W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-21, 18:11   #961
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

mnie si podoba ten ciemniejszy...
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:19   #962
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
a CHI mo積a w stacjonarnych sklepach dosta czy tylko na necie?
ja sw鎩 dosta豉m u fryzjerki, w takim malutkim saloniku

Czeko
no ale wiesz, pow鏚 do gl璠zenia zawsze si znajdzie.
MOJA DROGA PANNO, co to za fejsbukowe poskramianie blondu, a my nic o nim nie wiemy?
...
dobra, doczyta豉m

Kitka
Chodzi Ci o te w御y na zegarku? Ja te tego nie kmini. Wsz璠zie w御y kole瘸nka nawet sobie ze swoim ch這pakiem zrobili tatua瞠 na palcu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg koskosks.jpg (10,7 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:22
novelove jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:24   #963
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m tym roz鈍ietlonym blondem i jak najbardziej polecam. Wbrew temu co widnieje na opakowaniu i palecie, nie wpada w 鄴速awe tony. Podczas farbowania kolor robi si sino-fioletowy. Jak zmy豉m i wysuszy豉m to zobaczy豉m bardzo 豉dny, be穎wy bardzo jasny blond (co mi璠zy 9 a 10 poziomem). Rozja郾i造 si lepiej ni si spodziewa豉m, a moje w這sy raczej ci篹ko si rozja郾iaj, mimo 瞠 naturalnie mam co jak sprany blond poziomu 8

Hoduj odrost i chyba nied逝go wypr鏏uj tym razem platynowy blond klik jestem naprawd zaskoczona t farb, efekt jak po profesjonalnej
dzi瘯i za info
w sumie mog豉bym wypr鏏owa bo koszt 7 z i mam blisko miejsce gdzie mog j dosta pomy郵e nad ni
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Asiu bardzo 豉dnie Ci si w這ski rozja郾i造

Dosta豉m wiadomo嗆 jakiej w 篡ciu bym si nie spodziewa豉 Za豉mka normalnie. Mam nadziej tylko 瞠 wszystko sko鎍zy si dobrze (pisz tak og鏊nikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
ja si te ciesze
trzymaj si mocno kochana
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
A ja mam ochot na OMBRE wybijcie mi to z g這wy...
ja mam teraz chociaz niechce
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

nie jest rudo po prostu wyszed ci ciep造 blond. Nie kombinuj ju bo masz naprawde 豉dne w這ski [COLOR="Silver"]
wiem , tylko 瞠 ja jak ka盥a z nas widze rudo嗆-z馧 to juz takie ,,zboczenie"
Cytat:
豉dny kolor, nie kombinuj zobaczysz jak po 2gim farbowaniu b璠zie bo 1sze nie zawsze chwyta idealnie od razu
wiem bo ju nim robi豉m wcze郾iej dwa razy i nie wiem co mi odbi這 瞠by si przyciemnia bo mia豉m taki 豉dny jasny blodzik
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Troche sie odcina ale og鏊nie jest 豉dnie, bardziej ni po Londzie mi si podoba

Cytat:

Nie jest rudo ζdnie jest, zja郾ia這 faktycznie

ciesze si
Cytat:
Ja z marionu lubi serum termoochronne A tak w og鏊e to ostatnio na kwc widzia豉m 瞠 z joa鄂i jaki olejek arganowy na w這sy zrobili czy co takiego, ciekawa jestem jak sk豉dowo wygl康a
te mam to serum ,a ten olejek tez mam ale jeszcze go nie u篡wa豉m bo mam z marionu jeszcze arganow podobn
Cytat:
Dziewczyny T mi da w pi徠ek ksi捫k planeta dobrych my郵i
ekstraaaa ma same takie pozytywne teksty w 鈔odku i normalnie odk康 j mam to si z ni nie rozstaj
o... ciekawe sama bym poczyta豉

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:27   #964
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
KITKA ja teraz mam takie troche ombre tez myslalam ze nigdy a tu prosze 4 kolory

EXCLUSIVEE trzymaj sie Kochana, jak chcesz pisz pw
Co racja to racja

Agatko dzi瘯uj Ci

Cytat:
Te ostatnio kupi豉m to serum P鏦i co jeszcze nie korzysta豉m, jedynie z jedwabiu, i jestem zadowolona z niego bardzo, ale juz go mia豉m wiec to nie by zakup w ciemno
To spr鏏uj, serum naprawd jest fajne, w przeciwie雟twie do mgie趾i kt鏎 mam i w kt鏎ej pompka mi si popsu豉

Cytat:
a CHI mo積a w stacjonarnych sklepach dosta czy tylko na necie?
I tu i tu, trzeba szuka Mo瞠 nawet u fryzjera by mieli. Na allegro jest za nieca貫 4z, wi璚 je郵i planujesz kupi jak捷 mask w najbli窺zym czasie to zobacz czy u jednego sprzedawcy znajdziesz t mask i jedwab CHI, je郵i tak to Ci si op豉ci zamawia z neta bo koszt przesy趾i b璠zie jeden

Cytat:
a co on oznacza?
W sumie to nic Ale podobaj mi si rzeczy z tym wzorem, wpisz w google moustache i powinno Ci co wi璚ej wyskoczy

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:30   #965
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
w豉郾ie taki mia豉m kolor przed przyciemnieniem jak robi豉m garnierem naturals 10 jak ten drugi blond co mi odbi這 wtedy
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kitka
Chodzi Ci o te w御y na zegarku? Ja te tego nie kmini. Wsz璠zie w御y kole瘸nka nawet sobie ze swoim ch這pakiem zrobili tatua瞠 na palcu.
no w豉郾ie... o co z tymi w御ami biega?

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:42   #966
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 792

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
w豉郾ie taki mia豉m kolor przed przyciemnieniem jak robi豉m garnierem naturals 10 jak ten drugi blond co mi odbi這 wtedy

no w豉郾ie... o co z tymi w御ami biega?
Jak ten ja郾iejszy czy ciemniejszy?

Spokojnie jeszcze wyprowadzisz sobie 豉dnie kolorek

Ja sie w tym jasnym czuje blado mega czasami. Ale mo瞠 jakbym robi豉 10 poziomem to by mi na bia這 pasm nie chwyta這, nie wiem
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:48   #967
hexe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

no kurcze... znacie si na blondach jak nikt, a ani jedna s堯wka nie podpowie, 瞠bym sobie krzywdy nie zrobi豉?
hexe22 jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:50   #968
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te witaminy g堯wnie bra豉m na cere + wypadanie w這s闚 jako takie ale wypadanie powoli si normuje chyba...

Teraz nie wiem co z w這sami - a gdzie 1,5 tygodnia 瞠by decyzje podj望.

3 opcje mam
-zosta przy takim jasnym jak mam tylko wyr闚na kolor poziomem 10 na ca這軼i, zale篡 mi na czym takim jak po Kolestonie i my郵a豉m 瞠by da na na odrost alfe 11.21 10.21 mo瞠, plus na ca這嗆 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk豉niam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemni ca這嗆 do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wi璚 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robi odrost na 12%, jestem do嗆 mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w這sami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn, prawie bia陰. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w這sy nawet robi帷 malaks co 2 miesi帷e od razu mi 豉pi kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl康am ca豉 taka blada, ostatnio jakie jasne ciuchy przymierza豉m w mohito, zimne kolory - mi皻a i jaki blady r騜, to wog鏊e masakra Z 9 poziomem wi瘯szy kontrast by by do twarzy, mog豉bym na 9 % robi. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by這by problemu znowu jakbym jednak wola豉 takie jasne z tym 瞠 g鏎a b璠zie ciemniejsza zapewne

- opcja 3 - najprostsza - br您 kt鏎y tez mnie korci

Jestem za ciemniejszym blondem Swoj drog ta tapicerka na ostatnim zdj璚iu w logo LV..... O MAMUNIU zakocha豉m si

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kitka
To 豉dnie haha

Wiecie, jest serce, gwiazdka, kwiatek, motylek etc. i s te W﹖Y One maj w sobie co takiego 瞠 chcia豉bym jaki dodatek z nimi w roli g堯wnej S inne ni wszystkie dotychczasowe printy

Cytat:
ja si te ciesze
trzymaj si mocno kochana

te mam to serum ,a ten olejek tez mam ale jeszcze go nie u篡wa豉m bo mam z marionu jeszcze arganow podobn
Dzi瘯uj Ci Asiu

O i jak to z marionu si sprawdza?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:54   #969
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hexe22 Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny,
w 鈍i皻a zafarbowa豉m naturalnie br您owe w這sy (poziom 5, mo瞠 6) farb cee cee 8.1
mia by popielaty blond, wysz這 rudawo, ale nie panikowa豉m. u篡wa豉m co kilka dni fioletowego szamponu joanny, by te rudo軼i nieco zniwelowa. da這 to niewiele, albo i bardzo du穎, ale niekoniecznie tego o co mi chodzi這.
mianowicie, dzi b璠帷 w sklepie us造sza豉m od kumpla, 瞠 mam jakie takie zielone te w這sy.
niestety mia racj, o ile w 豉zience tego nie widzia豉m, tak w mocno o鈍ietlonym sklepie, faktycznie b造ska豉 w nich ziele.
kupi豉m loreal preference 7.1 , za kilka godzin planuj go u篡...
teraz kilka pyta - czy ten odcie wybije zielenie i rudo軼i?
trzyma go zgodnie z zaleceniem? kr鏂ej? d逝瞠j?
boj si 瞠 przyciemni mi w這sy za bardzo i wyjd du穎 ciemniejsze ni obiecuje producent, co zrobi by tak si nie sta這?
wszelkie inne sugestie i uwagi s r闚nie mile widziane
Najlepiej jakbys wklei豉 zdjecie tego co masz i co chcesz uzyska.
Jak ci wybija ziele to nie wiem czy popiel co da - raczej sam w sobie nie za bardzo. Kitka zreszta chyba nawet dzisiaj pisa豉 瞠 na glona to be瞠. 7.13, 8.13
Moge sie myli ale wydaje mi si 瞠 popiel mo瞠 podbi t ziele, na rudo嗆 pomo瞠 ale na ziele raczej nie.
Stary 2013-01-21, 18:55   #970
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Jak ten ja郾iejszy czy ciemniejszy?

Spokojnie jeszcze wyprowadzisz sobie 豉dnie kolorek

Ja sie w tym jasnym czuje blado mega czasami. Ale mo瞠 jakbym robi豉 10 poziomem to by mi na bia這 pasm nie chwyta這, nie wiem
jak ta druga fotka od g鏎y od lewej
mam nadzieje chocia ju si czuje inaczej teraz jak si popiel wyp逝kuje
Cytat:
Dzi瘯uj Ci Asiu

O i jak to z marionu si sprawdza?

to z marionu ok. fajnie w這sy si rozczesuj chocia teraz odstawi豉m na jaki czas

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-21, 18:56   #971
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem za ciemniejszym blondem Swoj drog ta tapicerka na ostatnim zdj璚iu w logo LV..... O MAMUNIU zakocha豉m si

Kurcze zrobi豉bym ten ciemniejszy ale cholera cykam si raz 瞠 co nie wyjdzie, dwa 瞠 nie bedzie mi pasowa
No ale znowu teraz jakos mi cudownie z tym kolorem nie jest

Wiem na pewno 瞠 odcie z per這wym po造skiem pasuje mi jak ula
Stary 2013-01-21, 19:14   #972
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze zrobi豉bym ten ciemniejszy ale cholera cykam si raz 瞠 co nie wyjdzie, dwa 瞠 nie bedzie mi pasowa
No ale znowu teraz jakos mi cudownie z tym kolorem nie jest

Wiem na pewno 瞠 odcie z per這wym po造skiem pasuje mi jak ula
Czeko lepiej zrobi ciemniejszy blond ani瞠li br您 z kt鏎ego ci篹ej b璠zie zej嗆 z powrotem do jasnych A jak m闚isz sama 瞠 Ci 幢e w tym jasnym kolorze co masz, to mo瞠sz spr鏏owa, mo瞠 a nu oka瞠 si lepszy To przyciemnienie tylko o jeden ton, dobrze zrozumia豉m? Je郵i tak to nie powinno by ci篹ko wr鏂i z powrotem na poziom 10, w razie gdyby czu豉 si 幢e Ja te teraz zaryzykowa豉m, bo mia豉m ju do嗆 d逝gie w這sy, a postanowi豉m zej嗆 do koloru kt鏎y nawet nie wiedzia豉m czy b璠zie mi pasowa. I nie 瘸逝j, teraz musz tylko pozby si tej marchewy i b璠 mog豉 cieszy si moim pierwszym w 篡ciu blondem

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
to z marionu ok. fajnie w這sy si rozczesuj chocia teraz odstawi豉m na jaki czas
Yhym Skusi豉bym si na jaki jedwab/olejek, i nie wiem czy przy okazji zamawiania lady spa z keratyn wzi望 jedwab chi czy co drogeryjnego Bo co w ko鎍u musz wzi望 dla tych w這s闚 moich, jak b璠 mia豉 boba zabezpieczenie ko鎍闚ek b璠zie obowi您kiem.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj帷 blond te macie tak 瞠 g鏎na cz窷 w這s闚 jest ja郾iejsza od dolnej i wida lekkie przej軼ie mi璠zy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Boj si 瞠 jak uzyskam w ko鎍u blond to b璠zie za bardzo wida to przej軼ie mi璠zy kolorami i si pod豉mi troszku No i nie wiem czy to normalne, czy tylko ja tak mam?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:25   #973
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

Yhym Skusi豉bym si na jaki jedwab/olejek, i nie wiem czy przy okazji zamawiania lady spa z keratyn wzi望 jedwab chi czy co drogeryjnego Bo co w ko鎍u musz wzi望 dla tych w這s闚 moich, jak b璠 mia豉 boba zabezpieczenie ko鎍闚ek b璠zie obowi您kiem.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj帷 blond te macie tak 瞠 g鏎na cz窷 w這s闚 jest ja郾iejsza od dolnej i wida lekkie przej軼ie mi璠zy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Boj si 瞠 jak uzyskam w ko鎍u blond to b璠zie za bardzo wida to przej軼ie mi璠zy kolorami i si pod豉mi troszku No i nie wiem czy to normalne, czy tylko ja tak mam?
ja typowo na ko鎍闚ki u篡wam tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ra-wersja.html juz od wielu lat
co do koloru to ja mam na odwr鏒 g鏎e ciutke ciemniejsz od do逝 i w sumie ju si przyzwyczai豉m chocia i tak mnie to dra積i nieraz ....

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

dziewczynki mam takie pytanie
co s康zicie o takich wsuwkach do w這s闚 dla kobietki w moim wieku ? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ra-wersja.html lubie takie spineczki r霩ne i mam kilka do spinania grzywki ,ale nie wiem czy to ju nie przegi璚ie w moim wieku takie kokardki?

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:23
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:26   #974
exclusivee
Zakorzenienie

My tak si przejmujemy w這sami a nawet zesz這roczna miss polonia nie ma idealnie pofarbowanych KLIK

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:29   #975
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
no kurcze... znacie si na blondach jak nikt, a ani jedna s堯wka nie podpowie, 瞠bym sobie krzywdy nie zrobi豉?
Wybacz, ja jestem z doskoku, bo si ucz no i jak nie ma zdj耩 to raczej nikt radzi nie b璠zie - taka jest zasada, wszystko napisane na pierwszej stronie Bunny doradzi豉by Ci najlepiej, ale ma ci篹ki okres, wi璚 dobrze by by這 gdyby poczeka豉...

Jednak je郵i chodzi o ziele to na ni najlepsze s be瞠. Te si z ni zmaga豉m, wi璚 wiem i Bunny mi radzi豉. Samego popielu na pewno bym teraz nie dawa豉, bo mo瞠 j tylko podbi.
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:42   #976
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
My tak si przejmujemy w這sami a nawet zesz這roczna miss polonia nie ma idealnie pofarbowanych KLIK
no rzeczywi軼ie r騜ne odcienie blondu u niej wida chyba ma fryzjera amatora ale d逝go軼i tak bym nie pogardzi豉
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:45   #977
hexe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

hmm... przy tym 鈍ietle nie jestem w stanie zrobi zdj耩 na kt鏎ych wida cokolwiek wi璚ej... kurcze, zmartwi造軼ie mnie z tym popielem, bo o tej porze i przy tej 郵izgawicy nie dotr ju nigdzie po inna farb a musz j nasmarowa dzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0147.jpg (63,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0148.jpg (65,6 KB, 16 za豉dowa)
hexe22 jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:48   #978
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Te wymarzone wloski to dwa zupelnie inne kolory. Pierwsza modelka ma z pewnoscia jakis balejaz i to jest odcien neutralny w strone cieplego. Ja widze niuans rozowy i bezowy.
Druga pani ma rozjasniane i malowane na popielaty blond.

To, co zechcesz u siebie, moze wyjsc inaczej, niz u tych pan. Majac wyjsciowy kolor farbowany, mozesz pokusic sie o farbe z popielem i fioletem po kropce np. 12.16 Kolestonu - farba rozjasniajaca. Popiel da kopniaka rudosci, a fiolet da nieco zycia, ze kolor nie wyjdzie burawy. To w przypadku drugiej pani z pieskiem. Moze byc tak, ze bedziesz musiala uzyc potem tonera np. 9.16 Color Touch na wodzie 2 proc czy farby Koleston 10.16 na 3 proc wodzie - farbowanie pastelowe.

W przypadku pani pierwszej, to raczej mamy do czynienia z jasnym blondem bezowym i w tym wypadku to raczej farba 12.17 weszla by w gre. 7 odpowiada za bez. W przypadku Twoich wlosow trzeba je jednak nieco schlodzic, a ta farba moze nie do konca dac wymarzony efekt mimo, ze ma popiel po kropce, bo bez dodaje nieco ciepla. Wyjsciowe wlosy musialyby byc raczej neutralne lub mysie, a nie takie plomiennie cieple . Fakt, mozesz nieco kombinowac z tonerami i dojdziesz do kolorku

Dziewczyny moga doradzic cos innego, bo znaja wiele farb, ja jade tylko na Kolestonie i jestem z niego zadowolona.[COLOR="Silver"]
Podsumowuj帷 my郵isz, 瞠 mog豉bym co zdzia豉 farb 12.16 Kolestonu?

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:49   #979
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Ja te witaminy g堯wnie bra豉m na cere + wypadanie w這s闚 jako takie ale wypadanie powoli si normuje chyba...

3 opcje mam
-zosta przy takim jasnym jak mam tylko wyr闚na kolor poziomem 10 na ca這軼i, zale篡 mi na czym takim jak po Kolestonie i my郵a豉m 瞠by da na na odrost alfe 11.21 10.21 mo瞠, plus na ca這嗆 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk豉niam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemni ca這嗆 do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wi璚 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robi odrost na 12%, jestem do嗆 mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w這sami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn, prawie bia陰. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w這sy nawet robi帷 malaks co 2 miesi帷e od razu mi 豉pi kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl康am ca豉 taka blada, ostatnio jakie jasne ciuchy przymierza豉m w mohito, zimne kolory - mi皻a i jaki blady r騜, to wog鏊e masakra Z 9 poziomem wi瘯szy kontrast by by do twarzy, mog豉bym na 9 % robi. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by這by problemu znowu jakbym jednak wola豉 takie jasne z tym 瞠 g鏎a b璠zie ciemniejsza zapewne

by豉bym za ciemnym blondem
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:50   #980
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:

[/COLOR]Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj帷 blond te macie tak 瞠 g鏎na cz窷 w這s闚 jest ja郾iejsza od dolnej i wida lekkie przej軼ie mi璠zy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Przeszkadza ja mam g鏎 ciemniejsz, reszt ja郾iejsz, a po lewej stronie przy ko鎍ach ciemniej.
Ojj tak, te wszystkie perfekcyjnie r闚ne, b造szcz帷e kolorki to maj, bo si sphotoshopuj, o.
Stary 2013-01-21, 19:51   #981
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
hmm... przy tym 鈍ietle nie jestem w stanie zrobi zdj耩 na kt鏎ych wida cokolwiek wi璚ej... kurcze, zmartwi造軼ie mnie z tym popielem, bo o tej porze i przy tej 郵izgawicy nie dotr ju nigdzie po inna farb a musz j nasmarowa dzi
a masz mo瞠 w domu koncentrat pomidorowy? ciapnij na g這w i potrzymaj troszk je郵i glon jest delikatny, widoczny tylko w sztucznym 鈍ietle to powinno troszk pom鏂, a jak nie to b璠zie trzeba co z be瘸mi kombinowa, czy to farb czy chocia jak捷 szamponetk
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:54   #982
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Laskyyyy wla郾ie zmy豉m z w這s闚 lady spa... wyobra履e sobie pyszne pachn帷e,s這dkie cappuccino taaak tak pachnie ta maska chcia這 sie j zjesc ju raz j probowa豉m ale jaki efekt闚 nie zauwarzy豉m dzi drugi raz podchodze, no i przedewszystkim ma bardzo dobre opinie na KWC 4,5 gwazdki opisze efekty jak ju wysusz

Cytat:
nic tu nie ma, pisze ze produkt niedost瘼ny

Cytat:

3 opcje mam

kurcze no mi sie blond zdecydowanie bardziej podoba .... ale decyzja nale篡 do Ciebie

a teraz tadam! moje w這sy na przestrzeni ponad 2 lat
1. poczatki w這sy popalone suche zniszczone
2.ju dobrze wygl康aj帷e cel zapuszczanie i piel璕nacja
3. zdjecie z wrze郾ia 2012
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg page222.jpg (34,7 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg porost 2.jpg (43,8 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 09.12.jpg (79,7 KB, 60 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:56
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-21, 19:59   #983
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Czeko lepiej zrobi ciemniejszy blond ani瞠li br您 z kt鏎ego ci篹ej b璠zie zej嗆 z powrotem do jasnych A jak m闚isz sama 瞠 Ci 幢e w tym jasnym kolorze co masz, to mo瞠sz spr鏏owa, mo瞠 a nu oka瞠 si lepszy To przyciemnienie tylko o jeden ton, dobrze zrozumia豉m? Je郵i tak to nie powinno by ci篹ko wr鏂i z powrotem na poziom 10, w razie gdyby czu豉 si 幢e Ja te teraz zaryzykowa豉m, bo mia豉m ju do嗆 d逝gie w這sy, a postanowi豉m zej嗆 do koloru kt鏎y nawet nie wiedzia豉m czy b璠zie mi pasowa. I nie 瘸逝j, teraz musz tylko pozby si tej marchewy i b璠 mog豉 cieszy si moim pierwszym w 篡ciu blondem

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

No masz racje, chyba sie zdecyduje na ten 9 poziom. A jaki ja mam teraz na g這wie... hmmm 10/11 bym powiedzia豉 bo pasemka bia豉we posiadam nawet
O tu moje k豉ki http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=370
Troche sie cykam bo mam do嗆 problematyczny odrost, a znowu d逝gosci mocno 豉pi zimny kolor. Boje sie troche szarego mopa na d逝gosci
No i nie wiem czy koleston 9.16, czy alfa 9.21 czy moze cos innego.
Jeszcze musze mamie wymy郵e jak ma doj嗆 do ch這dnego be穎wego blondu A ona to ma wogole t璚ze, ciemny odrost mocno + zrudzia造 stary odrost a reszta jasny blond od 鄴速awego do zimnego bia豉wego

Co do twojego pytania - chyba nikt nie ma super jednolitego blondu Ja walczy豉m ci庵le z ciemniejszym do貫m, zr闚na豉m - to d馧 i tak jest ja郾iejszy od g鏎y A znowu w這sy zwierzchu s ja郾iejsze ni te od spodu
I p鏦i nie ma to odcieni 鄴販i ani rudo軼i to jest ok

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Laskyyyy wla郾ie zmy豉m z w這s闚 lady spa... wyobra履e sobie pyszne pachn帷e,s這dkie cappuccino taaak tak pachnie ta maska chcia這 sie j zjesc ju raz j probowa豉m ale jaki efekt闚 nie zauwarzy豉m dzi drugi raz podchodze, no i przedewszystkim ma bardzo dobre opinie na KWC 4,5 gwazdki opisze efekty jak ju wysusz

kurcze no mi sie blond zdecydowanie bardziej podoba .... ale decyzja nale篡 do Ciebie

Post瘼 jest mega je郵i chodzi o w這sy u ciebie, jakby dwie r騜ne osoby patrz帷 na pierwsze i ostatnie

No na braz chyba sie p鏦i co nie zdecyduje, ale przyciemnienie o ten ton czy 1,5 mnie korci.
Mega jasny blond jest pi瘯ny ale czasem czuje sie troche jakby w這sy swoje a moja twarz swoje, mega blado, troche sztucznie. Czasem znowu czuje sie bosko

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:56
Stary 2013-01-21, 20:01   #984
kitkulka
Zakorzenienie

Czeko dawaj poziom 9

a gdzie Wy kupujecie te maski lady spa?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 20:06   #985
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Post瘼 jest mega je郵i chodzi o w這sy u ciebie, jakby dwie r騜ne osoby patrz帷 na pierwsze i ostatnie

No na braz chyba sie p鏦i co nie zdecyduje, ale przyciemnienie o ten ton czy 1,5 mnie korci.
Mega jasny blond jest pi瘯ny ale czasem czuje sie troche jakby w這sy swoje a moja twarz swoje, mega blado, troche sztucznie. Czasem znowu czuje sie bosko
nom sama te tak bym pomy郵a豉
a jaki kolor chcia豉by wiesz ju dok豉dnie? to ma by jaki be?

Cytat:
Czeko dawaj poziom 9

allegro bejbe
http://allegro.pl/listing.php/search...ory=89001&sg=0
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-21, 20:06   #986
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

jest r霩nica ogromna teraz tak b造szcz i takie g陰dkie s pi瘯ne

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-21, 20:08   #987
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
allegro bejbe
dzi瞡!

zam闚i sobie, ale p騧niej, jak poczytam o tym troch

aaa Czeko w ko鎍u zdecydowa豉m si na p璠zel do bronzera i wybra豉m hakuro h14 http://allegro.pl/hakuro-pedzel-rozs...942728056.html
dzisiaj przyszed, jutro wypr鏏uj uzna豉m, 瞠 taki nie za du篡, nie za ma造, LECZ W SAM RAZ mo瞠 si sprawdzi
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-21, 20:17   #988
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
nom sama te tak bym pomy郵a豉
a jaki kolor chcia豉by wiesz ju dok豉dnie? to ma by jaki be?

allegro bejbe
http://allegro.pl/listing.php/search...ory=89001&sg=0
Be ale z per這wym po造skiem
Wiem 瞠 co takiego mi wychodzi na odro軼ie po farbie popielato-per這wej. Ale ni wiem kompletnie jak to bedzie jak po這瞠 9.21 na ca這嗆
Dlatego sie cykam I kombinuje inne farby ni alfa i mo瞠 na odrost popielato-per這wa czy tam fioletowa, a na dlugosc sama per貫
Cytat:
dzi瞡!

zam闚i sobie, ale p騧niej, jak poczytam o tym troch

aaa Czeko w ko鎍u zdecydowa豉m si na p璠zel do bronzera i wybra豉m hakuro h14 http://allegro.pl/hakuro-pedzel-rozs...942728056.html
dzisiaj przyszed, jutro wypr鏏uj uzna豉m, 瞠 taki nie za du篡, nie za ma造, LECZ W SAM RAZ mo瞠 si sprawdzi
No to super Daj zna jak sie sprawdza

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-21 o 20:27
Stary 2013-01-21, 20:27   #989
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

Kurcze to musieli ju wysprzeda, bo inne z tej serii s tylko nie ten Pokazywa豉m zegarek z w御ami

Ale zmiana Gratulacje

Cytat:
No masz racje, chyba sie zdecyduje na ten 9 poziom. A jaki ja mam teraz na g這wie... hmmm 10/11 bym powiedzia豉 bo pasemka bia豉we posiadam nawet
O tu moje k豉ki http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=370
Troche sie cykam bo mam do嗆 problematyczny odrost, a znowu d逝gosci mocno 豉pi zimny kolor. Boje sie troche szarego mopa na d逝gosci
No i nie wiem czy koleston 9.16, czy alfa 9.21 czy moze cos innego.
Jeszcze musze mamie wymy郵e jak ma doj嗆 do ch這dnego be穎wego blondu A ona to ma wogole t璚ze, ciemny odrost mocno + zrudzia造 stary odrost a reszta jasny blond od 鄴速awego do zimnego bia豉wego

Co do twojego pytania - chyba nikt nie ma super jednolitego blondu Ja walczy豉m ci庵le z ciemniejszym do貫m, zr闚na豉m - to d馧 i tak jest ja郾iejszy od g鏎y A znowu w這sy zwierzchu s ja郾iejsze ni te od spodu
I p鏦i nie ma to odcieni 鄴販i ani rudo軼i to jest ok [COLOR="Silver"]

Ok dobrze wiedzie Ja bym na Twoim miejscu spr鏏owa豉m, z pomoc Bunny napewno dasz rad wr鏂i do ja郾iejszego odcienia w這s闚 w razie gdyby co nie wysz這

Swoj drog ciekawe co u niej

Cytat:
Cytat:
Kotka uprzedzi豉 mnie
Kitka jest jeszcze seria z keratyn

(btw, kotka i kitka, ale to fajnie wygl康a )

Cytat:
Oo takie do bronzer闚 s fajne bo bardziej precyzyjne

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-21 o 20:28
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-21, 20:34   #990
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
No to super Daj zna jak sie sprawdza
jasne, 瞠 dam
Cytat:
Kotka uprzedzi豉 mnie
Kitka jest jeszcze seria z keratyn

(btw, kotka i kitka, ale to fajnie wygl康a )

Oo takie do bronzer闚 s fajne bo bardziej precyzyjne
z keratyn to od razu odpada, moim w這som nie s逝篡

w豉郾ie mam p璠zel do r騜u, ten ze 軼i皻ym w這siem i nak豉da豉m nim bronzer. Fajnie si nim rozciera這, ale ju 瞠by precyzyjnie wykonturowa jap to nie dawa這 rady, dlatego uzna豉m, 瞠 mo瞠 ten si nada, a ewentualnie do rozcierania kupi jeszcze jaki inny

tym sposobem wymieni豉m wszystkie p璠zle na porz康niejsze
kitkulka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.