W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-08, 13:58   #31
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Witajcie w nowym w徠ku i w nowym roku! ja tak sie za豉twi豉m po sylwku ze nie mog豉m wsta z 這磬a bo taka gor帷zke mia豉m dzis troche kontaktuje ale jeszcze nie jest ze mn dobrze. Pewnie ju opowiada造軼ie swoje sylwestrowe historie w tamtej cz窷ci...
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-08, 14:46   #32
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kitka , Princesska
kim wy jeste軼ie... dzi pe軟a entuzjazmu wparowa豉m na statystyk, nowe zadanie, nowe obliczenia, wzory, hurra uda mi si, nie zasn...20 minut p騧niej to samo. Post瘼 jest, bo przewa積ie po 10 minutach mam odlot
M鎩 facet w豉郾ie tragiczny jest, jakby go z ta鄉y puszcza豉, tak monotonnie prowadzi.

Kupi豉m c10, mo瞠 dzi machn!

iii o co chodzi z tym fenomenem rosyjskich od篡wek i masek?

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-08 o 15:07
novelove jest offline  
Stary 2013-01-08, 16:20   #33
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Dzi瘯uje za s這wa otuchy asiabb1983 jeszcze w poprzednim w徠ku bo jak narazie to mam jeszcze gorszego do豉 przez t chorobe siedze w domu i ca造 dzie spie... nie wiem co sie ze mna dzieje
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-08, 17:08   #34
novelove
Zakorzenienie

po這篡豉m farb, na pocz徠ku szczypa豉, teraz ju luzik
Stary 2013-01-08, 17:50   #35
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Nove jak nabierzesz wprawy to statystyka b璠zie dobrze sz豉, mi si naprawd podoba豉 jak j skuma豉m

Agatko dzi瘯uj
ja te b璠 mia豉 teraz na uczelni gor帷y okres

Tata robi mi faworki

i zima do mnie przysz豉, pojecha豉m do szko造 wiosennie w botkach, a p騧niej musia豉m dwa razy od郾ie瘸 auto, a do domu wraca豉m p馧 godziny, bo tak si wlekli zima jak zwykle zaskoczy豉
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-08, 18:00   #36
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 955

A ja nie mam poj璚ia czym te w這sy pofarbowa
by豉 ju joanna, londa, loreal, syos i dalej rudoooo pomys堯w mi brak. Bunny chcia豉bym docelowo co takiego http://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzury...slonach/Pin-Up lub http://fryzury.info/typ-kolorystyczn.../zdjecie/1101/

Nove u mnie facet by 鄉ieszny od statystyki, nie cierpia kobiet i mia durne 瘸rty jak ten z Familiady mnie w przysz造m tygodniu czeka 5 zalicze plus prezentacja nie wiem jak to ogarn wzi窸am tydzie wolnego w pracy ju
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-01-08, 18:05   #37
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Hej kochane Ja zn闚 przelotem P造ta g堯wna mi prawdopodobnie pad豉 Farby zam闚ione, za 2-3 dni b璠zie akcja blonding Trzymajcie kciuki Oby wysz這 tym razem

Brakuje mi ju forum

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-08, 18:17   #38
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
by豉 ju joanna, londa, loreal, syos i dalej rudoooo pomys堯w mi brak. Bunny chcia豉bym docelowo co takiego http://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzury...slonach/Pin-Up lub http://fryzury.info/typ-kolorystyczn.../zdjecie/1101/

Nove u mnie facet by 鄉ieszny od statystyki, nie cierpia kobiet i mia durne 瘸rty jak ten z Familiady mnie w przysz造m tygodniu czeka 5 zalicze plus prezentacja nie wiem jak to ogarn wzi窸am tydzie wolnego w pracy ju
kochana, m鎩 kolor w sztucznym 鈍ietle wygl康a tak jako podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz造m tygodniu ja te mam zachrzan, ju na ten pi徠ek dwa projekty, w przysz造 wtorek konspekt pracy i wst瘼n literatur, ko這, a na 鈔od jeszcze jeden projekt - najs
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Hej kochane Ja zn闚 przelotem P造ta g堯wna mi prawdopodobnie pad豉 Farby zam闚ione, za 2-3 dni b璠zie akcja blonding Trzymajcie kciuki Oby wysz這 tym razem

Brakuje mi ju forum
trzymam

a jutro mam kol璠 i chyba musz sobie jak捷 robot znale潭 na ten czas
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2620.jpg (135,9 KB, 119 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2621.jpg (144,3 KB, 104 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2622.jpg (127,5 KB, 84 za豉dowa)

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-01-08 o 18:24
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-08, 18:35   #39
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆

ten pierwszy to jakis podwojny popiel wrecz princeska czym bys nie robila rob 8.1 badz 9.1 do znudzenia, na oksy 6% najlepiej na dlugosci na 15 minut co odrosty. Po prostu musisz nasyci te wlosy popielem, ja mowilam ze latwo nie bedzie, ale jeszcze raz czy dwa i one juz powinny popiel utrzymywac moze alfaparf sprobuj co? z mixem niebieskim lub szarym

Cytat:

Brakuje mi ju forum
nie doczekam sie chyba jak bedziesz po

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
kochana, m鎩 kolor w sztucznym 鈍ietle wygl康a tak jako podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz造m tygodniu ja te mam zachrzan, ju na ten pi徠ek dwa projekty, w przysz造 wtorek konspekt pracy i wst瘼n literatur, ko這, a na 鈔od jeszcze jeden projekt - najs

trzymam

musialas pokazac wlosiska znowu slina chyba ja tez zaczynam chorowac na przyciemnienie takie do poziomu 8 obejrzalam jeszcze prada albo nic i tam bohaterka ma takei piekne wlosiska zaraz wam moze pokaze

juz mam

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-09 o 14:52 Pow鏚: post pod postem
blond bunny jest offline  
Stary 2013-01-08, 18:53   #40
kitkulka
Zakorzenienie

Bunny ale moje w這sy to wszystko dzi瘯i Tobie

a takie ciemne Ci si podobaj? ale chyba takich to sobie nie zrobisz? ja my郵, 瞠 w troszk ciemniejszym te by這by Ci pi瘯nie, ale w豉軼iwie to nie potrafi sobie tego wyobrazi

ja si zawsze 郵ini jak wchodz do Rossmanna i widz palet z farbami L'Oreal a na ok豉dce jest Doutzen Kroes - ma tam pi瘯ny, idealny kolor po prostu - to jedno z tych zdj耩, ta sama seria
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (14,9 KB, 99 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-08, 19:14   #41
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

a co to za odcie blondu??
http://www.wkinach.pl/wallpapers/d/c...ood-wlosy.jpeg

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-08, 19:24   #42
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny ale moje w這sy to wszystko dzi瘯i Tobie

a takie ciemne Ci si podobaj? ale chyba takich to sobie nie zrobisz? ja my郵, 瞠 w troszk ciemniejszym te by這by Ci pi瘯nie, ale w豉軼iwie to nie potrafi sobie tego wyobrazi

ja si zawsze 郵ini jak wchodz do Rossmanna i widz palet z farbami L'Oreal a na ok豉dce jest Doutzen Kroes - ma tam pi瘯ny, idealny kolor po prostu - to jedno z tych zdj耩, ta sama seria
ale wiesz jak to jest... jak juz ci cos wyjdzie doskonale czyt. twoje wloski, to chce sie wiecej takich idealnych wloskow stworzyc
moze czas na moje choc wiem ze pewnie jakbym przyciemnila to bym beczala tylko tz bylby szczesliwy niemniej w filmie sie nimi zaogladalam, przejdzie mi
doutzen ma piekne wlosy ale nie ma sie co oszukiwac, tutaj jest tona fotoszopa tak jak i u klaudii schiffer- widzialam w jakims magazynie jakie ona ma w realu siano 這 matko a kampania loreala to az slina idzie na kolor i jakosc wlosow

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
popielaty blond 10.1, moze nawet 11.10 a przy odrostach i w g喚bi jakby 9.1.
Stary 2013-01-08, 19:24   #43
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za s這wa otuchy asiabb1983 jeszcze w poprzednim w徠ku bo jak narazie to mam jeszcze gorszego do豉 przez t chorobe siedze w domu i ca造 dzie spie... nie wiem co sie ze mna dzieje

ja uwa瘸m, 瞠 powinna sobie sprawi now psinke i odrazu by wr鏂i豉 z rado軼i do 篡wych ,bo takie zamartwianie i pog喚bianie si w smutku nie wr騜y nic dobrego pomy郵 nad tym
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
po這篡豉m farb, na pocz徠ku szczypa豉, teraz ju luzik
szybkens z Ciebie czekamy na efekty
Cytat:

trzymam

pi瘯ny podobny do mojego
豉dny i szczerze powiem chcia豉bym Ci zobaczy odmienion

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-08, 19:31   #44
novelove
Zakorzenienie

W tym 鈍ietle r騜nicy nie wida
wr璚z mam wra瞠nie, 瞠 odrost minimalnie ciemniej z豉pa ni zwykle
Ale to si jutro oka瞠. Co do kondycji p鏦i , co jest na jednej p馧ce z Garnierem-sza逝 nie robi, krzywdy te nie. Zrobi w kamerce zdj璚ie, a za 2 tyg. jak b璠 w domu aparatem.
Stary 2013-01-08, 19:34   #45
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

ja uwa瘸m, 瞠 powinna sobie sprawi now psinke i odrazu by wr鏂i豉 z rado軼i do 篡wych ,bo takie zamartwianie i pog喚bianie si w smutku nie wr騜y nic dobrego pomy郵 nad tym

szybkens z Ciebie czekamy na efekty

pi瘯ny podobny do mojego

豉dny i szczerze powiem chcia豉bym Ci zobaczy odmienion
tez tak uwazam co do kotki

troszke jasniejszy niz moj naturalny nie wiem jednak czy sie zdecyduje bo mysle ze to by bylo nieprzemyslane a potem zakatowalabym wlosy zeby wrocic do jasnego blondu w koncu tyle walczylam by miec farbe a nie rozjasniacz... pamietacie ile jeczalam o biale wlosy jak sie ze skandynawskim zegnalam? teraz byloby jeszcze gorzej

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
W tym 鈍ietle r騜nicy nie wida
wr璚z mam wra瞠nie, 瞠 odrost minimalnie ciemniej z豉pa ni zwykle
Ale to si jutro oka瞠. Co do kondycji p鏦i , co jest na jednej p馧ce z Garnierem-sza逝 nie robi, krzywdy te nie. Zrobi w kamerce zdj璚ie, a za 2 tyg. jak b璠 w domu aparatem.
ona ma jeszcze taka wlasciwosc ze do okolo tygodnia ci o ton zjasnieje wiec nie przejmuj sie ze jest odrost szarawy czy cos.
Stary 2013-01-08, 19:41   #46
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ale wiesz jak to jest... jak juz ci cos wyjdzie doskonale czyt. twoje wloski, to chce sie wiecej takich idealnych wloskow stworzyc
moze czas na moje choc wiem ze pewnie jakbym przyciemnila to bym beczala tylko tz bylby szczesliwy niemniej w filmie sie nimi zaogladalam, przejdzie mi
doutzen ma piekne wlosy ale nie ma sie co oszukiwac, tutaj jest tona fotoszopa tak jak i u klaudii schiffer- widzialam w jakims magazynie jakie ona ma w realu siano 這 matko a kampania loreala to az slina idzie na kolor i jakosc wlosow
Bunny ten tekst o tworzeniu kolejnych pi瘯nych w這s闚 wiesz jak mi zabrzmia? jakby tworzy豉 jakiego Frankesteina idealnego i chcia豉 wi璚ej, jak taki szalony doktorek oczywi軼ie to bardzo pozytywne!

T wola豚y ciemniejsze w這sy? to tak jak m鎩

wiem, akurat L'Oreal raczej nie oszcz璠za na reklamach i zawsze s dopracowane a co za tym idzie - wyphotoshopowane
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-08, 19:43   #47
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
tez tak uwazam co do kotki

troszke jasniejszy niz moj naturalny nie wiem jednak czy sie zdecyduje bo mysle ze to by bylo nieprzemyslane a potem zakatowalabym wlosy zeby wrocic do jasnego blondu w koncu tyle walczylam by miec farbe a nie rozjasniacz... pamietacie ile jeczalam o biale wlosy jak sie ze skandynawskim zegnalam? teraz byloby jeszcze gorzej

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

ona ma jeszcze taka wlasciwosc ze do okolo tygodnia ci o ton zjasnieje wiec nie przejmuj sie ze jest odrost szarawy czy cos.
najgorzej w豉郾ie tak hop siup post徙i jak ja a potem come back do jasnych

princesko a mo瞠 co takiego Ci zainteresuje http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...5&postcount=13

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-08, 19:45   #48
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny ten tekst o tworzeniu kolejnych pi瘯nych w這s闚 wiesz jak mi zabrzmia? jakby tworzy豉 jakiego Frankesteina idealnego i chcia豉 wi璚ej, jak taki szalony doktorek oczywi軼ie to bardzo pozytywne!

T wola豚y ciemniejsze w這sy? to tak jak m鎩

wiem, akurat L'Oreal raczej nie oszcz璠za na reklamach i zawsze s dopracowane a co za tym idzie - wyphotoshopowane
h? no nie 瘸rtuj
bardziej czuje jakby to bylo dzielo tworcze a ja jak malarz- pomieszac, pomalowac i jest nowy picasso czy inny tam, na malarstwie sie nie znam wiesz, nie mozna stac w miejscu bo sie czlowiek cofa, trzeba rozszerzac swoj warsztat
Stary 2013-01-08, 19:54   #49
asiabb1983
Zakorzenienie

mnie si podoba ten efekt u mysi http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=27 ciekawe jakby u mnie wyszed taki miks

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-08, 20:09   #50
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 955

Cytat:

Brakuje mi ju forum
trzymam kciuki
Cytat:

trzymam

Tw鎩 kolor jest boski taki mog豉bym mie w這sy Twoje te
mnie sesja co roku zaskakuje a teraz to szczeg鏊nie, du穎 zaj耩 opu軼i豉m,瞠by chodzi do pracy
Cytat:
najgorzej w豉郾ie tak hop siup post徙i jak ja a potem come back do jasnych

princesko a mo瞠 co takiego Ci zainteresuje http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...5&postcount=13
Dzi瘯uj tylko ta dziewczyna nak豉da豉 na jasny blond i obawiam si,瞠 mia豉bym br您owe w這sy po tym

Bunny nie zacytowa這 mi.. wiem spodziewa豉m si tego niby,ale wiesz jak to jest chcia豉bym mie JU idealny kolor a my郵isz,瞠 ta alfa zdzia豉 cuda? nigdy nie mia豉m z ni styczno軼i, jako wol kupi farb w sklepie,ale jak mia這by by odrazu pi瘯nie to bym kupi豉
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-01-08, 21:18   #51
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 25 901

Cytat:
nie no ja mam zasieg 4/5 kresek musi latac
mialam ten 1mb ale od czegos trzeba bylo zaczac
farbuj bo jestem mega ciekawa efektow
Jako w tym tygodniu jeszcze bede farbowa, ale nie wiem kiedy Najp騧niej w weekend.
Cytat:

trzymam

Ty to powinnas dostac wpierdziel za te w這sy

Ja sobie ciebie nie wyobra瘸m w takim ciemnym ;>
Cytat:
mnie si podoba ten efekt u mysi http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=27 ciekawe jakby u mnie wyszed taki miks
Mi sie nie podoba Jaki taki nijaki ten kolor...

Wklejam moje w這siska, zobaczcie jak mi po tym 10-2 Palette zrudzia這 wszystko u g鏎y.... Fakt 瞠 w這sy mam do mycia wi璚 bardziej wida ni zwykle no ale tak czy siak Tragedia... jak ja to wyprowadze to nie wiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0132.jpg (50,1 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0133.jpg (100,3 KB, 85 za豉dowa)
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-08, 21:32   #52
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544
witam i ja w nowej cz瘰ci

Kitu-豉dniutki masz kolorek, ale on jest mocno ch這dny prawda? odrosty nasze mysie si chyba mocno nie odznaczaj przy nim ? tak wypytuje bo m鎩 ju ma ponad 1,5 cm i w ko鎍u dobrze widz jego kolor, jest taki szary jak Princesska wstawi豉 w 1 i 2 linku

Cytat:
mi on przypomina syossa.. chocia ja mam bardziej w karmel
przy linii czo豉 wida szary odrost
jedno w nocy, drugie w sztucznym 鈍ietle-cos takiego mam obecnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg styczen.jpg (45,8 KB, 90 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg styczen1.jpg (18,5 KB, 67 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-09 o 14:34 Pow鏚: post pod postem
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-08, 22:04   #53
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
witam i ja w nowej cz瘰ci

Kitu-豉dniutki masz kolorek, ale on jest mocno ch這dny prawda? odrosty nasze mysie si chyba mocno nie odznaczaj przy nim ? tak wypytuje bo m鎩 ju ma ponad 1,5 cm i w ko鎍u dobrze widz jego kolor, jest taki szary jak Princesska wstawi豉 w 1 i 2 linku
nie jest mocno ch這dny w sztucznym 鈍ietle tak wygl康a, w normalnym pokaza豉m w ostatnich postach poprzedniego w徠ku, nie wiem czy widzia豉

nie odznaczaj si mocno odrosty wida dopiero jak przy這輳 ko鎍闚ki w這s闚 do odrostu, wtedy wida, 瞠 kolor nieco inny
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-08, 23:48   #54
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Witajcie Blondyny

Cytat:

trzymam

Kitka jaki to lakier?

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

te mam ochot ju od dawna na przyciemnienie ale podejrzewam, 瞠 to by這by chwilowe i raczej ciekawo嗆 a potem znowu powr鏒 do jasnych, wi璚 bez sensu chyba, mo瞠 kiedy...
xLADYx jest offline  
Stary 2013-01-09, 06:05   #55
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Jeste, jestem
wrocilam do zywych
ponadrabialam tamta zalegla czesc, ale stwierdzilam,瞠 nie bede juz cytowac

Cytat:
ten pierwszy to jakis podwojny popiel wrecz princeska czym bys nie robila rob 8.1 badz 9.1 do znudzenia, na oksy 6% najlepiej na dlugosci na 15 minut co odrosty. Po prostu musisz nasyci te wlosy popielem, ja mowilam ze latwo nie bedzie, ale jeszcze raz czy dwa i one juz powinny popiel utrzymywac moze alfaparf sprobuj co? z mixem niebieskim lub szarym

nie doczekam sie chyba jak bedziesz po

musialas pokazac wlosiska znowu slina chyba ja tez zaczynam chorowac na przyciemnienie takie do poziomu 8 obejrzalam jeszcze prada albo nic i tam bohaterka ma takei piekne wlosiska zaraz wam moze pokaze
ja chyba watki jdnak pomylilam...
hallo, Bunny to TY!?

A tak poza tym to u mnie po staremu.
Praca,dom,praca,dom.
Jutro T ma uroziny a ja kompletnie nie mam pomys逝 na to co mu kupic

A ten krem ktory kupilam chyba mnie jednka zapycha
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51...zy-na-noc.html
z tym,瞠 moj ma zupe軟ie inny sk豉d niz jest podane w recenzji.
wklejam sk豉d poprawny w za豉czniku
eehhhh... chyba nie dla mnie i mojej mieszano-t逝stej sk鏎y, takie typowe kremy przeciwzmarszczkowe na noc
dziewczyny napiszcie prosze co na noc uzywacie?
Kitka ide Twojego bloga przejrzec, bo zdaje sie mamy taki sam typ cery
T逝sta, z zaskornikami, zdolna do zapychania powietrzem

Kupi豉m rowniez ten szampon Timotei Jericho " wyrazisty kolor"
i odzywke 鄴速a Gliss kura co mi Bunny poleci豉
Jednaka jeszcze jej nie uzywalam,bo musialam troche wiecej maski na glowe klasc, bo cos mi szuszem zawialo ostatnio, ale to przez ogrzewanie

Jeju jak ja za Wami tesknilam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (46,5 KB, 18 za豉dowa)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-01-09 o 07:11
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-09, 08:56   #56
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:
nie jest mocno ch這dny w sztucznym 鈍ietle tak wygl康a, w normalnym pokaza豉m w ostatnich postach poprzedniego w徠ku, nie wiem czy widzia豉

nie odznaczaj si mocno odrosty wida dopiero jak przy這輳 ko鎍闚ki w這s闚 do odrostu, wtedy wida, 瞠 kolor nieco inny
widzia豉m
no w豉snie tak mi si wydawa這, 瞠 si nie odznaczaj i mo積a by na 8,2 zapu軼i naturale..
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-09, 09:26   #57
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

W這sy Kitki strasznie mi si podobaj, kocham o kondycji nie m闚i帷, to kolor jest boski, taki bym chcia豉 a ja tak jak Kitka mam mysi odrost kitko Ty nadal Londa 18??

Ja tez uwa瘸m 瞠 nowy piesek by Ci pom鏬 Kotko

Bunny ja bym Ci widzia豉 w minimalnie ciemniejszym ale nie a takim jaki pokaza豉

Kylie Twoje w這sy lubi proteiny? kt鏎ego tego gliss kura kupi豉? 鄴速ego jednak? napisz jak w這sy po nim bo si zastanawiam mi璠zy czarnym/br您owym/鄴速ym

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-09, 09:31   #58
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
Kitka jaki to lakier?

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

te mam ochot ju od dawna na przyciemnienie ale podejrzewam, 瞠 to by這by chwilowe i raczej ciekawo嗆 a potem znowu powr鏒 do jasnych, wi璚 bez sensu chyba, mo瞠 kiedy...
kochana to spr鏏uj Syossa z Twoich jasnych w這s闚 i tak si szybko wyp逝cze, wi璚 je郵i Ci si nie spodoba to po 2 tygodniach b璠ziesz mog豉 machn望 swoj farb, jasnym blondem, a przynajmniej ciekawo嗆 Ci przejdzie

lakier to Miss Sporty nr 340
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Jeste, jestem
wrocilam do zywych
ponadrabialam tamta zalegla czesc, ale stwierdzilam,瞠 nie bede juz cytowac

A ten krem ktory kupilam chyba mnie jednka zapycha
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51...zy-na-noc.html
z tym,瞠 moj ma zupe軟ie inny sk豉d niz jest podane w recenzji.
wklejam sk豉d poprawny w za豉czniku
eehhhh... chyba nie dla mnie i mojej mieszano-t逝stej sk鏎y, takie typowe kremy przeciwzmarszczkowe na noc
dziewczyny napiszcie prosze co na noc uzywacie?
Kitka ide Twojego bloga przejrzec, bo zdaje sie mamy taki sam typ cery
T逝sta, z zaskornikami, zdolna do zapychania powietrzem

Kupi豉m rowniez ten szampon Timotei Jericho " wyrazisty kolor"
i odzywke 鄴速a Gliss kura co mi Bunny poleci豉
Jednaka jeszcze jej nie uzywalam,bo musialam troche wiecej maski na glowe klasc, bo cos mi szuszem zawialo ostatnio, ale to przez ogrzewanie

Jeju jak ja za Wami tesknilam
hej

po AA Ci zapycha? ja uwielbiam AA i nic mi si po nich nie dzieje, a stosuj te do cery wra磧iwej
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
widzia豉m
no w豉snie tak mi si wydawa這, 瞠 si nie odznaczaj i mo積a by na 8,2 zapu軼i naturale..
ja naturali z t farb zapu軼i bym nie mog豉, bo kolor w por闚naniu z moimi naturalami jest zbyt ciep造
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
W這sy Kitki strasznie mi si podobaj, kocham o kondycji nie m闚i帷, to kolor jest boski, taki bym chcia豉 a ja tak jak Kitka mam mysi odrost kitko Ty nadal Londa 18??
jaka Londa 18, nigdy nie farbowa豉m Lond 18
Majirel 8,2

a u mnie od wczoraj 郾ie篡ca
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-09, 09:42   #59
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Hej

Ja w豉郾ie siedz z C10, i ju si nie mog doczeka efekt闚

xXxKYLIExXx nie znam si a tak dobrze na sk豉dach, ale ten krem nie ma dobrego sk豉du. Ma parafin, a ona w豉郾ie (przynajmniej mnie) strasznie zapycha. Ja te mam cer t逝st/mieszan, kt鏎 prawie wszystko zapycha. Teraz U篡wam te kremy, i jestem z nich zadowolona. Nie zapychaj, nawil瘸j, lekko napinaj sk鏎. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...-na-dzien.html i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...wy-na-noc.html

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
a u mnie od wczoraj 郾ie篡ca
Jak Ci fajnie. U mnie 郾iegu brak. Wcze郾iejszy ju ca趾owicie si rozpu軼i, i mam pogod jesienn
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-09, 09:47   #60
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Jak Ci fajnie. U mnie 郾iegu brak. Wcze郾iejszy ju ca趾owicie si rozpu軼i, i mam pogod jesienn
ch皻nie oddam Ci sw鎩 郾ieg, gdy ja czekam na wiosn, wi璚 u mnie jest niewskazany
kitkulka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.