W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-23, 13:20   #1201
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

12/81 of course nie ma Ale juz decyzja pad豉, 12/89 biere i 10/8 Tylko jeszcze pomy郵e nad utleniaczem czy mo瞠 da rade na 9 %

A z mam to problem, bo ona w豉郾ie chce lekko cieplejszy ale bro bo瞠 nie mo瞠 by 鄴速y albo zbyt karmelowy, taki be o. A mama wybredna kobita Do fryzjera oczywiscie nie p鎩dzie, wi璚 pr鏏uje jej dopasowa te londy. Ale my郵e 瞠 12/61 jak jej dam na odrost ( i tak pewnie wyjdzie cieplej), a na d逝go嗆 to 10/38 to bedzie ok... Byleby glon nie wylaz
Mama wybredna jest tez odcien 12/17 - bezowy popiel. Moze bylby taki akurat Jak sie wmiesza odrobine 12/61 to zolc nie wyjdzie, a bezyk bedzie taki opalizujacy. Sama sobie tak planuje zrobic Mnie fantazja ponosi jak nic
Ten 12/61 to fajny odcien, na pewno wytlucze wszystkie zolcienie.

To ja jeszcze kilka numerow podam, ktorych nie ma w PL i bedziemy gadac jak lysy do grzebienia Hi hihi

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dzie dobry dziewczyny
Dzisiaj rozmawia豉m z t dziewczyn co chce odda psa... hmm dziewczyna ma depresje z powodu z przed laty zmar貫go ch這pka na bia豉czk, bardzo jej wsp馧czuje, ale mam nadzieje ze my郵i racjonalnie i nie chce odda psa tak od kaprysu. Pisa豉 mi ze psinka ju nie raz siedzia豉 po domach jej kole瘸nek i kuzynek po pare dni i oczywi軼ie ze sie przywi您a豉 do ka盥ej z nich i jest towarzyska,jest tak transportowana od domu do domu i chyba nie do ko鎍a wie kt鏎y jest ten prawdziwy, zastanawiam sie teraz zn闚 czy wszystko bedzie dobrze, martwie sie bo znajoma powiedzia豉 mi ze pies mo瞠 umrze z z tesknoty za by造m w豉軼icelem,tylko ze je郵i to jest taka w豉軼icielka kt鏎a zostawia ja r騜nych miejscach to mo瞠 pies nie jest tak przywi您any bo wie ze zaraz mo瞠 zmieni miejsce zamieszkania ... Prosz porad嬈ie co, mo瞠 wz捷c psiaka i jak bedzie strasznie sprawia problem odda w豉軼icielce? Co my郵e,co robi? prosz o szczere rady
Ten piesek to teskni za jakimkolwiek stalym miejscem, bo przywiazac sie najwyrazniej nie mial mozliwosci - mysle. Jak go wyprzytulasz, wyglaszczesz, wyspacerkujesz i pozwolisz czasem pospac w swoim lozku, to sie szybko zrehabilituje

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-23 o 13:25
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 13:27   #1202
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 783

Cytat:
Dzie dobry dziewczyny
Dzisiaj rozmawia豉m z t dziewczyn co chce odda psa... hmm dziewczyna ma depresje z powodu z przed laty zmar貫go ch這pka na bia豉czk, bardzo jej wsp馧czuje, ale mam nadzieje ze my郵i racjonalnie i nie chce odda psa tak od kaprysu. Pisa豉 mi ze psinka ju nie raz siedzia豉 po domach jej kole瘸nek i kuzynek po pare dni i oczywi軼ie ze sie przywi您a豉 do ka盥ej z nich i jest towarzyska,jest tak transportowana od domu do domu i chyba nie do ko鎍a wie kt鏎y jest ten prawdziwy, zastanawiam sie teraz zn闚 czy wszystko bedzie dobrze, martwie sie bo znajoma powiedzia豉 mi ze pies mo瞠 umrze z z tesknoty za by造m w豉軼icelem,tylko ze je郵i to jest taka w豉軼icielka kt鏎a zostawia ja r騜nych miejscach to mo瞠 pies nie jest tak przywi您any bo wie ze zaraz mo瞠 zmieni miejsce zamieszkania ... Prosz porad嬈ie co, mo瞠 wz捷c psiaka i jak bedzie strasznie sprawia problem odda w豉軼icielce? Co my郵e,co robi? prosz o szczere rady
Ja sie na psach nie znam wi璚 trudno mi sie wypowiedzie, ale wydaje mi si 瞠 jak on tak kr您y od domu do domu to nie jest a tak mocno przywi您any do w豉軼icielki 瞠by mia w jak捷 depresje wpa嗆 czy co. Wi璚 jak si nim zajmiesz odpowiednio, oka瞠sz troche czu這軼i to powinno by wszystko dobrze
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Mama wybredna jest tez odcien 12/17 - bezowy popiel. Moze bylby taki akurat Jak sie wmiesza odrobine 12/61 to zolc nie wyjdzie, a bezyk bedzie taki opalizujacy. Sama sobie tak planuje zrobic Mnie fantazja ponosi jak nic
Ten 12/61 to fajny odcien, na pewno wytlucze wszystkie zolcienie.

To ja jeszcze kilka numerow podam, ktorych nie ma w PL i bedziemy gadac jak lysy do grzebienia Hi hihi

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Ten piesek to teskni za jakimkolwiek stalym miejscem, bo przywiazac sie najwyrazniej nie mial mozliwosci - mysle. Jak go wyprzytulasz, wyglaszczesz, wyspacerkujesz i pozwolisz czasem pospac w swoim lozku, to sie szybko zrehabilituje
No ja w豉郾ie widze 瞠 cie fantazja ponosi nie幢e
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-23, 13:37   #1203
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej

Dziewczyny KOTKA i CZEKOLADOWO wida u Was bardzo duza roznice we wlosach, nie dosc ze urosly to sa gladkie, geste i piekne
Pozazdro軼i, pozytywnie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Obiecane zdj璚ie. Kolor troch przek豉many Da豉m p馧 na p馧, ale bardziej z豉pa ten 9.0 ni 9.2 Plus, 瞠 wszystko wysz這 w miar r闚no, a w marcu robi na tak podstaw jasne refleksy. Wydaje mi si, 瞠 ten kolor jest bardzo ciemny
Co nie tak?
Bo identycznie jak na pr鏏nikach, kt鏎e pokazywalas.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

NOVELOVE
za ile Ty kupujesz vitapil?
Ja jakos tanio go dostaje za 60 tabletek 26 z.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 13:50   #1204
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No ja w豉郾ie widze 瞠 cie fantazja ponosi nie幢e
No i usiedziec nie moge Zaraz nakladam toner Paintbox, co wczoraj do mnie przyszedl
A dzis sie zdziwilam, ze na podlodze pod 'drzwiowa dziura pocztowa' lezy kolejne avizo i sama zachodzilam w glowe, co ja kliknelam. Musialam az w skrzynke mail spojrzec, bo zapomnialam, ze zamowilam 9 par majtek sloggi z megapromocji
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 13:54   #1205
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
No i usiedziec nie moge Zaraz nakladam toner Paintbox, co wczoraj do mnie przyszedl
A dzis sie zdziwilam, ze na podlodze pod 'drzwiowa dziura pocztowa' lezy kolejne avizo i sama zachodzilam w glowe, co ja kliknelam. Musialam az w skrzynke mail spojrzec, bo zapomnialam, ze zamowilam 9 par majtek sloggi z megapromocji
a co to za toner?
co robi?

ooo jaka to promocja z majtkami?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 13:56   #1206
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Agatka
Oj, ju nie pami皻am dok豉dnie, ale lekko ponad 30 z. A w豉郾ie, bo kto tutaj co pisa, 瞠 to jest kuracja 3 miesi璚zna.
Czyli jak wezm teraz drugie opakowanie, to wyjd 4 miesi帷e (120 tabletek). Mog tak? Nie umr?
Stary 2013-01-23, 14:01   #1207
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
NOVELOVE
za ile Ty kupujesz vitapil?
Ja jakos tanio go dostaje za 60 tabletek 26 z.
wybacz, ze sie wtrace
ja swoj vitapil kupilam za 19,99 60tabl, kupilam w promocji w gemini, ale widze, ze ich regularna cena w tej aptece tez nie jest wysoka- 24,99 http://www.aptekagemini.pl/vitapil-z...-tabletek.html

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:03   #1208
Agatau88
Zakorzenienie

Nikt nie mog tak pisac. Co najwy瞠j ze suplementy nalezy bra CO NAJMNIEJ 3 mce zeby zobaczyc efekty.
Ja zamierzam brac 6 mcy, potem przerwa.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
wybacz, ze sie wtrace
ja swoj vitapil kupilam za 19,99 60tabl, kupilam w promocji w gemini, ale widze, ze ich regularna cena w tej aptece tez nie jest wysoka- 24,99 http://www.aptekagemini.pl/vitapil-z...-tabletek.html
Kochana jakie wtr帷e sie co
A lykasz od dawna?
Jak efekty?

rzeczywiscie tanio!!!
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:05   #1209
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
a co to za toner?
co robi?

ooo jaka to promocja z majtkami?

Paintbox marki Fudge. Whiter shade of pale. Sluzy do zbijania zolci albo do mieszania pastelowych odcieni z intensywnymi tonerami, tak jak oslawiony Manic Panic. Polozylam ten tonerek na 15-35 minut pod folie. W zalaczniku - ten pierwszy

Majtki kliknelam w sklepie w UK. 2 opakowania majtek trzecie gratis. ja zamowilam lacznie 3 po 3 i to trzecie bylo gratis. Wyszlo mnie jakies 15 zlotych za klasyczne biale wysokowciete Sloggi. Figleaves - poszukaj w guglu jak chcesz

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
wybacz, ze sie wtrace
A ja placilam ok. 35 zlotych i to w taniej aptece..... Wszystko inne tanie, ale ten Vitapil mnie porazil teraz jak patrze.
Ale moja apteka wysyla za granice, a nie kazda to robi, niestety
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PC150002.jpg (73,3 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-23 o 14:09
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:05   #1210
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Nikt nie mog tak pisac. Co najwy瞠j ze suplementy nalezy bra CO NAJMNIEJ 3 mce zeby zobaczyc efekty.
Ja zamierzam brac 6 mcy, potem przerwa.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Kochana jakie wtr帷e sie co
A lykasz od dawna?
Jak efekty?

rzeczywiscie tanio!!!
wlasnie nie lykam zaczelam jakis czas temu na nowo przyjmowac CP, ale chyba zaraz zjem i wezme sobie vitapil. U anweny kiedys przeczytalam, ze miala po vitapilu mdlosci i to mnie powstrzymuje
zaraz to znajde

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:07   #1211
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Paintbox marki Fudge. Whiter shade of pale. Sluzy do zbijania zolci albo do mieszania pastelowych odcieni z intensywnymi tonerami, tak jak oslawiony Manic Panic. POlozylam ten tonerek na 15-35 minut pod folie.

Majtki kliknelam w sklepie w UK. 2 opakowania majtek trzecie gratis. ja zamowilam lacznie 3 po 3 i to trzecie bylo gratis. Wyszlo mnie jakies 15 zlotych za klasyczne biale wysokowciete Sloggi. Figleaves - poszukaj w guglu jak chcesz

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

A ja placilam ok. 35 zlotych i to w taniej aptece..... Wszystko inne tanie, ale ten Vitapil mnie porazil teraz jak patrze.
Ale moja apteka wysyla za granice, a nie kazda to robi, niestety
U nas nie ma chyba tej marki fudge.

A majteczki znam, lubie sloggi
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:07   #1212
buahhot
Marcelover ♥♥♥

ooo mam http://www.anwen.pl/2012/03/suplementy-vitapil.html

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:07   #1213
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Lavia- mi造 relax po umysl闚ce ;-) jakie numerki zamowilas?
8,2

no przyda mi si taki relaks bo ostatnio ci篹ki okres mia豉m
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:08   #1214
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
My豉m drugi raz i troch si sp逝ka這 , ale chcia豉m bardziej ten 9.2 ni natur 9.0. Natura zdominowa豉 wszystko
Sama nie wiem, co chcia豉m mie
Najbardziej lubi siebie w takich ciemniejszych z ja郾iejszymi pasemkami, ale to dopiero bli瞠j wiosny
jeszcze sie wyp逝cze a jak chcesz jasnieszy to mo瞠 po堯 nast瘼nym razem samo 9.2? z jakiej firmy robi豉?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
zaciekawi豉 mnie tym te go chc tylko ja si nie orientuje w tym ebayu jak si zamawia tzn w sensie jak przelewa kas to idzie przez kart kredytow czy jak?

Ja te zda豉m ten m鎩 najgorszy egzamin w ko鎍u i bardzo si z tego ciesz, bo troch os鏏 babka u mnie uwali豉 i ju 2 w indeksie maj i poprawka w sesji poprawkowej w Szczecinie
dzisiaj czeka mnie sprz徠anie w szafie, sprz徠anie chaty i nauka,bo w pi徠ek kolejne 2 egzaminy,a jutro id do pracy
gratuluje
Cytat:
Napisane przez necia84 Poka wiadomo嗆
Dzie dobry
wstawiam zdj璚ia, dla przypomnienia londa profesjonalna 12/89 z oxy 9%, same odrosty na 50 minut. W這ski l郾i帷e i mi瘯kie, 瘸dnego przesuszu, ostatnie zdj璚ie po londzie 10/8 i 10/1 1:1 na 9% ale to
by這 latem a wtedy jako inaczej wlosy wychodz

dorzuc jeszcze swoje 5groszy, temat ju zamkni皻y ale...
Jestem 2 miesi帷e po laserowej korekcji wzroku, mia豉m dosy du膨 wad, lewe oko +4,5 i astygmatyzm 2,75 a prawe chyba +2,5 i astygm. Operacj mia豉m jedn i skorygowana wada wzroku jest do 0, prawe oko 0,5 ale do p馧 roku powinno si wyzerowa. To nieprawda, 瞠 najpierw trzeba astygmatyzm usun望 a potem wade. Wszystko w ci庵u 15 minut. 砰cie jest o wiele pi瘯niejsze bez okular闚, ja nosi豉m je przez 26 lat
奸iczny ten jasny
Co do operacji to gdzie robi豉 i ile Ci to kosztowa這?
mam zbli穎ne wady co Ciebie tylko na obu oczach mniej wi璚ej r闚ne

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy doraznie szamponetka mo eychlodzi moj zolty blond? Jutro sie umowilam na ostatnie pasemka.

Necia pieknie wyszlo. Sliczny kolorek
Powinna troch pom鏂
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim

Bunny trzymaj si kochana mam nadziej 瞠 wszystko Ci si u這篡 i zajrzyj od czasu do czasu do nas i napisz czy ju lepiej u Ciebie bo ju za Tob t瘰knimy no i brakuje nam twoich rad

Princesska gratulacje.Mnie te czeka dzisiaj sprz徠anie a jeszcze musz wystemplowa ksi捫eczki i je z這篡No ale za to troch zarobi豉m i pop豉cili鄉y z m篹em troch zaleg造ch rat.To jeszcze nie wszystko ale powoli moze z tego wyjdziemy mam nadziej.Szybciej do wiosny

Necia bardzo fajny kolorek

Dziewczynki a czy kt鏎a z was mo瞠 mi pom鏂?Bo nie ma naszej Bunny mo瞠 kt鏎a z was mi pomo瞠.Chodzi o to 瞠 ostatnio farbowa豉m odrosty Garnierem color naturals 111.I kolor troch si odcina od reszty.Teraz mam ju niewielkie odrosty i my郵 jak b璠 malowa odrosty i b璠 trzyma farb 30 min na odrostach to na ile mog po這篡 j na te odrosty ostatnio farbowane (te kt鏎e kolor troch si odcina od reszty bo jest nieco ciemniejszy).I tak si zastanawiam czy farbowa tym Garnierem bo mam go w domu czy kupi palette c10 bo mnie korci
a nie za kr鏒ko odrosty trzymasz?
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Czeko
Ja u篡wa豉m AA tego roz鈍ietlaj帷ego, te jestem blada, a niestety nawet najja郾iejszy by za ciemny. Pr鏂z tego nie mam zastrze瞠, bo by naprawd ekstra. Od siebie polecam Isa dor w buteleczce z pompk, 鈍ietnie si nak豉da i nawet wydaje mi si, 瞠 poprawia cer i mi kolor pasuje.
Cho teraz to u篡wam bb cremu z garniera i jak dla mnie mega, mega.
ja jestem 鈔ednio jasna wi璚 mo瞠 mi podpasuje ten AA??
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
A ja porz康nie zacz窸am zastanawia si nad wyjazdem za granic w okolicach czerwca, bo tak naprawd nic mnie (i t) tu nie trzyma Marzy mi si UK, bo komunikatywnie znam j瞛yk, tylko obawiam si 瞠 mo瞠 by nam ci篹ko bo pocz徠kowo tylko t b璠zie pracowa, a ja zostan na razie jeszcze z synkiem w domu.. orientujecie si mo瞠 jak z prac na wyspach teraz wygl康a? Bo oferty na necie s, ale chcieliby鄉y wzi望 jakie oszcz璠no軼i z polski i pojecha tam i na miejscu czego szuka w job centre, w lokalnych gazetach itp.
moja kuzynka wyjecha豉 w lipcu i od razu prawie znalaz豉 prac, jako kelnerka pracuje

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:09   #1215
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie nie lykam zaczelam jakis czas temu na nowo przyjmowac CP, ale chyba zaraz zjem i wezme sobie vitapil. U anweny kiedys przeczytalam, ze miala po vitapilu mdlosci i to mnie powstrzymuje
zaraz to znajde
no ale wiesz Ona mogla miec Ty nie musisz
Moja Babcie tez boli brzuch po vitapilu a kupila sobie bo wlosy Jej zaczely wypadac.
Moga nie tolerowa jednego ze skladnikow vitapilu.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:10   #1216
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
8,2

haha ja tez zamowilam 8,2

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
no ale wiesz Ona mogla miec Ty nie musisz
Moja Babcie tez boli brzuch po vitapilu a kupila sobie bo wlosy Jej zaczely wypadac.
Moga nie tolerowa jednego ze skladnikow vitapilu.
wiem, wiem
moze tez dlatego, ze ja nie potrafie wymiotowac nawet gdyby mi sie chcialo? no nie wiem, ale dzis wezme, od dzis zaczynam

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:11   #1217
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie ja przegl康a豉m wczoraj oferty i jakie tam s, ale je郵i pojedziemy w okolicach maja-czerwca to na razie nie ma co patrze, bo wszystkie s na teraz

M鎩 t w zesz造m roku by w Holandii w pracy na magazynie i 豉dnie zarobi przez te 5 tygodni Najlepiej jak Wam si uda pocz徠kowo za豉pa na prac z zakwaterowaniem gwarantowanym od pracodawcy, to jakie koszty Wam ju odejd i wi璚ej zaoszcz璠zicie, a potem b璠ziecie mogli szuka czego na wynajem
no my za 2 tyg jedziemy na ferie do Amsterdamu i wst瘼nie dowiemy sie co i jak pochodzimy z CV ( musze je napisa najpierw po angielsku :P)
i jedziemy ogolnie zbada teren a przy okazji pozwiedza sobie A je郵i wypali i znajdziemy co konkretniejszego to jedziemy w czerwcu/lipcu tam po mojej obronie do roboty bo chcielibysmy juz razem zamieszka, jeste鄉y zar璚zeni , a nie sta nas na wsp鏊ne mieszkanko tutaj w Polsce...
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:12   #1218
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
U nas nie ma chyba tej marki fudge.

A majteczki znam, lubie sloggi
Majtasy nie do zdarcia nawet zebami hi hi

A ten Paintbox bywa w sklepach angielskich, co wysylaja normalnie do PL za free lub za sstandardowa stawke pocztowa. Zaraz popatrze, jak wyszlo i moze splucze. Slonce za oknem mam wyjatkowo ostre teraz, moze jakies foty sie cyknie
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:12   #1219
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
haha ja tez zamowilam 8,2

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

wiem, wiem
moze tez dlatego, ze ja nie potrafie wymiotowac nawet gdyby mi sie chcialo? no nie wiem, ale dzis wezme, od dzis zaczynam
no ja to dzi瘯i Tobie i kitce zam闚i豉m ten odcie bo by豉m na blogu Bunny i tam mnie zachwyci ten wasz odcie a to m鎩 pierwszy raz kiedy bede farbowac profesjonalna farba a nie sklepowa to prawda, 瞠 ta farba na pocz徠ku wychodzi du穎 ciemniej ?
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:17   #1220
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
8,2

To ten co kitka pochwal sie koniecznie

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Widzialam kiedys ten wpis.

A jak sie chce wymiotowa to napi sie slonej wody - malo komu nie pomaga. Albo palce w buzie-tez dobry sposob.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:

A ten Paintbox bywa w sklepach angielskich, co wysylaja normalnie do PL za free lub za sstandardowa stawke pocztowa. Zaraz popatrze, jak wyszlo i moze splucze. Slonce za oknem mam wyjatkowo ostre teraz, moze jakies foty sie cyknie

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Mohito uwielbiam ale ta kolekcja nie bardzo do mnie przemawia...

http://wizaz.pl/Moda/Nowe-kolekcje/M...na-20137#image
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:18   #1221
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 783

Cytat:

Dobrze wiedzie

Eh ide jutro do nowego lekarza,mia豉m i嗆 dzisiaj ale do 4 w nocy spa nie mog豉m ze stresu. Boje sie 瞠 znowu dostane te same leki, znowu nic nie bedzie widzie i bede sie dalej m璚zy, ju mam do嗆 powoli A po lekach to wr璚z coraz gorzej, wszystko mnie podra積ia tam
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:18   #1222
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
no ja to dzi瘯i Tobie i kitce zam闚i豉m ten odcie bo by豉m na blogu Bunny i tam mnie zachwyci ten wasz odcie a to m鎩 pierwszy raz kiedy bede farbowac profesjonalna farba a nie sklepowa to prawda, 瞠 ta farba na pocz徠ku wychodzi du穎 ciemniej ?
tak, pozniej sie splukuje
mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona
Cytat:

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

A jak sie chce wymiotowa to napi sie slonej wody - malo komu nie pomaga. Albo palce w buzie-tez dobry sposob.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

to ja sie mieszcze w tym "malo komu nie pomaga"
fajna kolekcja, baaardzo lubie mohito

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:23   #1223
Agatau88
Zakorzenienie

CZEKOLADOWO
idz z nastawieniem pozytywnym bo jak inaczej Ja w nast tyg ide do gina na cyto. Nie robilam 1,5 roku...

BUAHOT
to ja nie wiem, jak nie pomaga rzeczywiscie moze byc klopot.
Lykaj moze na razie cp jak pomaga?
Ja sobie do vitapilu dolozylam 2 cp

Mi ta kolekcja jakos nie bardzo:/
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:24   #1224
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:

pochwal na pewno
a co do kolekcji to musia豉bym na zywo zobaczy, przymierzy

Cytat:
tak, pozniej sie splukuje
mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona

to ja sie mieszcze w tym "malo komu nie pomaga"
fajna kolekcja, baaardzo lubie mohito
kupi豉m na zapas, na razie mam w miar 豉dny odcie, wi璚 poczekam jeszcze chwilk dla mojego T to juz bedzi br您 zapewne

teraz mam dosy ciemny blond a co dopiero b璠zie po na這瞠niu majrela ale spiera si na 鈔edni blond chyba z tego co widzia豉m na blogu wi璚 tym sie pocieszam...

a oksy zam闚i豉m sobie 6%....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BIBA 051.jpg (16,3 KB, 33 za豉dowa)
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-23 o 14:26
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:24   #1225
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Dzie dobry dziewczyny
Koteczko jakby piesek mia depresje przez zmian miejsca to ju dawno by j mia
On potrzebuje stabilizacji...zobaczysz, kilka dni i b璠zie Ci kocha

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:27   #1226
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
CZEKOLADOWO
idz z nastawieniem pozytywnym bo jak inaczej Ja w nast tyg ide do gina na cyto. Nie robilam 1,5 roku...

BUAHOT
to ja nie wiem, jak nie pomaga rzeczywiscie moze byc klopot.
Lykaj moze na razie cp jak pomaga?

Mi ta kolekcja jakos nie bardzo:/
no wiadomo, nie wszystko jest ladne, ale ogolnie w sklepach mohito jest duzo bardzo ladnych rzeczy
nie, zjem vitapil, po prostu nie bede lykac na czczo
Cytat:
pochwal na pewno
a co do kolekcji to musia豉bym na zywo zobaczy, przymierzy

kupi豉m na zapas, na razie mam w miar 豉dny odcie, wi璚 poczekam jeszcze chwilk dla mojego T to juz bedzi br您 zapewne

teraz mam dosy ciemny blond a co dopiero b璠zie po na這瞠niu majrela ale spiera si na 鈔edni blond chyba z tego co widzia豉m na blogu wi璚 tym sie pocieszam...

a oksy zam闚i豉m sobie 6%....
ja tez chce robic z 6%

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:30   #1227
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
CZEKOLADOWO

Nie do konca jestem pewna, ale Vitapil ma juz duzo cp w skladzie i jest to jakies kilkanascie razy przekraczajace standardowa dawke dzienna. Kwas pantotenowy i CP to to samo. Tez chcialam sobie kupic CP, ale znajoma mnie oswiecila.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:32   #1228
Agatau88
Zakorzenienie

LAVIA teraz masz sliczny kolor. chcesz ciemniejszy/jasniejszy?

BUAHOT a tam-w ulotce chyba jest napisane zeby nie lykac na czczo?

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Nie do konca jestem pewna, ale Vitapil ma juz duzo cp w skladzie i jest to jakies kilkanascie razy przekraczajace standardowa dawke dzienna. Kwas pantotenowy i CP to to samo. Tez chcialam sobie kupic CP, ale znajoma mnie oswiecila.
Wiem. Ostatnio tez o to pytalam bo myslalam ze moja wiedza nie jest wystarczajaca. Ale norma b5 dzienna 600 mg vitapil ma 100 mgwiec mozna do造kiwa 5 cp jesli ktos chce.
Przedawkowania wit b5 nie ma-wysiusia si j i tyle
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:35   #1229
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
LAVIA teraz masz sliczny kolor. chcesz ciemniejszy/jasniejszy?

BUAHOT a tam-w ulotce chyba jest napisane zeby nie lykac na czczo?

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Wiem. Ostatnio tez o to pytalam bo myslalam ze moja wiedza nie jest wystarczajaca. Ale norma b5 dzienna 600 mg vitapil ma 100 mgwiec mozna do造kiwa 5 cp jesli ktos chce.
Przedawkowania wit b5 nie ma-wysiusia si j i tyle
dzi瘯uje chcia豉bym mniej wi璚ej taki ju utrzyma ale ju ponad miesi帷 temu farbowa豉m i lekko sie spiera na ja郾iejszy i s prze鈍ity ale za to odrost闚 w og鏊e nie wida nic a nic

m鎩 T m闚i, 瞠 podobam mu si w nowym odcieniu , ale dla niego to nie jest ju blond tylko jasny br您 ehh faceci
wiem, 瞠 lepiej bym wygl康a豉 jakbym by豉 chocia troszke opalona do tych w這sk闚, ale nie chodz na solarium teraz przez t mikrodermabrazj
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-23 o 14:38
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:39   #1230
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Kotka ja bym si raczej nie przejmowa豉 tym przywi您aniem psa tylko Twoim.. co je郵i laska si rozmy郵i? Mo瞠 nie ma czasu/ochoty zajmowa si psiakiem skoro pisa豉 瞠 go podrzuca a to do tej kole瘸nki a to do tamtej mo瞠 jej si znowu za jaki czas "zachce" pieska i Ci go zabierze? Z jednej strony mo瞠 to dobrze 瞠 szuka domu dla pupila w鈔鏚 znajomych bo taki dom zawsze bezpieczniejszy i wie co si z psiakiem b璠zie dzia這 ale z drugiej strony mo瞠 dzi瘯i temu w豉郾ie zostawi豉 sobie otwart furtk bo wie 瞠 od kole瘸nki psa wymusi. Upewnij si i porozmawiaj z Ni szczerze czy przemy郵a豉 swoj decyzj i czy to nie jest kolejny domek tymczasowy

btw. pies z pocz徠ku mo瞠 by osowia造 wycofany i troch ujada ale z czasem mu przejdzie

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.