W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-17, 14:59   #601
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 704
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Priceska ja mia豉m kundelki wiem ze s fajne ale wiesz ja che psiaka jak to ty nazwa豉 "do torebki" a ja lejduchy do torebki nie wk豉da豉m tylko pod kurtk bo jej ciep這 by這 no i chce psa do od 2-3 kilo najlepiej nie chce wi瘯szego. No nie wysz這 ale jakbym jej nie kupi豉 wcze郾iej zako鎍zy豉 by sw鎩 篡wot bo odrazu co ja dosta豉m zrobi豉m jej operacje bo mia豉 przepuklin, a tamci pa雟two nawet tego nie zauwa篡li taka pseudo "hodowla"
no w豉snie taka pseudo hodowla, a przed chwil sama napisa豉,瞠 pojedziesz na bazar,瞠by zobaczy psa w typie rasy ok rozumiem chcesz ma貫go psa, ale w豉郾ie mo瞠 warto poszuka, w schroniskach cz瘰to si takie zdarzaj, a przynajmniej zrobisz dobry uczynek i uratujesz jakiemu psiaczkowi 篡cie poszukaj w internecie schronisk w tych miastach o kt鏎ych pisa豉 i poprzegl康aj oferty
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2013-01-17, 14:59   #602
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

a op豉ca si zamawia farby z ich oxy? czy lepiej swoj du膨 butl sobie kupi?? a z all tylko farb?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:00   #603
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hi hi hi zrobi豉m sobie dla por闚nania pasemko garnierem 10 i wysz這 ciut jasniej niz londa i nie popielato jak to jest po londzie.ale chyba jednak nim zrobie dla por闚nania koloru i jako軼i wlos闚 .Bo jednak ta szorstko嗆 na odro軼ie mnie dopad豉 po londzie i chce sprawdzi czy teraz po garnierku tez to b璠zie i wiecie co? urzeka mnie w nim zapach(dla kogos mo瞠 by chemiczny ) i konsystencja taka wodnista bardziej

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:02   #604
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Kotka r鏏 jak uwa瘸sz to Twoja sprawa Tylko pami皻am jak dziewczyny Ci odradza造 Lady, a Ty na przek鏎 wszystkim j kupi豉 i nic dobrego z tego nie wysz這 . A kundel to nie jest pies podw鏎kowy albo domowy no spoko, takiego wi瘯szego raczej do torebki nie zapakujesz i nie p鎩dziesz do Tesco,ale ja nawet z yorkiem bym czego takiego nie zrobi豉 . Twoje 篡cie, Tw鎩 pies

Dzi瘯i jeszcze na licencjacie by這 ok, teraz na magisterce gorzej w豉郾ie ze sko這waniem notatek itp. ale to wszystko zale篡 od grupy, chocia jest kilka normalnych os鏏
A i Bunny kochana bo ostatnio robi豉m t Alf i mam wra瞠nie,瞠 przyciemni豉 mi troche w這sy, dla mnie teraz to taki jasny br您, chyba,瞠 w豉郾ie jest taki bardziej w be, dlatego mam wra瞠nie,瞠 to nie blond robi豉m na 6%. I teraz powiedz mi czy jakbym nast瘼nym razem te zrobi豉 t Alf 8,1 tylko na 9 i na ca貫 w這sy to rozja郾i這by mi troch? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi fotki postaram si wstawi jako na dniach

to widz,瞠 nie jestem sama ja te by豉m w軼iek豉 i jak pomy郵,瞠 kolejny weekend mam z g這wy to nerwica mnie bierze
teraz jak sie wymyje to mozesz sie pokusic nawet zmieszac sobie 8.1 z 9.1 zeby bylo ciutke jasniej i na 9% ja- wczesniej musialas zakotwiczyc pigmenty zeby sie nei spieralo, jak ciemne sa to znak ze dobrze jest gorzej jakby jasne rude pasme ci wylazily.

no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
Stary 2013-01-17, 15:05   #605
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

ten piesek jest 鈍ietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
Stary 2013-01-17, 15:06   #606
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ten piesek jest 鈍ietny http://tablica.pl/oferta/znaleziony-...932c491;r:3;s: i za darmo do oddania
bez kitu taki slodziaczek i widac ze bedzie kochal na zaboj w oczkach
Stary 2013-01-17, 15:07   #607
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hi hi hi zrobi豉m sobie dla por闚nania pasemko garnierem 10 i wysz這 ciut jasniej niz londa i nie popielato jak to jest po londzie.ale chyba jednak nim zrobie dla por闚nania koloru i jako軼i wlos闚 .Bo jednak ta szorstko嗆 na odro軼ie mnie dopad豉 po londzie i chce sprawdzi czy teraz po garnierku tez to b璠zie i wiecie co? urzeka mnie w nim zapach(dla kogos mo瞠 by chemiczny ) i konsystencja taka wodnista bardziej
mnie w豉郾ie wkurza to w garnierach 瞠 takie wodniste s

Kotka to kup w normalnej hodowli rodowodowego pieska jaki Ci si podoba, bo ci篹ko znale潭 do adopcji, jeszcze w Twojej okolicy, takiego malutkiego i kilku miesi璚znego...
w υdzi w schronie starsze pinczerki/ratlerki s

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:08   #608
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
teraz jak sie wymyje to mozesz sie pokusic nawet zmieszac sobie 8.1 z 9.1 zeby bylo ciutke jasniej i na 9% ja- wczesniej musialas zakotwiczyc pigmenty zeby sie nei spieralo, jak ciemne sa to znak ze dobrze jest gorzej jakby jasne rude pasme ci wylazily.

no i mam radoche- lolka cieczki dostala a tak wczoraj myslalam co za nia bokser lata jak oszalaly
mam tylko 8,1 bo zam闚i豉m 2 tubki rude nie s. g鏎a ma ju taki 豉dny wielotonowy odcie tylko ta reszta w豉郾ie taka jasno br您owa jak dla mnie

o to b璠ziesz mia豉 ciekawie
Stary 2013-01-17, 15:09   #609
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
kochany

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:

a my郵a豉 Bunny o sterylizacji Lolki??

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:13   #610
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

no to ciekawie sie zapowiada
Cytat:
sliczny
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
mnie w豉郾ie wkurza to w garnierach 瞠 takie wodniste s
a ja to lubie

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:14   #611
blond bunny
Zakorzenienie

o boziu a zobaczcie to:

http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-z...78e305e;r:8;s:

zawsze mnie tacy rozczulaja, szukaja zwierzakowi dobrego domku i nawet godza sie go utrzymywac na odleglosc
Stary 2013-01-17, 15:16   #612
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
no w豉snie taka pseudo hodowla, a przed chwil sama napisa豉,瞠 pojedziesz na bazar,瞠by zobaczy psa w typie rasy ok rozumiem chcesz ma貫go psa, ale w豉郾ie mo瞠 warto poszuka, w schroniskach cz瘰to si takie zdarzaj, a przynajmniej zrobisz dobry uczynek i uratujesz jakiemu psiaczkowi 篡cie poszukaj w internecie schronisk w tych miastach o kt鏎ych pisa豉 i poprzegl康aj oferty
zasugerowa豉m sie rad dziewczyn ze takie skundlone s zdrowsze, a moje dziecko nie bylo w豉snie skundlone mia這 wszystkie cechy typowe dla rasy, a moja kole瘸nka kupi豉 na gie責zie i jest ju inny ten psiak wida ze co tam ma wmieszanego . Nie ma tu schroniska ju pisa豉m, jest jedno w jeleniej g鏎ze i przejrza豉m jakie maj psiaki ale same du瞠, mam wra瞠nie ze jako strasznie przeje豉 sie tym ze my郵e o psiaku a przecie ja jeszcze nic nie wiem,a do schroniska chcetnie bym wesz豉 obejrze psiaki no ale nie bede jecha specialnie do wrocka 150 km zeby obejrzec, jakbym mia豉 tu w pobli簑 tak 20km to bym obejrza豉 ale niestety tu nie ma takich miejsc.
z reszt wstawie wam zdjecie jak jej "ratler" wygl康a kupi豉 go za 300z na gie責zie i wida ze to nie ratlerek dla por闚nania wam wstawie
1 zdjecie to ten pieso mojej kolezanki
2 jak powinien wygl康a
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 577317_272122676212039_1284947522_n.jpg (74,2 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1060.jpg (20,4 KB, 35 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:17   #613
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
mam tylko 8,1 bo zam闚i豉m 2 tubki rude nie s. g鏎a ma ju taki 豉dny wielotonowy odcie tylko ta reszta w豉郾ie taka jasno br您owa jak dla mnie

o to b璠ziesz mia豉 ciekawie
to rob je na 9%.

Cytat:
kochany

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

a my郵a豉 Bunny o sterylizacji Lolki??
myslalam/mysle/bede myslec... o gotowke sie wszystko rozbija suczki sa drogie do sterylki w lbn... wiec to poczeka, jak bedziemy na swoim juz z tz- mysle ze do kilku lat max, to sie to zrobi bez jeczenia juz, teraz zjada nas wynajmowane mieszkanie.
Stary 2013-01-17, 15:22   #614
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
豉dny ale 4 lata ma,ja tylko szczeniaka wezme. cho powiem wam ze moja s御iadka wzie豉 takiego psa co kto odda i ona mia豉 wtedy 3 lata i to jest rasowy chyba piesek nie pamietam nazwy rasy ale tez musia豉 robi jej operacje na odbyt bo kupy nie mog豉 zrobi, a teraz zdrowa jest nic jej nie dolega

Cytat:
o boziu a zobaczcie to:

zawsze mnie tacy rozczulaja, szukaja zwierzakowi dobrego domku i nawet godza sie go utrzymywac na odleglosc
pamietam m鎩 tato zawsze bra takie psy do domu i jeden mnie prawie ugryz .... brrr z貫 wspomnienie, ale na serio nie wzi窸abym psa kt鏎y ma kilka lat ba豉bym sie czy np. mnie nie ugryzie, cho wida ze w豉軼iciel bardzo go kocha i chce odda w dobre rece
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:23   #615
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
o boziu a zobaczcie to:

mnie te
Cytat:
zasugerowa豉m sie rad dziewczyn ze takie skundlone s zdrowsze, a moje dziecko nie bylo w豉snie skundlone mia這 wszystkie cechy typowe dla rasy, a moja kole瘸nka kupi豉 na gie責zie i jest ju inny ten psiak wida ze co tam ma wmieszanego . Nie ma tu schroniska ju pisa豉m, jest jedno w jeleniej g鏎ze i przejrza豉m jakie maj psiaki ale same du瞠, mam wra瞠nie ze jako strasznie przeje豉 sie tym ze my郵e o psiaku a przecie ja jeszcze nic nie wiem,a do schroniska chcetnie bym wesz豉 obejrze psiaki no ale nie bede jecha specialnie do wrocka 150 km zeby obejrzec, jakbym mia豉 tu w pobli簑 tak 20km to bym obejrza豉 ale niestety tu nie ma takich miejsc.
z reszt wstawie wam zdjecie jak jej "ratler" wygl康a kupi豉 go za 300z na gie責zie i wida ze to nie ratlerek dla por闚nania wam wstawie
1 zdjecie to ten pieso mojej kolezanki
2 jak powinien wygl康a
nie przej窸am si,bo jak Ci powiedzia豉m to Twoje 篡cie, a ja mam dosy swoich problem闚,瞠bym mia豉 si przejmowa cudzymi
widzia豉 tego pieska, kt鏎ego wstawi豉m wy瞠j?
Cytat:
to rob je na 9%.

myslalam/mysle/bede myslec... o gotowke sie wszystko rozbija suczki sa drogie do sterylki w lbn... wiec to poczeka, jak bedziemy na swoim juz z tz- mysle ze do kilku lat max, to sie to zrobi bez jeczenia juz, teraz zjada nas wynajmowane mieszkanie.
ok
Stary 2013-01-17, 15:29   #616
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
nie przej窸am si,bo jak Ci powiedzia豉m to Twoje 篡cie, a ja mam dosy swoich problem闚,瞠bym mia豉 si przejmowa cudzymi
widzia豉 tego pieska, kt鏎ego wstawi豉m wy瞠j?
tak odebra豉m twoj wypowiedz,tak odpisa豉m wy瞠j ze nie wezm starszego psa tylko szczeniaka chce.
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:34   #617
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
豉dny ale 4 lata ma,ja tylko szczeniaka wezme. cho powiem wam ze moja s御iadka wzie豉 takiego psa co kto odda i ona mia豉 wtedy 3 lata i to jest rasowy chyba piesek nie pamietam nazwy rasy ale tez musia豉 robi jej operacje na odbyt bo kupy nie mog豉 zrobi, a teraz zdrowa jest nic jej nie dolega

pamietam m鎩 tato zawsze bra takie psy do domu i jeden mnie prawie ugryz .... brrr z貫 wspomnienie, ale na serio nie wzi窸abym psa kt鏎y ma kilka lat ba豉bym sie czy np. mnie nie ugryzie, cho wida ze w豉軼iciel bardzo go kocha i chce odda w dobre rece
kotka kazdy pies moze ugryzc gdy sie boi chyba malo znasz psy.
nigdy nie ma gwarancji ze cie nie ugryzie, ale jesli pies nie gryzl nigdy ze swoimi wlascicielami, to mala szansa ze akurat nowego pana ugryzie. trzeba delikatnie, powoli, wiadomo dla psa to szok stracic stare stado i adoptowac nowe... ale czasem tak musi byc.

ja znow pow ze nie wezme wiecej szczeniaka, no chyba ze znow na ulicy znajde ale najchetniej to takiego 1,5-2 lata bym brala zeby byl ulozony juz i nie niszczyl. Lolka szalala do poltora roku, teraz spokojny pies do rany przyloz, no wiadomo procz cieczki kiedy szaleje...

w lbn widze mnostwo ratlerow i yorkow do oddania za free szczeniaczkow szkoda ze nie jestes stad...

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
tak odebra豉m twoj wypowiedz,tak odpisa豉m wy瞠j ze nie wezm starszego psa tylko szczeniaka chce.
kotka nie spinaj sie tak... wczesniej mowilas tez ze nie chcesz szczeniaka bo nie dasz rady oduczyc go lania w domu kto cie tam wie co ostatecznie postanowilas? raz piszesz ratler, inny raz chiua, inny pinczer czy jeszcze inne... raz skundlone raz ze rasowe...
Stary 2013-01-17, 15:43   #618
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kotka kazdy pies moze ugryzc gdy sie boi chyba malo znasz psy.
nigdy nie ma gwarancji ze cie nie ugryzie, ale jesli pies nie gryzl nigdy ze swoimi wlascicielami, to mala szansa ze akurat nowego pana ugryzie. trzeba delikatnie, powoli, wiadomo dla psa to szok stracic stare stado i adoptowac nowe... ale czasem tak musi byc.

ja znow pow ze nie wezme wiecej szczeniaka, no chyba ze znow na ulicy znajde ale najchetniej to takiego 1,5-2 lata bym brala zeby byl ulozony juz i nie niszczyl. Lolka szalala do poltora roku, teraz spokojny pies do rany przyloz, no wiadomo procz cieczki kiedy szaleje...

w lbn widze mnostwo ratlerow i yorkow do oddania za free szczeniaczkow szkoda ze nie jestes stad...

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

kotka nie spinaj sie tak... wczesniej mowilas tez ze nie chcesz szczeniaka bo nie dasz rady oduczyc go lania w domu kto cie tam wie co ostatecznie postanowilas? raz piszesz ratler, inny raz chiua, inny pinczer czy jeszcze inne... raz skundlone raz ze rasowe...
mo瞠 tak pisz bo ja nie rasowy to nie mo瞠 dac informacji ze bierze za to pieni康ze bo to nie legalne, tylko pies z metryk jest legalny do kupienia. A masz racje ze nie jestem zdecydowana pisa豉m wam, ale co do tego ze boje sie ze nie dam rady to prawda, tylko to nie znaczy ze chcia豉m starszego psa tak nie napisa豉m, ja chce tylko szczeniaka,a nie wiem jakiego co gdzie i jak jeszcze bo kazdy mi odradza , chyba ze jakiego kundelka to kazdy jest za zebym bra豉, no oprucz T-ta no rasowe wymy郵a豉m fakt bo my郵a豉m ze to jaka gwarancja, a tu kitka mnie zbi豉 z tropu wiec w tej chwili mo瞠 by i rasowy i nie, bo wiem ze to nie ma znaczenia co do 篡wotno軼i

EDIT:ciapek mnie ugryz kiedy, ale obcego bym nie zdzierzy豉 jakby mnie udziaba!!!
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-17 o 15:45
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 15:59   #619
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
mo瞠 tak pisz bo ja nie rasowy to nie mo瞠 dac informacji ze bierze za to pieni康ze bo to nie legalne, tylko pies z metryk jest legalny do kupienia. A masz racje ze nie jestem zdecydowana pisa豉m wam, ale co do tego ze boje sie ze nie dam rady to prawda, tylko to nie znaczy ze chcia豉m starszego psa tak nie napisa豉m, ja chce tylko szczeniaka,a nie wiem jakiego co gdzie i jak jeszcze bo kazdy mi odradza , chyba ze jakiego kundelka to kazdy jest za zebym bra豉, no oprucz T-ta no rasowe wymy郵a豉m fakt bo my郵a豉m ze to jaka gwarancja, a tu kitka mnie zbi豉 z tropu wiec w tej chwili mo瞠 by i rasowy i nie, bo wiem ze to nie ma znaczenia co do 篡wotno軼i

EDIT:ciapek mnie ugryz kiedy, ale obcego bym nie zdzierzy豉 jakby mnie udziaba!!!
ja powiem tylko i wy陰cznie moje zdanie, prosz nie bierz tego do siebie.
uwa瘸m, 瞠 te z pseudohodowli moj wi璚ej chor鏏 ni rasowe. Dlaczego? Poniewa rasowe s 100% czystej rasy, z psuedo natomiast matka z synem ma dzieci i to jest najgorsze, nikt Ci prawdy nie powie...
o skundlonych to pewnie dziewczyny my郵 tak samo jak ja, oferta "oddam za darmo" i faktycznie jest to za darmo tzn np kto ma ratlerke i ona "pu軼i" si z kundlem, wychodz sweet prawie ratlerki i takie s najodporniejsze.
W twoim przypadku jak ma by tylko szczeniak i jak najbardziej rasowy i najmniej obci捫ony to bym bra豉 z rodowodem!

Bunny to pilnuj teraz Lolke fakt, sterylki drogie. Ja za moj Lun kt鏎a wa篡 5kg p豉ci豉m 350z plus jeszcze drugie szycie w narkozie bo sobie rozwali豉 wewn皻rzne szwy i mia豉 przepuklin

Bunny powiedz mi jeszcze, pisa豉m wcze郾iej, op豉ca si kupowa farb np alf z ich oxy czy lepiej sam farbe i sw鎩 da??

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:06   #620
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 006

Ja moja suke sterylizowalam, dlatego ze mamy w domy jeszcze psa-niewykastrowanego. Inaczej pewnie bym zostawila macice.
Ja mam problem mega problem z otyloscia u jamnika...lekarze mowia ze trzeba zbada hormony, cos ma z tarczyca albo nadmiar hormonu wzrostu.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:10   #621
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

hej.
Wpadam tylko na chwile przywitac sie.
Ide odpocz望, mam wiele spraw do przemy郵enia.
Od kwestii pracy do 郵ubu ktorego chyba nie bedzie...
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:34   #622
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
hej.
To trzymaj sina pewno co wymyslisz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

A ja jutro ide do fryz juz nie moge sie doczekac
z samego rana
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:38   #623
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ja powiem tylko i wy陰cznie moje zdanie, prosz nie bierz tego do siebie.
uwa瘸m, 瞠 te z pseudohodowli moj wi璚ej chor鏏 ni rasowe. Dlaczego? Poniewa rasowe s 100% czystej rasy, z psuedo natomiast matka z synem ma dzieci i to jest najgorsze, nikt Ci prawdy nie powie...
o skundlonych to pewnie dziewczyny my郵 tak samo jak ja, oferta "oddam za darmo" i faktycznie jest to za darmo tzn np kto ma ratlerke i ona "pu軼i" si z kundlem, wychodz sweet prawie ratlerki i takie s najodporniejsze.
W twoim przypadku jak ma by tylko szczeniak i jak najbardziej rasowy i najmniej obci捫ony to bym bra豉 z rodowodem!
Nie no racje masz, w豉郾ie lejdusia by豉 tak ze miedzy sob psy dopuszczono no wiesz to moich w徠pliwo軼i nie rozja郾i這 wiec poprostu narazie dam sobie spok鎩 i tyle skoro tak sie dzieje, a pies jak pies czy wezme labradora czy papillona to nie bede mia豉 gwarancji co sie stanie bo to los... takze dziekuje za wszystkie rady ale narazie nic z tego nie bedzie moje blondasy

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja moja suke sterylizowalam, dlatego ze mamy w domy jeszcze psa-niewykastrowanego. Inaczej pewnie bym zostawila macice.
Ja mam problem mega problem z otyloscia u jamnika...lekarze mowia ze trzeba zbada hormony, cos ma z tarczyca albo nadmiar hormonu wzrostu.
m鎩 wujek ma jamnika w豉snie z "pseudo hodowli" ma ju 12 lat i czuje sie 鈍ietnie,ma kr鏒k sier嗆 a na dw鏎 wychodzi bez sweterka i nic mu nie jest
a z oty這軼i w豉郾ie s造sza豉m ze du穎 ps闚 sie boryka przez hormony
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:44   #624
Agatau88
Zakorzenienie

Moja suka miala jakies zmiany na macicy mi瘰niaki chyba i tez stad ta otylosc...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:45   #625
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 238

Czesc dziewczyny
nie by這 mnie d逝go na wiza簑, ale u mnie sesja pe軟 par ci篹ko mi znale潭 czas mi璠zy prac a szko陰 i nauk.
Widzia豉m po drodze Wasze w這sy- wszystkie mi si podobaj
Exclusive widz, 瞠 dzia豉sz, jest dobrze
Bunny trzymaj si kochana
Kitu ja te nie zaliczy豉m wtorkowego ko豉, mia豉m r闚no 50% ale babeczka si zlitowa豉 i pozwoli豉 poprawi zanim b璠zie ostateczna, jedyna poprawka (jak to powiedzia豉, za wi璚ej poprawek jej nie p豉c) i dzi si uda這 ehh ekonomia matematyczna 獞iczenia mam ju z g這wy, gorzej b璠zie z egzaminem z mi璠zynarodowej...
Agatko jak pi瘯nie wygl康asz ten kolor w這s闚 kt鏎y masz na zdj璚iu bardzo do Ciebie pasuje! a co z usteczkami robi豉? Masz pi瘯ny u鄉iech

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:53   #626
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
jaki pi瘯ny, kocha豉bym i tuli豉 i si porycza豉m jak mo積a takiego psiaka wyrzuci, no jak
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
hej.
jak to, co si tam u Was dzieje?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:55   #627
Agatau88
Zakorzenienie

buahot dziekuje bardzonic nie robi豉m ostatnio (robilam ale we wrzesniu). ten kolor po syosie a poza tym takie dziwne swiatlo, naprawd wlosy maja inny kolor.
jutro ide do fryz to wor闚nywac i obcinac bo s suche
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:57   #628
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
jaki pi瘯ny, kocha豉bym i tuli豉 i si porycza豉m jak mo積a takiego psiaka wyrzuci, no jak

jak to, co si tam u Was dzieje?
oj Kiteczko duzo by pisac...
po prostu jestem zmeczona pewnymi rzeczami.
My郵a豉m, ze zrozumia troche...myli豉m sie.
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:58   #629
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Kitu ja te nie zaliczy豉m wtorkowego ko豉, mia豉m r闚no 50% ale babeczka si zlitowa豉 i pozwoli豉 poprawi zanim b璠zie ostateczna, jedyna poprawka (jak to powiedzia豉, za wi璚ej poprawek jej nie p豉c) i dzi si uda這 ehh ekonomia matematyczna 獞iczenia mam ju z g這wy, gorzej b璠zie z egzaminem z mi璠zynarodowej...
gratuluj
u nas facet te si zlitowa i we wtorek pozwala pisa jeszcze raz i to te 獞iczenia a p騧niej jeszcze egzamin... ton dzisiaj w notatkach i nie mog przesta do Was zagl康a

Agatko zapomnia豉m napisa, wybacz - wygl康a豉 pi瘯nie i u鄉iechaj si do nas cz窷ciej!
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-17, 16:59   #630
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 238

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
te bym go wzi窸a, dogada豚y si z Kalusi, z reszt jest do niej podobny jest s這dziutki
Ja te nie wiem, ludzie nie maj serca ale dobrze, 瞠 znalaz豉 si os鏏ka kt鏎a si nim zaopiekowa豉, chocia na chwil. W ko鎍u zima jest
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
buahot dziekuje bardzonic nie robi豉m ostatnio (robilam ale we wrzesniu). ten kolor po syosie a poza tym takie dziwne swiatlo, naprawd wlosy maja inny kolor.
jutro ide do fryz to wor闚nywac i obcinac bo s suche
Czyta豉m w豉郾ie. Ja te po syossie mia豉m wysuszone w這sy, dlatego wiem, 瞠 nigdy do tej farby nie wr鏂, a i nawet ich szampony mnie nie kusz

buahhot jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.