W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-26, 12:07   #4921
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ja te mam "kr鏊ewski 穎陰dek", non stop mnie boli jak tylko zjem co niezdrowego

M鎩 plan odno郾ie nast瘼nego farbowania zosta ju om闚iony z Bunny i tego si trzymam

Kusisz tymi rz瘰ami Mnie wkurza malowanie moich, bo mam obsesj na punkcie tego 瞠by ka盥a rz瘰ka by豉 r闚no

M闚icie 瞠 pracujecie- wi璚 domy郵am si 瞠 w pracy raczej nie od篡wiacie si zdrowo? Mo瞠 spr鏏ujcie zdyscyplinowa si i je嗆 regularne 5 posi趾闚, a do pracy przygotowywa sobie wcze郾iej do zamykanego pojemniczka sa豉tk np. z mixem sa豉t, pomidorami koktajlowymi, kie趾ami s這necznika i piersi z kurczaka pokrojon na kawa趾i. Do tego zamiast zwyk貫j kawy np. ricore, bo zdrowsza, i zawiera b這nnik kt鏎y zapewni Wam wi瘯sze poczucie syto軼i. Je郵i lubicie s這dkie a chcecie je ograniczy- mo瞠 warto zacz望 kupowa wafle ry穎we w czekoladzie? Jeden ma oko這 80kcal, wi璚 dziennie mog造by軼ie zje嗆 jednego, ewentualnie dwa w napadzie ochoty na s這dkie. Poza tym te warto odstawi gazowane napoje na rzecz wody mineralnej, i ogranicza s鏊 przede wszystkim

Alfa 8.21 z wod 3%

Ja od d逝窺zego czasu robi Alf 9.21, przypomnia這 mi si, jak kiedy pomiesza豉m Alf 9.21 i 8.21 w proporcji 1:1 i wysz這 tak mega ciemno, 瞠 by豉m w szoku. Niesamowita r騜nica w jasno軼i koloru, a podkre郵am 瞠 pomiesza豉m farby, gdybym robi豉 sam 8.21 to wysz這by pewnie jeszcze ciemniej. Dodam, 瞠 robi豉m z tym samym oksydantem (9%)

Leae jest offline  
Stary 2013-02-26, 12:33   #4922
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Ja od d逝窺zego czasu robi Alf 9.21, przypomnia這 mi si, jak kiedy pomiesza豉m Alf 9.21 i 8.21 w proporcji 1:1 i wysz這 tak mega ciemno, 瞠 by豉m w szoku. Niesamowita r騜nica w jasno軼i koloru, a podkre郵am 瞠 pomiesza豉m farby, gdybym robi豉 sam 8.21 to wysz這by pewnie jeszcze ciemniej. Dodam, 瞠 robi豉m z tym samym oksydantem (9%)

Mo瞠 ja niepotrzebnie doda豉m ta alfe 11,21 bo jak robi豉m latem cale w這sy 11.11 i 11.20 to wysz這 豉dnie ale tez mia豉m inna wode utleniona 12% ( w szarej butelce - nie znalaz豉m jej na allegro)

Oryginalna woda 12% z alfy , kt鏎a teraz robi豉m, zrobi豉 mi wielkie b帳le na szyi....

Ten kolor jest mega fajny z odcieni per這wych

2 foto - kolor kt鏎y bym chcia豉 uzyska po zafarbowaniu srebrnym odcieniem farby ( tak chyba s tez jakie fiolety dadane )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0d2f46710ba5bd6a3a6ccf5916651616.jpg (152,3 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg summer1.jpg (28,8 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-26 o 12:49
7Paulina7 jest offline  
Stary 2013-02-26, 12:50   #4923
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

cud miod podsumowanie
haha

Cytat:

Hej

Dzie dobry pr鏏uje si jako zmotywowa od rana i zrobi Ew.. dawno nie 獞iczy豉m a mia豉m zacz望 od lutego mam zamiar 獞iczy do wakacji 5 x w tyg zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-02-26 o 12:51
Carolajn jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:02   #4924
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Dziewczyny a czy farby Alfy robi si w stos. 1:1 ? czy jak?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:06   #4925
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 ja niepotrzebnie doda豉m ta alfe 11,21 bo jak robi豉m latem cale w這sy 11.11 i 11.20 to wysz這 豉dnie ale tez mia豉m inna wode utleniona 12% ( w szarej butelce - nie znalaz豉m jej na allegro)

Oryginalna woda 12% z alfy , kt鏎a teraz robi豉m, zrobi豉 mi wielkie b帳le na szyi....

Ten kolor jest mega fajny z odcieni per這wych

2 foto - kolor kt鏎y bym chcia豉 uzyska po zafarbowaniu srebrnym odcieniem farby ( tak chyba s tez jakie fiolety dadane )
Paulina fajne te kolory. Ja da豉m oxy allwaves, ale za luzna konsystencja mi wysz豉 i sp造n窸o z odrostu. Tym razem dam troch mniej. Chcia豚ym platynowy odcie, ale taki 鈍ietlisty

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
1:2 odcienie Platinum. 1:1,5 pozostale
Stary 2013-02-26, 13:08   #4926
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
Kitu tak a superrozja郾iaj帷e 1:2 z tego co pami皻am

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆

1:2 odcienie Platinum. 1:1,5 pozostale

Dzi瘯i za poprawk wydawa這 mi si 瞠 1:1 a tu psikus

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:11   #4927
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Wiesz w豉郾ie te my郵a豉m ostatnio o 8,21 bo ten syoss by 8,52 i chyba naj豉dniej mi wyszed kiedy dzia豉sz? Jak Tobie 豉dnie wyjdzie to te zam闚i t Alf

Ex co do od篡wiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracuj帷 przez 10 godzin nie mam 瘸dnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarni璚ie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla nast瘼nego... wi璚 u mnie jedzenie sa豉tki odpada, bo nie wyobra瘸m sobie jej je嗆, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywaj z瑿a wi璚 na te 10 godzin bior sobie 2 bu趾i ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jaki jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie pij, w pracy wod albo zielon herbat, kaw tylko rano przed prac
No fakt, rozumiem. Mi by te nie bardzo chcia這 si je嗆, podczas gdy obok komu z瑿y robi Ale dobrze 瞠 pijesz wod i zielon herbat

Alf b璠 robi prawdopodobnie w przysz造m tygodniu, no chyba 瞠 farba nie przyjdzie

Cytat:
Mnie kto sprz徠n掖 sprzed nosa
Na pocz徠ku marca wybieram si na wi瘯sze zakupy to p鎩d do Monnari obczaj mo瞠 jeszcze w sklepie b璠zie Ja nie lubi jasnych torebek, nie mog si do nich przekona jako Czaj si jeszcze na takiego czerwonego "szopera" te z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
ζdne

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Od soboty my豉m juz w這sy 3 razy i to co mam na g這wie wkur....a mnie szalenie bo kolor zrobi mi si 鄴速y blond ( 鄴速ko na g這wie) - efekt gdybym rozjasniala najgorszym rozjasniaczem w這sy! BARDZO rozczarowa豉 mnie farba Alfaparf i na pewno nie wr鏂e juz do niej.Nie wiem czy zdjecia oddaja w realu to co mam na g這wie ale JEST TRAGICZNIE.Zdj璚ie nie oddaje koloru jaki jest rzeczywi軼ie ;( Jestem totalna , 鈍i雟ka blondi
Mam kolor cos a'la mia豉 kiedys ''Marta z'' M jak Mi這嗆'' taki jakis musztardowy z馧ty ....
Kurcze naprawd wida 鄴速y

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Ale br您u nie by這? Mi nie zale篡 na jasnym blondzie

Cytat:
1:1,5

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:13   #4928
kitkulka
Zakorzenienie

Dzi瘯i dziewczyny, czyli tak jak Majirel 50 ml farby + 75 ml oksy

chc sobie trzasn望 8,21 - widz, 瞠 jest. Majirel 8,2 豉dny, ale na pocz徠ku, p騧niej si ociepla. 8, 1 z kolei mog豉by by dla mnie zbyt szara, wi璚 wceluj w t 8,21
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:21   #4929
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

chc sobie trzasn望 8,21 - widz, 瞠 jest. Majirel 8,2 豉dny, ale na pocz徠ku, p騧niej si ociepla. 8, 1 z kolei mog豉by by dla mnie zbyt szara, wi璚 wceluj w t 8,21
Alfa ma wi瘯sz pojemno嗆 wi璚 jest 60ml farby + 90 oxy

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:23   #4930
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Alfa ma wi瘯sz pojemno嗆 wi璚 jest 60ml farby + 90 oxy
o, dobrze wiedzie a na Twojego boba wystarcza jedna tubka?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:23   #4931
exclusivee
Zakorzenienie

Swoj drog kiedy chcesz dzia豉? Bo ja tym samym b璠 robi

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:26   #4932
Ninedin
Zakorzenienie

ja po tym najja郾iejszym majiblond mia豉m kurczaka, a robi豉m na naturalnych w這sach, musia豉m pasemkami ratowa sytuacj. Majtek 8.30 fajnie rudo wychodzi i zmywal si do fajnego blondu. Nie jestem jednak do nich przekonana, mimo 瞠 w這sy by造 milutkie ta alfa na razie przypad豉 mi do gustu

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Majrel mia這 by, telefon mi zmienia s這wa
Stary 2013-02-26, 13:31   #4933
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Swoj drog kiedy chcesz dzia豉? Bo ja tym samym b璠 robi
najwcze郾iej w przysz造m tygodniu
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:42   #4934
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
najwcze郾iej w przysz造m tygodniu
No to tak jak ja

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-26, 13:54   #4935
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
No to tak jak ja
to mo瞠 b璠ziesz pierwsza ale nie mam co za bardzo si sugerowa, bo mamy inny kolor wyj軼iowy zreszt napisa豉m co順 if you know, what I mean

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn p璠zluj帷ych si flat topem i Revlonem czy te macie zawsze po nim problem z dopraniem tego p璠zla? kurde mi tak w豉zi mi璠zy te w這ski, 瞠 ci篹ko domy
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:05   #4936
anias2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 009

Cytat:
to mo瞠 b璠ziesz pierwsza ale nie mam co za bardzo si sugerowa, bo mamy inny kolor wyj軼iowy zreszt napisa豉m co順 if you know, what I mean

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn p璠zluj帷ych si flat topem i Revlonem czy te macie zawsze po nim problem z dopraniem tego p璠zla? kurde mi tak w豉zi mi璠zy te w這ski, 瞠 ci篹ko domy
z tym pedzelkiem tez tak mam, miedzy te wloski wlazi i ni hu hu tego wyczyscic, ile bym nie czyscila to i tak to samo....
anias2 jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:06   #4937
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Mnie kto sprz徠n掖 sprzed nosa
Na pocz徠ku marca wybieram si na wi瘯sze zakupy to p鎩d do Monnari obczaj mo瞠 jeszcze w sklepie b璠zie Ja nie lubi jasnych torebek, nie mog si do nich przekona jako Czaj si jeszcze na takiego czerwonego "szopera" te z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
ta czerwona 豉dna ta czarna w sumie te tylko te 鄴速e paski ja w豉郾ie czarne albo be穎we torebki uwielbiam, bo mi do wszystkiego pasuj
Cytat:
No fakt, rozumiem. Mi by te nie bardzo chcia這 si je嗆, podczas gdy obok komu z瑿y robi Ale dobrze 瞠 pijesz wod i zielon herbat

no dlatego u mnie najgorsze jest niestety ob瞠ranie si na noc gazowanego nie lubi, dlatego pij tylko wod albo herbat
to czekam na fotki tego co Ci wyjdzie
Cytat:

te mia豉m z tym problem Kitu a podk豉du Manhattanu ju nie u篡wasz?

W ostatnim tygodniu wszyscy mi gadaj,瞠bym zrobi豉 sobie jasny blond,bo tak mi by這 w nim 豉dnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:10   #4938
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anias2 Poka wiadomo嗆
z tym pedzelkiem tez tak mam, miedzy te wloski wlazi i ni hu hu tego wyczyscic, ile bym nie czyscila to i tak to samo....
mam tak tylko z Revlonem, inne podk豉dy jestem w stanie doczy軼i, ale zawsze zajmuje mi to troch czasu. Najlepiej mi si je pierze po ok. 2 dniach od ostatniego ciapania twarzy p璠zlem z podk豉dem wtedy kosmetyk zasycha a pod wp造wem ciep貫j wody 豉twiej odchodzi od w這sk闚

ale Revlon ci篹ki i g瘰ty, wi璚 dziad jeden mo瞠 by tak wsadzi ko鎍闚k p璠zla do wody z jakim delikatnym szamponem i zostawi na troszk? Mo瞠 wtedy odpu軼i?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Princesska nieee, Manhattanu ju niestety nie. Teraz zim, gdy mam troch przesuszon sk鏎 to wygl康a strasznie na twarzy. O dziwo nagle Revlon najbardziej mi pasuje wi璚 ju ca趾iem nie wiem jaki podk豉d dla mnie najlepszy wygl康a naj豉dniej, ale jednak u篡豉m ju kilka razy pod rz康 i na czole kilka krostek si pojawi這, wi璚 te ju musz go odstawi

dla mnie jednak najlepszy true match minerals, bo zwyk造 te mnie zawi鏚 UJ jeden

kochana, moja Cioteczka dzisiaj b璠zie w sklepie, wi璚 id zobaczy torebki, zobacz co da si zrobi, zrzuci豉m sobie fotk na telefon
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:24   #4939
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

a mnie alfa za to strasznie piek豉...kolor niby ok ale teraz chce ja郾iej i na razie 2/3 tubki 9.21 czeka a mi si ciemniejszych zachce

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:30   #4940
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

Princesska nieee, Manhattanu ju niestety nie. Teraz zim, gdy mam troch przesuszon sk鏎 to wygl康a strasznie na twarzy. O dziwo nagle Revlon najbardziej mi pasuje wi璚 ju ca趾iem nie wiem jaki podk豉d dla mnie najlepszy wygl康a naj豉dniej, ale jednak u篡豉m ju kilka razy pod rz康 i na czole kilka krostek si pojawi這, wi璚 te ju musz go odstawi

kochana, moja Cioteczka dzisiaj b璠zie w sklepie, wi璚 id zobaczy torebki, zobacz co da si zrobi, zrzuci豉m sobie fotk na telefon
Ja mam cer mieszan wi璚 manhattan mi pasuje, bo krycie ma chyba najlepsze z tych co wypr鏏owa豉m,ale ten kolor... mogliby da wi璚ej odcieni, dla mnie na lato kolor mo瞠 b璠zie ok
ja teraz u篡wam Catrice photo finish krycie 鈔ednie,ale w po陰czeniu z korektorem daje rad marzy mi si podk豉d idealny a ostatnio mam masakre na policzkach i ju nie wiem co z tym zrobi, obawiam si,瞠 mam uczulenie na co, bo nie mam zwyk造ch pryszczy tylko takie bol帷e gule i a wstyd wyj嗆 z domu be makija簑

Dzi瘯uj, czekam na wiadomo嗆 od Ciebie, jakby si uda這 to by這by super
Stary 2013-02-26, 14:36   #4941
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam cer mieszan wi璚 manhattan mi pasuje, bo krycie ma chyba najlepsze z tych co wypr鏏owa豉m,ale ten kolor... mogliby da wi璚ej odcieni, dla mnie na lato kolor mo瞠 b璠zie ok
ja teraz u篡wam Catrice photo finish krycie 鈔ednie,ale w po陰czeniu z korektorem daje rad marzy mi si podk豉d idealny a ostatnio mam masakre na policzkach i ju nie wiem co z tym zrobi, obawiam si,瞠 mam uczulenie na co, bo nie mam zwyk造ch pryszczy tylko takie bol帷e gule i a wstyd wyj嗆 z domu be makija簑

Dzi瘯uj, czekam na wiadomo嗆 od Ciebie, jakby si uda這 to by這by super
dam zna wieczorkiem b璠 tam ko這 18-19. Wcze郾iej id po okulary

Manhattan fakt, ilo嗆 odcieni - szale雟two. Najgorsze jest to, 瞠 nie ma go jak wymiesza z innymi podk豉dami, bo konsystencja musu

Ja mam problem z odcieniem, no bo tak: sk鏎 mam typowo 鄴速. L'Oreala mam dobranego idealnie, jest 鄴速y i nic si nie odznacza z szyj, aleeee twarz za to wygl康a bardzo niezdrowo, jakbym by豉 chora, wi璚 musz mie jednak co neutralnego. Ani nie typowy 鄴速ek, ani nie r騜owy.

O dziwo ten jasny Revlon na pocz徠ku robi mi mach, a teraz gdy nie mam takich problem闚 z cer pi瘯nie si stapia i wygl康a na buzi idealnie.
True match minerals mia豉m te w odcieniu neutralnym, wi璚 teraz pewnie te wceluj w t grup, tylko troch ja郾iejsz. Wtedy mia豉m N6 - najciemniejszy i latem by ok, teraz wybior tak mniej wi璚ej N4
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:44   #4942
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

No, zobaczymy, b璠 zamawia w pon/wtorek wi璚 zale篡 czy zd捫y mi przyj嗆 do pi徠ku czy nie

Tylko 瞠 ja i tak robi z wod 3% to wyjdzie zupe軟ie inaczej ni u Ciebie.

Ok ju widz

Cytat:
no dlatego u mnie najgorsze jest niestety ob瞠ranie si na noc gazowanego nie lubi, dlatego pij tylko wod albo herbat

W ostatnim tygodniu wszyscy mi gadaj,瞠bym zrobi豉 sobie jasny blond,bo tak mi by這 w nim 豉dnie
Napewno dam fotki

Mi te si podoba豉 w jasnym blondzie

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-26, 14:47   #4943
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
ta czerwona 豉dna ta czarna w sumie te tylko te 鄴速e paski ja w豉郾ie czarne albo be穎we torebki uwielbiam, bo mi do wszystkiego pasuj

te mia豉m z tym problem Kitu a podk豉du Manhattanu ju nie u篡wasz?

Ta czerwona: w sumie nie wiem do czego mog豉bym j nosi. W tej czarnej: podoba mi si kszta速 i to, 瞠 mo積a na rami za這篡, a nie tylko w 豉pie tacha Paski akurat mi nie przeszkadzaj
Ci篹ko mi si zdecydowa bo mam bardzo du穎 torebek Jeszcze brakuje mi fasonu takiego jak ta czarna i takiej "bowling", jak ma mango. Niestety ta z mango tylko do 豉pki si nadaje
Czai豉m si w sumie na jak捷 be穎w, ale wi瘯szo嗆 wygl康a, jak taki tandetny bazarowy be篡k

Cytat:
mam tak tylko z Revlonem, inne podk豉dy jestem w stanie doczy軼i, ale zawsze zajmuje mi to troch czasu. Najlepiej mi si je pierze po ok. 2 dniach od ostatniego ciapania twarzy p璠zlem z podk豉dem wtedy kosmetyk zasycha a pod wp造wem ciep貫j wody 豉twiej odchodzi od w這sk闚

ale Revlon ci篹ki i g瘰ty, wi璚 dziad jeden mo瞠 by tak wsadzi ko鎍闚k p璠zla do wody z jakim delikatnym szamponem i zostawi na troszk? Mo瞠 wtedy odpu軼i?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Kitka a mog豉by popatrzy w jakie s cenie te wi瘯sze torebki? Np. te kt鏎e wstawia豉m?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
a mnie alfa za to strasznie piek豉...kolor niby ok ale teraz chce ja郾iej i na razie 2/3 tubki 9.21 czeka a mi si ciemniejszych zachce
Mnie na pocz徠ku te, ba豉m si, 瞠 b璠 musia豉 zmywa , ale po 5 minutach przesz這
Stary 2013-02-26, 14:55   #4944
Ninedin
Zakorzenienie

Te mam problem z jasn cer i podk豉dami. Mam chyba wszystko, co najgorsze jasn cer w z這tym odcieniu i do tego such sk鏎 Pod ka盥y podk豉d/puder/ krem BB musz dawa krem, bo inaczej nie chce si rozsmarowa. Dobrze, 瞠 jest coraz cieplej to kupi mineralny z Loreala, ale gdzie na w徠ku chyba czyta豉m, 瞠 maj opakowania zmienia czy co
Stary 2013-02-26, 14:55   #4945
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

Manhattan fakt, ilo嗆 odcieni - szale雟two. Najgorsze jest to, 瞠 nie ma go jak wymiesza z innymi podk豉dami, bo konsystencja musu

Ja mam problem z odcieniem, no bo tak: sk鏎 mam typowo 鄴速. L'Oreala mam dobranego idealnie, jest 鄴速y i nic si nie odznacza z szyj, aleeee twarz za to wygl康a bardzo niezdrowo, jakbym by豉 chora, wi璚 musz mie jednak co neutralnego. Ani nie typowy 鄴速ek, ani nie r騜owy.

O dziwo ten jasny Revlon na pocz徠ku robi mi mach, a teraz gdy nie mam takich problem闚 z cer pi瘯nie si stapia i wygl康a na buzi idealnie.
True match minerals mia豉m te w odcieniu neutralnym, wi璚 teraz pewnie te wceluj w t grup, tylko troch ja郾iejsz. Wtedy mia豉m N6 - najciemniejszy i latem by ok, teraz wybior tak mniej wi璚ej N4
ok na okulary te czekam a poka瞠sz a ile planujesz na nie przeznaczy? Bo ja chcia豉m si zmie軼i w 500 z,ale mam do嗆 du膨 wad i chcia豉m mie cie雟ze szk豉,a to ju du篡 wydatek

No z odcieniami z Manhattanu tragedia mogliby si bardziej postara, jest chyba jeszcze jaki typowo kryj帷y, ale odcienie te nie powalaj, typowo jasnych te nie ma.

A ja mam cer bardzo jasn, a za jasn, nigdy takiej nie mia豉m... i ci篹ko mi dobra odcie w kt鏎ym nie b璠 wygl康a豉 jak trup,ale nie b璠zie te za ciemny. Ehh 篡cie kobiety, faceci maj 豉twiej
A ten L'oreal mineralny ma w miar dobre krycie? Zam闚i jeszcze pr鏏ki tego Loiele, o kt鏎ym pisa豉 Ex, na zdj璚iach wygl康a super

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napewno dam fotki

Mi te si podoba豉 w jasnym blondzie
czekam na nie bo ze sklepowych chyba nie ma niczego 8,21
dzi瘯i chc maksymalnie poziom 9
Cytat:
Ta czerwona: w sumie nie wiem do czego mog豉bym j nosi. W tej czarnej: podoba mi si kszta速 i to, 瞠 mo積a na rami za這篡, a nie tylko w 豉pie tacha Paski akurat mi nie przeszkadzaj
Ci篹ko mi si zdecydowa bo mam bardzo du穎 torebek Jeszcze brakuje mi fasonu takiego jak ta czarna i takiej "bowling", jak ma mango. Niestety ta z mango tylko do 豉pki si nadaje
Czai豉m si w sumie na jak捷 be穎w, ale wi瘯szo嗆 wygl康a, jak taki tandetny bazarowy be篡k
ja akurat co do torebek to jestem wierna jak si zakocham to chodz ca造 czas w jednej nie chce mi si nigdy nic przek豉da,bo zawsze o czym zapomn i najcz窷ciej chodz ca造 czas w tej samej dop鏦i si nie zniszczy, chyba,瞠 mi nie pasuje do stroju to wtedy zmieniam
Stary 2013-02-26, 14:56   #4946
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

OMG http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...39&tx=96&ty=85
Stary 2013-02-26, 14:57   #4947
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
ok na okulary te czekam a poka瞠sz a ile planujesz na nie przeznaczy? Bo ja chcia豉m si zmie軼i w 500 z,ale mam do嗆 du膨 wad i chcia豉m mie cie雟ze szk豉,a to ju du篡 wydatek

No z odcieniami z Manhattanu tragedia mogliby si bardziej postara, jest chyba jeszcze jaki typowo kryj帷y, ale odcienie te nie powalaj, typowo jasnych te nie ma.

A ja mam cer bardzo jasn, a za jasn, nigdy takiej nie mia豉m... i ci篹ko mi dobra odcie w kt鏎ym nie b璠 wygl康a豉 jak trup,ale nie b璠zie te za ciemny. Ehh 篡cie kobiety, faceci maj 豉twiej
A ten L'oreal mineralny ma w miar dobre krycie? Zam闚i jeszcze pr鏏ki tego Loiele, o kt鏎ym pisa豉 Ex, na zdj璚iach wygl康a super

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

czekam na nie bo ze sklepowych chyba nie ma niczego 8,21
dzi瘯i chc maksymalnie poziom 9

ja akurat co do torebek to jestem wierna jak si zakocham to chodz ca造 czas w jednej nie chce mi si nigdy nic przek豉da,bo zawsze o czym zapomn i najcz窷ciej chodz ca造 czas w tej samej dop鏦i si nie zniszczy, chyba,瞠 mi nie pasuje do stroju to wtedy zmieniam
Ja w sumie te, jak si uczepi jednej to nosz i nosz Ale szybko mi si nudzi i bior inn Poza tym, ja bardzo niszcz torebki i portfele. Nie wiem dlaczego

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
o Boziu

Stary 2013-02-26, 15:07   #4948
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Ja w sumie te, jak si uczepi jednej to nosz i nosz Ale szybko mi si nudzi i bior inn Poza tym, ja bardzo niszcz torebki i portfele. Nie wiem dlaczego

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

o Boziu

ja te niszcz, chocia nie kupuj jaki torebek typu "z bazarku"
mi si w豉郾ie nie nudz, mam moj ukochan z Davida Jones i chodzi豉bym w niej nadal, gdyby nie by豉 ca豉 obdarta,ale przez sentyment dalej le篡 w szafie
Stary 2013-02-26, 15:08   #4949
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka a mog豉by popatrzy w jakie s cenie te wi瘯sze torebki? Np. te kt鏎e wstawia豉m?
jasne, zerkn jak ju b璠 i wypytam, mo瞠 da si zam闚i
Cytat:

kochana nie wiem. Facet mi powiedzia, 瞠 za moje szk豉 zap豉c 139 z, a oprawki po prostu kupi te, kt鏎e b璠 mi si podoba造 najbardziej, mo瞠 dzi瘯i temu zaczn wreszcie nosi te okulary
Cytat:
jak ju si naucz mizia cieniami to spr鏏uj to odtworzy
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-26, 15:11   #4950
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Cytat:

ζdne

Kurcze naprawd wida 鄴速y

Ale br您u nie by這? Mi nie zale篡 na jasnym blondzie

1:1,5

Niee, a tak to nie Ale naprawd ciemno by這 i ch這dno, po jakim czasie si wyp逝ka do ja郾iejszego i bardziej naturalnego, ale jak dla mnie i tak by這 stosunkowo ciemno (na pewno w por闚naniu z 9.21)

Cytat:

B璠ziesz robi豉 8.21 z Alfy czy Majirela?

Cytat:

Ja d逝go u篡wa豉m Revlonu do cery t逝stej, nak豉da豉m go flat topem z Hakuro i o dziwo nigdy nie mia豉m problem闚 z domyciem, a s造sza豉m o tym P璠zel my豉m zawsze szamponem Babydream albo p造nem dezynfekuj帷ym z apteki.

Cytat:

Ja z kolei mam sk鏎 bardzo jasn, ch這dn, r騜owaw i najja郾iejszy odcie z Revlonu (Ivory - b. jasny, r騜owawy) robi ze mnie totalnego trupa i kupi豉m True Matcha (w p造nie) w odcieniu N1 (neutralny) i jest fantastyczny Taki typowo neutralny, ani nie 鄴速y, ani r騜owy, 鈍ietnie si dopasowuje, tak 瞠 gdyby chcia豉 spr鏏owa neutrali True Matcha w p造nie to polecam

Edytowane przez Leae
Czas edycji: 2013-02-26 o 15:14
Leae jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.