W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-20, 12:36   #4591
moniasass
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

witam serdecznie od zawsze bylam blondynk rozjasniam wloski od zawsze ,i w豉 snie przyszed ten moment kiedy zapu軼ilam wlosy i sama polo篡lam rozja郾iacz 4-6 ton i wloski super jasny blond wyszedl ale mi sie tak skruszyly ze od wlosow do ramion mam zaledwie za ucho zalamalam sie kompletnie mam dylemat straszny wlosy dosz造 juz do siebie ale mam juz straszne odrosty i strach co ja mam teraz zrobi c chcialabym zostac nadal blondynk (odrosty mam ciemny blond troszk z siwymi)reszta wlosow jasny blond jaka farbe u篡c zeby fajnie pokryly odrosty i reszte w這sow doradzcie prosze

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez moniasass Poka wiadomo嗆
witam serdecznie od zawsze bylam blondynk rozjasniam wloski od zawsze ,i w豉 snie przyszed ten moment kiedy zapu軼ilam wlosy i sama polo篡lam rozja郾iacz 4-6 ton i wloski super jasny blond wyszedl ale mi sie tak skruszyly ze od wlosow do ramion mam zaledwie za ucho zalamalam sie kompletnie mam dylemat straszny wlosy dosz造 juz do siebie ale mam juz straszne odrosty i strach co ja mam teraz zrobi c chcialabym zostac nadal blondynk (odrosty mam ciemny blond troszk z siwymi)reszta wlosow jasny blond jaka farbe u篡c zeby fajnie pokryly odrosty i reszte w這sow doradzcie prosze
chodzi mi o pozyskanie fajnego cieplego blondu np miodowy sloneczny itd ale czy odrost tez fajnie wyjdzie?fryzjer nie stac mnie teraz musze sama zakonbinowac
moniasass jest offline  
Stary 2013-02-20, 12:51   #4592
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Ja te mam niebieskie oczy i najlepiej czuj si w br您ach, be瘸ch, ch這dnych jak i ciep造ch r騜ach. Mam te per這wy od tak
Ale mi T wczoraj niespodziank zrobi, podoba豉 mi si taka torba w NY i mia豉m dzisiaj po ni jecha, a on wczoraj wieczorem pojecha po ni sam jak by豉m na treningu. Wieczorem przed snem m闚i do mnie "sprawd, co jest w tej papierowej torbie z lidla" ja patrz a tam ukryta moja upatrzona torebka
Dobrze, 瞠 kupi bo m闚i, 瞠 by豉 ju ostatnia czarno-bia豉 i bym nie mia豉 dzisiaj po co jecha.
By豉m w takim szoku 瞠 豉aaa... a on pad z mojej miny
Ju dzisiaj przepakowa豉m wszystko ze swojego kuferka kt鏎ego ofiarowa豉m mamie
Uciekam z T po zakupy a wieczorem na urodziny do szwagra, ciao blondyneczki

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 13:20   #4593
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
wstawiam fotki po farbowaniu, farba 8,1 bo jak wida po k徙ieli (30 minut) by pomara鎍z...
i mam takie pytanie:
czy wystarczy 瞠 b璠 powtarza co miesi帷 popielat 鏀emk a kolor mi si wyr闚na i och這dzi?
Jesli chcesz miec taki sam poziom jasnosci - ok - popiel stopniowo zdejmie cytrusa .
guacamole jest offline  
Stary 2013-02-20, 13:32   #4594
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Jesli chcesz miec taki sam poziom jasnosci - ok - popiel stopniowo zdejmie cytrusa .
tak, chc zosta przy tym poziomie, dzi瘯uj za odpowied
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-02-20, 13:38   #4595
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Kitka tak jak m闚i豉m, zobacz sobie ten kana youtube co Ci wys豉豉m, u tej babeczki cz瘰to widz jakie jasne b喚kity, srebrne cienie i wg mnie super to wygl康a Ale wszystko zale篡 w豉郾ie od jako軼i wykonania i umiaru..
Co do tel, wy郵ij go do mnie poczt, gwarantuj Ci 瞠 w tym samym dniu ode郵 Ci niedzia豉j帷y
Cienie bra豉bym o numerkach 43 i 23/55

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Wiesz u mnie by problem tego typu, 瞠 nast瘼nego dnia wyje盥瘸豉m. Potrzebowa豉m co tam z tych kosmetyk闚 na wyjazd. Babka skoczy豉 do mnie i co tam chyba o z這dziejce polecia這.... w moim kierunku ofkors Efekt by taki, 瞠 przys豉li kuriera pod inny adres. Ma這 tego Ten kurier nie przywi霩 mi mojej paczki, a jedynie odebra. A ju wcze郾iej zap豉ci豉m Liczy豉m na jaki gratis, przeliczy豉m si. Moj paczk wys豉li dopiero, jak otrzymali t "nie moj". Nie wiem, mo瞠 my郵eli, 瞠 co ukrad豉m, u篡豉m czy co
Jak ju w ko鎍u dosta豉m paczk to si okaza這, 瞠 olejek nie ma korka Tzn. tej zatyczki, a by taki wyciskany Mog豉m u篡wa tylko w domu, bo w podr騜 si nie nadawa
To wsp馧czuj Mi raz w sumie przysz這 oxy z rozwalon zakr皻k (kurierem), no i musia豉m przela do innego pojemnika, ale ta nakr皻ka naprawd delikatna by豉

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Ex proszona o maila do mnie
bazarek poszedl, asia tez moze napisac.
bo zwyciezcom podam wasze maile. i sie dogadacie. tylko poki za wysylke nie dostaniecie kasy nie wysylac paczek bo ja sie raz nacielam niby 7-8zl to nic takiego, ale ludzie sa rozni i prosilabym o wysylke poleconym, bo jakby zginelo to bedzie afera
Na PW Ci wys豉 maila kr鏊iczku?
Kurcze a my郵a豉m 瞠 wszystko zawsze przebiega這 bezproblemowo

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
Cze嗆 blondyny

Nie wiem czy mnie jeszcze pami皻acie, ale ja o Was i o tym cudownym w徠ku nie zapomnia豉m!

Encha melduj si po d逝窺zej nieobecno軼i i postara si, chocia w jakiej tam cz御tce, ponadrabia kilka (kilkana軼ie?) naskrobanych cz窷ci
Witaj

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Ja te mam niebieskie oczy i najlepiej czuj si w br您ach, be瘸ch, ch這dnych jak i ciep造ch r騜ach. Mam te per這wy od tak
Ale mi T wczoraj niespodziank zrobi, podoba豉 mi si taka torba w NY i mia豉m dzisiaj po ni jecha, a on wczoraj wieczorem pojecha po ni sam jak by豉m na treningu. Wieczorem przed snem m闚i do mnie "sprawd, co jest w tej papierowej torbie z lidla" ja patrz a tam ukryta moja upatrzona torebka
Dobrze, 瞠 kupi bo m闚i, 瞠 by豉 ju ostatnia czarno-bia豉 i bym nie mia豉 dzisiaj po co jecha.
By豉m w takim szoku 瞠 豉aaa... a on pad z mojej miny
Ju dzisiaj przepakowa豉m wszystko ze swojego kuferka kt鏎ego ofiarowa豉m mamie
Uciekam z T po zakupy a wieczorem na urodziny do szwagra, ciao blondyneczki
Ale supeeer

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-20 o 13:42
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-20, 13:43   #4596
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
mnie si b喚kitne cienie te nie podobaj i nie pomalowa豉bym si nimi, no chyba 瞠 zrobi豉by to wiza篡stka i wykona豉by pi瘯nie, np. Katosu

w豉郾ie mam iPhone'a, zabytkowego bo zabytkowego, ale mam. Tata mia nowszego, Brat najnowszego... Teraz Tata przesiad si na Samsunga Galaxy i szczerze m闚i帷 nie widz r騜nicy tzn. tyle co ja u篡wa豉m, bo nie wiem w豉郾ie jak to na d逝窺z met, ale Tata zadowolony

Przymierza豉m si do tej Galaxy S III ale 鈔ednio mi si teraz podoba jak ju si opatrzy豉, szczerze m闚i帷 to bardziej podoba mi si S II, taki prosty, klasyczny i nie wiem co pocz望
a wypada這by ju zmieni, bo m鎩 zabytek jest taki powolny, 瞠 szlag mnie trafia, popsu si nie chce cham jeden, wi璚 chyba musz mu troch pom鏂
Pomacaj sobie w sklepie te telefony SIII dla mnie jest za du篡 iphone te Teraz mam Omnie M, jest troch mniejszy i lepiej si go trzyma.
Nokia lumia wydawa豉 mi si ciut za ma豉, czasami ogl康am strony w telefonie

Cytat:
Dziewczyny pomo瞠cie?
Pomy郵a豉m o tych cieniach Inglota - Integra, 3 w 1. Na pierwszy raz chyba mi wystarcz, przynajmniej istnieje prawdopodobie雟two, 瞠 je zu篡j... a jak ju troszk si naucz to b璠 kompletowa paletk, tylko nie wiem kt鏎e wybra

My郵a豉m o tych pierwszych nr 21, p騧niej drugi rz康ek nr 29 albo 35
no i na samym dole 63 albo 64... ale tak chyba sk豉niam si ku tej pierwszej wersji

http://www.inglot.pl/cienie-do-powie...e-integra.html
63,64 na wiecz鏎 fajne
Mnie przypad造 do gustu:55, 22, 26
Stary 2013-02-20, 13:54   #4597
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Kitka tak jak m闚i豉m, zobacz sobie ten kana youtube co Ci wys豉豉m, u tej babeczki cz瘰to widz jakie jasne b喚kity, srebrne cienie i wg mnie super to wygl康a Ale wszystko zale篡 w豉郾ie od jako軼i wykonania i umiaru..
Co do tel, wy郵ij go do mnie poczt, gwarantuj Ci 瞠 w tym samym dniu ode郵 Ci niedzia豉j帷y

To wsp馧czuj Mi raz w sumie przysz這 oxy z rozwalon zakr皻k (kurierem), no i musia豉m przela do innego pojemnika, ale ta nakr皻ka naprawd delikatna by豉

Witaj

Ale supeeer
tak moze byc na pw twoj mail, podam go osobie ktora wybrala twoja farbe i sie dogadacie. podasz jej nr konta, i dopiero jak zobaczysz ze masz za wysylke to od razu wyslij priorytetem farbke zeby nie bylo spi璚ia zadnego. a jesli by sie cos opoznilo to informujcie sie mailami ok?
no niestety trafila sie taka jedna osobka, ale dymu nie robilam, szarpac sie nie bede, tyle ze teraz zalecam wam ostroznosc, bo z wami sie znam troche i ufam. a wszystkich na moim blogu az tak nie znam ;P
ale nic sie nie boj, neska jest uczciwa osoba

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

angelli zazdraszczam jaki slodziak

enchanted u mnie po staremu. w tym roku zmieniam stan cywilny, wloski farbuje paletkami 219 z a10. i nic wiecej u mnie
a ty ktora alfa farbujesz?
Stary 2013-02-20, 14:17   #4598
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 206

Cytat:
Dziewczyny pomo瞠cie?
Pomy郵a豉m o tych cieniach Inglota - Integra, 3 w 1. Na pierwszy raz chyba mi wystarcz, przynajmniej istnieje prawdopodobie雟two, 瞠 je zu篡j... a jak ju troszk si naucz to b璠 kompletowa paletk, tylko nie wiem kt鏎e wybra

no i na samym dole 63 albo 64... ale tak chyba sk豉niam si ku tej pierwszej wersji

ja bym brala 21 albo 35- maja chlodniejsze odcienie ten 29 ma domieszke zolto-zielona, przynajmniej tak widac na zdjeciu- porownujac do tych dwoch pierwszych.
Aaaalbo wez sobie rainbow 3w1 https://www.google.pl/search?q=rainb...w=1366&bih=677
Cytat:
Cze嗆 blondyny

Nie wiem czy mnie jeszcze pami皻acie, ale ja o Was i o tym cudownym w徠ku nie zapomnia豉m!

Encha melduj si po d逝窺zej nieobecno軼i i postara si, chocia w jakiej tam cz御tce, ponadrabia kilka (kilkana軼ie?) naskrobanych cz窷ci
czeeesc!

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-02-20 o 14:18
buahhot jest offline  
Stary 2013-02-20, 15:09   #4599
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cytat:
Ja nigdy nie u篡wa豉m bazy pod makija szczerze m闚i帷 Ale mega-super-trwa造 i 豉dnie wygl康aj帷y okaza si u mnie zwyk造 cie z ingrid (taki kube貫k z kt鏎ego wyci庵a si pacynki nas帷zone cieniem), w kolorze br您owym ze z這tymi drobinkami By豉m nim pomalowana na Walentynki i wygl康a super
Mam dok豉dnie ten sam w odcieniach br您u i bardzo go lubi, mam go ju ze dwa lata, oczywi軼ie nie u篡wam codziennie ale jest baaardzo wydajny

Cytat:
Dziewczyny pomo瞠cie?

21 i 63 najlepsze i tak jak Bunny m闚i, ciemniejsze na wiecz鏎, ja郾iejsze na dzie

Sama najcz窷ciej u篡wam odcieni br您闚, wydaj mi si najbezpieczniejsze. Podobaj mi si te makija瞠 z fioletami ale jako nie potrafi si nimi umalowa, zawsze wygl康am jakby mi kto przywali z pi窷ci w oko
Mocnych r騜owych cieni wr璚z nie znosz ale mam jeden taki ja郾iutki, kt鏎y jedynie daje r騜ow roz鈍ietlaj帷 po鈍iat na powiece, cz瘰to u篡wam go na co dzie
Zielenie i niebiesko軼i odpadaj ca趾owicie.

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-02-20, 15:15   #4600
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 206

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Sama najcz窷ciej u篡wam odcieni br您闚, wydaj mi si najbezpieczniejsze. Podobaj mi si te makija瞠 z fioletami ale jako nie potrafi si nimi umalowa, zawsze wygl康am jakby mi kto przywali z pi窷ci w oko
Mocnych r騜owych cieni wr璚z nie znosz ale mam jeden taki ja郾iutki, kt鏎y jedynie daje r騜ow roz鈍ietlaj帷 po鈍iat na powiece, cz瘰to u篡wam go na co dzie
ooo, zgadzam si

buahhot jest offline  
Stary 2013-02-20, 15:17   #4601
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Mam dok豉dnie ten sam w odcieniach br您u i bardzo go lubi, mam go ju ze dwa lata, oczywi軼ie nie u篡wam codziennie ale jest baaardzo wydajny

Oj tak, m鎩 te wydajny i mam go rok, albo mo瞠 nawet 2 lata

Ja mam zielone oczy i dla mnie na podbicie t璚z闚ki niby najlepszy jest fiolet ale wygl康am przewa積ie tak jak napisa豉- z podbitym okiem, dlatego ostatnio zacz窸am k豉嗆 fioletowy cie na ciemniejsz baz z czarnej kredki i wtedy wychodzi mi taka fajna 郵iwka Do tego ciemne kreski, zewn皻rzny k帷ik oka podkre郵ony na czarno i voila

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-20, 15:34   #4602
anngeli
Zadomowienie

Cytat:

Ale supeeer
No te si ciesz W og鏊e wesz豉m na Twojego bloga i... trafi豉m na jakie tam zdj璚ie. Ma逍o jedna 郵iczna jeste i masz takie du瞠 ga造

Cytat:
tak moze byc na pw twoj mail, podam go osobie ktora wybrala twoja farbe i sie dogadacie. podasz jej nr konta, i dopiero jak zobaczysz ze masz za wysylke to od razu wyslij priorytetem farbke zeby nie bylo spi璚ia zadnego. a jesli by sie cos opoznilo to informujcie sie mailami ok?
no niestety trafila sie taka jedna osobka, ale dymu nie robilam, szarpac sie nie bede, tyle ze teraz zalecam wam ostroznosc, bo z wami sie znam troche i ufam. a wszystkich na moim blogu az tak nie znam ;P

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

enchanted u mnie po staremu. w tym roku zmieniam stan cywilny, wloski farbuje paletkami 219 z a10. i nic wiecej u mnie
No s這dziak, a d逝go taki nie by, normalnie odpuka w niemalowane
Bierzesz 郵ub w tym roku? To w takim razie ja zazdraszczam i gratuluj Twoje w這sy to moje marzenie na w豉sny 郵ub - d逝gie, g瘰te i blond

Tak mam chrapk na jak捷 lustrzank... Dobija mnie fakt, 瞠 zrobi zdj璚ie w swetrze kt鏎y jest granatowy a wygl康 jak jaki dziwny-niebieski. No i fascynuje si troch fotografi, wi璚 jako amator cyka豉bym foty przyrodzie, zwierz皻om, dzieciom w rodzinie...Wszystkiemu z reszt co 篡je i nie
Zupe軟ie inaczej takie foty wychodz, wida w nich 篡cie.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 15:51   #4603
milka_m
Rozeznanie

Cytat:
Oj tak, m鎩 te wydajny i mam go rok, albo mo瞠 nawet 2 lata

Ja mam zielone oczy i dla mnie na podbicie t璚z闚ki niby najlepszy jest fiolet ale wygl康am przewa積ie tak jak napisa豉- z podbitym okiem, dlatego ostatnio zacz窸am k豉嗆 fioletowy cie na ciemniejsz baz z czarnej kredki i wtedy wychodzi mi taka fajna 郵iwka Do tego ciemne kreski, zewn皻rzny k帷ik oka podkre郵ony na czarno i voila
Ja te mam zielone i z fioletem bardzo 豉dnie si komponuje musz po獞iczy fioletowe/郵iwkowe makija瞠

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Tak mam chrapk na jak捷 lustrzank... Dobija mnie fakt, 瞠 zrobi zdj璚ie w swetrze kt鏎y jest granatowy a wygl康 jak jaki dziwny-niebieski. No i fascynuje si troch fotografi, wi璚 jako amator cyka豉bym foty przyrodzie, zwierz皻om, dzieciom w rodzinie...Wszystkiemu z reszt co 篡je i nie
Prawda? Jak si cz這wiek troch zna na fotografii to z lustrzanki wychodz pi瘯ne zdj璚ia, z kompakta tyle si nie wyci庵nie. Mnie strasznie brakuje mojej, odk康 straci豉m j pod koniec zesz貫go roku, ca造 czas pstrykam kompaktem, robi co mog, 瞠by te zdj璚ia wygl康a造 jako mo磧iwie ale to nie to samo co lustro
Musz go jednak pochwali za zdj璚ia krajobraz闚, kt鏎e wychodz naprawd bardzo 豉dnie ale jak ju mam zrobi zdj璚ia rzeczy to ile ja si musz nakombinowa, 瞠by uchwyci kolor, 瞠by 鈍iat這 by這 dobre, no cholera mnie bierze normalnie

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-02-20, 16:00   #4604
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Ja te mam zielone i z fioletem bardzo 豉dnie si komponuje musz po獞iczy fioletowe/郵iwkowe makija瞠

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Prawda? Jak si cz這wiek troch zna na fotografii to z lustrzanki wychodz pi瘯ne zdj璚ia, z kompakta tyle si nie wyci庵nie. Mnie strasznie brakuje mojej, odk康 straci豉m j pod koniec zesz貫go roku, ca造 czas pstrykam kompaktem, robi co mog, 瞠by te zdj璚ia wygl康a造 jako mo磧iwie ale to nie to samo co lustro
Musz go jednak pochwali za zdj璚ia krajobraz闚, kt鏎e wychodz naprawd bardzo 豉dnie ale jak ju mam zrobi zdj璚ia rzeczy to ile ja si musz nakombinowa, 瞠by uchwyci kolor, 瞠by 鈍iat這 by這 dobre, no cholera mnie bierze normalnie
Dok豉dnie! Mnie tak samo krew zalewa, biegam od okna do okna, wychodz na taras. T ma niez造 ubaw jak si upr by zrobi dobre zdj璚ie... Podda豉m si w ko鎍u i pstrykam byle jak, "bez serca" - dop鏦i nie zakupi lustrzanki. Mo瞠 moje marzenie si spe軟i na dniach, zobaczymy A co si sta這 z Twoim sprz璚ikiem je郵i mo積a wiedzie?

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 16:16   #4605
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Ja na swoim blogu robi foty kompaktem, lustrzanki nie ogarniam ale wg mnie nie wychodz gorzej od niekt鏎ych fot robionych lustrem

m鎩 Tata ma lustrzank Canona, ale tej to naprawd nie ogarniam, zreszt tego kompakta te ledwo
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-20, 16:21   #4606
milka_m
Rozeznanie

Cytat:
Dok豉dnie! Mnie tak samo krew zalewa, biegam od okna do okna, wychodz na taras. T ma niez造 ubaw jak si upr by zrobi dobre zdj璚ie... Podda豉m si w ko鎍u i pstrykam byle jak, "bez serca" - dop鏦i nie zakupi lustrzanki. Mo瞠 moje marzenie si spe軟i na dniach, zobaczymy A co si sta這 z Twoim sprz璚ikiem je郵i mo積a wiedzie?
M鎩 te si ze mnie 鄉iej i zdj璚ia robi najcz窷ciej jak go nie ma w domu

Sta這 si to, 瞠 sama go nieumy郵nie popsu豉m, potkn窸am si, wypad mi z r瘯i i polecia na drugi koniec pokoju prosto na 軼ian, co si sta這 z silnikiem a 瞠 ju sko鎍zy豉 si na niego gwarancja to mi si nie op豉ca這 naprawia, bo za drogo by mnie to wynios這, wol do這篡 i kupi nowy. Tylko teraz ci庵le si zastanawiam jaki kupi i nie mog si zdecydowa, sko鎍zy si na tym, 瞠 kupi taki sam jak mia豉m, bo by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Ja na swoim blogu robi foty kompaktem, lustrzanki nie ogarniam ale wg mnie nie wychodz gorzej od niekt鏎ych fot robionych lustrem

m鎩 Tata ma lustrzank Canona, ale tej to naprawd nie ogarniam, zreszt tego kompakta te ledwo
To jeszcze zale篡 od tego jaki si ma ten kompakt i od zdolno軼i, z Twojego zdj璚ia rzeczywi軼ie wychodz 豉dnie ale moim to ja mog robi zdj璚ia przyrody, krajobraz闚 i tylko te mi si podobaj Aparatem na wycieczki jest 鈍ietnym

Blog

Edytowane przez milka_m
Czas edycji: 2013-02-20 o 16:22
milka_m jest offline  
Stary 2013-02-20, 17:07   #4607
MiLkA2693
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248
Krzywo/幢e rozja郾ione w這sy...

Nie mog豉m znale潭 osobnego w徠ku na ten temat.. Zatem spr鏏uj zacz望 nowy.

Naturalnie mam jasno br您owe w這sy. Mia豉m je pofarbowane na czarno ale nagle zachcia這 mi si blondu... Posz豉m zatem do fryzjerki kt鏎a stwierdzi豉, 瞠 jak zrobi dekoloryzacj a potem na這篡 blond farbe to b璠zie dobrze. Niestety nie jest.
W niekt鏎yxh miejscach mam w這sy prawie bia貫, w niekt鏎ych rudo-鄴速e. Tak og鏊nie - chaos.
Chcia豉bym je doprowadzi jako do porz康ku.. Oboj皻nie w jakim kolorze.

Czy mog豉bym po這篡 na to farb w jakim jasno br您owym odcieniu...? Czy wyjdzie z tego jednolity kolor czy nie bardzo...? Czy nadal b璠 mia豉 tu ja郾iejsze a tam ciemniejsze... T_T

Chodzi mi o jednolity kolor.. w miar jasny..
MiLkA2693 jest offline  
Stary 2013-02-20, 17:22   #4608
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
No te si ciesz W og鏊e wesz豉m na Twojego bloga i... trafi豉m na jakie tam zdj璚ie. Ma逍o jedna 郵iczna jeste i masz takie du瞠 ga造

Dzi瘯uj, za ma逍 te Oczy mo瞠 tak wysz造 na zdj璚iu, mam takie przeci皻ne, tak mi si wydaje.

Te chc lustrzank Po zamieszkaniu z t planuj zacz望 sobie odk豉da na jaki lepszy sprz璚ior

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-20, 17:40   #4609
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:

Witaj

Ale supeeer
czeeeee嗆

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
ja bym brala 21 albo 35- maja chlodniejsze odcienie ten 29 ma domieszke zolto-zielona, przynajmniej tak widac na zdjeciu- porownujac do tych dwoch pierwszych.
Aaaalbo wez sobie rainbow 3w1 https://www.google.pl/search?q=rainb...w=1366&bih=677

czeeesc!
witaj buahhot

Cytat:

這ooo, to gratuluje

jak to mi這 s造sze, 瞠 nadal wierna paletkom jeste naj豉dniej Ci one chwyta造
ja ca造 czas robi alf 11.10 wypr鏏owa豉m wszystkie jedenastki i w tej jestem najbardziej zakochana
jeszcze tylko musz wypr鏏owa mixa 11.10 i 11.11

a jutro ju w ko鎍u um闚i豉m si do fryza, bo wstyd si przyzna, ale od wesela sierpniowego nie podcina豉m w這s闚
takie d逝gie jak mam teraz mia豉m chyba w podstaw闚ce

a co tam u reszty blondas闚?
widzia豉m, 瞠 Kitka przyciemni豉 do 8,2 bjutiful
Agatka przyciemni豉, i to chyba do嗆 sporo?
Cascada te, zrezygnowa豉 z rozja郾iacza?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2013-02-20, 18:15   #4610
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Ex proszona o maila do mnie
bazarek poszedl, asia tez moze napisac.
bo zwyciezcom podam wasze maile. i sie dogadacie. tylko poki za wysylke nie dostaniecie kasy nie wysylac paczek bo ja sie raz nacielam niby 7-8zl to nic takiego, ale ludzie sa rozni i prosilabym o wysylke poleconym, bo jakby zginelo to bedzie afera
ok b璠zie poleconym
czy mam jeszcze co napisa i poda Tobie kochana ?
Cytat:
Cze嗆 blondyny

o witaj

zn闚 mi dzi g這wa p瘯a

Bunny kochanie mam pytanie co my郵isz o tym gdybym spr鏏owa豉 garnier sensation 111? czego mog si spodziewa? czy wysz這by lepiej na odro軼ie ? pytam bo wsz璠zie jest 111 a 110 nie ma

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-20 o 18:17
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-20, 19:18   #4611
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Cze嗆 blondyny

Encha!! NO W KO哸U MOJA DROGA, W KO哸U!
Stary 2013-02-20, 19:50   #4612
anngeli
Zadomowienie

Cytat:

A jaki masz ten kompakt, model itp. ? Mi w miar 豉two idzie obs逝ga r騜nych rzeczy, a tym bardziej aparat闚, bo jak wspomina豉m uwielbiam fotografi

Cytat:
M鎩 te si ze mnie 鄉iej i zdj璚ia robi najcz窷ciej jak go nie ma w domu

Sta這 si to, 瞠 sama go nieumy郵nie popsu豉m, potkn窸am si, wypad mi z r瘯i i polecia na drugi koniec pokoju prosto na 軼ian, co si sta這 z silnikiem a 瞠 ju sko鎍zy豉 si na niego gwarancja to mi si nie op豉ca這 naprawia, bo za drogo by mnie to wynios這, wol do這篡 i kupi nowy. Tylko teraz ci庵le si zastanawiam jaki kupi i nie mog si zdecydowa, sko鎍zy si na tym, 瞠 kupi taki sam jak mia豉m, bo by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

To jeszcze zale篡 od tego jaki si ma ten kompakt i od zdolno軼i, z Twojego zdj璚ia rzeczywi軼ie wychodz 豉dnie ale moim to ja mog robi zdj璚ia przyrody, krajobraz闚 i tylko te mi si podobaj Aparatem na wycieczki jest 鈍ietnym
Dok豉dnie, zale篡 od umiej皻no軼i ale wg mnie te du穎 od aparatu, bo lustrzanka lustrzance nier闚na i tak samo kompakt. Jednak jak mam robi jakie dok豉dne zdj璚ia i jako軼iowo dobre to ja wol lustrzank i zdania nie zmieni Ten m鎩 kompakt te jako na wycieczki, 瞠by naparza foty jak Japo鎍zycy jest okey

Cytat:
Dzi瘯uj, za ma逍 te Oczy mo瞠 tak wysz造 na zdj璚iu, mam takie przeci皻ne, tak mi si wydaje.

Te chc lustrzank Po zamieszkaniu z t planuj zacz望 sobie odk豉da na jaki lepszy sprz璚ior
Czy ma貫 czy du瞠, ca這kszta速 豉dnie si prezentuje
W og鏊e te nasze blondyny tutaj to pi瘯notki!
No ja w豉郾ie namawiam T na lustrzank, ale tyle wydatk闚 teraz... Zobaczymy, mo瞠 si zgodzi, wyje mu i wyje, b璠 si musia豉 lepiej zakr璚i mo瞠 jakie ciacho mojemu ciachu upiek...

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 20:01   #4613
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
A jaki masz ten kompakt, model itp. ? Mi w miar 豉two idzie obs逝ga r騜nych rzeczy, a tym bardziej aparat闚, bo jak wspomina豉m uwielbiam fotografi
Olympus SP 800UZ

ja nie cierpi nowych sprz皻闚 - tak jak ju wspomina豉m, pisanie sms闚 idzie mi ci篹ko
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-20, 20:02   #4614
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

No s這dziak, a d逝go taki nie by, normalnie odpuka w niemalowane
Bierzesz 郵ub w tym roku? To w takim razie ja zazdraszczam i gratuluj Twoje w這sy to moje marzenie na w豉sny 郵ub - d逝gie, g瘰te i blond

tak w tym roku w sierpniu

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

ok b璠zie poleconym
czy mam jeszcze co napisa i poda Tobie kochana ?

o witaj

zn闚 mi dzi g這wa p瘯a

Bunny kochanie mam pytanie co my郵isz o tym gdybym spr鏏owa豉 garnier sensation 111? czego mog si spodziewa? czy wysz這by lepiej na odro軼ie ? pytam bo wsz璠zie jest 111 a 110 nie ma
asia maila mi podaj tzn napisz mi maila to podam go dalej i podasz numer konta dziewczynie ok? a ona ci adres swoj.
mozesz sprobowac 111 ale nei wiem czy nie uznasz ze za chlodny dla ciebie
Stary 2013-02-20, 20:08   #4615
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Olympus SP 800UZ

ja nie cierpi nowych sprz皻闚 - tak jak ju wspomina豉m, pisanie sms闚 idzie mi ci篹ko
No mi sms闚 te je郵i o telefony chodzi, teraz mam bia陰 noki z klawiatur qwerty przypominaj帷 wygl康em blackberry i pisze mi si szybko ale na pocz徠ku... masakra

Cytat:

asia maila mi podaj tzn napisz mi maila to podam go dalej i podasz numer konta dziewczynie ok? a ona ci adres swoj.
O sierpie pi瘯ny miesi帷, te zawsze chcia豉m w sierpniu i mam nadziej, 瞠 tak te b璠zie. No to miesi帷 mam wybrany, dzie te jako ustal z T, problem b璠zie u nas p鏦i co z rokiem haha
Na razie musz mi w這sy urosn望, bo blond ju mam czyli po這wa sukcesu (je郵i chodzi o wygl康).

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 20:09   #4616
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

ok zaraz wy郵 PW
w sumie C12 te by這 ch這dne, ale efekt mi si podoba bardzo teraz jest te ch這dno ale nie a tak ...raczej ch這dny be .w sumie jak raz spr鏏uje to chyba mi nie zaszkodzi tzn nie pogorszy koloru?najwy瞠j wr鏂e do 110

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-20, 20:17   #4617
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ok zaraz wy郵 PW
w sumie C12 te by這 ch這dne, ale efekt mi si podoba bardzo teraz jest te ch這dno ale nie a tak ...raczej ch這dny be .w sumie jak raz spr鏏uje to chyba mi nie zaszkodzi tzn nie pogorszy koloru?najwy瞠j wr鏂e do 110
nie wiem czy dla ciebie lepiej by nie byly te nowe garniery 112 102 itp bo one wydaja sie jak cos a la 112
asiu podalam twojego maila, dogadacie sie teraz miedzy soba kiedy pieniazki i kiedy wysylka
mozesz probowac 111 moze akurat

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
No mi sms闚 te je郵i o telefony chodzi, teraz mam bia陰 noki z klawiatur qwerty przypominaj帷 wygl康em blackberry i pisze mi si szybko ale na pocz徠ku... masakra

O sierpie pi瘯ny miesi帷, te zawsze chcia豉m w sierpniu i mam nadziej, 瞠 tak te b璠zie. No to miesi帷 mam wybrany, dzie te jako ustal z T, problem b璠zie u nas p鏦i co z rokiem haha
Na razie musz mi w這sy urosn望, bo blond ju mam czyli po這wa sukcesu (je郵i chodzi o wygl康).
dla mnie to bedzie 10 rocznica stad sierpien poznalismy sie 2 dni po moich urodzinach na imprezie 10 lat temu...ech kawal czasu
Stary 2013-02-20, 20:20   #4618
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem czy dla ciebie lepiej by nie byly te nowe garniery 112 102 itp bo one wydaja sie jak cos a la 112
asiu podalam twojego maila, dogadacie sie teraz miedzy soba kiedy pieniazki i kiedy wysylka
mozesz probowac 111 moze akurat

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

dla mnie to bedzie 10 rocznica stad sierpien poznalismy sie 2 dni po moich urodzinach na imprezie 10 lat temu...ech kawal czasu
hmm to musze pomy郵e i wybra p鏦i s jeszcze w promo

swoj drog chcia豉bym co takiego na lato g鏎a jasna i lekkie ombre na ko鎍ach http://i.pinger.pl/pgr248/d2f99a0a002956b74fcb457b/
dzi瘯uje tylko 瞠 ten naturals mnie szczypa przy zmywaniu i sk鏎a potem taka dziwna napi皻a by豉 ,a po tym 110 szczypa這 po na這瞠niu ,ale teraz cud mi鏚 i nawet 瘸dnej krostki nie ma

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-20, 20:51   #4619
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
hmm to musze pomy郵e i wybra p鏦i s jeszcze w promo

swoj drog chcia豉bym co takiego na lato g鏎a jasna i lekkie ombre na ko鎍ach http://i.pinger.pl/pgr248/d2f99a0a002956b74fcb457b/
dzi瘯uje tylko 瞠 ten naturals mnie szczypa przy zmywaniu i sk鏎a potem taka dziwna napi皻a by豉 ,a po tym 110 szczypa這 po na這瞠niu ,ale teraz cud mi鏚 i nawet 瘸dnej krostki nie ma
Ale pi瘯ne i d逝gie w這sy ma ta dziewczyna Ombre te fajne

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-20, 21:26   #4620
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Dziewczyny, co s康zicie o zmieszaniu neutralnego jasnego blondu z r騜em? Oczywi軼ie z lekkim dodatkiem r騜u. Np. jaki blond Joanny z odrobin Soczystej maliny.

I teraz czas na g逝pie pytanie. Czy p逝kanka z soku z burak闚 da lekko r騜owy efekt na w這sach rozja郾ianych prawie do bia貫go?

Chcia豉bym uzyska jasny z r騜ow po鈍iat, troch tak truskawkow 瘸den cukierkowy r騜. A p逝kanki nigdzie nie mog znale潭.

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.