W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 164 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-25, 18:58   #4891
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
no widocznie faceci wol jasne blondyny

TT r闚nie polecam mam go od jakiego juz czasu i 鈍ietnie rozczesuje w這sy i juz mi sie tak nie pusz jak kiedy dzi瘯i tej szczotce

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

hahahah mega
No w豉郾ie, moja te nie s spuszone. A moja szczotka z w這sia dzika ostatnio mi elektryzowa豉 lekko w這sy w sumie nie wiem czemu
Ale przynajmniej zmotywowa這 mnie to by w ko鎍u kupi TT, zw豉szcza, 瞠 tamt szczotk nie mog豉m czesa na mokro. Do przedzia趾a nadal mam jednak bursztynowy grzebie z wielkimi z瑿iskami

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
Ja mam s這dyczowy, a przynajmniej mia豉m bo dzisiaj jest ju lepiej.
Potrafi豉m zje嗆 2x Pawe貫k, kawa貫k czekolady i jeszcze mi ma這 by這 Dzisiaj jest looz, zjad豉m 3 kosteczki czekolady i nie ci庵nie mnie.
Za to si stresuje lekko egzaminem ale to norma u student闚

Teraz mi zale篡 najbardziej na poro軼ie z d逝go軼i a przy okazji na wyr闚naniu z cieniowania do takich prawie "pod linijk" moje w這sy nie nadaja si do cieniowania, je郵i to do lekkiego kt鏎e sprawia matka natura tym, 瞠 naturalnie r騜ne w這sy rosn w innym tempie.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-25, 18:59   #4892
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 654

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
:brzyda l:
Ale tam to faktycznie masakra z niekt鏎ymi sklepami by豉.
Jak ja tam mieszka豉m to nawet Stradiego nie by這

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ja chyba powinnam przesta przegl康a Internet,naprawd
http://styl.fm/item/1698632
ej Stradi ju teraz jest!
no i Nova Park otworzyli to nawet kfc mamy

jakie doczepy

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-25 o 19:01
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2013-02-25, 19:05   #4893
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
ej Stradi ju teraz jest!
no i Nova Park otworzyli to nawet kfc mamy

jakie doczepy
Doczepy wymiataj
Ja 瘸逝je,瞠 w Zg nie ma TallyWeijl ale na weekend bede w Pzn to poszaleje
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 19:10   #4894
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Doczepy wymiataj
Ja 瘸逝je,瞠 w Zg nie ma TallyWeijl ale na weekend bede w Pzn to poszaleje
u nas te nie ma o to dobrze masz, pochwal si p騧niej zakupami
Stary 2013-02-25, 19:13   #4895
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
u nas te nie ma o to dobrze masz, pochwal si p騧niej zakupami
chora jestem na ten topik i musze go miec
http://www.tally-weijl.com/collectio...cle/20016.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-25, 19:20   #4896
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
chora jestem na ten topik i musze go miec
http://www.tally-weijl.com/collectio...cle/20016.html
fajny
Stary 2013-02-25, 19:32   #4897
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cze嗆 dziewczyny!
Princessko swietna torebka jutro po pracy wejde do monnari i zerkn czy jest
Kitko fajny kr鎩 tej kiecki, b璠zie fajnie le瞠

Ja sobie ostatnio kupi豉m sukienk w sklepie Parada- nie wiem nie ma tam 瘸dnych firm闚ek, to taki butik w sumie z r騜nymi markami. Mam ma陰 czarn z dodatkami

Lavia mi te si wydaje, 瞠 te nasze humory to przez brak s這鎍a
jutro albo w srod id na sol, a co

Aaaa i w avku mam moj ulubion pomadk z Rimmela- ten nowy pomadko-b造szczyk Apocalips w kolorze Stellar

buahhot jest offline  
Stary 2013-02-25, 19:53   #4898
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Princessko swietna torebka jutro po pracy wejde do monnari i zerkn czy jest
Kitko fajny kr鎩 tej kiecki, b璠zie fajnie le瞠

Ja sobie ostatnio kupi豉m sukienk w sklepie Parada- nie wiem nie ma tam 瘸dnych firm闚ek, to taki butik w sumie z r騜nymi markami. Mam ma陰 czarn z dodatkami

Lavia mi te si wydaje, 瞠 te nasze humory to przez brak s這鎍a
jutro albo w srod id na sol, a co

Aaaa i w avku mam moj ulubion pomadk z Rimmela- ten nowy pomadko-b造szczyk Apocalips w kolorze Stellar
dzi瘯uj mo瞠 dzi瘯i Wam mi si uda torebka na 篡wo jeszcze 豉dniejsza i porz康nie zrobiona
鈍ietna ta pomadka
Stary 2013-02-25, 20:03   #4899
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Te mnie korci powr鏒 do natury, nawet pr鏏owa豉m 2 razy, ale w ko鎍u zn闚 jestem blond i czuj si jaka taka inna w blondzie, a ciemniejszych w這sach ni blond co mam teraz czuj si taka szara, nijaka, bez wyrazu, kolor oczu gdzie ginie i czego bym nie za這篡豉, to si sobie nie podobam. Dlatego na razie nie kombinuj, hoduj z d逝go軼i, wychodz z cieniowania i dbam

Dok豉dnie tak by這... Teraz bardziej jest promo na natur, kiedy pasemka, baleja瞠, ca這軼iowe farbowanie, kt鏎ej rodzice nie pozwalali to by lament

Nie mog si wyrobi ze wszystkim ostatnio... Stres mnie zjada, a nie mog nawet zio這wych bra na uspokojenie bo troch zrelaksuj mo瞠 i zamul co by這by mile widziane, gdyby nie fakt, 瞠 musz mie jasno嗆 umys逝 bo egzaminy mam jeden po drugim. Nie mam takiej normalnej sesji na zaocznych, tylko jak si przedmiot ko鎍zy wtedy jest egzamin i za niego po egzaminie wchodzi inny przedmiot. Niby dobrze, bo nie zawsze przy kupie jest kilka egzamin闚 jak w sesji typowej, ale te si potrafi nak豉da i to ci篹kie ko鎍owe, bo nie ma u nas k馧. Jak tylko pomy郵 o wszystkich sprawach to a mi r璚e dr膨.
Uciekam ogarn望 wszystko i potem si uczy dalej... Oby prze篡 i wszystko z powodzeniem za豉twi do pierwszego tygodnia lipca w陰cznie a potem
o dok豉dnie mam tak samo
Cytat:
Dzi瘯i za opini P鏦i co jestem zadowolona po 1 u篡ciu na wilgotnych w這sach po myciu, rozczesuje w這sy delikatnie i bez szarpania. A po podsuszeniu w這s闚 spisuje si jeszcze lepiej, im bardziej suche tym 鄉ieszniejszy d德i瘯 jest przy czesaniu Zobacz, jak ca趾owicie przeschn. Mam wra瞠nie, 瞠 mam prostsze w這sy po niej co dla mnie jest na + bo i tak mam druty a tak mam bli瞠j efektu "prostownicy" (kt鏎ej u篡wam od wielkiego dzwona...) Przed wakacjami postaram sobie kupi te tak do torebki.
A co do w這s闚 - ja ogl康am si za wszystkimi pi瘯now這symi bez wzgl璠u na kolorek
ja r闚nie
Cytat:
Ja na chwile, bo musze Wam to pokaza
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
bombowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆

[B]Aaaa i w avku mam moj ulubion pomadk z Rimmela- ten nowy pomadko-b造szczyk Apocalips w kolorze Stellar
no i niepozna豉m Ci mysla豉m 瞠 to ninedin chyba dobrze napisa豉m

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-25 o 20:05
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-25, 20:22   #4900
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
o dok豉dnie mam tak samo

ja r闚nie

bombowe

no i niepozna豉m Ci mysla豉m 瞠 to ninedin chyba dobrze napisa豉m
Dobrze, 瞠 cz這wiek poznaje takie osoby na w徠ku, my郵a豉m 瞠 tylko ja jestem rozbita mi璠zy "natur a blondem" Sobie jednak radz trzyma si blondu, najdlu瞠j jak si da bo mam go zn闚 od niedawna i bym tym razem chyba becza豉 jak bym go "zepsu豉" a potem chcia豉 odzyska, bo si troch tym razem nam璚zy豉m, 瞠by uzyska zno郾y blond. Odwlekam teraz farbowanie odrostu i chc je przetrzyma, 瞠by od篡造 - ju s w miar dobrej formie a nied逝go minie miesi帷 dopiero A Ty pewnie blond od d逝窺zego czasu?

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-02-25, 20:22   #4901
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

By豉m pomierzy okulary, od這篡豉m 3 pary, bo nie mog豉m si zdecydowa jutro p鎩d z Mam. Dzisiaj by豉m z Tat a jemu podoba造 si wszystkie, wi璚 taki z niego doradca
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-25, 20:31   #4902
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Dobrze, 瞠 cz這wiek poznaje takie osoby na w徠ku, my郵a豉m 瞠 tylko ja jestem rozbita mi璠zy "natur a blondem" Sobie jednak radz trzyma si blondu, najdlu瞠j jak si da bo mam go zn闚 od niedawna i bym tym razem chyba becza豉 jak bym go "zepsu豉" a potem chcia豉 odzyska, bo si troch tym razem nam璚zy豉m, 瞠by uzyska zno郾y blond. Odwlekam teraz farbowanie odrostu i chc je przetrzyma, 瞠by od篡造 - ju s w miar dobrej formie a nied逝go minie miesi帷 dopiero A Ty pewnie blond od d逝窺zego czasu?
no ju d逝go blond ale co pare miesi璚y mi odbija i pr鏏uje przyciemni, a potem wracam spowrotem do jasnych

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-25, 21:53   #4903
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 719

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Po dekoloryzacji przewa積ie w這sy s rude i po to s farby i tonery 瞠by tej rudo軼i si pozby Dlatego farbuj popielami. I nie ma ju napewno takiej marchewki jaka by豉 wcze郾iej

Mnie ja郾iejsze pasma na chwil obecn nie interesuj, chc mie na razie r闚nomierny popielaty blond, bez znaczenia czy jasny czy ciemny. Ale je郵i uda si osi庵n望 to co chc b璠 bardzo zadowolona. A co do matrixa to hmm... 瞠by uzyska ten kolor co chc musia豉bym chyba wymiesza 7A z 9A, ale matrixa nie chc.
Mo瞠 wymieszaj 8 poziom z 9? Ja kiedys tak miesza豉m Wellatony i kolor wyszed swietny
Cytat:

Te mam czasem takie chwile zwatpienia, szczegolnie teraz jak wychodowa豉m za duzy odrost i farba sobie dok豉dnie nie poradzia, bo widze wyrazne przejscie, ale wiem ,瞠 to sie wyr闚na
Ale je郵i faktycznie masz juz dosc, to moze lepiej zaryzykowac...

Mysle zeby gdzies tak do 7 poziomu przyciemnic, mo瞠 6. 疾by sobie robic szamponem czy farba delikatna co 4-5 miesiecy jak kiedys i by by這 ok. Zbli穎ny do naturalnych, tylko ociepli refleksem i mo瞠 ja郾iejsze ko鎍e zostawi.
Mam gdzies zdjecie w takim miedziano-zlotym ciemnym blondzie i naprawde fajnie wyglada豉m. Ale jakos tak mimo wszystko szkoda mi tego blondu, mimo ze sam kolor mnie juz irytuje i doprowadza do sza逝 Tu nier闚no, tam po鄴趾這, tam zrudzia這 Nie wiem,moze zanim sie zdecyduje to zrobie sobie znowu c10, i na ca這s po這ze na 10 min rozcienczona farbe z woda zeby tego takiego przybrudzonego po tym lekkim przyciemnieniu odcienia sie pozbyc. Spr鏏owa豉bym chetnie Joa鄂i ale ju na normalnej wodzie, zeby miec per這wy blond jak chcia豉m. Ale jak znowu mi nie wyjdzie to sie pochlastam wiec zostane przy sprawdzonym jak ju... ale nie wiem wlasnie czy nie przyciemnie.
Cytat:
Wczoraj ogl康ali鄉y z T-tem i znajomymi Poradnik pozytywnego my郵enia i nam wszystkim si kompletnie nie podoba....Nuda straszna i przereklamowany jak dla mnie.
A mi sie w sumie podobal film. Nie 瘸dna rewelacja, do嗆 specyficzny, ale w sumie milo mi sie ogl康a這

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja te jako blondynka mam wi瘯sze powodzenie my郵, 瞠 po prostu jasne w這sy s bardziej zauwa瘸lne ni ciemne, ale na pewno zadbane ciemnow這se te nie narzekaj na powodzenie sama ogl康am si jak dziewczyna 豉dna

tragedia i sukienka i modelka

TT jest super u篡wam ju ulala i jestem mega zadowolona nadal moja ulubiona szczotka przed wakacjami kupi豉m wersj do torebki mam nadzieje, 瞠 b璠ziesz zadowolona
Wg mnie to og鏊nie wyra幡e kolory przyci庵aj. I jasny blond, i ciemne br您y, i czerwienie czy rudosci. A jak przy tym 豉dna, zadbana dziewczyna to wiadomo 瞠 ma powodzenie

Cytat:
A w ogole to musze sie Wam poskar篡 sama na siebie
Przesta豉m 獞iczy znowu
ciezko jest mi sie zmotywowa po 12 lub 10h pracy do 獞iczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca豉m
I nic z tego...
Tak patrze na ten swoj bebzol to a nie moge...
Ja mam to samo, od tygodnia na si這wni nie bylam. Motywacji zero, bo nie mam si造 zeby jechac po pracy, bo mi sie nie chce zwyczajnie
Wczoraj sie zebralam zeby pocwiczyc w domu i mam nadzieje ze chociaz to jakos utrzymam.
Cytat:
Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
Mam to samo
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-02-25, 22:04   #4904
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Kylie mnie si najbardziej ten krokodyl podoba biedny, podtopi si
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-25, 22:49   #4905
annkru
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, mam pytanie do Was, je瞠li ju by taki w徠ek to przepraszam ale jeszcze tego nie ogarniam

Moja mama farbuje si u fryzjera od d逝窺zego czasu na jasny blond, jej naturalnym kolorem jest ciemny blond. Farbowanie u fryzjera bardzo niszczy jej w這sy i jest kosztowne. Szybko robi si jej odrosty. Chcia豉bym zafarbowa jej w這sy piank koloryzuj帷 kt鏎ej sama u篡wam Perfect Mousse Schwarzkopfa w kolorze blond zbli穎nym do tego jaki ma teraz. Nie wiem jak jej w這sy zareaguj, czy nie zmieni koloru lub nie wypadn? By豉bym wdzi璚zna za szybk odpowiedz.
annkru jest offline  
Stary 2013-02-26, 00:16   #4906
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Buahhot 鈍ietny b造szczyk musz go mie

Czeko dok豉dnie tak jak napisa豉

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
wiem i w sumie to mnie troche pociesza i zarazem usprawiedliwia
ale jak tylko dojde do sibie wracam do 獞icze, a jak przyjdzie 豉dna pogoda to do biegania, bo lubie to
nie jadam fast foodow bo mnie po nich brzuch boli, t 窺ie smieje,瞠 mam kr鏊ewski 穎陰deczek bo czesto mnie boli jak zjem cos "niezdrowego".
A czemu kryzys?
nie wiesz czy jasne czy ciemniejsze?
Ja tez jako blondynka mam wrazenie,瞠 bardziej zwracam na siebie uwage.
Zreszta pokazywa豉m Wam zdjecia jak wyglada豉m w czarnych w這sach
mam tak samo
xLADYx jest offline  
Stary 2013-02-26, 01:49   #4907
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Ja te mam "kr鏊ewski 穎陰dek", non stop mnie boli jak tylko zjem co niezdrowego

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Mo瞠 wymieszaj 8 poziom z 9? Ja kiedys tak miesza豉m Wellatony i kolor wyszed swietny
M鎩 plan odno郾ie nast瘼nego farbowania zosta ju om闚iony z Bunny i tego si trzymam

Cytat:
Hej

A jak sie skonczy sprawa moich wlosow(a raczej jak zacznie)-dzis bylam u kosmetyczki bo minal miesiac odkad zalozylam rzesy. Nosi mi sie je super, w sumie nawet nie widac ze wypadly ale poszlam uzupelnic. I by豉 moja fryz, powiedziala ze cos tam mi wyblaklo i ze Ona mi poprawi jakims tonerem. I ugadalysmy ze pewnie na lato zrobimy refleksy.
Powiedziala ze mam przyjechac w srode, pojutrze.
A jakby co pomaluje sama jakims castingiem w musie albo zwyklym, 600 czy cos.
Ale wstepnie i raczej na 100% ta sroda.
Kusisz tymi rz瘰ami Mnie wkurza malowanie moich, bo mam obsesj na punkcie tego 瞠by ka盥a rz瘰ka by豉 r闚no

Cytat:
Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
Cytat:
Ja tez
M闚icie 瞠 pracujecie- wi璚 domy郵am si 瞠 w pracy raczej nie od篡wiacie si zdrowo? Mo瞠 spr鏏ujcie zdyscyplinowa si i je嗆 regularne 5 posi趾闚, a do pracy przygotowywa sobie wcze郾iej do zamykanego pojemniczka sa豉tk np. z mixem sa豉t, pomidorami koktajlowymi, kie趾ami s這necznika i piersi z kurczaka pokrojon na kawa趾i. Do tego zamiast zwyk貫j kawy np. ricore, bo zdrowsza, i zawiera b這nnik kt鏎y zapewni Wam wi瘯sze poczucie syto軼i. Je郵i lubicie s這dkie a chcecie je ograniczy- mo瞠 warto zacz望 kupowa wafle ry穎we w czekoladzie? Jeden ma oko這 80kcal, wi璚 dziennie mog造by軼ie zje嗆 jednego, ewentualnie dwa w napadzie ochoty na s這dkie. Poza tym te warto odstawi gazowane napoje na rzecz wody mineralnej, i ogranicza s鏊 przede wszystkim

Cytat:
a czym teraz b璠ziesz dzia豉?
Alfa 8.21 z wod 3%

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-26, 06:13   #4908
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
heh z tymi w這sami tak ju jest mnie te korci powr鏒 do naturali, ale i tak nie wiedzia豉bym czym mam pofarbowa,瞠by mi wyszed zbli穎ny kolor

By豉bym Ci wdzi璚zna kochana kodu niestety 瘸dnego nie znam daj zna jak si czego dowiesz

a czym teraz b璠ziesz dzia豉?

w gw nie ma auchana

mnie te to nied逝go czeka

leclera te u mnie nie ma

z nowej kolkcji tak ko這 200 z
tak my郵a豉m niestety kto mnie przelicytowa i posz豉 za 136

Cytat:
Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
ja te
Stary 2013-02-26, 08:34   #4909
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
By豉m pomierzy okulary, od這篡豉m 3 pary, bo nie mog豉m si zdecydowa jutro p鎩d z Mam. Dzisiaj by豉m z Tat a jemu podoba造 si wszystkie, wi璚 taki z niego doradca
poka p騧niej na jakie si zdecydowa豉 ja si sobie te w 瘸dnych nie podobam chcia豉m kupi takie z Vogue,ale na co dzie nosz soczewki wi璚 te okulary tak naprawd w wi瘯szo軼i tylko do domu i T si 鄉ieje po co mi takie okulary chyba te p鎩d z mam po nie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
M闚icie 瞠 pracujecie- wi璚 domy郵am si 瞠 w pracy raczej nie od篡wiacie si zdrowo? Mo瞠 spr鏏ujcie zdyscyplinowa si i je嗆 regularne 5 posi趾闚, a do pracy przygotowywa sobie wcze郾iej do zamykanego pojemniczka sa豉tk np. z mixem sa豉t, pomidorami koktajlowymi, kie趾ami s這necznika i piersi z kurczaka pokrojon na kawa趾i. Do tego zamiast zwyk貫j kawy np. ricore, bo zdrowsza, i zawiera b這nnik kt鏎y zapewni Wam wi瘯sze poczucie syto軼i. Je郵i lubicie s這dkie a chcecie je ograniczy- mo瞠 warto zacz望 kupowa wafle ry穎we w czekoladzie? Jeden ma oko這 80kcal, wi璚 dziennie mog造by軼ie zje嗆 jednego, ewentualnie dwa w napadzie ochoty na s這dkie. Poza tym te warto odstawi gazowane napoje na rzecz wody mineralnej, i ogranicza s鏊 przede wszystkim

Alfa 8.21 z wod 3%
Wiesz w豉郾ie te my郵a豉m ostatnio o 8,21 bo ten syoss by 8,52 i chyba naj豉dniej mi wyszed kiedy dzia豉sz? Jak Tobie 豉dnie wyjdzie to te zam闚i t Alf

Ex co do od篡wiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracuj帷 przez 10 godzin nie mam 瘸dnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarni璚ie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla nast瘼nego... wi璚 u mnie jedzenie sa豉tki odpada, bo nie wyobra瘸m sobie jej je嗆, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywaj z瑿a wi璚 na te 10 godzin bior sobie 2 bu趾i ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jaki jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie pij, w pracy wod albo zielon herbat, kaw tylko rano przed prac
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
tak my郵a豉m niestety kto mnie przelicytowa i posz豉 za 136
mi si z nowej kolekcji ta torebka podoba, kupi豉bym j,ale ma materia taki,瞠 boj si,瞠 zaraz b璠zie czarna przy moim u篡tkowaniu http://www.emonnari.pl/torba-z-kokarda,2885.html

No nic ferie si sko鎍zy造 dzisiaj mam pierwszy wyk豉d na 10

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-26 o 08:37
Stary 2013-02-26, 08:47   #4910
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
poka p騧niej na jakie si zdecydowa豉 ja si sobie te w 瘸dnych nie podobam chcia豉m kupi takie z Vogue,ale na co dzie nosz soczewki wi璚 te okulary tak naprawd w wi瘯szo軼i tylko do domu i T si 鄉ieje po co mi takie okulary chyba te p鎩d z mam po nie

Wiesz w豉郾ie te my郵a豉m ostatnio o 8,21 bo ten syoss by 8,52 i chyba naj豉dniej mi wyszed kiedy dzia豉sz? Jak Tobie 豉dnie wyjdzie to te zam闚i t Alf

Ex co do od篡wiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracuj帷 przez 10 godzin nie mam 瘸dnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarni璚ie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla nast瘼nego... wi璚 u mnie jedzenie sa豉tki odpada, bo nie wyobra瘸m sobie jej je嗆, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywaj z瑿a wi璚 na te 10 godzin bior sobie 2 bu趾i ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jaki jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie pij, w pracy wod albo zielon herbat, kaw tylko rano przed prac

mi si z nowej kolekcji ta torebka podoba, kupi豉bym j,ale ma materia taki,瞠 boj si,瞠 zaraz b璠zie czarna przy moim u篡tkowaniu http://www.emonnari.pl/torba-z-kokarda,2885.html

No nic ferie si sko鎍zy造 dzisiaj mam pierwszy wyk豉d na 10
Mnie kto sprz徠n掖 sprzed nosa
Na pocz徠ku marca wybieram si na wi瘯sze zakupy to p鎩d do Monnari obczaj mo瞠 jeszcze w sklepie b璠zie Ja nie lubi jasnych torebek, nie mog si do nich przekona jako Czaj si jeszcze na takiego czerwonego "szopera" te z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3013150658.jpg (41,6 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3054072244.jpg (46,3 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-02-26 o 08:49
Ninedin jest offline  
Stary 2013-02-26, 10:07   #4911
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

Od soboty my豉m juz w這sy 3 razy i to co mam na g這wie wkur....a mnie szalenie bo kolor zrobi mi si 鄴速y blond ( 鄴速ko na g這wie) - efekt gdybym rozjasniala najgorszym rozjasniaczem w這sy! BARDZO rozczarowa豉 mnie farba Alfaparf i na pewno nie wr鏂e juz do niej.Nie wiem czy zdjecia oddaja w realu to co mam na g這wie ale JEST TRAGICZNIE.Zdj璚ie nie oddaje koloru jaki jest rzeczywi軼ie ;( Jestem totalna , 鈍i雟ka blondi
Mam kolor cos a'la mia豉 kiedys ''Marta z'' M jak Mi這嗆'' taki jakis musztardowy z馧ty ....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (35,8 KB, 68 za豉dowa)

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-26 o 10:11
7Paulina7 jest offline  
Stary 2013-02-26, 10:21   #4912
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Od soboty my豉m juz w這sy 3 razy i to co mam na g這wie wkur....a mnie szalenie bo kolor zrobi mi si 鄴速y blond ( 鄴速ko na g這wie) - efekt gdybym rozjasniala najgorszym rozjasniaczem w這sy! BARDZO rozczarowa豉 mnie farba Alfaparf i na pewno nie wr鏂e juz do niej.Nie wiem czy zdjecia oddaja w realu to co mam na g這wie ale JEST TRAGICZNIE.Zdj璚ie nie oddaje koloru jaki jest rzeczywi軼ie ;( Jestem totalna , 鈍i雟ka blondi
Mam kolor cos a'la mia豉 kiedys ''Marta z'' M jak Mi這嗆'' taki jakis musztardowy z馧ty ....
Faktycznie 鄴速o, a jakiej % u篡豉?
Stary 2013-02-26, 10:33   #4913
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

U篡豉m 12% wody utlenionej z Alfaparf.....
D馧 robi豉m o 16 20 pami皻am a jak sko鎍zy豉m wszystko by這 16 40 i trzyma豉m farbe do 17 40. Juz po zmyciu mi sie wydawa這 瞠 cos jest nie tak. W tej chwili czekam na zam闚ione farby Helen Seward w odcieniach :

10.10 SREBRNY
11.1 - bardzo jasny popielaty blond

i chyba tym srebrnym na wodzie 9% poprawie.
Stary 2013-02-26, 11:00   #4914
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
U篡豉m 12% wody utlenionej z Alfaparf.....
D馧 robi豉m o 16 20 pami皻am a jak sko鎍zy豉m wszystko by這 16 40 i trzyma豉m farbe do 17 40. Juz po zmyciu mi sie wydawa這 瞠 cos jest nie tak. W tej chwili czekam na zam闚ione farby Helen Seward w odcieniach :

10.10 SREBRNY
11.1 - bardzo jasny popielaty blond

i chyba tym srebrnym na wodzie 9% poprawie.
Ja jeszcze raz zrobi alf 11.21 +12% i zobacz co wyjdzie. Pierwszym razem wyszed fajny kolor
A gdzie kupujesz te farby Helen Seward?
Stary 2013-02-26, 11:07   #4915
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

W EUROKOS , tam znalaz豉m interesjacy mnie odcien 11,1 i 10,10 .
Ten pierwszy odcie nalezy do super rozjasniajacych farb i tak jak producent obieca farba rozjasnia do 6 ton闚 ( alfa do 4,5 ton闚)

''Multiwitaminowa farba BLOND UP 100 ml Farby super rozja郾iaj帷e w這sy nawet do 6 ton闚 nadaj 鈍ietliste i d逝gotrwa貫 , b造szcz帷e odcienie, 鈍iec帷 cienie s豉wi帷e w這sy blond pozwalaj帷e rozchmurzy si do sze軼iu ton闚 ''

Niestety nie znalaz豉m nigdzie palety 11,1 i bra豉m po podpowiedzi pani z hurtowni.

Dodatkowo wzi窸am maske i odzywke nawil瘸j帷 w tubie 75ml oraz spray termo - ochronny
Stary 2013-02-26, 11:15   #4916
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
W EUROKOS , tam znalaz豉m interesjacy mnie odcien 11,1 i 10,10 .
Ten pierwszy odcie nalezy do super rozjasniajacych farb i tak jak producent obieca farba rozjasnia do 6 ton闚 ( alfa do 4,5 ton闚)

''Multiwitaminowa farba BLOND UP 100 ml Farby super rozja郾iaj帷e w這sy nawet do 6 ton闚 nadaj 鈍ietliste i d逝gotrwa貫 , b造szcz帷e odcienie, 鈍iec帷 cienie s豉wi帷e w這sy blond pozwalaj帷e rozchmurzy si do sze軼iu ton闚 ''

Niestety nie znalaz豉m nigdzie palety 11,1 i bra豉m po podpowiedzi pani z hurtowni.

Dodatkowo wzi窸am maske i odzywke nawil瘸j帷 w tubie 75ml oraz spray termo - ochronny
Ciekawe, czy rzeczywi軼ie tak dobrze rozja郾ia A na jakiej wodzie (%) polecaj robi?
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-26, 11:22   #4917
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Hej dziewczyny

Mam pro軸- mog造by軼ie poleci mi jaki sprawdzonypeeling do twarzy? Chcia豉bym pozby si tych zask鏎nik闚 w strefie T, a mam do嗆 wra磧iw sk鏎, wi璚 potrzebny mi jaki w miar delikatny peeling....
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-26, 11:27   #4918
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Ciekawe, czy rzeczywi軼ie tak dobrze rozja郾ia A na jakiej wodzie (%) polecaj robi?

My郵 瞠 na 12% , na razie nie wypr鏏uje tej 11,1 tylko t 10,10 瞠by zniwelowa moje okropne 鄴速ko z odrost闚 i spodu w這s闚.

Mog mie naprawde moc te farby.

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:31
7Paulina7 jest offline  
Stary 2013-02-26, 11:29   #4919
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Hej dziewczyny

Mam pro軸- mog造by軼ie poleci mi jaki sprawdzonypeeling do twarzy? Chcia豉bym pozby si tych zask鏎nik闚 w strefie T, a mam do嗆 wra磧iw sk鏎, wi璚 potrzebny mi jaki w miar delikatny peeling....
Ja bardzo lubi ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...szczajacy.html
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-26, 11:42   #4920
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Hej dziewczyny

Ja u篡wam Aveeno, ale nie wiem czy jest dost瘼ny w Polsce.
Paulina ciekawe czy faktycznie tak mocno rozja郾iaj A robi豉 ju nimi kiedy czy to b璠zie pierwszy raz?

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.