W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-17, 11:42   #571
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
Tylko si nie denerwuj, bo w ten spos鏏 raczej nic nie zdzia豉sz. Wiem z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 jak tylko zwolni si 堯磬o na sali, to przenios tam Twojego dziadka. Niestety, w naszej s逝瘺ie zdrowia zawsze tak jest. Jak ostatnio by豉m odwiedzi kole瘸nk na porod闚ce, to te kilka kobiet le瘸這 na korytarzu. I to z tymi niemowlakami! Normalnie szok!

Cytat:
dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
Jest bardzo du瘸 zachorowalno嗆 na gryp. W szkole, w niekt鏎ych klasach jest po 5-cioro dzieci. Podobno w豉郾ie na lubelszczyzn dosz豉 teraz ta najgorsza fala grypy.

M鎩 synek te zachorowa. Wczoraj wieczorem je寮zi豉m z nim do lekarza. Gor帷zk mia prawie 40 stopni, dreszcze i silny b鏊 g這wy. Obje寮zi豉m p馧 Lublina, 瞠by dosta antybiotyk, bo w 瘸dnej aptece ju nie mieli

A w przychodni masakra. Bardzo du穎 chorych dzieci, a jeszcze wi璚ej na zastrzyki. I to takie male雟twa, bo antybiotyk nie dzia豉.
Mam nadziej, 瞠 mojemu przejdzie bez zastrzyk闚.

Cytat:
dziewczynki dziekuje za kciuki

juz nie bedzie dobrze, juz nie...
niedlugo wyjdzie do domu rozmowa z lekarka byla jednoznaczna...w klubie wam napisze....

ide spac...
Bunny musisz by silna i si jako trzyma. Dla dzidziusia. A co ma by, to b璠zie. Tak to ju jest.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

A wczoraj by豉m u ginekologa. Zrobi mi usg, i jajniki ju w o wiele lepszym stanie, jest bardzo du瘸 poprawa. Przepisa mi tera zwyk貫 pigu趾i anty, o mniejszej zawarto軼i hormon闚. Musz zacz望 bra kwas foliowy. I za 3 miesi帷e mog odstawi pigu趾i, i mo瞠my z m篹em bra si do roboty Wyniki s dobre, wi璚 mo瞠 w ko鎍u co z tego b璠zie
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-17, 11:43   #572
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
tak oczywi軼ie,a by rasowy z papierami?
tak, orygina
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-17, 12:13   #573
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Wczoraj narzeka豉m na rudo嗆, a dopiero teraz widz co znacz rude w這sy Wysz這 tragicznie, jestem za豉mana. W sklepie oczywi軼ie 瘸dnych z popieli jakie chcia豉m nie by這 (nie wiem jakim cudem ) i w rezultacie u篡豉m mieszanki joanny go喚bi popiel+szlachetna per豉. Po k徙ieli i farbowaniu w這sy rozja郾i造 si na tyle 瞠 odrost mam prawie 鄴速y, a reszta jest totalnie RUDA Jak patrz w lustro widz marchew i oczywi軼ie dolna cz窷 w這s闚 nie chce wsp馧pracowa... Nie wiem jak jutro wyjd gdziekolwiek z domu
W przysz造m tygodniu musz co z tymi w這sami zrobi, bo to co mam teraz to tragedia.. Zastanawiam si nad 4 farbami:
-palette N6
-palette 400
-wellaton 8.1
-syoss 8.52 (tak, Princesska, to Twoja zas逝ga 瞠 zacz掖 kusi i mnie )

Bunny je郵i b璠ziesz to dorad co, prosz, bo jestem w ma造m do趾u W這sy oczywi軼ie id do 軼i璚ia, mam w zamiarze zrobi d逝窺zego boba z grzywk. Ale chcia豉m najpierw czym zafarbowa 瞠by chocia jako zr闚na to wszystko Za陰czam zdj璚ia.
no faktycznie ,nieciekawie to wygl康a ,ale juz bli瞠j niz dalej teraz musisz sie przemeczyc troche jak kiedys ka盥a z nas przy schodzeniu do jasnych i bedzie dobrze

ja dzis zn闚 mam t逝stawe w這sy juz nie wiem oc o chodzi u mnie chyba ta schauma sie niesprawdzi zabardzo mi obci捫a w這sy i zaraz po myciu jest ok ,ale juz po kilku godzinach wida 瞠 s nie鈍ie瞠 zobacze jutro tym nowym szamponem jak bedzie bo jak bedzie to samo to znaczy ,瞠 moja sk鏎a na glowie szaleje
do tego dopad造 mnie zn闚 watpliwo軼i co do koloru w這s闚 przez to ca貫 przet逝szczanie od spodu zn闚 kolor wyglada jakby by ciemny i rudy w por闚naniu do ko鎍闚ek musze chyba w sobote teraz zrobic w這sy bo nie wytrzymam z kolorem i tym odrostem (w dodatku widac juz znacznie moje pojedyncze siwulki, kt鏎e w tym ciep造m kolorze srebrz si i to tez mnie wnerwia )

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 12:30   #574
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
tak, orygina
o matko.... to wida wszytko zale篡 od psa poprostu i nie zale積ie czy rasowy czy kundel!
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 12:47   #575
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
o matko.... to wida wszytko zale篡 od psa poprostu i nie zale積ie czy rasowy czy kundel!
te, ale te ma貫 rasowe s na pewno s豉bsze. Widzia豉m to po moim a i moja ciocia ma teraz Yorka, wi璚 na niego si chucha i dmucha, a i tak co chwil co 豉pie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-17, 12:51   #576
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Red face Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Dziewczyny dzi瘯uj za odzew W這sy po wyschni璚iu s w miar r闚nomierne, w kolorze takiego w軼iek貫go jasnego rudego Mam kilka blond plam i par pasemek ciemniejszych w dalszym ci庵u Zamieszczam kilka zdj耩 gdy w這sy ju by造 w wi瘯szo軼i suche.

Cytat:
alez ty jestes uparta mialas przeciez tylko rozjasnic te ciemniejsze pasma po cholere ta kapiel jeszcze raz? przeciez teraz tylko sciagnelas tamta popielata farbe nic wiecej, wzmocnilas rudosc jeszcze rozjasniajacymi farbami brawa kup syossa albo wellaton 8.1 2 opak. na ktora bys sie nei decydowala.
i kladz na gesto na cale wlosy bez koncowek ost 5cm, i trzymaj 30 minut.
na koncowki naloz na ost 10 minut.(pewnei i tak beda ciemniejsze ale chociaz nie czarne).
i rob tego boba i wrzuc na luz. kolejne farbowanei powtorzysz za 2 tygodnie- bo to bez sensu teraz katowac- kolor na kolor i tak nei wezmie. powoli bedziesz schladzac az sie uspokoi. na razie bedziesz musiala sie be穎wym zadowolic.
Wiem 瞠 jestem uparta Ale mam nauczk na przysz這嗆 Ok to kupi tego syossa, ale b璠 farbowa w przysz造m tygodniu bo nie wytrzymam. Mam egzamin w szkole i nie chc wygl康a jak warzywo z ogr鏚ka dzia趾owego a tymczasem musz kombinowa jakie uczesania 瞠by "jako" wygl康a na wychodnym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (10,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,0 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (9,3 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (10,0 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (8,5 KB, 20 za豉dowa)

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:01   #577
asiabb1983
Zakorzenienie

zrobie teraz jeszcze lond ale sie zastanawiam czy nie wr鏂ic do naturalsa 10 co o tym s康zicie ? zdj璚ia po nim s w albumie zn闚 mnie dopad kryzys w這sowy chyba przez @

a czy ktos wie cos o tym kolorze ? http://www.kmdelikatesy.pl/node/59658 przyznam sie 瞠 dopiero teraz go zobaczy豉m ...

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:03
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:01   #578
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
te, ale te ma貫 rasowe s na pewno s豉bsze. Widzia豉m to po moim a i moja ciocia ma teraz Yorka, wi璚 na niego si chucha i dmucha, a i tak co chwil co 豉pie
taaak? ja my郵a豉m ze te rasowe s mocniejsze???? bo wykluczone choroby genetyczne maj u nas za to york闚 pelno nie rasowych i znam pare os鏏 co maj i fakt ze sie przezi瑿iaj a genetycznych chor鏏 nie maj,i moja znajoma ma yorka i dobrze sie chowa a te nie jest rasowy, wogole du穎 os鏏 znajomych ma takie ma貫 psy, sasiedzi maj malta鎍zyka , inni sznaucera i jeszcze inni szi-tzu i inni ratlera, i du穎 jest york闚, a ja jakiego pecha mialam no i ty kitka tobie te sie trafi這.... widocznie trzeba pojecha na gielde i tam obczai bo tam maj skundlone np.ratlery itp wiem bo moja kole瘸nka kupi豉 i on jest bardzo podobny do ratlerka ale masywniejszy i silniejszy
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:15   #579
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Exclusive
Ja ca造 czas polecam Garniera 9.1 bardzo mocno 豉pie, po umyciu jest super mop, potem si spiera i 鈍ietnie gasi. Mam w albumie foto.

Asia
Mo瞠 to kwestia sezonu zimowego-kaloryfery grzej, czapy, kaptury, ja te codziennie teraz musz my g這w, bo na drugi dzie ju mam t逝軼iocha.

Kurde blaszka C10 nie da這 rady na odro軼ie, pod鄴趾這 mi troszk. Dzi b璠 w domku, to jutro dodam fotasy.

BUUNNY pami皻asz jak farb robi豉 Carolajn, takie bialutkie jej wychodzi造 ? Bo chyba teraz ni spr鏏uj.
Co do dziadka trzymaj si i nie poddawaj nie wiem, co wi璚ej napisa, wszystko wydaje si by takie p造tkie, ale masz nasze wsparcie
Stary 2013-01-17, 13:19   #580
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Dziewczyny dzi瘯uj za odzew W這sy po wyschni璚iu s w miar r闚nomierne, w kolorze takiego w軼iek貫go jasnego rudego Mam kilka blond plam i par pasemek ciemniejszych w dalszym ci庵u Zamieszczam kilka zdj耩 gdy w這sy ju by造 w wi瘯szo軼i suche.

Wiem 瞠 jestem uparta Ale mam nauczk na przysz這嗆 Ok to kupi tego syossa, ale b璠 farbowa w przysz造m tygodniu bo nie wytrzymam. Mam egzamin w szkole i nie chc wygl康a jak warzywo z ogr鏚ka dzia趾owego a tymczasem musz kombinowa jakie uczesania 瞠by "jako" wygl康a na wychodnym
proponuje koczek albo kitke nie bedzie takiej rudej masy wtedy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
zrobie teraz jeszcze lond ale sie zastanawiam czy nie wr鏂ic do naturalsa 10 co o tym s康zicie ? zdj璚ia po nim s w albumie zn闚 mnie dopad kryzys w這sowy chyba przez @

a czy ktos wie cos o tym kolorze ? http://www.kmdelikatesy.pl/node/59658 przyznam sie 瞠 dopiero teraz go zobaczy豉m ...
asia ja wolalam ciebie po londzie a ta farbka jest bardzo zolta na probniku, ogladalam ostatnio...

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Exclusive
Ja ca造 czas polecam Garniera 9.1 bardzo mocno 豉pie, po umyciu jest super mop, potem si spiera i 鈍ietnie gasi. Mam w albumie foto.

Asia
Mo瞠 to kwestia sezonu zimowego-kaloryfery grzej, czapy, kaptury, ja te codziennie teraz musz my g這w, bo na drugi dzie ju mam t逝軼iocha.

Kurde blaszka C10 nie da這 rady na odro軼ie, pod鄴趾這 mi troszk. Dzi b璠 w domku, to jutro dodam fotasy.

BUUNNY pami皻asz jak farb robi豉 Carolajn, takie bialutkie jej wychodzi造 ? Bo chyba teraz ni spr鏏uj.
Co do dziadka trzymaj si i nie poddawaj nie wiem, co wi璚ej napisa, wszystko wydaje si by takie p造tkie, ale masz nasze wsparcie
carolajn robi alfaparf 11.11 ktory jej polecilam
Stary 2013-01-17, 13:23   #581
dynahh
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Wpisy w blogu: 1

Witam Was moje drogie Po pierwsze chcia豉bym wam bardzo podzi瘯owa za wiele dobrych rad i pomys堯w, kt鏎e chocia nie by造 bezpo鈔ednio kierowane do mnie, poniewa udzielam si tutaj po raz I to pomog造 mi bardzo Podczytuj was od pa寮ziernika 2012 i od tego czasu "w豉snor璚znie" uda這 mi si przej嗆 od baardzo ciemnego br您u do blondu. By這 rozja郾ianie rozja郾iaczem i potem co miesi帷 inna farba aby uzyska blond. Wspomn, 瞠 m鎩 naturalny kolor to 鈔edni popielaty blond( kt鏎y te jest na zdj璚iach- odrosty). Teraz pojawia si pytanie: jak farb na這篡 aby uzyska w miar 豉dny blond? Chcia豉bym aby by on g鏎a jeden poziom ja郾iejszy ni ten na zdj璚iach ale chcia豉bym pozby si 鄴速ej po鈍iaty i rudo軼i. Wspomn te, 瞠 kiedy nak豉da豉m farb z samym popielem to podchodzi造 pod ziele i by這 鄴速o- zielone. Wstawiam zdj璚ia ale kolor jest troch przek豉many, w rzeczywisto軼i jest bardziej 鄴速y ni rudy i jest jednolity na ca這軼i nie licz帷 odrost闚. Jest te zdj璚ie koloru do kt鏎ego d捫. Je郵i zrobi jakie b喚dy w po軼ie to przepraszam, robi to po raz I:P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_000962.jpg (13,0 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_000965.jpg (11,8 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_000971.jpg (11,8 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_000972.jpg (13,3 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WP_000976.jpg (13,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aiston.jpg (13,7 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aniston II.jpg (17,4 KB, 4 za豉dowa)
dynahh jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:26   #582
novelove
Zakorzenienie

Bunny
O o o o w豉郾ie! Danke!
Stary 2013-01-17, 13:31   #583
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

Asia

pewnie masz racje ,ale normalnie oszaleje przez tego codziennego t逝sciocha
a wi璚 palette odpada to czym teraz ?
Cytat:

asia ja wolalam ciebie po londzie a ta farbka jest bardzo zolta na probniku, ogladalam ostatnio...[COLOR="Silver"]
ale po tej teraz tak ? po 18 ? sama juz nie wiem czym robi nieumiem znale潭 sobie odpowiedniego koloru i odcienia w ciep造ch by這 mi za z鏊to co dziwnie do cery wyglada這 w ca趾iem popielatych tez 幢e w per這wym chyba najlepiej by mi by這 w sumie ta londa jest ok .tylko wydaje mi sie 瞠 szybko mi sie ociepla i dziwny kolor przybiera
鄴速ych niechce bro bo瞠

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:33   #584
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

ale po tej teraz tak ? po 18 ? sama juz nie wiem czym robi nieumiem znale潭 sobie odpowiedniego koloru i odcienia w ciep造ch by這 mi za z鏊to co dziwnie do cery wyglada這 w ca趾iem popielatych tez 幢e w per這wym chyba najlepiej by mi by這 w sumie ta londa jest ok .tylko wydaje mi sie 瞠 szybko mi sie ociepla i dziwny kolor przybiera
鄴速ych niechce bro bo瞠
asia te co masz takie lekko popielate na dlugosci, chyba londa 18 i pamietam ze jeszcze mi sie podobalas w joannach chyba.
Stary 2013-01-17, 13:40   #585
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
asia te co masz takie lekko popielate na dlugosci, chyba londa 18 i pamietam ze jeszcze mi sie podobalas w joannach chyba.
tak to londa 18 ,a te jasne co mam w albumie zaraz na poczatku tez mi sie pododbaja - to garnier 10 by.
a joanny tez by造 豉dne ,ale to ciep造 odcie by z pewno軼ia jasniejszy od tego teraz
i nie wiem co robic

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:41   #586
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Czaj si na alf 11.11. Tylko kurde nie wiem, troch droga ona, co miesi帷 wydatek niema造. Ale jak mam by zadowolona...to w sumie nie wiem. Tak wezm Alf !
Nigdy nie robi豉m profesjonalnymi. Taka tubka to na raz jest czy dwa?
Stary 2013-01-17, 13:43   #587
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
tak to londa 18 ,a te jasne co mam w albumie zaraz na poczatku tez mi sie pododbaja - to garnier 10 by.
a joanny tez by造 豉dne ,ale to ciep造 odcie by z pewno軼ia jasniejszy od tego teraz
i nie wiem co robic
asia nie wiem moze zrob wyliczanke?

Cytat:
Czaj si na alf 11.11. Tylko kurde nie wiem, troch droga ona, co miesi帷 wydatek niema造. Ale jak mam by zadowolona...to w sumie nie wiem. Tak wezm Alf !
robisz ja 1:2 wiec 60ml farby masz na jakies 2-3x odrosty z malaksem.

albo mozesz szukac cos innego, tanszego np scandic ma podobne odcienie ale nie wiem jak wyszlyby... mozna probowac
Stary 2013-01-17, 13:46   #588
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
niestety tak jest
Cytat:

troch pod czerwie na tych zdj璚iach podchodza, ale to pewnie wina zdj耩, przek豉muj:P
Cytat:
taaak? ja my郵a豉m ze te rasowe s mocniejsze???? bo wykluczone choroby genetyczne maj u nas za to york闚 pelno nie rasowych i znam pare os鏏 co maj i fakt ze sie przezi瑿iaj a genetycznych chor鏏 nie maj,i moja znajoma ma yorka i dobrze sie chowa a te nie jest rasowy, wogole du穎 os鏏 znajomych ma takie ma貫 psy, sasiedzi maj malta鎍zyka , inni sznaucera i jeszcze inni szi-tzu i inni ratlera, i du穎 jest york闚, a ja jakiego pecha mialam no i ty kitka tobie te sie trafi這.... widocznie trzeba pojecha na gielde i tam obczai bo tam maj skundlone np.ratlery itp wiem bo moja kole瘸nka kupi豉 i on jest bardzo podobny do ratlerka ale masywniejszy i silniejszy
Jak masz p豉ci za skundlonego ratlerka z gie責y to lepiej poszuka skundlonego ratlerka w schroniskach/domach tymczasowych

Cytat:

bo ja wiem??? wszystko zalezy od wlosow, ale na pewno majirele sa cieplejsze niz alfaparf.
jak dla mnie to najszybciej ociepla sie goldwell i koleston.

majirel to ci moze kitka podpowie, a alfe dziewczyny biora od oskara- nigdy nie zawiodl

dziekuje dziewczynki za wsparcie
jestem dzis mocno otepiala...pol nocy nie przespalam, jakies glupoty myslalam o dziadku... teraz niedawno wstalam dopiero...
ide porobic cos, zeby nie myslec w kolko.
Tak Bunny, zajmij si czym
ok alfa od Oskara
Kitka od kogo majirela zamawia豉??
Dalej si zastanawiam czy chce bardziej opal tzn 9.22 majirela czy mniej tzn 9.21 alfa ale ju przynajmniej postanowi豉m, 瞠 nie b璠 katowa tymi garnierami w這s闚 jak mi si 鈔ednio to podoba, teraz mam odrost ok1cm, zam闚i farb i za 2tyg spokojnie sobie po這輳 ju ten kolor jaki chce

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
jak odrosty to 2razy

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:47
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:48   #589
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
asia nie wiem moze zrob wyliczanke?

豉two powiedziec
moze raz bedzie garnier 10, a raz londa 18 ? na przemian

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 13:50   #590
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
robisz ja 1:2 wiec 60ml farby masz na jakies 2-3x odrosty z malaksem.

albo mozesz szukac cos innego, tanszego np scandic ma podobne odcienie ale nie wiem jak wyszlyby... mozna probowac
To elegancko! Wychodzi podobnie jak normalne farby drogeryjne w takim razie Huhuhu, ju si nie mog doczeka! Chcia豉bym by wysz這 mi jak Carolajn
Stary 2013-01-17, 13:51   #591
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
豉two powiedziec
moze raz bedzie garnier 10, a raz londa 18 ? na przemian
dobra rozkminka
Stary 2013-01-17, 14:10   #592
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
niestety tak jest

Jak masz p豉ci za skundlonego ratlerka z gie責y to lepiej poszuka skundlonego ratlerka w schroniskach/domach tymczasowych
u mnie nie ma takich miejsc nawet schroniska jakbym mieszka豉 tak jak kiedy w 這dzi to wszystko bym mia豉 co chce a tu zadupie i o MASZ CI BABO PLACEK!
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:14   #593
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
u mnie nie ma takich miejsc nawet schroniska jakbym mieszka豉 tak jak kiedy w 這dzi to wszystko bym mia豉 co chce a tu zadupie i o MASZ CI BABO PLACEK!
woj. dolno郵御kie m闚i豉, a jakie miasta bierzesz pod uwag?
i co ratlerek czy jak捷 inn rase te bierzesz pod uwag?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:21   #594
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
woj. dolno郵御kie m闚i豉, a jakie miasta bierzesz pod uwag?
i co ratlerek czy jak捷 inn rase te bierzesz pod uwag?
takie do 50km odemnie czyli Boles豉wiec,Z這toryja, Legnica,Lw闚ek 奸御ki, Chojn闚, no Zgorzelec i Jelenia G鏎a to raczej nie. a znasz jak捷 strone na kt鏎ej s informacje o takch psiakach? i ja bym chcia豉 racej szczeniaka takiego do 5m-c,ale jeszcze pewna nie jestem,mo瞠sz mi podrzuci oczywi軼ie oferty, najlepiej ratlerek albo czi豉貫k
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:29   #595
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
takie do 50km odemnie czyli Boles豉wiec,Z這toryja, Legnica,Lw闚ek 奸御ki, Chojn闚, no Zgorzelec i Jelenia G鏎a to raczej nie. a znasz jak捷 strone na kt鏎ej s informacje o takch psiakach? i ja bym chcia豉 racej szczeniaka takiego do 5m-c,ale jeszcze pewna nie jestem,mo瞠sz mi podrzuci oczywi軼ie oferty, najlepiej ratlerek albo czi豉貫k
a Ty do υdzi w odwiedziny nie je寮zisz, bo w tamtejszym schronisku s ratlerki, teraz chyba ze 3

jak znajd jakie pieski kt鏎e Tobie si podobaj to wstawi tu link

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:33   #596
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Hejka

kundel chodzi swoimi scie磬ami a taka ma豉 przylepa to inaczej z reszt tu dziewczyny maj takie psy i nie maj az takich problem闚 jak ja , nove ma yorka a to te taka w徠豉 rasa no i kto ma jeszcze malta鎍zyka (nie wiem kt鏎a dziewczyna) a to tak samo jak ratler czy czi豉貫k i moga sie wypowiedzie. Ja powiem tyle ze r騜nica pomiedzy moj lejduch a ciapkiem by豉 spora ciapek chia by tylko w domu lub na dworze a lejduche nie wazne gdzie wzielam za pazuch i mog豉m wsz璠zie i嗆 nawet do hipermarketu z ni chodzi豉m. R騜nica jeszcze by豉 taka ze jak ciapek sie zatru bo to czesto bywa這 ci庵le rzyga to samo mu przesz這, a zlejduch musia豉m jecha zeby dali jej zastrzyk no zdarzy這 sie to w tamtym roku 3 razy ze jechali鄉y na zastrzyk z no-spy. A tak to wiecej k這pot闚 nie mia豉m nie chorowa豉 mi na katar ani nic bo ciep這 j ubiera豉m,wiec znam sie na tym. Rozumiem ze jakby mia造 probelmy ze stawami,ale je郵i jest to pies rasowy to wykluczaj taka chorob
Kotka r鏏 jak uwa瘸sz to Twoja sprawa Tylko pami皻am jak dziewczyny Ci odradza造 Lady, a Ty na przek鏎 wszystkim j kupi豉 i nic dobrego z tego nie wysz這 . A kundel to nie jest pies podw鏎kowy albo domowy no spoko, takiego wi瘯szego raczej do torebki nie zapakujesz i nie p鎩dziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czego takiego nie zrobi豉 . Twoje 篡cie, Tw鎩 pies
Cytat:
wspolczuje kochana pamietam jeszcze jak mnie dolowaly sesje i nie umialam tego z praca pogodzic w koncu olalam a takich ludzi na roku to tylko wspolczuc, choc mialam na dziennych to samo.
Dzi瘯i jeszcze na licencjacie by這 ok, teraz na magisterce gorzej w豉郾ie ze sko這waniem notatek itp. ale to wszystko zale篡 od grupy, chocia jest kilka normalnych os鏏
A i Bunny kochana bo ostatnio robi豉m t Alf i mam wra瞠nie,瞠 przyciemni豉 mi troche w這sy, dla mnie teraz to taki jasny br您, chyba,瞠 w豉郾ie jest taki bardziej w be, dlatego mam wra瞠nie,瞠 to nie blond robi豉m na 6%. I teraz powiedz mi czy jakbym nast瘼nym razem te zrobi豉 t Alf 8,1 tylko na 9 i na ca貫 w這sy to rozja郾i這by mi troch? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi fotki postaram si wstawi jako na dniach
Cytat:

Princesska ja te mam teraz mn鏀two roboty, we wtorek obla豉m ko這 chocia si uczy豉m od soboty i by豉m w軼iek豉 we wtorek
to widz,瞠 nie jestem sama ja te by豉m w軼iek豉 i jak pomy郵,瞠 kolejny weekend mam z g這wy to nerwica mnie bierze
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:39   #597
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

Kitka od kogo majirela zamawia豉??
Dalej si zastanawiam czy chce bardziej opal tzn 9.22 majirela czy mniej tzn 9.21 alfa ale ju przynajmniej postanowi豉m, 瞠 nie b璠 katowa tymi garnierami w這s闚 jak mi si 鈔ednio to podoba, teraz mam odrost ok1cm, zam闚i farb i za 2tyg spokojnie sobie po這輳 ju ten kolor jaki chce
u篡tkownik goras007 na allegro 瘸dnych problem闚 u nich nigdy nie mia豉m, wszystko b造skawicznie. W poniedzia貫k wieczorem klikn窸am farb i dzisiaj ju jest u mnie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
to widz,瞠 nie jestem sama ja te by豉m w軼iek豉 i jak pomy郵,瞠 kolejny weekend mam z g這wy to nerwica mnie bierze
mnie te
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:43   #598
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
u篡tkownik goras007 na allegro 瘸dnych problem闚 u nich nigdy nie mia豉m, wszystko b造skawicznie. W poniedzia貫k wieczorem klikn窸am farb i dzisiaj ju jest u mnie

mnie te
o to faktycznie szybko a priorytetem?
ja od tygodnia czekam na polecony z kremami z all, tylko, 瞠 zwyk造m poleconym

Kitko, a wiesz 瞠 oni teraz maj z ostatnich 30dni 7 negatyw闚 i 6 neurali ;/

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-17 o 14:54
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:52   #599
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczynyu nie jestescie same z zal. Ja mam chyba 8 w nast tygodniu, nauki masa.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
A wczoraj by豉m u ginekologa. Zrobi mi usg, i jajniki ju w o wiele lepszym stanie, jest bardzo du瘸 poprawa. Przepisa mi tera zwyk貫 pigu趾i anty, o mniejszej zawarto軼i hormon闚. Musz zacz望 bra kwas foliowy. I za 3 miesi帷e mog odstawi pigu趾i, i mo瞠my z m篹em bra si do roboty Wyniki s dobre, wi璚 mo瞠 w ko鎍u co z tego b璠zie
A to ja nie w temacie...a jakies problemy na tym tle? rozumiem 瞠 staracie si

Cytat:

Kup syossa jak Bunny mowi, teraz popiele moga Ci dac szarosc buro嗆, albo zielony poblask. A po syosie bedzie be.

Cytat:

Ja nie znam tej farby
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-17, 14:53   #600
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
a Ty do υdzi w odwiedziny nie je寮zisz, bo w tamtejszym schronisku s ratlerki, teraz chyba ze 3

jak znajd jakie pieski kt鏎e Tobie si podobaj to wstawi tu link
nie ju tam by豉m odk康 sie wyprowadzi豉m czyli 6 lat ,szkoda bo napewno bym wzie豉 jak to szczeniaki a chce suczke ,a jakie to psiaki masz zdjecie? pewnie w schronisku na marmurowej s

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Kotka r鏏 jak uwa瘸sz to Twoja sprawa Tylko pami皻am jak dziewczyny Ci odradza造 Lady, a Ty na przek鏎 wszystkim j kupi豉 i nic dobrego z tego nie wysz這 . A kundel to nie jest pies podw鏎kowy albo domowy no spoko, takiego wi瘯szego raczej do torebki nie zapakujesz i nie p鎩dziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czego takiego nie zrobi豉 . Twoje 篡cie, Tw鎩 pies
Priceska ja mia豉m kundelki wiem ze s fajne ale wiesz ja che psiaka jak to ty nazwa豉 "do torebki" a ja lejduchy do torebki nie wk豉da豉m tylko pod kurtk bo jej ciep這 by這 no i chce psa do od 2-3 kilo najlepiej nie chce wi瘯szego. No nie wysz這 ale jakbym jej nie kupi豉 wcze郾iej zako鎍zy豉 by sw鎩 篡wot bo odrazu co ja dosta豉m zrobi豉m jej operacje bo mia豉 przepuklin, a tamci pa雟two nawet tego nie zauwa篡li taka pseudo "hodowla"
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.