W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-09, 16:42   #91
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
albo umyj sobie odzywka co? obojetne jaka masz,nawet z silikonami, namocz wlosy pomasuj odzywke splucz wysusz i smialo farbuj wtedy
No to najwy瞠j tak zrobie ;>
Sk豉d: Aqua, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Trehalose, Gluconolactone, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, TEA-Dodecylbenzensulfonate, Disodium EDTA, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700.

Taka od篡wka si nada?

Chocia teraz pr鏏uje nowe konto aktywowa i mnie szlag trafia. Co chwile jakie has豉, cyfry peselu, zalogowa sie nie idzie, nada pinu nie idzie bo nie ma has豉 a zeby miec has這 to trzeba isc do bankomatu albo dzwonic na infolinie A sra to, ju wole mbank
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-09, 16:45   #92
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

BUNNY ten syos z poprzedniej strony co infa robila, myslisz ze by mi wyszedl bez niespodzianek?
gadaniem sie nie przejmuj zawsze gadaj...wazne jak sie czujesz w danych wlosach
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-09, 16:46   #93
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658

Cytat:
wlasnie nie wiem jak odrosty ale jak maly to moze na 6 zobaczyc...?
jak taki z 1cm to na 9% go
tak od oskara.
no tak z 0.5 cm tak mi wolno w這sy rosn zamawiam
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-01-09, 16:55   #94
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
rzeczywiscie 豉dnie, jasno
dzi瘯uj

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
ζdnie, ja郾iutko
A taka r騜nica koloru 瞠 lekko cieplej jest to daj spokoj Zapewniam cie 瞠 w rzeczywisto軼i nikt tego nie widzi poza tob A z farbowania na farbowanie i tak bedzie coraz lepiej
dzi瘯i A r騜nica rzeczywi軼ie nie jest a taka straszna. Szczerze m闚i帷, to mi to nie przeszkadza, z czasem si wyr闚naj

Cytat:
slicznie wyszlo zupelnie jakbym moja e. widziala
kolor z kolejnymi farbami bedzie troche chlodniejszy i rowniejszy
i mowilam ze nowa palette nie jest jakas straszna, jak dla mnie delikatna wrecz
dzi瘯uj To dzi瘯i Tobie, i Twojemu blogowi zdecydowa豉m si na t farb. I rzeczywi軼ie, jest bardzo 豉godna. W這sy s po niej jakby bardziej od篡wione. A co do bloga Twojego, to dzi瘯uj za wpis o obj皻o軼i fryzur. Dla mnie na pewno przydatny I w przysz這軼i skorzystam z niekt鏎ych Twoich porad na ten temat.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Anka a Ty mia豉 wcze郾iej pasemka? bo masz teraz troch ja郾iejsze niekt鏎e. Pytam bo ja mam tak samo, tzn kilka pasemek takie jasne s a reszta poziom 9 a nie mia豉m pasemek itp.
Bunny sk康 to si bierze, jak kilka razy t sam farb na這輳 to si wyr闚na?
Nie mia豉m nigdy pasemek, ale u mnie ka盥a farba tak 豉pie nier闚nomiernie. Mo瞠 z racji tego, 瞠 moje naturalne mia豉m takie jakby pasemkowe I niekt鏎e pasma 豉pi lepiej farb, a inne gorzej
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-09, 16:57   #95
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Hej kochane witam w nowej czesc i w nowym roku
Ja niestety nadal nie mam w domku neta juz szlag mnie bierze i tylko cierpliwosc moze mnie uratowac.
Stary 2013-01-09, 17:01   #96
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
Ja niestety nadal nie mam w domku neta juz szlag mnie bierze i tylko cierpliwosc moze mnie uratowac.
Witam To 篡cz baardzo du穎 cierpliwo軼i I szcz窷liwego sp璠zania czasu/篡cia z bliskimi w nowym domu
Stary 2013-01-09, 17:04   #97
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Witam To 篡cz baardzo du穎 cierpliwo軼i I szcz窷liwego sp璠zania czasu/篡cia z bliskimi w nowym domu

troche to teraz potrwa zanim bede miec neta w domu
Stary 2013-01-09, 17:43   #98
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ok umy豉m w這sy od篡wk, podeschn do ko鎍a i farbuje
Stary 2013-01-09, 17:47   #99
caskada
Zakorzenienie

z wlosami nic nie robilam jeszcze bo i nie mam odrostow wiec ok ale doszlam do wniosku ze albo zrobie teraz ton ciemniej albo ton jasniej albo bedzie 8 albo brazik juz konkretny bo w takim posrednim kolorze jaki mam teraz , mam wrazenie , ze gasne znowu i nie jest wyraziscie
Stary 2013-01-09, 18:19   #100
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Bunny
No to te masz fajnie widz
Pora磬a z takich ludzi, a co do koloru to nie rozumiem...bo bezsensem wydaje si by, takie pitolnie tylko po to , 瞠 'a nu j przekonam, przefarbuje si i zbrzydnie' ale kto wie... przecie ka盥y widzi, 瞠 jest Ci super w tym blondzie, co masz teraz :p szczeg鏊nie, 瞠 ostatnio mia豉 inny w gimnazjum, wi璚 co to za por闚nywanie w og鏊e
ludzi wali w dekiel
Stary 2013-01-09, 18:26   #101
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ludzi najlepiej czasem nie s逝cha, bo mo積a na 貫b dostac

Nast瘼nym razem jak pomy郵e czy pozwoli T pofarbowa w這sy to sie 3 razy zastanowie W這sy mam popl徠ane we wszystkie strony i potargane, aaale, farba wsz璠zie jest!

Wog鏊e co odwali豉m.
Rozrobilam farbe, i da豉m p馧, a 瞠 j sie robi 1:2 no to cap 120 ml utleniacza do tej farby. No i T mi zacz掖 nak豉dac ja tak my郵e i helo helo co tu jest nie tak... 1:2 to 60 ml farby a nie 30!
Szybko do這篡豉m farby, i poprawili鄉y, uff
Stary 2013-01-09, 18:50   #102
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
Wog鏊e co odwali豉m.
Rozrobilam farbe, i da豉m p馧, a 瞠 j sie robi 1:2 no to cap 120 ml utleniacza do tej farby. No i T mi zacz掖 nak豉dac ja tak my郵e i helo helo co tu jest nie tak... 1:2 to 60 ml farby a nie 30!
Dobrze, 瞠 si w por opami皻a豉
Stary 2013-01-09, 19:19   #103
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
No to najwy瞠j tak zrobie ;>
Sk豉d: Aqua, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Trehalose, Gluconolactone, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, TEA-Dodecylbenzensulfonate, Disodium EDTA, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700.

Taka od篡wka si nada?

Chocia teraz pr鏏uje nowe konto aktywowa i mnie szlag trafia. Co chwile jakie has豉, cyfry peselu, zalogowa sie nie idzie, nada pinu nie idzie bo nie ma has豉 a zeby miec has這 to trzeba isc do bankomatu albo dzwonic na infolinie A sra to, ju wole mbank
nada sie kazda, bo nawet jak wlosy zatlusci to i tak farba sobie poradzi a po farbie umyjesz i git

Cytat:
BUNNY ten syos z poprzedniej strony co infa robila, myslisz ze by mi wyszedl bez niespodzianek?
gadaniem sie nie przejmuj zawsze gadaj...wazne jak sie czujesz w danych wlosach
mysle ze wyjdzie bez niespodzianek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
no tak z 0.5 cm tak mi wolno w這sy rosn zamawiam
to bym chyba na 6% robila cale juz bez zabawy

Cytat:
dzi瘯uj

dzi瘯i A r騜nica rzeczywi軼ie nie jest a taka straszna. Szczerze m闚i帷, to mi to nie przeszkadza, z czasem si wyr闚naj

dzi瘯uj To dzi瘯i Tobie, i Twojemu blogowi zdecydowa豉m si na t farb. I rzeczywi軼ie, jest bardzo 豉godna. W這sy s po niej jakby bardziej od篡wione. A co do bloga Twojego, to dzi瘯uj za wpis o obj皻o軼i fryzur. Dla mnie na pewno przydatny I w przysz這軼i skorzystam z niekt鏎ych Twoich porad na ten temat.

Nie mia豉m nigdy pasemek, ale u mnie ka盥a farba tak 豉pie nier闚nomiernie. Mo瞠 z racji tego, 瞠 moje naturalne mia豉m takie jakby pasemkowe I niekt鏎e pasma 豉pi lepiej farb, a inne gorzej
cieszy mnie ze jestes zadowolona lubie jak blog jest przydatny i uwielbiam obalac mit palette
Cytat:
hej kurcze kiedy ty do nas wrocisz...

Cytat:
Ok umy豉m w這sy od篡wk, podeschn do ko鎍a i farbuje
nie doczekam sie
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Bunny
No to te masz fajnie widz
Pora磬a z takich ludzi, a co do koloru to nie rozumiem...bo bezsensem wydaje si by, takie pitolnie tylko po to , 瞠 'a nu j przekonam, przefarbuje si i zbrzydnie' ale kto wie... przecie ka盥y widzi, 瞠 jest Ci super w tym blondzie, co masz teraz :p szczeg鏊nie, 瞠 ostatnio mia豉 inny w gimnazjum, wi璚 co to za por闚nywanie w og鏊e
ludzi wali w dekiel
tlumacze to sobie tak jak ty

Cytat:
z wlosami nic nie robilam jeszcze bo i nie mam odrostow wiec ok ale doszlam do wniosku ze albo zrobie teraz ton ciemniej albo ton jasniej albo bedzie 8 albo brazik juz konkretny bo w takim posrednim kolorze jaki mam teraz , mam wrazenie , ze gasne znowu i nie jest wyraziscie
jasniej jasniej
Cytat:
Ludzi najlepiej czasem nie s逝cha, bo mo積a na 貫b dostac

Nast瘼nym razem jak pomy郵e czy pozwoli T pofarbowa w這sy to sie 3 razy zastanowie W這sy mam popl徠ane we wszystkie strony i potargane, aaale, farba wsz璠zie jest!

Wog鏊e co odwali豉m.
oby efekty byly tego warte
Stary 2013-01-09, 19:21   #104
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
mocno chyba nie... troch, tak na chwil przypomnie sobie jak kiedys by這. bo tz co zobaczy reklame loreala z longoria to zaraz- o taki czekoladowy kolor bys sobie zrobila! wrr
gdybym znalazla szamponetke ktora mi wezmie na czekolade, a potem zmyje sie w 3-5 myc do zera to bym sprobowala ale z doswiadczenia wiem ,ze na porowatych wlosach jakie mam zawsze cos zostaje i boje sie pozniej klopotu ze bede miec brudny nierowny blondzik

generalnie mysle ze jasny blond to jest to dla mnie, koloru bym nie zmieniala, moze chcialabym zeby byl bardziej srebrzysto-bialy hehe
ale wkurza mnie ostatnio otoczenie ze swoja nietolerancja... mam chyba gorszy okres, nie zwracajcie uwagi na mnie
瞠by te zmiany koloru w這s闚 i ci璚ia by造 takie proste, 瞠 jak nam si nie spodoba, zamykamy oczy i mamy z powrotem to co wcze郾iej chcia豉bym tak

ja naprawd nie wyobra瘸m sobie Ciebie w innym kolorze, a jakby wr鏂i豉 do naturali to OESU! Musia豉by nawet nick zmieni ja gorszy okres te mam, ale to dlatego, 瞠 zbli瘸 mi si... okres
Cytat:
ja nied逝go zgubi si czym sama robi a co dopiero inni
dobre hahaha
Cytat:
A w這sy masz bardzo 豉dne, i kolor, i d逝go嗆, i ich stan.
\
bardzo dzi瘯uj

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
pro-fryz, maj te konto na all, ale nie wiem jaki nick. Ja kupowa豉m na ich stronie Dobrze, 瞠 nie zap豉ci豉m wcze郾iej bo zam闚ienie mam na 120 z
to inni, mnie w wa豉 zrobi豉 multidrogeria i nawet jeszcze nie wystawi豉m im komentarza, bo si bi豉m z my郵ami: neutralny czy negatyw, ale bra豉m ostatnio k徙iel i przegl康a豉m tubki z od篡wkami itp. i zobaczy豉m, 瞠 ta od篡wka i 瞠l pod prycznic, kt鏎y mi przys豉li w przeprosinach s PRZETERMINOWANE od ponad p馧 roku wi璚 teraz to na pewno b璠zie negatyw
Cytat:
I wiecie co? Nadal nie ufam podzia趾om na tubkach Po這wa wypada niby w po這wie tubki, ale obj皻o軼iowo ta dolna po這wa jest mniejsza Bo si przecie tubka zw篹a...
Czepiam sie? Czepiam
masakra
Cytat:
Bunny
A to dlaczego Ci ludzie dopiekaj?

AAAA ZALICZYxM 玆WIENIE NA TR粑巠!! O JEEE!!

Do mnie dzi si doczepi豉 taka stara blond solarowa papudra wytapetowana z twarz jak ziemniak (znacie ten typ pewnie) ko這 40 i drze si na mnie na ca造 sklep, bo jak ona powiedzia豉 mi 'przepraszam', chc帷 przej嗆 i mnie szturchn患szy to ja jej odpowiedzia豉m 'nic si nie sta這' i z u鄉iechem si przesun窸am. Potem zosta豉m jeszcze odes豉na do ortodonty. xD A na koniec mnie jeszcze poci庵n窸a z bara jak wychodzi豉m.
Ej 瞠nada, zrozumia豉bym jeszcze jakby to jaka g闚niara w moim wieku odwali豉 tak manian z dupy, ale DOJRZAx kobieta?
gratuluj

a baba to jaki wsiur
Cytat:
kochana, pogo ich i wracaj do nas, bo t瘰kno
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-09, 19:31   #105
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ok ju po Zaraz ide suszy
Przy sp逝kiwaniu farby na pewno odczucia lepsze ni przy palette Wiadomo ko鎍e przesuszone ale na to cud闚 nie zdzia豉m. Czu troche suszu bylo ale nie by造 takie t瘼e i spl徠ane, a jak na這篡豉m od篡wke to wog鏊e git malina

Z pocz徠ku jak sp逝ka豉m to m闚ie - o jezu rudo, o jezu, jeszcze farba br您owieje na w這sach wi璚 wog鏊e mia豉m lekki stres
Ale jest na pewno ja郾iutko T zobaczy tylko grzywke mokr i m闚i 瞠 jest 3 razy lepiej wi璚 sie troche uspokoi豉m

Ok ide suszyc P鏦i jest ta menda to go wykorzystam do zrobienia zdj耩
Stary 2013-01-09, 19:33   #106
caskada
Zakorzenienie

wroce do was to pewne tylko musze czekac

bunny no wlasnie ogladam 8 jakies juz ale z fabowaniem poczekam jak bede miala dobry dostep do neta i ciebie
Myslalam tez o brazie konkretnym ale boje sie ze bedzie blado znowu
Dlatego mysle o blondzie ale nie o tak jasnym jak mialam i juz bo ten kolor co teraz mam troche sie chyba(?) spral i jakos jest mi nijak a jesli ja zle sie czuje to napewno zrobie zmiane
Stary 2013-01-09, 19:41   #107
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Te roboty dla dzieci do szko造, jakie domki, kalendarze, niewiadomo jakie cuda to zawsze du穎 czasu zajmowa造. Mi tata pomaga to zanim sko鎍zyli鄉y to ju spa豉m
daj spok鎩 ja normalnie sama usypia豉m i mia豉m ju serdecznie do嗆 gdyby m鎩 syn mia to robi to by chyba z miesi帷 trwa這
Cytat:
Ju po farbowaniu (palette c10), czeka豉m a w這ski same wyschn掖. I jeszcze sprz徠a豉m, bo dzisiaj u mnie ksi康z chodzi po kol璠zie

Co do farby, to jestem na tak. Zwracam honor Palette W這sy s nawet w lepszym stanie ni przed Nie ma 瘸dnego przesuszenia, co by這 po garnierze 113. Co do samego koloru, to dobrze rozja郾i豉. Wprawdzie odrost i rudzielec po wcze郾iej wspomnianym garnierze jest w cieplejszym tonie, no ale to z nast瘼nym farbowaniem pewnie si wyr闚na. Mam tak nadziej przynajmniej Zreszt, same zobaczycie na zdj璚iach.
豉dnie i ja郾iutko
Cytat:

I wiecie co? Nadal nie ufam podzia趾om na tubkach Po這wa wypada niby w po這wie tubki, ale obj皻o軼iowo ta dolna po這wa jest mniejsza Bo si przecie tubka zw篹a...
Czepiam sie? Czepiam
ja zawsze robie po這we w tym miejscu ,w kt鏎ym uwa瘸m 瞠 ona jest bo te niewierze, 瞠 wypada dok豉dnie w po這wie
Cytat:
Bunny
A to dlaczego Ci ludzie dopiekaj?

AAAA ZALICZYxM 玆WIENIE NA TR粑巠!! O JEEE!!

Do mnie dzi si doczepi豉 taka stara blond solarowa papudra wytapetowana z twarz jak ziemniak (znacie ten typ pewnie) ko這 40 i drze si na mnie na ca造 sklep, bo jak ona powiedzia豉 mi 'przepraszam', chc帷 przej嗆 i mnie szturchn患szy to ja jej odpowiedzia豉m 'nic si nie sta這' i z u鄉iechem si przesun窸am. Potem zosta豉m jeszcze odes豉na do ortodonty. xD A na koniec mnie jeszcze poci庵n窸a z bara jak wychodzi豉m.
Ej 瞠nada, zrozumia豉bym jeszcze jakby to jaka g闚niara w moim wieku odwali豉 tak manian z dupy, ale DOJRZAx kobieta?
gratki
co za babsko trzeba jej by這 powiedzie, 瞠 chyba solarium jej resztki grzeczno軼i z g這wy wypali這, a puder jej m霩g zapruszy
Cytat:
to lepiej ja郾iej pierw
Cytat:

Wog鏊e co odwali豉m.
dlatego ja zawsze pi耩dziesi徠 razy czytam ulotke przed i obmy郵am plan
trzymam kciuki

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-09, 19:52   #108
kitkulka
Zakorzenienie

dziewczyny pytanie za 100 pkt

pisz sobie w wordzie wzory i mam pytanie: jak co napisa pod pierwiastkiem?

JU WIEM! ale to skomplikowane, jacie

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-01-09 o 20:05
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-09, 20:17   #109
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ok wklejam

Podoba mi siee R闚niutko jest, jasno, ch這dno Na mokro wydawa這 mi si 瞠 tego odrostu po Palette nie pokry這 bo lekko 2-3 cm r騜ni si kolor, ale na sucho nic nie wida
Wklejam z lamp i bez
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg koleston1.jpg (52,5 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg koleston2.jpg (127,2 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg koleston3.jpg (107,1 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg koleston4.jpg (113,0 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg koleston5.jpg (74,6 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg koleston6.jpg (106,4 KB, 78 za豉dowa)
Stary 2013-01-09, 20:22   #110
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ok wklejam

Podoba mi siee R闚niutko jest, jasno, ch這dno Na mokro wydawa這 mi si 瞠 tego odrostu po Palette nie pokry這 bo lekko 2-3 cm r騜ni si kolor, ale na sucho nic nie wida
Wklejam z lamp i bez
ale pi瘯ne w這ski i jakie d逝gie, g豉dkie jak tafla
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-09, 20:34   #111
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Ok wklejam

Wklejam z lamp i bez
wow pi瘯nie jest i w這ski boskie g豉dkie i b造szcz帷e tylko moje takie poczochra鎍e s

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-09, 21:56   #112
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
daj spok鎩 ja normalnie sama usypia豉m i mia豉m ju serdecznie do嗆 gdyby m鎩 syn mia to robi to by chyba z miesi帷 trwa這

豉dnie i ja郾iutko

ja zawsze robie po這we w tym miejscu ,w kt鏎ym uwa瘸m 瞠 ona jest bo te niewierze, 瞠 wypada dok豉dnie w po這wie

gratki
co za babsko trzeba jej by這 powiedzie, 瞠 chyba solarium jej resztki grzeczno軼i z g這wy wypali這, a puder jej m霩g zapruszy

to lepiej ja郾iej pierw

dlatego ja zawsze pi耩dziesi徠 razy czytam ulotke przed i obmy郵am plan
trzymam kciuki
ja to na kartce rozpisk mam zrobion ile g farby a ile g oxy tylko nie weim jak gramatur oxydantu z du瞠go pojemnika odmierzy...
Cytat:
Ok wklejam

Wklejam z lamp i bez
super

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-09, 22:02   #113
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
ja to na kartce rozpisk mam zrobion ile g farby a ile g oxy tylko nie weim jak gramatur oxydantu z du瞠go pojemnika odmierzy...

super
ja robie to strzykawk tak z syropu dla dzieci ,albo pojemniczkiem po proszku do prania z podzia趾

Bunny mog wys豉 PW?

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-09, 22:09   #114
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Moje rowniez

czeko wyszlo pieknie
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-09, 22:31   #115
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
瞠by te zmiany koloru w這s闚 i ci璚ia by造 takie proste, 瞠 jak nam si nie spodoba, zamykamy oczy i mamy z powrotem to co wcze郾iej chcia豉bym tak

ja naprawd nie wyobra瘸m sobie Ciebie w innym kolorze, a jakby wr鏂i豉 do naturali to OESU! Musia豉by nawet nick zmieni ja gorszy okres te mam, ale to dlatego, 瞠 zbli瘸 mi si... okres

dobre hahaha

bardzo dzi瘯uj

to inni, mnie w wa豉 zrobi豉 multidrogeria i nawet jeszcze nie wystawi豉m im komentarza, bo si bi豉m z my郵ami: neutralny czy negatyw, ale bra豉m ostatnio k徙iel i przegl康a豉m tubki z od篡wkami itp. i zobaczy豉m, 瞠 ta od篡wka i 瞠l pod prycznic, kt鏎y mi przys豉li w przeprosinach s PRZETERMINOWANE od ponad p馧 roku wi璚 teraz to na pewno b璠zie negatyw

masakra

gratuluj

a baba to jaki wsiur

kochana, pogo ich i wracaj do nas, bo t瘰kno
o wlasnie musialabym nick zmienic
a to to juz chamstwo

Cytat:
Ok ju po Zaraz ide suszy
Przy sp逝kiwaniu farby na pewno odczucia lepsze ni przy palette Wiadomo ko鎍e przesuszone ale na to cud闚 nie zdzia豉m. Czu troche suszu bylo ale nie by造 takie t瘼e i spl徠ane, a jak na這篡豉m od篡wke to wog鏊e git malina

Z pocz徠ku jak sp逝ka豉m to m闚ie - o jezu rudo, o jezu, jeszcze farba br您owieje na w這sach wi璚 wog鏊e mia豉m lekki stres
Ale jest na pewno ja郾iutko T zobaczy tylko grzywke mokr i m闚i 瞠 jest 3 razy lepiej wi璚 sie troche uspokoi豉m

Ok ide suszyc P鏦i jest ta menda to go wykorzystam do zrobienia zdj耩
jaka panika

Cytat:
wroce do was to pewne tylko musze czekac

bunny no wlasnie ogladam 8 jakies juz ale z fabowaniem poczekam jak bede miala dobry dostep do neta i ciebie
Myslalam tez o brazie konkretnym ale boje sie ze bedzie blado znowu
Dlatego mysle o blondzie ale nie o tak jasnym jak mialam i juz bo ten kolor co teraz mam troche sie chyba(?) spral i jakos jest mi nijak a jesli ja zle sie czuje to napewno zrobie zmiane
no wlasnie ja sie obawiam ze ciemniejszy jeszcze kolor nada ci bladosci

Cytat:
Ok wklejam

Wklejam z lamp i bez
piekne sa zazdroszcze i jakie gladziutkie jakie koncoweczki i geste ktory to byl koleston w koncu i oksy 9%? moge te fotki i jeszcze wiecej na bloga prosic

Cytat:
ja robie to strzykawk tak z syropu dla dzieci ,albo pojemniczkiem po proszku do prania z podzia趾

Bunny mog wys豉 PW?
pewnie, nawet nie pytaj
Stary 2013-01-09, 22:39   #116
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

piekne sa zazdroszcze i jakie gladziutkie jakie koncoweczki i geste ktory to byl koleston w koncu i oksy 9%? moge te fotki i jeszcze wiecej na bloga prosic

pewnie, nawet nie pytaj
Ojej dzi瘯uje
Mi sie wydaj ci庵le rzadkie, nawet specjalnie ci庵le wszystkie w這sy na jedn strone biore Ale mo瞠 to dlatego 瞠 czuje 瞠 jest ich mniej
Ju ci m闚ie dok豉dnie
To by koleston 12/96 - cendrowo-fioletowy, na wodzie 12 %, nak豉da豉m na odrost + pare cm za 瞠by zr闚na ze starym odrostem- ile dok豉dnie to nie wiem boT mia tw鏎czo嗆 w stresie 瞠 zepsuje mi w這sy Ale wysz這 mu dobrze jak na pierwszy raz, zda egzamin Malaks pod koniec jakie 3-4 min. Farbe trzyma豉m bodaj瞠 55 minut
Mo瞠 nast瘼nym razem spr鏏uje na ni窺zej wodzie, zobaczymy jak si bedzie dalej zachowywa. Ale p鏦i co z koloru jestem mega zadowolona Ju mama m闚i 瞠 te zamiawia
Fotki ci jutro wy郵e w wi瘯szej rozdzielczo軼i i zrobie w 鈍ietle dziennym jeszcze, bo te wszystkie w sztucznym

Cytat:
Moje rowniez

czeko wyszlo pieknie
Dzi瘯i
Cytat:

super

Ja biore tak miarke od proszku do tego
Cytat:

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ale pi瘯ne w這ski i jakie d逝gie, g豉dkie jak tafla
Stary 2013-01-09, 22:58   #117
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Ja te witam w nowej cz窷ci!
Strasznie zabiegana jestem ostatnio, ile ja mam nadrabiania po takim d逝gim czasie byczenia si ale jako daj rad

Przejrza豉m zdj璚ia, dziewczyny macie 郵iczne w這sy, napatrze si nie mog zazdrosna jestem normalnie ale tak pozytywnie oczywi軼ie, oby by造 jak naj豉dniejsze i zdrowe

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-09, 23:50   #118
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

czekoladowo, Asia, dzi瘯i za rad, ju b璠 wiedzie jak odmierza

Bunny kt鏎a z od篡wek gliss kur najlepsza: czarna, br您owa czy 鄴速a?
Przysz豉 mi dzi maska dolce anti age, jutro testuje

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-09, 23:55   #119
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Ok wklejam

Wklejam z lamp i bez
jest pi瘯nie
kusisz !

czyli zostajesz przy kolestonie?
teraz tylko zeby nie rudzia ani nie 鄴趾
Stary 2013-01-10, 00:25   #120
Agatau88
Zakorzenienie

A w ogole powiem Wam ze ostatnio zaczelam gorzej widziec wieczorem jak czytam i jak jad samochodem o zmroku. Posz豉m do okulisty i astygmatyzm, komputer pokazuje -0,90 ale okulista wybada mnie na -0,25 w obu oczach. Jutro ide dobierac okulary...na szczescie tylko do jazdy samochodem takie antyrefleksowe i do czytania wieczorem, jak oczy s zmeczone.

A i ja jak to ja-dzia豉m szybko zeby sie nie rozmyslic.
Nalozylam na 20 min syossa, sama i krzywo ale nalozylam i zaluje ze nie trzymalam 30 min. Musialam zrobic zdjecia i poki co nie widz ani zieleni ani szaro軼i. W這sy na pewno sie wysuszyly ale odzywka to maskuje. Na zdjeciu s jakby rudawe ale jutro dam zdjecia w swietle dziennym. Ca趾iem jasny ten kolor, spodziewalam sie ciemniejszego.

KITKA a Ty czemu zrezygnowalas z syossa, przypomnij prosz

Wybaczcie t cenzur ale bajzel w pokoju zamaza豉m takim k馧kiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2549.jpg (96,2 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2550.jpg (76,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2551.jpg (91,3 KB, 44 za豉dowa)
Agatau88 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.