W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-16, 10:33   #481
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
wsp馧czuj

ja w lato musia豉m kupi now bo ponad 10-letnia odm闚i豉 wsp馧pracy, po w陰czeniu po prostu zero reakcji, jakby nagle w wieczny sen zapad豉
nowa by豉 droga (bo z tych slim - mam ma陰 豉zienk) ale za to jest 豉dowana od frontu i zu篡wa 5 razy mniej pr康u ni stara
ja swoja uzywam od wrze郾ia 2012
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:36   #482
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Dzie dobry blond pi瘯no軼i

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Koteczko piekne te pieski, wszystkie sa piekne

Dziewczyny nalozylam dzis olejek na koncowki ze s這dkich migda這w, potrzymalam troche i umylam i waxa dalam. Jest wizualnie lepiej. ciekawe co powie mi w pt fryz czy to jest spalone do 軼i璚ia, czy suche do utrzymania.
A jakiego waxu u篡wasz?
Ja te si musz wybra do fryzjera. Ale jako nie mog si zebra

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
dziewczynki widzia造軼ie to? nowy sza http://wiadomosci.onet.pl/wideo/port...,105073,w.html
Do嗆 ciekawe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
zawsze kocha豉m kundelki i nie mam im nic do zarzucenia ale zakocha豉m sie w ma造ch pieskach i nie moge sie odkocha
Rozumiem Ci doskonale. I 篡cz 瞠by znalaz豉 swojego wymarzonego psiaka, i 瞠by by z Tob wiele d逝gich lat

Cytat:
Chodzcie do albumu
Cytat:
Dziewczynki dziekujetak balowo wlasnie
z wlosow by豉m bardzo zadowolona, wymyslila to moja fryzjerka, ja tylko usiad豉m na fotel
Cytat:
Kylie dziekujeze zrobionym makijazem i fryzura wygladam tu jak nie ja
jaka aktork?

A ja mam tylko u Ciebie album z w這sami, ale tam s tylko fotki w這s闚, bez twarzy

exclusivee A tak 幢e na pewno nie wysz這 Dobrze, 瞠 znalaz豉 odcie w kt鏎ym Ci do twarzy. A z pomoc Bunny na pewno dojdziesz do wyr闚nania reszty w這s闚

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za篡wanie hormon闚 mo積e wp造wa na skr皻 w這s闚
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas逝ga nawil瞠nia i wygladzenia czy odstawienia tabs闚
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?[COLOR="Silver"]
Nie mam poj璚ia, czy hormony mog造 na to wp造n望
Ja, gdy bra豉m wcze郾iej hormony, to skr皻 mia豉m, gdy przesta豉m, nadal go mia豉m. Teraz znowu bior, i w這sy nadal mi si faluj. Wi璚 nie mam poj璚ia. Mo瞠 akurat w Twoim przypadku hormony maj na to jaki wp造w.

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Sliczny nietoperek Uwielbiam takie duze oczy i uszy spadochronki Mialam kiedys podobnego, tyle ze rudaska.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
slodziak
Cytat:
o matko jaki slodziak
ale ja wariacko kocham koty
Dzi瘯uj w imieniu mojego Huga
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:44   #483
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cze嗆 pi瘯ne wiza z rana jak 鄉ietana!
U篡wa造軼ie tej czarnej serii loreala? W super pharmie jest teraz na ni promocyja i si zastanawiam, czy nie wzi望 od篡wki.

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-16 o 10:46
novelove jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:47   #484
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
U篡wa造軼ie tej czarnej serii loreala? W super pharmie jest teraz na ni promocyja i si zastanawiam, czy nie wzi望 od篡wki.
Je郵i chodzi o serie Argininie to ja mialam szampon...
Poszed do mycia 豉zienki
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:49   #485
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
Hej
Ja nie u篡wa豉m, ale te si na ni czaj. Caskada na swoim blogu pisa豉 recenzj o masce z tej serii.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Poszed do mycia 豉zienki
Szampon mnie nie kusi. Od篡wka albo maska tak
Stary 2013-01-16, 10:50   #486
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
No i ns k這pot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,瞠 to pralka
widz,瞠 nie tylko ja mam problemy ze sprz皻ami... chyba jaka namagnesowana chodz czy co... bo w ostatnim czasie popsu豉m toster, suszark, lok闚k i czajnik

suszarka si przegrza豉, bo wiecie, uczy豉m si suszy na szczotk i TROCH za d逝go to trwa這 lok闚ka si zjara豉, czajnik sam si wy陰cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-16, 10:53   #487
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
widz,瞠 nie tylko ja mam problemy ze sprz皻ami... chyba jaka namagnesowana chodz czy co... bo w ostatnim czasie popsu豉m toster, suszark, lok闚k i czajnik

suszarka si przegrza豉, bo wiecie, uczy豉m si suszy na szczotk i TROCH za d逝go to trwa這 lok闚ka si zjara豉, czajnik sam si wy陰cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba

mamy podobne zaburzenia.
W tym tygodniu spali豉m juz dwie zarowki, jedna w pracy, druga w domu.
疾lazko parowe w pracy odmawia wsp馧pracy i sie wy陰cza, a jak kiedy dawno temu wesz豉m do pokoju i zapali豉m 鈍iat這 to zgas tv
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:05   #488
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Wiesz co szuka豉m ale jedyna opcja zeby sie to op豉ca這 to zamawianie z hong kongu Wtedy wychodzi jakos 25 z. A tak to ko這 40
A przeciez nie zam闚ie z hong kongu
M闚ie poki co kolor jest ok nie bede sie juz czepiac niewiadomo czego, kazda farba u mnie wychodzi bezowa tak czy siak.
Zobaczymy, mowie jak bedzie rudziec to zrobie tym 12/11, ze sklepowego wellatonu 12/1 bylam zadowolona jezeli chodzi o kolor - tylko kondycja kaput To moze sie sprawdzi A jak nie no to alfa

Bunny jak chce to 10/16 na ca貫 w這sy to z woda 6 %?;> I jak to zrobic? Przed farbowaniem odrost闚 jeszcze, czy po, czy w trakcie?
Bo powinno 豉dnie och這dzic to stare po palette w sumie;>
Szkoda ze w PL nie ma tej 12/16 :/ Bo widzia豉m efekt w necie to jest mega kolor Tak ch這dny ze o mamo
tak na 6% bo inaczej mocno szaro ci wezmie. ja bym teraz rownala zrobila z niej szamponetke i jazda na cale wlosy naciap, przemasuj potrzymaj z 15 minut i gotowe

Cytat:
Chodzcie do albumu
agatko jak gwiazda wygladalas

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Jestem i ja Jak zwykle mi nie wysz這.... kochany t-cik tak wolno uwija si z farbowaniem, 瞠 zanim przeszed do drugiego pasma tylniej sekcji w這s闚 to pierwsze ju zd捫y這 poja郾ie W rezultacie rozja郾ia豉m w這sy sama i... no w豉郾ie. Wygl康am jak krowa Okaza這 si 瞠 na moje w這sy 2 tubki alfaparfu to maksimum (rozrabia豉m w miseczce po trochu, najpierw na odrosty potem na reszt w這s闚 i 2 tubki w zupe軟o軼i wystarczy造, nie musia豉m dorabia wi璚ej bo i tak sporo farby zosta這 niezu篡tej), b璠 wiedzia豉 na przysz這嗆. A jak wra瞠nia po farbowaniu? Nie uwierzycie ale w這sy s w lepszej kondycji ni by造 Te popalone ko鎍e p鎩d do 軼i璚ia bo zbyt wiele ju przesz造 ale za to pozosta貫 cz窷ci w這sa s mi瘯kie, b造szcz帷e, jestem w szoku dziewczyny. A podczas sp逝kiwania rozja郾iacza wydawa這 mi si jakbym sp逝kiwa豉 od篡wk- takie mia豉m lej帷e si i mi瘯kie w這sy

G逝pio mi 瞠 zn闚 musz o to prosi, ale bunny doradzisz mi co dalej? Nie mam narazie jak zrobi zdj璚ia oddaj帷ego kolor w這s闚 (t zostawi sobie aparat po sylwku 瞠by zdj璚ia zgra i dalej mi go nie odda mimo pr騥b ), ale opisowo wygl康a to tak: w這sy ca貫 w 豉tki, odrost to kolor zamierzony (i uwaga pasuje mi!), reszta w這s闚 w odcieniach jasny rudy, ciemny rudy i par pasm br您owych oraz w odcieniu ciemnego blondu. Moje za這瞠nie to uzyska odcie 8.1 na ca這軼i. Zosta豉 mi jeszcze jedna saszetka rozja郾iacza i chcia豉m podzieli j na dwie cz窷ci- z pomoc 1/4 saszetki rozja郾i na wodzie 6% br您owe pasemka, a z reszt wykona k徙iel rozja郾iaj帷 na ca這軼i (tylko nie wiem na jakiej wodzie??) i na to farba docelowa. No i nie wiem jak farb mam u篡, zale篡 mi na tym 瞠by na to jedno farbowanie by豉 to farba drogeryjna, dobrze "kryj帷a" i wyr闚nuj帷a kolor. Oczywi軼ie w odcieniu podanym powy瞠j Bunny je郵i co wymy郵isz b璠 Ci baaaaardzo wdzi璚zna

P.S. T oczywi軼ie marudzi 瞠 znowu rudo i 豉ciato, ale powiedzia豉m mu jasno 瞠 do ciemnych na razie nie wracam i chyba si z tym ju pogodzi

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:12 ----------

Agatko pi瘯nie wygl康a豉 Zgadzam si z nove, jak gwiazda holi逝du A te w這sy wygl康aj wyj徠kowo pi瘯nie w takim eleganckim uj璚iu

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

Bunny mo瞠 palette ICC w odcieniu N6 albo N5 podo豉 zadaniu? Czy raczej poleca豉by co innego?
postarajcie sie rozjasnic te najciemniejsze miejsca a potem farba palette c6, albo loreal 8.1 albo wellaton... nic ciemniejszego niz 8 bo wrocisz do brazu nie poddawaj sie!

Cytat:
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumie鎍em
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas逝ga nawil瞠nia i wygladzenia czy odstawienia tabs闚
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
wydaje mi sie ze masz prostsze wloski bo sa dluzsze, zdrowsze, dobrze dbasz o nie...wiec sie pod ciezarem swoim prostuja.
bez kitu ale podobna

Cytat:
No i ns k這pot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,瞠 to pralk
o kurcze moze wezwij jakis serwis niech ja sprawdza nim sie spali calkiem??? a moze to gdzies od sasiada zalatuje ci wentylacja?
Stary 2013-01-16, 11:10   #489
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Dzie dobry blond pi瘯no軼i

A jakiego waxu u篡wasz?
Ja te si musz wybra do fryzjera. Ale jako nie mog si zebra

Do嗆 ciekawe

Rozumiem Ci doskonale. I 篡cz 瞠by znalaz豉 swojego wymarzonego psiaka, i 瞠by by z Tob wiele d逝gich lat

A ja mam tylko u Ciebie album z w這sami, ale tam s tylko fotki w這s闚, bez twarzy

exclusivee A tak 幢e na pewno nie wysz這 Dobrze, 瞠 znalaz豉 odcie w kt鏎ym Ci do twarzy. A z pomoc Bunny na pewno dojdziesz do wyr闚nania reszty w這s闚

Nie mam poj璚ia, czy hormony mog造 na to wp造n望
Ja, gdy bra豉m wcze郾iej hormony, to skr皻 mia豉m, gdy przesta豉m, nadal go mia豉m. Teraz znowu bior, i w這sy nadal mi si faluj. Wi璚 nie mam poj璚ia. Mo瞠 akurat w Twoim przypadku hormony maj na to jaki wp造w.

Dzi瘯uj w imieniu mojego Huga
jakie imie debesciarskie

Cytat:
nove...
nie wiem nic o czarnej odzywce
Cytat:
Poszed do mycia 豉zienki
moj tez...brrr...

Cytat:

jaka psuja

czeko dziekuje za fotki

wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
Stary 2013-01-16, 11:16   #490
201606240916
Konto usuni皻e

Dziewczyny, zobaczcie, jak mi si ociepli odrost po tygodniu Wszystko pewnie przez to wcze郾iejsze malowanie be穎wym blondem. Zachcia這 mi si Mam nadziej, 瞠 przy nast瘼nym malowaniu w這sy za豉pi ju lepiej popiel.

Pierwsze zdj璚ie zaraz po malowaniu, a reszta tydzie po.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg palette c10 (8).jpg (97,4 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (3).jpg (107,0 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (6).jpg (111,9 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (8).jpg (101,8 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (5).jpg (106,1 KB, 10 za豉dowa)
Stary 2013-01-16, 11:20   #491
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
Bunny bardzo mi przykro oby nie zawa... Mo瞠 jako zas豉b a nie atak, nie wiem, wyja郾i si wszystko jak zadzwoni

Kylie by豉 drugi raz w Inglocie po r騜? jak nie to go nie kupuj tzn. jako r騜 my郵, 瞠 b璠zie ok, ale jako bronzer... kolor super ekstra, ale ma這 wydajny, u mnie ju wida dno, a ile ja si nim ciapam? z 1,5 miesi帷a i to nie codziennie...
kupi豉m teraz z Inglota typowy bronzer w tych paseczkach AMC, ciekawe jak si sprawdzi, mam roz鈍ietlacz z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:21   #492
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
jakie imie debesciarskie

Ka盥y si 鄉ieje z jego imienia, a mi si wydaje, 瞠 do niego pasuje. Wzi窸o si z takiej gry na komp "Hugo". Jak by豉m ma豉, to w ni gra豉m. I bohater tej gry by taki podobny do mojego psiaka, tzn uszy

Na pewno wszystko jest ju dobrze z dziadkiem, skoro nie dzwoni Tw鎩 t. A na pewno ju lepiej Trzymam kciuki, aby szybko go wypu軼ili ze szpitala, ca貫go i zdrowego.
Ja niestety nie mam ju 瘸dnego dziadka.
Stary 2013-01-16, 11:24   #493
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumie鎍em
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
Ja bior hormony ju jaki czas i nie ma to wp造wu na moje w這sy, dalej mam swoje naturalne falki

Cytat:

Cytat:
postarajcie sie rozjasnic te najciemniejsze miejsca a potem farba palette c6, albo loreal 8.1 albo wellaton... nic ciemniejszego niz 8 bo wrocisz do brazu nie poddawaj sie!
To z tych trzech zaufam chyba palette Nie zwr鏂i豉m nawet uwagi na ten kolor przy ogl康aniu palety A te partie ciemniejsze rozja郾i czystym rozja郾iaczem, czy lepiej zrobi k徙iel? i na jakiej wodzie- 6% czy 9%?

Tym razem na pewno si nie poddam Zaraz poszukam kabla i spr鏏uj zrobi jakie zdj璚ia telefonem, 瞠by pokaza Wam co mam na g這wie Je郵i wszystko mi si wyr闚na to jestem pewna na 100% 瞠 na nast瘼ne farbowania bior alfaparf

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:29   #494
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, zobaczcie, jak mi si ociepli odrost po tygodniu Wszystko pewnie przez to wcze郾iejsze malowanie be穎wym blondem. Zachcia這 mi si Mam nadziej, 瞠 przy nast瘼nym malowaniu w這sy za豉pi ju lepiej popiel.

Pierwsze zdj璚ie zaraz po malowaniu, a reszta tydzie po.
to na pewno bez wylazi
Cytat:
Bunny bardzo mi przykro oby nie zawa... Mo瞠 jako zas豉b a nie atak, nie wiem, wyja郾i si wszystko jak zadzwoni

Kylie by豉 drugi raz w Inglocie po r騜? jak nie to go nie kupuj tzn. jako r騜 my郵, 瞠 b璠zie ok, ale jako bronzer... kolor super ekstra, ale ma這 wydajny, u mnie ju wida dno, a ile ja si nim ciapam? z 1,5 miesi帷a i to nie codziennie...
kupi豉m teraz z Inglota typowy bronzer w tych paseczkach AMC, ciekawe jak si sprawdzi, mam roz鈍ietlacz z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona
dodzwonilam sie w koncu...
krew mu brali juz 3x ciagle cos zle wychodzi teraz lezy pod kroplowka... przewrocil sie nawet do gabinetu lekarskiego nie doszedl, bo mu sie w glowie zakrecilo i wezwali karetke zeby go zabrala...
zobaczymy, jak beda wyniki to go pewnie na oddzial wrzuca to po pracy tz pojedziemy do niego

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Ka盥y si 鄉ieje z jego imienia, a mi si wydaje, 瞠 do niego pasuje. Wzi窸o si z takiej gry na komp "Hugo". Jak by豉m ma豉, to w ni gra豉m. I bohater tej gry by taki podobny do mojego psiaka, tzn uszy

Na pewno wszystko jest ju dobrze z dziadkiem, skoro nie dzwoni Tw鎩 t. A na pewno ju lepiej Trzymam kciuki, aby szybko go wypu軼ili ze szpitala, ca貫go i zdrowego.
Ja niestety nie mam ju 瘸dnego dziadka.
my z tz mamy tylko jednego... mojego za miesiac bedzie mial 85 lat...ciezko powoli zaczyna byc...

Cytat:
Ja bior hormony ju jaki czas i nie ma to wp造wu na moje w這sy, dalej mam swoje naturalne falki

To z tych trzech zaufam chyba palette Nie zwr鏂i豉m nawet uwagi na ten kolor przy ogl康aniu palety A te partie ciemniejsze rozja郾i czystym rozja郾iaczem, czy lepiej zrobi k徙iel? i na jakiej wodzie- 6% czy 9%?

Tym razem na pewno si nie poddam Zaraz poszukam kabla i spr鏏uj zrobi jakie zdj璚ia telefonem, 瞠by pokaza Wam co mam na g這wie Je郵i wszystko mi si wyr闚na to jestem pewna na 100% 瞠 na nast瘼ne farbowania bior alfaparf
zalezy jak ciemne te pasma, ale chyba bym je wybrala i rozjasniaczem zrobila i w folie, zeby juz calych wlosow znow nie pojasniac bo to bez sens- bedzie coraz wiecej rudego
pokaz co wyszlo.
ja mowilam ze alfa to alfa, bardzo rzadko zawodzi na tyle osob ktorym radzilam alfe, albo sama robilam to moze gora 5 bylo nie zadowolone
Stary 2013-01-16, 11:34   #495
exclusivee
Zakorzenienie

Bunny a ta palette nie wyjdzie u mnie za ciemno? Tzn. chodzi mi o to czy to b璠zie faktycznie wida ten blond, bo jak patrz na opakowanie to tak jakbym br您 widzia豉 jasny

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:34   #496
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

wydaje mi sie ze masz prostsze wloski bo sa dluzsze, zdrowsze, dobrze dbasz o nie...wiec sie pod ciezarem swoim prostuja.
bez kitu ale podobna

o kurcze moze wezwij jakis serwis niech ja sprawdza nim sie spali calkiem??? a moze to gdzies od sasiada zalatuje ci wentylacja?
podobna,nie?
znalazlam w豉snie karte gwarancyjna i po drodze do pracy za豉twie sprawe.
Niech ktos przyjdzie i mi to zobaczy, bo kiedys nie daj Bo瞠 cha逝pa mi sie zjara

Cytat:

moj tez...brrr...

jaka psuja

czeko dziekuje za fotki

Bunny trzymaj sie
moze poprostu jest os豉biony, strasi ludzie zle znosza zmiany pogody, zime itp.
Widze to po mojej babuni
My郵e,瞠 dostanie wzmacniajaca kroplowke i bedzie wszystko dobrze

Cytat:

a nie by豉m
Wiesz,kupilam ten co kiedys mialam i jest rewelacyjny.
Dobrze sie rozprowadza, ma sliczny kolor i nie pyli przy nabieraniu.
Utrzymuje sie caly dzien
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...uch-blush.html
ja mam w kolorze 30, taka brzoskwinia z malutkimi drobinkami, ale nie tam zeby chamski brokat
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:45   #497
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny a ta palette nie wyjdzie u mnie za ciemno? Tzn. chodzi mi o to czy to b璠zie faktycznie wida ten blond, bo jak patrz na opakowanie to tak jakbym br您 widzia豉 jasny
oj rany ja ci napisalam c6 to ciemny blond, sorki... odpada o czym ja dzis mysle wellaton 8./1 bierz.

Cytat:
podobna,nie?
znalazlam w豉snie karte gwarancyjna i po drodze do pracy za豉twie sprawe.
Niech ktos przyjdzie i mi to zobaczy, bo kiedys nie daj Bo瞠 cha逝pa mi sie zjara

Bunny trzymaj sie
moze poprostu jest os豉biony, strasi ludzie zle znosza zmiany pogody, zime itp.
Widze to po mojej babuni
My郵e,瞠 dostanie wzmacniajaca kroplowke i bedzie wszystko dobrze

a nie by豉m
Wiesz,kupilam ten co kiedys mialam i jest rewelacyjny.
Dobrze sie rozprowadza, ma sliczny kolor i nie pyli przy nabieraniu.
Utrzymuje sie caly dzien
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...uch-blush.html
ja mam w kolorze 30, taka brzoskwinia z malutkimi drobinkami, ale nie tam zeby chamski brokat
zostaje w szpitalu mam mu zawiesc rzeczy pozniej... ech...
Stary 2013-01-16, 11:50   #498
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
to na pewno bez wylazi

dodzwonilam sie w koncu...
krew mu brali juz 3x ciagle cos zle wychodzi teraz lezy pod kroplowka... przewrocil sie nawet do gabinetu lekarskiego nie doszedl, bo mu sie w glowie zakrecilo i wezwali karetke zeby go zabrala...
zobaczymy, jak beda wyniki to go pewnie na oddzial wrzuca to po pracy tz pojedziemy do niego

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

my z tz mamy tylko jednego... mojego za miesiac bedzie mial 85 lat...ciezko powoli zaczyna byc...

zalezy jak ciemne te pasma, ale chyba bym je wybrala i rozjasniaczem zrobila i w folie, zeby juz calych wlosow znow nie pojasniac bo to bez sens- bedzie coraz wiecej rudego
pokaz co wyszlo.
ja mowilam ze alfa to alfa, bardzo rzadko zawodzi na tyle osob ktorym radzilam alfe, albo sama robilam to moze gora 5 bylo nie zadowolone
Bunny wsp馧czuj sytuacji z dziadkiem m鎩 ostatnio przechodzi zawa i 4tygodniow rehabilitacje w sanatorium... Oby Tw鎩 wyszed z tego ca這

A tych rudo軼i ju rozja郾iaczem nie rusza wcale? Farba b璠zie w stanie to pokry? Czy lepiej na tych najciemniejszych rudych fragmentach zrobi k徙iel na wodzie 6% dodatkowo?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:50   #499
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
oj rany ja ci napisalam c6 to ciemny blond, sorki... odpada o czym ja dzis mysle wellaton 8./1 bierz.

Spokojnie, pewnie zrobia profilaktyczne badania i bedzie dobrze
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:51   #500
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

A jest jaka alternatywa tego wellatonu w鈔鏚 palette? Ostatnim razem jak robi豉m wellatonem mia豉m po nim okropny susz na g這wie i nie chc tego powtarza, bardziej ju ufam palette No chyba 瞠 nie ma alternatywy to trudno jako si pom璚z

Edit: Pewnie porobi mu badania, nie zamartwiaj si na zapas, poczekaj do wizyty w szpitalu, pewnie tam powiedz Ci wi璚ej.

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-16 o 11:59
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:54   #501
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny wsp馧czuj sytuacji z dziadkiem m鎩 ostatnio przechodzi zawa i 4tygodniow rehabilitacje w sanatorium... Oby Tw鎩 wyszed z tego ca這

A tych rudo軼i ju rozja郾iaczem nie rusza wcale? Farba b璠zie w stanie to pokry? Czy lepiej na tych najciemniejszych rudych fragmentach zrobi k徙iel na wodzie 6% dodatkowo?
zalezy czy to rudosc jasna czy taka ognista marchewa

Cytat:
A jest jaka alternatywa tego wellatonu w鈔鏚 palette? Ostatnim razem jak robi豉m wellatonem mia豉m po nim okropny susz na g這wie i nie chc tego powtarza, bardziej ju ufam palette No chyba 瞠 nie ma alternatywy to trudno jako si pom璚z
widze ze nie ma juz tej chlodnej serii palette jest wycofana wiec zostaje ci wellaton albo loreal.
Stary 2013-01-16, 11:55   #502
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
No no , a ja swojemu pierworodnemu mialam dac na imie Hugo Vincent - po dziadku . Corka miala byc Rebecca, ale kuzynka imie skradla i terz w kropce jestesmy . Bo ja ze swoim to juz kilka lat sie zastanawiamy nad imionami, a dzieci nie planujemy jeszcze dlugo .

Piesulek slodki.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-16, 11:56   #503
blond bunny
Zakorzenienie

exclusive masz jeszcze z nutrisse garnier 8.1 i tyle chyba...
Stary 2013-01-16, 11:58   #504
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Kciuki za zdrowie Dziadka! Bedzie dobrze! Trzeba go troche pocieszyc i poodwiedzac, to na duchu bedzie mu lepiej i od razu poczuje sie lepiej na ciele.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-16, 12:02   #505
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Koniec tego dobrego, trzeba do pracy sie zbierac
Bunny trzymaj sie kochana
Mi貫go dnia wszystkim
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-16, 12:22   #506
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
zalezy czy to rudosc jasna czy taka ognista marchewa

widze ze nie ma juz tej chlodnej serii palette jest wycofana wiec zostaje ci wellaton albo loreal.
Ani taka ani taka Powiedzia豉bym 瞠 to taki 鈔edni wyp這wia造 rudy Teraz w 鈍ietle dziennym nawet odrosty wydaj mi si szarawo rudawe

Cytat:
exclusive masz jeszcze z nutrisse garnier 8.1 i tyle chyba...
To chyba wellaton najlepiej mi wyr闚na w這sy z tych trzech?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Bunny a loreal casting 801? Widzia豉m 瞠 豉dnie wychodzi, tylko nie wiem czy podo豉

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 12:22   #507
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ani taka ani taka Powiedzia豉bym 瞠 to taki 鈔edni wyp這wia造 rudy Teraz w 鈍ietle dziennym nawet odrosty wydaj mi si szarawo rudawe

to farba powinna ci to zakryc jak wyplowiale. garnier tez da rade mysle wiec jak masz po welku sieke to rob garnierem- na 30 minut na wlosy.
Stary 2013-01-16, 12:23   #508
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Chodzcie do albumu
pi瘯na jest
Cytat:
Jestem i ja Jak zwykle mi nie wysz這.... kochany t-cik tak wolno uwija si z farbowaniem, 瞠 zanim przeszed do drugiego pasma tylniej sekcji w這s闚 to pierwsze ju zd捫y這 poja郾ie W rezultacie rozja郾ia豉m w這sy sama i... no w豉郾ie. Wygl康am jak krowa Okaza這 si 瞠 na moje w這sy 2 tubki alfaparfu to maksimum (rozrabia豉m w miseczce po trochu, najpierw na odrosty potem na reszt w這s闚 i 2 tubki w zupe軟o軼i wystarczy造, nie musia豉m dorabia wi璚ej bo i tak sporo farby zosta這 niezu篡tej), b璠 wiedzia豉 na przysz這嗆. A jak wra瞠nia po farbowaniu? Nie uwierzycie ale w這sy s w lepszej kondycji ni by造 Te popalone ko鎍e p鎩d do 軼i璚ia bo zbyt wiele ju przesz造 ale za to pozosta貫 cz窷ci w這sa s mi瘯kie, b造szcz帷e, jestem w szoku dziewczyny. A podczas sp逝kiwania rozja郾iacza wydawa這 mi si jakbym sp逝kiwa豉 od篡wk- takie mia豉m lej帷e si i mi瘯kie w這sy
wytrwaj juz do ko鎍a trzymam kciuki za powr鏒 do blondu
Cytat:
ja polecam NaturVital z aloesem
bardzp fajna maska, 豉dnie pachnie, ja przecieta ga陰zka aloesu

faktycznie mozle lepiej przed myciem
chociaz ja ostatnio nalozylam olejek na same koncowki doslownie i mialam problem zeby to zmyc.
Ale mam jeszcze jednen glupi pomysl...
a kt鏎a to ta maska?
spr鏏uje na nastepny raz przed myciem
Cytat:

o rany Macgaywer z Ciebie
Cytat:
ojej oby szybko wr鏂i do zdrowia

no i musia豉m umy w這sy ja wsta豉m rano to masakra jaka ,jeden smalec na g這wie nie wiem czy to wina schaumy czy z mask przesadzi豉m no poprostu tak t逝stych w這s闚 jeszcze nie mia豉m nigdy na drugi dzie umy豉m jeszcze raz teraz t schauma i na這篡豉m glisskura na ko鎍e na pare minut ,ale musz wysuszy suszark bo id z ma造m do lekarza i mi niewyschn cobacze jak teraz z nimi b璠zie i wiecie co nie tak jest z moj sk鏎 na g這wie nie mam 逝pie簑 ,nie jest czerwona ,ale sw璠zi mnie po myciu i w nocu gdy le瞠 na poduszce zam闚i豉m sobie w aptece taki szampon z ziaji med na sw璠z帷 sk鏎 g這wy i zobacze po nim czy mi si co polepszy czy to mozliwe ,瞠 odstawi豉m magnez z wit.b6 i to od tego ? mam tak gdzie od p馧tora miesi帷a ,zreszt twarz i cia這 te jakby suchawe i napi皻e musz balsamowa i kremowa

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-16, 12:27   #509
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Bunny a loreal casting 801? Widzia豉m 瞠 豉dnie wychodzi, tylko nie wiem czy podo豉
ja bym castinga nie dala na takie wymeczone wlosy to juz lepiej wikinga chyba z preference nie wiem czy nie powalilam...
a nie sorki kopenhage nie wikinga.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

pi瘯na jest

wytrwaj juz do ko鎍a trzymam kciuki za powr鏒 do blondu

a kt鏎a to ta maska?
spr鏏uje na nastepny raz przed myciem

o rany Macgaywer z Ciebie

ojej oby szybko wr鏂i do zdrowia

no i musia豉m umy w這sy ja wsta豉m rano to masakra jaka ,jeden smalec na g這wie nie wiem czy to wina schaumy czy z mask przesadzi豉m no poprostu tak t逝stych w這s闚 jeszcze nie mia豉m nigdy na drugi dzie umy豉m jeszcze raz teraz t schauma i na這篡豉m glisskura na ko鎍e na pare minut ,ale musz wysuszy suszark bo id z ma造m do lekarza i mi niewyschn cobacze jak teraz z nimi b璠zie i wiecie co nie tak jest z moj sk鏎 na g這wie nie mam 逝pie簑 ,nie jest czerwona ,ale sw璠zi mnie po myciu i w nocu gdy le瞠 na poduszce zam闚i豉m sobie w aptece taki szampon z ziaji med na sw璠z帷 sk鏎 g這wy i zobacze po nim czy mi si co polepszy czy to mozliwe ,瞠 odstawi豉m magnez z wit.b6 i to od tego ? mam tak gdzie od p馧tora miesi帷a ,zreszt twarz i cia這 te jakby suchawe i napi皻e musz balsamowa i kremowa
predzej od grzejnikow
mam to samo, wszystko mnie swedzi
ale jak juz mnie glowa swedzi extremalnie to myje szamponem tz- clear men sensitive na swedzaca skore i wrazliwa i przechodzi jak reka odjal
Stary 2013-01-16, 12:45   #510
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
predzej od grzejnikow
mam to samo, wszystko mnie swedzi
ale jak juz mnie glowa swedzi extremalnie to myje szamponem tz- clear men sensitive na swedzaca skore i wrazliwa i przechodzi jak reka odjal
byc mo瞠
nigdy tak nie mia豉m , wi璚 to mnie zastanawia przecie jakby to by這 od farby to by mnie sw璠zia這 ju po na這瞠niu na g這we i czerwone by by這 ,a tu nic takiego tylko po myciu zaraz i w nocy gdy w這sy pocieraj po duszke to jest takie chwilowe nie tak, 瞠 drapie si ca造 czas

jak b璠 w rosku to sobie go kupie
znalaz豉m jeszcze co takiego na stronce rosska http://www.rossnet.pl/Produkt/Dermag...0g,100999,1836 ktos mo瞠 u篡wa?

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-16 o 12:55
asiabb1983 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.