W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-18, 21:09   #721
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Pisz si na zdj璚ia po farbowaniu! pochwal si koniecznie bo Excellek Kitki jest r闚nie na mojej li軼ie i czeka sobie a b璠 gotowa rozsta si ze swoj biel
oj nieee, ta biel Ci pasuje!
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:15   #722
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
a co bierzesz jakie antybiotyki? ja pamietam ze jak straci豉m g這s to dosta豉m takie krople na wode Phosphor-Homaccord i bardzo mi pomog造
wiesz co by豉m wczoraj u lekarki i przepisa豉 mi jak na razie Bactrim Forte plus kropelki do nosa i ACC Optima- takie tabletki do rozpuszczenia w wodzie one dzialaja na rozrzedzenie tej wydzieliny ktora zalega podczas tej choroby ;/

A jesli mi do niedzieli nie przejdzie to dala mi osobna recepte na antybiotyk...

To jest straszne uczucie nie m鏂 m闚i

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wlasnie bylam w tesco i widac dosc mocno te kontrasty w kolorach, jutro zrobie zdjecie na dworze zeby bylo widac.

ooo tak oby sie nie spietal na zielono.

zdjecia w albumie sa.
pasuje ci ten kolor do oczek i do cery tylko co taka smutna mina ?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

naturals

gratki

豉dnie w這ski wygl康aj

garnier naturals 10

no i dzi nie jest tak pi瘯nie
nie wiem czy to wina @ jednak czy tego, 瞠 przed garnierkiem w這sy by造 ciemniejsze po londzie i niestety mam rudzielca nie jest tragicznie ,ale niestety pi瘯nie te nie mam nadzieje, 瞠 jak po這瞠 na drugi raz to mi si to zr闚na jednak bo jak nie to si zabije
poczekam kilka dni i zobacz czy cho troche kolor poja郾ieje bo u mnie zawsze na pocz徠ku wychodzi ciemniejszy popielaty jakby( nawet podczas farbowania wida by這 prze skroni popielaty nalot co przy naturze jest do嗆 dziwne, a jednak zawsze po nim mia豉m tak samo popielato) ,a po kilku myciach si domywa i by jasny r闚ny kolor b康 co b康 nic niekombinuje i czekam do nast瘼nego farbowania
zrobi豉m kilka zdj耩 ,ale aparat tak przek豉muje kolor(na ka盥ym inny ) , 瞠 nie ma sensu wstawia
no w豉snie kolor sam w sobie 豉dny ale balabym sie 瞠 bedzie rudzie...
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:22   #723
Agatau88
Zakorzenienie

Jak sama robie sobie zdjecia mam min jak srajacy kot
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:23   #724
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
hej

z Excellence'a by豉m bardzo zadowolona, odrost chwyta這 pi瘯nie, za pierwszym razem mo瞠 tylko tyci odci窸o si od reszty, ale za kolejnym ju wcale i odrost si nie ociepla tak mi si kiedy wydawa這, ale wstawi豉m zdj璚ie odrostu i blondyny przywo豉造 mnie do porz康ku, 瞠 co mi si wydaje i wydziwiam

by豉m naprawd bardzo zadowolona, w這sy po niej w 鈍ietnej kondycji

a ja zaliczy豉m kolejny przedmiot facet d逝go mnie maglowa, ale si nie da豉m, jupiiiiiiiiiiiiii

Agatko kolor bardzo mi si podoba,super naturalny, wygl康a pi瘯nie i s康z帷 po tym co pokaza豉 to pasuje Ci do oka

Kitka zam闚ilam sobie tego majrela 8,2 + oksy
Mam nadzieje 瞠 nie bedziesz z豉, 瞠 sci庵ne豉m ale kolor twoj i buahhot mnie powali bede robi pod koniec stycznia przed wyjazdem do Holandii.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:32   #725
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
oj nieee, ta biel Ci pasuje!
Nast瘼na

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:40   #726
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
KOTKA chetnie bym Ci napisa豉, ale nie wiem bo to moja znajoma, kolezanka wiec zawsze wciskam Jej za prac bo chce brac tylko za produkty. Wi璚 nie wiem. Ale jest naprawd profesjonalistka, duzo sie szkoli i opowiada z tak pasj o tym wszystkim ze mi這 sie slucha
aaaa no to fajnie masz! bardzo zazdroszcze bo moja kole瘸nka tam nie patrzy豉 i kasowa豉 mnie nie wiele mniej ni w salonie wiec przez to zdecydowa豉m sie sama w domu robi odrost. A jak jeszcze robi to z przyjemno軼i to naprawde bedzie coraz w tym lepsza

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
poniewa ja rzadko choruje to dobre kilka lat temu dosta豉m od lekarki antybiotyk i zacz窸a mi zaraz wysypka wychodzi. Mam ciocie farmaceutk i od razu mi powiedzia豉, 瞠 to uczulenie na penicylin, 瞠 mam odstawi antybiotyk, pi wapno i i嗆 po inny lek. Zapisali sobie w kartotece, 瞠 penicylina I teraz ju jak przepisywa豉m si do innej przychodni to zaznaczy豉m 瞠 uczulona jestem
no widzisz dobrze ze sie pozna豉 bo co byby這 jakby to zlekcewarzy豉... masakra jakie to niebezpieczne

Cytat:
Wcale mi nie pomagasz! tak alfa na pocz徠ku wychodzi bardzo siwo i trzeba liczy 瞠 przynajmniej 2-3 mycia si to wymywa mo積a na raz ale nigdy nie chce mi si szorowa g這wy kilka razy wi璚 po prostu uzbrajam si w cierpliwo嗆 gorzej je郵i nagle jakie wyj軼ie wyskoczy to ju jest wi瘯szy problem. Poziom naturali to my郵 5 lub 6 ale nie mam zielonego poj璚ia bo si na tym nie znam. Na zdj璚iach wychodzi mega ciemno ale w rzeczywisto軼i (przynajmniej ja widz) tak z這t po鈍iat bo jako dziecko og馧em by豉m blondynk. Co do wody to robi na 9% ale tym si nie sugeruj bo ja si upar豉m i robi all time na k徙ieli. To mi daje pewno嗆 瞠 b璠zie bia這 i czysto k徙iel te na 9% robi. Ostatnio niestety albo wod % mam jak捷 kijow albo to ta zima bo odrost mi wychodzi be穎wo i wkurza mnie to niesamowicie.

edit: 1,2 to m鎩 odrost jak wida na ka盥ym zdj璚iu wychodzi ciut inaczej ale pierwsze jest bardziej wiarygodne bo na drugim wysz這 ciemniej ni jest w rzeczywisto軼i
3 to jest jak wychodzi這 od kwietnia
4,5 to jak wysz這 w listopadzie

Mam nadziej 瞠 na wiosn ju wyjdzie czysto no chyba 瞠 si璕n do tego czasu po Excellka

ale masz pi瘯ny kolor jej jak ja bym chcia豉 taki! a w z twojej wypowiedzi nie zrozumia豉m ty robisz 2 farby zeby co takiego uzyska?

Cytat:
Dziewczyny wlasnie bylam w tesco i widac dosc mocno te kontrasty w kolorach, jutro zrobie zdjecie na dworze zeby bylo widac.

ooo tak oby sie nie spietal na zielono.

zdjecia w albumie sa.
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
wiesz co by豉m wczoraj u lekarki i przepisa豉 mi jak na razie Bactrim Forte plus kropelki do nosa i ACC Optima- takie tabletki do rozpuszczenia w wodzie one dzialaja na rozrzedzenie tej wydzieliny ktora zalega podczas tej choroby ;/

A jesli mi do niedzieli nie przejdzie to dala mi osobna recepte na antybiotyk...

To jest straszne uczucie nie m鏂 m闚i

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

pasuje ci ten kolor do oczek i do cery tylko co taka smutna mina ?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

ja biore na t wydzieline flavamed w豉郾ie te do rospuszczania w wodzie

Cytat:
Jak sama robie sobie zdjecia mam min jak srajacy kot
haha mam to samo ;P
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-18 o 21:42
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:40   #727
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
to witam w klubie. Ja zamawiam od Oskara od kwietnia zesz貫go roku a dopiero miesi帷 temu ogarn窸am 瞠 mam ich pod nosem (jestem z DG) przy ostatnim farbowaniu um闚i豉m si z babeczk mailowo ju i odebra豉m farb w CH Pogoria bo tam ma jakie swoje stoisko
Ja z Jaworzna jestem, pracuje w Sosnowcu wi璚 gdzie tam nast瘼nym razem si z nimi um闚i, jak mi kolor Alfy podpasuje ju podoba mi si ta firma bo zapyta豉m o dost瘼no嗆 koloru i po 15-30min mia豉m odpowied

Kotka dlatego teraz uwa瘸m ju na ka盥e nawet najmniejsze objawy niepo膨dane. Ja na szcz窷cie mocnego uczulenia nie mam, no ale..."przezorny zawsze zabezpieczony"

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-18 o 21:43
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:42   #728
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Carolajn ale masz bia貫 te w這siska Ja jestem zdania 瞠 wszystkiego trzeba w 篡ciu pr鏏owa, w ko鎍u mamy sporo czasu na zmiany i powr鏒 do tego co by這 lepsze

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:45   #729
exclusivee
Zakorzenienie

Mam ju na telefonie zdj璚ia jakie poka輳 fryzjerce, mam nadziej 瞠 obetnie mnie tak samo

Co s康zicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Jennifer-Aniston-New-Haircut.jpg (36,9 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg imgres-2.jpg (13,4 KB, 24 za豉dowa)

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:50   #730
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Mam ju na telefonie zdj璚ia jakie poka輳 fryzjerce, mam nadziej 瞠 obetnie mnie tak samo

Co s康zicie?
z kr鏒szym czy r闚nym ty貫m?
mi bardziej si na r闚no podoba

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:59   #731
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
z kr鏒szym czy r闚nym ty貫m?
mi bardziej si na r闚no podoba
Wiesz co, chc 瞠by r騜nica mi璠zy ty貫m a przodem by豉 baaardzo delikatna, r騜nica dos這wnie centymetra, g鏎a dw鏂h, i do tego 瞠by wierzchnia warstwa by豉 delikatnie wycieniowana, tak 瞠by gdzie oko這 2 cm by豉 kr鏒sza od reszty w這s闚, tylko nie wiem czy jak tak to wyja郾i fryzjerce to zrozumie o co mi chodzi

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Oczywi軼ie mo磧iwe jest jeszcze 瞠 b璠帷 ju w salonie mi si odwidzi i zdecyduj si na r闚nego po d逝go軼i boba No nie wiem, zobacz jeszcze co wybior ostatecznie

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:07   #732
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

Kotka dlatego teraz uwa瘸m ju na ka盥e nawet najmniejsze objawy niepo膨dane. Ja na szcz窷cie mocnego uczulenia nie mam, no ale..."przezorny zawsze zabezpieczony"
nie dziwie sie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:09   #733
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
ale masz pi瘯ny kolor jej jak ja bym chcia豉 taki! a w z twojej wypowiedzi nie zrozumia豉m ty robisz 2 farby zeby co takiego uzyska?
Dzi瘯uj a ja przed ka盥ym farbowaniem przygotowuj w這sy k徙iel rozja郾iaj帷 niestety dzi瘯i temu takie bia貫 s no ale wiadomo to zawsze jest rozja郾iacz.. Oswoi豉m si jednak z t my郵 ju 瞠 jak chc mie 豉dny jasny blond to musz te moje w這sy troch pom璚zy. Gdyby mi to by這 oboj皻ne to pewnie bym przyciemni豉 ale nie wyobra瘸m sobie siebie w innym kolorze kocham 豉dne czyste blondy i to w豉郾ie w blondzie czuj si sob.

Cytat:
Ja z Jaworzna jestem, pracuje w Sosnowcu wi璚 gdzie tam nast瘼nym razem si z nimi um闚i, jak mi kolor Alfy podpasuje ju podoba mi si ta firma bo zapyta豉m o dost瘼no嗆 koloru i po 15-30min mia豉m odpowied
To bliziutko ja tak jak m闚i豉m wsp馧pracuj z nimi ju od kwietnia i s bardzo w porz康ku. Paczka przychodzi豉 ekspresowo maile tak samo w dodatku nie by這 瘸dnego problemu z moj pro軸 o kupno i odbi鏎 farby prywatnie.

Cytat:
Carolajn ale masz bia貫 te w這siska Ja jestem zdania 瞠 wszystkiego trzeba w 篡ciu pr鏏owa, w ko鎍u mamy sporo czasu na zmiany i powr鏒 do tego co by這 lepsze
Dlatego w豉郾ie chcia豉m pokombinowa bo kiedy jak nie teraz? Mo瞠 si okaza 瞠 b璠zie mi lepiej i b璠 sobie w brod plu 瞠 tyle czeka豉m i 篡豉m w niewiedzy zobaczymy mam jeszcze czas na przemy郵enia

Cytat:

Co s康zicie?
Bardzo 豉dna fryzurka a nie my郵a豉 o tym 瞠by zostawi d逝窺zy prz鏚?

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:15   #734
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

Co s康zicie?
ja sie tak ostrzyge moze na wiosne krotki tyl dlugi przod, ale ja chce kontrast.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Nast瘼na
bo jest suuuper
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:15   #735
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj a ja przed ka盥ym farbowaniem przygotowuj w這sy k徙iel rozja郾iaj帷 niestety dzi瘯i temu takie bia貫 s no ale wiadomo to zawsze jest rozja郾iacz.. Oswoi豉m si jednak z t my郵 ju 瞠 jak chc mie 豉dny jasny blond to musz te moje w這sy troch pom璚zy. Gdyby mi to by這 oboj皻ne to pewnie bym przyciemni豉 ale nie wyobra瘸m sobie siebie w innym kolorze kocham 豉dne czyste blondy i to w豉郾ie w blondzie czuj si sob.
ja tak samo,ale wiesz ty masz pi瘯ne grube w這sy to mozesz sobie pozwoli a ja mam bardzo liche i dzieki temu ze zrezygnowa豉m z rozja郾iacza, bardzo poprawi豉 sie ich kondycja cho kolor nie jest tak jasny jak chcia豉bym miec,ale to nadrabiam to ich stanem i wygl康em bo wiadomo ze rozja郾iacz by je zn闚 zabija, a y ciebie wiada ze wiekszej zbrodni im on nie robi
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:19   #736
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja tak samo,ale wiesz ty masz pi瘯ne grube w這sy to mozesz sobie pozwoli a ja mam bardzo liche i dzieki temu ze zrezygnowa豉m z rozja郾iacza, bardzo poprawi豉 sie ich kondycja cho kolor nie jest tak jasny jak chcia豉bym miec,ale to nadrabiam to ich stanem i wygl康em bo wiadomo ze rozja郾iacz by je zn闚 zabija, a y ciebie wiada ze wiekszej zbrodni im on nie robi
liche to mam ja...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:27   #737
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo 豉dna fryzurka a nie my郵a豉 o tym 瞠by zostawi d逝窺zy prz鏚?
Prz鏚 b璠zie d逝窺zy, ale minimalnie, nie chc zbyt du瞠go kontrastu

Cytat:
ja sie tak ostrzyge moze na wiosne krotki tyl dlugi przod, ale ja chce kontrast.
A ja jednak zbyt du瞠go kontrastu si boj Na pocz徠ek p鎩d po najmniejszej linii oporu, zawsze mo積a skr鏂i

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
liche to mam ja...
Ja te, chocia jednej rzeczy nie rozumiem. W這sy mam cienkie, kr璚one, pusz帷e si, s troch zniszczone poprzednimi eksperymentami a mimo wszystko nie 豉pi szybko ani rozja郾iacza ani farb Od czego to mo瞠 zale瞠, my郵a豉m 瞠 bardziej zniszczone i cienkie w這sy szybciej b璠 豉pa kolor, a moje za choler nie chc

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:28   #738
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:

Co s康zicie?
鈍ietne- podobaja mi sie takie "boby" ale sama nie odwa篡豉bym si chyba

Dawno swoich zdj耩 w這s闚 nie wstawia豉m, wi璚 tak spiera mi si ten m鎩 ciemny blond....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BIBA 069.jpg (29,5 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg BIBA 067.jpg (28,4 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg BIBA 070.jpg (41,7 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg BIBA 071.jpg (35,8 KB, 39 za豉dowa)
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:29   #739
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
bo jest suuuper
Dzi瘯uj

Cytat:
Wiesz co nie tyle grube co po prostu mam ich sporo staram si dba o nie ale tu te bez przesady bo moje p馧ki wcale nie uginaj si od produkt闚 do w這s闚 a i te susz je czasem z tym 瞠 ch這dnym nawiewem. U篡wam lok闚ki i prostownicy na wi瘯sze wyj軼ia tylko czyli 鈔ednio raz na tydzie lub raz na dwa do tego przed逝瘸m w這sy metod pasemkow na microringi 鈔ednio raz-2 do roku na okazje takie jak Sylwek czy urodziny wi璚 generalnie nie chucham nie dmucham na nie. Bez spiny i 篡j

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Prz鏚 b璠zie d逝窺zy, ale minimalnie, nie chc zbyt du瞠go kontrastu
Rozumiem wa積e 瞠by by豉 zadowolona i dobrze si czu豉

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:31   #740
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
liche to mam ja...
co ty, mi to nawet fryzjerki zawsze m闚i造 ze mam cienkie a po tym rozja郾iaczu to masakra by豉 wog鏊e, no teraz jest lepiej ale te rewelki nie ma jak ja je wyprostuje to wstyd sie pokaza bo trzy k豉czki na krzy dobrze ze cho troche sie co pokrec to jest lepiej!!!
AAAA powiem wam ze ju m鎩 spos鏏 z zawijaskiem nie dzia豉 tak dobrze bo w這asy zrobi造 sie d逝窺ze i to nie wychodzi dobrze jedna strona pokr璚ona druga nie i teraz zaplatam warkocz no ale po warkoczu takie fale nijakie s
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:34   #741
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
liche to mam ja...
i ja...ale to ju taka natura, cienkie i lokowane/kr璚one...ale pocieszam si, 瞠 kiedy by造 gorsze bo w豉郾ie rozja郾iaczem robione(przez fryzjerke) i non stop prostowane

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-18 o 22:37
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:43   #742
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
i ja...ale to ju taka natura, cienkie i lokowane/kr璚one...ale pocieszam si, 瞠 kiedy by造 gorsze bo w豉郾ie rozja郾iaczem robione(przez fryzjerke) i non stop prostowane
Nie do嗆 瞠 podobna d逝go嗆 w這s闚 to jeszcze takie same jak moje

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-18, 22:58   #743
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Ja robilam 10,21 ale z Recitala.

Dziekuje bardzo jestem zadowolona i fajnie mie kolezanke fryzjerke i to taka fajna

Gratuluje zaliczen Ja tez teraz mam goracy okres

Moge da do albumu z buzia ale to nie s zbyt wyjsciowe zdjecia. Pe軟e skupienie, robilam je sama
Powiedzialam Jej dzis-rob co chcesz i jestem zadowolona ale w polowie lutego poprawka, bo pewnie sp這wieje.
Jednak Wella Koleston jest dla mnie najlepsza-przekonalam sie o tym kolejny raz.
kolorek ekstra, ale gdzie usmiech? ja poprosze o usmiech nastepnym razem!

Dziewczyny moze ktoras wyslac mi link do Oskara z Allegro? Nie moge znalezc, ale generalnie kojarze uzytkownika

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:02   #744
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
kolorek ekstra, ale gdzie usmiech? ja poprosze o usmiech nastepnym razem!

Dziewczyny moze ktoras wyslac mi link do Oskara z Allegro? Nie moge znalezc, ale generalnie kojarze uzytkownika
Prosz http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2506593

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:03   #745
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
dzi瘯s

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:07   #746
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
鈍ietne- podobaja mi sie takie "boby" ale sama nie odwa篡豉bym si chyba

Dawno swoich zdj耩 w這s闚 nie wstawia豉m, wi璚 tak spiera mi si ten m鎩 ciemny blond....
Ale Ty masz g瘰te w這sy

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:09   #747
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
dzi瘯s

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:13   #748
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
` Teraz dwa razy pod rz康 farbowa豉m Lond 18 - na pocz徠ku by豉m zachwycona, super 豉pie odrost, kolor na d逝go軼i te b. 豉dny, ale niestety dosy szybko si ociepla i mam wra瞠nie, 瞠 kondycja w這s闚 te ucierpia豉, szczeg鏊nie je郵i chodzi o w這sy przy nasadzie (tylko tam k豉d豉m farb, robi豉m tylko malaks na ca這嗆).
ha! a jednak!! my郵a豉m 瞠 to tylko moje w這sy dziczej wi璚 co z ni nie tak
Cytat:

Asiu rzeczywiscie sie odcina:/ kurcze ja nie wiem co radzicnie wyglada to 幢e, a dobrze bym powiedziala. ale roznica jest.
jest. nie ma co ukrywa ale to pierwszy raz k豉dzione na w這sy z poziomu 8 wi璚 licz, 瞠 zja郾iej na drugi raz
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

a ja zaliczy豉m kolejny przedmiot facet d逝go mnie maglowa, ale si nie da豉m, jupiiiiiiiiiiiiii

no i super
Cytat:

jak wcze鄉iej nim robi豉m to by ok .teraz to pewnie wina r騜nicy poziom闚 ale i tak jest dla mnie nadal ok
Cytat:

Co s康zicie?
super sama chcia豉m tak fryzurke

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:13   #749
buahhot
Marcelover ♥♥♥

r騜owe http://allegro.pl/farba-do-wlosow-lo...898706032.html czy czerwone http://allegro.pl/czerwona-farba-do-...98810311.html?

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-18, 23:17   #750
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

jak ju to r騜owa bo czerwona to jest co miesi帷

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.