W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-15, 18:41   #451
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
koteczko niedenerwuj si chcia豉 naszej rady wi璚 dziewczyny Ci napisa造 co o tym my郵 ,na pewno nie po to 瞠by Ci urazi. mo瞠 poprostu zastan闚 si nad jak捷 mocniejsz ras skoro ju chcesz rasowego kundelek te jest przecie fajnym pieskiem sama mia豉m i mam do tej pory u taty s kochane .mam te baigla kt鏎y te jest fajny ,ale ju nie tak jak kundelek

pewnie tak bym musia豉 pochodzi ,albo na wiecz鏎 na這篡 na ko鎍e, a rano zmy

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

te rybki s bardzo t逝ste i strasznie t瘼e do roztarcia na d這niach a 瞠by je r闚no na這篡 to ju graniczy z cudem taki kleik normalnie
no masz racje... a kt鏎a to mocniejsza? istnieje taka?

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
hej

Zaraz nadrobie ale najpierw napisze na biezaco
Wiecie tak czytam o psach i musze wam powiedziec , ze jestem zdecydowana na adopcje jakiegos psa ze schronu badz od kogos przygarne Juz nawet raz ogladalam ogloszenia ale jeszcze nie teraz ...Jesli wezme to napewno cos kundelkowatego i suczke.
Co do "cziulalek" to one sa slabe jako rasa zajmuje sie jedna taka, to ledwo juz w drzwi sie miesci a je naprawde raz dzienne do tego charkocze ciagle i ma slabe serce ze wzgledu na tuszeZ oczami tez miewaja ciagle problem , bo im lzawia .Ma dopiero 5 lat i pierwsza ciaze miala nieudana , teraz juz nie moze miec wogole szczeniakow.
No i szczekliwe sa
no to schorowana bidulka rzeczywiscie nie wiem czemu tak

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Kotko nikt tu nie pisa 瞠by Ci powiedzie 瞠 z貫 decyzje podejmujesz...po prostu piszemy co wiemy o danych psach. Mo瞠 jaka rasa ma豉 do 10kg ale nie miniaturka Ci si spodoba?
amstafy, rottweilery,labradory mi sie podobaj ale nikt takiego psa nie chce oprucz mnie bo za du瞠,a tak to tylko u mnie kupic mo積a shi-tzu kt鏎e mi sie nie podobaj no i yorki kt鏎e te mi sie nie podobaj

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Filmiku nie obejrz bo na tym laptopie wszystko mi si wiesza, ale te pieski s boskie Mia豉m kiedy styczno嗆 z dwoma kochanymi szczeniaczkami z tej rasy Ich mama nazywa豉 si... Brandy Nazwa j tak oczywi軼ie facet Jedyne co mnie wkurza這 w nich to szczekliwo嗆 :P

Ale fajne imie mi sie bardzo podoba szczekliwo軼i napewno nie przegoni豚y ratlera to dopiero alarmik ma造

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
koteczko ja ci nie zaluje psa no wez przestan, chcesz to kupuj, ja ci tylko chcialam bolu oszczedzic... juz nic nie kracze
odebralam to jako zniechecanie do ma造ch ras... nie wiem czemu. Kurcze no b鏊u ale co ja jestem skazana na to ze kazdy pies ma mi zdechn帷 po roku czy dw鏂h

EDIT: miejsca gdzie dotre z miejscowo軼i w kt鏎ej mieszkam to Boles豉wiec,Zgorzelec,Leg nica,Jawor,Z這toryja lukajcie http://tablica.pl/zwierzeta/psy/dolnoslaskie/
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-15 o 18:43
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:14   #452
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
na mnie np vax do blond闚 w og鏊e nie dzia豉
Ciekawe jak zadzia豉 na moje Najwy瞠j b璠 dodawa do innej, lepszej maski/od篡wki. Jak kupi i przetestuj, to podziel si odczuciami

Cytat:
Fotki napewno b璠, ale nie wiem kiedy. Jutro rano jak wejdziecie na wiza powinno co ju by

Ja te w豉郾ie wr鏂i豉m z sanek z synkiem T ci庵n掖 sanie po ca造m osiedlu (F jest jeszcze ma造 i na g鏎ki nie bardzo si nadaje, ale spacery po 郾iegu i owszem ), a ja pe軟i豉m jak to m闚i funkcj dekoracyjn przy nim W sensie ta 豉dniejsza po堯wka

Mnie w styczniu te czeka wizyta u ginki i badania, witaj w klubie

Mi na szcz窷cie podpasowa豉, i dobrze, bo w kauflandzie mam j za jedyne 6,49z w regularnej cenie!

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

[/COLOR]A ja odliczam ju czas, ko這 20-21 dzia豉my z t Mo瞠 w ko鎍u b璠 pi瘯na, bez takich okropnych szpec帷ych 3-centrymetrowych odrost闚
Mojego m篹a nie ma, w pracy, wi璚 my sami na sankach.

Kobieta zawsze jest t 豉dniejsz po堯wk! Jakby nie by這!

A farbowanie na pewno b璠zie udane

caskada hej

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
miejsca gdzie dotre z miejscowo軼i w kt鏎ej mieszkam to Boles豉wiec,Zgorzelec,Leg nica,Jawor,Z這toryja lukajcie http://tablica.pl/zwierzeta/psy/dolnoslaskie/
Jej, jakie tam s pi瘯ne psiaczki "do oddania w dobre r璚e" Jak bym mog豉, to wzi窸a bym wszystkie te biedactwa.

A oto i nasz psiak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 081.jpg (175,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 084.jpg (147,3 KB, 13 za豉dowa)
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-15, 19:49   #453
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 696

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Hej

Czeko- no na tym drugim wida rude, nie dziwi Ci si, 瞠 Ci to wkurza
koleston chyba nie jest mistrzem rozjasniania jak na 12% to 鈔ednio
豉dniej Ci wychodzi造 inne farbki

zaraz l璚 na egzamin brrrrrrr
Rudego juz w sumie nie widac Dzisiaj we wszystkich sklepach zerka豉m w lustra i nigdzie nie widac tylko ladny bezowo-popielaty kolor
A ten rudy co mi sie wydawal to nigdy nie byl rudy chyba tylko dosc intensywny barwnik jeszcze by i dlatego, po 2 myciach jest gitara
T m闚i ze to wogole nigdy rudy nie byl tylko mam w glowie nasrane
Jak bedzie rudziec to sprobuje 12/11 albo przyciemnie do 9 poziomu i 9/16 zrobie

Cytat:
lady spa bierz bron cie boze wpasc na stapiza co za koszmar, ja co prawda teraz testuje, mam 3 podejscie do niego na roznych szamponach i... susz, ki豉 i mogi豉 do tego smr鏚 kaszy z md造mi perfumami chyba do kosza pofrunie, zachcialo mi sie ech... a z g鏎y pami皻a豉m jak sis u篡wa豉 i niby lubila, ale jej wlosy zle wygladaly po tym- spuszony susz juz ja mu zrobie opinie na blogu za jakis czas dam jeszcze pare szans... ale na dove wlosy mialam boskie, fructis to pelny odlot, nawet joanna naturia choc slaba to mialam puch ale mieciutki...
a to? niby maska a taki ch豉m robi z w這s闚, wrecz jakby mi je wysuszala a niby regenerujaca

mowie o tym jakby co:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...ra-wersja.html
A fructisa widzialam ostatnio maske taka zolta Chcialam kupic ale w koncu nie wzielam.
A dove maski uwielbiam, tak samo te takie ekspresowe w tubkach
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Z Niemiec, tzn. ze sklepu online. Maja tam tez mase innych 'nietypowych' kolestonow. Albo z UK. To, co jest w PL, nie pokrywa sie z tym, co jest dostepne za granica w 100 proc .
No wlasnie wiem, ja chcialam 12/16 robic, ale dupa, w PL niedostepna

Cytat:
Na wodzie 12?
Ten 12/11 na probnym pasemku wyszedl mi na zimny siwy, jak u staruszki. Na wodzie 9. Te z 96 po kropce, same bez domieszek, wychdza na takie chlodnawe jasne rozowe beze, jak kolor niektorych paneli podlogowych.

Wczoraj robilam sobie 2 pasemka: 10.96 z 12.11 - z woda 9 1:2 i wyszlo tak jasno rozowawo ale cieplo, a jak na drugie pasemko docisnelam 9.8 - to mi sie to ladnie ochlodzilo do jasnego zimnego piasku.
Niestety, kazda farba na mnie sie ociepla, bo mam bardzo geste, ciezkie i sliskie wlosy naturalnego poziom 6 mysiego blondo-brazu. Ale kupuje sobie szampony fioletowe (ostatnio australijski Fudge - moje odkrycie roku) i ladnie mi sie ochladza do stanu przyzwoitosci
Jak napisalas o tym rozowym bezu to od razu do mnie dotarlo ze faktycznie ten bez byl jakis taki intensywny, rozowawy, i rudy mi sie wydawal A brakowalo mi wlasnie okreslenia na to.
A teraz juz jest dobrze

Cytat:
koteczko niedenerwuj si chcia豉 naszej rady wi璚 dziewczyny Ci napisa造 co o tym my郵 ,na pewno nie po to 瞠by Ci urazi. mo瞠 poprostu zastan闚 si nad jak捷 mocniejsz ras skoro ju chcesz rasowego kundelek te jest przecie fajnym pieskiem sama mia豉m i mam do tej pory u taty s kochane .mam te baigla kt鏎y te jest fajny ,ale ju nie tak jak kundelek

pewnie tak bym musia豉 pochodzi ,albo na wiecz鏎 na這篡 na ko鎍e, a rano zmy

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

te rybki s bardzo t逝ste i strasznie t瘼e do roztarcia na d這niach a 瞠by je r闚no na這篡 to ju graniczy z cudem taki kleik normalnie
Dokladnie, lepiej wziazc jakas mocniejsza rase, znam akurat jedna dziewczyne ktora nawet hodowle chichuachua ma i dobrze sie trzymaja ale no roznie to bywa. Z wiekszoscia malych rasowych pieskow zazwyczaj sa jakies problemy

Bunny mail poszed
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:18   #454
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

ja si nieznam niestety na psach to niepomog trzeba by popyta albo poszuka w necie

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:22   #455
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Koteczko piekne te pieski, wszystkie sa piekne

Dziewczyny nalozylam dzis olejek na koncowki ze s這dkich migda這w, potrzymalam troche i umylam i waxa dalam. Jest wizualnie lepiej. ciekawe co powie mi w pt fryz czy to jest spalone do 軼i璚ia, czy suche do utrzymania.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:28   #456
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

dziewczynki widzia造軼ie to? nowy sza http://wiadomosci.onet.pl/wideo/port...,105073,w.html

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:41   #457
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No wlasnie wiem, ja chcialam 12/16 robic, ale dupa, w PL niedostepna
Czekoladko, na ebay sa farby z numerami niedostepnymi w PL tez i mozesz kupic po jakies 25 zlotych sztuka i bez kosztow przesylki. Patrzylam, znalazlam, bo wlasnie szukam 12.81, a tam jest.
Moje zakupy farb w Niemczech to z okazji innych potrzeb, bo szukalam kosmetykow innych marek, a znalazlam przy okazji farby
Farby kupuje wez w UK, chcesz to Ci podam linka na priva. Koszt przesylki 4 tubek wychodzi ok 5-6 funtow (30 zl), ale sztuka farby nie przekracza 25 zlotych na polskie.

Cytat:
Jak napisalas o tym rozowym bezu to od razu do mnie dotarlo ze faktycznie ten bez byl jakis taki intensywny, rozowawy, i rudy mi sie wydawal A brakowalo mi wlasnie okreslenia na to.
A teraz juz jest dobrze
)) Kolor paneli podlogowych hi hi
No, rozowawe to wyszlo, bo 10.96 czy 12.96 to kolor cendre-violet, a cendrowy to wlasnie taki zimny pudrowy rozyk, a z fioletem daje taki bez, jak wmieszany w blond. Taki dziwny bez, nie zolty, w kazdym razie. Mam sporo 'dziwnych' blondow, wiec sobie wmieszam czesciowo te 10.96 w mieszanki popielate czy perlowe i bedzie ok.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆

A oto i nasz psiak
Sliczny nietoperek Uwielbiam takie duze oczy i uszy spadochronki Mialam kiedys podobnego, tyle ze rudaska.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:50   #458
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Jej, jakie tam s pi瘯ne psiaczki "do oddania w dobre r璚e" Jak bym mog豉, to wzi窸a bym wszystkie te biedactwa.

A oto i nasz psiak
zawsze kocha豉m kundelki i nie mam im nic do zarzucenia ale zakocha豉m sie w ma造ch pieskach i nie moge sie odkocha

Cytat:
ja si nieznam niestety na psach to niepomog trzeba by popyta albo poszuka w necie
no w豉郾ie a na necie czytam i jeszcze obejrze program na national-geographic bo oni tam maj zawsze charakterystyk rasy, tak ogl康a豉m o pi鎍zerkach

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Koteczko piekne te pieski, wszystkie sa piekne

Dziewczyny nalozylam dzis olejek na koncowki ze s這dkich migda這w, potrzymalam troche i umylam i waxa dalam. Jest wizualnie lepiej. ciekawe co powie mi w pt fryz czy to jest spalone do 軼i璚ia, czy suche do utrzymania.
no nie wszystkie grzywacz chi雟ki albo west albo pudel to mi sie nie podobaj

Cytat:
dziewczynki widzia造軼ie to? nowy sza http://wiadomosci.onet.pl/wideo/port...,105073,w.html
WTF? hahah kole m闚i ze to mia豉 by kawa a na jak skale posz這
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-15, 20:53   #459
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

no to schorowana bidulka rzeczywiscie nie wiem czemu tak

amstafy, rottweilery,labradory mi sie podobaj ale nikt takiego psa nie chce oprucz mnie bo za du瞠,a tak to tylko u mnie kupic mo積a shi-tzu kt鏎e mi sie nie podobaj no i yorki kt鏎e te mi sie nie podobaj

Ale fajne imie mi sie bardzo podoba szczekliwo軼i napewno nie przegoni豚y ratlera to dopiero alarmik ma造

odebralam to jako zniechecanie do ma造ch ras... nie wiem czemu. Kurcze no b鏊u ale co ja jestem skazana na to ze kazdy pies ma mi zdechn帷 po roku czy dw鏂h

EDIT: miejsca gdzie dotre z miejscowo軼i w kt鏎ej mieszkam to Boles豉wiec,Zgorzelec,Leg nica,Jawor,Z這toryja lukajcie http://tablica.pl/zwierzeta/psy/dolnoslaskie/
na pierwszej stronie masz skundlone cocer spanielki albo sznaucerki juz bym dzwonila.

Cytat:
Ciekawe jak zadzia豉 na moje Najwy瞠j b璠 dodawa do innej, lepszej maski/od篡wki. Jak kupi i przetestuj, to podziel si odczuciami

caskada hej

A oto i nasz psiak
slodziak
Stary 2013-01-15, 21:29   #460
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
na pierwszej stronie masz skundlone cocer spanielki albo sznaucerki juz bym dzwonila.
za daleko ;P ponad 150 km odemnie , musze miec bli瞠j tak z 50 zeby obejrze, cocer spaniel fajny ale sznaucer w豉郾ie mi sie nie podoba, s御iadka ta co jej m捫 potr帷i ciapka ma to sie zdazy豉m przypatrze. a obejrza豉m charakterystyke rasy to podobna do pi鎍zerka ,i powiedzieli ze zdrowie dobre ma http://www.youtube.com/watch?v=dHX2xul3WEk ale i tak mnie na ni nie sta
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-15, 22:08   #461
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kotka
Ja tam lubi i podobaj mi si wszystkie psiaki a co do chichuahua to te s造sza豉m , 瞠 zdrowie u nich marne, cz瘰te wady po prostu genetyczne, a i leczenie strasznie drogie. Og鏊nie te rasowce jakie dziwne a maluchy to ju w og鏊e. Mojemu dam co innego ni to co jest pewne (kilka produkt闚) i potrafi kilka dni rzyga, by osowia造, gdzie 'normalny' pies ze穋e Ci kanap i najwy瞠j b璠zie mia sraczk.
A jak nie chcesz kundelka to mo瞠 tak jak Bunny m闚i? S przecie takie mieszanki 逝dz帷o podobne do rasowych, a jako tak zmodyfikowane, 瞠 silniejsze.
Uszy do g鏎y Kotkaa
Stary 2013-01-15, 22:21   #462
Kotka17
Zakorzenienie

Nove

wog鏊e co wizaz nie chce cytowa WTF? wiem jakie s te rasowe zmar幢aki bo mia豉m mojego ma貫go chorowitka , no i chihuacha to zalezy jak trafisz, bo obejrza豉m ca造 filmik dziewczyny co ma dwie suczki i jedna bardzo chorowita nawet operacje mia豉 a druga jest ok, a co do tego na rzyganie ja podwa豉m ledjusi specialne tabletki na trawienie jak co takiego sie dzia這 bardzo dobre polecam Aptus ATTAPECTIN http://www.docsimon.pl/towar/aptus-a...letki-30-a-u-v

EDIT: bardzo fany szczeg鏊owy filmik o tej rasie http://www.youtube.com/watch?v=hoWqcCrLcRI
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-15 o 22:22
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-15, 22:23   #463
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 696

Cytat:
Czekoladko, na ebay sa farby z numerami niedostepnymi w PL tez i mozesz kupic po jakies 25 zlotych sztuka i bez kosztow przesylki. Patrzylam, znalazlam, bo wlasnie szukam 12.81, a tam jest.
Moje zakupy farb w Niemczech to z okazji innych potrzeb, bo szukalam kosmetykow innych marek, a znalazlam przy okazji farby
Farby kupuje wez w UK, chcesz to Ci podam linka na priva. Koszt przesylki 4 tubek wychodzi ok 5-6 funtow (30 zl), ale sztuka farby nie przekracza 25 zlotych na polskie.

)) Kolor paneli podlogowych hi hi
No, rozowawe to wyszlo, bo 10.96 czy 12.96 to kolor cendre-violet, a cendrowy to wlasnie taki zimny pudrowy rozyk, a z fioletem daje taki bez, jak wmieszany w blond. Taki dziwny bez, nie zolty, w kazdym razie. Mam sporo 'dziwnych' blondow, wiec sobie wmieszam czesciowo te 10.96 w mieszanki popielate czy perlowe i bedzie ok.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Sliczny nietoperek Uwielbiam takie duze oczy i uszy spadochronki Mialam kiedys podobnego, tyle ze rudaska.
Wiesz co szuka豉m ale jedyna opcja zeby sie to op豉ca這 to zamawianie z hong kongu Wtedy wychodzi jakos 25 z. A tak to ko這 40
A przeciez nie zam闚ie z hong kongu
M闚ie poki co kolor jest ok nie bede sie juz czepiac niewiadomo czego, kazda farba u mnie wychodzi bezowa tak czy siak.
Zobaczymy, mowie jak bedzie rudziec to zrobie tym 12/11, ze sklepowego wellatonu 12/1 bylam zadowolona jezeli chodzi o kolor - tylko kondycja kaput To moze sie sprawdzi A jak nie no to alfa

Bunny jak chce to 10/16 na ca貫 w這sy to z woda 6 %?;> I jak to zrobic? Przed farbowaniem odrost闚 jeszcze, czy po, czy w trakcie?
Bo powinno 豉dnie och這dzic to stare po palette w sumie;>
Szkoda ze w PL nie ma tej 12/16 :/ Bo widzia豉m efekt w necie to jest mega kolor Tak ch這dny ze o mamo
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-15, 22:55   #464
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Koteczko
zajrzyj na bloga Magdy http://mygreekshopping.blogspot.com/
i mo瞠 napisz do niej maila, pogadaj. Ona ma ciu豉喚 i wcze郾iej te mia豉. Jedn albo u酥ili albo umar豉 i kupili drug. Napisz, na pewno ma do鈍iadczenie z t ras
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-15, 22:57   #465
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Wiesz co szuka豉m ale jedyna opcja zeby sie to op豉ca這 to zamawianie z hong kongu Wtedy wychodzi jakos 25 z. A tak to ko這 40
A przeciez nie zam闚ie z hong kongu
M闚ie poki co kolor jest ok nie bede sie juz czepiac niewiadomo czego, kazda farba u mnie wychodzi bezowa tak czy siak.
Zobaczymy, mowie jak bedzie rudziec to zrobie tym 12/11, ze sklepowego wellatonu 12/1 bylam zadowolona jezeli chodzi o kolor - tylko kondycja kaput To moze sie sprawdzi A jak nie no to alfa

Bunny jak chce to 10/16 na ca貫 w這sy to z woda 6 %?;> I jak to zrobic? Przed farbowaniem odrost闚 jeszcze, czy po, czy w trakcie?
Bo powinno 豉dnie och這dzic to stare po palette w sumie;>
Szkoda ze w PL nie ma tej 12/16 :/ Bo widzia豉m efekt w necie to jest mega kolor Tak ch這dny ze o mamo
Jak uwazasz Ja mieszkam w Szwecji i zakupy klikam wszedzie, tylko nie w Szwecji Koleston u mnie kosztuje jakies 100 zlotych na polskie, wiec juz wole dorzucic jakies 3 dychy na przesylke i kupic od razu 4. A oszwedzkich fryzjerach tez wole sie nie wypowiadac . Bylam tak zdrugotana kilka razy pod rzad, ze aby naprawic siano na glowie, poszlam do salonu, gdzie zaplacilam za samo ciecie prawie 400 zlotych na zlotowki.... ale przynajmniej sie nie rozplakalam na koniec. Wiec juz sama sobie wlosy podcinam i cieniuje , a maz mi asystuje.

Kombinuj, kombinuj Ja u siebie nie mam wyboru: albo net, albo drogeria. A jak juz mam kupowac profeski, to Koleston najlepiej znam i najtaniej mi on wychodzi - od razu biore 6 sztuk na skladzik

Ta farbka 10.16 jest fantastyczna. Ja sobie kladlam jak farbke na odrosty wpierw, ale mamie zrobilam na siwych wlosach jak pastel i kolor zachwycajacy. Taki bialy fiolecik. Zoltawe blondy pieknie schladza, a jak blond ciemniejszy, to dostaje takiego zimnego bezu. Cudo
Nie wiem, co Ci doradzi Bunny, ale ja stosowalam ten kolor na sobie z woda 9 proc na odrosty, a potem miks i przeciagnelam farbke z odrobina wody na dlugosc. Ta farbka mozesz tez wyrownac juz ufarbowane zoltoblond wlosy do zimnego odcienia, jak zmieszasz ja ze slaba woda np. 3 proc. Choc ponoc i Colour Touch ma ten odcien w palecie, a wraz z tym woda 1,9 proc, wiec jezcze lagodniej.

Ps. Jak sobie kiedy zrobie 12.16 to sie pochwale Widzialam jescz 12.61 (czyli violet dominujacy nad popielem). Na skladziku mam jeszcz 10.8, 10.96, kilka roznych dwunastek.... Wystarczy tego do zaduszek

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-15 o 23:01
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-15, 23:05   #466
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
zawsze kocha豉m kundelki i nie mam im nic do zarzucenia ale zakocha豉m sie w ma造ch pieskach i nie moge sie odkocha

no w豉郾ie a na necie czytam i jeszcze obejrze program na national-geographic bo oni tam maj zawsze charakterystyk rasy, tak ogl康a豉m o pi鎍zerkach

no nie wszystkie grzywacz chi雟ki albo west albo pudel to mi sie nie podobaj

WTF? hahah kole m闚i ze to mia豉 by kawa a na jak skale posz這
a w豉snie mia豉m o pudlu albo west'cie pisa...
mi np podobaja si buldogi angielskie (te wi瘯sze)

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-15, 23:13   #467
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Koteczko
zajrzyj na bloga Magdy http://mygreekshopping.blogspot.com/
i mo瞠 napisz do niej maila, pogadaj. Ona ma ciu豉喚 i wcze郾iej te mia豉. Jedn albo u酥ili albo umar豉 i kupili drug. Napisz, na pewno ma do鈍iadczenie z t ras
poszed e-mail. a znam ten blog zagl康am na niego czasm i widzia豉m t psink jej i te mnie urzek豉

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
a w豉snie mia豉m o pudlu albo west'cie pisa...
mi np podobaja si buldogi angielskie (te wi瘯sze)
wiem jakie fajne s rzeczywi軼ie ale nie tak pi瘯ne jak chihuha豉 a t-towi wspomina豉m to bardziej by chia ratlera albo chi豉喚 bo tak zakocha sie w tych pieskach
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-15, 23:14   #468
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Kotko a jakby nie chcia豉 kupowa tylko by znalaz豉 jakiego "kundelka" albo miesza鎍a w typie rasy to cz瘰to zdarza si 瞠 organizowany transport, 瞠by Ci bli瞠j pieska dostarczy, wiem bo siedz w adopcjach bezdomnych piesk闚

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-15, 23:29   #469
Agatau88
Zakorzenienie

Chodzcie do albumu
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-15, 23:54   #470
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

AGATKA!!!
NO NO NO jestem pod ogromnym wra瞠niem, pi瘯nie! Jak gwiazda z czerwonego dywanu!
I jak si pi瘯nie u鄉iechasz!
Stary 2013-01-16, 03:24   #471
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Jestem i ja Jak zwykle mi nie wysz這.... kochany t-cik tak wolno uwija si z farbowaniem, 瞠 zanim przeszed do drugiego pasma tylniej sekcji w這s闚 to pierwsze ju zd捫y這 poja郾ie W rezultacie rozja郾ia豉m w這sy sama i... no w豉郾ie. Wygl康am jak krowa Okaza這 si 瞠 na moje w這sy 2 tubki alfaparfu to maksimum (rozrabia豉m w miseczce po trochu, najpierw na odrosty potem na reszt w這s闚 i 2 tubki w zupe軟o軼i wystarczy造, nie musia豉m dorabia wi璚ej bo i tak sporo farby zosta這 niezu篡tej), b璠 wiedzia豉 na przysz這嗆. A jak wra瞠nia po farbowaniu? Nie uwierzycie ale w這sy s w lepszej kondycji ni by造 Te popalone ko鎍e p鎩d do 軼i璚ia bo zbyt wiele ju przesz造 ale za to pozosta貫 cz窷ci w這sa s mi瘯kie, b造szcz帷e, jestem w szoku dziewczyny. A podczas sp逝kiwania rozja郾iacza wydawa這 mi si jakbym sp逝kiwa豉 od篡wk- takie mia豉m lej帷e si i mi瘯kie w這sy

G逝pio mi 瞠 zn闚 musz o to prosi, ale bunny doradzisz mi co dalej? Nie mam narazie jak zrobi zdj璚ia oddaj帷ego kolor w這s闚 (t zostawi sobie aparat po sylwku 瞠by zdj璚ia zgra i dalej mi go nie odda mimo pr騥b ), ale opisowo wygl康a to tak: w這sy ca貫 w 豉tki, odrost to kolor zamierzony (i uwaga pasuje mi!), reszta w這s闚 w odcieniach jasny rudy, ciemny rudy i par pasm br您owych oraz w odcieniu ciemnego blondu. Moje za這瞠nie to uzyska odcie 8.1 na ca這軼i. Zosta豉 mi jeszcze jedna saszetka rozja郾iacza i chcia豉m podzieli j na dwie cz窷ci- z pomoc 1/4 saszetki rozja郾i na wodzie 6% br您owe pasemka, a z reszt wykona k徙iel rozja郾iaj帷 na ca這軼i (tylko nie wiem na jakiej wodzie??) i na to farba docelowa. No i nie wiem jak farb mam u篡, zale篡 mi na tym 瞠by na to jedno farbowanie by豉 to farba drogeryjna, dobrze "kryj帷a" i wyr闚nuj帷a kolor. Oczywi軼ie w odcieniu podanym powy瞠j Bunny je郵i co wymy郵isz b璠 Ci baaaaardzo wdzi璚zna

P.S. T oczywi軼ie marudzi 瞠 znowu rudo i 豉ciato, ale powiedzia豉m mu jasno 瞠 do ciemnych na razie nie wracam i chyba si z tym ju pogodzi

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:12 ----------

Agatko pi瘯nie wygl康a豉 Zgadzam si z nove, jak gwiazda holi逝du A te w這sy wygl康aj wyj徠kowo pi瘯nie w takim eleganckim uj璚iu

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

Bunny mo瞠 palette ICC w odcieniu N6 albo N5 podo豉 zadaniu? Czy raczej poleca豉by co innego?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 04:02   #472
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
palette c10 albo e20 ale moze ci wyjsc za bialo....i ma rozjasniacz.

milego dnia!

Dzi瘯uj Bunny to na nast瘼ne farbowanie p鎩dzie w ruch c10 ale tym razem ju dla m篹a nie pozwol 瞠by farb nak豉da bo zn闚 lipa wyjdzie.Z e20 wol nie ryzykowa jak ma rozja郾iacz bo mam delikatne w這sy.

Juz 4 a ja dopiero sko鎍zy豉m moj robot zastanawiam si czy si wog鏊e k豉嗆 czy troche pole瞠 i dalej dzia豉 bo nie chce mi si spa.
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-16, 07:54   #473
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczynki dziekujetak balowo wlasnie
z wlosow by豉m bardzo zadowolona, wymyslila to moja fryzjerka, ja tylko usiad豉m na fotel

exclusivee to pokaz co Ci tam wyszlo. Na pewno da sie kolor wyrownac, a konce jak do 軼i璚ia to jak u mnie...u mnie wi璚ej tych koncow niz definicja "ko鎍ow" przewiduje. Ale juz w pt rano id do fryz
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 08:18   #474
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
moja tez wypita
tez zawsze szukam kilku rzeczy jak ju musz co zam闚i, wtedy koszt przesy趾i mi si op豉ca

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

sko鎍zy豉 mi si maska anti age i musz kupi co mowego ,ale nie wiem co? polecacie jak捷 dobr sprawdzon mask do w這s闚? kiedy co o jakiej lady spa kto m闚i?
ja polecam NaturVital z aloesem
bardzp fajna maska, 豉dnie pachnie, ja przecieta ga陰zka aloesu

Cytat:
lady spa bierz bron cie boze wpasc na stapiza co za koszmar, ja co prawda teraz testuje, mam 3 podejscie do niego na roznych szamponach i... susz, ki豉 i mogi豉 do tego smr鏚 kaszy z md造mi perfumami chyba do kosza pofrunie, zachcialo mi sie ech... a z g鏎y pami皻a豉m jak sis u篡wa豉 i niby lubila, ale jej wlosy zle wygladaly po tym- spuszony susz juz ja mu zrobie opinie na blogu za jakis czas dam jeszcze pare szans... ale na dove wlosy mialam boskie, fructis to pelny odlot, nawet joanna naturia choc slaba to mialam puch ale mieciutki...
a to? niby maska a taki ch豉m robi z w這s闚, wrecz jakby mi je wysuszala a niby regenerujaca

mowie o tym jakby co:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...ra-wersja.html
ja jej kiedys uzywalam i dobrze ja wspominam
ale mialam wtedy wlosy robione rozjasniaczem, kladlam maske po myciu, na to czepek, suszarka podgrzewalam i siedzialam z tym godzine
ale mi pomogla

Cytat:
dla mnie ta od篡wka jest za s豉ba, a tak pi瘯nie pachnie
ja ja mialam wziac ale T powachal Gliss Kura i koniec, musialam wziac ta

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

ta pierwsza jest bez protein?

Cytat:
siedze w domu to i tak mi nie przeszkadza
mo瞠 to lepiej nak豉da przed myciem
faktycznie mozle lepiej przed myciem
chociaz ja ostatnio nalozylam olejek na same koncowki doslownie i mialam problem zeby to zmyc.
Ale mam jeszcze jednen glupi pomysl...

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-01-16 o 08:28
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 08:28   #475
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

caskada hej

A oto i nasz psiak
o matko jaki slodziak
ale ja wariacko kocham koty

Cytat:
Rudego juz w sumie nie widac Dzisiaj we wszystkich sklepach zerka豉m w lustra i nigdzie nie widac tylko ladny bezowo-popielaty kolor
A ten rudy co mi sie wydawal to nigdy nie byl rudy chyba tylko dosc intensywny barwnik jeszcze by i dlatego, po 2 myciach jest gitara
T m闚i ze to wogole nigdy rudy nie byl tylko mam w glowie nasrane
dobrze,瞠 nie na g這wie:c mok:

Cytat:
Chodzcie do albumu
wow, ale seksowana laseczka.
Jakas aktorke mi przypominasz,tylko teraz nie moge skojarzyc jaka

Cytat:
Jestem i ja Jak zwykle mi nie wysz這.... kochany t-cik tak wolno uwija si z farbowaniem, 瞠 zanim przeszed do drugiego pasma tylniej sekcji w這s闚 to pierwsze ju zd捫y這 poja郾ie W rezultacie rozja郾ia豉m w這sy sama i... no w豉郾ie. Wygl康am jak krowa Okaza這 si 瞠 na moje w這sy 2 tubki alfaparfu to maksimum (rozrabia豉m w miseczce po trochu, najpierw na odrosty potem na reszt w這s闚 i 2 tubki w zupe軟o軼i wystarczy造, nie musia豉m dorabia wi璚ej bo i tak sporo farby zosta這 niezu篡tej), b璠 wiedzia豉 na przysz這嗆. A jak wra瞠nia po farbowaniu? Nie uwierzycie ale w這sy s w lepszej kondycji ni by造 Te popalone ko鎍e p鎩d do 軼i璚ia bo zbyt wiele ju przesz造 ale za to pozosta貫 cz窷ci w這sa s mi瘯kie, b造szcz帷e, jestem w szoku dziewczyny. A podczas sp逝kiwania rozja郾iacza wydawa這 mi si jakbym sp逝kiwa豉 od篡wk- takie mia豉m lej帷e si i mi瘯kie w這sy

G逝pio mi 瞠 zn闚 musz o to prosi, ale bunny doradzisz mi co dalej? Nie mam narazie jak zrobi zdj璚ia oddaj帷ego kolor w這s闚 (t zostawi sobie aparat po sylwku 瞠by zdj璚ia zgra i dalej mi go nie odda mimo pr騥b ), ale opisowo wygl康a to tak: w這sy ca貫 w 豉tki, odrost to kolor zamierzony (i uwaga pasuje mi!), reszta w這s闚 w odcieniach jasny rudy, ciemny rudy i par pasm br您owych oraz w odcieniu ciemnego blondu. Moje za這瞠nie to uzyska odcie 8.1 na ca這軼i. Zosta豉 mi jeszcze jedna saszetka rozja郾iacza i chcia豉m podzieli j na dwie cz窷ci- z pomoc 1/4 saszetki rozja郾i na wodzie 6% br您owe pasemka, a z reszt wykona k徙iel rozja郾iaj帷 na ca這軼i (tylko nie wiem na jakiej wodzie??) i na to farba docelowa. No i nie wiem jak farb mam u篡, zale篡 mi na tym 瞠by na to jedno farbowanie by豉 to farba drogeryjna, dobrze "kryj帷a" i wyr闚nuj帷a kolor. Oczywi軼ie w odcieniu podanym powy瞠j Bunny je郵i co wymy郵isz b璠 Ci baaaaardzo wdzi璚zna

P.S. T oczywi軼ie marudzi 瞠 znowu rudo i 豉ciato, ale powiedzia豉m mu jasno 瞠 do ciemnych na razie nie wracam i chyba si z tym ju pogodzi

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:12 ----------

Agatko pi瘯nie wygl康a豉 Zgadzam si z nove, jak gwiazda holi逝du A te w這sy wygl康aj wyj徠kowo pi瘯nie w takim eleganckim uj璚iu

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

Bunny mo瞠 palette ICC w odcieniu N6 albo N5 podo豉 zadaniu? Czy raczej poleca豉by co innego?
dlatego wlasnie nie chce zeby mnie T farbowa
wole sie oddac w zufane rece mamy
ale jestem ciekawa co Ci wyszlo mimo tych 豉t, zreszta ja tez to przerabialam, jak kiedys szallalam z kolorami na glowie

Dzien dobry
eehhhh...dziewczyny co poradzicie na problemy w pracy?
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 09:08   #476
Agatau88
Zakorzenienie

Kylie dziekujeze zrobionym makijazem i fryzura wygladam tu jak nie ja
jaka aktork?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 09:34   #477
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Kylie dziekujeze zrobionym makijazem i fryzura wygladam tu jak nie ja
jaka aktork?
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumie鎍em
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za篡wanie hormon闚 mo積e wp造wa na skr皻 w這s闚
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas逝ga nawil瞠nia i wygladzenia czy odstawienia tabs闚
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 09:59   #478
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

ja do tej pory u篡wa豉m od篡wk alterry z granatem, (ju jaki rok b璠zie) jako tak przypad豉 mi do gustu, po farbowaniach bardzo mi pomaga豉 przywr鏂i w這sy do wzgl璠nej mi瘯ko軼i, nie by造 takie szorstkie jak tu po, dobrze si uk豉da造 wi璚 nie mia豉m potrzeby zmienia na inne...
wczoraj za u篡豉m maski z dro盥瘸mi i mam mi瘯kie w這sy jak kaczuszka...
jeszcze nie wiem czy lubi taki efekt, zobacz jak moje w這sy b璠 si sprawowa jutro
jeszcze czeka na wypr鏏owanie biovax pomara鎍zowy i br您owy oraz maska 這pianowa, taka: http://kalina-sklep.pl/lopianowa-mas...0ml-p-256.html

czy te maski profesjonalne co je polecacie s w czym lepsze od moich?
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:03   #479
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

No i ns k這pot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,瞠 to pralka
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:31   #480
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

wsp馧czuj
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
No i ns k這pot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,瞠 to pralka
ja w lato musia豉m kupi now bo ponad 10-letnia odm闚i豉 wsp馧pracy, po w陰czeniu po prostu zero reakcji, jakby nagle w wieczny sen zapad豉
nowa by豉 droga (bo z tych slim - mam ma陰 豉zienk) ale za to jest 豉dowana od frontu i zu篡wa 5 razy mniej pr康u ni stara

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-16 o 10:32
beautygosiek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.