W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-21, 16:36   #931
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

A ja mam ochot na OMBRE wybijcie mi to z g這wy...
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:39   #932
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Dzie dobry

by豉m na uczelnie i u Babci, a teraz do nauki

trzymajcie si, bo podobno mamy dzisiaj najbardziej depresyjny/do逝j帷y dzie w roku
ehh dobrze wiedzie.....m鎩 mo瞠 nei by do逝j帷y a bardziej wkurzajacy :P prawie 40min czekalam na tramwaj przemarz豉m tak ze az r彗 i n鏬 nie mog豉m ruszy bo mi odmarz造 ;/ a 瞠 jestem po chorobie i nie dokonca wyleczona to gardlo mnie zn闚 zacz窸o bole eh

Nie ma to jak MPK ;/

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Hej

Witam si dzi z Wami kawk i p帷zkiem, przez t pogod jedyne na co mam ochot to jedzenie A w ko鎍u im wi璚ej t逝szczyku zim, tym cieplej
ja to ciagle pizze jem ostatnio masakra ale poprawia mi to humorek w te zimowe dni...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
haha teraz Ciebie wzi窸o

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
wrzuce wam zdj璚ia dla por闚nania jak wyszed mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach mo瞠cie por闚na jak kolor ja郾ieje ,czyli jak ten popiel zmywa si u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdj璚ia robione w tym samym miejscu bez s這鎍a
nie jest rudo po prostu wyszed ci ciep造 blond. Nie kombinuj ju bo masz naprawde 豉dne w這ski

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Asiu bardzo 豉dnie Ci si w這ski rozja郾i造

Dosta豉m wiadomo嗆 jakiej w 篡ciu bym si nie spodziewa豉 Za豉mka normalnie. Mam nadziej tylko 瞠 wszystko sko鎍zy si dobrze (pisz tak og鏊nikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
nie wiem o co chodzi, ale bedzie dobrze na pewno trzeba by takiej mysli
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:41   #933
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
haha teraz Ciebie wzi窸o
wzi窸o wzi窸o, ale raczej nie zrobi, bo to nie w moim stylu
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:44   #934
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Troche bez sensu. Juz lepiej od razu dac poziom 10, a ciemniejsze partie najwyzej poprawic albo zrobic kilka pasemek rozjasniaczem i wsio zlapac tonerem popielato-fioletowym na slabej wodzie.
Jak masz wlosy naturalne 6 to farba 10 da Ci cos miedzy 8-9.
Kilka razy przejedziesz wlosy ta sama farba i kolor sie wyrowna. Tyle, ze kolejnym razem nie kladziesz farby na wodzie 9 proc na calosc tylko na odrosty plus maly margines 2-3 cm.
s瘯 w tym 瞠 farbowana 6-tka, wi璚 farbowanej mi nie z豉pie
a tej naturalnej 6-tki na razie tylko 0,5 cm

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-21 o 16:47
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:49   #935
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Ja Ci nie wybij bo mi si niestety podoba

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
ehh dobrze wiedzie.....m鎩 mo瞠 nei by do逝j帷y a bardziej wkurzajacy :P prawie 40min czekalam na tramwaj przemarz豉m tak ze az r彗 i n鏬 nie mog豉m ruszy bo mi odmarz造 ;/ a 瞠 jestem po chorobie i nie dokonca wyleczona to gardlo mnie zn闚 zacz窸o bole eh

Nie ma to jak MPK ;/

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

ja to ciagle pizze jem ostatnio masakra ale poprawia mi to humorek w te zimowe dni...

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

nie wiem o co chodzi, ale bedzie dobrze na pewno trzeba by takiej mysli
Ojej wsp馧czuj Mi si nie chce nawet nigdzie wychodzi teraz, taka ciapa

Ja te ostatnio ci庵le pizz z t jad豉m, a do tego szampan i teraz wygl康am jak wygl康am

Dzi瘯uj Ci bardzo

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:50   #936
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
no tak ja mia豉m to samo w這sy 40 cm z kt鏎ych trzeba bylo spokojnie 5 zciacha ale co jak trzeba bylo to trzeba i teraz ju malutko zosta這 tych po rozja郾iaczu, ale wiekszo嗆 dziewczyn tu mia豉 takie przygody a to tylko pielegnacja i napewno beda dwa razy grubsze ni te co masz wia rezulataty po paru miesi帷ach ale najlepsze po do嗆 d逝gim czasie, ja najlepsze zauwarzy豉m 2 lata po stosowaniu tego wszystkiego, w這sy z miej wiecej d逝go軼i do ramion s do zapie鎍ia stanika!! wiec wszystko przed Toba no i wytrwa這嗆 i cierpliwo嗆 w piel璕nacji. A co do moich w這s闚 to wrzuca豉m chyba w poprzednim w徠ku jak sie zmienia造 , jak bedzies chcia豉 to wrzuce do albumu zeby lukn窸a

WOW a czemu tak? to niech juz minie bo ja nie chce takiego dnia

a mo瞠 bo ja zauwarzy豉m to platanie tak tydzien dwa po farbowaniu, siedz ca造 dzie w pracy w rozpuszczonych a potem przychodz do domu i dos這wnie zeby to rozpl徠a urywam wlosy wyrywam je bo inaczej nie da rady je odsup豉.... masakra trzeba olej na這篡 mo瞠 to co da... no troche je przet逝szczam nie myje 3 dni
wrzu wrzu, ja zaraz napisz efekty po wizycie u fryzjerki
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
pytanko:
czy kt鏎a z was stopniowo schodzi豉 do blondu?
my郵 o czym takim, 瞠 odrosty zafarbuj 7-k, reszta b璠zie na poziomie tera幡iejszym 6, potem jak poziom 6 p鎩dzie pod n騜, to na odrosty wtedy 8, i tak my郵 czy to dobry pomys zej軼ia do 9-tki... chyba nie b璠zie bardzo wida r騜nicy jednego tonu, jak my郵icie?

na w徠ku o jantarze czyta豉m 瞠 rozja郾ia, szkoda 瞠 nie mog wypr鏏owa na sobie...

dziewczyny - o co chodzi z tymi albumami bo ja zielona... a te chcia豉bym zajrze...

ps. m鎩 dzie zacz掖 si wspaniale, oby tak zosta這
mysl 瞠 od razu jeden poziom musisz k豉嗆 na ca貫 w這sy
Cytat:
wrzuce wam zdj璚ia dla por闚nania jak wyszed mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach mo瞠cie por闚na jak kolor ja郾ieje ,czyli jak ten popiel zmywa si u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdj璚ia robione w tym samym miejscu bez s這鎍a
豉dny kolor, nie kombinuj zobaczysz jak po 2gim farbowaniu b璠zie bo 1sze nie zawsze chwyta idealnie od razu
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kotka
http://www.twojesoczewki.com/469-ray...olor-2012.html
model taki tylko inny kolorek, bo takie co mam w swoich okularach i jest zdecydowanie za ciemny. Co wpadaj帷e w bordo, butelkow ziele, albo granat. Nie wiem jeszcze

Asia
ζdnie! Nie kombinuj ju !

O tym dniu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday
smuteczek z powodu niespe軟ionych postanowie noworocznych
nie odczu豉m jeszcze tego dnia pomijaj帷, 瞠 nic mi si nie chce
Cytat:
Za szybko pochwali豉m dzie ...
Cytat:
Asiu bardzo 豉dnie Ci si w這ski rozja郾i造

Dosta豉m wiadomo嗆 jakiej w 篡ciu bym si nie spodziewa豉 Za豉mka normalnie. Mam nadziej tylko 瞠 wszystko sko鎍zy si dobrze (pisz tak og鏊nikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
Nie martw si, b璠zie dobrze, zawsze si da naprostowa sprawy...
Cytat:
Dawaj ten Jantar tylko na skore glowy, nie wcieraj we wlosy. Wlosy przy skorze glowy i tak zalapiesz przy nastepnym farbowaniu plus dodatkowy margines 1-2cm , wiec nie ma obaw . U mnie nie przyciemnia.

Ogolnie, wszelkie ziolowe cudenka lepiej stosowac ostroznie na blondzie i raczej nie na dlugosci. Ja bym sie bala uzywac hennowych odzywek, jesli mam farbowane na chlodny blond. Karmelowe blondy spoko, one moga sobie szalec
czyli na sam sk鏎 g這wy mo瞠 by nawet jak mam popielaty czy opalizuj帷y odcie?
A jak olej kokosowy mo瞠 dzia豉 na kolor w這s闚? bo mam do wykorzystania w domu

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:51   #937
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 766

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
A to dla porownania z wczoraj.
Nie patrzcie na mokre koncowki, przeczeslalam wlosy mokrym TT
Pi瘯ne masz te w這sy
Cytat:
zobacze czy zdo豉m wytrzyma tak te 3 tygodnie

Agatko pi瘯nie jest u Ciebie i grzyweczka super

wrzuce fotki jako takie ,ale kolor na odro軼ie (+5cm) i tak jest ciut inny nie a tak bardzo rudy i nie wida tak, 瞠 si odcina od d逝go軼i na d逝go軼iach boski w sumie zale篡 od oswietlenia bo w innym pokoju ostatnie zdj璚ie nie wida r騜nicy
zastanawiam si czy nie poprawi tego za kilka dni nutrissem 111 bo mam akurat ,a potem na nast瘼ne farbowanie niespr鏏owa nutrisse 101
Troche sie odcina ale og鏊nie jest 豉dnie, bardziej ni po Londzie mi si podoba
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
oj nieee, ta biel Ci pasuje!
Zgadzam sie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a czy mog Was doda do listy znajomych? Chcia豉bym popatrze na wasze albumy, ale nie wszystkie s dost瘼ne. A nie chc bez Waszej zgody tego robi.
Pewnie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Napisa豉m tej dziewczynie ze spotkamy sie i porozmawiam z ni i dopytam sie wszytkiego o tej suni.... o matko co za sytuacja, w 篡ciu bym sie nie spodziewa豉!!! a sie trz瘰
Spokojnie, bedzie dobrze wszystko
Cytat:
Shizaxa
Jaaaaki 豉dny Szkoda, 瞠 ja taka blada.

Cho ja ostatnio tak siedz i my郵, 瞠 ja chyba tego koloru to w 篡ciu nie zmieni, bo jakby zawidzia mi si znowu jasny blond to nie mia豉bym si造, by od nowa si m璚zy
To samo mam, my郵e 瞠by te moje przyciemni sporo bo ju s za jasne, bia豉we momentami i wkurza mnie to. O br您ie my郵e og鏊nie, ale jak sobie pomy郵e ze mam potem wracac do jasnych to mi sie odechciewa
Cytat:
dodaj 鈍ie瞠 k豉ki i sama ju nie wiem co my郵e
Raz jestem zadowolona, a nied逝go potem, 瞠 do dupy, bo 鄴速awo przy odro軼ie.
Toc dobrze jest
Pami皻aj 瞠 ma這 ktory blond robiony farba jest jednolity, zawsze z wierzchu beda troche jasniejsze, spod spodu ciemniejsze. Chyba ze ktos ma jasne naturale i mu bedzie wszystko idealnie wychodzi這.
Jest ok przecie, marudo
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:55   #938
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
s瘯 w tym 瞠 farbowana 6-tka, wi璚 farbowanej mi nie z豉pie
a tej naturalnej 6-tki na razie tylko 0,5 cm
To lepiej zrob dekoloryzacje wlosow i dopiero farbuj na jasny blond. Dekolor nie niszczy wlosow, zdejmie tylko sztuczny pigment.

Zadna jasna farba nie ruszy Ci farby. Rozjasniacz rozjasni, ale sztucznego pigmentu do konca tez nie wywabi.

Ostatecznie mozesz robic pasemka, a przy skorze dawac jasniejszy kolor coraz, ale to dluga droga do jednolitego koloru.Mozesz ewentualnie zestopniowac korone i na niej zrobic pasemka, coraz podcinajac koncowki i skracajac tyl wlosow. Tak szybciej pozbedziesz sie koloru, bo korona krotsza bedzie. Ja tak schodzilam z farby i mam jasne. Pasemka na wystopniowanej koronie, spod ze starej farby, a odrosty jasna farba. Da sie przezyc.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-21, 16:58   #939
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Nie martw si, b璠zie dobrze, zawsze si da naprostowa sprawy...
Nie zawsze si da, je郵i chodzi o sprawy z dalekiej przesz這軼i Ale mam nadziej, 瞠 jako si uda Dzi瘯uj

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:00   #940
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja Ci nie wybij bo mi si niestety podoba

Ojej wsp馧czuj Mi si nie chce nawet nigdzie wychodzi teraz, taka ciapa

Ja te ostatnio ci庵le pizz z t jad豉m, a do tego szampan i teraz wygl康am jak wygl康am

Dzi瘯uj Ci bardzo
ja dzi 2 razy skroba豉m szyby z ogromnej warstwy lodu

By豉m dzi podci望 te moje ko鎍闚ki, w sumie na d逝go軼i wyr闚na豉 mi i posz這 ok 3cm czyli te zniszczone. Powiedzia豉 mi fryzjerka 瞠 reszt w這s闚 mam zdrowych mam ich duzo, ale bardzo cienkie...tylko 瞠 z racji 瞠 mam loki to na ko鎍e musz nak豉da co do stylizacji kr璚onych w這s闚. Ona poleca豉 z firmy na kt鏎ej pracuje czyli vitality's. Ale chce us造sze Wasze zdanie co dawa na ko鎍闚ki?? mo瞠 te z lokami si wypowiedz??
No i dopiero w 鈍ietle salonu fryz. zobaczy豉m jakie mam jasne 豉dne w這sy nawet fryzjerka zachwala豉 i pyta豉 czy sama sobie farb farbuj jutro postaram si wyprostowa i pokaza jak wygl康aj teraz po obci璚iu w這sy, od篡造 na pewno

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:01   #941
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
czyli na sam sk鏎 g這wy mo瞠 by nawet jak mam popielaty czy opalizuj帷y odcie?
A jak olej kokosowy mo瞠 dzia豉 na kolor w這s闚? bo mam do wykorzystania w domu
Jantar to tylko kuracja 3 tyg. nawet jak Ci cos lekko oceipli to tylko przy skorze, a i tak pewnie co miesiac farbujesz.

Olej kokosowy nie powinien nic zlego robic, bo jest jasny, nie ma zadnych aktywnych zwiazkow chemicznych, jest tylko olejem Dobry jest tez jojoba i argan. Rycynowy na calosci to lepiej sobie odpuscic, bo wloski ponoc lekko ciemnieja, ale ostro sie wzmacniaja - na skalpie mozna ryzykowac.

Kupisz fioletowy szampon albo dolejesz troche plukanki fioletowej czy srebrnej do regularnego szamponu i nawet nie zauwazysz zadnej roznicy Tylko tej plukanki niewiele, bo mozna sina glowe se zafundowac lyzeczka na 100 ml
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:05   #942
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
ja dzi 2 razy skroba豉m szyby z ogromnej warstwy lodu

By豉m dzi podci望 te moje ko鎍闚ki, w sumie na d逝go軼i wyr闚na豉 mi i posz這 ok 3cm czyli te zniszczone. Powiedzia豉 mi fryzjerka 瞠 reszt w這s闚 mam zdrowych mam ich duzo, ale bardzo cienkie...tylko 瞠 z racji 瞠 mam loki to na ko鎍e musz nak豉da co do stylizacji kr璚onych w這s闚. Ona poleca豉 z firmy na kt鏎ej pracuje czyli vitality's. Ale chce us造sze Wasze zdanie co dawa na ko鎍闚ki?? mo瞠 te z lokami si wypowiedz??
No i dopiero w 鈍ietle salonu fryz. zobaczy豉m jakie mam jasne 豉dne w這sy nawet fryzjerka zachwala豉 i pyta豉 czy sama sobie farb farbuj jutro postaram si wyprostowa i pokaza jak wygl康aj teraz po obci璚iu w這sy, od篡造 na pewno
Jedwab CHI, stanowczo!!! Ob喚dny (taki troch m瘰ki) zapach i super dzia豉nie

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:13   #943
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Za陰cznik 5073628Za陰cznik 5073630
Za陰cznik 5073629

1 i 2 zdj璚ie pokazuje kolor, na szcz瘰cie nie robi si 鄴速y
3pokazuje jakie mam cieniasy i ile musz conajmniej 軼i望 bo mam 軼ieniowane i to jeszcze nier闚no no i liche takie
Czy ja musz prostowa w這sy jak p鎩d na 軼i璚ie czy r闚no 軼i望 poradzi sobie na kr璚onych?
Faktycznie te ko鎍闚ki liche... ale w這sy odrosna

Cytat:
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
Ja sie zastanawia豉m nad Silic ale koniec ko鎍闚 wzi窸am Celebrin

Cytat:
Nie jest rudo ζdnie jest, zja郾ia這 faktycznie

Cytat:
Chi jest boski Ja z marionu te lubie
Stary 2013-01-21, 17:15   #944
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Super Kazdemu okresowo wypdaja wlosy. Mi wypada to akurat na wrzesien, jak u Ciebie. Niekoniecznie ma to zwiazek ze zdrowiem, po prostu, natura robi swoje i robi miejsce mlodym wloskom . Ale fakt, wkurza to, ze wlosy leca na poduszke, moja czarna posciel (taaaaakkkk mam czarna byla usiana jasnymi klakami, plecy mnie swedzialy, bo wlosy wpadaly pod bluzke. Zadna mi przyjemnosc .
no w豉snie... ja te mia豉m masakre wszedzie by造 moje w這sy! wsz璠zie na kazdym ubraniu, najgorzej na bluzkach i bluzach i ci庵造 sie bo to d逝gie w這sy i nie mog豉m sie ich pozby ! no i sporo straci豉m na gesto軼i no ale ju nic nie zrobie tylko mo瞠 kupie ten sumpement co jedna dziewczyna pisa豉 wcze郾iej o nim

Cytat:
Kotka
Mo瞠sz sobie zrobi okularki przeciws這neczne ze szk豉mi korekcyjnymi
b璠e musia豉 tak zrobi wtedy ju bede na maska zadowolona

Cytat:
oj ja te bym mia豉 strasznie mi sie podoba

Cytat:
wrzu wrzu, ja zaraz napisz efekty po wizycie u fryzjerki
jak bede w domku gdzie kolo 20-stej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

Spokojnie, bedzie dobrze wszystko
no nie wiem boje sie ... aj wiem marudze bo co bedzie to bedzie wko鎍u szczenaik tez nie zachowuje sie jak anio , bardziej ma造 s這dki diabe
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:17   #945
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Chi jest boski Ja z marionu te lubie
Ja z marionu lubi serum termoochronne A tak w og鏊e to ostatnio na kwc widzia豉m 瞠 z joa鄂i jaki olejek arganowy na w這sy zrobili czy co takiego, ciekawa jestem jak sk豉dowo wygl康a

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:20   #946
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
to kupi jedwab, ten albo z marionu
z marionu mam to serum termo i na razie raz stosowa豉m ale super jest

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:22   #947
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

KITKA ja teraz mam takie troche ombre tez myslalam ze nigdy a tu prosze 4 kolory

EXCLUSIVEE trzymaj sie Kochana, jak chcesz pisz pw
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:24   #948
shizaxa
Wtajemniczenie

a CHI mo積a w stacjonarnych sklepach dosta czy tylko na necie?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:27   #949
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Ja z marionu lubi serum termoochronne A tak w og鏊e to ostatnio na kwc widzia豉m 瞠 z joa鄂i jaki olejek arganowy na w這sy zrobili czy co takiego, ciekawa jestem jak sk豉dowo wygl康a
Te ostatnio kupi豉m to serum P鏦i co jeszcze nie korzysta豉m, jedynie z jedwabiu, i jestem zadowolona z niego bardzo, ale juz go mia豉m wiec to nie by zakup w ciemno
Stary 2013-01-21, 17:29   #950
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
KITKA ja teraz mam takie troche ombre tez myslalam ze nigdy a tu prosze 4 kolory
haha no w sumie ja te mam lekkie, bardzo delikatne, ale tak jak pisa豉 Bunny, chyba ka盥a tak ma :-D 瞠 jak przy這篡my ko鎍闚ki w這s闚 do tych na czubku g這wy to si okazuj sporo ja郾iejsze :-D
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:29   #951
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Te ostatnio kupi豉m to serum P鏦i co jeszcze nie korzysta豉m, jedynie z jedwabiu, i jestem zadowolona z niego bardzo, ale juz go mia豉m wiec to nie by zakup w ciemno
ja z jedwabiu z mariona tez zadowolona by豉m, stosowa豉m swego czasu, jak nie znajd CHI u mnie w mie軼ie to mariona kupi

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:32   #952
kitkulka
Zakorzenienie

By豉m dzisiaj u Babci i u niej na p馧ce znalaz豉m co z Marionu, ale nie pami皻am co w ka盥ym razie do w這s闚 kurcze, mog豉m zapyta gdzie kupuje... dryndne p騧niej
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:34   #953
exclusivee
Zakorzenienie

http://granashop.pl/pl/p/Zegarek-Wasy-zloty/9 uwielbiam ten wz鏎

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:35   #954
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
a co on oznacza?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:41   #955
kitkulka
Zakorzenienie

Dziewczyny T mi da w pi徠ek ksi捫k planeta dobrych my郵i
ekstraaaa ma same takie pozytywne teksty w 鈔odku i normalnie odk康 j mam to si z ni nie rozstaj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2791.jpg (57,1 KB, 21 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:49   #956
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja sie zastanawia豉m nad Silic ale koniec ko鎍闚 wzi窸am Celebrin
Ma fajny sklad, ale warto dokupic kwas pantotenowy Calcium panthotenicum, bo go tu malo. To koszt jakies 7 zlotych za 50 tabsow i ew. pokrzywe.
Fajne, ze jest kwas hialuronowy i skrzyp w Celebrinie
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-21, 17:52   #957
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ma fajny sklad, ale warto dokupic kwas pantotenowy Calcium panthotenicum, bo go tu malo. To koszt jakies 7 zlotych za 50 tabsow i ew. pokrzywe.
Fajne, ze jest kwas hialuronowy i skrzyp w Celebrinie
znowu w silice jest wi璚ej CP ale nie ma skrzypu i chyba musz skrzyp dokupi

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:02   #958
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
To lepiej zrob dekoloryzacje wlosow i dopiero farbuj na jasny blond. Dekolor nie niszczy wlosow, zdejmie tylko sztuczny pigment.

Zadna jasna farba nie ruszy Ci farby. Rozjasniacz rozjasni, ale sztucznego pigmentu do konca tez nie wywabi.

Ostatecznie mozesz robic pasemka, a przy skorze dawac jasniejszy kolor coraz, ale to dluga droga do jednolitego koloru.Mozesz ewentualnie zestopniowac korone i na niej zrobic pasemka, coraz podcinajac koncowki i skracajac tyl wlosow. Tak szybciej pozbedziesz sie koloru, bo korona krotsza bedzie. Ja tak schodzilam z farby i mam jasne. Pasemka na wystopniowanej koronie, spod ze starej farby, a odrosty jasna farba. Da sie przezyc.
dzi瘯i za odpowied, b璠 teraz my郵e nad tym co najlepiej...
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:04   #959
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

A ja chyba nie b璠 kombinowa z innymi suplami tylko po prostu wr鏂 do tego co sprawdzone i pewne czyli do CP nie bior nic ju prawie dwa miesi帷e wi璚 my郵 瞠 bez problemu mog do niego wr鏂i. Zastanawiam si tylko czy mog豉bym jednocze郾ie pi skrzypokrzyw?

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest teraz online  
Stary 2013-01-21, 18:07   #960
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja te witaminy g堯wnie bra豉m na cere + wypadanie w這s闚 jako takie ale wypadanie powoli si normuje chyba...

Teraz nie wiem co z w這sami - a gdzie 1,5 tygodnia 瞠by decyzje podj望.

3 opcje mam
-zosta przy takim jasnym jak mam tylko wyr闚na kolor poziomem 10 na ca這軼i, zale篡 mi na czym takim jak po Kolestonie i my郵a豉m 瞠by da na na odrost alfe 11.21 10.21 mo瞠, plus na ca這嗆 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk豉niam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemni ca這嗆 do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wi璚 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robi odrost na 12%, jestem do嗆 mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w這sami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn, prawie bia陰. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w這sy nawet robi帷 malaks co 2 miesi帷e od razu mi 豉pi kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl康am ca豉 taka blada, ostatnio jakie jasne ciuchy przymierza豉m w mohito, zimne kolory - mi皻a i jaki blady r騜, to wog鏊e masakra Z 9 poziomem wi瘯szy kontrast by by do twarzy, mog豉bym na 9 % robi. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by這by problemu znowu jakbym jednak wola豉 takie jasne z tym 瞠 g鏎a b璠zie ciemniejsza zapewne

- opcja 3 - najprostsza - br您 kt鏎y tez mnie korci

Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12788_429782277082884_1447955226_n.jpg (40,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8024_388555377872241_2144619344_n.jpg (61,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 292548_357594187635027_1633550134_n.jpg (21,3 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 542156_357573470970432_659250367_n.jpg (79,5 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 576617_357573667637079_1071243537_n.jpg (19,5 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 179591_378988505495595_1130908932_n.jpg (33,7 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 318753_429777763750002_1930495347_n.jpg (46,1 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 480150_429778010416644_85289748_n.jpg (29,9 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 292642_363289180398861_1485630251_n.jpg (39,1 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:30
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.