W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-22, 10:40   #1081
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Ale masz piekne wlosy!!! Ten miedziany byl zaraz po sciagnieciu czarnego koloru? Jasno Ci i tawyszlo. Wlosy masz w super kondycji. Mowisz ze e przeciagu pol roku mozna miec ladny blond i to motywuje do dzialania, jak Twoje zdjecia umowilam sie dzis na pasemka

A piszecie ze syossy wychodza dobrze tyle ze moga przesuszac, mialam inne zdanie o syosach, ale wowczas far owalam na ciemne kolory. Nie wiedzialam ze syoss tak dobry jest

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

CZEKOLADOWOO, A jakimi farbami dochodzilas do najjasniejszego blondu od tego miodowego blondu? Moim zdaniem wcale nie byl to ciemny blond ? Pamietasz jakie fsrbh kladlas?

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-22 o 10:43
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-22, 10:44   #1082
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Kotka17 masz ju tego pieska?

Dzi wreszcie dostan moje farby , 幢e si czuj z 2 cm odrostem
no w豉郾ie nie ... ta dziewczyna trzyma psiaka u babci i ja te nie mam czasu podjecha po pracy bo pracuje do 18,musia豉bym po nocy jecha, a ona m闚i豉 ze przyjedzie tu w pi徠ek zeby pogada i sie um闚i co i jak, cho ja wola豉bym wcze郾iej a nie na ostatni chwile no ale jak tak chce... mo瞠 dzi do niej napisze ze chcia豉bym zobaczy psiaka
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-22, 11:03   #1083
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie nie ... ta dziewczyna trzyma psiaka u babci i ja te nie mam czasu podjecha po pracy bo pracuje do 18,musia豉bym po nocy jecha, a ona m闚i豉 ze przyjedzie tu w pi徠ek zeby pogada i sie um闚i co i jak, cho ja wola豉bym wcze郾iej a nie na ostatni chwile no ale jak tak chce... mo瞠 dzi do niej napisze ze chcia豉bym zobaczy psiaka
Ja mam owczarka niemieckiego
Stary 2013-01-22, 11:19   #1084
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Witajcie

Ale naskroba造軼ie, mam z 10 stron do nadrobienia

Rozchorowa豉m si razem z synkiem. Na szcz窷cie ju jest troszk lepiej.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ja z marionu lubi serum termoochronne A tak w og鏊e to ostatnio na kwc widzia豉m 瞠 z joa鄂i jaki olejek arganowy na w這sy zrobili czy co takiego, ciekawa jestem jak sk豉dowo wygl康a
Ja u篡wam na ko鎍闚ki to serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ra-wersja.html.
shizaxa moim lokom to serum nie szkodzi, a nawet lepiej si po nim skr璚aj.
wklejam analiz tego eliksiru z olejkiem arganowym
Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Joanna, Argan Oil, Eliksir jedwabisty

Cyclopentasiloxane - silikon lotny
Dimethicone - silikon niezmywalny wod
Cyclohexasiloxane - silikon lotny
Amodimethicone - silikon niezmywalny wod
Isopropyl Myristate - emolient
Argania spinosa kernel oil - olej arganowy
Tocopheryl acetate witamina E, konserwant
parfum - zapach
Butylphenyl methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinamal, Linalool - zapachy

Preparat najlepiej sprawdzi si do zabezpieczenia ko鎍闚ek, ewentualnie na wi瘯sz powierzchni w這s闚 u os鏏, kt鏎e dobrze reaguj na du膨 dawk silikon闚. Wyg豉dzi, zapobiegnie utracie wilgoci, ochroni przed urazami i temperatur.

Cytat:
a teraz tadam! moje w這sy na przestrzeni ponad 2 lat
1. poczatki w這sy popalone suche zniszczone
2.ju dobrze wygl康aj帷e cel zapuszczanie i piel璕nacja
3. zdjecie z wrze郾ia 2012
Wow, r騜nica naprawd du瘸

na razie tyle, id zrobi synkowi co do jedzenia, w ko鎍u apetyt mu wr鏂i
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-22, 11:24   #1085
Irisfeal
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 611

Hej mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie. Znudzi造 mi si ciemne w這sy i mam ochot na jaki naturalnie wygl康aj帷y blond.
Po k徙ieli rozja郾iaj帷ej (rozja郾iacz Joanny z utleniaczem 9%) mam pi瘯na marchew, w miare jasn ale do blondu temu daleko. Jak farb na to mog豉bym po這篡 瞠by zej嗆 z tej marchewy do jakiego blondu?ciep造, ch這dny byle blond. Czy Londa 12/9 albo 18(19?) sobie z tym poradz czy strata kasy i czasu i nic z tego nie wyjdzie? Mo瞠 co innego jeszcze albo co zmiesza? Czyta豉m o Palette ale za bardzo si jej boj:p wola豉bym co Londy czy Joanny bo tych farb kiedy u篡wa豉m i lubi豉m je, kolor wychodzi niez造 i w這sy w dobrym stanie by造.

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-01-22 o 11:27
Irisfeal jest offline  
Stary 2013-01-22, 11:31   #1086
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Irisfael
Popatrz co u naszej Exclusive si dzieje, bo chyba jeste軼ie w podobnej sytuacji. Kilka-kilkana軼ie stron wstecz si temat kr璚i.
Co do Palette, du穎 blondyn z w徠ku u篡wa這/u篡wa i nawet nie pami皻am,czy kt鏎a p豉ka豉 po niej.

Cze嗆 i czo貫m i dobranoc

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-22 o 11:33
novelove jest offline  
Stary 2013-01-22, 11:42   #1087
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam owczarka niemieckiego
to du篡 psiak ja to zakochana jestem w malcach, dzisiaj taki ma造 ratler prawie nam pod ko豉 wskoczy bo lata przed czyim domem

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆

Wow, r騜nica naprawd du瘸
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-22, 11:54   #1088
Irisfeal
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 611

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Irisfael
Popatrz co u naszej Exclusive si dzieje, bo chyba jeste軼ie w podobnej sytuacji. Kilka-kilkana軼ie stron wstecz si temat kr璚i.
Co do Palette, du穎 blondyn z w徠ku u篡wa這/u篡wa i nawet nie pami皻am,czy kt鏎a p豉ka豉 po niej.

Cze嗆 i czo貫m i dobranoc
Dzi瘯i prze郵edz jej 'w徠ek' w temacie Wiem ale zostaje mi jaki irracjonalny strach na d德i瘯 s這wa Palette Ale je郵i mia豉by si sprawdzi to mo瞠 spr鏏uje..

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych
Irisfeal jest offline  
Stary 2013-01-22, 12:24   #1089
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
stosuje zawsze po myciu na wilgotne ko鎍闚ki i nie mam rozdwojonych ko鎍闚ek mo瞠 jakie pojedy鎍ze by造 bo nie m闚ie ,瞠 wcale , ale ko鎍e s 豉dne i r闚ne
Te bardzo lubi to serum, dobrze zabezpiecza I r闚nie u篡wam go ju od kilku lat.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ok wstawi豉m zdjecia do albumu, przyciemniacz czy nie?

Chyba jakies stare zdjecia po N&E te tam sa;> dla por闚nania.

Szlag by to, korci mnie to przyciemnianie a cykam sie jakbym miala nie wiem, zyciowy blad popelnic
Mo瞠sz lekko przyciemni, w razie czego mo瞠sz p騧niej wr鏂i do blondu jasnego. A tak poza ty, to super masz kota

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
dziewczyny ja odchodze z watku na jakis czas
nie radze sobie z zyciem prywatnym, choroba, rodzina...
musze skupic sie na sobie, na tym czego chce w zyciu...
wiele rzeczy, malo czasu...
takze milo mi sie klikalo z wami, nie wiem kiedy sie odezwe ale dziekuje wszystkim ktore poznalam i sie "zakumplowalam"
Bunny 篡cz Ci, 瞠by jak najlepiej uporz康kowa豉 sobie 篡cie. Mam nadzieje, 瞠 wszystko Ci si pouk豉da. Trzymaj si i b康 silna.

Cytat:
Wklejam jak mi to poszlo z tym blondem Tylko lata pomyli豉m i na paru zdj璚iach jest 2010 zamiast 2011
Zdj璚ia od momentu jak juz czarny mia豉m 軼i庵ni皻y i na g這wie mia豉m ciemny miedziany blond
Ale masz teraz pi瘯ne w這sy Jej, kiedy moje tak urosn Mo瞠 i ja zaczn bra jakie suplementy.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

By豉m kilka dni temu na zakupach, i zakupi豉m kilka od篡wek i masek Wszystkie z dotychczasowych si poko鎍zy造, wi璚 wzi窸am teraz co nowego. Oto one:
1. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...jedwabiem.html
2. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54...-rumianek.html
3. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...iwych-len.html
4. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...a-therapy.html

Ciekawe jak si b璠 sprawdza.
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-22, 12:46   #1090
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Witam si z kawk i pierniczkiem (a potem b璠 marudzi jak ja bardzo uty豉m )

Cytat:
Dziekuje
Nie wiem jutro zobacze jak ten kolor wygl康a, bo teraz chyba mam ciut ciemniejsze i tak
Najchetniej bym przyciemni豉 ale sie troche boje co wyjdzie. Mo瞠 zaryzykuje Z tym syossem

Zaraz cos powstawiam

Hmmm do takiego koloru ktory mozna bylo nazwac blondem i by這 ok tylko byla gora jasniejsza o ton czy dwa, to 3-4 miesi帷e. Przez kolejne 2-3 w miare wyr闚na豉m kolor A dalej to sie same odrosty robi這
Teraz w wakacje sobie zaszala豉m i lekko poja郾i豉m d馧 w這s闚 bo by這 mo瞠 p馧 tonu r騜nicy Ale og鏊nie w p馧 roku mozna juz miec w miare 豉dny blond, ja tak mia豉m

10 to mi tylko wyr闚na odcie tak jak chcia豉m i stonuje, nie przyciemni zbytnio.

Wklejam jak mi to poszlo z tym blondem Tylko lata pomyli豉m i na paru zdj璚iach jest 2010 zamiast 2011
Zdj璚ia od momentu jak juz czarny mia豉m 軼i庵ni皻y i na g這wie mia豉m ciemny miedziany blond
Ale pi瘯ne w這sy zapu軼i豉 Wida r騜nic

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Kiedy malujesz (daty prosze)

Fajny bedzie kolor

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Wczoraj Mama odebrala mi to od fryzjerki.

http://haircompany.pl/

--> produkty-->double action--> ostatnia pozycja mousse
Jak sie spisze pozamawiam inne produkty tej firmy.

I jeszcze produkty TAHE. Malo znana firma, u nas chyba nie ma w sklepie. Keratynowe.
Mam nadziej

Ciekawe jak si sprawdzi

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
[/COLOR]No to super Zmarchewa ciezko zyc i sie pogodzic . Ja dzis sie szykuje ote pstryknac, ale za oknem czern. Moze cisnie troche niebo sloncem do 11, bo jak nie, bede probowala w sztucznym swietle

Ja glownie kupuje w sklepach online albo na ebay. Tansza przesylka z UK lub z DE niz z PL. Ale wlasnie, mam ograniczona palete marek i najwyzej Matrix, Loreal i Koleston. A bardzo bym chciala sprobowac wlskich farb. Artego ma az 150 ml pojemnosci i to tez bym chciala sprawdzic, bo bardzo oplacalny biznes
Patrzylam na alegro, ale jakos nie zauwazylam wysylek zagranicznych, raczej na Polske. Pszukam dalej, moze cos znajde
Oj tak, marchewa to zuo

A na ebayu nie ma alfaparfu?
Na allegro mo積a napisa do sprzedawcy spyta si czy wy郵e za granic, mo瞠 a nu si jako dogadasz

Cytat:
Dzi wreszcie dostan moje farby , 幢e si czuj z 2 cm odrostem
Czym farbujesz?

Cytat:
Witajcie

Ja u篡wam na ko鎍闚ki to serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ra-wersja.html.

Ja przewa積ie te choruj z synkiem- jak on jest chory to potem i ja, i odwrotnie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Irisfael

Cze嗆 i czo貫m i dobranoc
Palette nie jest z陰 farb A za to jest trwa豉 i fajnie pokrywa w這sy Gdyby z palette ICC by jasny popielaty blond to bym si nawet nie zastanawia豉!

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-22 o 12:50
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-22, 12:58   #1091
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

cze嗆

wypr鏏owa豉m hakuraka do konturowania - boski, najlepszy, idealny

a teraz jad na ko這, paa
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:02   #1092
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
cze嗆

a teraz jad na ko這, paa
Masz ten H13?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:19   #1093
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:

czeko napisz mi prosz jakich uzywasz szampon闚 i od篡wek oraz masek bo poprostu jak patrze na Twoje w這sy to s tak g豉dkie jak moje kiedy , a teraz co im odbi這 i po myciu jakies takie napuszone s i tak pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 spr鏏uje czego co Ty u篡wasz
Cytat:

o ciekawe jak na mnie zadzia豉
Cytat:

[/COLOR]By豉m kilka dni temu na zakupach, i zakupi豉m kilka od篡wek i masek Wszystkie z dotychczasowych si poko鎍zy造, wi璚 wzi窸am teraz co nowego. Oto one:

daj zna jak spr鏏ujesz ta pierwsz i ostatni

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

widzia豉m dzi w rosku te maski do farbowania ale cena to ponad 26z a nie tak jak tu pisze ciekawe jak wychodz blondy bo na opakowaniu pisze 瞠 rozja郾ia od 2 do 4 ton闚 http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...ow.html&next=1

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-22 o 13:15
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:28   #1094
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
masz ten h13?
h 14
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:33   #1095
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
cze嗆

a teraz jad na ko這, paa
super kitu mo瞠 poka efekty

Dziewczyny od dzi b璠 bra豉 Calcium Pantothenicum, musz od篡wi te w這ski bo rok bra豉m suplementy i we wrze郾iu co nie posz這 i do tej pory nie bra豉m, a rezultaty mia豉m 鈍ietne! wiec bior sie za siebie 瞠by o tym nie zapomina
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:43   #1096
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 723

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
K

Dla mnie wlosy masz piekne i niezniszczone. Dlatego syossa bym sie nie ba豉. Wyszed ka盥ej z nas. Tyle ze podkreslam moze wysuszyc. No ale to nie regula, ja mialam roasjsniaczow po這w wlos闚 to wysuszyl a infatuated nic a nic.
A teraz po Welli miodzio lepsze mam wlosy.[COLOR="Silver"]
Ja to samo po Welli mia豉m, lepsze w這sy o niebo
Pomy郵e i jak sie zdecyduje w 100 % na przyciemnianie to wtedy na這瞠 Syossa
Musia豉bym juz teraz k豉嗆 a pewna to wcale nie jestem
Cytat:
o kurcze widz ze ty podobnie jak ja! niesamowita zmiana na lepsze! chcia豉m cie zobaczy z bu嶔a ale co nie mog zobaczy tych zdj耩 co wrzuci豉 nowych, a te starsze widz
P騧niej jakies zdjecia terazniejsze zrobie to wrzuce Bo tamte to i tak z wakacji co dawa豉m wczoraj.
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Ale masz piekne wlosy!!! Ten miedziany byl zaraz po sciagnieciu czarnego koloru? Jasno Ci i tawyszlo. Wlosy masz w super kondycji. Mowisz ze e przeciagu pol roku mozna miec ladny blond i to motywuje do dzialania, jak Twoje zdjecia umowilam sie dzis na pasemka

A piszecie ze syossy wychodza dobrze tyle ze moga przesuszac, mialam inne zdanie o syosach, ale wowczas far owalam na ciemne kolory. Nie wiedzialam ze syoss tak dobry jest

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

CZEKOLADOWOO, A jakimi farbami dochodzilas do najjasniejszego blondu od tego miodowego blondu? Moim zdaniem wcale nie byl to ciemny blond ? Pamietasz jakie fsrbh kladlas?
Nie nie to nie tak, nie mia豉m takich jasnych od razu po dekolorze. Tak to by這:
1. czarny - k徙iel rozjasniajaca, na to naturalny blond z joanny - efekt ciemny miedziany blond
2. po miesi帷u gdzie Palette a10 - lekko pojasnilo i och這dzi這 kolor ale delikatnie
3. 2x k徙iel rozja郾iaj帷a(musia這 by 2 razy bo mi wysz這 nier闚no) na to srebrny py z Joanny - i tu w豉郾ie efekt jest na 1 zdj璚iu kt鏎e da豉m, potem wida
Czym farbowa豉m... Po tym Srebrnym Pyle to potem da豉m Viking 9.1, z L'oreala, Wellaton 8.1+9.0, potem ju sobie da豉m na ca這嗆 garnier e0 rozja郾iaj帷ego (d馧 d逝瞠j trzyma豉m, g鏎e kr鏂ej), i po paru dniach machn窸am sobie tylko odrost Palette c10 + malaks, i tak w豉郾ie w maju ju mia豉m ca趾iem 豉dny blondzik
Potem ju tylko odrosty, nie pami皻am co po kolei ale wiem 瞠 robi豉m c10, a10, 219, c12 z Palette, Wellaton 12/1, mieszanki Palette (ale u mnie sie np nie sprawdzi造 tak jak u Bunny czy Kylie ), w mi璠zyczasie zdarzy這 mi si z 2-3 razy pr鏏owa przyciemniania i za ka盥ym razem to by豉 pora磬a N&E satynowy ciemny blond wyszedl w miare ok tylko.
A ostatnie pare miesi璚y to Palette Salon Colors 10-2 - nie polecam, wysuszaj帷e gowno, ale kolor owszem pi瘯ny, Garnier 111, no i teraz ju Wella Koleston 12/96 - wszystko na wodzie 12 %.

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆
Hej mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie. Znudzi造 mi si ciemne w這sy i mam ochot na jaki naturalnie wygl康aj帷y blond.
Po k徙ieli rozja郾iaj帷ej (rozja郾iacz Joanny z utleniaczem 9%) mam pi瘯na marchew, w miare jasn ale do blondu temu daleko. Jak farb na to mog豉bym po這篡 瞠by zej嗆 z tej marchewy do jakiego blondu?ciep造, ch這dny byle blond. Czy Londa 12/9 albo 18(19?) sobie z tym poradz czy strata kasy i czasu i nic z tego nie wyjdzie? Mo瞠 co innego jeszcze albo co zmiesza? Czyta豉m o Palette ale za bardzo si jej boj:p wola豉bym co Londy czy Joanny bo tych farb kiedy u篡wa豉m i lubi豉m je, kolor wychodzi niez造 i w這sy w dobrym stanie by造.
Cytat:
T

Ale masz teraz pi瘯ne w這sy Jej, kiedy moje tak urosn Mo瞠 i ja zaczn bra jakie suplementy.

By豉m kilka dni temu na zakupach, i zakupi豉m kilka od篡wek i masek Wszystkie z dotychczasowych si poko鎍zy造, wi璚 wzi窸am teraz co nowego. Oto one:

Ja 瘸dnych suplement闚 nie bra豉m, dopiero co zacz窸am Po prostu sobie ros造 ros造, ja od篡wki dawa豉m,maski, itd i tak uros造

Gdzie kupi豉 t ostatni?

Cytat:
cze嗆

a teraz jad na ko這, paa
No to super
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

czeko napisz mi prosz jakich uzywasz szampon闚 i od篡wek oraz masek bo poprostu jak patrze na Twoje w這sy to s tak g豉dkie jak moje kiedy , a teraz co im odbi這 i po myciu jakies takie napuszone s i tak pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 spr鏏uje czego co Ty u篡wasz

o ciekawe jak na mnie zadzia豉

daj zna jak spr鏏ujesz ta pierwsz i ostatni

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

widzia豉m dzi w rosku te maski do farbowania ale cena to ponad 26z a nie tak jak tu pisze ciekawe jak wychodz blondy bo na opakowaniu pisze 瞠 rozja郾ia od 2 do 4 ton闚 http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...ow.html&next=1
Asiu napisze ci jak zjem obiad wszystko, bo musze troche pomy郵e Bo troche tego mam Chomikuje niestety
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:43   #1097
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Witajcie

Wow, r騜nica naprawd du瘸

to kupie sobie te joanne jak znajde
a ten eliksir ju testowa豉??
Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆
teraz daj co z 1 po przecinku tzn popiele, gasz rudo嗆, 9.1 lub 8.1
Cytat:
Te bardzo lubi to serum, dobrze zabezpiecza I r闚nie u篡wam go ju od kilku lat.

Mo瞠sz lekko przyciemni, w razie czego mo瞠sz p騧niej wr鏂i do blondu jasnego. A tak poza ty, to super masz kota

Bunny 篡cz Ci, 瞠by jak najlepiej uporz康kowa豉 sobie 篡cie. Mam nadzieje, 瞠 wszystko Ci si pouk豉da. Trzymaj si i b康 silna.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

tej ostatniej nie znam, daj zna jaka ona jest

Czeko 郵iczne w這ski

Przysz豉 mi dzi farba w pi徠ek zamawia豉m, dzi jest

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-22, 13:52   #1098
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Czeko masz piekne wlosy

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:00   #1099
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
A na ebayu nie ma alfaparfu?
Na allegro mo積a napisa do sprzedawcy spyta si czy wy郵e za granic, mo瞠 a nu si jako dogadasz
Sprobuje

Poki co, wciskam kilka fotek mojego wczorajszego farbowania. Kolor wyszedl cieplejszy na fotach, bo mam ciemno w mieszkaniu jak w jaskini i nie radze sobie z aparatem
W realu jest to taki bezowy popiel. W sumie jest ok, przy skorze nie ma roznicy, ale nastepnym razem do mieszanki uzyje 12.16 zamiast 12.11 , bo marzy mi sie bardziej opalizujacy bez zamiast popielatego.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1011528.jpg (12,7 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1211539.jpg (12,2 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1211544.jpg (16,4 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1211552.jpg (14,6 KB, 46 za豉dowa)
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:05   #1100
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Sprobuje

Poki co, wciskam kilka fotek mojego wczorajszego farbowania. Kolor wyszedl cieplejszy na fotach, bo mam ciemno w mieszkaniu jak w jaskini i nie radze sobie z aparatem
W realu jest to taki bezowy popiel. W sumie jest ok, przy skorze nie ma roznicy, ale nastepnym razem do mieszanki uzyje 12.16 zamiast 12.11 , bo marzy mi sie bardziej opalizujacy bez zamiast popielatego.
wow, ale miasz piekne lsniace, geste wlosy i ten kolor!

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:07   #1101
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
wow, ale miasz piekne lsniace, geste wlosy i ten kolor!
Dzieki Tylko nieco krotkie jak na moj gust, ale zapuszczam
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:11   #1102
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
h 14
Musz go obczai na necie

Cytat:
Sprobuje

ζdnie wysz這

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:12   #1103
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Nie nie to nie tak, nie mia豉m takich jasnych od razu po dekolorze. Tak to by這:
1. czarny - k徙iel rozjasniajaca, na to naturalny blond z joanny - efekt ciemny miedziany blond
2. po miesi帷u gdzie Palette a10 - lekko pojasnilo i och這dzi這 kolor ale delikatnie
3. 2x k徙iel rozja郾iaj帷a(musia這 by 2 razy bo mi wysz這 nier闚no) na to srebrny py z Joanny - i tu w豉郾ie efekt jest na 1 zdj璚iu kt鏎e da豉m, potem wida
Czym farbowa豉m... Po tym Srebrnym Pyle to potem da豉m Viking 9.1, z L'oreala, Wellaton 8.1+9.0, potem ju sobie da豉m na ca這嗆 garnier e0 rozja郾iaj帷ego (d馧 d逝瞠j trzyma豉m, g鏎e kr鏂ej), i po paru dniach machn窸am sobie tylko odrost Palette c10 + malaks, i tak w豉郾ie w maju ju mia豉m ca趾iem 豉dny blondzik
Potem ju tylko odrosty, nie pami皻am co po kolei ale wiem 瞠 robi豉m c10, a10, 219, c12 z Palette, Wellaton 12/1, mieszanki Palette (ale u mnie sie np nie sprawdzi造 tak jak u Bunny czy Kylie ), w mi璠zyczasie zdarzy這 mi si z 2-3 razy pr鏏owa przyciemniania i za ka盥ym razem to by豉 pora磬a N&E satynowy ciemny blond wyszedl w miare ok tylko.
A ostatnie pare miesi璚y to Palette Salon Colors 10-2 - nie polecam, wysuszaj帷e gowno, ale kolor owszem pi瘯ny, Garnier 111, no i teraz ju Wella Koleston 12/96 - wszystko na wodzie 12.
No to wytlumaczylas mi doglebnie ;-)
Ja pozniej odrost tez bede musiala na 12 robic bo mam ciemny blond, no ale ja juz wybiegam tak w przod hehe, ale nic na to nie poradze ze mysle juz o nlondzie ;-)
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:14   #1104
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

guacamole fajny masz kolor nawet na tych fotach w pomieszczeniu wida 瞠 jest 鈍ietny i taki niejednolity, wielotonowy w pozytywnym tego s這wa znaczeniu
w jakim Pa雟twie Ty mieszkasz 瞠 w這skich farb tam nie ma jak wys豉?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:15   #1105
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Jezeli go dostaniesz, bo ostatnio ponoc tylko w sieci. Ja sama kupuje w necie i wyhodzi taniej niz w sklepie.
12.16 to kolor rozjasniajacy popielato-fioletowy - najlepszy przy wyjsciowym naturalnym kolorze 6. Jak uzyjesz do niego wody 12proc bedziesz miec odcien najbardziej jasny i bez uzycia rozjasniacza. Stosunek farba woda to 1:1,5.

Jednak, ja nigdy wody 12 nie uzywalam, najwyzej 9 i tez mi fajnie wychodzi. Mala roznica, ja nie daze do najjasniejszej niemal bieli.

To, czy kolor wyjdzie, czy nie zalezy od ilosci mieszanki i stanu wlosow (naturalki lub farbowane na jasne blondy - najlepiej, inne kolory trzeba niestety zdjac przed farbowaniem).
czyli jak kto ma naturaln 6-tk i na這篡 farb 9-tk to mu 9-tka nie wyjdzie tylko ciemniej?
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:23   #1106
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
guacamole fajny masz kolor nawet na tych fotach w pomieszczeniu wida 瞠 jest 鈍ietny i taki niejednolity, wielotonowy w pozytywnym tego s這wa znaczeniu
w jakim Pa雟twie Ty mieszkasz 瞠 w這skich farb tam nie ma jak wys豉?
Dzieki Dobrze, ze przy skorze nie ma wielotonowosci hi hihi A wlosy mam dosc geste i te wierzchnie sa jasniejsze, a spod spodu zawsze ciemniejsze.

Mieszkam w Szwecji i jak chce cos kliknac w polskich sklepach, kosztuje to strasznie drogo albo nie wysylaja. Za to koleston kosztuje mnie nieduzo i kupuje go w sklepie w UK lub w Niemczech - online of koz Place za przesylke jakies 6 funtow przy 4-6 farbach lub 12 euro i moge pchac farb pelen kosz Zwykle kupuje po 10, by sie oplacalo, a potem kombinuje na sobie i na mamie

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
czyli jak kto ma naturaln 6-tk i na這篡 farb 9-tk to mu 9-tka nie wyjdzie tylko ciemniej?
Wyjdzie ciemniej niz na wzorniku, ale mozesz pomieszac farby i dac np. farbe z poziomu 9 i rozjasniajaca z poziomu 12 z takim samym numerkiem i bedziesz miala ladna 9tke na wodzie 9. Albo probowac farby z poziomu 10 i na wodzie 9. Tyle, ze juz lepiej wziac farby rozjasniajacej, bo 10tki mimo wszystko wychodza nieco cieplo przy skorze. Ale ja sie znam tylko na kolestonie, bo go kupuje hurtem

Moj kolor wyjsciowy to naturalna mysia szostka. A farbowalam lacznie 60 ml farby, gdzie polowe stanowila rozjasniajaca 12.11 a do tego w roznej proporcji 10.96, 9.8 i odrobine 9.7, by nieco bezu dolozyc. Woda 9 proc.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:

ζdnie wysz這
dzieki

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-22 o 14:31
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:28   #1107
Emilia1
Zakorzenienie

Guacamole piekny kolor i londycja wlosow. A co do dlugosci- w這sy nie z瑿y- urosn
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:31   #1108
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Sprobuje

Ale pi瘯nie
Ja tego 12.16 normalnie nie od瘸逝je Bo po tym 12.96 to juz mam taki cieplejszy be na odro軼ie...
I teraz sama nie wiem czy robi nim dalej, przyciemnia, przerzuci sie na alfe?
Przy przyciemnianiu chcia豉m da 9.16 na odrost i 9.38 na dlugosc

Albo same 9.38 jakbym nie mia豉 odrostu i potem 9.16 robic odrost. Ale nie wiem czy to by rowno wychodzi這.
Chyba po prostu do fryzjera p鎩de i wsio
Stary 2013-01-22, 14:41   #1109
guacamole
Wtajemniczenie

Mam nadzieje, ze szybko urosna, bo ja juz bym chciala sobie je upinac, bo ta dlugosc i ksztalt takie srednio ladne .

Tak, nie zeby Lyknelam dzis 15 tabletke Vitapilu i 30ta tabletke pokrzywki ze skrzypem. Tak dla przyspieszenia

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Ale pi瘯nie
Ja tego 12.16 normalnie nie od瘸逝je Bo po tym 12.96 to juz mam taki cieplejszy be na odro軼ie...
I teraz sama nie wiem czy robi nim dalej, przyciemnia, przerzuci sie na alfe?
Przy przyciemnianiu chcia豉m da 9.16 na odrost i 9.38 na dlugosc

Albo same 9.38 jakbym nie mia豉 odrostu i potem 9.16 robic odrost. Ale nie wiem czy to by rowno wychodzi這.
Chyba po prostu do fryzjera p鎩de i wsio
Czoko, ta 9.38 to cieply odcien ze zlotem na poczatku. Moze sie pogryzc z 9.16 i wyjdzie jaki glon. Chyba, ze probowalas i bylo ok.
Widzialam 12.16, ale w necie. Wiem, ze nie chesz klikac po zagranicznych sklepach i ibejach, ale na ibeju widzialam u jakiegos supersprzedawcy, ze sprzedawal bez kosztow przesylki i wychodzilo tak po maks 30 zlotych.

12.96 mozesz zmieszac, jesli masz jej nadmiar. Po prostu, krzywdy nie zrobisz, jak dasz jej 1/3 do farby 12.11 czy 12.16, a zuzyjesz tubke

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Tez mam w skladziku 12.96, ale tez 12.89. Tej drugiej jestem strasznie ciekawa. Ponoc przy wodzie 12 wychodzi niemal biel
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-22, 14:44   #1110
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Mam nadzieje, ze szybko urosna, bo ja juz bym chciala sobie je upinac, bo ta dlugosc i ksztalt takie srednio ladne .

Tak, nie zeby Lyknelam dzis 15 tabletke Vitapilu i 30ta tabletke pokrzywki ze skrzypem. Tak dla przyspieszenia

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Czoko, ta 9.38 to cieply odcien ze zlotem na poczatku. Moze sie pogryzc z 9.16 i wyjdzie jaki glon. Chyba, ze probowalas i bylo ok.
Widzialam 12.16, ale w necie. Wiem, ze nie chesz klikac po zagranicznych sklepach i ibejach, ale na ibeju widzialam u jakiegos supersprzedawcy, ze sprzedawal bez kosztow przesylki i wychodzilo tak po maks 30 zlotych.

12.96 mozesz zmieszac, jesli masz jej nadmiar. Po prostu, krzywdy nie zrobisz, jak dasz jej 1/3 do farby 12.11 czy 12.16, a zuzyjesz tubke

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Tez mam w skladziku 12.96, ale tez 12.89. Tej drugiej jestem strasznie ciekawa. Ponoc przy wodzie 12 wychodzi niemal biel
No w豉郾ie ja szuka豉m i w豉郾ie nie mog豉m znale潭 na ebayu tak zeby sie op豉ca這, chyba 瞠 z hong kongu a jakos sie boje stamtad zamawiac

Obecnie na stanie 瘸dnej farby nie mam A przy wodzie 12 ja robie i u mnie 12/96 dalekie od bieli 12/89 raczej podobnie by by這, po prostu ona cieplej by wysz豉 niby ni 12/96. Nie wiem Chocia te mnie korci這 spr鏏owa Ale u mnie farba musi mie wi璚ej popielu bo mi rudy wybija Wi璚 12/16 pewnie by這by lepsze.

Ale jak mam z hong kongu zamawia to wole ju spr鏏owa alfe
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.