W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-25, 15:10   #4861
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
A ja jestem chora, o!
Kaszel mam taki,瞠 boje sie 瞠 p逝ca wypluje
Wiec poki co wracam jeszcze do 堯瞠czka wypoczywac po przepracowanym w chorobie weekendzie
Du穎 zdr闚kaa

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Dzie dobry nie by這 mnie tu chyba 2 tygodnie ;o siedzia豉m u T i przez ostatni tydzie stara豉m si Was troch nadrobi ale nic z tego.. przeczyta豉m chyba 20 stron i skapitulowa豉m tak mi si zacz窸o wszystko zlewa zatrzyma豉m si na 133 stronie i chyba jednak nie b璠 si tam cofa bo i tak bez sensu b璠zie si wypowiada na zamkni皻e ju tematy.. w ka盥ym razie jestem 篡j i dalej mam bia貫 w這sy przez najbli窺ze 5 dni z Wami zostaj p騧niej znowu uciekam na weekend
Hej

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-25, 15:17   #4862
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Ja z jednej str w ciemniejszych czuje sie naturalniej i dojrzalej, ale w jasnych bardziej kobieco i nie tak "szaroburo" no i mam wi瘯sze powodzenie itd.

no to powodzenia w zdawaniu egzamin闚 jeszcze troche i wakacje- szybko zleci , wi璚 nie ma si co tak stresowa tym wszystykim
Z tym powodzeniem to te fakt, nie wiem w sumie czemu tak jest... Czy na prawd faceci wol blondynki? (瘸rcik)
Nie dzi瘯uj ale buzi jest -> i wzajemnie!
No fakt, czas szybko zleci...niedawno marudzi豉m, 瞠 zn闚 studia i to ostatni rok (3) a tu ju luty, prawie marzec... W lipcu bodaj瞠 drugiego mamy egzamin licencjacki bo nie mamy normalnej pracy do napisania, sama nie wiem czy tak jest lepiej czy nie Ju drugi rocznik u nas na uczelni tak ma, 瞠 egzamin z 3 lat.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
faktycznie dziwne te modelki
sukienka jak z wi瞛ienia

ja chcia豉bym jakie kolorowe niebawem wiosna/lato
a ma造ch czarnych mam sporo ale one zawsze modne to warto mie

ja te musz wybra si po nowe oksy

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

dzi瘯i za linka, zaraz przejrz t stonk

nie za rok dopiero 1 semestr magisterki za mn ale musimy ju odda rozdzia

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

ja 瘸逝je, 瞠 farbowa豉m ale c騜 do natury zesz豉bym jedynie te farbuj帷 na zbli穎ny, bo nie wyobra瘸m sobie w tej chwili nie farbowa i chodzi z odrostem na p馧 g這wy
z drugiej strony ombre w modzie

Ja te 瘸逝j, 瞠 w og鏊e zacz窸am, ewentualnie mog豉m zacz望 p騧niej i wtedy tylko lekkie refleksy ja郾iejsze na moim ciemnym popielatym blondzie... C騜 cz這wiek g逝pi by i m這dy

A ta sukienka... tragedia z reszt modelka te 鈔ednia

Przyszed w ko鎍u do mnie TT. My郵a豉m, 瞠 to mniejsze - a tu szok, taka krowa Fajnie wygl康a jak robal pancernik. Id zaraz umy g這w, to zobacz jak si spisuje. Listonosz wiedzia kiedy zawita.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-25, 15:22   #4863
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Mnie si sukienka podoba mo瞠 dlatego, 瞠 pierwszy raz zobaczy豉m j na pi瘯nej babce i dobrze j uzupe軟i豉
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-25, 15:25   #4864
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Z tym powodzeniem to te fakt, nie wiem w sumie czemu tak jest... Czy na prawd faceci wol blondynki? (瘸rcik)
No fakt, czas szybko zleci...niedawno marudzi豉m, 瞠 zn闚 studia i to ostatni rok (3) a tu ju luty, prawie marzec... W lipcu bodaj瞠 drugiego mamy egzamin licencjacki bo nie mamy normalnej pracy do napisania, sama nie wiem czy tak jest lepiej czy nie Ju drugi rocznik u nas na uczelni tak ma, 瞠 egzamin z 3 lat.

Ja te 瘸逝j, 瞠 w og鏊e zacz窸am, ewentualnie mog豉m zacz望 p騧niej i wtedy tylko lekkie refleksy ja郾iejsze na moim ciemnym popielatym blondzie... C騜 cz這wiek g逝pi by i m這dy

Przyszed w ko鎍u do mnie TT. My郵a豉m, 瞠 to mniejsze - a tu szok, taka krowa Fajnie wygl康a jak robal pancernik. Id zaraz umy g這w, to zobacz jak si spisuje. Listonosz wiedzia kiedy zawita.
ja te jako blondynka mam wi瘯sze powodzenie my郵, 瞠 po prostu jasne w這sy s bardziej zauwa瘸lne ni ciemne, ale na pewno zadbane ciemnow這se te nie narzekaj na powodzenie sama ogl康am si jak dziewczyna 豉dna

tragedia i sukienka i modelka

TT jest super u篡wam ju ulala i jestem mega zadowolona nadal moja ulubiona szczotka przed wakacjami kupi豉m wersj do torebki mam nadzieje, 瞠 b璠ziesz zadowolona
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-25, 15:27   #4865
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Dziewczyny orientujecie si ile kosztuj torby z Monnari? Patrzy豉m na stronie i nie ma tej, kt鏎a jest wystawiona na licytacji Nie chc przesadzi, 瞠by nie wysz這, 瞠 w sklepie taniej kupi
Stary 2013-02-25, 15:33   #4866
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ten spirytus to ja bym uwazala zebys glowy nie poparzyla nim ,bo skora na glowie jest dosyc wrazliwa... chyba bym postawila na samo zoltko
Cytat:
鄴速ko + spirytus ? nie odwa篡豉bym si
Tak, te mi si to wydawa這 podejrzane
Dzi瘯i za wypowied

shizaxa dzi瘯i za obja郾ienie. Mam nadziej, 瞠 wytrwam, i 瞠 b璠 jakie efekty
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-25, 16:30   #4867
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
ja te jako blondynka mam wi瘯sze powodzenie my郵, 瞠 po prostu jasne w這sy s bardziej zauwa瘸lne ni ciemne, ale na pewno zadbane ciemnow這se te nie narzekaj na powodzenie sama ogl康am si jak dziewczyna 豉dna

tragedia i sukienka i modelka

TT jest super u篡wam ju ulala i jestem mega zadowolona nadal moja ulubiona szczotka przed wakacjami kupi豉m wersj do torebki mam nadzieje, 瞠 b璠ziesz zadowolona
Dzi瘯i za opini P鏦i co jestem zadowolona po 1 u篡ciu na wilgotnych w這sach po myciu, rozczesuje w這sy delikatnie i bez szarpania. A po podsuszeniu w這s闚 spisuje si jeszcze lepiej, im bardziej suche tym 鄉ieszniejszy d德i瘯 jest przy czesaniu Zobacz, jak ca趾owicie przeschn. Mam wra瞠nie, 瞠 mam prostsze w這sy po niej co dla mnie jest na + bo i tak mam druty a tak mam bli瞠j efektu "prostownicy" (kt鏎ej u篡wam od wielkiego dzwona...) Przed wakacjami postaram sobie kupi te tak do torebki.
A co do w這s闚 - ja ogl康am si za wszystkimi pi瘯now這symi bez wzgl璠u na kolorek

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-25, 16:44   #4868
Ninedin
Zakorzenienie

A ja u kobiet wol blond w這sy
Chyba, 瞠 ewidentnie do kogo jasne w這sy nie pasuj
Stary 2013-02-25, 17:03   #4869
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
A ja u kobiet wol blond w這sy
Chyba, 瞠 ewidentnie do kogo jasne w這sy nie pasuj
no s takie osoby co im jasne w這sy i do tego blond wybitnie nie pasuj
a ja lubi i blond i ciemne, wszystko zale篡 co do kogo pasuje, jak ma cer, oczy, brwi
a jeszcze za moich czas闚 szkolnych najwi瘯sze powodzenie mia豉 jedna ruda dziewczyna, nie do嗆 瞠 by豉 pi瘯na to jeszcze mia豉 pi瘯ne, d逝gie rude w這sy.... cudo...
poza tym raz na placu zabaw spotka豉m jedn dziewczynk kt鏎a mia豉 w這sy ciemnorude, te prze郵iczna, no 豉dne rudzielce to jest wg mnie co niesamowitego... zawsze si nimi zachwycam, bo blond pi瘯no軼i czy ciemnow這sych to jest pe軟o
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-02-25, 17:26   #4870
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Ja na chwile, bo musze Wam to pokaza
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 17:41   #4871
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
te zebry
Stary 2013-02-25, 17:41   #4872
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej

Lavia i Lady
zobacze by moze uda mi sie pojsc do kina, wtedy wybiore ten film co piszecie Niemozliwe

I dziekuje za komentarz odnosnie balu

A jak sie skonczy sprawa moich wlosow(a raczej jak zacznie)-dzis bylam u kosmetyczki bo minal miesiac odkad zalozylam rzesy. Nosi mi sie je super, w sumie nawet nie widac ze wypadly ale poszlam uzupelnic. I by豉 moja fryz, powiedziala ze cos tam mi wyblaklo i ze Ona mi poprawi jakims tonerem. I ugadalysmy ze pewnie na lato zrobimy refleksy.
Powiedziala ze mam przyjechac w srode, pojutrze.
A jakby co pomaluje sama jakims castingiem w musie albo zwyklym, 600 czy cos.
Ale wstepnie i raczej na 100% ta sroda.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-25, 17:48   #4873
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

A w ogole to musze sie Wam poskar篡 sama na siebie
Przesta豉m 獞iczy znowu
ciezko jest mi sie zmotywowa po 12 lub 10h pracy do 獞iczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca豉m
I nic z tego...
Tak patrze na ten swoj bebzol to a nie moge...
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 17:54   #4874
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Przesta豉m 獞iczy znowu
ciezko jest mi sie zmotywowa po 12 lub 10h pracy do 獞iczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca豉m
I nic z tego...
jakbym siebie czytala...:/
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-25, 17:57   #4875
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
jakbym siebie czytala...:/
wiec mnie rozumiesz...
nie wiem juz co ze soba zrobic i jak sie zmotywowac
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:11   #4876
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Pop豉ka豉m si przez tego geparda na drzewie

A co do braku motywacji, to te jej mam ma這, mo瞠 bywaj dni, 瞠 nakr璚am si jak b彗 a potem emocj opadaj i pozostaje na obietnicach...
Dobrze, 瞠 chocia od pocz徠ku tego roku chodz na zumbe regularnie, nie by豉m tylko 2-3 razy. Mam j we wtorki i czwartki ale chcia豉bym lepszych rezultat闚 i brak mi motywacji by zn闚 kr璚i hula-hop
Zrobi豉bym sobie wtedy pn,鈔,pt - hula, wt i czw - zumba, a weekend odpoczynek od 獞icze, zw豉szcza 瞠 co 2 tyg. zjazdy na uczelni od rana do wieczora. Mo瞠 jak by cz這wiek o ustalonej porze jako 獞iczy w domu? I do tego wpierw kr鏒kie dystanse? Oby jako mi to pomog這, to potem si wkr璚. Z nauk te tak mam... najgorzej zacz望.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:13   #4877
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
wiec mnie rozumiesz...
nie wiem juz co ze soba zrobic i jak sie zmotywowac
Ja nie cwiczylam ca造 tamten tydzien, zajadalam smutki co dalo 3 kg. I teraz niby od piatku znowu cos tam sie ruszylam ale wczoraj znowu jadlam slodycze.
Musze sobie na spokojnie przemyslec sprawe jak sie za to zabrac zeby mialo to rece i nogi a nie tak na hurra bo jak widac nic z tego nie wychodzi. Rozumiem doskonale-czasam jestem tak zmeczona ze jak tu cos robic. A jak jest wolne lepiej pojechac wlasnie na kawe czy isc na lody ze znajomymi czy piwo/pizze/cokolwiek ale siedzie gadac jesc i pic. Bo tak zazwyczaj jest. Jak ktos ma dobry metabolizm fajnie, ale ja mam kiepski i chyba ciagle powinnam sie pilnowac.
Nogi mam juz jak balerony nie wiem naprawde co zrobic...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:19   #4878
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Pop豉ka豉m si przez tego geparda na drzewie

A co do braku motywacji, to te jej mam ma這, mo瞠 bywaj dni, 瞠 nakr璚am si jak b彗 a potem emocj opadaj i pozostaje na obietnicach...
Dobrze, 瞠 chocia od pocz徠ku tego roku chodz na zumbe regularnie, nie by豉m tylko 2-3 razy. Mam j we wtorki i czwartki ale chcia豉bym lepszych rezultat闚 i brak mi motywacji by zn闚 kr璚i hula-hop
Zrobi豉bym sobie wtedy pn,鈔,pt - hula, wt i czw - zumba, a weekend odpoczynek od 獞icze, zw豉szcza 瞠 co 2 tyg. zjazdy na uczelni od rana do wieczora. Mo瞠 jak by cz這wiek o ustalonej porze jako 獞iczy w domu? I do tego wpierw kr鏒kie dystanse? Oby jako mi to pomog這, to potem si wkr璚. Z nauk te tak mam... najgorzej zacz望.
Cytat:
Ja nie cwiczylam ca造 tamten tydzien, zajadalam smutki co dalo 3 kg. I teraz niby od piatku znowu cos tam sie ruszylam ale wczoraj znowu jadlam slodycze.
Musze sobie na spokojnie przemyslec sprawe jak sie za to zabrac zeby mialo to rece i nogi a nie tak na hurra bo jak widac nic z tego nie wychodzi. Rozumiem doskonale-czasam jestem tak zmeczona ze jak tu cos robic. A jak jest wolne lepiej pojechac wlasnie na kawe czy isc na lody ze znajomymi czy piwo/pizze/cokolwiek ale siedzie gadac jesc i pic. Bo tak zazwyczaj jest. Jak ktos ma dobry metabolizm fajnie, ale ja mam kiepski i chyba ciagle powinnam sie pilnowac.
Nogi mam juz jak balerony nie wiem naprawde co zrobic...
Tak to jest...
Zjadam 3 Princessy w 3 dni co u mnie jest nie normalne, bo ja nie jem s這dyczy praktycznie wcale
z dieta nie mam problemu, bo lubie cieme pieczywo, i zielenine, ale te cwiczenia
Latem biega豉m po 1h dziennie, potem przysz豉 jesie, do tego dosz豉 praca i juz nie mam jak tego wszystkiego pogodzic
Teraz jeszcze chora jestem to wysi貫k fizyczny tez odpada i T znowu kupi mi Princesse

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-02-25 o 18:20
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:23   #4879
Agatau88
Zakorzenienie

Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:25   #4880
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

no widocznie faceci wol jasne blondyny

TT r闚nie polecam mam go od jakiego juz czasu i 鈍ietnie rozczesuje w這sy i juz mi sie tak nie pusz jak kiedy dzi瘯i tej szczotce

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
hahahah mega
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:26   #4881
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Hej

Ex i Princesska - to macie tak jak ja - chcemy ciemniej a wychodzi coraz ja郾iej ca造 czas farbuj poziomem 8 a w這sy coraz ja郾iejsze Mama mi m闚i, 瞠 teraz s super, odcie 豉dny a te ombre fajne refleksy da這 i nie mam na d逝go軼iach zieleni czy innych dziwactw, ale korci mnie powr鏒 do natury, tak konkretnie - ci璚ie i hodowanie swoich w這s闚, p鏦i nie mam siwych

Princesska moja Ciocia ma sklep Monnari, wi璚 zajd do niej i zapytam o torebk, mo瞠 uda si j sprowadzi je郵i nie b璠zie, tylko szkoda, 瞠 nie masz 瘸dnego jej kodu wezm zdj璚ie w razie co. I jakby by豉 to pewnie te jeszcze taniej by j dosta豉 zadzwoni do niej i zapytam kiedy b璠zie w sklepie
heh z tymi w這sami tak ju jest mnie te korci powr鏒 do naturali, ale i tak nie wiedzia豉bym czym mam pofarbowa,瞠by mi wyszed zbli穎ny kolor

By豉bym Ci wdzi璚zna kochana kodu niestety 瘸dnego nie znam daj zna jak si czego dowiesz
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
No prosz Ja to teraz odliczam czas do nast瘼nego farbowania

Dzi瘯uj
a czym teraz b璠ziesz dzia豉?
Cytat:
ja te nowe Garniery wychaczy豉m w Auchanie
w gw nie ma auchana
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

Chyba dzisiaj w ko鎍u p鎩d wybra jakie okulary, d逝瞠j ju nie mog chodzi 郵epa ale si opiera豉m!
mnie te to nied逝go czeka
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ja te nowe garniery widzialam w leclercu jakbys uzywala albo ktoras z blondyn to dajcie znac jak opinie
leclera te u mnie nie ma
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Dziewczyny orientujecie si ile kosztuj torby z Monnari? Patrzy豉m na stronie i nie ma tej, kt鏎a jest wystawiona na licytacji Nie chc przesadzi, 瞠by nie wysz這, 瞠 w sklepie taniej kupi
z nowej kolkcji tak ko這 200 z
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:27   #4882
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
Ja tez
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:31   #4883
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Przesta豉m 獞iczy znowu
I nic z tego...
ee tam- na pewno przesadzasz z tym "bebzolem":c mok:
poza tym jak jeste zm璚zona i styrana po pracy a do tego chora to ci篹ko 瞠by mia豉 jeszcze si貫 na 獞iczenia....odpocznij troche i najpierw zregeneruj si造 i na pewno wr鏂isz potem do formy
ja si w ko鎍u zawzi窸am i 獞icz z Ew - dzisiaj przysz豉 do mnie ta jej nowa p造tka i zobaczymy. Co do diety to te nie umiem ze wszystkiego zrezygnowa ale nie jem ju fast food闚 i staram sie je嗆 mniej i zdrowiej, ale wiadomo czasem przyjdzie jaka pokusa, kt鏎ej ci篹ko ulec no i zapisa豉m si na spinning, bo pono daje super efekty wi璚 zobaczymy. Dzisiaj ide pierwszy raz na to i mam nadzieje 瞠 nie umre bo pono jest to bardzo hardcorowy trening...
musimy sie wszystkie tutaj na wiza簑 wzajemnie motywowa

a ja z kolei mam kryzys w這sowy ostatnio
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:32   #4884
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆

w gw nie ma auchana

leclera te u mnie nie ma
Juz wiem czemu sie stamt康 wyprowadzi豉m
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:33   #4885
Agatau88
Zakorzenienie

Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:36   #4886
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
to chyba przez ten brak wiosny sie tak czujemy ..
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:37   #4887
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
ee tam- na pewno przesadzasz z tym "bebzolem":c mok:
poza tym jak jeste zm璚zona i styrana po pracy a do tego chora to ci篹ko 瞠by mia豉 jeszcze si貫 na 獞iczenia....odpocznij troche i najpierw zregeneruj si造 i na pewno wr鏂isz potem do formy
ja si w ko鎍u zawzi窸am i 獞icz z Ew - dzisiaj przysz豉 do mnie ta jej nowa p造tka i zobaczymy. Co do diety to te nie umiem ze wszystkiego zrezygnowa ale nie jem ju fast food闚 i staram sie je嗆 mniej i zdrowiej, ale wiadomo czasem przyjdzie jaka pokusa, kt鏎ej ci篹ko ulec no i zapisa豉m si na spinning, bo pono daje super efekty wi璚 zobaczymy. Dzisiaj ide pierwszy raz na to i mam nadzieje 瞠 nie umre bo pono jest to bardzo hardcorowy trening...
musimy sie wszystkie tutaj na wiza簑 wzajemnie motywowa

a ja z kolei mam kryzys w這sowy ostatnio
wiem i w sumie to mnie troche pociesza i zarazem usprawiedliwia
ale jak tylko dojde do sibie wracam do 獞icze, a jak przyjdzie 豉dna pogoda to do biegania, bo lubie to
nie jadam fast foodow bo mnie po nich brzuch boli, t 窺ie smieje,瞠 mam kr鏊ewski 穎陰deczek bo czesto mnie boli jak zjem cos "niezdrowego".
A czemu kryzys?
nie wiesz czy jasne czy ciemniejsze?
Ja tez jako blondynka mam wrazenie,瞠 bardziej zwracam na siebie uwage.
Zreszta pokazywa豉m Wam zdjecia jak wyglada豉m w czarnych w這sach
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:43   #4888
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
wiem i w sumie to mnie troche pociesza i zarazem usprawiedliwia
ale jak tylko dojde do sibie wracam do 獞icze, a jak przyjdzie 豉dna pogoda to do biegania, bo lubie to
nie jadam fast foodow bo mnie po nich brzuch boli, t 窺ie smieje,瞠 mam kr鏊ewski 穎陰deczek bo czesto mnie boli jak zjem cos "niezdrowego".
A czemu kryzys?
nie wiesz czy jasne czy ciemniejsze?
Ja tez jako blondynka mam wrazenie,瞠 bardziej zwracam na siebie uwage.
Zreszta pokazywa豉m Wam zdjecia jak wyglada豉m w czarnych w這sach
no to ja te mam chyba "kr鏊ewski 穎陰dek" - bo ci庵le mnie boli brzuch a jak juz zjem cos niezdrowego albo po % to juz wogole jest masakra a moj TZ je wszystko, robi r霩ne mixy np. 郵edzie z czekolad sobie potrafi zje嗆 i nigdy mu nic nie jest a do tego nie tyje wogole bo ma mega dobra przemiane materii. I nie 獞iczy ani nic. I jaka tu sprawiedliwo嗆 ?

Kryzys mam bo mam wra瞠nie, 瞠 mi po鄴趾造- albo mi sie wydaje...Sama juz nie wiem ten majrel szybko mi sie spra i wcale nie och這dzi tak jak chcia豉m chyba b璠 musia豉 przyspieszy farbowanie i wezme chyba vikinga 9.1 bo pami皻am 瞠 mi wyszed okej kiedys i ochlodzi bardzo....
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:48   #4889
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Juz wiem czemu sie stamt康 wyprowadzi豉m
dzi瘯i
Cytat:
ja chyba te
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:55   #4890
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
dzi瘯i
:brzyda l:
Ale tam to faktycznie masakra z niekt鏎ymi sklepami by豉.
Jak ja tam mieszka豉m to nawet Stradiego nie by這

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ja chyba powinnam przesta przegl康a Internet,naprawd
http://styl.fm/item/1698632
xXxKYLIExXx jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.