W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-16, 12:57   #511
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Ok, ko這 15 idziemy z t do sklepu i co wybierzemy Mam nadziej 瞠 przyniesie mi m鎩 aparat i w ko鎍u Wam poka輳 w這sy, bo z tel nie da si zgra bo tu jaki sterownik闚 nie mam na tym lapku i nie chce si po陰czy z kompem

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 13:01   #512
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Mnie tez zawsze skora swedziala, ale w koncu kupilam szampon bez sls i jestem bardzo zadowolona. Nie swedzi nic. Na nic byly przeciwlupiezowe, bo problem tkwil w przesuszeniu, a nie infekcji skory. No i staram sie nie klasc niczego na skore glowy innego, niz wcierki na porost (zapuszczam). Czasem sobie nawet robie oliwna maske na skalp - wlosy potem tluste po umyciu, ale skora szczesliwa Od czasu do czasu jakis piling do skory glowy i jest cacy

A do skory ciala.... najlepszy jest dobry niechemiczny piling (te wszelkie kolorowe tubeczki z drogerii . beee), bezzapachowe mleczko z mocznikiem najlepeij z apteki i kilka kropel olejku arganowego np. czy kwasu hialuronowego wcisnietego w porcje mazidla. Ze swedzeniem chodzilam do lekarza i kazdy dawal mi sterydy albo kazal kapac sie w oilatum. A skore wpierw trzeba oczyscic, bez tradycyjnego mydla bo pozostawia uczulajacy osad, nawilzyc i natluscic. No i darowalam sobie codzienny prysznic zima, myje sie strategicznie , latem co innego.

Jak kto che, oddam ten patent w dobre rece, mi sluzy super, a z zapachowa pielegnacja sie juz pozegnalam, bo mnie podraznia i wysusza.

Uproscily mi sie zakupy (lupuje te same bazy i tylko jakies olejki lub serum), bo wiele produktow moge uzywac do wielu zastosowan Kwas hialuronowy - na wlosy, cialo, twarz. Podobnie olejek arganowy. Mydlo laurowe syryjskie osadu nie zostawia, mozna uzywac nawet do higieny intymnej i od biedy - do mycia wlosow (potem tylko plukanka octowa).

Spadam, trzeba dzien wziac za rogi!
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-16, 13:16   #513
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Mnie tez zawsze skora swedziala, ale w koncu kupilam szampon bez sls i jestem bardzo zadowolona. Nie swedzi nic. Na nic byly przeciwlupiezowe, bo problem tkwil w przesuszeniu, a nie infekcji skory. No i staram sie nie klasc niczego na skore glowy innego, niz wcierki na porost (zapuszczam). Czasem sobie nawet robie oliwna maske na skalp - wlosy potem tluste po umyciu, ale skora szczesliwa Od czasu do czasu jakis piling do skory glowy i jest cacy

A do skory ciala.... najlepszy jest dobry niechemiczny piling (te wszelkie kolorowe tubeczki z drogerii . beee), bezzapachowe mleczko z mocznikiem najlepeij z apteki i kilka kropel olejku arganowego np. czy kwasu hialuronowego wcisnietego w porcje mazidla. Ze swedzeniem chodzilam do lekarza i kazdy dawal mi sterydy albo kazal kapac sie w oilatum. A skore wpierw trzeba oczyscic, bez tradycyjnego mydla bo pozostawia uczulajacy osad, nawilzyc i natluscic. No i darowalam sobie codzienny prysznic zima, myje sie strategicznie , latem co innego.

Jak kto che, oddam ten patent w dobre rece, mi sluzy super, a z zapachowa pielegnacja sie juz pozegnalam, bo mnie podraznia i wysusza.

Uproscily mi sie zakupy (lupuje te same bazy i tylko jakies olejki lub serum), bo wiele produktow moge uzywac do wielu zastosowan Kwas hialuronowy - na wlosy, cialo, twarz. Podobnie olejek arganowy. Mydlo laurowe syryjskie osadu nie zostawia, mozna uzywac nawet do higieny intymnej i od biedy - do mycia wlosow (potem tylko plukanka octowa).

Spadam, trzeba dzien wziac za rogi!
ja nigdy nie mia豉m problemu ze sw璠z帷 sk鏎 cia豉 czy g這wy .czasem mia豉m jakby przesuszon ,ale wystarczy豉 porcja balsamu i by這 ok. myd豉 nie uzywam wcale chyba ,瞠 do golenia n鏬 tylko 瞠li i p造n闚 hipoalergicznych .
zazwyczaj takie problemy mam w豉郾ie zim pewnie to normalne przez t zmiane temperatury i ogrzewanie
zobacz jak b璠zie po tym szamponie bo przyznam si szczerze ,瞠 a mam obawy odno郾ie farbowania czy nieprzesuszy mi bardziej g這wy ,ale odrost mam juz ogromny i w nast瘼n sobot(minie miesi帷 od farbowania ) planuje go zg豉dzi

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-16, 13:21   #514
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
ja nigdy nie mia豉m problemu ze sw璠z帷 sk鏎 cia豉 czy g這wy .czasem mia豉m jakby przesuszon ,ale wystarczy豉 porcja balsamu i by這 ok. myd豉 nie uzywam wcale chyba ,瞠 do golenia n鏬 tylko 瞠li i p造n闚 hipoalergicznych .
zazwyczaj takie problemy mam w豉郾ie zim pewnie to normalne przez t zmiane temperatury i ogrzewanie
zobacz jak b璠zie po tym szamponie bo przyznam si szczerze ,瞠 a mam obawy odno郾ie farbowania czy nieprzesuszy mi bardziej g這wy ,ale odrost mam juz ogromny i w nast瘼n sobot(minie miesi帷 od farbowania ) planuje go zg豉dzi
To zimowe swedzenie jest straszne, nawet i u osoby ogolnie niealergicznej.
A czapki nosisz synetetyczne albo welniane? Ja kupilam sobie ostatnia fajna czapke z mieszanka jedwabiu, bawelny, wiskozy - jest grubsza, ale nie przegrzewa mi glowy. Nie wieje mi tez wiatr w uszy, jak to bywa w przypadku welnianych - co tez przegrzewaja. Wlosy i skora glowy nie lubia zmian, a zima jest dla nich brutalna. Mi pod czapka zawsze kidys swedzialo lub sie elektryzowalo. Pozegnalam welne i akryl i jest lepiej.
A farbowac... nie ma zmiluj, jak odrost wielki . Kciuki trzymam, moze znajdz sobie jakas maseczke do skory glowy, co lagodzi dyskomfort?
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-16, 13:30   #515
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

dziewczyny ... normalnie chyba si zastrzel Rozmawia豉m z facetem z tego sklepu, co zamawia豉m farby: jak grochem o 軼ian Mieli wys豉 na pocz徠ku tego tygodnia. 3 stycznia mi napisali, 瞠 wys豉li paczk - po czym si okaza這, 瞠 nie Kilka maili i przeprosili za utrudnienia. Dzisiaj nawet mnie nie przeprosi tylko zwala win na firm kuriersk Na co ja, 瞠 mo瞠 wys豉 inn firm, kt鏎ych nie brakuje, a ten, 瞠 b璠 znowu t sam wysy豉
Powiedzia豉m, 瞠 jak nie dostan jej do poniedzia趾u to rezygnuj z zam闚ienia
Stary 2013-01-16, 13:37   #516
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumie鎍em
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za篡wanie hormon闚 mo積e wp造wa na skr皻 w這s闚
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas逝ga nawil瞠nia i wygladzenia czy odstawienia tabs闚
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
mam takie g逝pie pytanie, mog Was dziewczyny zaprosi tu na wiza簑 do znajomych??
Chcia豉bym czasami zobaczy jakie pi瘯ne zdj璚ia dodajecie
Cytat:
No i ns k這pot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,瞠 to pralka
Cytat:
ja swoja uzywam od wrze郾ia 2012
oddaj ja do reklamacji, jaka to marka pralki?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-16, 13:41   #517
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
To zimowe swedzenie jest straszne, nawet i u osoby ogolnie niealergicznej.
A czapki nosisz synetetyczne albo welniane? Ja kupilam sobie ostatnia fajna czapke z mieszanka jedwabiu, bawelny, wiskozy - jest grubsza, ale nie przegrzewa mi glowy. Nie wieje mi tez wiatr w uszy, jak to bywa w przypadku welnianych - co tez przegrzewaja. Wlosy i skora glowy nie lubia zmian, a zima jest dla nich brutalna. Mi pod czapka zawsze kidys swedzialo lub sie elektryzowalo. Pozegnalam welne i akryl i jest lepiej.
A farbowac... nie ma zmiluj, jak odrost wielki . Kciuki trzymam, moze znajdz sobie jakas maseczke do skory glowy, co lagodzi dyskomfort?
nosze czapke ale nie wiem dok陰dnie jaki ma sk豉d i fakt pod ni te mnie sw璠zi g這wa ale jest przewiewna i lu幡a nie przywiera tak mocno go g這wy
sprawdze ten szampon pierw jak go dostan ,a jak nie to poszukam jakiej maseczki lub czego innego

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:06   #518
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
widz,瞠 nie tylko ja mam problemy ze sprz皻ami... chyba jaka namagnesowana chodz czy co... bo w ostatnim czasie popsu豉m toster, suszark, lok闚k i czajnik

suszarka si przegrza豉, bo wiecie, uczy豉m si suszy na szczotk i TROCH za d逝go to trwa這 lok闚ka si zjara豉, czajnik sam si wy陰cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba
ja wczoraj wszystko mi z r彗 lecia這, nawet cukier na koleg w pray wysypa豉m
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
trzymam kciuki za dziadka!! wa積e 瞠 pod opiek jest. Ja mam babcie po udarze i wiem jak to jest martwi si o bliskich starszych...
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zobaczcie, jak mi si ociepli odrost po tygodniu Wszystko pewnie przez to wcze郾iejsze malowanie be穎wym blondem. Zachcia這 mi si Mam nadziej, 瞠 przy nast瘼nym malowaniu w這sy za豉pi ju lepiej popiel.

Pierwsze zdj璚ie zaraz po malowaniu, a reszta tydzie po.
kilka razy na這zysz popiel i si wyr闚na
Cytat:

zalezy jak ciemne te pasma, ale chyba bym je wybrala i rozjasniaczem zrobila i w folie, zeby juz calych wlosow znow nie pojasniac bo to bez sens- bedzie coraz wiecej rudego
pokaz co wyszlo.
ja mowilam ze alfa to alfa, bardzo rzadko zawodzi na tyle osob ktorym radzilam alfe, albo sama robilam to moze gora 5 bylo nie zadowolone
jak tak zachwalasz alfe to mo瞠 ja zamowi bo si waham mi璠zy majirel a alf
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆

no i musia豉m umy w這sy ja wsta豉m rano to masakra jaka ,jeden smalec na g這wie nie wiem czy to wina schaumy czy z mask przesadzi豉m no poprostu tak t逝stych w這s闚 jeszcze nie mia豉m nigdy na drugi dzie umy豉m jeszcze raz teraz t schauma i na這篡豉m glisskura na ko鎍e na pare minut ,ale musz wysuszy suszark bo id z ma造m do lekarza i mi niewyschn cobacze jak teraz z nimi b璠zie i wiecie co nie tak jest z moj sk鏎 na g這wie nie mam 逝pie簑 ,nie jest czerwona ,ale sw璠zi mnie po myciu i w nocu gdy le瞠 na poduszce zam闚i豉m sobie w aptece taki szampon z ziaji med na sw璠z帷 sk鏎 g這wy i zobacze po nim czy mi si co polepszy czy to mozliwe ,瞠 odstawi豉m magnez z wit.b6 i to od tego ? mam tak gdzie od p馧tora miesi帷a ,zreszt twarz i cia這 te jakby suchawe i napi皻e musz balsamowa i kremowa
sk鏎a g這wy to na pewno od tego suszu z grzejnik闚, mo瞠 wietrz cz瘰to mieszkanie?
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
dziewczyny ... normalnie chyba si zastrzel Rozmawia豉m z facetem z tego sklepu, co zamawia豉m farby: jak grochem o 軼ian Mieli wys豉 na pocz徠ku tego tygodnia. 3 stycznia mi napisali, 瞠 wys豉li paczk - po czym si okaza這, 瞠 nie Kilka maili i przeprosili za utrudnienia. Dzisiaj nawet mnie nie przeprosi tylko zwala win na firm kuriersk Na co ja, 瞠 mo瞠 wys豉 inn firm, kt鏎ych nie brakuje, a ten, 瞠 b璠 znowu t sam wysy豉
ja bym juz chyba zrezygnowa豉

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:24   #519
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

ja w豉郾ie wracam po konsultacji z drug fryzjerk, wg niej rozja郾ianie a dekoloryzacja (tudzie 軼i庵anie koloru) to jedno i to samo... brak mi s堯w... oczywi軼ie jak zwykle, szkoda niszczy w這s闚, ona odradza, ewentalnie pasemka, tak 瞠 jak kto ju chce rozja郾i FARBOWA哸E to tylko pasemka na wodzie 12% a najlepiej niech si najpierw cz這wiek dohoduje solidnego odrostu...
do tego pracuje na farbach lecher, a one to mi i na ciemnym kolorze wychodz ciep這 a nie popielato
poprzednia fryzjerka wiedzia豉 chocia 瞠 rozja郾ianie a dekoloryzacja to jednak co innego

Ninedin - sk康 zamawia豉, jaka hurtownia, sklep internetowy?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-16 o 14:26
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:34   #520
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Chodzcie do albumu
ale pi瘯nie!!! pi瘯na sukienka i 郵icznie umalowana jeste! bardzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Kotko a jakby nie chcia豉 kupowa tylko by znalaz豉 jakiego "kundelka" albo miesza鎍a w typie rasy to cz瘰to zdarza si 瞠 organizowany transport, 瞠by Ci bli瞠j pieska dostarczy, wiem bo siedz w adopcjach bezdomnych piesk闚
no na tablicy nie ma raczej czego takiego nie wiem co robi, m鎩 T nie chce kundla

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆

Rozumiem Ci doskonale. I 篡cz 瞠by znalaz豉 swojego wymarzonego psiaka, i 瞠by by z Tob wiele d逝gich lat
ja ju nic nie m闚ie bo nic nie wiem, jak rot temu by豉m przekonana ze wszystko bedzie dobrze i cieszy豉m sie kazd chwil to teraz mam ci庵le problem ze sam sob d馧 i jakie czarne my郵i

Cytat:
wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
o matko... tak to jest z nasz s逝zba zdrowia nic nie potrafi pom鏂... ja ostatnio wzywa豉m karetk do matki bo sie 幢e czu豉 i masakra sie wystraszy豉 ona i ja a lekarz z pogotowia stwierdzi ze to atak nerwicy
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:45   #521
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
ja bym sie nie piescila- jesli przekroczyli termin realizacji jaki podali na aukcji ja bym serwowala negatyw co cie obchodzi jakie oni maja problemy z twoja paczka moga ja nadac hugokopterem nawet, a ma dojsc w terminie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
mam takie g逝pie pytanie, mog Was dziewczyny zaprosi tu na wiza簑 do znajomych??
Chcia豉bym czasami zobaczy jakie pi瘯ne zdj璚ia dodajecie

oddaj ja do reklamacji, jaka to marka pralki?
zapraszaj smialo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ale pi瘯nie!!! pi瘯na sukienka i 郵icznie umalowana jeste! bardzo mi sie podoba

no na tablicy nie ma raczej czego takiego nie wiem co robi, m鎩 T nie chce kundla

ja ju nic nie m闚ie bo nic nie wiem, jak rot temu by豉m przekonana ze wszystko bedzie dobrze i cieszy豉m sie kazd chwil to teraz mam ci庵le problem ze sam sob d馧 i jakie czarne my郵i

o matko... tak to jest z nasz s逝zba zdrowia nic nie potrafi pom鏂... ja ostatnio wzywa豉m karetk do matki bo sie 幢e czu豉 i masakra sie wystraszy豉 ona i ja a lekarz z pogotowia stwierdzi ze to atak nerwicy
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
Stary 2013-01-16, 14:47   #522
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczynki dziekuje za mi貫 komentarze bardzo mi milo na codzie tak nie wygladam, ale mi這 s造sze 瞠 przynajmniej od swieta sukienka szyta, z boku mam wszyta koronke, zaraz pokaze tylko utn g這w

co do pyta waxa uzywam henna wax.

a dzis dokupilam maske lady spa arganowa.

exclusivee to jak dorwiesz aparat wstaw fotke

ja musze aparat na豉dowa przed piatkowym fryzjerem zeby cykn帷 zdjecia
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:48   #523
exclusivee
Zakorzenienie

Bunny a londa 18 te by si nada豉? Bo z tego co pami皻am to si czyta odwrotnie wi璚 te b璠zie 8.1, tylko nie wiem czy sobie poradzi Waham si mi璠zy ni a wellatonem.

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:49   #524
Agatau88
Zakorzenienie

Bunny nie denerwuj si tylko, jak miejsxe sie zwolni dadz dziadka na sale. dokladnie wypytaj co sie stalo i jak wyniki.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Widzialam zdjecia tej aktorki rzeczywiscie jakos wyraz twarzy pododny na tych zdjeciach
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:50   #525
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczynki dziekuje za mi貫 komentarze bardzo mi milo na codzie tak nie wygladam, ale mi這 s造sze 瞠 przynajmniej od swieta sukienka szyta, z boku mam wszyta koronke, zaraz pokaze tylko utn g這w

co do pyta waxa uzywam henna wax.

a dzis dokupilam maske lady spa arganowa.

exclusivee to jak dorwiesz aparat wstaw fotke

ja musze aparat na豉dowa przed piatkowym fryzjerem zeby cykn帷 zdjecia
Jasne 瞠 wstawi Mam nadziej 瞠 dzisiaj t o nim nie zapomni.

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:51   #526
Agatau88
Zakorzenienie

o taka mialam wstawke z boku sukienki:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0084.jpg (103,1 KB, 69 za豉dowa)
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:52   #527
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
Coooo??? Masakra jaka

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:52   #528
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Bunny a londa 18 te by si nada豉? Bo z tego co pami皻am to si czyta odwrotnie wi璚 te b璠zie 8.1, tylko nie wiem czy sobie poradzi Waham si mi璠zy ni a wellatonem.
watpie ze ona ci to ochlodzi to sie nie czyta odwrotnie, ta teoria sie nie sprawdzila...czytania do tylu.

Cytat:
Bunny nie denerwuj si tylko, jak miejsxe sie zwolni dadz dziadka na sale. dokladnie wypytaj co sie stalo i jak wyniki.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Widzialam zdjecia tej aktorki rzeczywiscie jakos wyraz twarzy pododny na tych zdjeciach
znow trafil do tego mordowni-szpitala znow nic mi nie powiedza bo lekarza juz nie ma a dyzurny nic nie wie zawsze tak, za kazdym razem i jeszcze ten korytarz...

dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
Stary 2013-01-16, 14:53   #529
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Fajnie to wygl康a這

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:53   #530
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
swietna wstaweczka, bardzo sexi
Stary 2013-01-16, 14:55   #531
Agatau88
Zakorzenienie

http://www.itvl.pl/news/w-lublinie-z...-swinska-grype

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Fajnie to wygl康a這
Cytat:
swietna wstaweczka, bardzo sexi

taka sobie wymyslilam sukienke, prosta a jednoczesnie z pazurem. ale musialam majtki kupic, wypruc paski i wstawi ramiaczka silikonowe, bo przez te koronke przeswitywa造 zwykle.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 14:59   #532
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
http://www.itvl.pl/news/w-lublinie-z...-swinska-grype

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

taka sobie wymyslilam sukienke, prosta a jednoczesnie z pazurem. ale musialam majtki kupic, wypruc paski i wstawi ramiaczka silikonowe, bo przez te koronke przeswitywa造 zwykle.
osz fuck... to teraz bede sie bala w ogole tam wejsc albo nie daj boze jakby on sie zarazil, szanse przezycia zerowe bo jest bardzo slaby juz... a ja nic nie wiedzialam
Stary 2013-01-16, 15:01   #533
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
osz fuck... to teraz bede sie bala w ogole tam wejsc albo nie daj boze jakby on sie zarazil, szanse przezycia zerowe bo jest bardzo slaby juz... a ja nic nie wiedzialam
po prostu musisz miec maseczk ochronna. kupisz w kiosku kolo szpitala albo w szpitalu, nie pamietam czy tam maja automat ma maseczki. ochroniarz tak stoi to powie

dopytaj o co mozesz co z dziadkiem.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-16, 15:09   #534
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

shizaxa bunny

rozumiem, 瞠 kto mo瞠 mie problemy- ale za d逝go to trwa- dlatego zrezygnuj je瞠li nie b璠zie paczki w poniedzia貫k
Bunny kupi豉m nie na allegro tylko na stronie ich sklepu, wi璚 mog im nagwizda
Na szcz窷cie nie zap豉ci豉m za towar ani grosza- kupi豉m za 120 i za takie sumy to bior tylko "pobraniowe"- chocia i w takim przypadku mog dosta ceg喚

A dziadkiem si nie martw, teraz taki sezon w szpitalach, 瞠 miejsc brakuje A jak nie jest podpi皻y do 瘸dnej aparatury to tylko si cieszy

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Zmar造 dwie osoby na AH1N1- ale chyba nie wszystkie szpitale w Lublinie s zamkni皻e? W tym jednym jest zakaz odwiedzin
Stary 2013-01-16, 15:27   #535
ChocolateCake
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Heeej blondyny

Mo瞠 kt鏎a si orientuje czym uzyska taki lekko r騜owy/liliowy blond? W這sy mam takie jak na zdj璚iu, troch przypadkowe ombre. Chcia豉m mie bardzo jasny blond ale w豉郾ie nie ze z這tym, czy popielatym odcieniem tylko r騜owym lub fioletowym. Jakie do鈍iadczenia?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130116_151346.jpg (142,9 KB, 48 za豉dowa)
ChocolateCake jest offline  
Stary 2013-01-16, 16:09   #536
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
ja bym sie nie piescila- jesli przekroczyli termin realizacji jaki podali na aukcji ja bym serwowala negatyw co cie obchodzi jakie oni maja problemy z twoja paczka moga ja nadac hugokopterem nawet, a ma dojsc w terminie

zapraszaj smialo

ale beznadzieja!! tyle pieni璠zy na s逝瘺 zdrowia bior!! a bym chcia豉 瞠by by這 jak USA, p豉cisz sk豉dk albo nie, jak nie to p豉cisz jak idziesz si leczy!! a tak to bezdomni, bezrobotni co nie odprowadzaj sk豉dek korzystaj z moich a jak ja chce raz do roku do specjalisty i嗆 to miejsc nie ma

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-16, 16:11   #537
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
ja jestem z innej cz窷ci Polski ,ale wr鏂i豉m w豉郾ie z ma造m z przychodni i tam tez sajgon lekarze w maseczkach przyjmuj bo jest du瘸 zachorowalno嗆 na grype lekarka m闚i豉 mi, 瞠by przetrzyma ma貫go w domu jak najd逝瞠j bo ten okres teraz jest najgorszy niecierpie zimy w豉郾e z tego powodu, 瞠 ci庵le te chor鏏ska 豉pi

mam szampon ten z ziaji ,wi璚 nast瘼ne mycie b璠zie nim chocia dzi tak jakby mniej sw璠zia這

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-16, 16:14   #538
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
po prostu musisz miec maseczk ochronna. kupisz w kiosku kolo szpitala albo w szpitalu, nie pamietam czy tam maja automat ma maseczki. ochroniarz tak stoi to powie

dopytaj o co mozesz co z dziadkiem.
w szpitalu u mnie jest z maseczkami i bucikami automat
epidemia panuje ale jak masz odporny organizm to nic Ci nie bedzie, jeszcze ta maseczka!! g這wa do gory, b璠zie dobrze z dziadkiem

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-16, 16:46   #539
andziula61
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Jesli chodzi o wlosy blond...ostatnio naszla mnie chec na zmiane kolorui jestem podekscytowania bardzo bo nigdy wczesniej nie bylam blondynka.Moi znajomi smieja sie ze mnie bo znaja mnie jako szatynke i brunetke.Przyzwyczajenie robi swoje dlatego chce prosic Was o pomoc byscie obiektywnie ocenili czy faktycznie to taki glupi pomysl.Dodam ze mazy mi sie zloty blond bo raczej nie zafundowalabym sobie platyny czy innych bialych odcieni.pozdrawiam i prosze o komentarze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg na blonggggggggg.jpg (92,9 KB, 12 za豉dowa)
andziula61 jest offline  
Stary 2013-01-16, 17:13   #540
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆 Wam!

Bunny
mam nadziej, 瞠 z dziadkiem b璠zie wszystko dobrze
Z tym lokowaniem ludzi na korytarzach to ju przesada, p豉cimy sk豉dki i co z tego mamy, ja dzisiaj by豉m w przychodni przyszpitalnej jako osoba towarzysz帷a i to jaka masakra co si dzia這. Byli鄉y tam rano o 7 a wyszli鄉y o 13 i prawie nic nie za豉twili鄉y. A ludzi tyle, 瞠 si przej嗆 nie da這, jeden na drugiego krzyczy, wpychaj si w kolejk jeden przed drugiego, ka盥y kaszle. Nie cierpi szpitali.

Blog

milka_m jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.