez tydzie nie b璠zie go w domu.Ostatnio mam wra瞠nie 瞠 mnie nie rozumie:mad :czemu to wszystko musi by czasem takie trudne...
Widze jakis "sezon" na problemy z T-tami
Nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec,瞠by sie trzyma豉.
To nawet lepiej ,瞠 go nie bedzie.
Moze taka roz豉ka pozwoli Wam sie doceni na nowo
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:24   #4550
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
dzieki
Tez my郵e 瞠by na solarium smign望
ostani raz jak by豉m to tak spali豉m sobie ty貫k ,瞠 T musia mi po郵adki butelk 真bra prosto z ldowki wa趾owa
ja dzisiaj te jestem buraczkiem ale za to jakim szcz窷liwym i rozpromienionym

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Hej wszystkim

Ja wczoraj tez sie ze swoim po瘸r豉m bo zobaczy豉m 瞠 sobie ze swoim kumplem zdj璚ia jaki lasek wysy豉ja jaki swoich kole瘸nek a 瞠 jeszcze jestem przed @ to mia awanti

Trzymaj sie bedzie dobrze macie teraz oboje czas na przemy郵enia....
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:25   #4551
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:30   #4552
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Ja wczoraj tez sie ze swoim po瘸r豉m bo zobaczy豉m 瞠 sobie ze swoim kumplem zdj璚ia jaki lasek wysy豉ja jaki swoich kole瘸nek a 瞠 jeszcze jestem przed @ to mia awanti

Trzymaj sie bedzie dobrze macie teraz oboje czas na przemy郵enia....
Awanti Kupuje to
Ja akurat dzisiaj po treningu zrobi豉m sobie pelingca貫go cia趾a wiec jestem przygotowana na promieniowanie

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1674323/mezc...#9760;ane.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:46   #4553
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Awanti Kupuje to
Ja akurat dzisiaj po treningu zrobi豉m sobie pelingca貫go cia趾a wiec jestem przygotowana na promieniowanie

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1674323/mezc...#9760;ane.html
jakbym widziala mnie i mojego T篙a czasami chocia nie no a taka to chyba nie jestem
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:49   #4554
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 736

Cytat:
Mi sie mega podoba
Kurde,瞠 ja tak nie umiem kombinowac z farbami

Ja mia豉m 獞iczyc z Ewa ale w Walentynki dosta豉m @ i to jakies takie bolesne,瞠 nie mog豉m cwiczyc, i jakby ktos kran odkreci tak ze mnie lecia這
ale to pierwszy miesiac na tabsach to sie musi jakos uregulowac.
Poza tym mam wrazenie,ze mimo tabsow troszke przychud豉m...nawet Tz mi to powiedzia[COLOR="Silver"]
Dzieki

Ja z Ewa w koncu nie zaczelam cwiczyc. Ale musze powiedziec ze po 4 porzadnych treningach na silowni, m鎩 cellulit sie zmniejszy spokojnie o jakies 60-70%
Waga co prawda z pocz徠ku idzie w g鏎e ale to normalne, zobaczymy jak bedzie dalej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
to malo rok temu mialam 84 w biodrach co wam mowilam ze nienawidze spodni bo mam plaska dupe i boczki
w tym roku jak tz sie wzial za mnie mam juz... 92! i wreszcie kocham swoj tylek tz zawsze gada- wez ten swoj sliczny tylek i sie przesun,myslisz ze wszystko ci z nim wolno? i wreszcie dzinsy leza, choc musialam zmienic na rozmiar wieksze

zrobilam nowe szpony, susze lakier
Ja sie najlepiej czuje jak mam tak 87-88. Teraz juz czuje ze mi za duzo. Ale ja nigdy plaskiego ty趾a nie mialam, a teraz nie tyle ze mi sie wydaje ze mam wielki tylek bo przeciez nie mam Ale cala sie jakas czuje taka ciezsza, tymbardziej ze u mnie to o o kant ty趾a takie przytycie. Posz這 mi w brzuch, boczki, uda, i w biodra troche i to nie r闚nomiernie, tylko sie po prostu ot逝sci豉m i mam fa責y
Wiec o wiele lepiej sie czuje z mniejsza waga
Tyle dobrego ze troche w cycki posz這
Cytat:
hej kochane
ja mam dzisiaj jakiego konkretnego do豉, wi璚 nawet nie wychodz z 堯磬a, wszystko mnie dzisiaj wkurza i smuci od rana i chc przespa ten dzie, a najlepiej do wiosny

Cytat:

Ja mam z elfa ca趾iem fajny, bo to taki ch這dny ro opalizuj帷y na z這to. No ale nie ma co ukrywac - to raczej taki b造szczacy r騜

Kurcze nie chce mi sie nic po pracy, na dworzu pogoda okropna, sniegu pe軟o, nawet wychodzic sie nie chce

Kolor po Joa軼e ok Tylko sp鏚 mnie momentami dra積i bo sie wydaje sporo ciemniejszy i cieplejszy.
No ale nic. Bede miala teraz znowu dylemat z farba, czy c10, joa鄂a czy moze londa 12/89

Pazury w koncu za瞠lowa豉m, zabezpieczylam ten wolny brzeg mega dokladnie. Jak mi cos odlezie za 2 dni to ja juz nie wiem

O mam zdjecia teg0 spodu cieplejszego, nie wiem czemu to tak wysz這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0522.jpg (95,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0523_BURST002_COVER.jpg (118,8 KB, 27 za豉dowa)
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:50   #4555
Jekielowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Rozja郾ia, czy zastosowa dekoloryzator?

Witam, drogie Wiza瘸nki!

M鎩 naturalny kolor w這s闚, to br您, jednak dwa lata temu zafarbowa豉m je na czarno.
W listopadzie zamarzy mi si jasny blond, tak瞠 podj窸am si rozja郾iania, kt鏎e wykonywa豉 mi znajoma, kt鏎a jest fryzjerk. U篡wa豉 zwyk造ch rozja郾iaczy, z " Joanny ".
- w grudniu na moich w這sach mo積a by這 dostrzec br您, rudy, i czarny.
- w styczniu od czubka g這wy, do po這wy d逝go軼i w這s闚 mia豉m jasny br您, a na ko鎍闚kach ciemny br您.
- na pocz徠ku tego miesi帷a wyszed mi w miar jednolity kolor, jednak nadal g鏎na cz窷 w這s闚 jest ja郾iejsza, od ko鎍闚ek.
Og鏊nie moje w這sy na pocz徠ku by造 bardzo zniszczone, jednak瞠 po odpowiedniej piel璕nacji, wr鏂i造 do dobrej kondycji.

Moje pytanie jest takie: czy lepiej by這by u篡 w tej sytuacji dekoloryzatora, aby przyspieszy wymarzony efekt, czy nadal co miesi帷 rozja郾ia w這sy, a do uzyskania jednolitego, jasnego blondu?
Jekielowa jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:53   #4556
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Hej wszystkim

Oj wsp馧czuj Macie teraz czas na przemy郵enia i och這ni璚ie, miejmy nadziej 瞠 za tydzie b璠zie lepiej

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:58   #4557
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Hej wszystkim

ja si ze swoim nie pok堯ci豉m, ale te my郵, 瞠 ostatnio mnie nie rozumie nie chce mi si gada
Cytat:
Pierwsza czy druga?
ja nieobiektywna, bo mam drug i jest fajna bra豉bym obie

kupi豉m z這ty tusz L'Oreala, chcia豉m ten czarny ze z這t zakr皻k ale by造 tylko br您owe, wi璚 poszed ten na pierwszy ogie. I baz pod cienie z Gosha, tylko tego... nie mam cieni opr鏂z tego matowego Waszego ulubionego
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-19, 18:59   #4558
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Kylie, Lavia dzi瘯uj za wsparcieOstatnio czuj si bardzo samotna .W miejsu w kt鏎ym mieszkam obecnie nie mam 瘸dnej przyjaci馧ki i nie mam si komu wygada.A m鎩 Tz nie rozumie 瞠 te mam swoje potrzeby tak jak ka盥a kobieta.Pozostaje mi wyp豉ka si w poduszk jak ju c鏎ka 酥i

Ex ,Kitka mam nadziej 瞠 mi si wszystko z czasem pouk豉da....

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-02-19 o 19:01
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-19, 19:19   #4559
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Wszystkie oceny ju mam w elektronicznym indeksie wi璚 melduj, 瞠 ju kolejn sesj zaliczy豉m bez 瘸dnej poprawki

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Buahhot a po ile kupujesz w Inglocie cienie do powiek? te pojedyncze?
Chcia豉m kupi Sleeka ale ja w 篡ciu nie zu篡j tylu cieni mi ze 3 kolory, neutralne s potrzebne i tyle, p鏦i co.

Jakie kolory s najlepsze do niebieskich oczu?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-19, 19:24   #4560
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Dziewczyny, my郵icie, 瞠 gdybym do Joanny Srebrnego py逝 lub Szlachetnej per造 doda豉 odrobin Soczystej maliny, to wyszed豚y tzw. r騜any blond? Wiem, 瞠 kiedy Joanna produkowa豉 tak r騜an farb, ale oczywi軼ie jak mi si zachcia這 takich w這s闚, to ju jej nie ma. Dodam, 瞠 mam w這sy praktycznie bia貫.

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.