W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-19, 14:26   #781
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
poka ten youtube
Wpisz na youtube sam schuerman, wyskoczy Ci kana takiej babeczki Te ma kr璚io造 naturalne a boba cz瘰to nosi spi皻ego ze wzgl璠u te na dzieci i nie uwa瘸m 瞠by w falkach ten bob u niej wygl康a gorzej

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-19, 15:08   #782
kambooania
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Hej dziewczyny : )

Jestem now uczestniczk tego forum. Chcia豉bym si do Was zwr鏂i z konkretnym pytaniem/pro軸 )

Dwa dni temu by豉m u fryzjerki w celu uzyskania b. jasnego troszk skandynawskiego blondu fot 1,2. Farby z palety Montibello Cromatone. Wysz豉m z czym takim bli瞠j nie okre郵onym Wiadomo, 瞠 najlepiej przeczeka, da w這som odpocz望... Dodatkowo kr璚one w這sy, kt鏎e posiadam s z natury podatne na przesuszenia.
...ale wracaj帷 do tematu. Nie przyzwyczaj si do tego kolory i chyba w ko鎍u zdecyduj si na domowy "eksperyment". Mam na oku kilka odcieni fot.3,4.Co my郵icie o u篡ciu L'oreal Stockholm? Czy istnieje ryzyko uzyskania kolor闚 trawiastych, niebieskich...jakichkolwi ek bardziej przyrodniczych ni urodowych ? B璠 wdzi璚zna za Wasz odpowied ) Pozdrawiam.Ania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0192.jpg (121,3 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0194.jpg (93,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9ead41a0661616d5ba8397aa495edd59.jpg (104,6 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sienna_miller_01.jpg (55,5 KB, 23 za豉dowa)
kambooania jest offline  
Stary 2013-01-19, 15:30   #783
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

nie ma slonca, zdjecia nie wychodza. moze uda sie jutro albo wieczorem w jakims sztucznym swietle.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-19, 16:00   #784
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Hej

postaram sie potem zrobic zdjecia jeszcze ale nie ma slonca.

kupilam sobie wcziraj to maslo:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...ip-butter.html

a ten stapiz jest fajny?
ja w pon bede miala naszykowane kosmetyki od mojej fryz ale jak stapiz polecacie kupie. tylko czy on regeneruje i nawilza?
U mnie Stapiz spisuje si rewelacyjnie. Bardzo dobrze nawil瘸, regeneruje te, na pewno. Ale to ju musisz sama przetestowa, czy Ci spasuje. Bunny natomiast nie by豉 z tej maski zadowolona.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
No to dobrze 瞠 jest ju troch lepiej

Je郵i chodzi o tabsy, to z tego co wiem okres przyj璚ia si ich w organizmie wynosi jako 3 miesi帷e, ja np. przez pierwszy miesi帷 mia豉m b鏊e brzucha, i by豉m troch os豉biona, potem wszystko wr鏂i這 do normy

Je郵i chcesz to jasne, dodawaj

Loki na pierwszym zdj璚iu powalaj帷e
No w豉郾ie, brzuch te mnie boli Mam nadziej, 瞠 z czasem te skutki uboczne min.

Dziewczyny bardzo wam dzi瘯uj za pozwolenie na dodanie do znajomych
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-19, 16:53   #785
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆

zaproszenie przyj皻e

na這篡豉m te rybki z gala na ko鎍闚ki i trzyma豉m ok 3 godziny, umy豉m, teraz w這ski i na這篡豉m maseczke z waxa BF potrzymam pod reklam闚k z godzinke i zmyje zobacz jak dzi w這ski b璠 wygl康a po myciu gdy zmywa豉m szampon to wida by這 piane tak bur jakby ten popiel si wyp逝kiwa ,czyli tak jak s康zi豉m , 瞠 kolor powinien nieco zja郾ie po kilku myciach zobaczymy oby nieby這 tylko bardziej rudo

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-19, 17:11   #786
dynahh
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Wpisy w blogu: 1

Czy mog豉bym liczy na wasz pomoc? M鎩 post z opisem w這s闚 i ich sytuacja znajduje si na 20 stronie w徠ku by豉bym wam bardzo wdzi璚zna bo sama nie chc podejmowa decyzji co do nast瘼nego farbowania..licz na wasz rad,wiem, 瞠 niekt鏎e z was maj sporo doswiadczenia
dynahh jest offline  
Stary 2013-01-19, 17:22   #787
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynahh Poka wiadomo嗆
Witam Was moje drogie Po pierwsze chcia豉bym wam bardzo podzi瘯owa za wiele dobrych rad i pomys堯w, kt鏎e chocia nie by造 bezpo鈔ednio kierowane do mnie, poniewa udzielam si tutaj po raz I to pomog造 mi bardzo Podczytuj was od pa寮ziernika 2012 i od tego czasu "w豉snor璚znie" uda這 mi si przej嗆 od baardzo ciemnego br您u do blondu. By這 rozja郾ianie rozja郾iaczem i potem co miesi帷 inna farba aby uzyska blond. Wspomn, 瞠 m鎩 naturalny kolor to 鈔edni popielaty blond( kt鏎y te jest na zdj璚iach- odrosty). Teraz pojawia si pytanie: jak farb na這篡 aby uzyska w miar 豉dny blond? Chcia豉bym aby by on g鏎a jeden poziom ja郾iejszy ni ten na zdj璚iach ale chcia豉bym pozby si 鄴速ej po鈍iaty i rudo軼i. Wspomn te, 瞠 kiedy nak豉da豉m farb z samym popielem to podchodzi造 pod ziele i by這 鄴速o- zielone. Wstawiam zdj璚ia ale kolor jest troch przek豉many, w rzeczywisto軼i jest bardziej 鄴速y ni rudy i jest jednolity na ca這軼i nie licz帷 odrost闚. Jest te zdj璚ie koloru do kt鏎ego d捫. Je郵i zrobi jakie b喚dy w po軼ie to przepraszam, robi to po raz I:P
ja niestety nieznam si zabardzo ,ale mog Ci poleci bloga blondbunny gdzie jest mn鏀two opis闚 z farbowa i zdj耩 z efektami r闚nie naszymi przejrzyj i zobacz mo瞠 jaka farbka wpadnie Ci w oko
ze sklepowych mog Ci poleci londe,garniera,palette.

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-19 o 17:24
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-19, 17:33   #788
exclusivee
Zakorzenienie

Dla zainteresowanych moje w這sy na dzie dzisiejszy

Edit: W rzeczywisto軼i s jednak bardziej marchewkowe :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (11,4 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,4 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (10,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,0 KB, 39 za豉dowa)

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-19 o 17:38
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-19, 17:45   #789
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

tutaj wysz造 jakby by造 poniszczone ale kolor na zdjeciach 豉dny

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
U mnie Stapiz spisuje si rewelacyjnie. Bardzo dobrze nawil瘸, regeneruje te, na pewno. Ale to ju musisz sama przetestowa, czy Ci spasuje. Bunny natomiast nie by豉 z tej maski zadowolona.

No w豉郾ie, brzuch te mnie boli Mam nadziej, 瞠 z czasem te skutki uboczne min.

nie ma za co zaproszenie przyj皻e

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
no i super masz
na rz瘰y i brwi te k豉d a ile na這篡豉 na w這ski? jedn rybke czy wi璚ej?
jedn bardzo wydajne s te rybki z tego co widz

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
no chyba ze tak,ale i tak fajnie masz! takie proste w這ski
no ja te wole proste a m鎩 uwielbia loczki
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-19, 17:53   #790
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:

a czemu takie plamy jakby pomara鎍zowe s ????

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

jaaaaaaaaaaaaaaaa patrzcie na to jakie s這dziaki!!!!!!!!!!!!1 labrador z husky!!!! OMG!! ta kluseczka mi sie podoba http://tablica.pl/oferta/szczeniaki-...1be49a0;r:3;s:
bo to byly moje pocztki z samodzielnym farbowaniem

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Dzie dobry!

Jak tak piszecie teraz o tych psach, to mi si przypomina moja ukochana psinka, kt鏎 u酥ili鄉y rok temu po prawie 13 latach bycia z nami i to ja musia豉m zdecydowa, czy to zrobi czy pozwoli jej dalej 篡 ale r闚nocze郾ie si m璚zy. Okropne uczucie decydowa o czyim 篡ciu, o 篡ciu kogo, z kim dorasta豉m i mo瞠 to 鄉ieszne ale nawet jej si z problem闚 zwierza豉m.
No nie i wiedzia豉m, 瞠 jak zaczn co o niej pisa to si porycz, g逝pia jestem...
Ciesz si tylko, 瞠 przez ten ca造 czas praktycznie w og鏊e nie chorowa豉, raz tylko jej si dysk lekko wysun掖 ale szybko dosz豉 do siebie. Moja kochana, m康ra jamniczka.

Kylie pi瘯ne masz w這sy i kolor, baaaardzo mi si podobaj Nie wiem dlaczego ale my郵a豉m, ze Ty masz je ja郾iejsze, co jak Carolajn

Exclusive Ty to masz te w這sy nawet w porz康ku, jak ja bym Ci pokaza豉 moje to by zobaczy豉, jak wygl康a rudo嗆 po dekoloryzacji
takie oswietlenie mialam, ale w rzeczywisto軼i sa je郾iejsze

Cytat:
Witajcie

novelove 豉dny efekt po tej 10

xXxKYLIExXx ale pi瘯nie po tej 111 Mo瞠 i ja jej kiedy spr鏏uj

asiabb1983 豉dnie wysz這, i jakie l郾i帷e w這sy masz

A ja dopiero wr鏂i豉m z synkiem z przychodni. W nocy znowu bardzo gor帷zkowa, do tego drgawki i ten b鏊 g這wy jeszcze. Dosta teraz inne leki, mo瞠 te zadzia豉j.
efekt drugich zdjec to Palette 219 i A10

Cytat:
Kylie zakocha豉m si w Twoich pi瘯nych prostych w這skach
ja nie wiem czy moje s zniszczone troszk, bardzo czy w og鏊e na kr璚onych/lokach 鈔ednio wida, jeszcze jak si spusz po od篡wce s豉bej najbardziej wkurza mnie 瞠 one takie wycieniowane, jakbym chcia豉 ty zr闚na to bym musia豉 z 10cm 軼i望...ko鎍闚ki systematycznie sama sobie podcinam ale nie wiem jak wy瞠j w這sy...id dzi na poczt po paczk, mam tak serum z mariona to wyprostuje sobie w這sy, zrobi zdj璚ie i oceni czy s zniszczone, i wy te?? bardzo dawno nie by豉m u fryzjera ale i嗆 tylko na 軼i璚ie ko鎍闚ek nie ma sensu, jak mog to sama (siostra) zrobi...[COLOR="Silver"]

[
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
wow jaki mix ale kolorek ladny taki bardzo naturalny wyszedl i nie widac wcale tej mieszanki - u mnei na monitorze wygl康a jakby by jednolity.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

cieplutko ale pasuje ci Czym robi豉 ?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

ojj wyszlo jakbys miala plamy jakies na wlosach

Ja nadal chora mam bezg這s i nie moge nic m闚i a w poniedzia貫k kolejny egzamin
to sa stare zdjecia sprzed 2 lat, teraz juz kolor jest ok

Nadrabiam...
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:08   #791
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:

no ja te wole proste a m鎩 uwielbia loczki
ups... kurcze to m鎩 T w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy kr鏒kie czy d逝gie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by造 oczywi軼ie blond ale znam du穎 facet闚 co maj jakie okre郵one wymagania

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
bo to byly moje pocztki z samodzielnym farbowaniem

.
poprostu farba nie z豉pa豉 dobrze, czy ty 幢e roz這篡豉?

Dziewczyny chcia豉m sie was zapyta bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w豉郾ie taki w nied逝gim czasie chcia豉bym sobie sprawi i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d逝gie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w這郾ie chodzi mi o kwestie d逝gich pazur闚 a telefon dotykowy??
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:17   #792
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
ups... kurcze to m鎩 T w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy kr鏒kie czy d逝gie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by造 oczywi軼ie blond ale znam du穎 facet闚 co maj jakie okre郵one wymagania

Dziewczyny chcia豉m sie was zapyta bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w豉郾ie taki w nied逝gim czasie chcia豉bym sobie sprawi i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d逝gie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w這郾ie chodzi mi o kwestie d逝gich pazur闚 a telefon dotykowy??
Tak mi farba zlapa豉
ale to byl koszmar, az mi sie plakac chcialo

ja mam dotykowy i szczerze nim gardze
teraz bede brala HTC Cha Cha bo ma normalna klawiature
Ja w moim Samsungu to mam masakre, musze bardzi uwazac co gdzie naciskam ale samo mi sie cos poprzestawia
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:20   #793
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

kotka ja mam dotykowy nokia lumia 610.
i niestety na pazurki on nie dziala, dla mnie nie problem bo klikam kostkami palcow. ale opuszkiem ciezko jak sie ma dlugie szpony a te nowe dotykowe nie reaguja juz na pazurki tylko na cieplo palcow i to chyba we wszystkich markach... z tego co pytalam niz wzielam lumie. na pewno lg tez wymaga ciepla palcow i samsung jakis...
Stary 2013-01-19, 18:20   #794
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Czo貫m !
Dorwa豉m si do aparatu, tyle 瞠 mam t逝軼iocha, a ju nie mia豉m mocy by my k豉ki dzi, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi 鄴速e przeszkadza. Jutro umyj to wstawi na 鈍ie篡ch w這skach i ogarni皻ych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t逝軼ioch (czyt.2-3 dzie niemycia, to 鄴速o przy odro軼ie) a szkoda

Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdj璚iu na czubku g這wy? To ten baby busz po vitapilu, z kt鏎ym si nic nie da zrobi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (22,1 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (31,8 KB, 75 za豉dowa)

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-19 o 18:26
novelove jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:26   #795
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
i niestety na pazurki on nie dziala, dla mnie nie problem bo klikam kostkami palcow. ale opuszkiem ciezko jak sie ma dlugie szpony a te nowe dotykowe nie reaguja juz na pazurki tylko na cieplo palcow i to chyba we wszystkich markach... z tego co pytalam niz wzielam lumie. na pewno lg tez wymaga ciepla palcow i samsung jakis...
ja nie mam nerwow do tych dotykowych i dlatego rezygnuje z nich

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Czo貫m !
Dorwa豉m si do aparatu, tyle 瞠 mam t逝軼iocha, a ju nie mia豉m mocy by my k豉ki dzi, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi 鄴速e przeszkadza. Jutro umyj to wstawi na 鈍ie篡ch w這skach i ogarni皻ych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t逝軼ioch (czyt.2-3 dzie niemycia, to 鄴速o przy odro軼ie) a szkoda

Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdj璚iu na czubku g這wy? To ten busz baby hair po vitapilu, z kt鏎ym si nic nie da zrobi.
ale Ci klaczyska odros造
przybij pione, tez mam tlusciocha i lenia dzisiaj
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:32   #796
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

jedn bardzo wydajne s te rybki z tego co widz [COLOR="Silver"]
ja dzi na這篡豉m dwie mam g瘰te w這sy i ta jedna to mi na cz窷 ko鎍闚ek starczy豉
Cytat:
Czo貫m !

Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdj璚iu na czubku g這wy? To ten baby busz po vitapilu, z kt鏎ym si nic nie da zrobi.
ale uros造 kolor pi瘯ny i nic 鄴速ego nie widze wydaje si by r闚no ,a wiesz na t逝軼iochach zawsze jest ciemniejszy odcie i mo瞠 taki efekt si wydaje umyj jutro i zr鏏 foty to por闚namy

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:45   #797
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Tak mi farba zlapa豉
ale to byl koszmar, az mi sie plakac chcialo

ja mam dotykowy i szczerze nim gardze
teraz bede brala HTC Cha Cha bo ma normalna klawiature
Ja w moim Samsungu to mam masakre, musze bardzi uwazac co gdzie naciskam ale samo mi sie cos poprzestawia
no ja bede bra豉 co lepszego sony xperia P

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
no to niez造 pomys z tymi kostkami bo ju my郵a豉m z bede musia豉 ze szponk闚 zrezygnowa na rzecz telefonu! a m鎩 te ma t lumie a ja w豉郾ie tak jak pisa豉m wy瞠j bede chcia豉 sony xperia P

Cytat:
Czo貫m !

ale d逝gie w這sy! mega Ci uros造 co do koloru dla mnie ok
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-19, 18:49   #798
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
no ja bede bra豉 co lepszego sony xperia P

no to niez造 pomys z tymi kostkami bo ju my郵a豉m z bede musia豉 ze szponk闚 zrezygnowa na rzecz telefonu! a m鎩 te ma t lumie a ja w豉郾ie tak jak pisa豉m wy瞠j bede chcia豉 sony xperia P

ale d逝gie w這sy! mega Ci uros造 co do koloru dla mnie ok
Ka盥y bierze co mu pasuje i sie podoba
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-19, 20:24   #799
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
Carolajn wow jaki super 郾ie積obia造 kolor
Dzi瘯uj

Cytat:
moje sie uginaj no to poprostu masz dobre geny ze s w takiej dobrej kondycji bo moje to nie mog by czesto prostowane bo zaraz sie sypi. A masz jakie zdjecie z przed逝穎nymi i bez?
Niestety nie mam je郵i uda mi si zrobi jakie w 鈍ietle dziennym to wstawi

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-19, 20:39   #800
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆

Cytat:

Wrzuci豉m zdj璚ie moich marchewkowych w這s闚 i drugie jak ju wygl康a造 normalnie
Pami皻am 瞠 z t marchewk posz豉m do fryzjera, kt鏎a mi tylko lekko och這dzi豉 kolor a p騧niej k豉d豉m 2 razy Garnier Nutrisse 111, kt鏎y zniwelowa ca造 ten rudy i wysz這 to, co na drugim zdj璚iu
Jednak nie odradzam ani nie polecam tej farby, bo nie wiem jakby si u Ciebie sprawdzi豉

Cytat:
M鎩 te nie ma specjalnych wymaga co do moich w這s闚, najwa積iejsze 瞠bym ich nie 軼i窸a "na ch這paka"

Cytat:
Czo貫m !

czyli Vitapil daje rad widz

Dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale od jutra w Rossmanie podobno jest promocja na podk豉dy -40% ma trwa ca造 tydzie
.
.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1050025.jpg (25,4 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1050239.jpg (21,2 KB, 58 za豉dowa)

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-19, 22:52   #801
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:
Loki na pierwszym zdj璚iu powalaj帷e
fajne fajne
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
i nie obci捫a豉 w這s闚? ja t moj to rzadko kiedy u篡wa豉m i to na same ko鎍e bo u mnie og鏊nie po wszystkim jest przyklap dlatego staram si nak豉da od po這wy w d馧.
nie, nie obci捫a豉 ale ja mam baaardzo zniszczone w這sy.
Cytat:
to odwrotne ombre niezbyt mi sie podoba jakos.......ale te trzy ostatnie zdj璚ia.... ja chce takie w這sy [COLOR="Silver"]

W豉郾ie si dowiedzia豉m, 瞠 jestem zwolniona z poniedzia趾owego egzaminu !!!!!!!!!!!!! Kobitka napisa豉 mi 瞠 skoro odda豉m jej 3 prace dodatkowe to mam z g鏎y 4 ! a wiadomo nie zale篡 mi na lepszej ocenie- byle by do przodu Ale mi豉 wiadomo嗆 !!
mi tez sie podobaja bardzo trzy ostatnie, ale chyba ostatnie ostatnie najbardziej
super gratki
Cytat:
tiiiaaaa fajnie 瞠

Cytat:
to odwrotne ombre bardzo mi si podoba, jak si znudzi to mo積a 軼i望 i ju
no fakt
Cytat:

fajny kolorek
Cytat:
Dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale od jutra w Rossmanie podobno jest promocja na podk豉dy -40% ma trwa ca造 tydzie
skorzystam

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-19, 23:24   #802
asiabb1983
Zakorzenienie

Bunny jak b璠ziesz miec chwilke to odpowiedz mi czy mog豉bym pomiesza ze soba te dwie farbki :
http://alejka.pl/joanna-multi-cream-...y-blond-0.html
i http://alejka.pl/joanna-multi-cream-...blond-2-2.html i jak by to wysz這? tzn czy wysz這by podobnie do tej mieszanki karmelowy+ piaskowy ale mniej ciep這/鄴速o? ch這dniej?

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-19, 23:52   #803
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Wpisz na youtube sam schuerman, wyskoczy Ci kana takiej babeczki Te ma kr璚io造 naturalne a boba cz瘰to nosi spi皻ego ze wzgl璠u te na dzieci i nie uwa瘸m 瞠by w falkach ten bob u niej wygl康a gorzej
obejrza豉m faktycznie super u tej dziewczyny to wygl康a, i jak piekny ma blond
Cytat:

nie wida marchewki, spoko s
Cytat:

ja mam dotykow Xperie i mimo 瞠 nie mam szpon闚 to uwa瘸m 瞠 jest ok bo ma wysuwan klawiatur
Cytat:
Czo貫m !

ajny jasny kolor, 鄴販i nie wydz
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
fajne fajne

mi tez sie podobaja bardzo trzy ostatnie, ale chyba ostatnie ostatnie najbardziej
super gratki

no fakt

fajny kolorek

skorzystam
Ty masz zniszczone w這sy??!!

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

wyprostowa豉m w這sy po tym serum mariona, kocham proste w這syszkoda, 瞠 takie cieniukie moje s jutro jak zgram zdj璚ia to Wam poka輳

Bunny, Exclusivee, Princesska
potrzebuje waszej rady moja bratowa od lat ma czarne farbowane w這sy, teraz wymysli造鄉y, 瞠 zrobimy jej czerwone i my郵, 瞠 k徙iel rozjasniaj帷a przed farb czerwon b璠zie najlepsza powiedzcie mi teraz jak i z czego si j robi bo dla mnie to czarna magia

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-20, 00:23   #804
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:

Ty masz zniszczone w這sy??!!
maaam tylko jak s wyprostowane to wygl康aj ca趾iem nie幢e

jednak zam闚i豉m sobie podk豉d Revlona- od dawna czaj si na trzeci butelk, ale mia豉m problem z odcieniem. W ko鎍u zdecydowa豉m si na 180

oks, id spa

Dobranoc

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-20, 02:41   #805
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Cze嗆 Dziewczyny! na tym w徠ku jestem nowa. Zamarzy這 mi si by blondyn i do陰czy do Waszego grona. Widz, 瞠 wiele z Was rzeczowo pomaga dlatego te staj w kolejce

Moje ko鎍e s w kolorze typowym dla ombree - z這to rudawy. Na reszcie w chwili obecnej mam pasemka w takim samym kolorze ( g鏎a by豉 farbowana na br您 i jest ciemna ). NIe mam poj璚ia dlaczego fryzjerka nie zrobi豉 mi blond paseme, bo o takie prosi豉m...

NIestety efekt pasemek nie podoba mi si - chcia陰bym jednolity pi瘯ny blond. Od czego zacz望?? Te chc do陰czy do blondynek i zrobi to samemu w domku

Od jakiego czasu stosuj szampon joanna do rozja郾ianych, aby och這dzi moje rude pasemka i ko鎍e , ale nie daje to dos這wnie 瘸dnego efektu.

Ogolnie po przestudiowaniu watku stwierdzam ze Dziewczyny zolte wlosy traktuja srebrnymi- popielatymi farbami jasno "blondowymi" i czesto jest to wellaton 12 lub garnier, aschody zaczynaja sie przy odrostach
BUNNY pomo瞠sz ??? Spe軟ij moje marzenie o blondzie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (17,7 KB, 46 za豉dowa)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:52
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-20, 03:26   #806
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
tutaj wysz造 jakby by造 poniszczone ale kolor na zdjeciach 豉dny
Wiesz, bo ja jednak mam troch poniszczone w這sy, o ko鎍ach nie m闚i bo to pozosta這軼i po zesz這rocznych kombinacjach, dlatego id do 軼i璚ia. A w這sy na zdj wygl康aj jak wygl康aj bo wysycha造 same, nawet ich nie rozszczesywa豉m po myciu. Aparat w kom mi przek豉muje kolory niestety i jest ta marchewa

Cytat:
Ja mam dotykowy, mia豉m, i nigdy wi璚ej! Z czasem naciskaj mi si r騜ne klawisze kt鏎ych nie chc, echh to nie na moje nerwy

Cytat:
Cze嗆

Wrzuci豉m zdj璚ie moich marchewkowych w這s闚 i drugie jak ju wygl康a造 normalnie
Pami皻am 瞠 z t marchewk posz豉m do fryzjera, kt鏎a mi tylko lekko och這dzi豉 kolor a p騧niej k豉d豉m 2 razy Garnier Nutrisse 111, kt鏎y zniwelowa ca造 ten rudy i wysz這 to, co na drugim zdj璚iu
Jednak nie odradzam ani nie polecam tej farby, bo nie wiem jakby si u Ciebie sprawdzi豉

.
.
Mam identyczny kolor jak ty na 1 zdj璚iu !!!! Od g鏎y ja郾iejszy i ku do這wi coraz ciemniejszy Mam wra瞠nie 瞠 nawet ten najciemniejszy kolor u Ciebie na zdj to ja mam ja郾iejszy. Czyli jednak mam szans na 豉dny blondzik... Dzi瘯uj Ci bardzo za zdj璚ia

Czemu u mnie nie ma Rossmanna?

Bunny co s康zisz o tym garnierze dla mnie? Pytam bo jutro prawdopodobnie b璠 musia豉 po瞠gna si z kompem t-ta i znowu nie b璠zie mnie na forum A chc mie ju jaki plan farbowania na luty. Teraz b璠zie ten syoss 8-52, a co polecasz potem? I z jak wod?

Cytat:
obejrza豉m faktycznie super u tej dziewczyny to wygl康a, i jak piekny ma blond

nie wida marchewki, spoko s

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

[/COLOR]wyprostowa豉m w這sy po tym serum mariona, kocham proste w這syszkoda, 瞠 takie cieniukie moje s jutro jak zgram zdj璚ia to Wam poka輳

Bunny, Exclusivee, Princesska
potrzebuje waszej rady moja bratowa od lat ma czarne farbowane w這sy, teraz wymysli造鄉y, 瞠 zrobimy jej czerwone i my郵, 瞠 k徙iel rozjasniaj帷a przed farb czerwon b璠zie najlepsza powiedzcie mi teraz jak i z czego si j robi bo dla mnie to czarna magia
Niestety, ale mam marchewk, prawie identyczn jak milka da豉 na 1 zdj璚iu... ten aparat w kom mi strasznie przek豉muje A t cyfr闚ki dalej nie odda Od nowego roku zgrywa zdj璚ia sylwestrowe... tia

Uwielbiam serum mariona to czerwone Musz uzupe軟i zapasy, bo przy bobie nieraz b璠 chcia豉 prostowa w這siska

Przepis na k徙iel wzi窸am z bloga bunny, masz tam gdzie w dziale w這sy i potem rozja郾ianie ?? czy co takiego nie pami皻am dok豉dnie. Tam s wymienione wszystkie mo磧iwe opcje i jest k徙iel i przepis na ni

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-20 o 03:28
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-20, 08:04   #807
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
fajne fajne

super gratki

no fakt

fajny kolorek

skorzystam
no Ty chyba zartujesz
masz tak ladne wlosy,ze naprawde

Cytat:
Wiesz, bo ja jednak mam troch poniszczone w這sy, o ko鎍ach nie m闚i bo to pozosta這軼i po zesz這rocznych kombinacjach, dlatego id do 軼i璚ia. A w這sy na zdj wygl康aj jak wygl康aj bo wysycha造 same, nawet ich nie rozszczesywa豉m po myciu. Aparat w kom mi przek豉muje kolory niestety i jest ta marchewa

Ja mam dotykowy, mia豉m, i nigdy wi璚ej! Z czasem naciskaj mi si r騜ne klawisze kt鏎ych nie chc, echh to nie na moje nerwy

Mam identyczny kolor jak ty na 1 zdj璚iu !!!! Od g鏎y ja郾iejszy i ku do這wi coraz ciemniejszy Mam wra瞠nie 瞠 nawet ten najciemniejszy kolor u Ciebie na zdj to ja mam ja郾iejszy. Czyli jednak mam szans na 豉dny blondzik... Dzi瘯uj Ci bardzo za zdj璚ia

Bunny co s康zisz o tym garnierze dla mnie? Pytam bo jutro prawdopodobnie b璠 musia豉 po瞠gna si z kompem t-ta i znowu nie b璠zie mnie na forum A chc mie ju jaki plan farbowania na luty. Teraz b璠zie ten syoss 8-52, a co polecasz potem? I z jak wod?

Niestety, ale mam marchewk, prawie identyczn jak milka da豉 na 1 zdj璚iu... ten aparat w kom mi strasznie przek豉muje A t cyfr闚ki dalej nie odda Od nowego roku zgrywa zdj璚ia sylwestrowe... tia

Uwielbiam serum mariona to czerwone Musz uzupe軟i zapasy, bo przy bobie nieraz b璠 chcia豉 prostowa w這siska

Przepis na k徙iel wzi窸am z bloga bunny, masz tam gdzie w dziale w這sy i potem rozja郾ianie ?? czy co takiego nie pami皻am dok豉dnie. Tam s wymienione wszystkie mo磧iwe opcje i jest k徙iel i przepis na ni
Ja ja dobrze to znam
czasem w ogole nie reaguje na dotyk i musze nim rzucic o cos
jestem nerowa jesli chodzi o telefony, ma dzialac i juz!

Dzie dobry
Ja dzisiaj jade do drugiej babci, w koncu ich 鈍ieto zaraz
a ze mam wolne to dzisiaj je obiade
mialam wlosy farbowac w ten weekend ale pol glowy sobie przewialam i nie chcialam ryzykowac
Kurde miala taka nerwowke w pracy ze @ mi sie spoznia,ale w sumie to u mnie normalne
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-20, 09:48   #808
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:

o super poszukam na blogu bunny
a jeszcze co do dotykowych telefon闚, ja uwa瘸m, 瞠 zale篡 kt鏎y wczesniej mia豉m lg i tragedia, na pocz徠ku ok, potem nie reagowa, dotyk si zepsu do ko鎍a po gwarancji...teraz mam xperie mini pro i jest fajna ale ma wysuwana klawiature no i ma blokade klawiszy/ekranu takim przyciskiem ze nie ma opcji by si w陰czy這
Cytat:
no Ty chyba zartujesz
masz tak ladne wlosy,ze naprawde

Ja ja dobrze to znam
czasem w ogole nie reaguje na dotyk i musze nim rzucic o cos
jestem nerowa jesli chodzi o telefony, ma dzialac i juz!

Dzie dobry
Ja dzisiaj jade do drugiej babci, w koncu ich 鈍ieto zaraz
a ze mam wolne to dzisiaj je obiade
mialam wlosy farbowac w ten weekend ale pol glowy sobie przewialam i nie chcialam ryzykowac
Kurde miala taka nerwowke w pracy ze @ mi sie spoznia,ale w sumie to u mnie normalne
ja wczoraj odwiedzi豉m babcie obie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-20, 10:40   #809
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cze嗆. Nadszed moment, w kt鏎ym pragn Was prosi o pomoc. Rok temu pofarbowa豉m w這sy na orzechowy br您. Dwa razy powt鏎zy豉m ten zabieg, po up造wie kilku miesi璚y. Odczeka豉m nast瘼nie 0,5 roku, aby kolor si "wyp逝ka". Odrost by coraz bardziej widoczny. Moim celem by platynowy blond. Tydzie temu, postanowi豉m 軼i庵n望 kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. W這sy napra這 lekko rudawego koloru. Po tygodniu uda豉m si do salonu fryzjerskiego. Na這穎no mi blond farb. W這sy sta造 si karmelowo-blond. By豉m rozczarowana, cho wiedzia豉m, 瞠 wizyt u fryzjera wiele nie osi庵n. Kupi豉m farb COLOURS SENSATION 111, o kt鏎ym naczyta豉m si sporo na forum, 瞠 nadaje popielaty odcie w這s闚. Po na這瞠niu w這sy sta造 si z這to-s這mkowe. Brzydkie s. Prosz dorad嬈ie mi, co mog zrobi, aby wlosy mia造 豉dny kolor blondu, 篡wy? Ju nawet nie marz o popieli, ale o 豉dnym blondzie. Jakiej farby mog u篡? B豉gam!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,3 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,7 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (52,7 KB, 6 za豉dowa)

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-01-20, 10:44   #810
shizaxa
Wtajemniczenie

poczyta豉m blog bunny i ju wiem jak si k徙iel rozja郾iaj帷 robi

a teraz Bunny kochana moje pytania, mam nadziej 瞠 mi pomo瞠sz:
-pisa豉m, 瞠 bratowa chce z czarnych zrobi czerwone w這sy
-czarne s farbowane, naturalne ciemny br您
-czy wystarczy kapiel rozjasniaj帷a czy trzeba rozja郾iaczem robi?
-jedna kapiel chyba nie wystarczy by rude wysz造?
-po jakim czasie druga kapiel zrobi?
-jesli rozjasniaczem to czy uzyskamy rudy od razu?
-to prawda 瞠 rozjasniacz nak豉da sie troche od sk鏎y g這wy?
-kapiel jest mniej niszcz帷a ni sam rozjasniacz?
-i jeszcze kt鏎y rozja郾iacz polecasz? Joanna zachwalana by豉, ta do pasemek, co Ty na to?

Z g鏎y dzi瘯i za pomoc

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.