W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-20, 21:59   #4621
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
nie wiem czy dla ciebie lepiej by nie byly te nowe garniery 112 102 itp bo one wydaja sie jak cos a la 112
asiu podalam twojego maila, dogadacie sie teraz miedzy soba kiedy pieniazki i kiedy wysylka
mozesz probowac 111 moze akurat

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

dla mnie to bedzie 10 rocznica stad sierpien poznalismy sie 2 dni po moich urodzinach na imprezie 10 lat temu...ech kawal czasu
10 lat o to ja nied逝go 5 lat i mi si wydaje d逝go, chocia szybko zlecia這 ale znamy si d逝瞠j.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ale pi瘯ne i d逝gie w這sy ma ta dziewczyna Ombre te fajne
No 豉dne, a to jest ombre? Chyba takie odwrotne bo d馧 ma ciemniejszy a g鏎 ja郾iejsz, czy to nie o niej my郵a豉, pisz帷 ombre?

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, co s康zicie o zmieszaniu neutralnego jasnego blondu z r騜em? Oczywi軼ie z lekkim dodatkiem r騜u. Np. jaki blond Joanny z odrobin Soczystej maliny.

I teraz czas na g逝pie pytanie. Czy p逝kanka z soku z burak闚 da lekko r騜owy efekt na w這sach rozja郾ianych prawie do bia貫go?

Chcia豉bym uzyska jasny z r騜ow po鈍iat, troch tak truskawkow 瘸den cukierkowy r騜. A p逝kanki nigdzie nie mog znale潭.
Ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉 na jasnych w這sach szamponetki w kolorze malinowy, czerwonym, wi郾iowym i na這篡豉 j tylko na 3-5 min i sp逝ka豉, je郵i efekt by豚y za mocny umy raz szamponem przeciw逝pie穎wym i potem normalnie od篡wka i wysuszy.
Chodzi Ci o truskawkowy blond, tak w "normalny" spos鏏 to nie wiem czym to uzyska, p逝kanka Cyklamen, ale piszesz 瞠 nie mo瞠sz znale潭 wi璚 nie wiem ju...

Ja czekam na wi瘯szy odrost i b璠 od鈍ie瘸 a raczej poprawia kolor Castingiem 1021 i doczeka si nie mog, bo jestem ciekawa efektu a z drugiej strony chce da w這som jak najd逝瞠j odpocz望 - z serii dylematy blondynki dobrze, 瞠 tego castinga si trzyma tylko max 20 min. chocia kusi mnie metoda farbowania na olej, stosowa kto??

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 22:07   #4622
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, co s康zicie o zmieszaniu neutralnego jasnego blondu z r騜em? Oczywi軼ie z lekkim dodatkiem r騜u. Np. jaki blond Joanny z odrobin Soczystej maliny.

I teraz czas na g逝pie pytanie. Czy p逝kanka z soku z burak闚 da lekko r騜owy efekt na w這sach rozja郾ianych prawie do bia貫go?

Chcia豉bym uzyska jasny z r騜ow po鈍iat, troch tak truskawkow 瘸den cukierkowy r騜. A p逝kanki nigdzie nie mog znale潭.
Jest r騜owa p逝kanka Kulpol odcie cyklamen klik mo積a te kupi piank Venita. Nie kombinowa豉bym z trwa陰 farb.

Ja ostatnio mia豉 podobn faz na r騜owe tony, ale wybra豉m ta雟z metod: odci望 kawa貫k bibu造 jasnor騜owej, lekko zmoczy, odcisn望 (najlepiej w r瘯awiczkach), te "farbk" doda do porcji szamponu lub maseczki, mo積a te zrobi normaln p逝kank. Barwi mocniej ni zwyk豉 p逝kanka, ale nie wysusza w這s闚. Zmywa si ca趾owicie po kilku myciach, ale lepiej stopniowo dodawa koloru. Wysz豉 mi fajna po鈍iata, ale moim zdaniem r騜 + fiolet najlepiej wygl康a na naprawd bardzo jasnych blondach jak tutaj. Na troch ciemniejszych r騜 wygl康a troch rudawo.

Teraz robi sobie domowy toner z fioletowej bibu造 i Srebrzyka, szampon i maseczka 鈍ietnie likwiduj nie豉dne 鄴速e tony, a efekt jest bardzo naturalny, ch這dny, fajny blond. Polecam te metod osobom, kt鏎e lubi eksperymentowa i nie chc wydawa kasy na tonery i szamponetki

Podczytuj Was co jaki czas, bo ciekawych rzeczy mo積a si dowiedzie Podziel si te namiarami na 鈍ietn od篡wk, kt鏎a pomog豉 wyprowadzi moje w這sy na prost , w這sy s po niej cudne, a kosztowa豉 7,50 http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...iwych-len.html

Pozdrawiam wszystkie blondynki
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2013-02-20, 22:26   #4623
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Jest r騜owa p逝kanka Kulpol odcie cyklamen klik mo積a te kupi piank Venita. Nie kombinowa豉bym z trwa陰 farb.

Ja ostatnio mia豉 podobn faz na r騜owe tony, ale wybra豉m ta雟z metod: odci望 kawa貫k bibu造 jasnor騜owej, lekko zmoczy, odcisn望 (najlepiej w r瘯awiczkach), te "farbk" doda do porcji szamponu lub maseczki, mo積a te zrobi normaln p逝kank. Barwi mocniej ni zwyk豉 p逝kanka, ale nie wysusza w這s闚. Zmywa si ca趾owicie po kilku myciach, ale lepiej stopniowo dodawa koloru. Wysz豉 mi fajna po鈍iata, ale moim zdaniem r騜 + fiolet najlepiej wygl康a na naprawd bardzo jasnych blondach jak tutaj. Na troch ciemniejszych r騜 wygl康a troch rudawo.

Teraz robi sobie domowy toner z fioletowej bibu造 i Srebrzyka, szampon i maseczka 鈍ietnie likwiduj nie豉dne 鄴速e tony, a efekt jest bardzo naturalny, ch這dny, fajny blond. Polecam te metod osobom, kt鏎e lubi eksperymentowa i nie chc wydawa kasy na tonery i szamponetki

Podczytuj Was co jaki czas, bo ciekawych rzeczy mo積a si dowiedzie Podziel si te namiarami na 鈍ietn od篡wk, kt鏎a pomog豉 wyprowadzi moje w這sy na prost , w這sy s po niej cudne, a kosztowa豉 7,50 http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...iwych-len.html

Pozdrawiam wszystkie blondynki
Ciekawy pomys z t fioletow bibu陰, jak b璠 mia豉 czas mo瞠 te co pokombinuj, p鏦i co mam SREBRN (bo jest te fioletowa) p逝kank z Delii ale u篡豉m jej tylko raz, bardzo delikatny efekt nie taki jak po gencjanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 22:32   #4624
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Ciekawy pomys z t fioletow bibu陰, jak b璠 mia豉 czas mo瞠 te co pokombinuj, p鏦i co mam SREBRN (bo jest te fioletowa) p逝kank z Delii ale u篡豉m jej tylko raz, bardzo delikatny efekt nie taki jak po gencjanie
A jaki jest efekt po gencjanie? Czyta豉m, 瞠 bardziej "szlachetny", tylko trzeba oszcz璠nie dozowa. Musz w ko鎍u wypr鏏owa... Te zwyk貫 fioletowe czy srebrne p逝kanki maj tylko fioletowy barwnik, Srebrzyk ma fioletowy i czerwony (wychodzi wi璚 lekko r騜owy fiolet).

Tak w og鏊e to nie widzia豉m w og鏊e prawdziwych niebieskich p逝kanek/szampon闚 do w這s闚 z rudymi tonami, te o nazwie "niebieski" tak naprawd maj fioletowy pigment w sk豉dzie i tyle Dawno dawno temu jak walczy豉m z rudo軼iami po deko, ratowa豉 mnie matowo-szara p逝kanka, kt鏎 wycofali. 安ietnie dzia豉豉
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2013-02-20, 22:57   #4625
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
A jaki jest efekt po gencjanie? Czyta豉m, 瞠 bardziej "szlachetny", tylko trzeba oszcz璠nie dozowa. Musz w ko鎍u wypr鏏owa... Te zwyk貫 fioletowe czy srebrne p逝kanki maj tylko fioletowy barwnik, Srebrzyk ma fioletowy i czerwony (wychodzi wi璚 lekko r騜owy fiolet).

Tak w og鏊e to nie widzia豉m w og鏊e prawdziwych niebieskich p逝kanek/szampon闚 do w這s闚 z rudymi tonami, te o nazwie "niebieski" tak naprawd maj fioletowy pigment w sk豉dzie i tyle Dawno dawno temu jak walczy豉m z rudo軼iami po deko, ratowa豉 mnie matowo-szara p逝kanka, kt鏎 wycofali. 安ietnie dzia豉豉
Jaak dla mnie zbyt mocny i bardzo 豉two zrobi nic sobie fioletowe pasma, a je郵i nawet nie zrobi豉m sobie fioletowych to by造 takie szaro-go陰bkowe. Efekt jak dla mnie nie bardzo, bo mia豉m wra瞠nie, 瞠 pasma kt鏎e bardziej j za豉pa造 sta造 si matowe - ale mo瞠 to dlatego, 瞠 mam niejednolity blond na g這wie, wygl康a jak byv efekt delikatnych pasemek, jednak takowych nie mia豉m robionych.
Dla mnie gencjana jest po prostu jak p逝kanki tylko mniej rozcie鎍zona.
Te w豉郾ie zauwa篡豉m, 瞠 to tylko nazwy a nie ma nic typowo niebieskiego ale mo瞠 dlatego, 瞠 zbyt 豉two da這by ziele.
Niebieska p逝kanka by豉by dobra chyba do gaszenia rudo軼i?
Bo na blondy typowe te b. jasne i te 鄴速e to taka niebieska da豉by ziele i dla nas lepsze p逝kanki fioletowe i farby popielato-opalizuj帷e czy tam per這we czy si myl?

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-02-20 o 22:59
anngeli jest offline  
Stary 2013-02-20, 23:25   #4626
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Dzi瘯i dziewczyny! Ten spos鏏 z bibu陰 chyba by豚y najlepszy, bo nie wysuszy w這s闚. Co do szamponetek to nie wiem, bo nigdy ich nie u篡wa豉m. Zale篡 mi na takim odcieniu jak na zdj璚iu ni瞠j. Moje w這sy s bia貫 (be穎we odrosty - odstawi豉m rozja郾iacz jaki czas temu) i nie wiem, czy najpierw ich nie "przyz這ci".
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fsdfgh.jpg (43,2 KB, 40 za豉dowa)
Stary 2013-02-20, 23:32   #4627
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Jaak dla mnie zbyt mocny i bardzo 豉two zrobi nic sobie fioletowe pasma, a je郵i nawet nie zrobi豉m sobie fioletowych to by造 takie szaro-go陰bkowe. Efekt jak dla mnie nie bardzo, bo mia豉m wra瞠nie, 瞠 pasma kt鏎e bardziej j za豉pa造 sta造 si matowe - ale mo瞠 to dlatego, 瞠 mam niejednolity blond na g這wie, wygl康a jak byv efekt delikatnych pasemek, jednak takowych nie mia豉m robionych.
Dla mnie gencjana jest po prostu jak p逝kanki tylko mniej rozcie鎍zona.
Te w豉郾ie zauwa篡豉m, 瞠 to tylko nazwy a nie ma nic typowo niebieskiego ale mo瞠 dlatego, 瞠 zbyt 豉two da這by ziele.
Niebieska p逝kanka by豉by dobra chyba do gaszenia rudo軼i?
Bo na blondy typowe te b. jasne i te 鄴速e to taka niebieska da豉by ziele i dla nas lepsze p逝kanki fioletowe i farby popielato-opalizuj帷e czy tam per這we czy si myl?
Ja nie mam rudo軼i, ale wkurza mnie rzucanie nazw "niebieska p逝kanka" bez pokrycia w sk豉dzie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,57...niebieska.html przyk豉d

No to chyba sobie daruj te gencjan, my郵a豉m, 瞠 to jaki cud
mikroREKLAMA

Stary 2013-02-21, 08:19   #4628
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Witam
Nadrobi豉m, ale nie mam czasu poodpisywac, bo lece do pracy
do wieczora.
Mi貫go dnia
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-21, 11:38   #4629
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

T kupi mi autorska p造tk Ewy b璠 獞iczy teraz Skalpel II yeah
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-21, 12:13   #4630
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
T kupi mi autorska p造tk Ewy b璠 獞iczy teraz Skalpel II yeah
Oo super Ja narazie odpu軼i豉m Ewk i wszelkie inne 獞iczenia, postanowi豉m jednak 瞠 jak uda mi si zmotywowa to zaczynam TJ Szalinki Widzia豉m efekty po 2 tygodniach na kole瘸nce i wiem 瞠 ten program naprawd szybko przynosi efekty

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-21, 12:34   #4631
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Jaa dziewuszki, ale wam zazdroszcz. Ja si w tym miesi帷u troch wykosztowa豉m i ju nie mog sobie pozwoli na fitness, ale tak mi brakuje, 瞠 masakra.
Dzi mia豉m streching na awfie i taki 瘸l, jak si sko鎍zy這, bo MAAAΜOO!! A warunk闚 by w mieszkaniu hasa nie mam :[
Stary 2013-02-21, 13:03   #4632
MartiW91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Hej Dziewczyny bior udzia w konkursie Pantene

Pomo瞠cie??

http://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj...hp?pid=1008610
MartiW91 jest offline  
Stary 2013-02-21, 13:35   #4633
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Jaa dziewuszki, ale wam zazdroszcz. Ja si w tym miesi帷u troch wykosztowa豉m i ju nie mog sobie pozwoli na fitness, ale tak mi brakuje, 瞠 masakra.
Dzi mia豉m streching na awfie i taki 瘸l, jak si sko鎍zy這, bo MAAAΜOO!! A warunk闚 by w mieszkaniu hasa nie mam :[
Nove jeste pewna? Pokaza Ci moj powierzchni do 獞icze??

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-21, 14:07   #4634
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Ex
Poka
aa i u mnie dochodzi to, 瞠 mam wsp馧lokator闚, kt鏎zy i tak ju ze mn cisn

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-02-21 o 14:15
novelove jest offline  
Stary 2013-02-21, 14:14   #4635
anngeli
Zadomowienie

A ja dzisiaj nie id na zumbe rozbiera mnie przezi瑿ienie, wr鏂ili鄉y z zakup闚 z T i jeszcze gorzej mi, gor帷zka itp. Ale za to kupili鄉y w Jysku po軼iel now, par gad瞠t闚 i wielki, pluszowy koc w Lidlu w r騜owe serduszka ze wzorem panterki Pi瘯nie m鎩 ch這p pod nim wygl康a sasasa.
I tyle dobroci, s這dko軼i i przysmak闚 w Kauflandzie, 瞠 chyba p瘯n.
Zawijam si zaraz po obiedzie w koc i b璠 si leni, a nawet sobie w jak捷 gr zagram
A 瞠 zumbe mam we wtorki i czwartki, to jutro jako zado嗆uczynienie jak si lepiej poczuj po獞icz w ko鎍u na hula-hop bo wisi smutne na 軼ianie i prosi si o u篡tkowanie
Wieczorem jednak b璠 si musia豉 wygrzeba, 瞠by do rodzic闚 pojecha, a ten 郾ieg pada i pada i jak mu si nie znudzi? Te lubicie si tak leni zim i nic Wam si nie chce? Bo mi od paru dni tak...

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-02-21 o 14:18
anngeli jest offline  
Stary 2013-02-21, 14:18   #4636
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

kupi豉m dwa p璠zle do cieni! tylko nie mam cieni i nadal nie mog 獞iczy
wzi窸am to co by這 w Rossie akurat czyli jednego Ecotoolsa takiego szerszego (nie wiem czy nie za du篡?) i jeden Elite - Bunny m闚i豉, 瞠 mi璚iutkie, a mam jeden do r騜u i go kocham, wi璚 mo瞠 te da rade - no i jest podw鎩ny, z jednej strony wi瘯szy z drugiej mniejszy. Jeszcze co potrzebuj? co do rozcierania chyba?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-21, 15:12   #4637
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Mnie te si dzisiaj nic nie chce
Zimno, wczoraj 郾ieg pada, szaro, buro za oknem Pocieszam si faktem, 瞠 w prognozie d逝goterminowej na pocz徠ku marca przewiduj ok. +10 i du穎 s這鎍a
Stary 2013-02-21, 15:35   #4638
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
co Ty nove !
dla chc帷ego nic trudnego ja te mam bardzo ma豉 powierzchnie - zawsze do cwiczen musze poscielic lozko i poprzesuwac krzes豉 ale jako daje rade w tych warunkach

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Oo super Ja narazie odpu軼i豉m Ewk i wszelkie inne 獞iczenia, postanowi豉m jednak 瞠 jak uda mi si zmotywowa to zaczynam TJ Szalinki Widzia豉m efekty po 2 tygodniach na kole瘸nce i wiem 瞠 ten program naprawd szybko przynosi efekty
co to takiego TJ ?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Mnie te si dzisiaj nic nie chce
Zimno, wczoraj 郾ieg pada, szaro, buro za oknem Pocieszam si faktem, 瞠 w prognozie d逝goterminowej na pocz徠ku marca przewiduj ok. +10 i du穎 s這鎍a
a ja z kolei slyszalam dzi 瞠 jednak w marcu ma by jeszcze 郾ieg i zima raz m闚i tak, raz tak.....sami pewnie nie wiedza
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-21, 15:39   #4639
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej dziewczyny dawno nie zagl康a豉m, w pracy sza cia wszystko na 貫b na szyje!!!a dzi mam troche wolnego wiec jestem! i niestety musze zacz帷 od tego ze sensation sie zmywa i to do嗆 nieciekawie jak to u mnie rudooo-kurczakowato wkleje wam foty ... co mo積a z tym zrobi? bunny mo瞠 trzeba co na to po這篡?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01333.jpg (57,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01334.jpg (69,9 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01335.jpg (56,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01336.jpg (52,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01337.jpg (53,0 KB, 42 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-21, 16:01   #4640
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
kupi豉m dwa p璠zle do cieni! tylko nie mam cieni i nadal nie mog 獞iczy
wzi窸am to co by這 w Rossie akurat czyli jednego Ecotoolsa takiego szerszego (nie wiem czy nie za du篡?) i jeden Elite - Bunny m闚i豉, 瞠 mi璚iutkie, a mam jeden do r騜u i go kocham, wi璚 mo瞠 te da rade - no i jest podw鎩ny, z jednej strony wi瘯szy z drugiej mniejszy. Jeszcze co potrzebuj? co do rozcierania chyba?
Do rozcierania jest podobno dobry p璠zelek z hakuro, musia豉by zobaczy na ich stronk i zorientowa si kt鏎y to, ja mam kulk z essence i w sumie te jest dobra, ale chc co bardziej puchatego i troch wi瘯szego wi璚 po zakupie paletki ze sleeka te b璠 musia豉 zaopatrzy si w ten p璠zel do rozcierania z hakuro

Cytat:
co Ty nove !
dla chc帷ego nic trudnego ja te mam bardzo ma豉 powierzchnie - zawsze do cwiczen musze poscielic lozko i poprzesuwac krzes豉 ale jako daje rade w tych warunkach

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

co to takiego TJ ?
Dok豉dnie Nove jak posprz徠am zrobi zdj璚ie i Ci wy郵 na PW

TJ- turbo jam, napisa豉m o tym w豉郾ie notk na blogu

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-21, 16:11   #4641
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Do rozcierania jest podobno dobry p璠zelek z hakuro, musia豉by zobaczy na ich stronk i zorientowa si kt鏎y to, ja mam kulk z essence i w sumie te jest dobra, ale chc co bardziej puchatego i troch wi瘯szego wi璚 po zakupie paletki ze sleeka te b璠 musia豉 zaopatrzy si w ten p璠zel do rozcierania z hakuro

Dok豉dnie Nove jak posprz徠am zrobi zdj璚ie i Ci wy郵 na PW

TJ- turbo jam, napisa豉m o tym w豉郾ie notk na blogu
wow taki brzuch i to po ci捫y ale jej zazdroszcze dobra motywacja!! a filmiki musze poogl康a na YOU TUBIE
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-21, 16:26   #4642
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
wow taki brzuch i to po ci捫y ale jej zazdroszcze dobra motywacja!! a filmiki musze poogl康a na YOU TUBIE
Kole瘸nka ma teraz jeszcze lepszy brzuch, bo to zdj璚ie jest sprzed roku Jest dla mnie jest najlepsz motywacj

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-21, 16:27   #4643
kitkulka
Zakorzenienie

Dzi瘯i Ex popatrz i por闚nam
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-21, 16:36   #4644
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i Ex popatrz i por闚nam
Nie ma za co

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-21, 16:57   #4645
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma za co
A podpowiesz mi jeszcze? znalaz豉m takie dwa:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h74.html

i:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...rania-497.html

a ja z Ecotoolsa kupi豉m ten:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/ecoto...-do-cieni.html
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-21, 17:39   #4646
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Ten z ecotoolsa fajnie si sprawdzi do nak豉dania cieni na ca陰 powiek Przyda豚y Ci si jeszcze jeden p璠zelek- taka malutka kuleczka, b康 p璠zel o tzw. lini C, czyli taki p馧okr庵, z kr鏒kim w這siem, fajnie nadaj si do nak豉dania cienii w za豉maniu powieki Z tych dw鏂h, hmm ci篹ko powiedzie, hakuro h74 wychwala sobie du穎 os鏏 na yt, a znowu na kwc lepsze oceny ma maestro Do rozcierania najbardziej polecany jest przez wszystkich mac 217, zobacz zreszt oceny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...ing-brush.html niestety cenowo wypada troch s豉bo

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Kitka z hakuro jest te h77 do rozcierania, tylko ma skrajne opinie- jedni m闚i 瞠 drapie, inni temu zaprzeczaj i m闚i 瞠 jest mi璚iutki

Mo瞠sz na pocz徠ek kupi ten z essence, dost瘼ny w naturze i zobaczysz jak Ci si w og鏊e wsp馧pracuje z takimi p璠zlami a je郵i Ci ta kulka nie podejdzie mo瞠sz kupywa maestro

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-21, 17:56   #4647
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Wellaton 12/1

Hej kobietki!
Czy ktoras z Was uzywala Wellatonu 12/1 ? Mam pytanko odnosnie tej farby a konkretnie proby uczuleniowej. Tak jak wczesniej pisalam mialam zamiar sie nia farbowac ale po nalozeniu odrobinki farby za uchem skora zarozowila sie i nieco mnie to szczypalo. Po kilkunastu minutach szczypanie ustapilo prawie calkowicie. Czy ktoras z Was tak miala ? Moze to normalne dla tej farby ?
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-02-21, 18:04   #4648
Lavia15
Wtajemniczenie

Zn闚 mam dylemat w這sowy....sama nie wiem czy przyciemnia zn闚 czy lepiej mi w jasnych i rozja郾i....
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-21, 18:09   #4649
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ten z ecotoolsa fajnie si sprawdzi do nak豉dania cieni na ca陰 powiek Przyda豚y Ci si jeszcze jeden p璠zelek- taka malutka kuleczka, b康 p璠zel o tzw. lini C, czyli taki p馧okr庵, z kr鏒kim w這siem, fajnie nadaj si do nak豉dania cienii w za豉maniu powieki Z tych dw鏂h, hmm ci篹ko powiedzie, hakuro h74 wychwala sobie du穎 os鏏 na yt, a znowu na kwc lepsze oceny ma maestro Do rozcierania najbardziej polecany jest przez wszystkich mac 217, zobacz zreszt oceny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...ing-brush.html niestety cenowo wypada troch s豉bo

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Kitka z hakuro jest te h77 do rozcierania, tylko ma skrajne opinie- jedni m闚i 瞠 drapie, inni temu zaprzeczaj i m闚i 瞠 jest mi璚iutki

Mo瞠sz na pocz徠ek kupi ten z essence, dost瘼ny w naturze i zobaczysz jak Ci si w og鏊e wsp馧pracuje z takimi p璠zlami a je郵i Ci ta kulka nie podejdzie mo瞠sz kupywa maestro
dzi瘯uj bardzo kochana
zaraz zrobi fotk jeszcze tego Elite, kt鏎y kupi豉m to mi mo瞠 podpowiesz do czego on si w og鏊e nada bo ja nic z tych rzeczy nie kumam
Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
Hej kobietki!
Czy ktoras z Was uzywala Wellatonu 12/1 ? Mam pytanko odnosnie tej farby a konkretnie proby uczuleniowej. Tak jak wczesniej pisalam mialam zamiar sie nia farbowac ale po nalozeniu odrobinki farby za uchem skora zarozowila sie i nieco mnie to szczypalo. Po kilkunastu minutach szczypanie ustapilo prawie calkowicie. Czy ktoras z Was tak miala ? Moze to normalne dla tej farby ?
u篡wa豉m 2-3 razy i nigdy nic mnie po nim nie szczypa這
Cytat:
Zn闚 mam dylemat w這sowy....sama nie wiem czy przyciemnia zn闚 czy lepiej mi w jasnych i rozja郾i....
ja mam teraz i ciemne i jasne, wi璚 takich dylemat闚 brak
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-21, 18:12   #4650
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: Krzywo/幢e rozja郾ione w這sy...

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Poka wiadomo嗆
Nie mog豉m znale潭 osobnego w徠ku na ten temat.. Zatem spr鏏uj zacz望 nowy.

Naturalnie mam jasno br您owe w這sy. Mia豉m je pofarbowane na czarno ale nagle zachcia這 mi si blondu... Posz豉m zatem do fryzjerki kt鏎a stwierdzi豉, 瞠 jak zrobi dekoloryzacj a potem na這篡 blond farbe to b璠zie dobrze. Niestety nie jest.
W niekt鏎yxh miejscach mam w這sy prawie bia貫, w niekt鏎ych rudo-鄴速e. Tak og鏊nie - chaos.
Chcia豉bym je doprowadzi jako do porz康ku.. Oboj皻nie w jakim kolorze.

Czy mog豉bym po這篡 na to farb w jakim jasno br您owym odcieniu...? Czy wyjdzie z tego jednolity kolor czy nie bardzo...? Czy nadal b璠 mia豉 tu ja郾iejsze a tam ciemniejsze... T_T

Chodzi mi o jednolity kolor.. w miar jasny..
Zapigmentuj jasne pasma farba w kolorze natury z zerem po kropce, a potem na to daj farbe z utleniaczem z tego samego poziomu, ktory chcesz osiagnac. Np. pigmentacja 7.0, farba 7.73 np. (jasny braz bezowy z ciepla poswiata - koleston np.), albo z poziomu 8.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny dawno nie zagl康a豉m, w pracy sza cia wszystko na 貫b na szyje!!!a dzi mam troche wolnego wiec jestem! i niestety musze zacz帷 od tego ze sensation sie zmywa i to do嗆 nieciekawie jak to u mnie rudooo-kurczakowato wkleje wam foty ... co mo積a z tym zrobi? bunny mo瞠 trzeba co na to po這篡?
Rzeczywiscie troche daje kurka, ale tylko na grzywce... Moze jakies wcierki albo lotiony ziolowe stosowalas?
guacamole jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.