W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-23, 15:53   #1261
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Roznica we wlosach mega
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 15:56   #1262
necia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
No wlasnie, metoda kapkowa
Ja tez biore kapke na oko Moze nie na oko ale do maciupkiej szklanej miseczki do dipow. Czasem to robie nawet 3 pasemka, bo do kazdego krece inna mieszanke i porownuje
ja te tak robie
necia84 jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:11   #1263
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
dziekuje, milo mi

Leae, mo瞠sz powiedzie jak piel璕nujesz w這sy? Pi瘯ne s widzia豉m Twoj historie w這sow, powiedz troch o swojej piel璕nacji

Kylie super zmiana
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Kylie Bez por闚nania wog鏊e
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Roznica we wlosach mega
Dziekuje
A pielegnacja wyglada tak samo jak przy robieniu pasemek u fryzjerki
No moze mniej sie nad nimi spuszczam i w sumie wychodzi im to na zdrowie
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:12   #1264
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
hmm... ci庵le sie zastanawiam jak by to by這, widocznie za bardzo sie przejmuje

co pies depresje? czeko ja pisa豉m ze w豉軼icielka ma depresje

najlepszy i najbardziej efektowny suplement kt鏎y stosowa豉m! w 2 tyg 2,5cm odrost! niestety nie mog豉m go urzywa... dwa razy bym sie ud豉wi豉 nim a potem kruszy豉m i 造ka豉m sproszkowane ale to by豉 katorga... tabletka jest du瘸 ale najgorsze jest to 瞠 jest t瘼a i staj mi w gardle tak 瘸逝je ze nie mog tego bra

jaki pies depresje? chyba co zle napisa豉m skoro druga osoba mysli ze pies ma depresje, w豉軼icielka psa ma depresje

Masz racje i prawd m闚i帷 tego tez sie obawiam w zwi您ku z tym jakie ma zachwiania emocjonalne. Dobrze ze mam mo磧iwo嗆 sie zni spodka oko w oko i szczerze porozmawia,odrazu wy這rze kaw na 豉w, ze ma to do 100% przemy郵e bo zwrot闚 psa nie ma, to nie rzecz. A co do tego czy sie "resocjalizuje" mam straszny dylemat jeszcze T codziennie mnie podjudza ze on chce szczeniaka ze ten pies sie nie zaaklimatyzuje ze on sie w nim nie zakocha... I jak tu sobie poradzi skoro on mnie nie wspiera tak jak bym potrzebowa豉. A boje sie takiego psa cho wiem ze ka盥y pies jest inny, po prostu ze z造ch do鈍iadcze jak to m鎩 tato przytarga starszego psa kt鏎y na mnie szczeka warcza, pr鏏owa mnie dzabna i pogryz mi zabawki i musieli鄉y go odda do schroniska
mo瞠 my co 幢e przeczyta造鄉y
pogadaj z w豉軼icielk i najlepiej, 瞠by Ci przekazanie pieska da豉 na pi鄉ie...
Co do suplement闚, nie wiem czy to po tej silice bo bior j tylko nieca貫 2tygodnie ale mam ma貫 baby hair z jednej strony farbowa豉m teraz i zauwa篡豉m

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:15   #1265
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Mi te wszystko rudzieje Z wellatonu z koloru by豉m zadowolona, fakt 瞠 wychodzi ciut 鄴速awo, czy z這to ale og鏊nie dobrze wychodzi這 Te wi瘯szo嗆 nawet na 12 % wychodzi mi be穎wo.
Kurcze zrobi豉bym pr鏏e ale nie lubie robi na pasemku Bo i tak nie odmierze dobrze farby.

A nie lepiej same 9.2 robi z jakiej innej firmy?
Bo 9.02 to w gruncie rzeczy te natura a poblask opalizuj帷y ma tylko delikatny...
Nie mog豉m na siebie patrze i w豉郾ie siedz z tym 9.02 ale teraz da豉m 9% zobaczymy

Cytat:
Ninedin, wierze, ze masz trudniejsze wlosy i ze fryzjerki uznaly, ze za trudne. Jednak tu na forum sporo dziewczyn ma ciemniejsze wlosy i wlasnierobi farbami stricte rozjasniajacymi, ktore maja w sobie troche srodka rozjasniajacego i na silnej wodzie. Moze tych nie probowalas? Sama nie wiem. Mysle, ze jak wezmiesz cos z poziomu 12 np. Koleston lub cos z Alfaparf tez z najwyzszego poziomu, to cos ladnego wyjdzie.
Poziom 9 nie jest wcale taki jasny. jasno wychodzi tylko przy odcieniach zlotych i platynowych, natura wychodzi zwykle ciemniej. No i wyjsciowo trzeba miec bardzo jasne wloski, by kolor chwycil jak trzeba.

Jeszcze jedno... farby rozjasniajace mieszasz z woda w stosunku 1 do 2, wiec to ma ogromne znaczenie przy rozjasnianiu wlosow, bo woda nie wysycha i rozjasnianie proces trwa dluzej. Wiecej rzadszej mieszanki, lepszy efekt jednym slowem

Mi tez farby z poziomu 9 biora na zaledwie jasny bezyk, ale 12stki nawet zmiesznae z 10tkami daja kopniaka czuprynie

Ps. Nasuwa mi sie teora spiskowa, ze gdybys byla potraktowana farba, fryzjerka policzylaby Ci jak za zwykle farbowanie. A jak uzyje rozjasniacza, wtedy rachunek placisz wyzszy i chyba tez o to chodzi.
Mo瞠 i tak Bo to wtedy dwa farbowania Wypr鏏uj jeszcze Lond, o kt鏎ej dziewczyny pisa造 Mo瞠 faktycznie ten Koleston albo Alfaparf - tylko p鎩d do sklepu fryzjerskiego obejrze palety, bo ustawienie monitora nieco fa連zuje rzeczywisto嗆

Widzia豉m na necie kolor po Majiblond nawet ze s豉bsz wod wychodzi這 ja郾iutko, a u mnie kurczak
Stary 2013-01-23, 16:17   #1266
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
OMG! jaka metamorfoza! Niesamowite naprawde, super ze ju mamy takie efekty i to te dla zachety do dziewczyn kt鏎e dopiero zaczynaj super

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
mo瞠 my co 幢e przeczyta造鄉y
pogadaj z w豉軼icielk i najlepiej, 瞠by Ci przekazanie pieska da豉 na pi鄉ie...
Co do suplement闚, nie wiem czy to po tej silice bo bior j tylko nieca貫 2tygodnie ale mam ma貫 baby hair z jednej strony farbowa豉m teraz i zauwa篡豉m
No dobra je郵i ju co z tego wyjdzie to trzeba zrobi tak jak piszesz, na pi鄉ie przekazanie psa i tyle.
Silica jest dobra na w這sy mo瞠 to od niej skoro wcze郾iej nie zauwa篡豉 tych w這siak闚
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:21   #1267
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
OMG! jaka metamorfoza! Niesamowite naprawde, super ze ju mamy takie efekty i to te dla zachety do dziewczyn kt鏎e dopiero zaczynaj super

No dobra je郵i ju co z tego wyjdzie to trzeba zrobi tak jak piszesz, na pi鄉ie przekazanie psa i tyle.
Silica jest dobra na w這sy mo瞠 to od niej skoro wcze郾iej nie zauwa篡豉 tych w這siak闚
dzieki
No pozmienialy nam sie wlosy i faktycznie to moze byc zacheta dla zaczynaj帷ych dbac o wlosy,瞠 pomimo farbowania na blond moga byn piekne
A tak w temacie suplementow to moze wiecie cos o zaleznosciach pomiedzy suplementami, a tabletkami antydzietnymi?
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:23   #1268
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

necia84 do Gda雟ka mam ca陰 Polsk ale zobacz ile taki zabieg u Mnie w Katowicach

Cytat:
wow, przed mia豉 takie str彗i jak ja kilka dni temu przed obci璚iem/wyr闚naniem teraz super
Cytat:

wcze郾iej mia豉m ale z p馧 roku wczesniej jak jad豉m skrzyp potem przesta豉m i nie widzia豉m, no i teraz znowu baby hair zaczynaj si pojawia

Zafarbowa豉m tym alfaparf 9.21

Wra瞠nia na ju...piecze i przy myciu farby suchsze ni po garnierze ale nie najgorsze po garnierze to mam jak po od篡wce
teraz si same susz, jutro Wam kolor poka輳

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:27   #1269
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
necia84 do Gda雟ka mam ca陰 Polsk ale zobacz ile taki zabieg u Mnie w Katowicach

wow, przed mia豉 takie str彗i jak ja kilka dni temu przed obci璚iem/wyr闚naniem teraz super

wcze郾iej mia豉m ale z p馧 roku wczesniej jak jad豉m skrzyp potem przesta豉m i nie widzia豉m, no i teraz znowu baby hair zaczynaj si pojawia

Zafarbowa豉m tym alfaparf 9.21

Wra瞠nia na ju...piecze i przy myciu farby suchsze ni po garnierze ale nie najgorsze po garnierze to mam jak po od篡wce
teraz si same susz, jutro Wam kolor poka輳
W這sy byly straszne po prostu
Cudowalam z nimi i nic nie pomagalo.
W koncu trafilam tu
I prosze
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:29   #1270
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 783

Cytat:
dzieki
No pozmienialy nam sie wlosy i faktycznie to moze byc zacheta dla zaczynaj帷ych dbac o wlosy,瞠 pomimo farbowania na blond moga byn piekne
A tak w temacie suplementow to moze wiecie cos o zaleznosciach pomiedzy suplementami, a tabletkami antydzietnymi?
Tylko ziele dziurawca i bodaj瞠 bratka (ale tu nie jestem pewna), ma jaki wp造w
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:34   #1271
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
pochwal na pewno
a co do kolekcji to musia豉bym na zywo zobaczy, przymierzy
kupi豉m na zapas, na razie mam w miar 豉dny odcie, wi璚 poczekam jeszcze chwilk dla mojego T to juz bedzi br您 zapewne
.
Przepiekny kolorek! Gratulki
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:36   #1272
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko ziele dziurawca i bodaj瞠 bratka (ale tu nie jestem pewna), ma jaki wp造w
O dziurawcu, antybiotykach niekt鏎ych to wiem.
O bratku nie slyszalam
Myslam, ze moze cos jeszcze jest czego nie wiem.
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:37   #1273
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Sliczne wloski. Na piewszym zdjeciu jest taki chlodny szampan, na drugim widze popiel. To jest to samo farbowanie?
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:37   #1274
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Cytat:

Leae, mo瞠sz powiedzie jak piel璕nujesz w這sy? Pi瘯ne s widzia豉m Twoj historie w這sow, powiedz troch o swojej piel璕nacji
Dzi瘯uj bardzo Od razu powiem 瞠 Twoje r闚nie s cudowne, jedne z moich najwi瘯szych "motywacji" na Wiza簑 (kolor, d逝go嗆, stan) I bardzo lubi te Twojego bloga

Ja niestety nie znam umiaru w kupowaniu produkt闚 do w這s闚, nie b璠 ukrywa Troch si ostatnio opami皻a豉m i moja piel璕nacja to g堯wnie:
- myj w這sy co 2/3 dni, zwykle co 3
- odstawi豉m prostownic, tzn. u篡wam jej max. 1-2 razy w miesi帷u, a czasem jeszcze rzadziej (susz suszark ze 鈔ednim nawiewem i wyg豉dzam szczotk, efekt jak po prostownicy, dodatkowy plus to zdecydowanie wi瘯sza obj皻o嗆 i lekko嗆, nie wiem dlaczego tak p騧no na to wpad豉m )
- szampony: Pharmaceris czerwony do w這s闚 wypadaj帷ych/Schauma lekko嗆 i piel璕nacja/L'oreal profesjonalny Shine Blonde
- od篡wki: Logona z proteinami pszenicy, 鈍ietna, ale trudno dost瘼na (kupowa豉m przez internet), L'oreal Absolut Repair - te 鈍ietna, jednak dosy mocno obci捫a i daje super efekt tylko je郵i wymodeluj w這sy suszark/prostownic, je郵i zostawi w這sy do samoistnego wyschni璚ia - koszmar
- maski: Bioetika nawil瘸j帷a Mi這嗆 ostatnich tygodni Genialne dzia豉nie i cena (18 z/500 ml) jednak r闚nie ci篹ko dost瘼na, ja kupowa豉m w Makro, poza tym r闚nie b.dobre maski: Biovax keratyna i jedwab, Naturvital aloesowa
- oleje: Sesa (skalp), Alterra migda造 i papaja/czysty olej arganowy
- bardzo polubi豉m r闚nie kremowanie w這s闚, na kilka godzin przed myciem nak豉dam na w這sy od po這wy d逝go軼i krem Isana z mas貫m shea, 鈍ietny efekt
- po myciu psikam w這sy Gliss Kurem z olejkami i nak豉dam krem Kerastase Reflection (je郵i zamierzam stylizowa w這sy ciep貫m), je郵i pozostawiam je do samoistnego wyschni璚ia to te je czym zabezpieczam, czy to jakim olejem czy serum Biovax A+E

Jakby co mi si jeszcze przypomnia這 to dam zna

Leae jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:39   #1275
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
A tu jeszcze troszke
Cudne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka wiadomo嗆
ja te tak robie
Hihi I pewnie tez nosisz przedzialek na jedna strone, by ukryc roznokolorowe pasemka? Czasem wychodza smiesznie, ale przy kolejnym farbowanu sie wyrownuja do calosci
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:42   #1276
necia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
Cudne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Hihi I pewnie tez nosisz przedzialek na jedna strone, by ukryc roznokolorowe pasemka? Czasem wychodza smiesznie, ale przy kolejnym farbowanu sie wyrownuja do calosci
dok豉dnie
necia84 jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:42   #1277
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Nie mog豉m na siebie patrze i w豉郾ie siedz z tym 9.02 ale teraz da豉m 9% zobaczymy

Mo瞠 i tak Bo to wtedy dwa farbowania Wypr鏏uj jeszcze Lond, o kt鏎ej dziewczyny pisa造 Mo瞠 faktycznie ten Koleston albo Alfaparf - tylko p鎩d do sklepu fryzjerskiego obejrze palety, bo ustawienie monitora nieco fa連zuje rzeczywisto嗆

Widzia豉m na necie kolor po Majiblond nawet ze s豉bsz wod wychodzi這 ja郾iutko, a u mnie kurczak
Pamietaj, odcienie musza miec domieszke fioletu przy popieli, bo nawet chlodna perla moze dac leciutka wielkanoc Strzelaj od razu w farby rozjasniajace, bo one sa i tak o niebo lagodniejsze od rozjasniacza
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:42   #1278
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj bardzo Od razu powiem 瞠 Twoje r闚nie s cudowne, jedne z moich najwi瘯szych "motywacji" na Wiza簑 (kolor, d逝go嗆, stan) I bardzo lubi te Twojego bloga

Ja niestety nie znam umiaru w kupowaniu produkt闚 do w這s闚, nie b璠 ukrywa Troch si ostatnio opami皻a豉m i moja piel璕nacja to g堯wnie:
- odstawi豉m prostownic, tzn. u篡wam jej max. 1-2 razy w miesi帷u, a czasem jeszcze rzadziej (susz suszark ze 鈔ednim nawiewem i wyg豉dzam szczotk, efekt jak po prostownicy, dodatkowy plus to zdecydowanie wi瘯sza obj皻o嗆 i lekko嗆, nie wiem dlaczego tak p騧no na to wpad豉m )
- szampony: Pharmaceris czerwony do w這s闚 wypadaj帷ych/Schauma lekko嗆 i piel璕nacja/L'oreal profesjonalny Shine Blonde
- od篡wki: Logona z proteinami pszenicy, 鈍ietna, ale trudno dost瘼na (kupowa豉m przez internet), L'oreal Absolut Repair - te 鈍ietna, jednak dosy mocno obci捫a i daje super efekt tylko je郵i wymodeluj w這sy suszark/prostownic, je郵i zostawi w這sy do samoistnego wyschni璚ia - koszmar
- maski: Bioetika nawil瘸j帷a Mi這嗆 ostatnich tygodni Genialne dzia豉nie i cena (18 z/500 ml) jednak r闚nie ci篹ko dost瘼na, ja kupowa豉m w Makro, poza tym r闚nie b.dobre maski: Biovax keratyna i jedwab, Naturvital aloesowa
- bardzo polubi豉m r闚nie kremowanie w這s闚, na kilka godzin przed myciem nak豉dam na w這sy od po這wy d逝go軼i krem Isana z mas貫m shea, 鈍ietny efekt
- po myciu psikam w這sy Gliss Kurem z olejkami i nak豉dam krem Kerastase Reflection (je郵i zamierzam stylizowa w這sy ciep貫m), je郵i pozostawiam je do samoistnego wyschni璚ia to te je czym zabezpieczam, czy to jakim olejem czy serum Biovax A+E

Widze,瞠 niektore produkty nam sie pokrywaja
Schauma, NaturVital,

Tez mam ten krem z Isany i jeszcze nie odwazylam sie go na wlosy polozyc przed myciem z obawy , ze ciezko bedzie mi go zmyc
Mozesz napisac jak i czym go zmywasz?

Cytat:
Cudne

Dziekuje
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:45   #1279
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Spr鏏uj na ca這嗆 na wodzie 6 % ζdnie stonuje i och這dzi kolor, nawet jak z pocz徠ku wyjdzie o p馧 tonu ciemniej to sie wymyje raz dwa. Na odrost raczej 9 % ale nie wiem jakie naturale masz.
Jak nie koleston 9.16 to alfaparf 9.21 - to jest mistrz ch這dno軼i Wydaje mi si nawet 瞠 wychodzi zimniej ni koleston ale nie dam sobie r瘯i uci望.

Dzi瘯uj! Bardzo mi pomog豉.
Dam zna, jak pofarbuj w這ski

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:48   #1280
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 783

Cytat:
Cudne

Agentki
Ja mam 鄉iesznie bo mam niby na 鈔odku przedzia貫k i tylko grzywka idzie na bok Wi璚 niewiem gdzie te pasemko zrobie
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:49   #1281
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:

dzi瘯uj pieknie za szczegolowy opis, masz przepiekne wlosy , odpowiednio je pielegnujesz

do makro w tej chwili nie jestem w stanie jechac (nie ma mojego Tzta) ale widze, ze na allegro jest i swietnie sie sprzedaje jak zuzyje jakis kosmetyk do wlosow to wyprobuj

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 16:59   #1282
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:

Agentki
Ja mam 鄉iesznie bo mam niby na 鈔odku przedzia貫k i tylko grzywka idzie na bok Wi璚 niewiem gdzie te pasemko zrobie
Czesc grzywki, ta najblizej skroni, jakies 4 cm dlugosci od skory - nie bedzie widac przy poruszaniu glowa
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:06   #1283
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Cytat:
Widze,瞠 niektore produkty nam sie pokrywaja
Schauma, NaturVital,

Tez mam ten krem z Isany i jeszcze nie odwazylam sie go na wlosy polozyc przed myciem z obawy , ze ciezko bedzie mi go zmyc
Mozesz napisac jak i czym go zmywasz?

Dziekuje
Sam pian z szamponu, zmywa si bez problemu

Cytat:
dzi瘯uj pieknie za szczegolowy opis, masz przepiekne wlosy , odpowiednio je pielegnujesz

do makro w tej chwili nie jestem w stanie jechac (nie ma mojego Tzta) ale widze, ze na allegro jest i swietnie sie sprzedaje jak zuzyje jakis kosmetyk do wlosow to wyprobuj
Nie ma za co, pozdrawiam

Leae jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:11   #1284
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Sam pian z szamponu, zmywa si bez problemu

Nie ma za co, pozdrawiam
W takim razie ns razem na godzine przed myciem sprobuje
dziekuje
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:14   #1285
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Pozazdro軼i豉m Wam i te si pochwal a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz貫go roku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kwiecie.jpg (59,3 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg teraz.jpg (113,1 KB, 58 za豉dowa)

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:17   #1286
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Pozazdro軼i豉m Wam i te si pochwal a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz貫go roku
Jest roznica
Mega sa
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:22   #1287
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
Jest roznica
Mega sa
No siano by這 konkretne na foto jeszcze w dodatku z mopem bezpo鈔ednio po farbowaniu (chyba pierwszy kontakt z Alf) niech rosn skurczysynki takie do cyck闚 i b璠 ju happy

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:26   #1288
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
No siano by這 konkretne na foto jeszcze w dodatku z mopem bezpo鈔ednio po farbowaniu (chyba pierwszy kontakt z Alf) niech rosn skurczysynki takie do cyck闚 i b璠 ju happy
Ja chce takie do talii
i bede koncowki lokowka o wiekszej srednicy podkrecac
dawno nie mierzylam ile maja cm
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:32   #1289
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
Ja chce takie do talii
i bede koncowki lokowka o wiekszej srednicy podkrecac
dawno nie mierzylam ile maja cm
a no wiadomo im d逝窺ze tym lepiej takie do talii to marzenie! P鏦i co jednak musz si skupi na bardziej realnym do osi庵ni璚ia celu wi璚 stawiam sobie wyzwanie do cyck闚 Ty b璠ziesz mia豉 do talii pierwsza to mi opowiesz jak to jest

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:39   #1290
Irisfeal
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 611

Kotka17 ja bym na twoi miejscu pieska bra豉. Rok ma czyli odchowany ju troch (nie trzeba uczy za豉twiania na dworze itp) ale to nadal m這dy psiak wi璚 si 豉two zaaklimatyzuje u Was i b璠zie pe貫n energii Ja mia豉m trzy psiaki od szczeni徠 i ju wi璚ej szczeniaka nie wezm Pierwszy to by najm康rzejszy i najukocha雟zy pies pod s這鎍em, a dwa nast瘼ne...-jeden wariat na prochach kt鏎y chwili nie usiedzi cicho i w spokoju a drugi to 鈍i皻a krowa kt鏎a ma wszystko gdzie tylko by jad豉 i spa豉 a na nasz widok si cieszy jak jest g這dna albo my郵i 瞠 mamy co dla niej w r璚e xd
U takiego pieska jak Ty piszesz ju troch charakter wida wi璚 wiesz co bierzesz a przywi捫ecie si do niego na pewno. Ja si przywi您a豉m do psa kt鏎ego wzi瘭i鄉y jako staruszka ze schroniska a on si przywi您a do nas

To poka輳 moje efekty z blondem
Pierwsze zdj璚ie stan wyj軼iowy-w rzeczywisto軼i troch cieplejszy kolor, sprany jasny br您 Londy(kt鏎y wyszed jako bardzo ciemny br您..)
Nastepne po k徙ieli rozja郾iaj帷ej z rozja郾iaczem Joanny Super Blond, ci篹ko by這 troch kolor uchwyci z lamp i wychodza jak zielone. Ale marchewka by豉 r闚nomierna.
Trzecie zdjecie po C10 Palette. My郵a豉m 瞠 bardziej zbije t marchew:/ a on w sumie tylko rozja郾i j troch.. Jako 瞠 nie mog豉m tak chodzi u篡豉m dzisiaj Palette 219 i efekt na ostatnich zdj璚iach Troch rozjasni這 i ostudzi這 kolor. Wyszed taki karmelowy blond, lepiej odcie oddaje pierwsze zdj璚ie ale kolor nie jest tak jasny.(obydwa zdj璚ia w 鈍ietle dziennym)
W這sy troch przesuszone(dziwi si 瞠 tylko tyle) ale jutro 軼inam ko鎍闚ki i zaczynam od篡wianie Dzi瘯i wam za pomoc
Za jaki czas chcia豉bym go jeszcze och這dzi ale nie wiem czemu farby daj taki niewielki efekt.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (60,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,2 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,8 KB, 18 za豉dowa)

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-01-23 o 17:42
Irisfeal jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.