W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-23, 14:39   #1231
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
dzi瘯uje chcia豉bym mniej wi璚ej taki ju utrzyma ale ju ponad miesi帷 temu farbowa豉m i lekko sie spiera na ja郾iejszy i s prze鈍ity ale za to odrost闚 w og鏊e nie wida nic a nic

m鎩 T m闚i, 瞠 podobam mu si w nowym odcieniu , ale dla niego to nie jest ju blond tylko jasny br您 ehh faceci
wiem, 瞠 lepiej bym wygl康a豉 jakbym by豉 chocia troszke opalona do tych w這sk闚, ale nie chodz na solarium teraz przez t mikrodermabrazj
Piekny kolor mowie Ci faceci nie odrozniaja kolorow
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:49   #1232
necia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Dzi瘯i dziewczyny jeste軼ie bardzo mi貫

Czeko ja mam nature raczej 7, nie wszystkie farby 豉dnie wychodz mi na odro軼ie, np wellaton i koleston 12/1 na 9% 鄴速o kurczakowo, joanna szlachetna per豉 te 鄴速o wi璚 jako super sie nie rozja郾iaj, przewa積ie na be穎wo, z這to, ale Londa 鈍ietnie sobie poradzi豉, m騜e spr鏏uj na odro軼ie najpierw z 9%( ja robi pr鏏 tak centralnie na 鈔odku, a przedzia貫k nosz na boku)
a no i ka盥a farba mi troch rudzieje po 3 tyg, jeszcze nie znalaz豉m takiej co nie rudzieje ale ju nie szukam, i tak robi odrosty co 3,4 tygodnie

Shizaxa robi豉m w klinice artlife w Gda雟ku, ca這嗆 z badaniami, kroplami i okularami przeciws這necznymi wynios豉 mnie 5800, i mia豉m metod SBK LASIK
necia84 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:51   #1233
Agatau88
Zakorzenienie

Przegladam wiosenne kolekcje i patrzcie:

http://www.makeup4all.com/tag/givenc...g-2013-makeup/

jak taka modelka ma zachecac do zakupuwyglada jak chora
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:51   #1234
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Przepraszam, ale nie chce zadzia豉 cytowanie Dzi瘯i za komentarze Odpowiem wszystkim og鏊nie
Farbuj w這sy od prawie 17 lat, zwiedzi豉m r騜ne salony fryzjerskie i wsz璠zie m闚iono mi to samo - nie da si farb zrobi u mnie blondu Chyba, 瞠 taki ciemny albo z這ty, jak teraz Takie w這sy ju mam i musz mie wst瘼nie rozja郾ione
farba by豉 9,02 - nast瘼nym razem zrobi sam bez tej natury
Teraz mi si nie podoba bo wysz豉 bardziej ta natura, a chcia豉m ten 9,02. Musia豉m doda natur 瞠by nie wysz這 zielono, bo mia豉m na g這wie r騜ne rzeczy Mo瞠 za kilka dni zrobi jeszcze raz samym 9.02 Nie podobam si sobie w tym kolorze, jaki taki nijaki
Stary 2013-01-23, 14:53   #1235
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 206

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
LAVIA teraz masz sliczny kolor. chcesz ciemniejszy/jasniejszy?

BUAHOT a tam-w ulotce chyba jest napisane zeby nie lykac na czczo?

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Wiem. Ostatnio tez o to pytalam bo myslalam ze moja wiedza nie jest wystarczajaca. Ale norma b5 dzienna 600 mg vitapil ma 100 mgwiec mozna do造kiwa 5 cp jesli ktos chce.
Przedawkowania wit b5 nie ma-wysiusia si j i tyle
czytalam ulotke na poczatku, ale teraz nie pamietam, zaraz sobie przeczytam ulotk w necie
Cytat:
Napisane przez necia84 Poka wiadomo嗆

Czeko ja mam nature raczej 7, nie wszystkie farby 豉dnie wychodz mi na odro軼ie, np wellaton i koleston 12/1 na 9% 鄴速o kurczakowo, joanna szlachetna per豉 te 鄴速o wi璚 jako super sie nie rozja郾iaj, przewa積ie na be穎wo, z這to, ale Londa 鈍ietnie sobie poradzi豉, m騜e spr鏏uj na odro軼ie najpierw z 9%( ja robi pr鏏 tak centralnie na 鈔odku, a przedzia貫k nosz na boku)
a no i ka盥a farba mi troch rudzieje po 3 tyg, jeszcze nie znalaz豉m takiej co nie rudzieje ale ju nie szukam, i tak robi odrosty co 3,4 tygodnie

Shizaxa robi豉m w klinice artlife w Gda雟ku, ca這嗆 z badaniami, kroplami i okularami przeciws這necznymi wynios豉 mnie 5800, i mia豉m metod SBK LASIK
ooo to w tych pomaranczowych "wiezowcach"? mieszkalam niedaleko
fajnie, ze jestes zadowolona

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:54   #1236
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Aha i jeszcze o tych pasemkach z filmiku: bardzo 豉dne lubi takie
Jak mia豉m d逝gie to robi豉m podstaw ciemniejsz i na to pasemka z folii. Przy kr鏒kich dobrze si u mnie sprawdza staromodna metoda czepka i pasemek
Chyba mam drewniane w這sy bo raz zrobi豉m pasemka 20% i wszystko by這 dobrze
Stary 2013-01-23, 14:55   #1237
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Przepraszam, ale nie chce zadzia豉 cytowanie Dzi瘯i za komentarze Odpowiem wszystkim og鏊nie
Farbuj w這sy od prawie 17 lat, zwiedzi豉m r騜ne salony fryzjerskie i wsz璠zie m闚iono mi to samo - nie da si farb zrobi u mnie blondu Chyba, 瞠 taki ciemny albo z這ty, jak teraz Takie w這sy ju mam i musz mie wst瘼nie rozja郾ione
Teraz mi si nie podoba bo wysz豉 bardziej ta natura, a chcia豉m ten 9,02. Musia豉m doda natur 瞠by nie wysz這 zielono, bo mia豉m na g這wie r騜ne rzeczy Mo瞠 za kilka dni zrobi jeszcze raz samym 9.02 Nie podobam si sobie w tym kolorze, jaki taki nijaki
no ale nastepnym razem zrobisz 9,02 i bedzie ok
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 14:57   #1238
necia84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
czytalam ulotke na poczatku, ale teraz nie pamietam, zaraz sobie przeczytam ulotk w necie

ooo to w tych pomaranczowych "wiezowcach"? mieszkalam niedaleko
fajnie, ze jestes zadowolona
tak w豉郾ie
A powiem Ci, 瞠 jak jestem w GB to w SP poszukuj blondynki o pi瘯nych w這sach ale jeszcze nigdy Cie nie spotka豉m
necia84 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:00   #1239
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
tak w豉郾ie
A powiem Ci, 瞠 jak jestem w GB to w SP poszukuj blondynki o pi瘯nych w這sach ale jeszcze nigdy Cie nie spotka豉m
no widzisz na pewno mnie widzialas, tylko ja nie mam ladnych wlosow

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:03   #1240
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Ten piesek to teskni za jakimkolwiek stalym miejscem, bo przywiazac sie najwyrazniej nie mial mozliwosci - mysle. Jak go wyprzytulasz, wyglaszczesz, wyspacerkujesz i pozwolisz czasem pospac w swoim lozku, to sie szybko zrehabilituje
hmm... ci庵le sie zastanawiam jak by to by這, widocznie za bardzo sie przejmuje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja sie na psach nie znam wi璚 trudno mi sie wypowiedzie, ale wydaje mi si 瞠 jak on tak kr您y od domu do domu to nie jest a tak mocno przywi您any do w豉軼icielki 瞠by mia w jak捷 depresje wpa嗆 czy co. Wi璚 jak si nim zajmiesz odpowiednio, oka瞠sz troche czu這軼i to powinno by wszystko dobrze
co pies depresje? czeko ja pisa豉m ze w豉軼icielka ma depresje

Cytat:
Hej
Dziewczyny KOTKA i CZEKOLADOWO wida u Was bardzo duza roznice we wlosach, nie dosc ze urosly to sa gladkie, geste i piekne
Pozazdro軼i, pozytywnie
.

Cytat:
najlepszy i najbardziej efektowny suplement kt鏎y stosowa豉m! w 2 tyg 2,5cm odrost! niestety nie mog豉m go urzywa... dwa razy bym sie ud豉wi豉 nim a potem kruszy豉m i 造ka豉m sproszkowane ale to by豉 katorga... tabletka jest du瘸 ale najgorsze jest to 瞠 jest t瘼a i staj mi w gardle tak 瘸逝je ze nie mog tego bra

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Koteczko jakby piesek mia depresje przez zmian miejsca to ju dawno by j mia
On potrzebuje stabilizacji...zobaczysz, kilka dni i b璠zie Ci kocha
jaki pies depresje? chyba co zle napisa豉m skoro druga osoba mysli ze pies ma depresje, w豉軼icielka psa ma depresje

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Kotka ja bym si raczej nie przejmowa豉 tym przywi您aniem psa tylko Twoim.. co je郵i laska si rozmy郵i? Mo瞠 nie ma czasu/ochoty zajmowa si psiakiem skoro pisa豉 瞠 go podrzuca a to do tej kole瘸nki a to do tamtej mo瞠 jej si znowu za jaki czas "zachce" pieska i Ci go zabierze? Z jednej strony mo瞠 to dobrze 瞠 szuka domu dla pupila w鈔鏚 znajomych bo taki dom zawsze bezpieczniejszy i wie co si z psiakiem b璠zie dzia這 ale z drugiej strony mo瞠 dzi瘯i temu w豉郾ie zostawi豉 sobie otwart furtk bo wie 瞠 od kole瘸nki psa wymusi. Upewnij si i porozmawiaj z Ni szczerze czy przemy郵a豉 swoj decyzj i czy to nie jest kolejny domek tymczasowy

btw. pies z pocz徠ku mo瞠 by osowia造 wycofany i troch ujada ale z czasem mu przejdzie
Masz racje i prawd m闚i帷 tego tez sie obawiam w zwi您ku z tym jakie ma zachwiania emocjonalne. Dobrze ze mam mo磧iwo嗆 sie zni spodka oko w oko i szczerze porozmawia,odrazu wy這rze kaw na 豉w, ze ma to do 100% przemy郵e bo zwrot闚 psa nie ma, to nie rzecz. A co do tego czy sie "resocjalizuje" mam straszny dylemat jeszcze T codziennie mnie podjudza ze on chce szczeniaka ze ten pies sie nie zaaklimatyzuje ze on sie w nim nie zakocha... I jak tu sobie poradzi skoro on mnie nie wspiera tak jak bym potrzebowa豉. A boje sie takiego psa cho wiem ze ka盥y pies jest inny, po prostu ze z造ch do鈍iadcze jak to m鎩 tato przytarga starszego psa kt鏎y na mnie szczeka warcza, pr鏏owa mnie dzabna i pogryz mi zabawki i musieli鄉y go odda do schroniska
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:08   #1241
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 763

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆

co pies depresje? czeko ja pisa豉m ze w豉軼icielka ma depresje

Wiem wiem, mia豉m na my郵i 瞠 pies mia豚y tak t瘰kni zeby umar z t瘰knoty
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:11   #1242
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
Masz racje i prawd m闚i帷 tego tez sie obawiam w zwi您ku z tym jakie ma zachwiania emocjonalne. Dobrze ze mam mo磧iwo嗆 sie zni spodka oko w oko i szczerze porozmawia,odrazu wy這rze kaw na 豉w, ze ma to do 100% przemy郵e bo zwrot闚 psa nie ma, to nie rzecz. A co do tego czy sie "resocjalizuje" mam straszny dylemat jeszcze T codziennie mnie podjudza ze on chce szczeniaka ze ten pies sie nie zaaklimatyzuje ze on sie w nim nie zakocha... I jak tu sobie poradzi skoro on mnie nie wspiera tak jak bym potrzebowa豉. A boje sie takiego psa cho wiem ze ka盥y pies jest inny, po prostu ze z造ch do鈍iadcze jak to m鎩 tato przytarga starszego psa kt鏎y na mnie szczeka warcza, pr鏏owa mnie dzabna i pogryz mi zabawki i musieli鄉y go odda do schroniska
Z tego co pisa豉 to Tw鎩 tato bra psy z ulicy tak? Ten jest domowy i mia kontakt z lud幟i. Sama pisa豉 nawet 瞠 ci庵le zmienia domy wi璚 jest przyzwyczajony do ludzi nawet tych obcych o to nie powinna si ba. Pies nie rozpami皻uje tak jak cz這wiek z造ch zdarze tylko 篡je dniem dzisiejszym je瞠li mia w przesz這軼i przykre sytuacje ze zmienianiem dom闚 to jutro tego nie b璠zie pami皻a tylko 篡 tym co jest teraz tym 瞠 jest mu ciep這 i 瞠 ma kochaj帷ych ludzi przy sobie musisz z Ni porozmawia o tej adopcji tylko czy jest zdecydowana odda Ci zwierze na w豉sno嗆 a nie na przetrzymanie.

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-01-23 o 15:12
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:12   #1243
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Wiem. Ostatnio tez o to pytalam bo myslalam ze moja wiedza nie jest wystarczajaca. Ale norma b5 dzienna 600 mg vitapil ma 100 mgwiec mozna do造kiwa 5 cp jesli ktos chce.
Przedawkowania wit b5 nie ma-wysiusia si j i tyle
No wlasnie az spojrzalam na ulotke w necie i rzeczywiscie.... To super, dokupie sobie CP, zeby wloski szybciej rosly na dlugosc.
Na razie mam zatrzesienie i busz babyhair i jak robilam sobie zdjecie na baletach, mialam aureolke puchu nad soba
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:12   #1244
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Przegladam wiosenne kolekcje i patrzcie:

http://www.makeup4all.com/tag/givenc...g-2013-makeup/

jak taka modelka ma zachecac do zakupuwyglada jak chora
nawet fotoshop nie dal rady
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:14   #1245
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
nawet fotoshop nie dal rady
no wlasnietragedia

Kotka a jak jantar?
Ja wcieram od 3 tyg i lykam vitapil i mam baby hair.
tylko nie wcieram codziennie a co mycie wiec musz sie zmobilizowa i wcierac codziennie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:16   #1246
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Mi te wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by豉m zadowolona, fakt 瞠 wychodzi ciut 鄴速awo, czy z這to ale og鏊nie dobrze wychodzi這 Te wi瘯szo嗆 nawet na 12 % wychodzi mi be穎wo.
Kurcze zrobi豉bym pr鏏e ale nie lubie robi na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.

Cytat:
A nie lepiej same 9.2 robi z jakiej innej firmy?
Bo 9.02 to w gruncie rzeczy te natura a poblask opalizuj帷y ma tylko delikatny...
Stary 2013-01-23, 15:20   #1247
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Ninedin, wierze, ze masz trudniejsze wlosy i ze fryzjerki uznaly, ze za trudne. Jednak tu na forum sporo dziewczyn ma ciemniejsze wlosy i wlasnierobi farbami stricte rozjasniajacymi, ktore maja w sobie troche srodka rozjasniajacego i na silnej wodzie. Moze tych nie probowalas? Sama nie wiem. Mysle, ze jak wezmiesz cos z poziomu 12 np. Koleston lub cos z Alfaparf tez z najwyzszego poziomu, to cos ladnego wyjdzie.
Poziom 9 nie jest wcale taki jasny. jasno wychodzi tylko przy odcieniach zlotych i platynowych, natura wychodzi zwykle ciemniej. No i wyjsciowo trzeba miec bardzo jasne wloski, by kolor chwycil jak trzeba.

Jeszcze jedno... farby rozjasniajace mieszasz z woda w stosunku 1 do 2, wiec to ma ogromne znaczenie przy rozjasnianiu wlosow, bo woda nie wysycha i rozjasnianie proces trwa dluzej. Wiecej rzadszej mieszanki, lepszy efekt jednym slowem

Mi tez farby z poziomu 9 biora na zaledwie jasny bezyk, ale 12stki nawet zmiesznae z 10tkami daja kopniaka czuprynie

Ps. Nasuwa mi sie teora spiskowa, ze gdybys byla potraktowana farba, fryzjerka policzylaby Ci jak za zwykle farbowanie. A jak uzyje rozjasniacza, wtedy rachunek placisz wyzszy i chyba tez o to chodzi.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:21   #1248
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem wiem, mia豉m na my郵i 瞠 pies mia豚y tak t瘰kni zeby umar z t瘰knoty
aha,no ja te 幢e to odczyta豉m

Cytat:
Z tego co pisa豉 to Tw鎩 tato bra psy z ulicy tak? Ten jest domowy i mia kontakt z lud幟i. Sama pisa豉 nawet 瞠 ci庵le zmienia domy wi璚 jest przyzwyczajony do ludzi nawet tych obcych o to nie powinna si ba. Pies nie rozpami皻uje tak jak cz這wiek z造ch zdarze tylko 篡je dniem dzisiejszym je瞠li mia w przesz這軼i przykre sytuacje ze zmienianiem dom闚 to jutro tego nie b璠zie pami皻a tylko 篡 tym co jest teraz tym 瞠 jest mu ciep這 i 瞠 ma kochaj帷ych ludzi przy sobie musisz z Ni porozmawia o tej adopcji tylko czy jest zdecydowana odda Ci zwierze na w豉sno嗆 a nie na przetrzymanie.
Tak bra co popadnie nie my郵al o konsekwencjach jak ja. W豉軼icielka twierdzi ze tak w豉郾ie jest w sumie nie mam powod闚 zeby jej nie wierzy bo jeszcze mnie nie ok豉ma豉. Ogladam czesto program cezara millana o psiakach i ucze sie jak mniej wiecej post瘼owa z psiakiem i on zawsze m闚i o tym ze pies zyje dniem dzisiejszym. A mo瞠 jak ju tego dokonamy to da jej co za tego psa? symbolicznie jakie wino? a mo瞠 spisa jak御 umowe... Nie wiem ale bede twarda bo wiadomo ze ja te nie chce tego psa sko mia豚y by jaki problem dla mniej, ale pisala mi ze jak bedzie go oddawa bedzie p豉ka ale musi, a pamietam jak kupowa豉m lejduszke to w豉軼iciele tez p豉kali jak wychodzi豉m ju do domu
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:21   #1249
necia84
Raczkowanie

Cytat:
no widzisz na pewno mnie widzialas, tylko ja nie mam ladnych wlosow
oj to jeste w b喚dzie bo masz pi瘯ne w這ski, lubi zagl康a na Twojego bloga i czyta o w這sach
necia84 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:22   #1250
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Racja
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:24   #1251
necia84
Raczkowanie

[QUOTE=czekoladowoo;388118 71]Mi te wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by豉m zadowolona, fakt 瞠 wychodzi ciut 鄴速awo, czy z這to ale og鏊nie dobrze wychodzi這 Te wi瘯szo嗆 nawet na 12 % wychodzi mi be穎wo.
Kurcze zrobi豉bym pr鏏e ale nie lubie robi na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.

QUOTE]
e tam, ja robi na oko, fryzjerki te raczej nie odmierzaj w mililitrach biore kapke farby i wyobra瘸m sobie ile to b璠zie 2 kapki oxy
necia84 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:24   #1252
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
no wlasnietragedia

Kotka a jak jantar?
Ja wcieram od 3 tyg i lykam vitapil i mam baby hair.
tylko nie wcieram codziennie a co mycie wiec musz sie zmobilizowa i wcierac codziennie.
stosowa豉m gdzie 2 tyg ale z biostymin i zmniejszy這 sie wypadanie ale baby hair po nim nie mia豉m,potem wszystko sie posypa這 i do niczego glowy ju nie mia豉m, pisa豉m wy瞠j jakie mia豉m do鈍iadczenie z vitapilem kt鏎ego bardzo chcia豉bym bra
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:26   #1253
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Ninedin, wierze, ze masz trudniejsze wlosy i ze fryzjerki uznaly, ze za trudne. Jednak tu na forum sporo dziewczyn ma ciemniejsze wlosy i wlasnierobi farbami stricte rozjasniajacymi, ktore maja w sobie troche srodka rozjasniajacego i na silnej wodzie. Moze tych nie probowalas? Sama nie wiem. Mysle, ze jak wezmiesz cos z poziomu 12 np. Koleston lub cos z Alfaparf tez z najwyzszego poziomu, to cos ladnego wyjdzie.
Poziom 9 nie jest wcale taki jasny. jasno wychodzi tylko przy odcieniach zlotych i platynowych, natura wychodzi zwykle ciemniej. No i wyjsciowo trzeba miec bardzo jasne wloski, by kolor chwycil jak trzeba.

Jeszcze jedno... farby rozjasniajace mieszasz z woda w stosunku 1 do 2, wiec to ma ogromne znaczenie przy rozjasnianiu wlosow, bo woda nie wysycha i rozjasnianie proces trwa dluzej. Wiecej rzadszej mieszanki, lepszy efekt jednym slowem

Mi tez farby z poziomu 9 biora na zaledwie jasny bezyk, ale 12stki nawet zmiesznae z 10tkami daja kopniaka czuprynie

Ps. Nasuwa mi sie teora spiskowa, ze gdybys byla potraktowana farba, fryzjerka policzylaby Ci jak za zwykle farbowanie. A jak uzyje rozjasniacza, wtedy rachunek placisz wyzszy i chyba tez o to chodzi.
Enchanted nasza ma ciemn bardzo nature swoj A na alfie i wodzie 12 % cude鎥o jej wychodzi A te m璚zy豉 si z podk豉dem i farb

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

[QUOTE=necia84;38812019]
Cytat:
Mi te wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by豉m zadowolona, fakt 瞠 wychodzi ciut 鄴速awo, czy z這to ale og鏊nie dobrze wychodzi這 Te wi瘯szo嗆 nawet na 12 % wychodzi mi be穎wo.

QUOTE]
e tam, ja robi na oko, fryzjerki te raczej nie odmierzaj w mililitrach biore kapke farby i wyobra瘸m sobie ile to b璠zie 2 kapki oxy
To moze faktycznie tak zrobie
Albo zaryzykuje od razu na 9% Skoro i tak licze 瞠 d馧 mi sie troche przyciemni po tej 10/8 Przynajmniej te bia貫 pasma
Stary 2013-01-23, 15:34   #1254
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
No wlasnie, metoda kapkowa
Ja tez biore kapke na oko Moze nie na oko ale do maciupkiej szklanej miseczki do dipow. Czasem to robie nawet 3 pasemka, bo do kazdego krece inna mieszanke i porownuje .

Czasem zachowuje rozne malenkie plastikowe lyzeczki czy miarki od syropow lub kremow, bo wtedy precyzyjniej wychodzi

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Enchanted nasza ma ciemn bardzo nature swoj A na alfie i wodzie 12 % cude鎥o jej wychodzi A te m璚zy豉 si z podk豉dem i farb
No wlasnie podczytywalam cos i rzeczywiscie to byly ciemne wloski. Moze fryzjerzy ida na latwizne, moze sie nie znaja, a moze zwyczajnie chca podwojnie zarobic przez wydluzenie farbowania o rozjasniacz. Sama nie wiem. Bo chyba trzeba miec granatowe arabskie wlosy, by siegac po rozjasniacz albo trzeba chciec miec przezroczyste biale wlosy - to wtedy spoko
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:39   #1255
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Lavia - cudowny masz ten kolor w這s闚 Przepraszam, ale nie jestem na bie膨co, mog豉by przypomnie czym farbowa豉?

Leae jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:48   #1256
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
pochwal na pewno
a co do kolekcji to musia豉bym na zywo zobaczy, przymierzy

kupi豉m na zapas, na razie mam w miar 豉dny odcie, wi璚 poczekam jeszcze chwilk dla mojego T to juz bedzi br您 zapewne

teraz mam dosy ciemny blond a co dopiero b璠zie po na這瞠niu majrela ale spiera si na 鈔edni blond chyba z tego co widzia豉m na blogu wi璚 tym sie pocieszam...

a oksy zam闚i豉m sobie 6%....
Pi瘯ny kolorek

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Piekny kolor mowie Ci faceci nie odrozniaja kolorow
No nie odr騜niaj
M鎩 T ostatnio stwierdzi 瞠 ja mam w這sy PΜWE, bo blond to jest 鄴速y kolor a nie A ja to bym najchetniej chcia豉 srebrne pewnie o
My郵a豉m 瞠 zat逝ke

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Swoj drog znalaz豉m wczoraj info o tym kolorze ciemniejszym Aleny Shishkovej co mi sie tak podoba i na taki chcia豉m przyciemni
Syoss Mixing Colors 8-15 podobno
Stary 2013-01-23, 15:49   #1257
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (46,8 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cfgfgdfgf.jpg (76,2 KB, 63 za豉dowa)
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:51   #1258
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
oj to jeste w b喚dzie bo masz pi瘯ne w這ski, lubi zagl康a na Twojego bloga i czyta o w這sach
dziekuje, milo mi

Leae, mo瞠sz powiedzie jak piel璕nujesz w這sy? Pi瘯ne s widzia豉m Twoj historie w這sow, powiedz troch o swojej piel璕nacji

Kylie super zmiana

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:52   #1259
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

A tu jeszcze troszke
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,0 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0855.jpg (138,3 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1059.jpg (79,0 KB, 31 za豉dowa)
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:53   #1260
czekoladowoo
Zakorzenienie

Kylie Bez por闚nania wog鏊e
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.