W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-20, 20:51   #871
Breath_of_blonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka wiadomo嗆
Witam Was dziewczyny)
D捫 do swojego upragnionego blondu z do嗆 mocnych czarnych i cho blond ju uzyska豉m, wci捫 szukam ukochanego odcienia. W tej chwili nak豉dam Loreal Majirel 9.22 ale to nie jest to o co mi chodzi. W chwili obecnej kolor wygl康a tak:
http://img832.imageshack.us/img832/1189/dscn6403mh.jpg
Zastanawiam si co mi wyjdzie jak na這輳 londe 12/9 poniewa zakocha豉m si w tym kolorze. Zakocha豉m si te w kolorze znajomej przyjaci馧ki:
http://img543.imageshack.us/img543/5...0630200323.jpg
ale nikt nie ma poj璚ia czym Ona farbuje a ja jestem bardzo ciekawa jak uzyska taki kolorek. Czy kto mo瞠 mi poradzi?
Buziaki*
Blond Bunny mo瞠 Ty jeste w stanie mi pom鏂?
Breath_of_blonde jest offline  
Stary 2013-01-20, 21:18   #872
leviah
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Witajcie, prosz o pomoc. Zesz豉m z czarnego koloru elgonem, kolor zrobi si jasny rudy, r闚nomierny, bo nie mia豉m odrost闚. W這sy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chcia豉m uzyska blond - taki miodowy. Po dw鏂h tygodniach Na rude w這sy zastosowa豉m profesjonalny rozja郾iacz keratynowy Leo i wod 9%. trzymaalm 30 min i niestety w這sy nie rozja郾i造 si ani troch. ;/ Na drugi dzie powt鏎zylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan w這s闚. Niestety rozja郾iacz dalej nie zadzia豉. czy kto mo瞠 zna przyczyn? Co powinnam zrobi? W這sy s w dobrym stanie, mo瞠 powinnam zafarbowa na odcie br您u i dopiero na tej farbie rozja郾ia? prosz BARDZO o porad
leviah jest offline  
Stary 2013-01-20, 21:22   #873
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
wezme jej smako造ka
powiem Ci ze no 2,5 roku temu moje w這sy nie by造 w lepszym stanie ni twoje, naprawde, moja fryzjerka k豉d豉 na nie co chcia豉 bez opamietania i zrobi豉 mi siano z dzurami... ale dzieki naszemu w徠kowi zrezygnowa豉m z niej, wzie豉m sie za w這sy, maskami , suplemantami, wcierkami i s efekty ale to wymaga cierpliwo軼i i czasu! tak瞠 g這wa do g鏎y
wiem, 瞠 dzi瘯i wam mog zmieni wszystko
z fryzjerki ju jaki czas temu zrezygnowa豉m dlatego g鏎 w這s闚 mam nie zniszczone, najgorsze od wysoko軼i brwi, a i tak du穎 ju 軼i窸am zaraz po 郵ubie, jak b璠 mie chwil to Wam poka輳 jakie mia豉m po rozja郾iaczu u niej straszne w這sy, teraz to i tak uwa瘸m 瞠 jest lepiej wi璚 mo瞠sz pomy郵e jak by這

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez leviah Poka wiadomo嗆
Witajcie, prosz o pomoc. Zesz豉m z czarnego koloru elgonem, kolor zrobi si jasny rudy, r闚nomierny, bo nie mia豉m odrost闚. W這sy w dobrym stanie, nie zniszczone. Chcia豉m uzyska blond - taki miodowy. Po dw鏂h tygodniach Na rude w這sy zastosowa豉m profesjonalny rozja郾iacz keratynowy Leo i wod 9%. trzymaalm 30 min i niestety w這sy nie rozja郾i造 si ani troch. ;/ Na drugi dzie powt鏎zylam zabieg na jednym pasemku z obawy o stan w這s闚. Niestety rozja郾iacz dalej nie zadzia豉. czy kto mo瞠 zna przyczyn? Co powinnam zrobi? W這sy s w dobrym stanie, mo瞠 powinnam zafarbowa na odcie br您u i dopiero na tej farbie rozja郾ia? prosz BARDZO o porad
jak ju to farbuj na blond tylko nie na poziom 10 tylko jaki np 9-8 i tak Ci ciemniejszy na pocz徠ku wyjdzie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-20, 21:26   #874
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez leviah Poka wiadomo嗆
wydaje mi sie ze powinna teraz spr鏏owa farbe

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
wiem, 瞠 dzi瘯i wam mog zmieni wszystko
z fryzjerki ju jaki czas temu zrezygnowa豉m dlatego g鏎 w這s闚 mam nie zniszczone, najgorsze od wysoko軼i brwi, a i tak du穎 ju 軼i窸am zaraz po 郵ubie, jak b璠 mie chwil to Wam poka輳 jakie mia豉m po rozja郾iaczu u niej straszne w這sy, teraz to i tak uwa瘸m 瞠 jest lepiej wi璚 mo瞠sz pomy郵e jak by這
oj... no nie wyobra瘸m sobie ale widzisz ty te mia豉 tak "za☠☠☠**" fryzjerke jak ja... ja nie wiem co to sie dzieje chyba niekt鏎zy ida na 豉twizne a konczy to sie tragicznie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-20, 21:29   #875
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
dodaj 鈍ie瞠 k豉ki i sama ju nie wiem co my郵e
Raz jestem zadowolona, a nied逝go potem, 瞠 do dupy, bo 鄴速awo przy odro軼ie.
mnie si podoba nic nie widze 鄴速ego
Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆

Paulinko nie obra si ale obserwuj co piszesz od d逝窺zego czasu i uwa瘸m 瞠 mocno przesadzasz i zbyt du穎 uwagi po鈍i璚asz swoim w這som w efekcie czego jest odwrotnie ni tego oczekujesz.. przesta si przejmowa r鏏 tak jak robisz do tej pory jedz witaminy i nie kombinuj za du穎. Bez sensu zapuszcza i podcina 3 razy w miesi帷u bo takim sposobem to nigdy nie b璠ziesz zadowolona daj im po篡 troch w豉snym 篡ciem i zainwestuj w CP. Swoje podcinam nie wi璚ej ni raz na 4-6 miesi璚y tez farbuj Alf i co farbowanie robi malaks w dodatku wszystko na k徙ieli rozja郾iaj帷ej prostuj lokuj i przed逝瘸m w這sy jak wida jednak rosn. Nie stresuj si tak nimi i b璠zie dobrze zaufaj.
dok豉dnie uwa瘸m tak samo
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

asia to wyjdzie jasniej ciut i chlodniej. choc nie wiem jak ich platynowy moze byc zolto u ciebie

no to nie wiem co robi robi豉 nim moja szwagierka i wysz這 ch這dno ,a czyta豉m 瞠 po na這瞠niu mieszanka jest r騜owa i nie wiem czy mog pomiesza

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-20, 21:50   #876
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:

a jantar mozna wciera w ko鎍e? nie wiedzia軛... wciera豉m go mo瞠 z 2 tyg a potem dzia這 to co sie dzia w moim 篡ciu i wszytko sie posypa這 z moj systematycznosci i nic narazie nie wcieram jedynie maski u篡wam, i teraz chce jakie suplementy bra i tu kole瘸nka wyzej mnie zaciekawi豉

---
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:

ja teraz silice 造kam,ale kr鏒ko, od tygodnia, zobaczymy czy co da
Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:03   #877
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cze嗆. Nadszed moment, w kt鏎ym pragn Was prosi o pomoc. Rok temu pofarbowa豉m w這sy na orzechowy br您. Dwa razy powt鏎zy豉m ten zabieg, po up造wie kilku miesi璚y. Odczeka豉m nast瘼nie 0,5 roku, aby kolor si "wyp逝ka". Odrost by coraz bardziej widoczny. Moim celem by platynowy blond. Tydzie temu, postanowi豉m 軼i庵n望 kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. W這sy napra這 lekko rudawego koloru. Po tygodniu uda豉m si do salonu fryzjerskiego. Na這穎no mi blond farb. W這sy sta造 si karmelowo-blond. By豉m rozczarowana, cho wiedzia豉m, 瞠 wizyt u fryzjera wiele nie osi庵n. Kupi豉m farb COLOURS SENSATION 111, o kt鏎ym naczyta豉m si sporo na forum, 瞠 nadaje popielaty odcie w這s闚. Po na這瞠niu w這sy sta造 si z這to-s這mkowe. Brzydkie s. Prosz dorad嬈ie mi, co mog zrobi, aby wlosy mia造 豉dny kolor blondu, 篡wy? Ju nawet nie marz o popieli, ale o 豉dnym blondzie. Jakiej farby mog u篡? B豉gam! Czy mo瞠 mi kto pom鏂?

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:12   #878
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Je郵i chodzi o suplementy to ja by豉m bardzo zadowolona z CP du穎 babyhair i porost widoczny go造m okiem nawet m鎩 T zauwa篡 瞠 w這sy mi 鄉ign窸y ale jad豉m go ok. 6 miesi璚y z ma造mi przerwami wi璚 musia豉m sobie odpocz望 i nie jem p鏦i co nic od pocz徠ku grudnia ale od lutego planuj zacz望 造ka co nowego i znowu po ok. 3 mcach wr鏂 do mojego ukochanego CP nie wiem w豉郾ie po co teraz si璕n望. Na oku mam Skrzypovit kt鏎 jad豉m nim pozna豉m CP ale tylko miesi帷 bra豉m wi璚 nie widzia豉m porostu spektakularnego za to babyhair te by這 mn鏀two polecacie co?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Nadszed moment, w kt鏎ym pragn Was prosi o pomoc. Rok temu pofarbowa豉m w這sy na orzechowy br您. Dwa razy powt鏎zy豉m ten zabieg, po up造wie kilku miesi璚y. Odczeka豉m nast瘼nie 0,5 roku, aby kolor si "wyp逝ka". Odrost by coraz bardziej widoczny. Moim celem by platynowy blond. Tydzie temu, postanowi豉m 軼i庵n望 kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. W這sy napra這 lekko rudawego koloru. Po tygodniu uda豉m si do salonu fryzjerskiego. Na這穎no mi blond farb. W這sy sta造 si karmelowo-blond. By豉m rozczarowana, cho wiedzia豉m, 瞠 wizyt u fryzjera wiele nie osi庵n. Kupi豉m farb COLOURS SENSATION 111, o kt鏎ym naczyta豉m si sporo na forum, 瞠 nadaje popielaty odcie w這s闚. Po na這瞠niu w這sy sta造 si z這to-s這mkowe. Brzydkie s. Prosz dorad嬈ie mi, co mog zrobi, aby wlosy mia造 豉dny kolor blondu, 篡wy? Ju nawet nie marz o popieli, ale o 豉dnym blondzie. Jakiej farby mog u篡? B豉gam! Czy mo瞠 mi kto pom鏂?
Po pierwsze wstaw zdj璚ia Twojego naturalnego odrostu aktualnego koloru oraz zdj璚ia efektu o jakim marzysz. Nikt nie powiedzia 瞠 popiel jest dla Ciebie nieosi庵alna Bunny z pewno軼i Ci doradzi tak jak Nam wszystkim tu.

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:27   #879
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 206

Ciekawa jestem czy dojdzie ta seria do Pl bo wydaje si by ciekawa http://www.lorealparisusa.com/_us/_e...verlay:_blank}
nie testowana na zwierzetach- loreal, az szok

no ifajne jasne odcienie http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...sImpprod620076
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...Impprod4180683

inne oznaczenie kolor闚 http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...074#sku6012060
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...039#sku2085825

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-01-20 o 22:36
buahhot jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:36   #880
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Dziewczyny tak piszecie o tym CP... dostan to w aptece bez recepty? Drogi ten cud jest?

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
A da sie to przelknac?

Pielegnacja jest prosta jak drut, u mnie idzie jak z automatu. 3 buteleczki wylewam na dlon i leci. A te kompresy to tylko 3 razy w tygodniu, bo mniej wiecej myje wlosy co 2 dni . Zalezy mi, by nie podcinac wlosiskow, nim mi nie odrosna choc do ramion i zeby to jeszcze jakos mialo wyglad.
Ja uwielbia豉m ten smak, tylko 瞠 ja lubi pi zielska Zrezygnowa豉m z tego tylko dlatego, 瞠 pokrzywa zadzia豉豉 oczyszczaj帷o na organizm i na twarzy mnie wysypa這, jaki czas po odstawieniu dopiero mi przesz這 A ja 瞠 mam mani na punkcie mojej twarzy zrezygnowa豉m Ale jak najbardziej dzia豉, w這sy ros造 i czu豉m 瞠 by造 mocniejsze tak jakby Mo瞠 jeszcze si skusz, bo jak zetn w這ski b璠 je chcia豉 od nowa zapuszcza

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
zalezy ile farby ci trzeba na cale wlosy- bo albo pol tego i tego po pol tubki, ale jak malo tej mieszanki to rozrobic jedna taka druga taka, zmieszac wszystko razem i na glowe oksy daj z tych syossow oryginalne, a potem mozesz przejsc bez problemu na alfe.
A co mi tam, rozrobi obydwa naraz, w razie 瞠by nie zabrak這 I tak potem nie b璠 mia豉 co z reszt zrobi bo w lutym planuj farbowa czym innym. Nie wiem czy widzia豉 ale zastanawiam si nad alfaparfem, lorealem excellence albo garnierem nutrisse. My郵a豉m nad tym 瞠by pocz徠kiem lutego farbowa si garnierem 91, a potem pod koniec lutego garnier 81 i potem ju ca造 czas alfa 8.1. Tylko nie wiem czy to mi si sprawdzi? Ta 91 na pocz徠ek? Nie wiem jak u garniera jest z kryciem i trwa這軼i

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:42   #881
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Dziewczyny tak piszecie o tym CP... dostan to w aptece bez recepty? Drogi ten cud jest?
bez recepty- z 6-7z/50tabl

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:44   #882
exclusivee
Zakorzenienie

Bunny a tak w og鏊e to jak si czujesz kochana?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
bez recepty- z 6-7z/50tabl
No co Ty gadasz tak tanio? Ciekawa jestem w takim razie ile tych tabletek dziennie si bierze? Nie wierz w to 瞠 ten cud taki tani

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-20, 22:51   #883
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Bunny a tak w og鏊e to jak si czujesz kochana?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

No co Ty gadasz tak tanio? Ciekawa jestem w takim razie ile tych tabletek dziennie si bierze? Nie wierz w to 瞠 ten cud taki tani
https://www.google.pl/search?q=calci...x=&startPage=1

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-20, 23:04   #884
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:

Ja uwielbia豉m ten smak, tylko 瞠 ja lubi pi zielska Zrezygnowa豉m z tego tylko dlatego, 瞠 pokrzywa zadzia豉豉 oczyszczaj帷o na organizm i na twarzy mnie wysypa這, jaki czas po odstawieniu dopiero mi przesz這 A ja 瞠 mam mani na punkcie mojej twarzy zrezygnowa豉m Ale jak najbardziej dzia豉, w這sy ros造 i czu豉m 瞠 by造 mocniejsze tak jakby Mo瞠 jeszcze si skusz, bo jak zetn w這ski b璠 je chcia豉 od nowa zapuszcza
Ja lubie rumianek, miete, a bez, lipe i melise przelkne. Sprobuje tej herbatki pokrzywowej. Miodu najwyzej kapne, chyba nie szkodzi .
Pokrzywa ponoc strasznie wzmaga wydalanie wody, a wiec bierze na sikanie, pocenie i inne takie tam. Wszystkie pryszcze zaplanowane na przyszly rok wydalasz juz teraz i to w przyspieszonym tempie Hi hihihi. Zobacze jak mnie wypryszczy. Biore tylko tabsy pokrzywowe, czasem cos wyskoczy, ale ogolnie gladko.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-20, 23:40   #885
exclusivee
Zakorzenienie

Dzi瘯uj Je郵i zdecyduj si na zakup b璠 musia豉 zapisa sobie gdzie t nazw bo ci篹ka do zapami皻ania

Cytat:
Ja lubie rumianek, miete, a bez, lipe i melise przelkne. Sprobuje tej herbatki pokrzywowej. Miodu najwyzej kapne, chyba nie szkodzi .
Pokrzywa ponoc strasznie wzmaga wydalanie wody, a wiec bierze na sikanie, pocenie i inne takie tam. Wszystkie pryszcze zaplanowane na przyszly rok wydalasz juz teraz i to w przyspieszonym tempie Hi hihihi. Zobacze jak mnie wypryszczy. Biore tylko tabsy pokrzywowe, czasem cos wyskoczy, ale ogolnie gladko.
Mi鏚 nie powinien zaszkodzi Po tym co piszesz my郵 瞠 powinno Ci posmakowa Aa no w豉郾ie, ja sika豉m te wi璚ej i wkurza這 mnie to

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-20, 23:58   #886
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o porost w這s闚 to polecam calcium panthotenicum- naprawd przyspiesza porost w鏀闚. Par miesi璚y temu pi豉m zelatyn- ale niestety wytrzyma豉m tylko 2 miesi帷e. Jednak w這sy urost造 mi mocno i pojawi造 si babyhair. Obecnie staramy si z moim TZ o dzidziusia i ograniczy豉m suplementy do falvitu i kwasu foliowego.

Ale calcium pantothenicum polecam serdecznie
A czy cp z vitapilem mozna lykac?

Bo witapil tez ma chyba pantoteinian wapnia.
Ja lykalam miesiac chyba ale potem zapomnialam

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-01-21 o 00:00
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-21, 00:00   #887
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Dzi瘯uj dziewczynki jednak jak to baba nawet jak jest dobrze, to znajd co do czego si przyczepi.

Exclusive
Nie s逝chaj Mi ju ojciec wysy豉j linki z perukami, 瞠bym sobie wybra豉, oferuj帷, 瞠 zasponsoruje nawet 瘸rtowni...ale fakt to strasznie m璚z帷e.

A kolor na rozja郾ianych to i tak Ci si szybko wyp逝cze U mnie si zacz窸o w miar trzyma po 3-4 farbowaniu.

Lavia
Czy ja wiem,czy tak szybko Rok temu obci窸am na kr鏒ko.

Agatka
Ooo to podobnie jak ja Ja te waxa u篡wam 1x w tygodniu. Tylko, 瞠 bez jantara. Mamu鄂a moja zachwala radicala wcierk, wi璚 mo瞠 te to kupi. A jak ogarniasz ten busz? Bo ja mam istne afro dooko豉 g這wy jak si troszk wilgotno zrobi.

Carolajn
Ja polecam Vitapil-na pewno robi baby busz, co do porostu nie wiem, ale bior dopiero lekko ponad miesi帷, mo瞠 dwa

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-21 o 00:04
novelove jest offline  
Stary 2013-01-21, 00:03   #888
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
wydaje mi sie ze powinna teraz spr鏏owa farbe

oj... no nie wyobra瘸m sobie ale widzisz ty te mia豉 tak "za☠☠☠**" fryzjerke jak ja... ja nie wiem co to sie dzieje chyba niekt鏎zy ida na 豉twizne a konczy to sie tragicznie
albo sz豉 na 豉twizn, albo starej daty dane mia豉, bo ona taka po40tce...
czasami mnie dawa豉 pod t maszyn do trwa貫j czyli ogrzewa豉 rozja郾iecz, czego podobno nie mo積a wgl robi
Cytat:
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
o to zobaczymy po kilku miesi帷ach efekty czy b璠
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
kiedy na pewno dojdzie
Cytat:

A co mi tam, rozrobi obydwa naraz, w razie 瞠by nie zabrak這 I tak potem nie b璠 mia豉 co z reszt zrobi bo w lutym planuj farbowa czym innym. Nie wiem czy widzia豉 ale zastanawiam si nad alfaparfem, lorealem excellence albo garnierem nutrisse. My郵a豉m nad tym 瞠by pocz徠kiem lutego farbowa si garnierem 91, a potem pod koniec lutego garnier 81 i potem ju ca造 czas alfa 8.1. Tylko nie wiem czy to mi si sprawdzi? Ta 91 na pocz徠ek? Nie wiem jak u garniera jest z kryciem i trwa這軼i
ja farbowa豉m 3raz garnierem i tylko po 1-2myciach si spiera a potem kolor si trzyma, co do krycia nie powiem bo ja na poziom 8 k豉d豉m 9

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-21 o 00:05
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 00:06   #889
novelove
Zakorzenienie

A w og鏊e to rozpaczam zbieram nami皻nie na okulary raybany korekcyjne, grosik do grosika, wchodz dzi na stron patrz, a tu ONE ZA 280 (normalnie ponad 400), ju ca豉 w skowronkach, zamawiam, szcz窷liwa, fruwam po mieszkaniu, a tu co , wyprzedane
smuteczek!
Stary 2013-01-21, 00:25   #890
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
A w og鏊e to rozpaczam zbieram nami皻nie na okulary raybany korekcyjne, grosik do grosika, wchodz dzi na stron patrz, a tu ONE ZA 280 (normalnie ponad 400), ju ca豉 w skowronkach, zamawiam, szcz窷liwa, fruwam po mieszkaniu, a tu co , wyprzedane
smuteczek!
Ja mam korekcyjne rb-oprawki bo o nie chodzi? nie znam sie na tych okularach.
Takie mi pasowaly wybra豉m a one sie okazaly ray ban. W sumie bez znaczenia, bo to chyba bez roznicy?

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

A co do buszu-nie ogarniam. Sterczy mi wok鏊 przedzialka. I niech sterczy. wiecej zachodu jakbym mia豉 to ogarnia ni to warte.

Dziewczyny powiedzcie czy cp mozna bra z vitapilem?
Czy to za duzo?
Tak z ciekawosci pytam bo lyka豉m cp, teraz vitapil. A moge lyka wszystko naraz
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-21, 00:34   #891
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
smuteczek!
O kurcze Ale bym si wkurzy豉...

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj dziewczynki jednak jak to baba nawet jak jest dobrze, to znajd co do czego si przyczepi.

Exclusive
Nie s逝chaj Mi ju ojciec wysy豉j linki z perukami, 瞠bym sobie wybra豉, oferuj帷, 瞠 zasponsoruje nawet 瘸rtowni...ale fakt to strasznie m璚z帷e.

A kolor na rozja郾ianych to i tak Ci si szybko wyp逝cze U mnie si zacz窸o w miar trzyma po 3-4 farbowaniu.
Doprawdy, pyszny 瘸rt

Wiem, wiem, dlatego ju planuj mniej wi璚ej farbowania 瞠by jak najszybciej w這sy z豉pa造 jaki pigment normalny Teraz jedno farbowanie, pocz徠kiem lutego nast瘼ne, i pod koniec lutego kolejne A potem ju my郵 瞠 regularnie co 3 tygodnie/miesi帷.

Cytat:
czasami mnie dawa豉 pod t maszyn do trwa貫j czyli ogrzewa豉 rozja郾iecz, czego podobno nie mo積a wgl robi

ja farbowa豉m 3raz garnierem i tylko po 1-2myciach si spiera a potem kolor si trzyma, co do krycia nie powiem bo ja na poziom 8 k豉d豉m 9
Wsp馧czuj fryzjerki

Ja w豉郾ie chc na spr鏏owanie zrobi tym garnierem, 瞠by zobaczy jakie b璠 po nim w這sy, a na sta貫 to w zamiarze mam u篡wa alfaparfu Tylko boj si 瞠 garnier s豉bo pokrywa w這sy

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 00:35   #892
novelove
Zakorzenienie

Agatau
Jest ogromna r騜nica Jak id ulic i widz cz這wieczaka w raybanach w豉郾ie, to nie musz patrze na logo, a wiem 瞠 to one. Nie wiem o co w nich chodzi, pewnie o wykonanie, ale sobie wymarzy豉m je. A mamu鄂a s逝sznie powiedzia豉, 瞠 na moje fanaberie (jakby nie patrze to jest fanaberia, bo mam nowe oprawki) dawa nie b璠zie i sama sobie odk豉dam.

Ex
To smuteczek jest, OGROMNY SMUTECZEK!!
to kiedy farbujesz teraz?

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-21 o 00:37
novelove jest offline  
Stary 2013-01-21, 00:58   #893
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Ex
Jutro albo pojutrze Musz pofarbowa przed 鈔od, bo w 鈔od mam egzamin w szkole i chc jako wygl康a

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

No a poza tym mo磧iwe 瞠 spotkam si z t kole瘸nk fryzjerk podczas egzaminu, i g逝pio mi b璠zie bo mia豉m robi u niej, a w ko鎍u zrobi豉m na w豉sn r瘯 i wygl康am jak wygl康am A na poprawki ewentualne teraz to ju na pewno nie b璠 do niej sz豉, jak ju zacz窸am, tak i sko鎍z, bez niczyjej pomocy

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

A tak w og鏊e to my郵a豉m 瞠 dzisiaj padn... Pu軼i豉m sobie przedtem muzyk, r騜ne stare piosenki kt鏎ych par lat temu cz瘰to s逝cha豉m i nagle wzi窸o mnie na ta鎍e No i tak gibam si w swojej przestrzeni z zamkni皻ymi oczami a tu nagle dono郾y 鄉iech.... wyobra嬈ie sobie jak te moje wygibasy musia造 wygl康a, 瞠 w豉sny rodzony syn si ze mnie 鄉ia

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-21 o 00:59
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 02:44   #894
shizaxa
Wtajemniczenie

Kotka jedyne zdj璚ie jakie mam z gorszymi w這sami tzn zaraz po rozja郾iaczu to 郵ubne u這穎ne sa pod fryzur 郵ubn to a tak nie wida ale dzi瘯i Waszym opiniom o obecnych w這sach wiem jak o nie dba i mam nadziej 瞠 za p馧 roku pochwal si efektami, jutro id si zapisa do fryza na podci璚ie tych ko鎍闚
8263770447_2e0d5f39b0_z.jpg

p.S. do dziewczyn stosuj帷ych wcierke jantar, nie przyciemnia w這s闚?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-21 o 02:45
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 07:20   #895
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Nie Jednak przy d逝窺zym stosowaniu u mnie nieco z鄴趾造, ale moje w這sy maj tendencj do 鄴趾ni璚ia
Stary 2013-01-21, 07:22   #896
Agatau88
Zakorzenienie

Hej

Cytat:
Agatau
Jest ogromna r騜nica Jak id ulic i widz cz這wieczaka w raybanach w豉郾ie, to nie musz patrze na logo, a wiem 瞠 to one. Nie wiem o co w nich chodzi, pewnie o wykonanie, ale sobie wymarzy豉m je. A mamu鄂a s逝sznie powiedzia豉, 瞠 na moje fanaberie (jakby nie patrze to jest fanaberia, bo mam nowe oprawki) dawa nie b璠zie i sama sobie odk豉dam.

Ex
Chyba ze tak
Ja jak wybiera豉m nie wiedzialam jakiej s firmy. Wybra豉m dobralam i okaza這 sie ze ray ban. Znaczy jak sie dobrze rozumiemy to firma oprawek
Cytat:
Kotka jedyne zdj璚ie jakie mam z gorszymi w這sami tzn zaraz po rozja郾iaczu to 郵ubne u這穎ne sa pod fryzur 郵ubn to a tak nie wida ale dzi瘯i Waszym opiniom o obecnych w這sach wiem jak o nie dba i mam nadziej 瞠 za p馧 roku pochwal si efektami, jutro id si zapisa do fryza na podci璚ie tych ko鎍闚
Za陰cznik 5074548

Nie widac zniszczen.

Mi nie przyciemniala jak mialam jasne, ALE mega jasnych nie mia豉m, stosowa豉m ju jak malowa豉m londa.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-21, 10:36   #897
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cztery pierwsze, to zdj璚ia mojego tymczasowego koloru.
A dalej kolory jakie chcia豉bym mie. Naturalny kolor w這s闚 to mysi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,3 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,7 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (52,7 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_dlugie_06.jpg (33,2 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blond-wlosy.jpg (29,0 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg knjshd.jpg (21,4 KB, 13 za豉dowa)

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-01-21, 11:51   #898
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

rozmy郵am nadal czy robi jeszcze raz garnier naturals 10, bo po myciu w這ski poja郾ia造 ,ale chcia豉bym jeszcze nieco ja郾iej i mam na oku jeszcze t farbke http://www.sklepy24.pl/sklep/goldmax...ony-blond/3204 i ten odcie widzia豉m j u mnie w hipermarkecie po ok 7z ten kolor ma dobre opinie i ciekawa jestem jakby u mnie si sprawdzi jest tu kto kto mo瞠 j u篡wa ? robi豉m z tej marki ale z這cistym blondem i w這ski by造 ok wtedy tylko kolor wyszed bardzo jasny jak na z這ty blond czyli ten te powinien wyj嗆 jasniej

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-21 o 11:52
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-21, 12:00   #899
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Dzie dobry wczoraj nie mog豉m zasn望 miota豉m sie po tym 堯磬u jak op皻ana jaka

Cytat:
No i ten wysyp bejbi
no jantar stosowa豉m z biostymin tak z oko這 2 tyg i zauwrzy豉m ze w這s闚 wypada mi o wiele mniej bo tragedie mia豉m od wrze郾ia lecia造 mi jak szalone

Cytat:
oj mi te ogrzewa豉... ale na szcz窷cie tylko raz, bo potem do niej do domu chodzi豉m i nie mia豉 jak

Cytat:
smuteczek!
oj... ale lipton... a jakie dokladnie chcesz? poka poka

Cytat:
Za陰cznik 5074548

no tutaj 豉dnie wygl康aj, choc po grzywce wida ze cienkie... to ja tez takie mia豉m! sciach豉m 5 cm... bola豉o ale jakie cudowne w dotyku byly i wko鎍u sie odbi豉m my郵e ze z 55 cm to spokojnie mam, teraz walcze o coraz d逝窺ze do wymarzonego celu a potem bede cze軼iej podcina, bo teraz robie to 2 razy w roku a ostatnio po farbie garnier naturals strasznie mi sie zacz窸y pl徠a wiec ju 2 tyg nosze ci庵le zwi您ane i myje 2 razy w tygodniu zeby troch od篡造
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-21 o 12:02
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-21, 13:08   #900
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Nie Jednak przy d逝窺zym stosowaniu u mnie nieco z鄴趾造, ale moje w這sy maj tendencj do 鄴趾ni璚ia
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Hej

Chyba ze tak
Ja jak wybiera豉m nie wiedzialam jakiej s firmy. Wybra豉m dobralam i okaza這 sie ze ray ban. Znaczy jak sie dobrze rozumiemy to firma oprawek

Nie widac zniszczen.

Mi nie przyciemniala jak mialam jasne, ALE mega jasnych nie mia豉m, stosowa豉m ju jak malowa豉m londa.
no ja mam poziom 9 wi璚 spr鏏uje jak cz瘰to te wcierki robicie? przed czy po myciu? jak po to innej od篡wki nie dajecie? nie t逝軼i w這s闚?
Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka wiadomo嗆
Cztery pierwsze, to zdj璚ia mojego tymczasowego koloru.
A dalej kolory jakie chcia豉bym mie. Naturalny kolor w這s闚 to mysi.
ojj ci篹ko b璠zie, czeka Ci kilkakrotne farbowanie...stopniowo zwi瘯szaj poziom a nie od razu 10 i wy瞠j. Wi璚ej powinny pom鏂 dziewczyny kt鏎e schodz z ciemnego, mo瞠 Asia, chyba tez mia豉 taki miodowy no i Bunny
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

rozmy郵am nadal czy robi jeszcze raz garnier naturals 10, bo po myciu w這ski poja郾ia造 ,ale chcia豉bym jeszcze nieco ja郾iej i mam na oku jeszcze t farbke http://www.sklepy24.pl/sklep/goldmax...ony-blond/3204 i ten odcie widzia豉m j u mnie w hipermarkecie po ok 7z ten kolor ma dobre opinie i ciekawa jestem jakby u mnie si sprawdzi jest tu kto kto mo瞠 j u篡wa ? robi豉m z tej marki ale z這cistym blondem i w這ski by造 ok wtedy tylko kolor wyszed bardzo jasny jak na z這ty blond czyli ten te powinien wyj嗆 jasniej
Ty coraz to ja郾iejsze chcesz mie
Cytat:
Dzie dobry wczoraj nie mog豉m zasn望 miota豉m sie po tym 堯磬u jak op皻ana jaka

no jantar stosowa豉m z biostymin tak z oko這 2 tyg i zauwrzy豉m ze w這s闚 wypada mi o wiele mniej bo tragedie mia豉m od wrze郾ia lecia造 mi jak szalone

oj mi te ogrzewa豉... ale na szcz窷cie tylko raz, bo potem do niej do domu chodzi豉m i nie mia豉 jak

oj... ale lipton... a jakie dokladnie chcesz? poka poka

no tutaj 豉dnie wygl康aj, choc po grzywce wida ze cienkie... to ja tez takie mia豉m! sciach豉m 5 cm... bola豉o ale jakie cudowne w dotyku byly i wko鎍u sie odbi豉m my郵e ze z 55 cm to spokojnie mam, teraz walcze o coraz d逝窺ze do wymarzonego celu a potem bede cze軼iej podcina, bo teraz robie to 2 razy w roku a ostatnio po farbie garnier naturals strasznie mi sie zacz窸y pl徠a wiec ju 2 tyg nosze ci庵le zwi您ane i myje 2 razy w tygodniu zeby troch od篡造
to tydzie po rozja郾iaczu wi璚 tak nie wida...najbardziej by這 wida bo ok 2-3miesi帷ach jak si te spalone w這sy zfilcowa造 ale by這, min窸o...teraz id obci望 suche ko鎍e ok 3-4cm pewnie i walcz
A Twoje w這ski mi si podobaj Koteczko

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.